Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90001) maestro87 válasza #79335424 (#89993) üzenetére


maestro87
őstag

Csináltam egy új reget tableten és mikor windows-on firefox-ban beakartam jelentkezni ez a kép fogadott. :Y
Ez biza nem működik ingyenesen, csak egy eszköz fajtával. :U

Arról én meg nem tehetek, hogy nem emlékszel milyen eszközön regisztráltál be és hogy prémium időszak alatt vagy lejárta után próbáltad használni linuxon, windows-on, mobilon, kutyafülén; na meg hogy eme korlátozás érvénybe lépése előtt vagy után.
Maradjunk annyiban, hogy ha mobilon regisztrálsz, akkor ingyen nem lehet belépni és szinkronizálni pl. windows-os pc-n.
Windows/Linux alatt te csak más fiókkal vagy prémium időszak alatt használhattad. Jelenlegi helyzetben nem tudod prémium nélkül ha androidon regisztráltál be.

kuksa90: Annyiban igazad van, hogy 2 napja írta hogy androidos mini PC-n használja, de annyiban meg nincs, hogy én is világosan leírtam hogy PC-n is akarom használni. Amire azt kellett volna rögtön válaszolni, hogy ehhez bizony elő kell fizetni a LastPass-ra, máshogy nem megy. :U De itt is írtam.
De ő meg írt olyat is, hogy PC-n kezdte el használni. Szóval nem kell csodálkozni, hogy nem értjük egymást és már nem tudom, hogy akkor az én windows-os gépemet minek nevezhetem, hogy érthető legyen.:D Úgy látszik ha már azt írom PC, akkor már sajnálatos módon mindenki egy androidos gépre gondol... (Úgy látszik a többség megelégszik egy androidos géppel. :F )
Mellesleg van nem androidos mini PC is....
Témát magam részéről lezártam, 12 dodót nem fogok érte fizetni évente.

[ Szerkesztve ]

(#90002) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! W10M-ről van olyan app, ami az sms-eket át tudja vinni droidra? Cseretelefon vmi droid lenne, apunak viszont kellenek az sms-ek. Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#90003) air válasza Melack (#90002) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ezt inkább a Windows-os topikban kérdezd!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90005) tes7h


tes7h
csendes tag

Sziasztok!

Nova launcher prime felhasználóktól érdeklődnék elsősorban.

Az ikonok méretét fel szoktam húzni 120%-ra, 100%-on túl kicsik. Viszont amint ezt megteszem,az eredeti LG alkalmazások iconjai eltűnnek, és egy zöld android lett helyettük.(sms,telefon,galéria,számológép,óra,kontaktok,stb...)
A letöltött alkalmazások ikonjaival viszont nincsen ilyen problémám(fb,doulingo,whatsapp,stb...)

Ha visszaállítom 100%-ra,akkor megint visszatérnek az ikonok. Ha iconpack-et(ikonpakkot?! :D) telepítek, azokkal sincs ilyen gond...

Valakinek van valami ötlete, hogy ez mitől lehet? Nem újkeletű probléma ez nálam sajnos.

UI.: a novától nem szívesen válnék meg, megszoktam a gesztusokat :)

(#90006) huliganboy válasza huan (#89997) üzenetére


huliganboy
addikt

Régen ezt használtam, próbáld ki..

(#90007) punky10 válasza tes7h (#90005) üzenetére


punky10
addikt

És manuálisan nem lehet hozzárendelni ikont.Ha hosszan nyomsz egyet a zöld android-figurára, és a szerkesztést választva, majd megint a figurára koppintva kiválasztanál egy ikont?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#90008) tobias40 válasza #79335424 (#89940) üzenetére


tobias40
veterán

CIFS csatolást hogyan kell? :U

RJG:köszi,így már csináltam én is... :C

(#90009) #79335424 válasza tobias40 (#90008) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nem Sony -d van, akkor nem egyszerű, mert root és kerneltámogatás kell hozzá.

(#90010) tobias40 válasza #79335424 (#90009) üzenetére


tobias40
veterán

Akkor marad a Es file,és kész! :R

(#90011) tes7h válasza punky10 (#90007) üzenetére


tes7h
csendes tag

Ebben az esetben az ikonok között,amiket listáz, egyszerűen hiányoznak ezek(üres terület a helyükön kihagyva).

Kénytelen voltam letörölni a Novát, írtam már nekik play-en is fél éve a problémát, de válaszra sem méltattak. Kár, még fizettem is a prémiumért.

Angolul sem találok semmit,pedig g2 mini nem egy utolsó szemét :D
Egyébként már több hivatalos rommal is próbáltam, 4.4,5.0.2 ...

(#90012) domerator


domerator
veterán

Feltettem a Chrome böngészőt, hátha még jobb lesz mint az Opera... elkezdtem böngészni vele, szaggatott, akadozott és 5 percen belül a telefon (Galaxy A3 Duos) jól felmelegedett.

