Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) air válasza zeon.hu (#57999) üzenetére


air
nagyúr

Zárold az asztalt, akkor nem fog tudni kirakni új ikont!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#58002) #79335424 válasza norbert1998 (#58000) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valamint házira és vadra. Az egyikre állandó vadászati tilalom van. Elvileg... ;]

(#58003) rjg válasza zeon.hu (#57999) üzenetére


rjg
őstag

A Play - Beállítások menüben vedd ki az "Ikon hozzáadása a Kezdőképernyőhöz" checkbox-nál a pipát.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#58004) fattyu666


fattyu666
tag

Van olyan app amivel át lehet állítani egy androidos eszköz fizikai gombjainak funkcióit?

(#58005) Probert75 válasza zeon.hu (#57999) üzenetére


Probert75
addikt

Tárgytalan! SRY!

[ Szerkesztve ]

(#58006) zeon.hu válasza rjg (#58003) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

írtam, hogy ez nincs beállítva :)

#?*@&!

(#58007) zeon.hu válasza air (#58001) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz!

#?*@&!

(#58008) Flind válasza fattyu666 (#58004) üzenetére


Flind
senior tag

Ez engem is érdekelne..

(#58009) #79335424 válasza fattyu666 (#58004) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem erre nincs API, így általános program sincs rá. Gyártóspecifikus, hogy a gomboknak milyen funkcióik vannak. Van olyan készülék (nem emlékszem a gyártójára), amelyiken alapból variálhatóak a funkciók. Elméletileg, ha ismerjük az összes funkciót, akkor átprogramozhatók. De programozó legyen a talpán az, aki belevág. Ráadásul az eredmény csak az adott készülékre/típusra lenne jó. Ha csak fel kellene cserélni őket, akkor az talán megoldható úgy, hogy az összes funkció keylayout -jában átírjuk a gombok kódjait. De ez sem annyira egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#58010) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!
repülőgépes üzemmódból hogyan lehet normál üzemmódra váltani előre beállított időpontban, tehát automatikusan megoldani?
root most nincs, 4.0.4 min pro sk17i-re kellene.

#?*@&!

(#58011) ollie válasza zeon.hu (#58010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én ilyen célra a Condi-t használom, és asszem 4.0.4-en még root sem kell hozzá.

***

(#58012) #79335424 válasza zeon.hu (#58010) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet, hogy ICS -en még nem kell root hozzá. Ha így van, akkor tudod mit írnék és a program sem ismeretlen számodra. :)

(#58013) zeon.hu válasza #79335424 (#58012) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem véletlen írtam a típust, már nem én használom, azért sincs már root.
asszony mindig elfelejti meló után bekapcsolni, ezért kellene :)

#?*@&!

(#58014) zeon.hu válasza ollie (#58011) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz,megnézem!

#?*@&!

(#58015) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

P6-on a Sketch Guru reggel óta rossz. Képszerkesztőben mentés után mindig azt írja, hogy "Ooops,fail to load, try again", nem menti a képet és be sem tölti utána.
adatokat töröltem, aztán az egész appot le, majd megint föl, de semmi javulás.
ötletek?
(tableten is rajta van, de azon csak holnap tudom megnézni, hogy jó-e)

#?*@&!

(#58016) dReFiX


dReFiX
senior tag

Sziasztok !
Egy olyan programot keresek amivel pl kereső gombot vagy home gombot, back gombot mind1 pl. hosszan lenyomva tartva lezárná a képernyőt. Root van illetve 4.0.4.
Köszi segítséget !

[ Szerkesztve ]

(#58017) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Sziasztok!

Ismertek olyan egyszerű widgetet ami nem mutat mást csak az aktuálisan beállított csengési hangerő szintjét? Olyan keresek ami csak a ringer volume-t mutatja, mert a többit úgyse állítgatom. (Slider Widget-en kívül...)

(#58018) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Magyar gmail fiókom van és magyar Play-em is és vásárlásnál is forintot ír, de amióta külföldi kártyás internettel mentem fel a Play-re azóta át állt németre és eurós árfolyamra (Külföldön vagyok) és olyan kérdésem lenne, hogy veszek 20eurós feltöltőkártyás és beváltom és veszek valamit és idővel haza megyek és minden forint lesz akkor a megmaradt eurómmal mi lesz? Eltűnik vagy átváltja forintra?

