Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) madmike válasza #53667584 (#2988) üzenetére


madmike
őstag

[link] :DD

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3002) blt.62 válasza kymco (#2972) üzenetére


blt.62
őstag

Te mit csináltál,hogy ne forduljon újra elő? Azért nem értem,mert kb 2 hónappal ezelőtt már vett a gyerek bónuszt,de sehol nem láttam,hogy levonták volna az árát. Gondolom ha OTP-s kártya van megadva,akkor az OTP-s számlakivonaton ennek látszódnia kellene mint kiadásnak?

MegtorloXp

(#3003) madmike válasza shaggy (#2999) üzenetére


madmike
őstag

Szerintem csak akkor jeleniti meg viberben ha +36..... Formatumban irod be

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3004) dokee78


dokee78
félisten

Tudtok olyan appot amivel clickelni lehet?
Nem tudom elmagyarázni,de volt régen egy reklám talán AXE vagy Coca cola és abban klickelgettek. :F

OK meglett közben. :K

(#3005) shaggy válasza madmike (#3003) üzenetére


shaggy
aktív tag

de úgy van bele írva megnéztem ami úgy van beleírva azt sem jelenití meg nem tudom miért.
És az nem lehet hogy azért mert nem a telefonmemoriájában vannak hanem a simen?

(#3006) RexpecT válasza blt.62 (#3002) üzenetére


RexpecT
addikt

Persze, ha fizetsz akkor látszik az OTP számlatörténetben is minden egyes tranzakció.
Ha olvastad volna a topikot, akkor írtam, hogy meg lehet adni egy kódot, amit minden egyes fizetés előtt bekér a rendszer, ha az a Google fizetési rendszerén keresztül történik.

(#3007) blt.62 válasza RexpecT (#3006) üzenetére


blt.62
őstag

Értelek,de most mondta a gyerek,hogy 2 hónappal ezelőtt vett már bónuszt,és átnéztem az egyenleg értesítőt és sehol nincs rajta ilyen kiadás. Vagy ezek hónapokat csúszhatnak?

MegtorloXp

(#3008) RexpecT válasza blt.62 (#3007) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem azt hiszem 1-2 nap múlva már látszott az online banki felületen pl. mikor voltak az 55Ft os akciók nemrég.

(#3009) madmike válasza shaggy (#3005) üzenetére


madmike
őstag

Ez elkepzelheto, nekem mindenki a telefonon van tarolva, mert igy konnyu a szinkronizacio. Nekem igy mindenki latszik.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3010) Kakumix válasza blt.62 (#3000) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem értem teljesen mi a gond. Link az előző hozzászólásomban, beírod az emailed, jelszavad kattintasz a bejelentkezés gombra -> bal oldalt "Payment Methods" menüpont -> jobb oldalt listában megjelenek a regisztrált bankkártyák (nálad valószínűleg csak egy van) -> Delete linkre kattintva törli, illetve valószínűleg visszakérdez, hogy biztos törölni akarod-e, de én a Delete-re nem fogok kattintani csak hogy kipróbáljam neked :)

ui.: számítógépen így néz ki, mobilon nem néztem.

ui. 2: ha törölted, próbáld ki a telefonon tudsz-e vásárolni a Play-en, elvileg valami olyasmit kellene mondania, hogy nincs kártya regisztrálva és regisztrálj egyet. Ha mégis sikerül a vásárlás, 15 percen belül visszatérítést kérhetsz úgy, hogy törlöd a megvásárolt alkalmazást. Ekkor még foglalva marad(hat) a kártyán a pénz, de banktól függően pár nap (max. 30) alatt felszabadul.

ui. 3: legközelebb, ne a tényleges bankkártyádat regisztráld, hanem valami netes kártyát, ami a fő számládtól el van különítve és amire annyit utalsz amennyit el akarsz költeni. Szerintem minden banknak van ilyenje pl. CIB, OTP-nél WebKártya a neve.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#3011) RexpecT válasza Kakumix (#3010) üzenetére


RexpecT
addikt

Igaz, sőt az eddigi tranzakcióidat is mutatja. :K

(#3012) Tesztelo.hu válasza Nashville (#2936) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Első kérdésre: Handcent magyar kiegészítéssel

(#3013) shaggy válasza madmike (#3009) üzenetére


shaggy
aktív tag

Megvan az volt a baja hogy a simen voltak a számok átraktam telora és most jó minden.

(#3014) Pajoz válasza fatal` (#2984) üzenetére


Pajoz
őstag

Tabomon CM10 van, abban néztem, hogy nix. Telon CM7.2, ezen nem használok OM, t.
Minit tom, hogy nem van/lesz :)

(#3015) Oldman2


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

A Beutiful Widgets "until Sunday" le van árazva 0,99$-ra!

