Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101001) milkabrams válasza #79335424 (#100992) üzenetére


milkabrams
őstag

win 7 64bit, otthoni wifi

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#101002) Dottore válasza milkabrams (#101001) üzenetére


Dottore
addikt

Jobb klikk egy könyvtáron és tulajdonságok.
A megosztás fülön kattintasz a megosztás gombon.
A legördülő menüben kiválasztod a mindenki lehetőséget, majd hozzáadás, mellette, írás olvasás.

Solid Explorer
Jobb alsó sarok plusz ikon és új távoli kapcsolat.
LAN/SMB, a kapcsolatnál a gép neve, utána csatlakozás vendégként.

(#101003) majestic


majestic
őstag

Vennék egy Galaxy Note 7-et. A kérdésem, hogy mivel a menűjéből kivették a Galaxy Labs beállítást, nem lehet külső progi nélkül az Alkalmazás menüpontot eltüntetni (azaz az összes alkalmazást a főképernyőre kirakni, úgy ahogy az az iPhone esetében van), mint ahogy azt az S7/Edge esetében.

Megtudná nekem valaki mondami, hogy hol lehet ehhez a progihoz hozzájutni (vagy valami másikhoz, ami tudja ezt a beállítást)?

A másik kérdésem azokhoz szólna, akinek Note 7-ese van, hogy működik-e rajta ez az alkalmazás?

Előre is nagyon köszi a segítségért! :R

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#101004) air válasza majestic (#101003) üzenetére


air
nagyúr

"Vennék egy Galaxy Note 7-et."

Most már nehezen. Visszahívta a Samsung az összeset, és leállnak az eladásával is.
Egyébként olyan launchert kell keresni, ami támogatja ezt a funkciót, és akkor működik bármilyen készüléken.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101005) Kékes525 válasza air (#101004) üzenetére


Kékes525
félisten

Gyorsan kifogják javítani a hibát. Arra azért kíváncsi lennék, hogy mennyi káruk fog ebből származni?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#101006) #79335424 válasza air (#101004) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak azzal bukja a TW -hez ragaszkodó funkciókat.

(#101007) air válasza Kékes525 (#101005) üzenetére


air
nagyúr

Kifogják a halat!
A hibát ki fogják javítani! :(((

(#101006) Somatom
Ha egyszer a gyári megoldás nem adott, akkor 3rd party app kell. Ennek pedig ez az ára. Valamit valamiért.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101008) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Bluetooth listabol, h lehet törölni amit nem akarok. Állandóan haverom bose SoundLinkjéhez akar kapcsolni, mikor a sajátomhoz akarok. Csak z van, h toroljem az adatait a beall/alk listaban?
Köszi

(#101009) air válasza Krill77 (#101008) üzenetére


air
nagyúr

A párosítást tudod törölni, mást nem.
A látható eszközökből nem tudod törölni, mert azok vannak a körzetedben bekapcsolva, azok látszanak.
Mint ahogyan a WiFi SSID-ket sem tudod törölni.
Ami látszik, az benne lesz a listában.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101010) beg válasza Krill77 (#101008) üzenetére


beg
veterán

Vedd le a párosítást. A hogy tényleg ennyire hosszú szó? :F

Persze, mobilról, stb. Én is onnan vagyok 95%-ban.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101011) Krill77 válasza air (#101009) üzenetére


Krill77
őstag

Szal a parositott de mar szükségtelen devicet szeretném törölni. Nem latok opciot rá.

(#101012) beg válasza Krill77 (#101011) üzenetére


beg
veterán

Google első találat.

From the phone’s Settings, tap Application Manager > All tab.
Find and tap Bluetooth.
Tap Clear data.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101013) air válasza Krill77 (#101011) üzenetére


air
nagyúr

Pedig kell lenni valahol törlésnek, vagy "unpair" opciónak.
Fogalmam sincs, hogy a te készülékeden, azon futó rendszerben hogy hívják, és hová tette a gyártó.
De ennyi önállóság szerintem elvárható.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101014) Willy_Billy


Willy_Billy
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani nekem olyan emoji alkalmazást, amiben van magyar zászló?

(#101015) ollie válasza Krill77 (#101011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hosszan nyomsz a device-on?

***

(#101016) Narxis


Narxis
nagyúr

Magyar-Német nyelvtanuló app létezik? Olyan mint a busuu - Easy Language Learning vagy Memrise Learn Languages? Dulingoban sincs. Így jelenleg angolról tanulok németre ami nem egy nagy probléma de azért megkérdezem, mindegy, hogy fizetős vagy ingyenes.

Thanos was right.

(#101017) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Tudnatok ajanlani egy kontakt mamagelo programot ami lehetoleg ingyenes? A tokom teli van hogy vettem egy uj telefont es duplikalva vannak a kontaktjaim es oosze vissze beszinkronizalta a telfon memoriajaba a simre es a google acountomra. Valahogy le kene ezt tisztaznom es beallitanom hogy csak egy helyrol sedje az infot csak nem tudom hogy. esetleg valaki tud valami ertelmes atekintest ezugyben adnrodra azt megkoszononnem mert nekem kicsit kacifantos. Koszonom. Lehet nem is kell applikacia csak normalissan bealitani a droidot ezt sem tudom :F

Miert?????

