Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) greenmaur


greenmaur
tag

Sziasztok

Tanácsot szeretnék kérni az linkelt képen látható alkalmazással kapcsolatban. Lényegében annyi lenne a kérdésem, hogy mi ez? Minek van fenn ? Az odáig oké hogy elvileg az időjárás szolgáltatással van kapcsolatban, de most pontosan mi is lehet ez ?

Sohasem találkoztam még vele, ezért szeretnék megerősítést kérni hogy nem ártalmas vagy éppen belefutottam volna valamibe.

Köszi

Szerk.: Elfelejtettem hogy egy Huawei G620S-em van. Friss vásárlás, előtte nem volt ilyen márkájú készülékem.

[ Szerkesztve ]

(#74002) Tav-Csoves válasza greenmaur (#74001) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Gyári app. Ha használod a gyári időjárás programot, hagyd, lehet kell neki. Ha nem, akkor próbáld megkeresni az összes alkalmazások között a beállításokon belül, és tilthatod, ha engedi.

(#74003) greenmaur válasza Tav-Csoves (#74002) üzenetére


greenmaur
tag

Köszönöm a választ.
Végülis ha nem problémás alkalmazás akkor maradhat, nem sok vizet zavar. Csak meglepődtem.

(#74004) Bozek válasza kaciokos (#73816) üzenetére


Bozek
nagyúr

aCurrency? Emlékeztetőt nem dob elvileg, de kirakhatsz mindent widget-be.

(#73868) Somatom: Bármilyen pára is érhette, amikor nem láttad. Erre nem lehet figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#74005) #79335424 válasza greenmaur (#74001) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem úgy tűnik, hogy ez az alkalmazás el lett távolítva a Play -ről. Ez a Martin Wei meg vmi főmufti a Huaweinél. Sztem ez az ő partizánakciója. Gyűlölöm az ilyeneket. Ha akarok egy időjárás appot, akkor majd telepítek egyet. Sztem semmi szükség sincs arra, hogy alapból foglalja a helyet a telón (és lehet, hogy nem csak a helyet foglalja). Aztán meg honnan szedi a Huawei, hogy X ezer km -arréb, egy másik kontinensen is releváns lesz az alkalmazása (feltéve, hogy nem vmi belpiacos a teló).

(#74006) kaciokos válasza Bozek (#74004) üzenetére


kaciokos
őstag

Kerestem egy ideig, de úgy látom, a rendszeres emlékeztetőt egyik árfolyam alkalmazás sem tudja, úgyhogy megelégedtem egy widget-tel, abból is egy minimalistával: Exchange Rate Widget.

(#74005) Somatom - A készülékekre gyárilag telepített alkalmazások többsége nincs fenn a Play Store-ban.

(#74007) gbela válasza #79335424 (#74005) üzenetére


gbela
senior tag

Nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz vagy komoly?:)

Miért baj az, hogy a telefon gyárilag szeretné Neked megmutatni az időjárást? Pont azért, hogy ha nincsenek extra igényeid, vagy mert egyszerűen nem is foglalkozol extra appok letöltésével (ami a userek nagy százalékára igaz), akkor is lásd, hogy mennyire süt majd a nap.
Ez meg ugye másképp nem megy, mint a preinstalled weather appal.

És általában pont ezen appok foglalják a legkevesebbet, és használják a legkevesebb erőforrást, valamint nem akarnak hozzáférni még a facebookhoz meg minden weboldal tartalmához amit megnézel.

Ha trollkodás volt sorry:)

[ Szerkesztve ]

(#74008) LámaZ válasza kaciokos (#74006) üzenetére


LámaZ
addikt

A legjobb pénzváltó Russell Wilsoné. Abban a srácban van IQ, mert hallgat az okos felhasználókra, pl. rám.
(Ja, és a Smugglers Way-en, a Csempészek útján lakik, vagy ott van irodája. ☺)
Megértette, hogy a pénznemeknél fontos a sorrend, mert ugye engem elsősorban a HUF, € érdekel, utána a $, majd a CHF és a szomszédos országok pénzei. Tehát a sorrend változtatható. Mondjuk azt nem 'tom, hogy van-e rendszeres értesítője, riasztása, de szerintem az már profi funkció, és azoknak kellhet, akik kereskednek a pénzekkel.

Talán az Oandának vagy a Forex-nek van ilyene...
Ha esetleg kipróbálod, az eredmény érdekelne, mert ha az időjárás appok küldenek riasztást vihar esetén, miért ne küldhetne pénzváltó app is pénzpiaci vihar esetén, nemde?

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#74009) LámaZ válasza LámaZ (#74008) üzenetére


LámaZ
addikt

Egyébként kell csesztetni a fejlesztőket, mert maguktól nem fognak rájönni a csíziókra.
Másik példa: népszerű apróhirdető oldal (kitalálod, csak egy nagy van ☺) szokott küldeni ÉJJEL 3 körül értesítőket, hogy lejárt a hirdetésed, frissítsd. Most gondolj bele, épp amikor az igazak álmát alszod, kapsz 50 csipogást a mobilodra. Borzasztó!
Akkor kapcsoltattam ki minden hangjelzést a mobilon éjféltől, és szóltam nekik, hogy ne csinálják már ezt. Azóta ilyentájt, 10-11 között, jönnek az értesítők.
(Mondjuk, ha Amerikában élek, és úgy hirdetek a magyar apróhirdető webhelyen, azt nem tudom, hogy a más időzónát figyelembe veszik-e.)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#74010) #79335424 válasza gbela (#74007) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem volt trollkodás. Fordítsuk meg! Mi van akkor, ha vkinek egyáltalán nincs igénye ilyenekre? Én pl. csípõbõl szoktam kihajigálni az ilyeneket. Sztem a realitás az, hogy ha vki vesz egy okostelót, akkor felmegy a Play -re és telepít egy olyan alkalmazást, amilyenre szüksége van. Azt hagyjuk, aki még erre is képtelen, mert annak kb. tök fölösleges egy okosteló. Ami pedig az időjárást illeti, az erősen helyfüggő. Sztem egy logikusan gondolkodó user -ben felmerül a kérdés, hogy egy ázsiában készült telón, Martin Wei alkalmazása a legalkalmasabb egy magyarországi hely időjárásinfóihoz?

