Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155551) szimi57 válasza andrew-msi (#155550) üzenetére


szimi57
őstag

MacroDroid

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155552) andrew-msi válasza szimi57 (#155551) üzenetére


andrew-msi
aktív tag

Köszönöm, ez pont az amire gondoltam, talán még többet is tud! :R :R

(#155553) szimi57 válasza andrew-msi (#155552) üzenetére


szimi57
őstag

Sokat, nálam most 12 makró fut.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155554) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok. Rakott fel esetleg valaki Lg L9II (D605)-re 4.4.2-nél újabb verziót vagy Samsung Galaxy Tab 3 Lite(SM-T113)) 4.4.4-re esetleg? Már a youtube se támogatott tegnaptól csak böngészőből. Leírná, hogy mit rakott fel , illetve mennyire működik jól.

A jövő most van

(#155555) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Hasonló appot keresek mint a Noled. Valaki használ valami hasonlót ami bevált? Köszi

(#155556) svgyula


svgyula
addikt

Üdv mindenkinek! Az utóbbi időben van egy rettentően idegesítő problémám. Párhuzamosan használom a levelező fiókomat(gmail)
PC-n és természetesen (bár lehet nem sokáig) telefonon. Mivel a telefon random időközönként ellenőrzi a beérkező leveleket össze-vissza csipog! Ez este rettentően idegesít főleg akkor ha éppen a PC-n írok levelet és azt amire a telefon csipog már régen válaszoltam/töröltem is. Ráadásul akkor is megmarad az lezárt kijelző mellett az értesítési led villogása amikor már sehol nincs az az email mert adott esetben már olvasott/törölt állapotba került amit a PC-n keresztül látok. Ez vajon a rendszer vagy csak simán a Gmail hibája? Ja és a legszebb az egészben az ha feloldom a kijelzőt, hogy mi a f..sz van akkor sehol semmi nincs, sehol az értesítés!? :F Na ettől falnak tudok menni! Miért nem látja az olvasott és olvasatlan leveleket, vagy miért nem képes ezek között különbséget tenni? :W

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#155557) crok válasza svgyula (#155556) üzenetére


crok
Topikgazda

Használj jó email klienst ami jól kezeli az IMAP Idle-t és állítsd be úgy a GMail-t "rendesen" -> info [itt].

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155558) this is life válasza szimi57 (#155549) üzenetére


this is life
Ármester

En android 8.x-el próbáltam , müködött , persze ez semmit se jelent . Mert ---> Nem lehet hogy a digitális fingerprint-je a tabletednek telefonra utal , és emiatt hasal el a másodlagos eszköz beállítása ? Mert telefonból csak elsődleges fiokot enged beállítani .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#155559) efi99 válasza Komi28 (#155555) üzenetére


efi99
senior tag

Nem igazán van. Mi a baj a Noleddel?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155560) this is life válasza Komi28 (#155555) üzenetére


this is life
Ármester

Noled helyett a notifybuddy [link] se rossz alteratíva . Egy kicsit kb: 10% beleharap az akksiba , ennek ellenére nem csökken a gyári megoldáshoz képest a telefon üzem és rendelkezésre állási ideje . (legalább is miui alatt nem).

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#155561) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Korábban volt szó hogy miért csak a sebességem mutatja a Google Maps és a határt nem mikor a regi készülékemnél mutatta. Na ez megoldódott. Első navigáláskor bekapcsolt magától. Most már mutatja mind a kettőt az új telefonomon is.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#155562) szimi57 válasza this is life (#155558) üzenetére


szimi57
őstag

Android 10, a biotermikus azonosítót kispórolták belőle. QR kódos regisztrációs lehetőséget eleve nem ad be.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155563) Komi28 válasza efi99 (#155559) üzenetére


Komi28
senior tag

Évekig használtam, most lett egy S21-em de nem akar működni rajta bármit állítok be :(

this is life: megnézem, köszi

(#155564) this is life válasza szimi57 (#155562) üzenetére


this is life
Ármester

Amikor a tableten inditod a viber appot vele egy időben a telefonos alkalmazáson belül is kérheted a qr kódot biber beállítások / fiók /asztali, táblagépek és klikk a jobb sarokba . A sim kártya a telefonba es ne a tabletben legyen , ellenkező esetben kilépett telefonon . Bár a hiba olyannak tűnik , mintha valamiért telefonnak azonosítaná a tabletet és emiatt csak átleptet az épp aktív eszközbe.
Próbálok utána járni , hogy milyen lehetőségek lehetnek még .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#155565) crok


crok
Topikgazda

Szerintem Black Friday alkalmából belehúznak páran most: nézegetem az általam naponta végiglapozott oldalakat és itt van pár (szerintem érdemes) alkalmazás ami most le van árazva:

