Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154101) bodola válasza kmarci25 (#154094) üzenetére


bodola
csendes tag

Szia! Jó lenne, de tulajdonképpen bármin :O

(#154102) bodola válasza Viktor0610 (#154096) üzenetére


bodola
csendes tag

Szia! Igazán köszönöm a tippet, nézem is...

(#154103) Don_


Don_
tag

Sziasztok!

Olyan naptár appot keresek, ami az outlook naptárammal és Microsoft ToDo teendőkkel szinkronizálható. Van valami tippetek?

Menitenksz! :DD

''Minden este gondolkozz el azon, hogy a holnap amitől tegnap féltél, az ma volt''

(#154104) Fall-N válasza Don_ (#154103) üzenetére


Fall-N
veterán

Ha jól emlékszem a Microsoft hivatalos Outlook alkalmazásban van naptár.

(#154105) ollie válasza Don_ (#154103) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a Nine-t használom, az Outlookkal (exchange account) tökéletesen szinkronizál, bűr azt nem tudom, hogy a ToDo-val is azt teszi-e.

***

(#154106) consono válasza Fall-N (#154104) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, van, működik is rendesen.

"In God we trust. All others must bring data"

(#154107) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Ha valakit érdekel, Google pay elérhető az áruházban

[ Szerkesztve ]

(#154108) crok válasza Zozo0525 (#154107) üzenetére


crok
Topikgazda

Már a Google Pay-re gondolsz? Régen hívták Android Pay-nek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154109) fecus válasza Zozo0525 (#154107) üzenetére


fecus
őstag

Ha eddig máshonnan volt felrakva a Google Pay akkor telepítsem újra?
Nem sz@rja el az egészet?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#154110) Zozo0525 válasza fecus (#154109) üzenetére


Zozo0525
őstag

Nem tudom, valószínűleg kartya adatokat ujbol kell rakni?

(#154111) crok válasza fecus (#154109) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha most működik akkor már most is ezt használod és akkor semmit se kell tegyél. Ha most a linket megnyitod akkor Play-ben odaugrik - azt írja hogy install vagy azt hogy open vagy esetleg hogy update?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154112) sanzeekaa


sanzeekaa
friss újonc

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.. Osztott képernyős módban használok egyszerre 2 alkalmazást. Az lenne a kérdésem, hogy van e olyan opció, hogy ha az egyik appon leveszem a hangerőt a másik változatlan maradjon? Ha tudtok valami appot ne tartsátok magatokban :)

(#154113) DrBubo77 válasza crok (#154111) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem telepítést ír. Pedig a Beállítások > Érintés nélküli fizetéseknél a GPay van kiválasztva.
Ez így most hogy?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#154114) crok válasza DrBubo77 (#154113) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezért kérdeztem hogy milyen "Android Pay"-ről beszélünk. Mi a telepített appod package ID-ja?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154115) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Olyan virtuális bill.-zetet keresek, amin van rendes magyar ékezetes kiosztás és Android-os TV Box-okon (a TV-re kötve természetesen) is jól használható, mivel azokat távirányítóval kell használni. A GBoard-ot próbáltam, ennek nagy hátránya, hogy csak légegérrel (tehát kvázi egérrel) kezelhető. Nekem olyan kellene, amit a távirányító "irány gombjaival" is lehet kezelni (tehát lépkedni a betűk között). Ilyet tud valaki?

Köszi!

(#154116) kmarci25 válasza DrBubo77 (#154113) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem fenn volt a GPay apkmirror forrásból. Ma rámentem a Play-ben frissítést írt. Ezt megtettem, minden adatom, hozzáadott kártyám megmaradt.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#154117) szabi__memo válasza kmarci25 (#154116) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az lett volna durva ha nem. Ugyanazt raktad fel

