Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) freemanone válasza dokee78 (#26000) üzenetére


freemanone
őstag

Én igen és nem volt vele gond. Xperia Play 480 x 854 - Xperia P 540 x 960

(#26002) fatal` válasza punky10 (#25981) üzenetére


fatal`
félisten

Az új fancy aktiválható a régivel is, csak írni kell a fejlesztőnek. Az acalendar pedig mindig ottmarad a saját appjaid között, így bármikor tudod telepíteni. Persze frissülni már nem fog, ha már nem fejlesztik.

(#25983) ll-kobe: PC-n webuit kell beállítani az uTorrentnek aztán TorrentToise.

(#25985) Gabesz77: Taptu, Android 4.0-n és afelett görgethető a widgetje.

(#25987) air: Elseje óta filmek, zenék letöltése és megosztása is legális. :)

(#25989) Killerlaca: A Titanium Backup csak az appokat és az adatokat menti. ROOT kell hozzá. De használhatsz MyBackup rootot is.

(#26001) freemanone: Azért nem volt gond, mert mindkettő HDPI. :)

[ Szerkesztve ]

(#26003) Zol77 válasza Deck (#25966) üzenetére


Zol77
aktív tag

Ha egyszer megnyitod a topikot,tedd bele ezt is:

A Sky Map nevű appot gondolom nem kell bemutatni senkinek,ott olvasható még az elején:

"Anna Szabóné Lovas - 2013. június 2. - 1.6.4. verzió
tabletet nem szereti
Nagyon rá voltam készülve erre, de sajnos csalódnom kellett. Sajna tablettel nem birkózott meg a progi. Mivel a kamera és a kijelző egy irányba néz, nem volt képes a helyes betájolásra. Ugráltak az égtájak, a keresés használhatatlan volt emiatt. Esetleg tud valaki ajánlani olyan progit, aminek ez nem gond? (vagy nem lehet valahogy ezt az alkalmazást beállítani?)"

Elképzeltem,ahogy kiáll este az udvarra,majd az előlapi kamerával pásztázza az eget,de a kijelzőt meg nem látja,mert "egy irányba néz a kamerával,és nem tájol be" :)

Persze lepontozni volt esze,meg olcsó tabot venni, gps,giroszkóp,iránytű nélkül,és innentől kezdve nyilván a program szar. Ha meg nem ért hozzá,előbb tájékozódjon,mielőtt lehúzza a progit.

(#26004) junkpod válasza atike (#25972) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem a telefonon kell tárolni hanem Google fiókban, a kettő nem ugyanaz.
Amúgy hihetetlen, hogy minden 5. kérés android alapszolgaltatassal megoldhato... Vagy az android túl jó vagy a userek nem ismerik a saját telojukat.
Ja és Google calendar is meglepő módon az alap naptár appal szinkronizálás van...

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#26005) fatal` válasza junkpod (#26004) üzenetére


fatal`
félisten

Ugyanaz (is). Google fiókkal csak akkor szinkronizál, ha a telefonon tárolod. De eladás előtt úgyis kell nyomnia egy factory resetet, szóval teljesen mindegy.

(#26006) junkpod válasza LonGleY (#25978) üzenetére


junkpod
nagyúr

Aha...

Box's don't touch!

(#26007) junkpod válasza LLKobe (#25983) üzenetére


junkpod
nagyúr

utorrentnek van telos kliensek.

Box's don't touch!

(#26008) Deck válasza Zol77 (#26003) üzenetére


Deck
titán

LOL :DDD Megfogom nyitni ha van rá igény. Szerintem elég jó topik lenne, jókat nevetnénk :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#26009) fatal` válasza junkpod (#26007) üzenetére


fatal`
félisten

A kérdés nem arra vonatkozott. :)

(#26010) dokee78 válasza freemanone (#26001) üzenetére


dokee78
félisten

Gondolom akkor 320x480-ról 480x854-re költözve se lesz gond?

(#26011) Max_218 válasza fatal` (#25963) üzenetére


Max_218
tag

szia .igen megvan mind ,desktop alkalmazás is látja de ,még mindig nemajánl fel pc.-re mentést.:S

(#26012) junkpod válasza fatal` (#26005) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem ugyanaz. Hozd elő a névjegyzék, megjelenitendo névjegyek menut: ott lesznek Google fiókok, Exchange fiókok, sim kartya(k), telefon. Nálam a telefon ki van kapcsolva, csak Google és Exchange van használatban.

utorrent klienssel lehet a pc-n letoltest indítani emlékeim szerint.

Box's don't touch!

(#26013) fatal` válasza junkpod (#26012) üzenetére


fatal`
félisten

Az uTorrenttel nem lehet. Az uTorrent remotetal lehet, de akkor egyrészt a felhőn keresztül közlekedik minden, másrészt fájlból nem tudsz betenni csak linkből, szóval buta, mint a tök.

