Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) buta29030


buta29030
tag

Sziasztok!

Android 4.1.1-ben hol lehet azt szabályozni, hogy az appok mikor frissüljenek. Mert most böngésztem és azt hittem, hogy elromlott a tabom, mert lemerevedett az egész, közben aztán látom, hogy a jobb alsó sarkában 6 darab frissítés is sorakozik. Miért pont most? Nem lehet ezt valahogy "kézzel" kérni, amikor én éppen akarom?

(#8002) Melack válasza buta29030 (#8001) üzenetére


Melack
veterán

Kapcsold ki az automatikus frissítést Playben - sok gondodat megoldja.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8003) mouzrr válasza Probert75 (#7944) üzenetére


mouzrr
őstag

Elég lassu ezzel, a másik ftp gyorsabb amit próbáltam csak nem tok vele a telóra másolni.. Vmi megoldás?:(

(#8004) buta29030 válasza Melack (#8002) üzenetére


buta29030
tag

És amikor én akarok frissíteni? Egyszerűen bekapcsolom, megvárom amíg frissít, aztán kikapcsolom? Apropó, hol lehet ezt a kapcsolgatást elintézni? Én még csak akkor láttam ilyet, amikor valamit telepítettem, de gondolom nem csak így lehet hozzáférni. :F

(#8005) gacsoi


gacsoi
senior tag

Urak!!!
Milyen appal lehetne egyszerűen kiszűrni a beragadó, akkuzabáló alkalmazásokat???

(#8006) Tejes Pite válasza buta29030 (#8004) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Rákeresel az appra, megnyitod az oldalát -> képek alatt - automatikusan frissíthető . pipa ki. Legközelebb amikor frissítik az appot jelezni fog hogy frissítések elérhetőek és neked kell majd rákattintani, nem végzi el magától.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8007) buta29030 válasza Tejes Pite (#8006) üzenetére


buta29030
tag

:R

(#8008) mttssz válasza Tejes Pite (#8006) üzenetére


mttssz
senior tag

Egyszerűbb, ha a beállításokban kiveszed a pipát az automata frissítés mellől. katt

(#8009) Tejes Pite válasza mttssz (#8008) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Ez nem jutott eszembe, igaz. :)

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8010) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

Frissített facebook APK-t tud valaki linkelni?

előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#8011) buta29030 válasza mttssz (#8008) üzenetére


buta29030
tag

:R :R :R

(#8012) Melack válasza eastsider (#8010) üzenetére


Melack
veterán

Elviekben. Nekem ezt tette fel tegnap azt hiszem este a Play.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8013) eastsider válasza Melack (#8012) üzenetére


eastsider
nagyúr

nagyon köszönöm :)

(#8014) kariad válasza Degeczi (#7989) üzenetére


kariad
senior tag

Rögzítésre őt próbáltad már?

(#8015) Degeczi válasza sch_a (#7998) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Biztosan - de ezért globálisan tiltani ritka nagy böszmeség...

Hiszen pl. nálunk nyilván nem tilos, ha egyszer az összes szolgáltató ügyfélszolgálata közli veled, h "a hívását minőségbiztosítási okokból rögzítjük"

Azt elfogadom, h percenként pittyegjen (még arra is hasznos, h "nahát, telik az idő" :) de ezért szinte az összes Androiodos telefont így lebutítani elképesztő

(#8016) Degeczi válasza kariad (#8014) üzenetére


Degeczi
nagyúr

köszi, ezt pont nem - de a leírása alapján "All recordings are made using build-in microphone" :(

(#8017) droti25 válasza Oldman2 (#8000) üzenetére


droti25
őstag

Érdekes.mondjuk a 19mb messze van a 40mb-tól.
Ki tudja mi a reális...

(#8018) kariad válasza Degeczi (#8016) üzenetére


kariad
senior tag

Nekem ez bevált csak városi nagy zajban halni rosszul Pl. ha autók száguldoznak melletted! Ha zárt térben vagy tökéletes! :K

(#8019) mouzrr


mouzrr
őstag

Megkérhetnék minden segítőkész android júzert hogy leírná nekem privibe milyen appokat használ és miért pont azt? Szeretnék hasznos appok közül válogatni.. Nagyon hálás lennék ha valaki szánna rám 5-10 percet:) Köszönöm!!

(#8020) Melack válasza mouzrr (#8019) üzenetére


Melack
veterán

Először írd le, hogy mire gondolsz, mi a hasznos neked - értem ezalatt menetrend, zenelejátszó, egyéb speckó dolgok, stb. Mert én speciel 80-100 app közül válogatok, ha más saját használat :D

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8021) Tejes Pite válasza mouzrr (#8019) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Ami nekünk hasznos, az lehet hogy neked nem. Remélem érted a lényeget.

