Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#104001) bexinho23 válasza adsl (#103980) üzenetére

bexinho23
(őstag)

Nálam ugyanez a probléma van. De csak 1 alkalmazással a közel 100 közül. Hónapok óta használom, sosem volt problémám vele, de kb. 1 hónapja egyszerűen u.az a jelenség övezi körül, amit leírtál.

Egy megoldást találtam erre, mégpedig egy korábbi verzió letöltését. Azt használom. Viszont így problémás az app frissítés. Ugyanis ki tudom venni a Play áruházból az automata frissítést, így a Lastpass nem kerül frissül. Viszont így egyenként kell minden app-ot update-elnem, ami borzasztó macerás.
Próbáltam keresni az android rendszeren belül az appnál egy frissítés tiltást, de nem találtam.

Valakinek ötlet?

(#104002) beg válasza bexinho23 (#104001) üzenetére

beg
(veterán)

Csak az a módszer van, hogy a play áruházban tiltod. A másik az összefoglalóban is szereplő hasznos holmik alatt található zipsigner. Ha jól csinálod akkor a play módszer sem kell.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104003) #79335424 válasza bexinho23 (#104001) üzenetére

(törölt tag)

Dobd ki, használj Dolphin -t, LastPass addon -nal! Vagy Firefoxot, mert ehhez a kettőhöz van addon.

(#104004) Heisenberg69

Heisenberg69
(senior tag)

Üdv!

[link] Jó kis app!

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#104005) < CyberBob >

< CyberBob >
(őstag)

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan oldalt (ha lehet app ne keljen hozzá) ahonnan jó minőségű telefonra optimalizált full hd háttérképeket lehet letölteni?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#104006) #79335424

(törölt tag)

Egy tanács, hogy meglegyen az infó. Ha valaki custom lockscreen -t használ, nagyon gondolja meg, hogy aktiválja -e a teló Talkback funkcióját! Símán kizárhatja magát a saját telójából.

(#104007) batai15

batai15
(veterán)

én is használom a szolgálati naptárt, nekem működik.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#104008) bexinho23 válasza beg (#104002) üzenetére

bexinho23
(őstag)

Értem. Akkor ezt a zipsigner appot megnézem, hogy mit is tud és mire lesz jó nekem.

(#104003) Somatom
Régebben Dolphin-t használtam, de azt vettem észre, hogy az idő előrehaladtával egyre jobban lefogta a telefont és melegedett is mellette. 1-1,5 éve átálltam a Firefoxra, ami nem volt rossz, de pár hónapja átálltam a Chrome-ra. A könyvjelzőket szépen tagolva tudom tárolni (ez a korábbiaknál sem volt probléma), és rendben szinkronizál is a PC-vel.
Lastpass addon-nak gondolom akkor van értelme, ha több eszközön használom. Pl. PC-n frissül a jelszókészlet, akkor az a telefonon is frissüljön. De tudomásom szerint pár hónapja prémium tagnak kell lenni, hogy több eszközön is használható legyen a lastpass. Mert korábban működött több eszközön is, aztán egyszer csak jött az email. Havi előfizetésként meg nem éri meg számomra.

Amúgy a lastpass-t elsősorban jelszó megtekintésre használom. Ugyanis sokszor vagyok olyan helyen, ahol nem tudom elmenteni a jelszavakat, így azokat mindig ki kell lesnem az appból. :)

(#104009) Imi1981

Imi1981
(addikt)

Sziasztok! Használ valaki transdroidot? Beállítási segítség kéne hogy telóról tudjam vezérelni a tv box-on futó tTorrentet. Nekem ez igen bonyolultnak tűnik főleg azért mert nem tudom mi micsoda így beállítani sem tudom . Privátban is jöhet a segítség és akkor nem lesz teleszemetelve a topik. Kösz előre is!

[ Szerkesztve ]

(#104010) Bozek válasza bexinho23 (#104008) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Használj akkor SafeInCloud-ot mondjuk. Azt egyszer kell megvenni és több eszközön is használhatod. Van asztali gépre Chrome beépülője, valamint Android-os Chrome esetén az értesítések közé teszi magát, arra rányomva beilleszti a felhasználónevet és a jelszót.

(#104009) Imi1981: Ezt nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#104011) #79335424 válasza bexinho23 (#104008) üzenetére

(törölt tag)

A LastPass addon egy eszközön is hasznos. Könyvjelzőből megnyitok egy fórumot, az addon pedig beléptet. Régebben a mobilos szinkron volt fizetős. Aztán kategóriákon belül (teló-teló, tablet-tablet) ingyenes lett. Nemrég pedig linkeltem egy LastPass blogbejegyzést, ami szerint már a különböző kategóriák közötti szinkron is ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#104012) Imi1981 válasza Bozek (#104010) üzenetére

Imi1981
(addikt)

Nagyon kösz sikerült! Igaz egy kis Google fordító is kellett hozzá de sikerült és működik. Még annyi lenne a kérdésem hogy így nem csak saját otthoni hálózaton belül működik ugye? Hanem pl munkahelyről tudom az otthoni tv box-on futó tTorrentet vezérelni?