(#101018) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Sziasztok! Előre elnézést kérek mert nem tudom ide való a kérdésem vagy nem. Éppen ezért beírom másik topikba is. Tehát a kérdésem a következő: szeretném a Sony Xperia Keyboardot a telefonomra felrakni ami Samsung J5. De a a telefonon a Playba be sem hozza , pc-ről meg nem engedi telepíteni. Ez alapból így van hogy egyik márka a másikra nem enged telepíteni az alkalmazásaiból? Esetleg van valami mód hogy fel tudjam rakni? Bocs ha hülye kérdés volt!

(#101019) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Bocs az offert,
de milyen jogon kotelez a vodafone engem az allo tajolasra?

(#101020) aha.e válasza tordaitibi (#101019) üzenetére


aha.e
tag

Nem kötelező. Ne használd!

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#101021) galaxys80 válasza tordaitibi (#101019) üzenetére


galaxys80
veterán

Alanyin. Saját honlapjuk. Úgy írják meg ahogy nekik tetszik.

(#101022) atike válasza tordaitibi (#101019) üzenetére


atike
nagyúr

Off. :DDD

Hatalmas probléma amúgy, tényleg.

(#101023) atosan válasza Tökimanó (#101018) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Ez általában így van. Próbálj rákeresni (mármint a googleban, nem a playen) a ported sony keyboard non root kifejezésre, gondolom root nincs.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#101024) tordaitibi válasza atike (#101022) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Tudom, felfujom, de holnap mar csak ulo modba jon be a weblap. :-)
Egyebkent 7 collon, tablettartoba erdekes az allo mod...

Kenytelen voltam hasznalni a weboldalukat, mivel vodas vagyok, es valamit meg kellett neznem.

(#101025) Krill77 válasza ollie (#101015) üzenetére


Krill77
őstag

Nyilván ez volt az elso. Nincs unpair opció es jól szet néztem es nincs. Ezért irtam ide. 4.2.2

(#101026) Tökimanó válasza atosan (#101023) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Sajnos nem jött össze. Az apk. fájlt fel tudom rakni de aztán telepíteni már nem sikerül több próbálkozás után sem. Engedélyeztem hogy telepíthesse de valamiért nem mégsem települ fel. Pedig próbálja. De egy idő után kiírja hogy kész és azt hogy nincs feltelepítve. Mese nincs keresnem kell valami másik billentyűzetet. De azért köszi a segítséget!

(#101027) tordaitibi válasza Krill77 (#101025) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nekem is 4.2,
itt jobboldalt a 3 csuszkara kell nyomnom:

es akkor bejon ez, ahol torolhetem.

(#101028) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
frissítettem ma a swiftkeyt-t, azóta szinte minden egyes szót amit leírok pirossal aláhúz, minden nyelvtanilag helyes szót is, beállításokban nem találtam opciót ennek a kikapcsolására, nektek van ötletetek hogy lehet ezt eltüntetni?? köszi

(#101029) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Van egy samsung ue40eh6030 led tv amire szeretnék két telefon közül valamelyik viber videóhívás videó-hang anyagát átküldeni!

Hogyan tudnám ezt megoldani?

Ha könnyebb megoldàst eredményez,van egy mxr 4k mini pc is a tv-hez.

A kèt telefon Samsung galaxy s4 mini gt i9195i, Lenovo A1000

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#101030) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Hali!

Tud valaki alternatívát androidra a NetTube iOS alkalmazáshoz? Az iTube-t dícsérik, de nekem nem ad lehetőséget offline lejátszásra, holott a hozzászólásokba említik, hogy tudja..

But who is watching the guardians?

(#101031) Richter36


Richter36
őstag

Sziasztok!
A lányom kódot állított be a képernyőzár feloldásához, de elfelejtette a kódot. Van valami módszer a kódkérés kikapcsolására, vagy a bármi a recoveryn kívül? Samsung galaxy s3 mini a teló.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#101032) beg válasza Richter36 (#101031) üzenetére


beg
veterán

Root, adb, custom recovery van? Vagy ezek közül valamelyik? Ha igen csak akkor megoldható és az már az android szakmai topik :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101033) Richter36 válasza beg (#101032) üzenetére


Richter36
őstag

Egyik sincs.

(#101034) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Sziasztok!
Audiobook hallgatáshoz keresnék olyan programot, ami wines géppel szinkronizálni tudna és kocsiból kiszállva itthon gépen ugyanott folytathatnám a hallgatást. Létezik ilyen?