Pulsar Music Player Pro 1499.- 999.- -- nem mellesleg az ingyenese is nagyon jó

Poweramp Full Version Unlocker 1400.- 419.-

FBReader Premium 2599.- 1799.-

Servers Ultimate Pro 2890.- 1599.-

ARC Launcher Pro 2021 999.- 169.-

Unified Remote Full 1499.- 459.-

Valamint egy nagyobb lista androidpolice-on.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155566) vilmose33 válasza vilmose33 (#155554) üzenetére


vilmose33
őstag

Újra telepítettem a YouTube-ot mindkettőn, illetve az L9II-n kellett törölni a play áruház gyorsító tárát , mert telepíteni sem akarta. Most megint jó mindkettő, az automatikus frissítést le tiltottam.

A jövő most van

(#155567) Probert75 válasza Komi28 (#155563) üzenetére


Probert75
addikt

(#155568) Komi28 válasza Probert75 (#155567) üzenetére


Komi28
senior tag

AOD-t miként tudnám kilőni? Elég lenne csak az értesítés nem kellene az óra+stb-k.

(#155569) this is life válasza szimi57 (#155549) üzenetére


this is life
Ármester

Közben kipróbáltam emulátor alatt a vibert , amikor imei számot kapott a vm-en futó eszköz , onnantól kezdve másodlagos eszközként nem sikerült hozzá adni .Viszont a sim kártya kivétele nélkül is be lehet jelentkezni tableten , használni lehet a vibert , utána pedig értelemszerűen újra kell aktiválni a telefonon . Viszont az aktiválással jártam már úgy , hogy a napi negyedik után egyik eszközön se sikerült újból élesíteni a vibert . Erre valamilyen ok miatt 24 órával később nyílt lehetőség , viber app downgrade és a support-al történő levelezés után .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#155570) Probert75 válasza Komi28 (#155568) üzenetére


Probert75
addikt

Az óra sajnos nem szedhető ki belőle, legalábbis nem tudok róla. Nekem úgy van beállítva, hogy az AOD érintésre jön elő vagy ha értesítés van akkor van állandóan, míg meg nem nézem. Nem ég be, mert mozog fel-le.

[ Szerkesztve ]

(#155571) efi99 válasza Komi28 (#155563) üzenetére


efi99
senior tag

Android 11 vagy 12?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155572) Komi28 válasza efi99 (#155571) üzenetére


Komi28
senior tag

12 android

(#155573) szimi57 válasza this is life (#155569) üzenetére


szimi57
őstag

Közben futottam még egy pár kört, de úgy tűnik, helyes az infó, hogy egy időben nem lehet aktív 2 androidos eszközön. A próbálkozások száma miatt én is eljutottam arra a szintre, hogy már a telón sem tudtam regisztrálni, de másnap a support igénybevétele nélkül is ment gond nélkül.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155574) efi99 válasza Komi28 (#155572) üzenetére


efi99
senior tag

Akkor lehet az a baj. Nekem 11-en - igaz más Samsung telefonon, de a hardver szerintem nem igazán gyakorol rá hatást - kiválóan megy.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155575) sopruk válasza crok (#155565) üzenetére


sopruk
aktív tag

Köszi szépen! Találtam párat ami megtetszett...

(#155576) fulton


fulton
addikt

Sziasztok. Van egy note 9 telefonom. Nem tudja valaki mi foglalhat a telómon 60gb ot? Arra gyanakszom h a telo leszedett valami frissítest amit ugyan nem szeretnék telepíteni okból kofolyólag, valahogy mégis letölthetett valamit hiába van manuálisra állítva, de valahogy mégis jó lenne felszabadítnai azokat a helyeket. Nincs valamk tippetek h tudnám törölni azokat a fájlokat?

(#155577) crok válasza fulton (#155576) üzenetére


crok
Topikgazda

SD Maid-el nézesd át, van benne storage analyzer is. És|vagy Storage analyzer and disk usage [link] vagy Storage analyzer [link], meg kell nézni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155578) bestpixel


bestpixel
tag

Sziasztok!
Érdekelne, hogy működik-e az, hogy az email app (Bluemail, vagy a telefon magától, Android 10) kikapcsolt állapotában is értesítsen email érkezésről azonnal (push)? A Gmail is értesít így, ez lehetséges más appoknál is (ha nem a Bluemail)?
Köszönöm előre is!

