Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145001) w.miki


w.miki
veterán

Webkamera képét szeretnék háttérképnek beállítani, 5 percenként frissítve.
Van erre való alkalmazás? Vagy meg lehet valahogy csinálni?
(Élő háttérképet sehogy nem sikerült betennem :( )

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145002) lipothp


lipothp
tag

Sziasztok

Létezik olyan alkalmazás androidra, ami streemeli a játékot telefonra, és onnan tudom irányítani akár kontrollerrel.
Tudom, hogy megoldható ez helyi hálózaton az Nvidia programjával, illetve Moonlight-al.
Viszont ha nem vagyok helyi hálón, akkor is működjön mint a GeForce NOW-nál.

Tehát nekem a kettőnek a keresztezésére lenne szükségem:
-Az én otthoni gépemen fusson a játék
-mobilnetről tudjam használni/játszani/irányítani.

Köszönöm

S23 Ultra

(#145003) Diokhan válasza lipothp (#145002) üzenetére


Diokhan
addikt

Lehet, hogy én vagyok a maradi, de miért van erre szükég?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145004) crok válasza Diokhan (#145003) üzenetére


crok
Topikgazda

Mert az otthoni gép erős - a telefon meg nyilván nem.. így annak csak megjelenítenie kell, tulajdonképp "dolgoznia" nem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145005) Bozek válasza lipothp (#145002) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem a legegyszerűbb, hogy az említett programok mellé csinálsz otthonra VPN-t. Ha tudja a szolgáltatói eszköz vagy a router, akkor azzal, ha nem, akkor meg elvileg Windows-ban is megoldható. Arra csatlakozva olyan, mintha otthon lennél, így bárhonnan elérheted a hálózaton lévő gépeket.

[ Szerkesztve ]

(#145006) Diokhan válasza crok (#145004) üzenetére


Diokhan
addikt

Én ezt értem, de ettől függetlenül (minden kötekedés nélkül, hisz nem kötekedni, hanem megérteni szeretném), miért nem ül oda a gép elé és játszik?

Egyébként pedig a teamviewer egész jól működik android telefon és windows PC között tapasztalataim szerint.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145007) crok válasza Diokhan (#145006) üzenetére


crok
Topikgazda

"-Az én otthoni gépemen fusson a játék
-mobilnetről tudjam használni/játszani/irányítani."

..mert gyanítom nincs otthon. A TW meg erre alkalmatlan imho és feltételezem nem mondjuk Worms Armageddon-t akar játszani hanem valami nagyobb igényű játékot.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145008) kmarci25


kmarci25
veterán

Nem illik igazán ide, de a telefonom topikjában (Mi 9 lite) sajnos nem jutottam előre. Összetört a kijelzőm, de annyira, hogy semmi nem látszik rajta. Ennek ellenére a telefon be van kapcsolva, pl. csatlakozik BT-n a hangfalhoz. Az a gondom, hogy a kijelző csere nem most lesz (nincs sehol alkatrész), addig is kikapcsolnám. ADB-n nem férek hozzá, már próbáltam, nem tudom a képernyőn engedélyezni a hozzáférést, és nem tudom, hogy kapcsolhatnám ki. Ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot, akkor újraindul. Nincs valami örletetek erre? Vagy hagyjam a fenébe, csak pl. 3-4 naponta töltsem?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#145009) crok válasza kmarci25 (#145008) üzenetére


crok
Topikgazda

..de van benne TWRP most is, nem? Vagy lehet rajta bootolni egy TWRP-t, nem? Fastboot módba el tudod gombokkal indítani? Akkor TWRP alatt mivel van adb (adb sideload is csak adb-vel megy) onnan is kérhetsz adb shell-t is akár, onnan meg megy az aztán reboot -p vagy eleve adb reboot -p (A rendszerből magából menne a svc power shutdown is.)

Vagy látszik bármi a kijelzőn? USB OTG + egy egér, azzal nem tudod kikapcsolni?

Fastbootban ha otthagyod sokáig akkor restartol vagy power off?

Meg szerintem amúgy ki kéne kapcsoljon ha 15sec-ig nyomod a kikapcs gombot (vagy kikapcs + vol- talán?).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145010) consono válasza lipothp (#145002) üzenetére


consono
nagyúr

A Steam-es játékaidat elvileg tudod már az interneten in streamelni Androidos telefonra: [link]

"In God we trust. All others must bring data"

(#145011) Diokhan válasza crok (#145007) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem, de szerintem nem fog működni a válaszidő miatt. Nekem már az is komoly gondot okoz, hogy a Note8 képét kitegyem a Philips androidos tévére, smart view-al miközben infinite flight-al repülök, vagy CarX Drift Racing2-vel játszok, mert már ott elég nagy a késés. Ha nincs otthon, gyanítom, hogy akkora lesz a késés kép és akció között, hogy használhatatlan lesz. De ez csak az én véleményem.

