Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104001) bexinho23 válasza adsl (#103980) üzenetére


bexinho23
őstag

Nálam ugyanez a probléma van. De csak 1 alkalmazással a közel 100 közül. Hónapok óta használom, sosem volt problémám vele, de kb. 1 hónapja egyszerűen u.az a jelenség övezi körül, amit leírtál.

Egy megoldást találtam erre, mégpedig egy korábbi verzió letöltését. Azt használom. Viszont így problémás az app frissítés. Ugyanis ki tudom venni a Play áruházból az automata frissítést, így a Lastpass nem kerül frissül. Viszont így egyenként kell minden app-ot update-elnem, ami borzasztó macerás.
Próbáltam keresni az android rendszeren belül az appnál egy frissítés tiltást, de nem találtam.

Valakinek ötlet?

(#104002) beg válasza bexinho23 (#104001) üzenetére


beg
veterán

Csak az a módszer van, hogy a play áruházban tiltod. A másik az összefoglalóban is szereplő hasznos holmik alatt található zipsigner. Ha jól csinálod akkor a play módszer sem kell.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104003) #79335424 válasza bexinho23 (#104001) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dobd ki, használj Dolphin -t, LastPass addon -nal! Vagy Firefoxot, mert ehhez a kettőhöz van addon.

(#104004) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

[link] Jó kis app!

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#104005) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan oldalt (ha lehet app ne keljen hozzá) ahonnan jó minőségű telefonra optimalizált full hd háttérképeket lehet letölteni?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#104006) #79335424


#79335424
törölt tag

Egy tanács, hogy meglegyen az infó. Ha valaki custom lockscreen -t használ, nagyon gondolja meg, hogy aktiválja -e a teló Talkback funkcióját! Símán kizárhatja magát a saját telójából.

(#104007) batai15


batai15
félisten

én is használom a szolgálati naptárt, nekem működik.

(#104008) bexinho23 válasza beg (#104002) üzenetére


bexinho23
őstag

Értem. Akkor ezt a zipsigner appot megnézem, hogy mit is tud és mire lesz jó nekem.

(#104003) Somatom
Régebben Dolphin-t használtam, de azt vettem észre, hogy az idő előrehaladtával egyre jobban lefogta a telefont és melegedett is mellette. 1-1,5 éve átálltam a Firefoxra, ami nem volt rossz, de pár hónapja átálltam a Chrome-ra. A könyvjelzőket szépen tagolva tudom tárolni (ez a korábbiaknál sem volt probléma), és rendben szinkronizál is a PC-vel.
Lastpass addon-nak gondolom akkor van értelme, ha több eszközön használom. Pl. PC-n frissül a jelszókészlet, akkor az a telefonon is frissüljön. De tudomásom szerint pár hónapja prémium tagnak kell lenni, hogy több eszközön is használható legyen a lastpass. Mert korábban működött több eszközön is, aztán egyszer csak jött az email. Havi előfizetésként meg nem éri meg számomra.

Amúgy a lastpass-t elsősorban jelszó megtekintésre használom. Ugyanis sokszor vagyok olyan helyen, ahol nem tudom elmenteni a jelszavakat, így azokat mindig ki kell lesnem az appból. :)

(#104009) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Használ valaki transdroidot? Beállítási segítség kéne hogy telóról tudjam vezérelni a tv box-on futó tTorrentet. Nekem ez igen bonyolultnak tűnik főleg azért mert nem tudom mi micsoda így beállítani sem tudom . Privátban is jöhet a segítség és akkor nem lesz teleszemetelve a topik. Kösz előre is!

[ Szerkesztve ]

(#104010) Bozek válasza bexinho23 (#104008) üzenetére


Bozek
nagyúr

Használj akkor SafeInCloud-ot mondjuk. Azt egyszer kell megvenni és több eszközön is használhatod. Van asztali gépre Chrome beépülője, valamint Android-os Chrome esetén az értesítések közé teszi magát, arra rányomva beilleszti a felhasználónevet és a jelszót.

(#104009) Imi1981: Ezt nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#104011) #79335424 válasza bexinho23 (#104008) üzenetére


#79335424
törölt tag

A LastPass addon egy eszközön is hasznos. Könyvjelzőből megnyitok egy fórumot, az addon pedig beléptet. Régebben a mobilos szinkron volt fizetős. Aztán kategóriákon belül (teló-teló, tablet-tablet) ingyenes lett. Nemrég pedig linkeltem egy LastPass blogbejegyzést, ami szerint már a különböző kategóriák közötti szinkron is ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#104012) Imi1981 válasza Bozek (#104010) üzenetére


Imi1981
veterán

Nagyon kösz sikerült! Igaz egy kis Google fordító is kellett hozzá de sikerült és működik. Még annyi lenne a kérdésem hogy így nem csak saját otthoni hálózaton belül működik ugye? Hanem pl munkahelyről tudom az otthoni tv box-on futó tTorrentet vezérelni?

