Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155651) szimi57 válasza Oldman2 (#155650) üzenetére


szimi57
őstag

Jól érted. Azért kérdeztem, hogy mennyire fontos a pontosság. Az pedig nem volt szempont, hogy külön mennyi a ki- és bejövő.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155652) szimi57 válasza cidalain (#155649) üzenetére


szimi57
őstag

A telefonálás akkor kezdődik, amikor elkezd csörögni a telefon, vagy amikor megnyitod a tárcsázót. A főnöködnek ez ad a legpontosabb információt. Át is verheted vele, elég ha megnyitod a tárcsázót. :D

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155653) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, melyik az a program amivel könnyen át tudok költözni 1 huawei P30pro-ból mondjuk 1 xiaomi vagy samsung mobilba?

Előre is köszönöm, Árpi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#155654) cidalain válasza szimi57 (#155652) üzenetére


cidalain
veterán

nyilván nem akarom átverni, meg nem is ellenőriz ilyenformán. ugyanakkor mivel a telefonon lógás elég fontos része a munkámnak, és eközben más dolog nem igazán végezhető, ezért pusztán kíváncsiságból érdekel, hogy 1 nap kb mennyit telefonálok.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155655) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Keresztanyum mobilján (valami egészen utolsó LG, talán Velvet, ha jól emlékszem) telefonján megjelent egyvezeték nélküli vészhívás ikon, amit nem tud eltávolítani :)

Kérdésem, hogy kerülhetett ez oda, és miként lehetne megszabadulni tőle? :)

Üdv,
Attila

(#155656) crok válasza KrAt (#155655) üzenetére


crok
Topikgazda

Nyomd hosszan, és nézd meg milyen app-re ugrik a beállításokban vagy eleve keresd meg a beállításokban az alkalmazáslistában. Szerintem nem vezeték nélküli vészhívás hanem értesítés (wireless emergency alerts), talán véletlen a menüben jártált és bekapcsolta.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155657) szimi57 válasza cidalain (#155654) üzenetére


szimi57
őstag

Gondoltam. :) Egyébként a linkelt appal az összes tevékenységedet nyomon követheted.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155658) cidalain válasza szimi57 (#155657) üzenetére


cidalain
veterán

Végül a Callyzer-t raktam fel reggel egyébként.

Ugyan be lehet állítani alapértelmezett tárcsázónak, de nem szükséges, anélkül is működik.
A proginak kell hozzáférés a kontaktokhoz, és a híváslistához, és onnan gyűjti az adatokat össze akkor amikor elindítom. Azaz a progi nem kell hogy fusson állandóan a háttérben.
Többféle kezdőképernyőt állíthatunk be, és kb pont azt tudja, amit szerettem volna.

Kiderült hogy idén eddig több mint 157 órát telefonáltam (csak céges ügyben, csak munkaidőben), ez 3778 hívást jelent (1994 bejövő, 1364 kimenő) mekkora volt a leghosszabb hívás (mikor, és kivel), melyik ügyféllel beszéltem a legtöbbször, legtöbbet ilyenek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155659) szimi57 válasza cidalain (#155658) üzenetére


szimi57
őstag

Remek. Felrakom én is, mert fontos, hogy bizonyos kontaktoknál mennyi volt a kimenő hívások ideje. Nem tudom, hogy esetleg így beállítható-e az adatgyűjtés?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155660) szimi57


szimi57
őstag

Közben fel is raktam és tudja, ami nekem kell. :K

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155661) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

FairEmail esetén van arra lehetőség, hogy csoportosítsa az azonos feladótól érkező leveleket?
kép

(#155662) bestpixel


bestpixel
tag

Használok több email appot (az egyik a Blue Mail), és egyik sem működik rendesen folyamatosan: ugyan a háttérben futnak, pár óráig jelzik is a megérkező emaileket, de aztán később, általában másnapra már nem (ugyan futnak, de nem veszik a beérkező emaileket). Újra rájuk kell kattintani, akkor lekérik és kijelzik az új emaileket, működnek megint rendesen, majd másnap megint újra kell éleszteni mindet. Hogyan tudom elérni, hogy folyamatosan működjenek rendesen?
Köszönöm!