(#145008) kmarci25: Szerintem ha ki akarod kapcsolni és nem tudod hogyan, akkor hagyd. Én csak eltenném, néhány nap múlva majd lemerül és magától kikapcsol. Amikor pedig tudod, hogy jönni fog hozzá az alkatrész, csak egy nappal előtte elő kell venni és feltenni töltőre.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145012) crok válasza Diokhan (#145011) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, ez az én véleményem is. Ezért se ajánlottam semmit.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145013) kmarci25 válasza crok (#145009) üzenetére


kmarci25
veterán

Nincs rajta TWRP se, ez egy teljesen mókolatlan készülék. Semmi nem látszik a kijelzőn, tök sötét... 15 mp-ig ha nyomom, kb. 5 mp-nél rezdül egyet. De nem kapcsolt ki, ha töltőre dugom, akkor jelzi hanggal, hogy tölt.
Egyelőre nem mertem billenytűkombinációkkal operálni (fastboot), mert félek, hogy valami olyat nyomok, amit nem akarok. (Bízom benne, hogy adatvesztés nélkül megúsznám, ha csak hetekkel később is a cserét.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#145014) iceQ! válasza kmarci25 (#145013) üzenetére


iceQ!
addikt

Esetleg tv-re nem tudod rádugni és onnan elnavigálni a készülékbe?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#145015) kmarci25 válasza iceQ! (#145014) üzenetére


kmarci25
veterán

nincsen olyan kábelem, amivel ez működne. Meg vagyok lőve a dologgal. :(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#145016) Diokhan válasza kmarci25 (#145013) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem kell nagyon operálni, csak be kell lépni fastboot módba. Tartsd lenyomva a power gombot amíg újraindul, majd a rezzenés után nyomd meg a volume UP gombot és tartsd, ekkor be fog lépni fastboot módba, majd:
Írd be adb parancssorba:
adb devices - Itt ha ki listázza a készüléket, akkor :
adb reboot -p - Néhány másodperc múlva ki van kapcsolva.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145017) crok válasza Diokhan (#145016) üzenetére


crok
Topikgazda

fastbootban van adb? Amúgy pont ezeket írtam #145009

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145018) kmarci25 válasza crok (#145017) üzenetére


kmarci25
veterán

Hát ez az, van vagy nincs?:F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#145019) crok válasza kmarci25 (#145018) üzenetére


crok
Topikgazda

Az adb az adb, a fastboot az fastboot - nincs.
fastboot reboot-bootloader
Hatha ebbol timeout utan kikapcsol..
De biztos nem kapcsol ki 15 sec power gomb utan?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145020) kmarci25 válasza crok (#145019) üzenetére


kmarci25
veterán

Majd még próbálom. Bár végül lehet, hogy megvárom míg lemerül és kikapcsol. Aztán feltöltöm úgy.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#145021) Diokhan válasza crok (#145017) üzenetére


Diokhan
addikt

Bocsi, elírtam. Igazad van.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145022) laleeee


laleeee
őstag

Tudnátok olyan alkalmazást ajánlani amivel finoman, kis lépésekben lehet hangerőt állítani ?

(#145023) Mcrazy válasza laleeee (#145022) üzenetére


Mcrazy
őstag

Automatizálóval próbáltam már korábban, de nem működött. Azt tapasztaltam, hogy nem alkalmazás függő.

Üdv: Mcrazy

(#145024) kmarci25 válasza laleeee (#145022) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem csak magisk modullal sikerült, de próbáld meg a többit is, amit crok írt, hátha bejön.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#145025) ben-ga válasza Fall-N (#144464) üzenetére


ben-ga
tag

Szia!
Úgy látom régebben foglalkoztam az appokkal... :)
Én még leragadtam pl. a QuickPic-nél, csak nézegetésre melyik jobb nála?

Amiket használok, de rendszerint rengeteg reklám zavaró bennük:
pl. az Időjárás és radar,
PixelphonePro,
swiftkey,
AccuBattery,
kimbino,
Jófogás is dugig reklámmal...
Böngészőben melyik az ajánlott?
:R

(#145026) WhiteWalker válasza ben-ga (#145025) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ADGuard ajánlott ;]

(#145027) w.miki


w.miki
veterán

Valaki linkelt egy videót egy olyan launcher-ről, ami hasonló volt, mint a win csempések.
Mi volt az a videó?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145028) crok válasza w.miki (#145027) üzenetére


crok
Topikgazda

..erre gondoltál? (Hát igen, !(könnyen visszakereshető volt..))

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145029) Tökimanó válasza crok (#145028) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Amit most beraktál,nem hiszem hogy jó. :D

De itt van amit #145027) w.miki keres :) Igaz nem videó,de ez alapján már könnyű találni videót is.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#145030) crok válasza crok (#145028) üzenetére


crok
Topikgazda

A beszélgetést linkeltem be amit keres, amiben volt a video ami már azóta nem érhető el - és benne van az appra mutató link Play-ben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145031) Tökimanó válasza crok (#145030) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nálam már csak annyit hoz be " a keresett fájl nem létezik". Csak segíteni akartam.

