Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) jonnyjoker01 válasza McReay (#39998) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sense Clock Widgetben be lehet állítani, hogy jelezze a töltöttségi szintet.

Üdv. Johnny

(#40002) SG3rg0 válasza McReay (#40000) üzenetére


SG3rg0
őstag

User ERROR nekem gond nélkül megy! ;]

[ Szerkesztve ]

(#40003) McReay válasza SG3rg0 (#40002) üzenetére


McReay
aktív tag

Melyik szolgáltatóval próbáltad?
AWService vagy OpenWeatherMap?

Ugyanis nekem egyikkel sem jön be semmi, csak tölt-tölt és kiírja, hogy kapcsolódás sikertelen!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#40004) SG3rg0 válasza McReay (#40003) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nekem mind a kettővel kiváló!

(#40005) Viktor0610 válasza McReay (#40003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most letöltöttem a programot, és kipróbáltam kikapcsolt helymeghatározási beállításokkal.
Nálam is N/A.
Vagy visszakapcsolod a helymeghatározást, vagy a Városaim alatt beírsz egyet manuálisan.

Samsung Galaxy A54

(#40006) McReay válasza SG3rg0 (#40004) üzenetére


McReay
aktív tag

Most az jön, hogy sz@r a telefonom, mi? :DDD

(#40005) Viktor0610: Köszi! Így tökéletes lesz!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#40007) SG3rg0 válasza McReay (#40006) üzenetére


SG3rg0
őstag

Használd ezt! [link]

(#40008) handrash válasza McReay (#39998) üzenetére


handrash
őstag

Nálam működik. Válasz másik szervert!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#40009) Viktor0610 válasza handrash (#40008) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már megoldódott. :P ;)

Samsung Galaxy A54

(#40010) zoli62 válasza atillaahun (#39986) üzenetére


zoli62
addikt

Köszi.

(#40011) Frozzy


Frozzy
őstag

Sziasztok!

barátnőmnek vettem karácsonyra egy sony fejhallgatót. de a telefonján (xperia P) eléggé fapados a zenelejátszó!

szivesen vennék neki egy Power AMP-t a füles mellé. De neki nincs googleplayre aktiválva bank kártya. valami gift kódot vagy valami ilyesmin keresztül nem tudnám neki meg venni? vagy abban az értékben amenyibe kerül a power amp abban adnék valami kis ajándék (virtuális) kártyát.. vagy valami ilyesmit meg lehet oldani?

Köszi szépen előre is a válaszokat! :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#40012) Viktor0610 válasza Frozzy (#40011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

frozzyZTE:
Tudtommal még nem megoldott a Playen az ajándékozás... :(

LonGleY: Olvas, olvas, OLVASS!!!! Nincs warez! :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#40013) LonGleY válasza Frozzy (#40011) üzenetére


LonGleY
veterán

Állítsd be a saját fiókod, vagy egy újonnan létrehozottat a rendszerében (letiltott szinkronizálással). Ez a fiók megjelenik a Play alatt is, így ezen a másodfiókon lévő - vagy arra vásárolt - appok is telepíthetők lesznek. A saját odaadott fióknál hátrány, hogy ez mozdulattal visszakapcsolható rajta az e-mailek szinkronizálása. De ha nem turkálná ezt, és különben sem számítana, akkor jó megoldás lehet, hogy csak egy fiókra vásároltok.

Viktor0610: Nem kell a rinya.

[ Szerkesztve ]

(#40014) Logeeen válasza Frozzy (#40011) üzenetére


Logeeen
senior tag

Ha neked van bankkártyád, akkor beregeled a fiókjába, megveszed neki, aztán a weben kitörlöd a kártyát. Ez a legegyszerűbb megoldás szerintem.

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#40015) artiny


artiny
őstag

Másnál is ropog a GTA SA es, most a processzor ropog a telefonban vagy a játék?
htc desire 300

(#40016) darvinya válasza Frozzy (#40011) üzenetére


darvinya
titán

Ezt hogy érted, hogy fapados P zenelejátszója?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#40017) Frozzy válasza darvinya (#40016) üzenetére


Frozzy
őstag

hát miért nem az ?:D

fele anyit nem tud mint egy másik zenelejátszó :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#40018) Dávid78


Dávid78
tag

Szeretnék Total Commanderrel fájt át küldeni a telefonra.

Telefonra is fel tettem a Total Commandert és FTP Plugin for Total Commandert.

A Total Commanderben a PC-n mit kell be írni a kapcsolat és a kiszolgáló nevéhez?

