Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84001) #79335424 válasza Herbali (#83995) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értem a gondolatmenetet. Ha a teló állandóan visszalép, akkor el sem tudsz mozdulni a home -ról. Hogy telepítenél alkalmazást?

(#84002) 7Sony7 válasza #79335424 (#83994) üzenetére


7Sony7
addikt

Tökéletes lenne, ilyet keresnék egy "családkereső" app-ot. Csak nem mindenhol tudja bemérni a gps-t, ezért kellene a cellainfós.

-

(#84003) Dottore válasza S e t h (#84000) üzenetére


Dottore
addikt

Pushbulettel lehet egyszerre több fájlt is küldeni?

(#84004) csadi0011 válasza Dottore (#84003) üzenetére


csadi0011
őstag

Nem enged nekem.

(#84005) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Sziasztok!
Segitségre lenne szükségem HTC Desire 510-emet szeretném Root-olni, De csak Angol nyelvü leirásokat találok ehhez, azt pedig nem értem.
Ha bárki tudna segiteni, hogy hogyan kell ezt a "Bootloader Unlock" cuccot, meg magát a Rootolást elvégezni ezen a telefonon annak előre is nagyon köszönöm a segitségét! :K ;)

(#84006) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok aki ért a felső kategóriás Huawei készülékekhez tudna irni ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#84007) zeon.hu válasza Cry0 (#84006) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Cunaja nem tudott segíteni?

#?*@&!

(#84008) air válasza Norbi095HUN (#84005) üzenetére


air
nagyúr

Mennyiben alkalmazás kérdés ez?
Ha esetleg a készülék saját topikjában megpróbálnád?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#84009) S e t h válasza Dottore (#84003) üzenetére


S e t h
nagyúr

Látod ezt sosem próbáltam, képek, mp3 és dokumentumok küldésére használom, de mindig csak egyet egyet küldtem, amire éppen szükségem volt.
De a plusz funkciói teszik igazán értékessé.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#84010) Herbali válasza #79335424 (#84001) üzenetére


Herbali
tag

Azért nem minden pillanatban lép vissza. Talán egy alkalmazás telepítését kibirja. Remélem.
Hidd el nekem, hogy a hibajelenség létezik! Nem az a hobbim, hogy ide irogatok.
De ne ezen agyalogjunk, hanem, hogy milyen programmal lehet letiltani a "vissza" gombot.

(#84011) zseko válasza Dottore (#83999) üzenetére


zseko
veterán

TC helyett inkább az X-Plore, százszor könnyebb beállítani, a TC-vel csak szívni fog.

HR24.hu

(#84012) Dottore válasza S e t h (#84009) üzenetére


Dottore
addikt

Sajnos nem tud, ez nagy hiányossága.

zseko

XPlore helyett inkább Solid Explorer. :)
Total Commandert azért írtam oda mert ingyenes, hogy legyen alternatíva.

(#84013) olivera88


olivera88
veterán

Tud valaki valami jó backup appot amihez nem kell root? Van root, de mivel az új teló nem rootolt nem tudná visszaállítani a mentést. Vagy működik a Titanium backup része root nélkül?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#84014) air válasza olivera88 (#84013) üzenetére


air
nagyúr

Helium. De root nélkül PC-re ment, és onnan állít vissza. Talán.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#84015) zseko válasza Dottore (#84012) üzenetére


zseko
veterán

X-Plore is ingyenes. És TC-től sokkal jobb alternatíva :) (Mondom úgy, hogy 'megszállott' TC rajongó vagyok pc-n:) )

HR24.hu

(#84016) Burt1793


Burt1793
veterán

Üdv!

5.0.2 van a telefonomon (Galaxy A5), a következő lenne a kérdésem:

A zárolt képernyőre az S tervező nem tudja kiírni az adott nap "menetrendjét", milyen alkalmazást használtok erre a célra?
Én ezt (SnapLock Smart Lock Screen) találtam első körben, ismeri valaki?