(#154118) DrBubo77 válasza crok (#154114) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nálam nem látszik alkalmazásként.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#154119) efi99 válasza SunMount3r (#154115) üzenetére


efi99
senior tag

Anysoft Keyboard? Ebben van olyan, hogy minden ékezetes karakter külön sorban.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154120) woodworm válasza DrBubo77 (#154118) üzenetére


woodworm
veterán

A K&H pl. támogatta eddig is, de app nem volt hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#154121) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!
Egy kérdés: a telefon alkalmazás listájában véletlenül elrejtettem a Google alkalmazást. Ezt hogyan lehet ismét láthatóvá tenni?
Köszönöm!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#154122) crok válasza Aurig@ (#154121) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen launcher? A launcher listajaban rejtetted el vagy az egesz appot letiltottad?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154123) crok válasza DrBubo77 (#154118) üzenetére


crok
Topikgazda

Az szerintem nem is kell hogy latszon mert olyan, mint az AA (volt). A beallitasokat ugyis a pay.google.com-on lehet megtenni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154124) crok válasza szabi__memo (#154117) üzenetére


crok
Topikgazda

Az bizony az lett volna.. foleg ha meg mukodott is..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154125) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

(#154126) Aurig@ válasza crok (#154122) üzenetére


Aurig@
őstag

Novát használok, de nem abban, hanem az alkalmazások listájában kattintottam az elrejt lehetőségre. Nincs tiltva, mivel simán elindul a Google, de a listában most nem látszik.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#154127) szabi__memo válasza Aurig@ (#154126) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Akkor ugyanott vissza

(#154128) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van valami előnye vagy hátránya ha a Google Pay-t használom fizetésre mondjuk a Simple apphoz képest? Van valami jutalék?

(#154129) Aurig@ válasza szabi__memo (#154127) üzenetére


Aurig@
őstag


A Galéria után lenne, de ha nincs ott nem tudom láthatóvá tenni!

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#154130) szabi__memo válasza WhiteWalker (#154128) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nincs. De nem tudod közvetlenül OTPs kártyával használni

(#154131) punky10 válasza WhiteWalker (#154128) üzenetére


punky10
addikt

A mai délután alapján a Simple helyett bármit hasznalhatsz,csak jobban jársz... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#154132) csipuka válasza Aurig@ (#154126) üzenetére


csipuka
senior tag

Nova settings -> App drawer -> Hide apps ott lesz az aljan. Ebben van nyilvantartva mit nem akarsz latni az app listaban.

(#154133) WhiteWalker válasza szabi__memo (#154130) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hogy hogy? Nincsenek szerződve?

punky10: Hogy érted? Valamiről lemaradtam?

[ Szerkesztve ]

(#154134) Aurig@ válasza csipuka (#154132) üzenetére


Aurig@
őstag

...és tényleg ott volt a bepipálva! Így már látszik! :R

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#154135) szabi__memo válasza WhiteWalker (#154133) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Gondolod van Simple is nekik extra bónuszként feleslegesen? Persze hogy nincs. Csak a K&H bank van, az se rég

(#154136) Somatom válasza szabi__memo (#154135) üzenetére


Somatom
veterán

Nemrég kaptam mail -t az Erste -től, amiben azt írták, hogy rajta vannak az ügyön, hamarost lesz GPay.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154137) szabi__memo válasza Somatom (#154136) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Komolyan? Már egy éve ígérik

(#154138) Somatom válasza sanzeekaa (#154112) üzenetére


Somatom
veterán

Nehéz ügy. Automatizálóval próbálkoznék fókuszeseménnyel, mert a látszat ellenére egyszerre csak az egyik app van fókuszban.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154139) Somatom válasza szabi__memo (#154137) üzenetére


Somatom
veterán

Jaaa, ezt nem tudtam. Csak most láttam tőlük utalást erre. Engem nem érint, mert nálam Curve van a GPay -hez drótozva.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154140) szabi__memo válasza Somatom (#154139) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az is valami ha most közlik, akkor talán már nincs egy év és tényleg lesz :)

(#154141) Rush77


Rush77
aktív tag

Sziasztok!
Az összefoglaló nem adott választ a kérdésemre (és sehol nem találtam hasonlót), ezért szeretném kérni a segítségeteket hátha van megoldás.
A téma a szülői felügyelet amire bár javasoljátok a Safe Lagoon-t de ennek (és a hasonlók is) úgy működnek, hogy feltételezik, hogy a gyereknek van telefonja.