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155663) Viktor0610 válasza bestpixel (#155662) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a telefonod topikjában inkább tudják. Bár típust nem írtál. ;]
Valószínűleg "lelövi" a rendszer egy idő után.

Samsung Galaxy A54

(#155664) Fall-N válasza bestpixel (#155662) üzenetére


Fall-N
veterán

User error. Nekem MIUI-n tökéletesen működik a FairMail, előtte 5 vagy 6 évig az AquaMail Pro. Mindig azonnal megkaptam és most is a leveleket. Gyárit mindig kikapcsolom (szinkront), azzal kezdem a telefon belakást. Bár nekem a GMail alkalmazással sem volt sose gondom. Rezgett a léc, hogy használni fogom az új Material You frissítés után, de a FairMail jobb.

(#155665) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A következő szoftverekhez van licencem:
F-Secure 2023.08-ig
Bitdefender 2022.04-ig
Szerintetek melyiket telepítsem?
Mintha a Bitdefender szélesebb körű védelmet nyújtana.
Az F-Secure mintha csak az appokat vizsgálná.

(#155666) bestpixel válasza Viktor0610 (#155663) üzenetére


bestpixel
tag

Nincs itt topik a telefonomhoz (egy kínai márka), Android 10 fut rajta, ahhoz sem találtam külön topikot. És igen, lelövi, pont ez a problémám. :)

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155667) bestpixel válasza Fall-N (#155664) üzenetére


bestpixel
tag

Ameddig működik és nem tiltja le a rendszer, magam is megkapom a leveleket azonnal.

A gyári szinkront ki lehet kapcsolni? Mármint van értelme? Ha kikapcsolom, akkor az email appok maguktól kérdik le az adatokat? A kikapcsolás nem árt más alkalmazásnak? Ha be van kapcsolva a szinkron, az miért gond?
Sokszor a Gmail is akkor értesít csak hanggal(szöveggel, ha belépek a telefonomra.
Köszönöm!

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155668) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Android 12 óta a Qfile app filmlejátszásnál nem kínálja fel az egyébként korábban tökéletesen működő MX player Pro-t. Ezért letöltöttem a VLC-t, amit feldob, megnyitja a filmet, viszont feliratot nem játssza le. Hozzá tudom adni, ki is tudom választani a listából, de nem játssza le. Nemcsak a külön hozzáadott srt-t, a beépített feliratokat sem. Volt már mindenféle cache törlés, újratelepítés, teló restart, semmi. Hozzáteszem mx player tökéletesen viszi a feliratokat, csak azt meg a Qfile nem dobja fel.

Szóval mindkét problémára várnék tippeket, hátha az MX playert újra tudnám használni, vagy ha nem, akkor a VLC vigye a feliratot :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#155669) szimi57 válasza bestpixel (#155662) üzenetére


szimi57
őstag

Az app beállításoknál lenni kell egy olyan opciónak, ami az akkumulátorral kapcsolatos. A "nincs korlátozást" kell kiválasztani.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155670) Siriusb válasza dzsordzs69 (#155661) üzenetére


Siriusb
veterán

Nem találtam benne ilyen lehetőséget.

(#155671) attamb


attamb
junior tag

Nem tudjátok véletlenül hogyan lehetne kikapcsolni a főképernyőtől balra lévő hírfolyam képernyőt? (Android 11 Samsung telefon)

(#155672) efi99 válasza attamb (#155671) üzenetére


efi99
senior tag

Nincs rajt kapcsoló ?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155673) ollie válasza attamb (#155671) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kezdőképernyő beállításaiban.

***

(#155674) Fall-N válasza bestpixel (#155667) üzenetére


Fall-N
veterán

A GMail alkalmazáson belül van kikapcsolva az értesítés, de nincs hatása a FairMailre.

(#155675) attamb


attamb
junior tag

Sem kapcsoló, sem a kezdőképernyő beállításaiban nem tudom kikapcsolni. :(

(#155676) DrBubo77 válasza attamb (#155675) üzenetére


DrBubo77
addikt

A kezdőképernyőn nyomj hosszan, amikor megjelennek a lapok, ott balra lapozol és a fejlécében lesz egy kapcsoló.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#155677) DrBubo77 válasza DrBubo77 (#155676) üzenetére


DrBubo77
addikt

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#155678) attamb válasza DrBubo77 (#155676) üzenetére


attamb
junior tag

:R :R :R

(#155679) dzsordzs69 válasza Siriusb (#155670) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi szépen, akkor nem én voltam figyelmetlen. :) Egyébként kár.