Ha keresel egy appot írd be a Play keresőjébe a kulcsszavakat és megtalálod. Mindenki így kezdte és nem a PH!-n kérdezte meg hogy mit tegyen föl. Használd az androidot! :)

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8022) mouzrr válasza Melack (#8020) üzenetére


mouzrr
őstag

Menetrend az például jól jönne :) Mxplayert használok videólejátszáshoz, proplayert zenéhez.
E-book olvasó kéne, NEM pdf reader, mert oylan kéne ami tényleg egy oldalt jelenít meg és nem jobbra balra is megy hanem tördéli rendesen a sorokat és lefele kell haladni, állítható háttérfényerővel + betűmérettel.
(#8021) Tejes Pite
Igen, értem, de azért jó lenne néhány új appot megismerni, mert lehet kerestem már hasonlót de nem találtam. Például beírom hogy weather és az Android weather-t soha nem dobta ki nekem, azt használom mióta ráleltem a neten.

Többi app: jól jönne valami adatforgalomszámláló ami nem nagyon eszi a memóriát és az akkumulátort, és megjelenik az értesítési sávon. 3G watchdog nem jött be annyira :U

Egyelőre ennyit szeretnék de ha tudtok néhány hasznos appot vagy olyan időjárás widgetet amin van frissítési gomb és jobb mint az Android Weather szívesen meghallgatok mindent! Köszö

[ Szerkesztve ]

(#8023) Balinov válasza mouzrr (#8022) üzenetére


Balinov
félisten

videolejatszo, dice player, mp3-ra poweramp, ebook-ra fbreader, + en hasznalom elofizeteses rendszerben a Zinio-t.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8024) petipetya válasza mouzrr (#8022) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ebook olvasóra a Cool Reader-t ajánlom.

"nincs rá lezsóidő"

(#8025) Tejes Pite válasza mouzrr (#8022) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Pl. beírod 'bkv' ; ''menetrend' ; 'máv' és kidobja a menetrend programokat, ennél egyszerűbben nem lehet megkeresni valami. Azért nem linkelem neked, mert lusta vagy keresni, bocsi. :)

+beírod '3g' vagy 'data counter' ill. 'data' és válogatsz az appok között, kipróbálsz többet... ;)

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8026) mouzrr válasza Tejes Pite (#8025) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem vagyok lusta keresni, hanem tesztelgetni vagyok lusta, így sokkal egyszerűbb nekem, és a jövőben több embernek akit érdekel hogy melyik menetrend app jó :K

(#8027) DS39

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#8027) DS39 válasza mouzrr (#8026) üzenetére


DS39
nagyúr

én ezt használom, nekem nagyon bevált. [link] :)

(#8028) eastsider válasza eastsider (#8013) üzenetére


eastsider
nagyúr

Miért dobja minden facebook telepítésre a rendszer, hogy "nincs több hely, szabadítson fel helyet", miközben 130mb szabad helyem van?
(xperia mini 4.0.4)

(#8029) gacsoi válasza gacsoi (#8005) üzenetére


gacsoi
senior tag

senki???

(#8030) Tejes Pite válasza mouzrr (#8026) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Bkv-ből a TinyAppWorks-os Budapesti menetrend jó. A másikban én is, ismerőseim is sok hibát találtak. Ráadásul gyakran frissítik, szemben a BpMenetrenddel.

A TinyAppWorks amúgy sok hasznos programot csinál, pl. szótárat is. :)

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8031) mouzrr válasza Tejes Pite (#8030) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem pont ez a menetrend nem jött be. Egyik busznál a megállók felét írta csak ki :))

(#8032) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Olyan problémám van a Beautiful Widget-el, hogy reggel óta nem akarja frissíteni az időt. 5:31 percet mutat.nem warez program, hanem megvettem, úgy hogy ez a probléma nem állhat fent. vkinek esetleg volt ilyen problémája?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8033) Tejes Pite válasza mouzrr (#8031) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Hibák előfordulnak, de ezt volt hogy pár naponta frissítették új menetrenddel és járatokkal. A másiknál ilyet nem tapasztaltam.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8034) petipetya válasza Tejes Pite (#8030) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem meg pont a Budapesti Menetrend vált be. Csak elindítom a progit és az összes járat ott van percre pontosan egy oldalon egymás alatt olyan sorrendben, ahogyan a meló és az otthon között közlekedek - mindez megállóra lebontva.

Ha idegen helyre megyek, akkor a Google Térkép tervez nekem útvonalat.

"nincs rá lezsóidő"

(#8035) Melack válasza mouzrr (#8022) üzenetére


Melack
veterán

Időjárásra Időképet javaslom. Nekem tetszik, frissítés gyakorisága beállítható.
Menetrend: nekem mindkét BKVs bevállt (tiny - imind), emelett ugye MÁV menetrendek is fenn vannak. Az már talányosabb. On-line változatban ez, offlineban ez.