[ Szerkesztve ]

(#104013) bexinho23 válasza Bozek (#104010) üzenetére

bexinho23
(őstag)

Már néztem azt alternatívaként, de a lastpass letöltési száma és 'top fejlesztő' titulusa nekem nagyobb biztonságot ad, ha a kettőt vetem össze. Nyilván bankkártyával kapcsolatos adatokat nem tárolok benne, de fontos jelszavak azért akadnak. S egy kis felhasználóbázisú appnak félve adok bizalmat.

(#104014) zeon.hu válasza Heisenberg69 (#104004) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Tudod is telepíteni?
Egyik eszközt se írja kompatibilisnek, apk mirorr-ról leszedve pedig nem települ.

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#104015) Bozek válasza Imi1981 (#104012) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Ha a "How to configure access to your torrent server from anywhere" részt is megcsináltad az alján a no-ip.com-al és a szolgáltatótól publikus IP-t kapsz, akkor igen.

(#104013) bexinho23: A LastPass-al is voltak gondok, de attól még biztonságos. Amúgy vicces, hogy a letöltésszámot nézed, mert nagyon nem az számít. Ez attól is függ, hogy melyik alkalmazás jelent meg előbb a piacon. Ha a Laspass-nak volt mondjuk fél év előnye, akkor akik azt már belakták, nem nagyon fognak másikra váltani.

[ Szerkesztve ]

(#104016) #79335424 válasza bexinho23 (#104013) üzenetére

(törölt tag)

Ez nem releváns infó. Egyszer telepítettem azt a LastPass alkalmazást, de nem értem, hogy hogyan lehet hatékonyan használni. PC -re is böngésző kiegészítőként telepítettem, és Androidon is ennek látom értelmét. Tehát, én azt az alkalmazást zéróra értékelném, de ez független a LastPass megbízhatóságától.

(#104017) Imi1981 válasza Bozek (#104015) üzenetére

Imi1981
(addikt)

Asszem ehez már hülye vagyok. Most próbáltam munkahelyről de nem megy csak helyi hálózaton volt jó . Telenor Home L 100/100 gb-os netem van. Szerintem nincs publikus IP címem. Mindegy azért köszönöm a segítséget. Ha hazaértem azért még utána nézek ennek a IP címnek.

[ Szerkesztve ]

(#104018) #79335424 válasza Imi1981 (#104017) üzenetére

(törölt tag)

Ha nincs publikus IP -d, akkor a munkahelyeden a próbálkozásnál milyen IP -t adtál meg elérésnek? Home nettel kéne legyen publikus IP -d. Csak a hanghívós kártyákat NAT -olják, de egyedileg azokra is kérhető publikus IP (én is kértem, és kaptam).

[ Szerkesztve ]

(#104019) xSide válasza MK VII (#103838) üzenetére

xSide
(őstag)

Ha más (nem fb) által aláírt fb alkalmazásod telepítve van, ez okozza.
Felraktam a Messenger Lite-ot, kicserélve az értesítési hangot, ehhez újra alá kellett írnom tesztkulccsal és nem tudtam a sima fb-t telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#104020) Imi1981 válasza #79335424 (#104018) üzenetére

Imi1981
(addikt)

Hát mint mondtam nem értek hozzá így úgy próbáltam ahogy otthon beállítottam. Hol kell keresni ezt a publikus IP-t? Szerződésben benne van vagy a router beállításaiban?

(#104021) Bozek válasza Imi1981 (#104020) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Szerződésben csak akkor van, ha fizettél fix IP-ért. Amúgy meg dinamikus, ami meghatározott időközönként változik, ami ugyan a router-ben benne van, de folyamatosan ezt nézegetni unalmas. Ezért is van a leírásban a no-ip.com-os rész, amivel be lehet állítani, hogy egy megadott címen bármikor elérd a hálózatot, még IP-cím változás esetén is.

Milyen neted van otthon? Milyen eszközzel (ONT, HGW, router, stb.) használod?

[ Szerkesztve ]

(#104022) Imi1981 válasza Bozek (#104021) üzenetére

Imi1981
(addikt)

Írok inkább privátban mert nem akarom szemetelni a topikot.

(#104023) Sugi2009

Sugi2009
(csendes tag)

Nekem egy jó naptár app kellene. És egy mail kliens. Feltétel h szép legyen. Iphonerol jöttem. Ott a Spark-ot használtam emailre+ naptárra. És kíváncsi lennék hogy más milyen rss olvasót használ. Feedly nem az igazi. Előre is köszönöm.