(#3016) fatal` válasza tomy86 (#2990) üzenetére


fatal`
félisten

Mort Player csak akkor léptet ha benne van a frameworkben a cucc. Viszont akkor mindegyik léptet.

Gyári ROMon a playerpron kívül egyik sem tud léptetni.

Mort Player sem tud FLACot, csak azokon az eszközökön, amik alapból támogatják (ez ICS+-t jelent).

(#3017) darvinya válasza Pajoz (#2958) üzenetére


darvinya
titán

Innét.

[/L]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3018) tomy86 válasza fatal` (#3016) üzenetére


tomy86
addikt

Bocs, de akkor nem egyre gondoltunk. Nálam a lockscreenen való számléptetést az jelenti, hogy anélkül tudok léptetni számot, mappát zenelejátszás közben, hogy feloldanám a lockscreent és ennyi. Azt meg sehol sem állítottam, hogy a Mort játszik FLAC-et. Én a te hozzászólásod általam idézett részére reagáltam csak. De lehet, hogy rosszul értelmeztem.

(#3019) fatal` válasza tomy86 (#3018) üzenetére


fatal`
félisten

Igaz, megkavarodtam, mert először a hangerő gombokkal való számléptetésről volt szó (kikapcsolt kijelzővel).

Lock screenen szinte mindegyik tudja a gyárit (ICS előtt) kivéve. :)

[ Szerkesztve ]

(#3020) tomy86 válasza fatal` (#3019) üzenetére


tomy86
addikt

Akkor egyről beszélünk. A hangerőgombos léptetés nem rom függő?

(#3021) blt.62 válasza Kakumix (#3010) üzenetére


blt.62
őstag

Az nem lehet,hogy mivel Gsm boltban vettem a mobilom használtan, az előző tulaj bankkártya száma van a mobilban,és ezért nem jelentkezik az összeg az én számlámon? Vagy ha kivette a volt tulaj a sim kártyát és törölték az adatait akkor a bankkártya száma is törlődött amit megadott a vásárláshoz?
Ui: Bocsi ha baromságot kérdeznék,de gyanús hogy 2 hónap eltelte után se vonták le az 500ft-ot tőlem. :F

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#3022) bozsozso válasza #46372352 (#2909) üzenetére


bozsozso
őstag

Ez nagyon tetszik mégegyszer köszönöm, de napi szinten ha több esemény van annak valahogy nem lehet különböző jelölést, színeket adni?

(#3023) fatal` válasza tomy86 (#3020) üzenetére


fatal`
félisten

Igen is meg nem is. A PlayerPro képes rá a saját lockscreenjén, más lejátszóban nem láttam ilyet.

2011-es Sonykra Framework-MOD formájában is elérhető ez a funkció, nem kell ROMot cserélni.

De alapvetően igen, gyári romok nem tudják. Nem igazán értem az okát, tök alap dolog, bármelyik SE walkman mobil tudta ezt.

(#3024) shaggy válasza madmike (#3009) üzenetére


shaggy
aktív tag

És még az lenne a kérdésem h lehet bezárni szóval ha az exitre megyek akkor mintha fent se lennék és csak wifiről lehet?

(#3025) tomy86 válasza fatal` (#3023) üzenetére


tomy86
addikt

Közben feltelepítettem a PlayerPro-t ismét (még tavaly használtam egy ideig) és kipróbáltam a hangerőgombos léptetést (stock ICS). Valamiért úgy emlékeztem, hogy gyári romon nem megy (bár utoljára GB-n próbáltam). Ezek szerint tévedtem.

(#3026) half333


half333
őstag

Sziasztok! Lehet h nem ide tartozik,de nem tudom hol kell ilyet kérdezni,vagyis azt h ha van belső memóriád,ugy irja h sdcard,és nem tudom h kell beállitani h mind a két memóriát mutatja (belső+memória kártya)??

[ Szerkesztve ]

(#3027) dokee78 válasza Melack (#2918) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem nem megy ez a több régi app eltávolítása. :W

(#3028) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hogy tudm összekapcsolni a telómat wifi routeren keresztül a géppel?
értem ez alatt azt, hogy a winamp wifi syncet szeretném elvégezni, de a telót nem igazán látja... nincs kontakt... pedig csatlakoztam a telóval a rúteremhez. de a gépemmel nem vagyok "összepárosítva"(?) -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3029) petipetya válasza dokee78 (#3027) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha a csoportos kijelölés során egy telepített progira bökök, akkor eltűnik az eltavolítás ikon a jobb felső sarokból. Többszöri nekifutás után jöttem rá.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3030) S e t h válasza kmisi99 (#2985) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez érdekes, mert az a program megvolt androidra is, most elő próbáltam neked kaparni, de nem találom sehol, sőt még a régi alkalmazások között sem látható, mintha letörölték volna, én nem egy videót csináltam vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3031) half333


half333
őstag

Legalább áruljátok el,h lehet telepiteni játékot rá?