(#58019) #41133696


#41133696
törölt tag

Mivel nem találtam a topicban, de már ilyen is van, Google hitelesítő helyett MS fiókhoz: Microsoft-fiók

(#58020) ollie válasza Buster17 (#58018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem veszik el az a pénz.

***

(#58021) Dottore válasza Eternitys (#58017) üzenetére


Dottore
addikt

(#58022) Eternitys válasza Dottore (#58021) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Köszi megnézem. :R

(#58023) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Sziasztok!

Jókat hallottam a Dolphin böngészőről így feltelepítettem. A probléma ott van, hogy ha a facebookot használom rajta mobil nettel nem jeleníti meg a híreket. Minden más része( pl. üzenet, saját profil) működik, de ha rámegyek a "hírfolyamra" azt írja ki, hogy nincs internet kapcsolat. Wifin keresztül viszont működik ez a része is. Android 4.4.2 a rendszer.
Tapasztalt már vki hasonlót?

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#58024) Mzombi válasza twine (#57990) üzenetére


Mzombi
aktív tag

-GravityBox/Kijelző módosítások/Kiterjesztett asztal/Imerzív navigációs sáv(felhúzod az ujjad a képernyő aljáról és megjelenik a navbar)

Amikor ezt kipróbáltam először, akkor működött. Kipróbáltam az elsőt is, de mivel az nem tetszett, gondoltam visszarakom a 2-t (amit ide másoltam), de azóta képtelen vagyok elérni, mit kellene átállítani??

(#58025) Flind válasza Mzombi (#58024) üzenetére


Flind
senior tag

Reboot megvolt?

(#58026) twine válasza Mzombi (#58024) üzenetére


twine
addikt

:DDD :DDD Navigációs svájc beállítások/Navigációs sáv engedélyezése mellett a pipa?

(#58027) norbert1998


norbert1998
veterán

Nos akkor nem tudtok hasonló, kulturált elkészítésű játékot a roomhoz megfelelően?

(#58028) Mzombi válasza twine (#58026) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Be van pipálva, de a főkapcsoló ki van kapcsolva, rebott természetesen meg volt...

(#58029) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok.

Szerdán utaznék a Balatonhoz, ezért kellene egy kis információ, hogy melyik GPS-es navi programot használjam szerintetek? Z1 Compact telefonom van Like díjcsomaggal és lassított mobilnettel.

Szerintetek melyik a leghasználhatóbb?

Köszönöm előre is a segítséget.

iPhone 5S

(#58030) Dyrtyho válasza Pocak89 (#58023) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A Dolphint én is próbáltam, még január elején, de nekem nem jött be, ha már mobilos böngésző, akkor opera, chrome, vagy mozilla, bár inkább az előző kettőt javaslom :)) :)) :))

(#58029) SziberTomi MapFactort javaslom, bár a vélemények alapján nem minden települést talál meg, meg van benne 1-2 vicces apró hiba, de még mindig jobb mint társai

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#58031) oncsi válasza Dyrtyho (#58030) üzenetére


oncsi
őstag

Probálkozz a dolphin-al megint, mert sokat javult.föleg jettpack-al. Kezdem jobban szeretni, mint a gyári droidosat.
Firefox lassu
Chrome nem tördel szépen.
Opera tabletre nem optimális.
Nekem.;)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#58032) oncsi


oncsi
őstag

Ha egy google fiokkal megveszek egy alkalmazást, az hány telefonra tehetem fel? Kellenek hogy azonos mail ciműk legyen? A frissitések meddig járnak hozzá?
Bocsi ha evidens dolgot kérdeztem
Ha gmail cimet váltok, bukom a vásárlásaim?
.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#58034) air válasza oncsi (#58032) üzenetére


air
nagyúr

Akkor n+1-edszer is leírjuk.
A vásárlás a fiókhoz kötődik. Amelyik készüléken beállítod az adott fiókot, és a készülék és a rendszer kompatibilis az alkalmazással, azon tudod telepíteni. Mennyiségi korlátról nincs tudomásom, nekem eddig 4 készüléken biztosan működött.
A frissítéseket mindenhol megkapja az alkalmazás.
Gmail címet válthatsz, senki nem kötelez, hogy arról levelezz vagy csinálj egyéb dolgot, amivel vásárolsz. Sokan külön címet tartanak fenn kizárólag a vásárlásokhoz.
A lényeg, hogy az a fiók is hozzá legyen adva, amivel vásárolni szoktál.
Hogy muszáj-e elsődlegesnek lennie abban nem vagyok biztos.