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155579) this is life válasza szimi57 (#155573) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet aktív egyszerre két androidos eszközön, de csak akkor ha a kettő közül csak az egyik alkalmas önállóan telefonálásra az eszközleírás, digitális ujjlenyomat szerint. Elvileg buildprop szerkesztéssel áthidalható a probléma , persze kérdés , hogy többet nyersz e vele mint amennyit veszítesz (bl nyitás,root..stb).

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#155580) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Hali!
Xiaomiról váltottam Samsungra. Az előző telefonomon volt adatforgalom számláló (ha lehúztam az értesítési sávot egy vékony csíkban). Samsungnál van-e ilyen, ha nincs, mit ajánlottok?

(#155581) Probert75 válasza f(x)=exp(x) (#155580) üzenetére


Probert75
addikt

Be lehet állítani limitet a samun, hogy mikor jelezzen.

(#155582) szimi57 válasza this is life (#155579) üzenetére


szimi57
őstag

Valszeg ez lehet a gond. Alkalmas a tab is telefonálásra, igaz nincs benne SIM. Nem lehetett volna megoldani a fejlesztőknek, hogy az app az alapján döntsön, hogy van e aktív SIM vagy nincs?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155583) f(x)=exp(x) válasza Probert75 (#155581) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én azt szeretném, hogy az értesítéseknél legyen egy sáv, ahol folyamatosan írja, hogy mennyit használtam ma, illetve a hónapban.

(#155584) this is life válasza szimi57 (#155582) üzenetére


this is life
Ármester

Van logika abban , hogy így készítették el , ha belegondolsz ezzel kényszerítenek arra , hogy az elsődleges eszközödön használd , emiatt pedig a felhasználó is védetteb , kisebb a lehetősége a visszaélésnek . A tablet gyártónak kellett volna olyan eszközazonosítót készítenie ami az egy telefon egy account követelménynek megfelel. Mert van rá példa , hogy sim kártyás eszközön , tableten gond nélkül lehet használni az app-ot.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#155585) efi99 válasza f(x)=exp(x) (#155583) üzenetére


efi99
senior tag

Data counter widget esetleg?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155586) f(x)=exp(x) válasza efi99 (#155585) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Köszönöm! :R

(#155587) fulton válasza crok (#155577) üzenetére


fulton
addikt

KÖszönöm, Megcsináltam egy tisztítást analizissel átnéztem, az egész látható könyvtáraim összesen 69 Gb ot foglalnak. A 128 ból szabad 5 Gb, tehát így hiányzik 54 Gb. Mi foghatja vajon? csak valami előfrissítésre tudok gondolni amit össze szedett magának telepitőként, mert dobálja hogy frissítsek op-ot. Nem lehet hogy ez, vagy más járt már így hogy ilyen sok tárhely foglalva volt láthatatlanul?

(#155588) crok válasza fulton (#155587) üzenetére


crok
Topikgazda

Ne a tisztitoban nezd meg hanem a storage analyzer reszben. Vagy eleve egy storage analyzer-el, irtam mar parat, nem lathatatlan a helyfoglalas. A rendszerfrissites max a recovery zip, az meg nem nagyobb par GB-nal.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155589) csipuka válasza f(x)=exp(x) (#155580) üzenetére


csipuka
senior tag

Nalam onepluson ez a feature a 11-es androiddal jott be. Kenyelmes. Esetleg a samu meg 10esen van?

(#155590) D1L1ZS válasza fulton (#155576) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

Nekem a napokban volt olyan, hogy egy rendszer frissítés letöltése beragadt, folyamatosan le akart tölteni egy kb 700 mbos frissítést, de nem tudta valamiért.

Az other files egyre csak hízott emiatt, nekem is már 50-60 gb helyem foglalta el...

Mindent próbáltam, az updater app frissítéseit törölni, az alkalmazás adatait töröltem, telefont újraindítottam, de nem segített.

Fájlkezelővel megtaláltam azt a mappát amibe le akarta tölteni a frissítést, tele volt .pending(ROM neve). zip fájlokkal, azokat töröltem, de újra és újra megjelentek és elkezdett fogyni a hely...

Aztán valamiért pont megnéztem a beépített downloads appot, akkor vettem észre, hogy tele volt letöltési folyamatokkal, amiket nem tudott befejezni, ezeket kitörölve megszűnt a probléma.