(#155680) crok válasza dzsordzs69 (#155679) üzenetére


crok
Topikgazda

Nekem pl. eszembe nem jutna ugy csoportositani.. de ha irsz esetleg a fejlesztonek lehet beleteszi. Bar a FAQ szerint nem nagyon akar ilyesmit, max a GMail fele csoportositas van meg.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155681) bestpixel válasza szimi57 (#155669) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm, de nem találok a Blue Mailen belül semmi akkuval kapcsolatos beállítást, csak magán a droidon. Ott ki van kapcsolva az akkukímélés/akkuoptimalizálás.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155682) bestpixel válasza Fall-N (#155674) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm, utánanéztem, appon belül és a droidon is mindenhol be van kapcsolva minden értesítés (hang, pötty stb.).

Viszont találtam a Blue Mailben egy "Szundi" funkció időbeállítást, amit csak bekapcsolni lehet (a nap 24 órájában bármikorra), de sem inaktiválni, sem időtartamot nem lehet beállítani. Ez mi lehet, illetve mi értelme van? (Ha a júzergyerek nem akarja észrevenni a jelzéseket, úgyis lehalkítja a csilivili telefonját, nem?)

Lehet, hogy lemaradtam valamiről a világ csodás alakulásával kapcsolatban, de szerintem egy email appnak éppen az az egyik lényege, hogy mindig minden emailt azonnal megkapjon, s ezt jelezze a felhasználó felé. Azaz NE kapcsolja ki magát sohasem.
Na, mindegy, majd próbálkozom más appokkal.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155683) bestpixel válasza bestpixel (#155681) üzenetére


bestpixel
tag

Annyit hozzátennék, hogy most telepítettem a Fair Emailt, ami konkrétan kiírta, hogy hogyan lehet lelőni az akku optimalizálást, így megtettem azt a BlueMailnél is. Eddig hiába kattintottam erre a funkcióra, nem kapcsoltam azt ki, mert nem tudok droidul (feljött egy sor, hogy akku optimalizálás kikapcsolva, azt hittem, ez azt jelenti, hogy ki van kapcsolva az akku optimalizálás – de nem azt jelenti, hanem csak egy menüpont). Ezt is meg kell tanulni, mint a vindózt, úgy látszik.
Na mindegy, most tesztelem mindkét appot az email értesítések szempontjából is.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155684) szimi57 válasza bestpixel (#155683) üzenetére


szimi57
őstag

Nem voltam elég pontos. Beállítások-Alkalmazások-Alkalmazás kezelés stb. kb.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155685) bestpixel válasza szimi57 (#155684) üzenetére


bestpixel
tag

Ja, ja, magam is errefelé jártam.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155686) oroszlan12


oroszlan12
tag

Sziasztok!Egy kis segítséget szeretnék kérni.Server ultimate-en bárhogy állítom be a DLNA szervert nem látja a tv.Van vmi extra beállítása?

(#155687) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

sziasztok!
Az alábbi problémában kérném a segytségeteket:
Szöveget szeretnék bediktálni. Tud valaki olyan INGYENES (mondjuk ha nem drága nagyon akkor bele ruházok :K ) applikációt, ami erre alkalmas MAGYAR nyelven és nem kéri el a veséd? :B

A segítségeteket előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#155688) Somatom válasza Szevam (#155687) üzenetére


Somatom
veterán

Jól működő nincs.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155689) Szevam válasza Somatom (#155688) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Ez rosszul hangzik... :(
Melyik lenne a legkevésbé szr@bb? :B

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#155690) Somatom válasza Szevam (#155689) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem már csak egy van, a guglié.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155691) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Keresztkérdést kaptam YT Vanced-del kapcsolatban. Huawei Nova 5T telefonon eddig jól működött a Vanced. Tegnap kétlépcsős azonosítás lett bekapcsolva google fiókra, onnantól a Vanced olyasmit ír, hogy nincs netkapcsolat.