[ Szerkesztve ]

(#104013) bexinho23 válasza Bozek (#104010) üzenetére


bexinho23
őstag

Már néztem azt alternatívaként, de a lastpass letöltési száma és 'top fejlesztő' titulusa nekem nagyobb biztonságot ad, ha a kettőt vetem össze. Nyilván bankkártyával kapcsolatos adatokat nem tárolok benne, de fontos jelszavak azért akadnak. S egy kis felhasználóbázisú appnak félve adok bizalmat.

(#104014) zeon.hu válasza Heisenberg69 (#104004) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tudod is telepíteni?
Egyik eszközt se írja kompatibilisnek, apk mirorr-ról leszedve pedig nem települ.

#?*@&!

(#104015) Bozek válasza Imi1981 (#104012) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha a "How to configure access to your torrent server from anywhere" részt is megcsináltad az alján a no-ip.com-al és a szolgáltatótól publikus IP-t kapsz, akkor igen.

(#104013) bexinho23: A LastPass-al is voltak gondok, de attól még biztonságos. Amúgy vicces, hogy a letöltésszámot nézed, mert nagyon nem az számít. Ez attól is függ, hogy melyik alkalmazás jelent meg előbb a piacon. Ha a Laspass-nak volt mondjuk fél év előnye, akkor akik azt már belakták, nem nagyon fognak másikra váltani.

[ Szerkesztve ]

(#104016) #79335424 válasza bexinho23 (#104013) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem releváns infó. Egyszer telepítettem azt a LastPass alkalmazást, de nem értem, hogy hogyan lehet hatékonyan használni. PC -re is böngésző kiegészítőként telepítettem, és Androidon is ennek látom értelmét. Tehát, én azt az alkalmazást zéróra értékelném, de ez független a LastPass megbízhatóságától.

(#104017) Imi1981 válasza Bozek (#104015) üzenetére


Imi1981
veterán

Asszem ehez már hülye vagyok. Most próbáltam munkahelyről de nem megy csak helyi hálózaton volt jó . Telenor Home L 100/100 gb-os netem van. Szerintem nincs publikus IP címem. Mindegy azért köszönöm a segítséget. Ha hazaértem azért még utána nézek ennek a IP címnek.

[ Szerkesztve ]

(#104018) #79335424 válasza Imi1981 (#104017) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nincs publikus IP -d, akkor a munkahelyeden a próbálkozásnál milyen IP -t adtál meg elérésnek? Home nettel kéne legyen publikus IP -d. Csak a hanghívós kártyákat NAT -olják, de egyedileg azokra is kérhető publikus IP (én is kértem, és kaptam).

[ Szerkesztve ]

(#104019) xSide válasza MK VII (#103838) üzenetére


xSide
őstag

Ha más (nem fb) által aláírt fb alkalmazásod telepítve van, ez okozza.
Felraktam a Messenger Lite-ot, kicserélve az értesítési hangot, ehhez újra alá kellett írnom tesztkulccsal és nem tudtam a sima fb-t telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#104020) Imi1981 válasza #79335424 (#104018) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát mint mondtam nem értek hozzá így úgy próbáltam ahogy otthon beállítottam. Hol kell keresni ezt a publikus IP-t? Szerződésben benne van vagy a router beállításaiban?

(#104021) Bozek válasza Imi1981 (#104020) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerződésben csak akkor van, ha fizettél fix IP-ért. Amúgy meg dinamikus, ami meghatározott időközönként változik, ami ugyan a router-ben benne van, de folyamatosan ezt nézegetni unalmas. Ezért is van a leírásban a no-ip.com-os rész, amivel be lehet állítani, hogy egy megadott címen bármikor elérd a hálózatot, még IP-cím változás esetén is.

Milyen neted van otthon? Milyen eszközzel (ONT, HGW, router, stb.) használod?

[ Szerkesztve ]

(#104022) Imi1981 válasza Bozek (#104021) üzenetére


Imi1981
veterán

Írok inkább privátban mert nem akarom szemetelni a topikot.

(#104023) Sugi2009


Sugi2009
tag

Nekem egy jó naptár app kellene. És egy mail kliens. Feltétel h szép legyen. Iphonerol jöttem. Ott a Spark-ot használtam emailre+ naptárra. És kíváncsi lennék hogy más milyen rss olvasót használ. Feedly nem az igazi. Előre is köszönöm.