(#104024) Ronam

Ronam
(őstag)

Sziasztok!

Elég gyakran cserélgettem ROM-ot a telefonon mostanában, és most a legutóbbi telepítés után valamiért nem akarja szinkronizálni a Chrome a könvyjelzőimet. Esetleg valami ötlet, hogy mi lehet a probléma?

(#104025) Bozek válasza Sugi2009 (#104023) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

RSS olvasónak ott a gReader, ami együttműködik a Feedly-vel. Amiket ott beállítottál, azok megjelennek abban is, ha bejelentkezel a Feedly-be.

(#104026) TheMajor66 válasza Sugi2009 (#104023) üzenetére

TheMajor66
(tag)

A Business Calendart :R ajánlanám, jó pár éve használom nagy megelégedettséggel. PRO változat az igazi csak, mert "nőies" módon be lehet lakni :DD

S9+ duos (pie, TMH/TMH), N-5100 vezeték nélküli töltő, EF-ZG965 Clear View Tok, JBL Endurance Peak

(#104027) bexinho23 válasza Bozek (#104015) üzenetére

bexinho23
(őstag)

Ez nem vicces, hanem személyes döntés. Mint ahogy írtam a hozzászólásomban is, "ha a kettőt vetem össze", akkor könnyebben adok bizalmat egy közel 100e-s appnak, mint egy 5-10e-nek. Ez a fajta döntés annyira igazol engem, mint amennyire nem.

(#104016) Somatom
Lastpass-t elég hatékonyan lehet használni. Ha PC-mobil közti szinkront is használnám, akkor, akkor meg pláne. Nem értem itt mire gondoltál :)

(#104028) Bozek válasza bexinho23 (#104027) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Ezt is több millióan töltötték le... És nem ez az egyetlen. Szóval ezért is vicces.

[ Szerkesztve ]

(#104029) no1r válasza Sugi2009 (#104023) üzenetére

no1r
(őstag)

ha nem a gyárit használnám (z5c) akkor valszeg outlook-ot.
egyszerre mail + calendar. és szerintem jól is néz ki.

a gúny a győztesek kiváltsága

(#104030) #79335424 válasza bexinho23 (#104027) üzenetére

(törölt tag)

Arra gondoltam, hogy a jelszavaim kezeléséhez ott a webes felület. Én inkább használni szeretném a jelszavaimat. Erre azt írja a Playen, hogy a built in browser -rel tudja. Na, én próbáltam azt a beépített böngészőt és az úgy szar, ahogy van. Ezért nem értem, hogy tulképp mire jó a LastPass alkalmazás. Nem akarom babusgatni a jelszavaimat. Igazából tudni sem akarok róluk, és a Dolphinos beépülő pontosan erre való. Megnyitok egy belépési azonosítást igénylő oldalt, és belépek anélkül, hogy egy másodpercet is foglalkoztam volna az oda tartozó jelszavammal.

[ Szerkesztve ]

(#104031) dokee78

dokee78
(félisten)

Belső tárhelyről szeretnék fotókat vissza állítani.
Van alkalmazás amelyik ROOT nélkül képes rá?

(#104032) Bozek válasza #79335424 (#104030) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Először muszáj foglalkozni vele, különben honnan tudja a Dolphin, hogy milyen jelszó tartozik oda. Egyébként értem, hogy a webes felület jó erre, de gondolom hasonló lehet, mintha alkalmazásból kezelnéd. Én a SafeInCloud-ban sokat használom az alkalmazást, mert ott generálok jelszavakat, amiket mentek is, ha új oldalra regisztrálok.

(#104033) Daywalkerke

Daywalkerke
(aktív tag)

Sziasztok!

Érdeklődnék azoktól akik már telepítették manuálisan a Messenger lite programot, hogy mennyivel jobb és mennyivel kevesebb erőforrást használ és lassabban meríti az aksit mint a sima Messenger, egyszóval mik a tapasztalatok?

(#104034) #79335424 válasza Bozek (#104032) üzenetére

(törölt tag)

A Dolphin nem tudja. Megnyitom az addonokat, és rábökök a LastPass addon szürke ikonjára. Bejön a LastPass addon bejelentkező felülete, ahol megadom a LastPass jelszavamat. Az addon ikonja színesre vált, jelezve, hogy aktív. Innentől bármelyik olyan oldalra beléptet, amihez a belépési adataim a LastPass -ban le lettek tárolva.

(#104035) Bozek válasza #79335424 (#104034) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

"amihez a belépési adataim a LastPass -ban le lettek tárolva"

Erre gondoltam a hozzászólásommal. Tehát először le kell tárolni LastPass-ban a jelszavakat. Hogy ezt webes felületen vagy alkalmazásban csinálja az ember, az egyéni preferencia.