"Nálam a telefon ki van kapcsolva, csak Google és Exchange van használatban."
A telefon a nem szinkronizált névjegyeket jelenti csak. Ettől még a szinkronizált névjegyek ugyanúgy a telefonon vannak tárolva. Vagy szerinted hol? Máskülönben kikapcsolt internetnél nem lennének névjegyeid, ami baromi vicces lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#26014) gzbotii válasza air (#25990) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem vágom mi a baj, a torrentezes meg önmagában Nem bűn se Nem illegális. Problem? :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26015) punky10 válasza fatal` (#26002) üzenetére


punky10
addikt

"Az új fancy aktiválható a régivel is, csak írni kell a fejlesztőnek."

Ja,csak ennyi...Abban az időszakban a fejlesztő teljesen elzárkózott mindenféle megoldástól.Az angol tudásom a nullához közelít(sőt,el is éri...)Maradt a bosszankodás.Ezért nyeltem egy nagyott,s megvettem az uj alkalmazás proját is.Megszoktam,szeretem,de az akkori hozzáállásuk akkor sem volt etikus...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#26016) rjg válasza dokee78 (#26000) üzenetére


rjg
őstag

Igen. S2 - S3 - S4, nem volt gond, de S4-nél volt egy-két alkalmazás ami nem támogatta a full HD-t, azok nem indultak el, vagy fc. Azóta frissítették ezeket is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#26017) aizen92


aizen92
addikt

nem tudom volt-e már
de itt egy hasznos kis alkalmazás cpu, memoria stb. használtság kiírására a statusbáron!!! nagyon jól néz ki szerintem és tök jól testreszabható. ( bocsi ha volt már )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#26018) fatal` válasza punky10 (#26015) üzenetére


fatal`
félisten

Én a régit nem vettem meg, nem is használtam, így a váltásról lemaradtam. Csak mostanában bóklásztam a menüjében és láttam a menüpontot, ahol kóddal lehet aktiválni.

Az angoltudás hiánya viszont nem a fejlesztő hibája. :)

(#26019) BullZeye válasza aizen92 (#26017) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez az óra és időjárás melyik app/widget? O.o

[ Szerkesztve ]

(#26020) Mr X válasza BullZeye (#26019) üzenetére


Mr X
veterán

Ez véletlenül nem a HTC Sense beépített widgetje?

(#26021) gzbotii válasza Mr X (#26020) üzenetére


gzbotii
veterán

De az. Tipikus HTC. Mondhatni névjegye :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26022) BullZeye válasza Mr X (#26020) üzenetére


BullZeye
veterán

Fuck!t, akkor ez csak úgy nem rakható fel másra? -.-

(#26023) Oldman2 válasza BullZeye (#26019) üzenetére


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Szerintem ez a HD Widgets egyik megjelenési módja.

(#26024) fatal` válasza Oldman2 (#26023) üzenetére


fatal`
félisten

Vagy Fancy Widgets HTC skinnel, az is ugyanúgy néz ki.

(#26025) punky10 válasza fatal` (#26018) üzenetére


punky10
addikt

"Az angoltudás hiánya viszont nem a fejlesztő hibája."

Igaz.Oroszul viszont hiába irtam volna neki...
:D
De az volt a probléma,hogy abban az időszakban teljesen elzárkózott az illető az aktiválókód átviteléről...Illetve ez nem lett volna még baj,csak törölve lett a Marketről az összes letölthető skin.Pedig a sima és a Pro verzió között a legfőbb különbség az volt,hogy a Pro verzió engedte a letölthető skinek használatát.Voltakép csak ez veszett el.A sima verziot használók pl mem vettek észre semmit...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#26026) fatal` válasza punky10 (#26025) üzenetére


fatal`
félisten

Mostanra különbség lett még, hogy az ingyenes verzióban csak Google és Accuweather szolgáltató van, a fizetősben van még MSN Weather (ez már mondjuk nem működik, pedig emiatt és a skinek miatt vettem meg) meg weatherbug. Meg backup/restore funkció sincs az ingyenesben.

Ettől függetlenül megérte azt a párszáz forintot.

(#26027) vgyuri válasza LLKobe (#25983) üzenetére


vgyuri
őstag

Lemented dropbox-ra, otthoni dropbox kliens automatán letölti, utorrent-be beállítod, hogy abban a könyvtárban lévő torrenteket töltse le.

(#26028) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok!

Találkozott már 4.2.2-ben olyannal h semmit nem jegyez meg újraindítás után?
Asztalra kirakott appok eltűnnek, alapértelmezett billentyűzet is visszaállítódik
Újraindítás előtt kiírja hogy az ideiglenes dolgok elvesznek, de ezen hogyan tudok változtatni?
Jah és ez csak akkor van ha SD-n vannak az alkalmazások.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#26029) BullZeye válasza Oldman2 (#26023) üzenetére


BullZeye
veterán

Meg se közelíti, amit linkeltem ott jobb felül és bal alul a "kereten kívül" is felhők vannak, ez az ami nekem tetszik hát még ha mozogna is :) amit te linkeltél annál még a Beweather is jobb sztem :) de köszi,

Ezt a Fancyt megnézem, hátha.