Nincs elérhető közelségben jelenleg a telefon, de első blikkre microG-ben újra hozzá kellene adni a google fiókot//be kellene jelentkezni a fiókba

Jól gondolom, hogy "csak" ennyi lesz a teendő? :B

read-only mode on the forum

(#155692) Probert75 válasza Szevam (#155687) üzenetére


Probert75
addikt

(#155693) Szevam válasza Probert75 (#155692) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

+ Somatom

Köszönöm a válaszotokat! :R

A Google drive saját beélpített hangrögzítője nyert. Az eléggé jó arra amire én akarom használni :)

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#155694) bestpixel válasza szimi57 (#155684) üzenetére


bestpixel
tag

Nos, sikerült beállítani, működik a folyamatos email értesítés. Csak a már vázolt akku beállításokat kell beállítani "ne optimalizáljon"-ra (vagy vmi hasonló a konkrét elnevezés).
Köszönöm még egyszer.
Ja és érdekes, a Fair Email pár másodperccel gyorsabb, mint a BlueMail. Talán közelebb vannak a szerverei...

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155695) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Mobilon több alkalmazást (Advanced Download Manager, 1DM+, Videoder) használnék videók letöltésére. Ezek viszont a korábbiakhoz képest megadták magukat Instagram alatt. Egyikkel sem tudok videót onnan leszedni. Ez valami Instás majomság, mert gondolom a programoknak többek között továbbra is ez lenne a funkciójuk?! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#155696) crok válasza tylerddd (#155695) üzenetére


crok
Topikgazda

Insta. Majd frissitik ezeket az app-eket is. youtube-dl helyett is ma mar yt-dlp -re all at minden fejleszto csak ido mire helyre reszelik.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155697) RAZR_v3


RAZR_v3
tag

Üdv!
OMV&SuperShop applikációt Android 11 verzióval valakinek sikerült használnia OMV kúton? Be van kapcsolva az NFC, odaérintem az okostelefont a terminálhoz, majd feldobja a telefon, hogy válasszak két lehetőség közül (MySpar vagy OMV), kiválasztom az OMV-t, miközben a telefont közel tartom a terminálhoz és nem sikerül beolvasni, a terminál csak annyit ír, hogy újra, vagy mégse. Még egy darabig próbálkoztam, aztán kénytelen voltam a fizikai Supershop kártyát használni, mert feltartottam a sort a pénztárnál.
Ennyire rossz az applikáció, vagy a MIUI okozhatja a problémát?

(#155698) crok válasza RAZR_v3 (#155697) üzenetére


crok
Topikgazda

Otlet: Settings -> Connection and sharing -> NFC -> Contactless payments -> Use default -> Ha itt nem az van, hogy Always use default app hanem hogy Replace default app when another payment app is open? Ugy nem megy?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155699) cidalain válasza cidalain (#155416) üzenetére


cidalain
veterán

Ajánljatok valami jó system debugger appot, mert mindjárt földhöz vágom a tabomat. Állandóan fagyogat.
DE csak és kizárólag vasárnap este! Ilyet a világ nem látott. Egész héten nonstop megy gond nélkül, de vasárnap esténként használhatatlan. Lefagy, újraindul, mittudomén. Akku most is 90% felett van.
Ki szeretném nyomozni hogy mi a pék ez, mert ilyen a mesében nincs.

Update:
TWRP indul, és az stabilan is fut, ott nem resetel a gép. Innen (is) azt gondolom, hogy ez nem HW hiba. A jelenlegi rendszer elég stabil volt 2.5 évig. System restore volt 1 hónapja, de a gond azóta is megvan.
Win PC most nincs, egy romolás most nem megoldható.
Mit tegyek? Wipe cache? Vagy próbáljak még egy system restore-t?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155700) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sziasztok!

Tudtok-e olyan alkalmazást, ami az értesítési sávra, vagyis a pull down menübe tesz egy hangerőszabályzó csúszkát? Nem +/- gombokat, és nem lebegő szabályzót keresek a képernyőre, ilyeneket én is találtam, hanem egy slider-t. Valami ilyesmit: [kép]

Az alany egy Android-os Huawei tablet. Köszi, ha valaki tud ilyesmit! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.