Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) Borees válasza Andie (#42074) üzenetére


Borees
újonc

Szia! Érdekelne, hogy megoldódott-e a probléma, és ha igen hogyan? Mert ugyanezt tapasztaltam a minap!

(#48002) Bozek válasza jani8787 (#47999) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mi az a jobb Sony? Csak mert konkrétan az újabbakban biztos, hogy van Exchange ActiveSync, ami a feladatokat is szinkronizálja.

(#48003) bubi92


bubi92
őstag

létezik valami új alternatíva widgetlockerre?

(#48004) yuri90


yuri90
tag

Az lenne a kérdésem,ha megveszek egy alkalmazást és valamikor letörlöm,de később újra szeretném telepíteni akkor újra meg kell vennem?

(#48005) Mr X válasza yuri90 (#48004) üzenetére


Mr X
veterán

Nem, megmarad az accountodban a vásárolt app.

(#48006) vgyuri válasza yuri90 (#48004) üzenetére


vgyuri
őstag

Sőt, egyszerre több androidos eszközre is felrakhatod a programot, ha ugyanazzal az email címmel bejelentkezel rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#48007) tankraid


tankraid
aktív tag

Tudtok olyan programot aminél pontosan be lehet állítani, az adatforgalomnál hogy az elszámolási időszak mettől meddig tart, pontosan is mėr illetve ki lehet lőni azokat az app-okat ami feleslegesen használják. (az se lenne utolsó Ha free lenne)

Válaszokat előre is köszönöm!

(#48008) zachary válasza etooo (#47978) üzenetére


zachary
tag

Köszi, ez nem az, de lehet bepróbálom, igaz elég ratyi az átlaga. Közben megtaláltam, amit kerestem, de iOS only :(((

(#48009) Jumbozorz válasza zachary (#48008) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Mi volt a neve az iOS only programnak?(Csak, mert lehet találok androidra alternatívát)

köszi

(#48010) zachary válasza Jumbozorz (#48009) üzenetére


zachary
tag

A Glass of Water, egy-két alternatívát találtam playen, de azok közel sem voltak olyan jók, mint ez, amit menet közben sikerült is kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#48011) deva válasza Bozek (#47980) üzenetére


deva
tag

Ezért írtam off-ként azt a részt, on-ként a teljesen releváns részt. :)

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#48012) xcds válasza LonGleY (#47953) üzenetére


xcds
őstag

Az Aix weathert kipróbáltam. Ez sem jó. :( Nem eszi az akkut, viszont reggel 8-kor kiírta, hogy halál pontosan 15,7 fok van. Közben meg volt vagy 10....

(#48013) freddirty válasza xcds (#48012) üzenetére


freddirty
senior tag

Attól függ merre laksz de én még az időképnél nem találtam pontosabb időjárási appot. Budapesten a helyedtől függően mondja meg hogy éppen melyik mérőponthoz vagy közelebb és ott mit mér. Az előrejelzés is szuper.
Szóval itt a nagyfaluban ez a nyerő mivel elég nagy kbségek lehetnek a külső-belső kerületek között. A többi időjárásapp nem rendelkezik ilyen sok mérőponttal. accu vagy google weathert használtam forrásként ilyen-olyan appokban míg nem volt időkép de nagyon messze vannak pontosságban.

fred

(#48014) xcds válasza freddirty (#48013) üzenetére


xcds
őstag

Az időkép nekem eleve nem tudja meghatározni a helyet. És zabálja az akkut. 1-nap alatt több, mint 1000-szer ébresztette fel a telefont... Az adatok hiába pontosak. Az akkuweather is hülyeségeket írt ki. ezért próbáltam most ezt az aix-et, de ez se tudja, hány fok van.

(#48015) tankraid válasza xcds (#48014) üzenetére


tankraid
aktív tag

Én weather and clock nevű vidgetet használom nagyon korrekt és annyira nem eszik de biztos nem ez a legjobb amíg nem talalunk jobbat próbáld ki!