(#8038) Tejes Pite: jóval kevesebb, mivel sokmindent előre tárol, és nem kell neki GPS pozíció sem az állomásokhoz. Igen, on-line szedi le az adatai jelentős részét - de a másikhoz képest kb fele annyit eszik.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8036) Tejes Pite válasza maggi1886076 (#8032) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Beragadt biztos. Force close-old vagy töröld az adatait az alkalmazáskezelőben!

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8037) mouzrr válasza Melack (#8035) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi! Az Android Weather-en is be tudod állítani a frissítés gyakoriságát de ha fél órára teszem és 10 perce frissített nem akarom megnyitni a progit hanem csak rákoppintanék a frissítésre ha kíváncsi vagyok hogy pl lesz-e eső vagy valami.

(#8038) Tejes Pite válasza Melack (#8035) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Utóbbi is online a leírás szerint. -> Használatához internetkapcsolat szükséges.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8039) kariad válasza Tejes Pite (#8030) üzenetére


kariad
senior tag

Én is a Budapesti menetrend-re szavazok! :K Másiknak a megállok megjelenítése mondjuk ésszerűbb, de ez pontosabb és frissítik rendesen. Hibát eddig nem találtam benne! Meg lehet szokni!

Milyen naptár Programot használtok? Nekem valami egyszerű, de nagyszerű kell (a gyári siralmas)

(#8040) Melack


Melack
veterán

A Play on-line felülete mikor frissíti fel a rendszeradatokat? Mert még mindig a régi telepített programok vannak fent, és nem az újak :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8041) mzx


mzx
senior tag

PowerAmp unlocker gond.
Egy napig használható, majd kiírja, hogy nem tudja ellenőrizni a hitelességét a full verziónak (unlockert használok).

Hónapokkal ezelőtt le tudta ellenőrizni, onnantól hónapokon át tudtam használni a fizetős (full) verziót.
Aztán lekerült az alkalmazás a készülékről -most mellékes, miért-, majd amikor a napokban ismét felraktam , ismét 2-es verzióval, de hiába kapcsolódom wifihez, csak hajtogatja a hibaüzit... Bár ez egy nagyon gyenge wifi jel... esetleg csak ennyi az oka?

Számomra megfelel az is, ha valaki tud egy "maceramentes" 2-es verziót ehhez, ami egyben full.
Érdekes módon az 1.4-esnél nincs ilyen gond, csak hát a 2-est jobban szeretem.

(#8042) Melack válasza Melack (#8040) üzenetére


Melack
veterán

Úgy tűnik cca 30 perc kell neki.

Viszont a Total Commandert nem szerti, nem akarja megjeleníteni a már telepített alkalmazások között.Tipp, hogy miért?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8043) Z0C! válasza mzx (#8041) üzenetére


Z0C!
őstag

amennyit szerencsétlenkedsz vele 540ft-t simán megvehetnéd..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8044) mzx válasza Z0C! (#8043) üzenetére


mzx
senior tag

jelenleg nincs netes bankkártyám... más ötlet?

(#8045) eastsider válasza mzx (#8044) üzenetére


eastsider
nagyúr

én otp junior kártyával vásárlok mindig google playen (mastercard), ennél nincs szerintem alapabb :D nem kell "netes" kártya

(#8046) mzx válasza eastsider (#8045) üzenetére


mzx
senior tag

Nekem már lehet h nem adnak juniort, életkorom miatt.
Amúgy otp cirrus maestro-m van. Azt mondják, netre általában nem használható. Vagy mégis?

(#8047) eastsider válasza mzx (#8046) üzenetére


eastsider
nagyúr

próbáltad regisztrálni?

[ Szerkesztve ]

(#8048) mzx válasza eastsider (#8047) üzenetére


mzx
senior tag

Hm... ezek szerint erről megoszlanak a vélemények. Még nem probáltam, mert nem nagyon van miből.
Egyelőre PowerAmp 1.4-re térek vissza, az is megteszi. ;)
Köszi az ötleteket nektek, további jókat, dolog van, mentem. :)

(#8049) Syd69 válasza mzx (#8046) üzenetére


Syd69
aktív tag

Kérjél a bankban netkártyát - ingyen van...meg műxik...

Alma

(#8050) mzx válasza Syd69 (#8049) üzenetére


mzx
senior tag

Ezt megkérdezem, köszi neked is! :)
Egyelőre nem sürgős. 500FT tényleg belefér a kedvenc verziómba esetleg. Nem szoktam vásárolgatni neten. Majd meglátom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.