Tanulság: a chrome még mindig egy rakás sza...harai homok :((( :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#90013) vadorzó válasza domerator (#90012) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Sajnos nem jobb, nálam is az Opera vált be idáig legjobban, de UC browsert is tudom ajánlani.

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#90014) domerator válasza vadorzó (#90013) üzenetére


domerator
veterán

UC nálam is jól megy, egy hibája azért van: pont a PH fórumot nem tudom vele rendesen olvasni, mert vagy teljesen más betűméretet állít be postonként (tényleg, az egyik olvasható, a másik mikroméretű, hihetetlen), vagy ha a betűméret oké, akkor nagyításkor mindig elugrik valahova a lap szélére/közepére stb... ha pl lap aljára érek és nyomnám a nyilat a következő oldalra de előtte persze kinagyítom hogy eltaláljam, akkor én a nyílra nagyítok rá, de a genya utána elugrik valahova máshova én meg nyomom a nyíl helyét és ha nincs szerencsém akkor tök más linket találok el... k..va zavaró.

(#90015) holozis_HUN:

Köszi a tippet, leszedtem, megpróbálkozom, hátha... (nálam a chrome a hőskorában futott jól, akkor csak szinte böngészni lehetett vele, de azt kvagyorsan... az opera se a régi már, de most lekopogom jól megy.)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#90015) holozis_HUN válasza domerator (#90012) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem is szaggat az új, rakj fel egy régebbit. Pl nekem ez van: Chrome régi

Nekem ez nem szaggat.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90016) atika88


atika88
senior tag

Sziasztok!

Egyik pillanatról a másikra a Nexus 5 (Droid 6.0.1) készülékemen a Gyors beállításoknál "beragadt" a Teljes némítás üzemmód. Egyszerűen nem lehet tovább, vagy kilépni belőle. A befejezés gombra se reagál. Se a hangerő gombokra. :W

Van valami ötlet rá, hogy szokásos módon menjen újra miden? :F

(#90017) #79335424 válasza atika88 (#90016) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kikapcsológomb sokáig nyomvatart -> reboot.

(#90018) kisspall válasza domerator (#90014) üzenetére


kisspall
aktív tag

UC, kisbetű-nagybetű.
Setting-Font&Layout-Enhanced Layout, ki kell kapcsolni.
A többi probléma persze marad, de hát nincs tökéletes böngésző.

(#90020) domerator válasza kisspall (#90018) üzenetére


domerator
veterán

Köszi, erről beszéltem, hogy ha a font méret rendben van, akkor meg ide-oda ugrál nagyításkor... nem töröltem le a progit, mert ha valami nem jön be operával, akkor próbálom más böngészővel, de egyelőre elsődleges az opera.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#90021) air válasza #20749568 (#90019) üzenetére


air
nagyúr

Elolvastad, hogy hogyan kell használni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90023) air válasza #20749568 (#90022) üzenetére


air
nagyúr

Ezt, szerintem, csak az tudja megmondani, aki kipróbálja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90024) mzso


mzso
veterán

Ha valami rohadt unalmasat kell csinálni, de mellette lehet valamit hallgatni a telefonon ti mivel kötitek/kötnétek le az agyatokat hogy ne öljön meg az unalom. A zene hallgatás erre szerintem nem igazán hatékony.

(#90025) #79335424 válasza mzso (#90024) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hangoskönyv, vagy e-könyv, Marissal felolvastatva. Munkától függően, esetleg a nyelvtanulás is jó. Napi 9 óra vezetés 85 -tel elég monoton tud lenni. Nálam ezek jönnek be.

(#90026) bigrock válasza mzso (#90024) üzenetére


bigrock
addikt

Attól függ. Ha Napalm Death-ot hallgatsz, (esetleg Fekete Pákót) biztos nem fog megölni a nyugalom... :DDD

(#90027) mzso válasza bigrock (#90026) üzenetére


mzso
veterán

Hát ilyen nagyon zajos metál zenék inkább fárasztóak/álmosítóak egy idő után. :)

(#90028) S e t h válasza mzso (#90024) üzenetére


S e t h
nagyúr

Erre jók a podcastok, én évekre el vagyok látva régi anyagokkal.
Emellett kabarék minden mennyiségben, zenét unnám én is ha folyamatosan menne. Ebook felolvasás is nagyon jó, sajnos ezekkel el vagyok maradva a sok más anyag miatt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#90030) FeZ... válasza mzso (#90027) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Valamilyen hangoskönyv esetleg?