(#145032) w.miki válasza crok (#145028) üzenetére


w.miki
veterán

:R köszi, szerintem ez volt, de már nem jön be a videó, így nem tudom

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145033) szimi57 válasza w.miki (#145032) üzenetére


szimi57
őstag

Valszeg én voltam. Felraktam a youtube-ra.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#145034) w.miki válasza szimi57 (#145033) üzenetére


w.miki
veterán

:R Szóval Nova Launcher alternatíva lehet pl. a
Square Home 3 - Launcher : Windows style
Kár, hogy a csempék nem animáltak, nincs olyan időjárás csempe, mint a windows-os lumiákon.

Illetve... a mintaképen az ott milyen időjárás widget lehet?
Gesztusokat, és gombokat nem tudtam szerkeszteni benne. Megvan :B

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145035) Viktor0610 válasza w.miki (#145034) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Yahoo Weather.

Samsung Galaxy A54

(#145036) szimi57 válasza w.miki (#145034) üzenetére


szimi57
őstag

2:1 csempéknél működik az animáció. A Novát cseréltem le.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#145037) dropi


dropi
aktív tag

Sziasztok, a noveremnek új telefonja lett, és szeretne visszakapni a billentyűzet régi formáját, ami olyan volt, hogy az élezetes karakterek alapból megjelentek, kb hasonlóan mint egy számítógépen én keresek neki ilyet, de nem talalok. Van ötletek?

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#145038) zsoltzsolt válasza dropi (#145037) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Anysoft
[link]

[ Szerkesztve ]

(#145039) dropi válasza zsoltzsolt (#145038) üzenetére


dropi
aktív tag

Köszi továbbítom.

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#145040) badabum


badabum
tag

Üdvözlök mindenkit! Olyan appot vagy valamilyen megoldást keresek amely naplózza hogy az androidos készüléken, a telepített applikációk milyen IP címekkel kommunikálnak és milyen adatot küldenek el. Köszönöm.

(#145041) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Join:
Kértem, hogy legyen másolható a másik eszközről érkező sms (Remote sms), meg is kaptam a fejlesztést.
Akiknek szükséges, át tudom küldeni.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#145042) cidalain


cidalain
veterán

Segítsetek nekem. Adott egy Android One projetes telefon.
Nincs rajta galéria app, csak a Googe Photos. Ami annyira nem szimpi a felhasználónak. Kellene egy jó offline galéria app, tudtok ajánlani?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#145043) crok válasza cidalain (#145042) üzenetére


crok
Topikgazda

Összefoglalóban levők nem jók? Vagy a Simple Gallery vagy a Focus Go pl.? Egy modolt QuickPic? Vagy egyéb igényeid vannak az appal szemben?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145044) cidalain válasza crok (#145043) üzenetére


cidalain
veterán

:B összefoglalót nem néztem
Nem tudom van e extra igény, és azt sem, miért nem jó a google photos. De majd kiderítem, kösz a tippekért

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#145045) crok válasza badabum (#145040) üzenetére


crok
Topikgazda

Spec. jogot és|vagy root-ot igényel mindenképp.
Network Monitor Mini - összesített statot tud
All Connections - statot mutat ez is
NetGuard - tud record-ot csinálni appokról

Root-al:
- Connection List free - listára ez is jó.. kiírja melyik aktív session melyik apphoz tartozik
- AFWall: logolni tud ez is (bár ez jóval összetettebb, ez egy rendes tűzfal)
- terminálban van netstat parancs, azzal az összes élő kapcsolatot meg lehet nézni
- Magisk-hoz van tcpdump modul vagy ha régi a készülék és supersu-t használsz akkor a modulból ki is szedheted a binárist - egy a lényeg azzal tudod menteni is a csomagokat is és megnézheted pl. Wireshark-ban a tartalmát.
- Shark for root - levették Play-ről de egy tcpdump ez is - csak app-al..

Elég sokat használom (használtatom ha nem vagyok ott) ezeket.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145046) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Nézegetem a sync alkalmazásokat, mert pár dolgot buktam ennek hiányában. Ahhoz, hogy a FolderSync-ben beállítsak egy Google drive fiókot tényleg kell a Chrome böngésző? Mással nem engedi... Csak ezért nem teszem fel a telefonra, ha nem muszáj... Más megoldás nincs arra, hogy megetessem vele a gugli fiókot?

(#145047) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan PDF olvasót amely egyszerre több doksit is meg tud nyitni, s egyszerűen lehet közöttük váltani?
Hab lenne a tortán, ha az app elindításakor az utoljára megnyitott PDF-ekkel indulna el.

(#145048) 7Sony7 válasza Jabby (#145047) üzenetére


7Sony7
addikt

Xodo pdf reader egész jó.

-

(#145049) lovi27 válasza dzsordzs69 (#145046) üzenetére


lovi27
addikt

Android Q (10) és majd az újabb op. rendszerek esetén elvileg nem kell.

(#145050) dzsordzs69 válasza lovi27 (#145049) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, de 10-es androidon vagyok.:) De feltettem 10 percre, beállítottam 2 két fiókot és letöröltem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.