Lehet hasonló a probléma, bár nekem xiaomi Mi 10T 5G van.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#155591) f(x)=exp(x) válasza csipuka (#155589) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

11.

(#155592) [w] válasza kaciokos (#155493) üzenetére


[w]
őstag

és @Oldman2 #155495

köszönöm a megerősítést, akkor marad így, mivel a digical-nak nincs "saját" ünnepnap naptára

azért furcsa számomra, hogy korábban jól működött, egy ideje meg ilyen vacak, vajon ki és miért cseszte el :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#155593) bestpixel válasza crok (#155565) üzenetére


bestpixel
tag

Köszi, hasznos lista. Éppen, mielőtt olvastam volna, vettem meg a Powerampot és csodálkoztam, hogy miért akciós... ;)

Mindenkitől is kérdezném, hogy a Servers Ultimate Pro app konkrétan mire használható? Utánanéztem, de sem az app leírásában, sem máshol nem nagyon találok rá infót (csak azt, hogy nagyon jó – valamire...). Ezekre a szerverekre fel lehet tölteni fájlokat (videó, fotó, doksik stb.), vagy másra jók? Egy magamfajta fotós ki tudja használni az appot? Ha igen, mire?
Meg azt is írják róla, hogy több szervert csak rootolt készülékkel lehet elérni...
Köszönöm!

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155594) Somatom válasza bestpixel (#155593) üzenetére


Somatom
veterán

Az Androidos készüléken futtathatsz szervereket, amiket más készülékeken futtatott kliensekkel érhetsz el.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155595) fulton válasza D1L1ZS (#155590) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm válaszod. mit értel. Other file alatt?
Nekem a fájlkezelőben semmi nem látszik, amiből kiderülne mi foglal 54 Gb ot.

(#155596) bestpixel válasza Somatom (#155594) üzenetére


bestpixel
tag

Nagyon köszönöm, de ezzel a válasszal csak jobban összezavartál. Pedig már azt hittem, sejtettem, tudom miről van szó... ;)
(Szóval akkor szerverek rohangálnak a mobilomon? Akkor össze fogják törni! A kliensek meg nem a futtatók, hanem az ügyfelek! A futtatókat meg striciknek nevezzük. ;))

Na, mindegy, ezek szerint nem nekem való ez az app.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155597) Somatom válasza bestpixel (#155596) üzenetére


Somatom
veterán

Vszínűleg nem neked való. Nem ad plusz tárhelyet. A telód tárhelyén levő mappákat, fájlokat éred el másik készülékről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155598) butch3r


butch3r
senior tag

sziasztok

adott egy új i30-as hyundai, rajta olyan fejegységgel amivel nem érhető el wireless android autó.
kábellel kötöm össze a fejegységgel de kb 1-1.5 óra használat után random eldobálja.
ami fura, hogy a fejegység nem látja többet a telefont, míg ki nem húzom és újra be nem dugom a kábelt (néha néha ezt is többször kell megcsinálnom) de a telefon továbbra is tölt. tehát áramot kap ezért én nem gondolnék hibás csatlakozóra/kábelre (bár kábelt már cseréltem, de nem segített)

olyan appot keresek ami rögzítene logot, és miután megtörtént a fenti probléma az app segítene kiolvasni hogy mi történt akkor. valami log biztos keletkezik ami segítene rájönni mégis mi a gond (fejegység? csatlakozó? túlmelegszik telefon (mondjuk kézrátétellel ez nem érződik).

galaxy s20, andoird 11 a telefon.

köszi :R

(#155599) bestpixel válasza Somatom (#155597) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm, ez már érthetőbb és főleg érdekesebb. Nem tárhelyet keresek, ez csak kérdés volt. Szóval akkor ezek a szerverek egyfajta állomások a mobil rendszerek és az egyéb rendszerek között? Lehet használni azt az appot pl. online streamhez? (Mobillal veszem az adást és élőben közvetítem tovább a felhasználóknak, vagy akár csak a saját tárhelyemre.)
Vagy csak annyi a lényeg, hogy meg tudom "messziről" nézni, mi van a mobilomon (fotók, zenék stb.), esetleg tudom irányítani a mobilomat?

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155600) Somatom válasza bestpixel (#155599) üzenetére


Somatom
veterán

Írok egy példát. A telóm 512GB -os. Ezen vannak a filmjeim. A tabom nagyobb képernyőjén jobb nézni a filmeket. A telón futtatok egy WebDAV szervert, a tabommal csatlakozom hozzá és így a tabon nézem a telón levő filmeket.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.