(#90031) kisspall válasza mzso (#90024) üzenetére


kisspall
aktív tag

Gombapresszó, mi más...... :) Esetleg Kúppal szembeni averzió. De az ugyanaz..... :))

(#90032) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
U.K. szerveres VPN alkalmazást keresek. Megbízhatót. PayPal számlát is fogok rajta keresztül használni. Szóval fontos a megbízhatóság. Nem baj, ha fizetős.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90034) #79335424 válasza #20749568 (#90033) üzenetére


#79335424
törölt tag

MyTV -hez és TV-GO -hoz EZT használtam, de Play -jel nem próbáltam. Nagyon régen Fake GPS -szel vertük át a Play -t. A GPS ugyanis magasabb prioritású volt. Ha volt GPS koordináta, akkor már nem használt a Play hálózati helymeghatározást. Azóta nem tudom, hogy mennyit finomodott a helymeghatározás módja. Lehet, hogy még a Wifi Near -t is ki kell kapcsolni az átveréshez.

(#90035) domerator válasza holozis_HUN (#90015) üzenetére


domerator
veterán

Na koszi meg 1x de nem tudom feltelepiteni. A gyari romban benne van a chrome es csak tiltani lehet, torolni nem es a masik telepitesekor erzi hogy van mar egy chrome telepitve.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#90036) Bozek válasza teo77 (#90032) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha nem baj, ha fizetős, akkor a HideMyAss-t ajánlom. A weboldalon előfizetsz és olyan VPN-t használsz, amilyent csak akarsz.

(#90037) teo77 válasza Bozek (#90036) üzenetére


teo77
őstag

Köszi! Esetleg olyan nincs, ami szintén jó és megbíztó, ezen felül még olcsóbb is, mint a Hidemyass? Pl, magyar. Néztem párat, de nem ismerem egyiket sem, nem vagyok képben.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90038) mzso


mzso
veterán

Kösz a tippeket.

(#90039) #73959936


#73959936
törölt tag

Kérdeznék....válasz reményében

Adott vadiúj csájnafon teló, nem vadiúj kártyával.

Az még hagyján, hogy a 4G eléréséhez apn-t kell beállítani....de a beállításoknál meg sem jelenik az adatkapcsolat, mint menüpont. Hogy tudnám akkor bekapcsolni a mobilnet-hez, vagy ki, ha már nem kell ?

Vagy hol lehet még megtalálni máshol 5.1 alatt ? (nem, widgetként sincs...)

(#90040) aprokaroka87 válasza #73959936 (#90039) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

olyan nincs hogy sim kezelés vagy hasonló?
ha maga a 4G a kérdés akkor az első részen kell lennie egy olyannak hogy további beállitások

(#90041) Oldman2


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Az ADAway 3.1-et használom F-Droid alól telepítve, de az utóbbi hetekben megjelentek olyan reklámok, amik átcsúsztak a "védelmen".

Az adatbázisa friss (ami mellesleg baromi lassan frissül), ki mit használ ilyen célra?

(#90042) #73959936 válasza aprokaroka87 (#90040) üzenetére


#73959936
törölt tag

Köszönöm meggyógyult.... :K

(#90043) aprokaroka87 válasza Oldman2 (#90041) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én luckypatcher+minminguard

viszont root kell hozzá

(#90044) -juc- válasza Oldman2 (#90041) üzenetére


-juc-
aktív tag

Van benne saját feketelista, kézzel hozzá lehet adni az ilyen átcsúszott reklámok linkjét.

(#90045) #07400704


#07400704
törölt tag

Üdv!
Ismer valaki olyan alkalmazást amivel meglehet hatátározni, hogy a másik fél akivel beszélek melyik régióból vagy településről beszél? Pontos adat nem kellene, csak úgy nagyvonalakban.

(#90046) aprokaroka87 válasza #07400704 (#90045) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

magyarországon belül?

esetemben alapból kíirja az adott körzetszámhoz tartozó város nevét...bár nem úgy.
Itt pl 62-es körzethez mindig szegedet ír ki

[ Szerkesztve ]

(#90047) tagagaba53


tagagaba53
tag

Sziasztok !

Olyan böngészőt keresek, amibe átlehet a chrom könyvjelzőt importálni.
Rengeteg link van és egyszerre kellene.
Köszi !

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#90048) aprokaroka87 válasza aprokaroka87 (#90046) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerk+

bár lehet hogy ez szolgáltató és cella/torony képességein is múlik szerintem

(#90049) mzso


mzso
veterán

Valaki tudna ajánlani jó FM rádió alkalmazást. A Dooge X5pro-m beépítettje igen gyengus.
A csatornákat név nélkül frekvenciánként ömlesztve menti, bár tud RDS-t. (Bár az ékezetes karaktereket hibásan dekódolja...)
Elég gáz így használni.

(#90050) Bálint85


Bálint85
senior tag

Tudtok olyan android alkalmazást ami az előfizetés kimutatásához való, hogy hol járok forintban, internet forgalomban, sms-ben stb? :F

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.