Vagy esetleg a naptárt kéne lecserélni valami jobban testre szabhatóra?

Bocs, volna még egy kérdésem: Az adapt sound minden fülhallgató kihúzásnál inaktiválódik, így amikor újra csatlakoztatom a fülest, mindig be kell kapcsolni újra, ezt lehet valahogy orvosolni?

Köszönöm!

(#84017) #79335424 válasza Herbali (#84010) üzenetére


#79335424
törölt tag

Értem, de tudnunk kell a pontos hibajelenséget. Xposed + Xposed Additions pro tudja remapolni a rendszerfunkciós gombokat.

(#84018) Dottore válasza zseko (#84015) üzenetére


Dottore
addikt

Igen tudom de olyan ronda, hogy nem ajánlom soha senkinek. :)
Amúgy én is TC fan és mondtam úgy a Solidot. :D

[ Szerkesztve ]

(#84019) beg válasza Dottore (#84018) üzenetére


beg
veterán

Akkor még dobjuk be az ES File explorert is :) ezeket mind tudja.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84020) zseko válasza Dottore (#84018) üzenetére


zseko
veterán

Kinek a pap, kinek a papné (nekem a lánya :DDD) Nekem pedig pont hogy az ilyen kinézet a használhatatlan és ronda :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#84021) karldergroße


karldergroße
senior tag

A Volán vajon miért nem képes egy elfogadható appot készít(tet)ni a buszok menetrendjéről?

(#84022) beg válasza karldergroße (#84021) üzenetére


beg
veterán

Amiért egy nyomorult menetidőt sem bír tartani.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84023) #79335424 válasza karldergroße (#84021) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyszerű. Azért, mert akkor kiderülne a menetrend. :)

Szerk.: Megelőztek.

zseko:
Te jó ég! Ezt hogy hoztad össze? Ilyet még nem is láttam. Nálam ez pontosan ugyanúgy jelenik meg, mint a TC -ben. Mindkét ablakban függőlegesen, egy sorban.

[ Szerkesztve ]

(#84024) air válasza karldergroße (#84021) üzenetére


air
nagyúr

Mert a vidékieknek nincs okostelefonjuk. Szerintük. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#84025) karldergroße válasza air (#84024) üzenetére


karldergroße
senior tag

A vasúthoz minimum három elfogadható alkalmazás is van, a bkv-hoz is. A volánhoz egyedül a menetrendek van, de az alig tud valamit.

(#84026) Burt1793 válasza air (#84024) üzenetére


Burt1793
veterán

Mifelénk stabil félóránként követik egymást a buszok (csúcsidőben megy több is persze), így nem kell menetrend, könnyű megjegyezni, ahogy azt is, hogy minimum 10 percet késik úgy a busz, hogy 3 faluval előttünk indul és egy jelzőlámpa sincs közben. Az utazók nagy része ráadásul bérletes...

(#84027) zseko válasza #79335424 (#84023) üzenetére


zseko
veterán

Kérlek szépen úgy, hogy beírtam a google-be az app nevét és linkeltem amit adott :) Gondolhatod hogy nem törökül használnám :D Nálam az X-Plore adja azt a tudást és kinézetet amit várok egy filekezelőtől, nekem az intéző szerű bazinagy ikonok használhatatlanok (még a kicsik is). Egyébként persze mindenki azt használ amit szeretne :)

HR24.hu

(#84028) #79335424 válasza zseko (#84027) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ja, így már értem. Szóval, nem próbáltad. Nos, ez alapértelmezetten így néz ki:

Az ikonok eltűntethetők. Sőt, ha engedélyezed a menüben, akkor kétujjas nagyítással változtathatsz a méretükön. A médiafájloknál az ikon természetesen lehet bélyegkép is. A jobb oldali oszlopban az egyik Gdrive fiókom tartalma látható. Ezért nincs szükségem a Gdrive kliensre. Használtam Xplore -t, még Symbianon. Ugyanaz vele a bajom, mint az ES -sel, vagy a Windows intézővel. Nem kétablakos. Hozzászoktam TC -n, meg Midnight Commanderen.