[ Szerkesztve ]

(#48016) #79335424 válasza tankraid (#48015) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igazán pontos, sajnos, csak Windows -ra van. Két fokozatú jelzésmóddal. Kitekintés és kinyitás. :D

[ Szerkesztve ]

(#48017) Siriusb válasza #79335424 (#48016) üzenetére


Siriusb
veterán

Csak az utolsó mondatodnál esett le! :))

(#48018) DonTomika válasza zsoltzsolt (#47895) üzenetére


DonTomika
csendes tag

60000 felhasználó mellett nem lehet egyszerre kiküldeni mindenkinek a frissítést, mert nem bírná a szerver. Jelenleg is rangsorolva van, hogy milyen sorrendben kapják meg a készülékek az updateket (app verzió > android verzió > adatbázis verzió > random). Az előnyben részesítés csak annyit jelent, hogy a pro veziókkal rendelkezőeket a lista elejére teszi, így pl. egy péntek este kiadott frissítést péntek este kapnak meg, és nem szombat hajnalban. Ez persze csak az automatikus frissítésre vonatkozik, a frissítés gombra kézzel rányomva
bármikor le lehet tölteni a legújabb menetrendet.

(#48019) xcds válasza tankraid (#48015) üzenetére


xcds
őstag

Már kezdek belefáradni kicsit.

(#48016) Somatom: De ha nem vagyok otthon, akkor hogy nyitom ki az ablakot :F ;]

[ Szerkesztve ]

(#48020) Jumbozorz válasza xcds (#48012) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Próbáld ki az 1Weathert. Én ezt használom.

(#48021) xcds válasza tankraid (#48015) üzenetére


xcds
őstag

Telepítettem, kapcsolódás sikertelen...

(#48022) xcds válasza Jumbozorz (#48020) üzenetére


xcds
őstag

Azt hiszem, inkább maradok a windows-os megoldásnál... :DDD

(#48023) petipetya válasza #79335424 (#48016) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#48024) tankraid válasza xcds (#48021) üzenetére


tankraid
aktív tag

Akkor pasz mondjuk én beállítottam kézri a hely meghatározást h ne mindig kérdezze le meg a frissítést is.

(#48025) dokee78


dokee78
félisten

A GyroSpace 3D Live Wallpaper nekem miért nem kompatibilis?

Xperia L 4.2.2

Rájöttem,nincs giroszenzorom.

[ Szerkesztve ]

(#48026) Pajoz válasza #79335424 (#48016) üzenetére


Pajoz
őstag

:DD :R

(#48027) Pajoz válasza xcds (#48012) üzenetére


Pajoz
őstag

HD Widgets?
AccuWeather adatait szedi le. Elég pontos. Rég használom.Vagy az eWeather HD.

[ Szerkesztve ]

(#48028) whiskeys


whiskeys
őstag

Olyan programot keresek ami a telenor hálózat jelszintjét mutatja telefonon. Tehát milyen a mobilnetem jelszintje, százaléka.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#48029) zsoltzsolt válasza DonTomika (#48018) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, így világosabb és egyértelműbb
te készíted a progit?

(#48030) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Aki Nexus-szerű gömbpanorámát akar lőni (HDR-támogatással). ám nincs Nexus telefonja mit használ?



(#48031) #79335424 válasza whiskeys (#48028) üzenetére


#79335424
törölt tag

Network Signal Info. Ennek a pro -ját használom. Tud ezt-azt.

(#48032) adrian94


adrian94
őstag

Melyik a legjobb zeneletöltő Youtuberól? Ezt a Tubemateet (vagy mi a neve) nem találom...

(#48033) ollie válasza #79335424 (#48031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennek van valami gyakorlati haszna, vagy csak érdekes infó?

***

(#48034) Logeeen válasza adrian94 (#48032) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nekem az OG Youtube vált be XDA-ról. Csak ne jelentkezz be vele a Google fiókba.