(#104024) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Elég gyakran cserélgettem ROM-ot a telefonon mostanában, és most a legutóbbi telepítés után valamiért nem akarja szinkronizálni a Chrome a könvyjelzőimet. Esetleg valami ötlet, hogy mi lehet a probléma?

(#104025) Bozek válasza Sugi2009 (#104023) üzenetére


Bozek
nagyúr

RSS olvasónak ott a gReader, ami együttműködik a Feedly-vel. Amiket ott beállítottál, azok megjelennek abban is, ha bejelentkezel a Feedly-be.

(#104026) TheMajor66 válasza Sugi2009 (#104023) üzenetére


TheMajor66
tag

A Business Calendart :R ajánlanám, jó pár éve használom nagy megelégedettséggel. PRO változat az igazi csak, mert "nőies" módon be lehet lakni :DD

S20 Ultra Dual 5G +JBL Endurance Peak

(#104027) bexinho23 válasza Bozek (#104015) üzenetére


bexinho23
őstag

Ez nem vicces, hanem személyes döntés. Mint ahogy írtam a hozzászólásomban is, "ha a kettőt vetem össze", akkor könnyebben adok bizalmat egy közel 100e-s appnak, mint egy 5-10e-nek. Ez a fajta döntés annyira igazol engem, mint amennyire nem.

(#104016) Somatom
Lastpass-t elég hatékonyan lehet használni. Ha PC-mobil közti szinkront is használnám, akkor, akkor meg pláne. Nem értem itt mire gondoltál :)

(#104028) Bozek válasza bexinho23 (#104027) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt is több millióan töltötték le... És nem ez az egyetlen. Szóval ezért is vicces.

[ Szerkesztve ]

(#104029) no1r válasza Sugi2009 (#104023) üzenetére


no1r
őstag

ha nem a gyárit használnám (z5c) akkor valszeg outlook-ot.
egyszerre mail + calendar. és szerintem jól is néz ki.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#104030) #79335424 válasza bexinho23 (#104027) üzenetére


#79335424
törölt tag

Arra gondoltam, hogy a jelszavaim kezeléséhez ott a webes felület. Én inkább használni szeretném a jelszavaimat. Erre azt írja a Playen, hogy a built in browser -rel tudja. Na, én próbáltam azt a beépített böngészőt és az úgy szar, ahogy van. Ezért nem értem, hogy tulképp mire jó a LastPass alkalmazás. Nem akarom babusgatni a jelszavaimat. Igazából tudni sem akarok róluk, és a Dolphinos beépülő pontosan erre való. Megnyitok egy belépési azonosítást igénylő oldalt, és belépek anélkül, hogy egy másodpercet is foglalkoztam volna az oda tartozó jelszavammal.

[ Szerkesztve ]

(#104031) dokee78


dokee78
félisten

Belső tárhelyről szeretnék fotókat vissza állítani.
Van alkalmazás amelyik ROOT nélkül képes rá?

(#104032) Bozek válasza #79335424 (#104030) üzenetére


Bozek
nagyúr

Először muszáj foglalkozni vele, különben honnan tudja a Dolphin, hogy milyen jelszó tartozik oda. Egyébként értem, hogy a webes felület jó erre, de gondolom hasonló lehet, mintha alkalmazásból kezelnéd. Én a SafeInCloud-ban sokat használom az alkalmazást, mert ott generálok jelszavakat, amiket mentek is, ha új oldalra regisztrálok.

(#104033) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődnék azoktól akik már telepítették manuálisan a Messenger lite programot, hogy mennyivel jobb és mennyivel kevesebb erőforrást használ és lassabban meríti az aksit mint a sima Messenger, egyszóval mik a tapasztalatok?

(#104034) #79335424 válasza Bozek (#104032) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Dolphin nem tudja. Megnyitom az addonokat, és rábökök a LastPass addon szürke ikonjára. Bejön a LastPass addon bejelentkező felülete, ahol megadom a LastPass jelszavamat. Az addon ikonja színesre vált, jelezve, hogy aktív. Innentől bármelyik olyan oldalra beléptet, amihez a belépési adataim a LastPass -ban le lettek tárolva.

(#104035) Bozek válasza #79335424 (#104034) üzenetére


Bozek
nagyúr

"amihez a belépési adataim a LastPass -ban le lettek tárolva"

Erre gondoltam a hozzászólásommal. Tehát először le kell tárolni LastPass-ban a jelszavakat. Hogy ezt webes felületen vagy alkalmazásban csinálja az ember, az egyéni preferencia.