(#84029) sayCet válasza beg (#84019) üzenetére


sayCet
aktív tag

+1 Legjobb.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#84030) Saua


Saua
tag

Sziasztok,

Magyar nyelvü App Inventor fórumot tudok ajánlani? ilyesmi applikációt szeretnék készíteni, csak sok kérdés lenne.

(#84031) Dottore válasza #79335424 (#84028) üzenetére


Dottore
addikt

+1. Na a Solid dettó, csak más design.
Szóval zseko, ez a mai feladatod, ki kell próbálnod őket. F1 után kikérdezzük. :)

Igyekszem elkerülni, hogy a szokásaim rabja legyek, egy idő után szándékosan keresek másik megoldást a meglévők helyett. Elég sokszor kiderül, hogy hülyeség ragaszkodni a bevált dolgokhoz és kreatív kondicionálásnak sem rossz. Pl. így kezdtem el használni TC helyett a Solid explorert.

[ Szerkesztve ]

(#84032) #79335424 válasza Dottore (#84031) üzenetére


#79335424
törölt tag

Engem ez a veszély nem fenyeget. Párhuzamosan használok TC -t, Solidot és RootExplorer -t. Arról nem is szólva, hogy asztali környezetben is más alkalmazásokat használok. Telón MX player és Music Folder Player, miniPC -n pedig Kodi és GoneMad Music Player.

(#84033) Dottore válasza #79335424 (#84032) üzenetére


Dottore
addikt

Téged nem is féltelek, hidd el. :D

(#84034) #79335424 válasza Dottore (#84033) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez megnyugtató. :D

(#84035) gabesz839


gabesz839
senior tag

Sziasztok. Az mit jelent hogyaz aalkalmazás bekerült a könyvtáradba szöveg, a letöltésnél? És az alkalmazás nem működik. Köszi ha valaki tudná.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#84036) hatpersze válasza Burt1793 (#84016) üzenetére


hatpersze
tag

Nekem az Asus What's next szoftvere tökéletesen működik Sony (Ultra) telefonon (zárolt képernyőn is), Padfone 2 használata óta kötelező szoftver minden készülékemen (ugyanúgy mint az Asus böngésző is).

(#84037) basaja


basaja
senior tag

Hali😃
Én meg felváltva használom a Solidot az X-Plore-al… :P

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#84038) Dottore válasza basaja (#84037) üzenetére


Dottore
addikt

Az perverz. :D
Miért, mit tud az egyik amit a másik nem? Komolyan kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#84039) -Paris- válasza Illusion1010 (#83951) üzenetére


-Paris-
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :)

(#84040) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Milyen alkalmazást tudok letölteni droidra ami alvó állapotban is mutatja az időt,netán értesítéseket.
Olyan mint a glance screen a winre. Meg olyan ami pl némítja a telót este 8-reggel 6 között? Amivel profilokat tudok beállítani?

(#84041) dokee78 válasza torma1981 (#84040) üzenetére


dokee78
félisten

Mennyi lenne így szerinted az akku idő?
Amoled kijelzőn talán van értelme az órának.

(#84042) torma1981 válasza dokee78 (#84041) üzenetére


torma1981
veterán

Igen ez lett volna a másik kérdés. :( Én is attól félek,hogy meríti a telót nagyon. De csak halványan mutatva talán nem lenne olyan vészes.