#Xiaomi 13T#

(#48035) S e t h válasza freddirty (#48013) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az előrejelzés is szuper.
Hát persze, a 30 napos meg kifejezetten.
Az időkép nálam onnantól kuka, hogy bármilyen fogyatékos észlelhet, akár több fokos eltéréssel is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48036) Geresics


Geresics
addikt

Hali!
Jelenleg a Runtastic Pro nevű programot használom a bringázásaim nyomon követésére, csak az a baj vele, hogy amikor FB-n megosztom az aktuális útvonalat (térkép, stb.), akkor arra kattintva csak a regisztrált felhasználók láthatják a részleteket (térképet, stb.).
Tudtok olyan hasonló tudású programot ajánlani, amin mások megnézhetik azt, hogy merre jártam (ha megosztom persze), és szerepel benne több lehetőség is? (Nem kell, hogy ingyenes legyen.)
Túrázáshoz, bringázáshoz, csónakázáshoz használnám!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#48037) whiskeys válasza #79335424 (#48031) üzenetére


whiskeys
őstag

Köszönöm szépen. Megnézem.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#48038) Stofl85


Stofl85
tag

Sziasztok!
Szeretnék teljes biztonsági másolatot készíteni a telefonomról... (Alcatel OT-992D)
Sikerült root-olnom. Felraktam egy rom manager progit, de az kiírta, hogy nincs CWM a telefonon, és nincs is ehhez a tipushoz.
Mindegy milyen CWM-et telepítek, vagy tényleg direkt a telefonhoz valót szabad csak?
Tudtok a CWM telepítésben segíteni?
Köszi!

(#48039) tyuli76 válasza #79335424 (#47216) üzenetére


tyuli76
tag

Köszi.Mükszik ahogy kell.Nem volt több idöm a héten,h gép elött legyek,azért vagyok igy elmaradva:)

(#48040) #79335424 válasza ollie (#48033) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ööö... Nem értem a kérdésedet. Kerestek egy ilyen programot. Ennek a widgetje elég informatív, mutatja azt az infót, amit kerestek. A programon belül van mérésre lehetőség, tud logolni, megmutatja a tornyokat, kiírja a külső IP -t és még jó pár adatot a telóról. Szerintem hasznos.

Tyuli76:
Örülök és köszönöm a visszajelzést! Így egy kicsit bátrabban nézegetek kínai, dual SIM -es telókat.

[ Szerkesztve ]

(#48041) Viktor0610 válasza #79335424 (#48040) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Volt egy olyan szitu, hogy jeleztük volna a Telenornak, hogy a metróban hol megy el a térerő. Akkor hasznos lett volna a program. :D

Aztán a Telenor lefedte az egész metrót széles sávval. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48042) whiskeys válasza #79335424 (#48031) üzenetére


whiskeys
őstag

nagyon hasznos. Köszi. ;)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#48043) 7Sony7


7Sony7
addikt

Skacok, a viber háttér nálatok is más? Nincsenek meg a régiek!

-

(#48044) arkone válasza 7Sony7 (#48043) üzenetére


arkone
aktív tag

Nekem is valamilyen kék háttér lett frissítésnél, de utána vissza tudtam állítani arra a világos barnás háttérre.

(#48045) szili.tamas1


szili.tamas1
senior tag

Szeretnek egy olyan billentyuzetet, ami allo modban a klasszikus telefonbillentyuzet (tehat nem ez a qwertz), mert balfek vagyokbes folyton melleutok. Ha tud ekezetet is, az nem baj. Koszi!

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#48046) Mr X válasza szili.tamas1 (#48045) üzenetére


Mr X
veterán

Kb. az összes billentyűzet app tudja ezt a funkciót. Én pl. Smart Keyboard-ot használok, abban is van ilyen.

(#48047) basaja


basaja
senior tag

Sziasztok:-) Kérdésem a következő lenne:tudnátok olyan appot mondani,ami a front kamerát használja fényerő mérésre?Jelenleg a Luxot használom,de összeveszik a böngészőimmel…Dolphin,Boat,Naked és a gyári szintén.meghülyül és kilép,mert a Lux elkezd hol eltűnni,hol megjelenni a statusbaron…Előre is köszi a válaszokat :K

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#48048) szili.tamas1 válasza Mr X (#48046) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Koszi megnezem

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#48049) ollie válasza basaja (#48047) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy kevés ram van a telóban, és ezért egy idő után bezárja az android? Amúgy a kamerával szerintem nagyon fogja meríteni.

***

(#48050) 7Sony7 válasza basaja (#48047) üzenetére


7Sony7
addikt

Ha a beállítások/haladó ból kiveszed a tartós értesítést?

Yet another auto brightness.? Bár ez nem biztos, hogy megy kamerával.

[ Szerkesztve ]

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.