(#104036) #79335424 válasza Bozek (#104035) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az addig rendben van. De, a LastPass lényege nem az, hogy tárolja a jelszavakat, hanem az, hogy böngészés közben segíti használni azokat. Ha a kliense csak a belső böngészőjében képes erre, ami viszont böngészőnek csapnivaló, akkor a kliens pont a LastPass lényegét öli meg.

[ Szerkesztve ]

(#104037) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Xiaomin van olyan app, ami több féle méretre le tudja kicsinyíteni a teljes képernyőt egy kezes módhoz. Ilyen kellene nekem huawei p7re. Tud valaki?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#104038) xSide válasza Foose (#104037) üzenetére


xSide
őstag

Navbar csúsztass oldalra, ha nem kapcsoltad ki még megy.
Bekapcsolni intelligens asszisztens, egykezes alatt tudod.

(#104039) fery02 válasza air (#103970) üzenetére


fery02
addikt

Éjszakai műszakban unaloműzőnek, gondoltam értékelgetnék appokat és kényelmesebb lenne, ha valami kilistázná nekem a fentebb leírt feltételeim szerint a telefonomon használt app-okat és sorban haladva értékelném őket kényelmesen.
Csak ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#104040) CJ4567 válasza zeon.hu (#104014) üzenetére


CJ4567
veterán

LG G2 Android 7.1-en gond nélkül települt.

No Sana No Life

(#104041) Foose válasza xSide (#104038) üzenetére


Foose
addikt

Nekem itt p7re kell, ezen nekem ha be is kapcsolom, csak a kijelző alatti gombokat húzza arrébb. Írtam hogy teljes képernyőt akarok kisebbé tenni, mint a xiaomi...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#104042) zeon.hu válasza CJ4567 (#104040) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ARM64-re írták úgy néz ki.
Kaptam egy módosítottat, de az egyelőre csak a demót mutatja, utána leáll.

(#104041) Foose:
Beállítások-Egykezes elrendezés.
Topikba képet is tettem.

#?*@&!

(#104043) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

Próbáltam átnyálazni a FB topikot és ezt is, hogy választ kapjak a kérdésemre. Eredetileg arra lettem volna kíváncsi, melyik messenger verzió volt az, amelyik még nem tartalmazta az idegesítő frissítéseket. Persze nem találtam meg. Nem tudná valaki beletenni a kezdő hsz-be? Biztos sokan keresik ezt.

Eddig nem használtam messengert, de a mobilnet mellé jó lenne valami, ami remélhetőleg kevesebb netet eszik meg (+nem zabálja a telefon erőforrásait). Ez a swipe és a lite a jobb alternatíva? Aki most próbálta, annak bevált?

:R

[ Szerkesztve ]

(#104044) #61600768 válasza Panthera (#104043) üzenetére


#61600768
törölt tag

Facebook Messenger 91.0.0.19.70 Ez volt az utolsó normális messenger.

Facebook Messenger Lite 2.1 Ez a Lite verzió.

(#104045) Indiant


Indiant
addikt

Megbízható hívásidő számláló progit tudtok ajánlani?

(#104046) Sugi2009 válasza Bozek (#104025) üzenetére


Sugi2009
tag

Nagyon köszönöm. Tényleg jó . Megvettem. Még vmi. Kint dolgozom és olyan szép appot keresek amivel tudom figyelni a roming adatot. Hívás nem érdekel. Csak az adat mennyiség h ne lépjen túl át 5gb felénél és nem hisztizzen a Voda. Előre is köszönöm.

(#104047) kaciokos válasza Sugi2009 (#104046) üzenetére


kaciokos
őstag

A 3G Watchdog nekem bejött erre a célra.

(#104048) Panthera válasza #61600768 (#104044) üzenetére


Panthera
őstag

Köszönöm a hivatkozásokat!

(#104031) dokee78:
Sikerült megmentened valamit? Én root nélkül próbálkoztam anno, de sajnos eredménytelenül. PC-s szegmensben nagy tapasztalatom van adatmentésben, de ez feladta a leckét. Bár az is lehet, hogy csak nem találtam meg a megfelelő alkalmazást.

(#104025) Bozek:
RSS-t használsz itt a PH-n ? A rovatokra lehet ilyet kérni, de lehetséges ez a topik hozzászólásokra is?

(#104049) vadászcsiga válasza CJ4567 (#104040) üzenetére


vadászcsiga
félisten

G2-n 7.1? Az valami főzött ugye?

(#104050) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Megoldható valahogy az, hogy amint egy Facebook oldal egy képet kitesz, azt beállítódik nekem háttérképnek automatikusan?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.