(#104036) #79335424 válasza Bozek (#104035) üzenetére

(törölt tag)

Az addig rendben van. De, a LastPass lényege nem az, hogy tárolja a jelszavakat, hanem az, hogy böngészés közben segíti használni azokat. Ha a kliense csak a belső böngészőjében képes erre, ami viszont böngészőnek csapnivaló, akkor a kliens pont a LastPass lényegét öli meg.

[ Szerkesztve ]

(#104037) Foose

Foose
(őstag)

Sziasztok! Xiaomin van olyan app, ami több féle méretre le tudja kicsinyíteni a teljes képernyőt egy kezes módhoz. Ilyen kellene nekem huawei p7re. Tud valaki?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :)

(#104038) xSide válasza Foose (#104037) üzenetére

xSide
(őstag)

Navbar csúsztass oldalra, ha nem kapcsoltad ki még megy.
Bekapcsolni intelligens asszisztens, egykezes alatt tudod.

(#104039) fery02 válasza air (#103970) üzenetére

fery02
(addikt)

Éjszakai műszakban unaloműzőnek, gondoltam értékelgetnék appokat és kényelmesebb lenne, ha valami kilistázná nekem a fentebb leírt feltételeim szerint a telefonomon használt app-okat és sorban haladva értékelném őket kényelmesen.
Csak ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#104040) CJ4567 válasza zeon.hu (#104014) üzenetére

CJ4567
(addikt)

LG G2 Android 7.1-en gond nélkül települt.

(#104041) Foose válasza xSide (#104038) üzenetére

Foose
(őstag)

Nekem itt p7re kell, ezen nekem ha be is kapcsolom, csak a kijelző alatti gombokat húzza arrébb. Írtam hogy teljes képernyőt akarok kisebbé tenni, mint a xiaomi...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :)

(#104042) zeon.hu válasza CJ4567 (#104040) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

ARM64-re írták úgy néz ki.
Kaptam egy módosítottat, de az egyelőre csak a demót mutatja, utána leáll.

(#104041) Foose:
Beállítások-Egykezes elrendezés.
Topikba képet is tettem.

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#104043) Kvardlipot

Kvardlipot
(őstag)

Sziasztok!

Próbáltam átnyálazni a FB topikot és ezt is, hogy választ kapjak a kérdésemre. Eredetileg arra lettem volna kíváncsi, melyik messenger verzió volt az, amelyik még nem tartalmazta az idegesítő frissítéseket. Persze nem találtam meg. Nem tudná valaki beletenni a kezdő hsz-be? Biztos sokan keresik ezt.

Eddig nem használtam messengert, de a mobilnet mellé jó lenne valami, ami remélhetőleg kevesebb netet eszik meg (+nem zabálja a telefon erőforrásait). Ez a swipe és a lite a jobb alternatíva? Aki most próbálta, annak bevált?

:R

[ Szerkesztve ]

(#104044) #61600768 válasza Kvardlipot (#104043) üzenetére

(törölt tag)

Facebook Messenger 91.0.0.19.70 Ez volt az utolsó normális messenger.

Facebook Messenger Lite 2.1 Ez a Lite verzió.

(#104045) Indiant

Indiant
(addikt)

Megbízható hívásidő számláló progit tudtok ajánlani?

Samsung S9+

(#104046) Sugi2009 válasza Bozek (#104025) üzenetére

Sugi2009
(csendes tag)

Nagyon köszönöm. Tényleg jó . Megvettem. Még vmi. Kint dolgozom és olyan szép appot keresek amivel tudom figyelni a roming adatot. Hívás nem érdekel. Csak az adat mennyiség h ne lépjen túl át 5gb felénél és nem hisztizzen a Voda. Előre is köszönöm.

(#104047) kaciokos válasza Sugi2009 (#104046) üzenetére

kaciokos
(őstag)

A 3G Watchdog nekem bejött erre a célra.

(#104048) Kvardlipot válasza #61600768 (#104044) üzenetére

Kvardlipot
(őstag)

Köszönöm a hivatkozásokat!

(#104031) dokee78:
Sikerült megmentened valamit? Én root nélkül próbálkoztam anno, de sajnos eredménytelenül. PC-s szegmensben nagy tapasztalatom van adatmentésben, de ez feladta a leckét. Bár az is lehet, hogy csak nem találtam meg a megfelelő alkalmazást.

(#104025) Bozek:
RSS-t használsz itt a PH-n ? A rovatokra lehet ilyet kérni, de lehetséges ez a topik hozzászólásokra is?

(#104049) vadászcsiga válasza CJ4567 (#104040) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

G2-n 7.1? Az valami főzött ugye?

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#104050) jonnyjoker01

jonnyjoker01
(veterán)

Sziasztok!

Megoldható valahogy az, hogy amint egy Facebook oldal egy képet kitesz, azt beállítódik nekem háttérképnek automatikusan?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.