Nálam a következő a probléma. Édesanyám néha oda adja a 8 éves unokaöcsémnek a telefonját, hogy YT esetleg Among US-t játszon. VISZONT.
Még akkor is ha mondjuk kb max 1 órát használja, úgy adja vissza anyámnak, hogy legalább 15 játék (vagy egyéb a reklámokban megjelenő app) van telepítve.
Erre keresnék valami megoldást, hogy tudja korlátozni a:
1- használati időt
2- ne tudjon jelszó (vagy PIN esetleg) nélkül telepíteni semmit.

Samsung Galaxy A51-e van amin ugye van Kids mode de az azon lévő alkalmazásokhoz már kicsi.

A Family link eseteg megoldást jelenthetne úgy, hogy csinálok egy plussz profilt anyám telefonján?

Minden tippet szívesen veszek.

U.I.: Itt nem arra kell gondolni, hogy most mindenáron onitorozni akarom, csak ne tudjon semmi nem odavalót telepíteni. Anyám meg nem ért hozzá szóval megkért engem.
Köszi.

(#154142) efi99 válasza sanzeekaa (#154112) üzenetére


efi99
senior tag

Milyen telefonon? Samsungon a Nice Lock Sound Assistant modulján keresztül felvehetők alkalmazások, amelyeknek egyénileg is akarjuk szabályozni a hangerejét és akkor a hangerő gombos szabályozásnál mindig választható a kérdéses app csúszkája is. Feltételezem, ezzel megoldható lenne, mert nyilván a másik app hangerejéhez a funkció lényege miatt ilyenkor nem nyúl. Nem szoktam amúgy megosztott képernyőt használni, ilyenkor hogy van, mindkét app mondja a magáét egyszerre? Ha igen, az miért jó?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154143) Don_ válasza ollie (#154105) üzenetére


Don_
tag

Köszönöm a tippet, Nine lett a nyerő és szinkronizál ToDo-val is! :))

''Minden este gondolkozz el azon, hogy a holnap amitől tegnap féltél, az ma volt''

(#154144) ollie válasza Zozo0525 (#154110) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kártyaadatok megmaradnak még akkor is, ha telefont váltasz, mert azok online vannak tárolva a Google accountodhoz rendelve, mivel ez eleve egy online szolgáltatásként indult. Az appal X fizetésig lehet offline is használni. Amúgy ez online kb úgy műkdök, mint a PayPal, és már egyre több magyar webshop is elfogadja a GPay-t, mint ahogy a PayPal-t (ennek persze nincs köze az offline, mobilos fizetéshez, csak érdekességként írtam).

[ Szerkesztve ]

***

(#154145) ollie válasza Somatom (#154136) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hú, ez jó hír, köszi!

***

(#154146) ollie válasza WhiteWalker (#154133) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jelenleg csak a K&H bank van szerződve a google-vel. Amúgy én jobban megbízok a google-ban, mint az otp-ben, úgyhogy inkább nem simple-t használnék, de ha már eleve otp-s kártyád van, akkor neked már úgyis mindegy.

***

(#154147) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Frissült a Nova, de nem találom benne most a mappák saját képpel való lecserélhetőségét.
Kivették volna belőle? :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#154148) Somatom válasza HoTaZo (#154147) üzenetére


Somatom
veterán

Benne van (a Prime -ban). Kipróbáltam, működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154149) punky10 válasza WhiteWalker (#154133) üzenetére


punky10
addikt

Csak annyi,hogy nálam a Simple app vagy működik,vagy nem,többnyire nem... :((
Délutan akartam pár csekket befizetni,az 1. sikerült,a másik 4 nem.
Az ICsekk Simple-fiókon keresztül be tudta fizetni,csak a Simple alkalmazás nem működött,és sajnos már nem először...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#154150) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Play áruházban hol lehet beállítani ha új kártyám van? Youtube prémiumra akarok előfizetni de vásárláskor ha rányomok az új kártya hozzáadásra kilép és azt írja a vásárlás vissza vonva. Gondoltam akkor play áruházban beallítom az új kártyát de nem találok ilyen lehetőséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.