(#40019) air válasza Dávid78 (#40018) üzenetére


air
nagyúr

Semmit. Ha a PC-ről indítod a kapcsolatot, akkor a telefonra FTP szervert kell tenni.
A telefonon a TC + FTP plugin arra való, hogy FTP szerverhez tudj kapcsolódni. Ebben az esetben a PC-re kell FTP szervert tenned.
De ennél sokkal egyszerűbben lehet fájlt küldeni a telefonra.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40020) #79335424 válasza air (#40019) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt egyszer kell normálisan beállítani, utána csak 3 kattintással be kell kapcsolni és működik. Nem tudom, hogy ennél mi lehet egyszerűbb. Az Andoidos TC csak FTP kliensként tud üzemelni. A SolidExplorerben van szerver opció is.

[ Szerkesztve ]

(#40021) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Sziasztok!

2.3 as Android-ra tudtok valami jó ingyenes angol oktató, gyakorló programot. Gyerkeknek 10-év felett, és vagy kezdő, alapszintű felnőtteknek is jöhet.

Sok van a play-en, de nem igazán van idő mind tesztelni, a kommnetek és vélmények meg nem mindig eléségesek. Örülnék, ha valaki saját tapasztalatából adna ötletet tanácsot.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#40022) fdisk válasza Dávid78 (#40018) üzenetére


fdisk
őstag

A telóra felteszed az Ftp server-t.
A pc-n a tc-ben az új ftp kapcsolatnál megadod az ip címedet és portot( amit kiír az ftp ha elindítod,pl.192.168.100.100.5566)
Ezután már működik is.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#40023) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló!
Volume Ace-het hasonló app-ot keresek. A telefonom stock HTC One V, nemrég factory reset-elni kellett, a fent említett program újratelepítését követően eltűnt belőle az addig általam addig használt 1x1 méretű widget. Csak sokkal nagyobb, majdnem fél képernyőt betakarók közül lehet választani.
Olyan alkalmazást keresek, ami tartalmaz 1x1 méretű widgetet, mellyel egy érintéssel lehet választani Néma, Hangos és Rezgő funkciók közül. Ha fizetős, az sem baj, csak működjön. Köszi!

BÚÉK!

(#40024) gyuri81


gyuri81
veterán

Allitolag a Snap Camera Hdr programmal lehet lassitott felvetelt kesziteni. Nem tudjatok veletlen hogyan kell beallitani? ( nekem nem igazan akar osszejonni )

koszi elore is!

(#40025) air válasza #79335424 (#40020) üzenetére


air
nagyúr

Ezt most miért is nekem magyarázod? :U
Nem értem, hogy a te mondandód - ha van - hogy kapcsolódik az enyémhez.
Ha pedig az eredeti kérdezőnek szántad, akkor miért nem neki válaszolsz? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40026) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

S4 minire keresnek olyan fotos alkalmazast ami jol es megbizhatoan mukodik ill vannak kulonbozo effektek.

Mit ajanlanatok?

Elore is koszonom!

(#40027) San398


San398
őstag

Tudnátok mondani egy olyan kamera appot amiben ki lehet kapcsolni az auto fókuszt?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#40028) darvinya válasza Frozzy (#40017) üzenetére


darvinya
titán

Pontosíts, mert a PA nem tud többet, csak több a cicoma.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#40029) bozont


bozont
veterán

Androidra létezik valami jóféle kártyajáték? Olyasmire gondolok mint pl a Blizzard féle Heartstone és hasonlók.

(#40030) petipetya válasza fatal` (#39991) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha nem kell a géphez illeszteni a fizikai tokent, akkor visszaszívom a kijelentést. :) Úgy emlékeztem, hogy anno a számlám nyitása során a fickó ilyesmit mondott - valószínűleg az valami régebbi modell lehetett.

Ám így is csak telefon lopás esetén látom értelmét. Nálam csak egy újabb eszköz lenne, amit folyton keresgélnem kellene. Sőt ha nem vinném magammal, akkor nem is tudnék utalni - pedig ez előfordul időnként.

"nincs rá lezsóidő"

(#40031) bozont válasza petipetya (#40030) üzenetére


bozont
veterán

Ha már a CIB-es mToken-ről van szó, hogyan használható együtt ezzel a mobilCIB alkalmazással, mennyire kényelmes? Ha nagyon macerás, akkor nem megyek feleslegesen a bankba megigényelni az utóbbit.

(#40032) freemanone válasza fatal` (#39961) üzenetére


freemanone
őstag

Számomra rém idegesítő, mert ha pl telefonon akarok mobilbankozni, egy agyrém az egész. Nem marad memóriában az app, ha átváltasz rögtön kilép.
Fellépsz a webes oldalra, user név beír, elindítod az alkalmazást, pin kód megad, kérdésre válaszol (ez volt-e az a zászló amit a regisztráláskor mutattunk, képpel illusztrálva, igen/nem), kód generálására rábök, kód megjegyzése (8 szám), vissza a böngészőbe, kód beír, majd be is léptél.
Ez után pedig ha utalni akarsz, vagy bármilyen aláírással járó műveletet végezni ismét szükséged van egy kódra, amihez el kell játtszani a fent leírt műveletet...
Az ünnepek után megyek tokent kérni a bankból, mert a mobilapp idegőrlő.
A romcserével, factory resettel járó visszaregisztrálási folyamatról nem is beszélve...