(#3032) Pajoz válasza darvinya (#3017) üzenetére


Pajoz
őstag

Nekem nincs ott se telon (arm v6), se tabon (arm v7 CM10). De mindegy, csak kivi voltam :)

(#3033) macilacus válasza half333 (#3026) üzenetére


macilacus
senior tag

Szia Sony Go :DDD

Elixir 2 - nél simán hozzáadtam a külső SD kártyát

Miért nem otthon kérdezel a saját topicban :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#3034) harry3


harry3
őstag

Üdv.
Valaki tudna mondani ingyenes root explorert?

(#3035) darvinya válasza Pajoz (#3032) üzenetére


darvinya
titán

Armv 7-es a NeoV es van, de csak az OperaMobil-on.
OperaMini-n nincs és nem is lehet.

Flashplayer fenn van telepítve?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3036) mttssz válasza harry3 (#3034) üzenetére


mttssz
senior tag

ES File Explorer képes rá, csak a beállításokban engedélyezni kell neki.

(#3037) fatal` válasza harry3 (#3034) üzenetére


fatal`
félisten

Total Commander, csak ki kell rakni az újracsatolás gombot.

[ Szerkesztve ]

(#3038) harry3 válasza mttssz (#3036) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm, nem is tudtam, pedig ezt használom.
hunfatal: Köszönöm a választ.

(#3039) Pajoz válasza darvinya (#3035) üzenetére


Pajoz
őstag

Nyilván nem a minin próbáltam.
Fent van a flash.

(#3040) Robertó79


Robertó79
tag

Letöltöttem az auto airplan progit, de sokszor nem kapcsol be automatikusan ez mitől lehet?

(#3041) Kakumix válasza blt.62 (#3021) üzenetére


Kakumix
senior tag

A SIM-nek nincs hozzá köze. Ha a saját gmail-es fiókoddal vagy belépve a telefonba, akkor nem az övét használod. A kártya a gmail fiókhoz van kötve. Az viszont lehet, hogy múltkor a fiad nem vásárolt semmit, mert a vásárlás végén a fizetéskor volt valami gubanc vagy csak a Mégsem gombra nyomott.

Legyen szép napod!

(#3042) madmike válasza shaggy (#3024) üzenetére


madmike
őstag

Igen, ha exitre mész akkor kijelentkezik, de ha ír valaki azt megkapod amikor következőnek bejelentkezel.
Nem csak wifiről lehet, mobilnettel is szuperál.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3043) Ambavir válasza darvinya (#2703) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Valszeg tényleg kimerültem, de ezen az oldalon hol kell beregisztrálnom? Egész mást láttam ott. Köszönöm.

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#3044) pete_21 válasza shaggy (#3024) üzenetére


pete_21
addikt

Ha az exitre mész, akkor sincs semmi, ugyanúgy működik tovább a Viber. Ha írnak, egyből megkapod akkor is. Nem lehet bezárni. Legalábbis nekem nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#3045) darvinya válasza Ambavir (#3043) üzenetére


darvinya
titán

A regisztrálás automattikus.
1. Xperia 2011-es vagy a felett
2. Telon Gmail cím amin csatlakozik a Play-hez
3. letölt a Box app

Ennyi a többit kiolvassa a gmail+telo adatokból.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3046) Ambavir válasza darvinya (#3045) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Értem. Már azt hittem, valami különleges-extra dolog. Köszönöm. Csak nem tudtam összerakni a frekvenciákat ezzel. :)
Már megen alapdolognál értetlenkedem. :B

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#3047) darvinya válasza Ambavir (#3046) üzenetére


darvinya
titán

Aki nem tudja annak még ez is kínai.
Ezért írtam le és nem hőbörögtem.
Én sem tudok mindent és én is kérdezek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3048) Edi77


Edi77
őstag

Hello!

Keresek olyan appot, amely post it szerűen teszi ki a fényképeket a kezdőképernyőre. Van ilyen?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#3049) mttssz válasza Edi77 (#3048) üzenetére


mttssz
senior tag

Próbáld ki az Evernote-ot. Azt hiszem az tudja. :K

(#3050) magicbox


magicbox
senior tag

Elég sok kérdés fut be böngészőkkel kapcsolatban. Pár hete fedeztem fel a Maxthon-t. Nem tudom hogyan, de brutálisan gyors. Lazán megveri sebességben az Operát, de a Dolphin új bétáját is. Flash is müxik, és az egyetlen böngésző, ahol mind a két bankom netbankja is működik. Próbáljátok ki.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.