(#101035) beg válasza Richter36 (#101033) üzenetére


beg
veterán

Akkor gyári visszaállítás, hard reset.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101037) Richter36 válasza beg (#101035) üzenetére


Richter36
őstag

Az adatokat le tudom menteni valahogy?
Bocs az off-ért, megyek a másik topikba.

[ Szerkesztve ]

(#101038) air válasza Richter36 (#101037) üzenetére


air
nagyúr

Persze, hogy le tudod menteni. Ha feloldod a kijelzőt. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101039) Mr. Y válasza Richter36 (#101037) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Android 4.0-tól (elv attól, lehet, korábban már) van egy másik lehetőség.
Mivel be kell hogy jelentkezz egy Google-fiókba, hogy gyakorlatilag használhasd a droidot, így 5 elrontott próbálkozás után kéri az e-mail címedet. Azt, amivel be van jelentkeve. Ha ez stimmel, akkor egy e-mailt küld neked a készülék a jelszóval.

But who is watching the guardians?

(#101040) beg válasza Mr. Y (#101039) üzenetére


beg
veterán

Persze. Ha van net a készüléken. 5-nél amúgy több próbálkozásod van. És ez nem minden készüléken működik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101041) air válasza Mr. Y (#101039) üzenetére


air
nagyúr

"Mivel be kell hogy jelentkezz egy Google-fiókba, hogy gyakorlatilag használhasd a droidot"

Ez egyáltalán nem igaz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101042) hatpersze válasza StarKiller89 (#101028) üzenetére


hatpersze
tag

A billentyűzet nyelvezete nem magyar, ezért a magyar szavakat hibásnak látja. Szerintem ott nézz körül, a nyelvi beállításaiban. Gondolom alapból angolra állította magát valamiért. Esetleg a telefont nem magyar nyelvvel használod...

Szerintem, de csak ötletelek, csak így butítva...

(#101043) beg válasza Richter36 (#101031) üzenetére


beg
veterán

Ezt még esetleg próbáld meg ha az android eszközkezelő aktív rajta:

On a computer or other mobile phone, visit: google.com/android/devicemanager
Sign in using your Google login details that you also used on your locked phone.
In the ADM interface, select the device you need to unlock (if it isn’t already selected).
Select ‘Lock’
In the appearing window, enter a temporary password. You don’t have to enter a recovery message. Now click ‘Lock’ again.
If it was successful, you should see a confirmation below the box with the buttons Ring, Lock and Erase.
On your phone you should now see a password field in which you should enter the temporary password. This should unlock your phone.
Now, before you go on with your life, go to your phone’s lock screen settings and disable the temporary password.
That’s it!

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101044) Mr. Y válasza air (#101041) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Hogy letölts egy appot, hogy egyáltalán Beengedjen a Play Store, (6.0-nál azzal indít, Wi-Fi és addig be nem lépsz, legalábbis egyel volt már dolgom, az így kezdte, persze, nem általánosítok) vagy hogy bejöjjön bármi lementett dolgod a fiókokba (jelszavak, Chrome, stb...), ahhoz kell. Ezek nélkül meg mi? Csak egy telefon és kész!

(Nem mondom, hogy nem lehet appot telepíteni kívülről, de nincs értelme mindig annak, csak mert makacs vagy a belépéshez)

But who is watching the guardians?

(#101045) Krill77


Krill77
őstag

Mindenkinek köszi. Megoldottam az unpair dolgot.

(#101046) net91


net91
senior tag

Sziasztok!
Egy androidos tabletem van. Azt szeretném, hogy a számítógépen lévő adatokat (videó, zene, pdf) wifi-n keresztül le tudjam játszani a tableten.
Tudnátok ajánlani egy ilyen szoftvert (lehetőleg egyszerűt)?
Köszönettel.

Nem az a gazdag, akinek mindene megvan, hanem az, aki úgy érzi, hogy semmi nem hiányzik az életéből.- Semmi sem állandó csak a változás.- UPC Internet 1500 with Asus RT-N18.

(#101047) #79335424 válasza Richter36 (#101033) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem nagyon van időm step by step -re, de a teló topikjában, vagy az Android szakmaiban biztosan el tudják Neked magyarázni. Szvsz. Odin -nal CWM recovery. CWM alól, mikroSD gyökerébe másolt Aroma fájlkezelőt elindítani, és úgy ki tudod másolni az értkées adatokat. Elméletileg így a kódkérést is ki lehet iktatni, de ehhez már mélyebbre kéne nyúlni. Sztem ennyit nem ér. Adatmentés, aztán FR.

(#101048) Mr. Y válasza net91 (#101046) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Hozz létre hálózati meghajtót a gépeden. Aztán ez fogadni tudja.

But who is watching the guardians?

(#101049) beg válasza Mr. Y (#101048) üzenetére


beg
veterán

Cheetah Mobile.

Ajánljunk inkább normális fájlkezelőt. Solid, Total Commander stb.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101050) Mr. Y válasza beg (#101049) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Mondjuk régen komolyabb volt, csak elb*szták.

But who is watching the guardians?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.