(#26030) iguana válasza vgyuri (#26027) üzenetére


iguana
őstag

ez de jó megoldás. :K köszi a tippet.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#26031) petipetya válasza vgyuri (#26027) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C Hatalmas köszönet. :R Az ilyen egyszerű és nagyszerű ötleteket bírom, amely révén sehová sem kell semmit pluszban telepítenem, és az Ubuntus gépen is simán működik a dolog. Megoldottad egy gondomat.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#26032) punky10 válasza fatal` (#26026) üzenetére


punky10
addikt

Ezért vettem meg mégegyszer... :D
Szerintem is a Fancy láthato a fentebb linkelt képen,azon talán van olyan menü,hogy feloldáskor animált legyen.A HD widgetben nincs ilyen(tabletten azt használom,nem tudtam teljesen ilyen kinézetet összehozni...)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#26033) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
Olyan alkalmazást keresek ahol a foci és teniszmeccsek eredmenyet latom percre pontosan es be lehet allitani notification-t is egy adott meccsrol? Az eredmenyek.com-hoz hasonlo kellene...

(#26034) mszl válasza batai15 (#25934) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Jól tetted, én ezt használom mióta androidos telóm van. Nem fogsz csalódni benne!!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#26035) Tyer


Tyer
őstag

Szoval... Valaki tud oylna appot, amivel meg lehetne akadályoznia roh@dt Facebooknak, hogy azakkum 10%-át elszivja???
Root nélkül...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26036) Braddock válasza Ablakos (#25953) üzenetére


Braddock
őstag

Profilképre katt, majd a menü gomb és ott lesz a sign out.

(#26037) air válasza Tyer (#26035) üzenetére


air
nagyúr

Ha használod szívja. Ha nem használod, tiltsd le! Ennyi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26038) Logeeen válasza Tyer (#26035) üzenetére


Logeeen
senior tag

Vagy letörlöd, vagy nincs olyan. Greenify lenne, ha lenne root.

#Xiaomi 13T#

(#26039) Tyer válasza air (#26037) üzenetére


Tyer
őstag

Az a helyzet, hogy szoktam használni, ahhoz sokat, hogy letiltsam, és feloldjam mindig,ahhoz viszont keveset, hogy ez a 10% zavaro legyen... Ez más telon is csinálja amugy???

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26040) Deck válasza Tyer (#26039) üzenetére


Deck
titán

A facebook app egy akksi szívó *ar bughalmaz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#26041) Tyer válasza Deck (#26040) üzenetére


Tyer
őstag

Remek... Az a baj, hgoy iyleynek, hogy instagram, meg 4sq gondolom cskaa gáyri appal kompatibilisek...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26042) S e t h válasza Tyer (#26039) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nagyon ritkán használom, de böngészőből tökéletesen megfelel és nem szopja az aksi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26043) Bozek válasza Regirck (#26033) üzenetére


Bozek
nagyúr

SofaScore vagy ha jó olyan is, ami kizárólag focira van, akkor inkább ezt ajánlanám: Labdarúgás élő eredmények. Itt lehet kedvenc csapatot (vagy csapatokat) kiválasztani, amelyikek meccsénél a lapokról és a cserékről is kapsz értesítést.

(#26040) dekrer: Nekem se az Xperia V, se a Nexus 7 akksiját nem szívja, pedig használom és az értesítések is be vannak kapcsolva. Szóval azért, mert neked valami gondod van, még nem feltétlenül kell az alkalmazást szidni.

[ Szerkesztve ]

(#26044) Deck válasza S e t h (#26042) üzenetére


Deck
titán

Én is csak böngészőből.

PS5

(#26045) tonyqa23 válasza Tyer (#26035) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Próbáld ki az új verziót. 3.4 asszem. Ha használom is, egy idő után kilép a memóriából és nem jön vissza. A régebbiek mindig azt csinálták, h hiába lőttem ki, mindig visszaette a fene és zabált vagy 60 megát.Valami béta verzió ez,linkelte is itt vki,vagy lehet teszternek jelentkezni és akkor play-ből leszedni.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#26046) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Erre pleeez valaki mi lehet?

[link]

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#26047) Tyer válasza tonyqa23 (#26045) üzenetére


Tyer
őstag

Az van már fenn...
Valóban nincs a memoriában...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26048) vitezfeher


vitezfeher
tag

Sziasztok!

Ismertek-e olyan tömörítő alkalmazást, vagy parancsot, amivel meghatározott méretűre darabolhatóan lehet becsomagolni fájlokat?

(#26049) goom válasza BullZeye (#26019) üzenetére


goom
senior tag

Ahogy többek írták is, ez a Fancy Widgets Sense-témája. Én jó ideje ezt használom. Tetszik, és kellemesek a funkciói is (megfelelő részére tappolva ébresztő, naptár, időjárás meg még sok más elővarázsolható - mindezt magyarul).

[ Szerkesztve ]

(#26050) fatal` válasza goom (#26049) üzenetére


fatal`
félisten

"mindezt magyarul"

Na azért azt a fordítást inkább hanyagoljuk. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.