Zsolt_72:
"ami a fiókoddal került megvételre, az bármilyen telefonon elérhető, amihez hozzáadod az adott accountot"

Ez így nem igaz. Úgy igaz, ahogy feljebb írtad, csak a kompatibilis készülékeken lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#58035) oncsi válasza air (#58034) üzenetére


oncsi
őstag

:R

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#58038) James67 válasza SziberTomi (#58029) üzenetére


James67
aktív tag

Akkor szerintem mindenképpen offline navit használj. A playben van Sygic, Navigon. Mindkettőt használtam már, mindkettő jó.

Redmi Note 8 4/64

(#58039) birooo


birooo
tag

Sziasztok!

Tudtok olyan alkalmazást, amivel meg lehet tudni, hogy melyik program zabálja fel a Ramomat?
1 Gb Ramból, olyan 20-50 Mb Ram marad.
Már alig van rajta program, mert töröltem sokat hátha. Csináltam CCleaner, MemoryCleaner tisztítást, természetesen kikapcsolással is próbálkoztam és a futó alkalmazásoknál sincs semmi rendkívüli. Nem nagyon értem a dolgot. THL W100 a teló.

(#58040) Logeeen


Logeeen
senior tag

Annyian dicsérik a Dolphin-t, hogy kipróbálnám.
Kérdés.
Ugyanolyan motort használ mint a Chrome?
Lehet a google könyvjelzőket automatikusan szinkronizálni hozzá? Esetleg egy automatizálót is beengednék a telefonra, ha tetszik, és működik a dolog.

#Xiaomi 13T#

(#58041) Bozek válasza Mzombi (#58028) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen főkapcsoló van kikapcsolva? Szerintem annak is bekapcsolva kellene lennie, bár Gravitybox-ot nem használok, de az Xperia Xposed-ben is csak akkor mennek a dolgok, ha a legfelső részen lévő kapcsoló is be van nyomva.

Remélem azért érthető, amit írni akartam. :)

(#58042) andorra válasza Logeeen (#58040) üzenetére


andorra
őstag

Mindenesetre, hasonlítsd össze az UC browser-el! Azután kíváncsi leszek, melyiket uninstallálod.

(#58043) Quasi_modo válasza SziberTomi (#58029) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Sygic-et javasolnám.

valami

(#58044) #79335424 válasza Bozek (#58041) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem nem volt még rá szükségem, de ha jól rémlik, akkor a PC -s Chrome -on keresztül lehet szinkronizálni. A Dolphin weboldalán van róla infó és a szükséges addonok is letölthetők. Egyébként sztem Dolphin -t a Jetpack -kal együtt teszteld!

[ Szerkesztve ]

(#58045) Mzombi válasza Bozek (#58041) üzenetére


Mzombi
aktív tag

screenek:
1

2

még mindig nem megy, pedig ezek vannak beállítva... :/

(#58046) SziberTomi válasza Quasi_modo (#58043) üzenetére


SziberTomi
tag

Ezek Milyen árban vannak? Ingyenesek közül melyik használható jól?

iPhone 5S

(#58047) Quasi_modo válasza SziberTomi (#58046) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A GPS Navigáció & Térképek Sygic IDŐKORLÁT NÉLKÜL INGYENES funkciói: offline TomTom-térképek, közhasznú információk (POI), útvonaltervezés és ingyenes térképfrissítés;
[link]

valami

(#58048) batai15 válasza andorra (#58042) üzenetére


batai15
félisten

Én A Chrome bétát használom meg meg elégedéssel.

(#58049) norbert1998 válasza birooo (#58039) üzenetére


norbert1998
veterán

Persze, a két ram takarító alkalmazás eszi meg. Vagy ha nem is eszi meg,de az biztosan belassítja a készüléket. A ram foglaltságára meg a beállítások ott van, az alkalmazások fül alatt.

(#58050) Flind válasza andorra (#58042) üzenetére


Flind
senior tag

+1! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.