[ Szerkesztve ]

(#40033) zsloti


zsloti
senior tag

Még mindig keresek olyan appokat:
1.a kontaktokat widgetként ki tudom rakni(de én rakom bele melyeket)
2.a képernyőt meg tudom felezni(mint a note-oknál) két különböző alkalmazást futtatva
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#40034) handrash válasza zsloti (#40033) üzenetére


handrash
őstag

Elsőre?
Vagy ez?
A másodikhoz vas is kellene, mert az még az első nótán is csak akadozik.

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#40035) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az XBMC androidos távirányító appja finomhangolásában tudtok-e segíteni?
Mert, ha kikapcsoolom a tűzfalat a pc-n, megy, ha nem, akkor meg nem.
És nem tudom, hogy hol lehetne a megfelelő portot az eset-ben kinyitni.

Köszi!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#40036) handrash válasza vegyszer (#40035) üzenetére


handrash
őstag

Eset adja a tűzfalat?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#40037) vegyszer válasza handrash (#40036) üzenetére


vegyszer
addikt

igen

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#40038) goom válasza zsloti (#40033) üzenetére


goom
senior tag

Az első kérdésedre én a Contact Widget-et használom (és ajánlom). Igen kellemes; mindamellett igen egyszerű is.

(#40039) handrash válasza vegyszer (#40037) üzenetére


handrash
őstag

hátha segít

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#40040) petipetya válasza freemanone (#40032) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan így működik.

Ráadásul nekem több éve lejárt a személyim (a kártya alakú jogsit használom), így mindig le kell egyeztetniük velem szinte az összes személyes adatomat, mielőtt sms-ben kiküldik a kódot a token alkalmazás újbóli aktiválásához.

"nincs rá lezsóidő"

(#40041) Melack válasza goom (#40038) üzenetére


Melack
veterán

37k? Az nem méret :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40042) #79335424 válasza air (#40025) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak az "ennél egyszerűbben is lehet fájlt küldeni" végett kapcsolódik a mondandódhoz. A megoldás részletezése nyilván nem Neked szól. Szerintem a kérdező így is megtalálja a számára hasznos infót. Gondolom, Te sem csak a Neked címzett hsz. -eket olvasod el.

(#40043) petipetya válasza petipetya (#39340) üzenetére


petipetya
nagyúr

Visszatért a kalapács effektus. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#40044) freemanone válasza petipetya (#40040) üzenetére


freemanone
őstag

Az is jó érzés lehet! Nekem ez nem alternatíva! Nekem mindenképp kell egy külön fizikai token...

(#40045) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Ki használ nyomógombos felvevős appot és milyet?

(#40046) LonGleY válasza Pikkolo^^ (#40045) üzenetére


LonGleY
veterán

Közben leesett, hogy nem hangfelvételre gondoltál...

[ Szerkesztve ]

(#40047) petipetya


petipetya
nagyúr

Még mindig nem értem, hogy miért van rajta a 27%-os áfa, és miért csak akkor lehet látni, amikor a vásárlásra nyomok? kép

"nincs rá lezsóidő"

(#40048) Brett001


Brett001
aktív tag

Sziasztok!

Előre is elnézést, mert biztos olyant fogok kérdezni, ami már soxor felmerült itt, de vásároltam egy Samsung Galaxy Tab 3 10.1 wifi-t és ez az első komolyabb találkozásom az Androiddal. (okostelóm nincs, csak egy öreg Nokia :) ). szóval wifin kersztül szeretném elérni a PC-met, hogy arról tudjak zenét hallgatni. Rágúgliztam a dologra, több találat is volt a Ghost Commanderre+samba plugin. No ezt letöltöttem a tabletre és tényleg látja a windózos megosztásokat, csak épp azt nem tudja amit szeretnék. Ha rákattintok egy mp3-ra és hozzárendelem az andoidos zenelejátszót azt írja: "nem ismert fájlformátum", de ha ugyenezt az mp3-at átmásolom a tablet meghajtóára, akkor már simán lejátssza. De nekem úgy nem jó...én közvetlen PC-ről szeretném. Van valami alkalmazás erre?
A 2. kérdésem: milyen jó offline, csak GPS-t használó navigációs appot tudtok ajánlani?

Kösz előre is! :)

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#40049) ctibor válasza ctibor (#39972) üzenetére


ctibor
senior tag

Erre esetleg valaki?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#40050) air válasza petipetya (#40047) üzenetére


air
nagyúr

Gondolom, mert minden országban más az ÁFA.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.