(#84043) #79335424 válasza torma1981 (#84042) üzenetére


#79335424
törölt tag

Amoleden csak maguk a megjelenített számok fogyasztanak energiát. A többi megjelenítési módnál viszont mindíg a teljes kijelzőt világítják meg. Nekem van olyan menüpontom, hogy "álmodozás", meg az óra widget beállításainál egy "éjszakai mód", ami megegyezik az álmodozás -> óra beállításaival. De, ez csak annyit csinál, hogy a biztonsági minimum szint alá engedi a fényerőt és megjeleníti az órát. Jópofa feature, de töltő nélkül biztos nen használnám.

[ Szerkesztve ]

(#84044) basaja válasza Dottore (#84038) üzenetére


basaja
senior tag

Annó az X-Plore-t ajánlotta itt valaki még a symbianos korból a TC helyett,nekem nagyon bejött…aztán a Solidot megvettem,mert a filemegosztása egyszerű,mint a faék😃Mindenkinek van valami defeketje… :K

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#84045) aprokaroka87 válasza basaja (#84044) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hmm én annó j2me világban meg a blueftp-t használtam :)

sokkal többet tudott mint a gyári filekezelő megoldások

(#84046) Saua válasza torma1981 (#84040) üzenetére


Saua
tag

Például alarm clock by doubletwist meg lehet próbálni, ezt is lehet állítani éjszakai módra. Nem tudom mennyire meríti az akkut ha egész éjszaka mutatja az időt.

(#84047) zseko válasza #79335424 (#84028) üzenetére


zseko
veterán

Akkor ideje hogy újra kipróbált, androidon, mert kétablakos ;) Ugyanaz a bajom nekem is és ugyanezért nem használok én sem ES-t vagy Intézőt: nem kétablakos. Nekem azok már nagy ikonok, én sokkal kisebbeket szeretek, és amikor kerestem, először csak az X-Plore-ban kaptam meg (mondjuk ez így pont nem igaz, mert rögtön a TC-t kerestem és próbáltam, csak azt nem ennyire egyszerű és jó használni.)
Szög egyszerű LAN keresés és beállítás, ugyanez igaz a felhő tárhelyekre, ha fizetsz érte akkor lehet használni wifi-file megosztásra (én ezzel szoktam másolni másoknak/másoktól), és web böngészőből lehet fel-le töltögetni rá fileokat (pl. lehet úgy, hogy zip-be összerakja a dolgokat és egy file-t tölt le a sok kép helyett). Valamint, ha engedélyezed, akkor a böngészőből indítva is bekapcsolja a megosztást a programban, kilépve pedig kikapcsolja, nem kell hozzányúlni az eszközhöz. Azonos wifi hálót használva persze. Valami push technikát használ hozzá, leírja az oldalán.


(#84031) Dottore Azt várhatod :D ;) Számomra ez teljesen jó, így nem próbálok ki mást :)
Nem kell egymást meggyőzzük, mindenki azt használ amit szeret, én ezt :D

HR24.hu

(#84048) #79335424 válasza zseko (#84047) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem attól kétablakos egy fájlkezelő, hogy két ablakot jelenít meg, hanem attól, hogy a fájlműveletek célja a másik ablakban látható. Tehát, ha a belső tárról másolsz a külsőre, akkor a belső fájlszerkezetét az egyik, a külsőét pedig a másik ablakban látod.

(#84049) zseko válasza #79335424 (#84048) üzenetére


zseko
veterán

Hát pont ez a lényeg, máskülönben mi értelme a kétablakosnak? Ez is ilyen. Másolhatok közvetlenül felhőből lan-on a gépemre vagy vissza, az eszközt kihagyva. Nem is használnék olyat ami ezt nem tudja. Ezért nem fogok soha ES-t vagy hasonlókat használni.

HR24.hu

(#84050) w.miki


w.miki
veterán

Valami meríti az S4 mini-m akkuját, vagy egy frissítés, vagy egy újonnan feltett program.
Milyen alkalmazással tudnám megnézni, mi az ami kikapcsolt kijelzőnél is ennyire terheli az akkut?
Van erre megbízható program?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.