(#74011) kaciokos válasza LámaZ (#74008) üzenetére


kaciokos
őstag

Megnéztem, nem rossz, de se widget, se riasztás. Olyan app-ot találtam, ami riaszt egy előre beállított árfolyam elérésekor, de nekem nem ez kell, hanem hogy naponta egyszer tájékoztasson az árfolyamról, csak hogy képben legyek. És azért lett volna jobb az értesítés, mert sajnálom a widget-től e helyet, de végül beszorítottam. :)

Szerk.:

(#74010) Somatom - Sajnos ez már régi probléma, ezt hívjuk bloatware-nek. Nagyjából minden telefonra tucatnyi olyan alkalmazást telepítenek gyárilag, aminek alternatívái simán beszerezhetőek a Play Store-ból. Ráadásul ezek az alkalmazások nem eltávolíthatóak, maximum letilthatóak, de az se mind. :(

[ Szerkesztve ]

(#74012) twine válasza LámaZ (#74008) üzenetére


twine
addikt

"Tehát a sorrend változtatható."

Ez aztán az innováció ;] :DDD

Napokkal ezelőtt én is, és Bozek is linkelte(m) az aCurrency-t

Segíts légyszíves, miért (leg)jobb az általad említett, ehhez képest :F

Komolyan érdekel ;) :R

Nem kapok az acurrency után jutalékot, főleg, hogy van ingyenes verziója is....és számomra mindegy is ki milyen alkalmazást használ...csak szeretem én is a (számomra) legjobbat használni...
Gondoltam hátha érdemes váltanom... :U :)

[ Szerkesztve ]

(#74013) gbela válasza #79335424 (#74010) üzenetére


gbela
senior tag

Az a baj (és persze én sem mondhatom hogy ez az IGAZ, szóval végig a saját véleményem írom), hogy nem ez a reális.
A reális az, hogy mindenkinek okostelefonja van. Mindenkinek. A mindenkiből 80% semmi mást nem tölt le playről, csak candycrusht. Ehhez az igényhez kell alkalmazkodnia minden gyártónak.
És minden okosteló tud időjárást mutatni, mindegyik. Akkor Huwai miért mondaná, hogy ő inkább a userre bízza? Magát a felvetést sem értem, ugyanúgy ott van HTC-n és a Samun is.
Az alkalmazás pedig amúgy korrekt, egyszerű, és releváns europában, mert Accuweather infot húz be.

És igen, mindenütt vannak blotware-ek, amik aztán tényleg feleslegesek. De pont a weather appba belekötni, ami minden okostelótól elvárt már, az nekem magas:)

[ Szerkesztve ]

(#74014) LonGleY válasza atosan (#73962) üzenetére


LonGleY
veterán

Androidon felejtsd el! PC-n se kell hozzá nehézfegyverzet...

A mostani új Audacity-ben van újraírt zajszűrő, ami jól teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#74015) fdisk


fdisk
őstag

Itt is megkérdezem.

Akadt egy kis problémám a viberrel.
Csináltam egy nandroid backuppot, és vmi miatt a viber meghalt.
Újra kellene áktiválni, mintha most telepitettem volna először.
Csak az a gond, hogy az áktivációs kód amit kaptam nem jó.
Visszahívatni magam nem tudom, mert nem történik semmi.

Letöröltem már, újratelepítettem, TiBiből is megpróbáltam visszatenni de ugyan az helyzet.
Vki ötlete, mi lehet a gond?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#74016) Jakuu válasza #79335424 (#74010) üzenetére


Jakuu
őstag

:C En is igy gondolom, teli a tokom a sok bloatwerrel, amit a gyartok feltelepitenek a telefonokra.
Ott a play es majd en felteszem amit akarok, ne pedig hulladek appok tomkelege foglalja a helyet, memoriat a keszulekben ugy, hogy alapszintu felhasznalo nem is tudja eltavolitani oket, hiszen root kell a kigyomlalasukhoz, mert az alaprendszer komponenseikent integraljak a rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

(#74017) bohoc71 válasza fdisk (#74015) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Mintha a telefonszámoddal lenne gondja...

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#74018) fdisk válasza bohoc71 (#74017) üzenetére


fdisk
őstag

Erre én is rájöttem. :D
De eddig jó volt neki, most már nem?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#74019) St3ven válasza #79335424 (#74010) üzenetére


St3ven
addikt

Hasonlóan vélekedek erről, mint gbela fentebb.

Azt látom, hogy mindenkinek okostelefonja van. Kb. azért, mert a szolgáltatóknál szinte csak az kapható értelmes kinézettel. Meg persze azért, mert mindenkinek okostelefonja van.

Valószínűleg még én is meglepődnék, hogy hány százalékuk nem ad hozzá google/microsoft acc-ot, vagy egyáltalán nincs is mobilnet a készülékén. Ők soha nem fognak felmenni a Play-re bármit is telepíteni. A Vibert meg valaki felteszi nekik, de utána sem fogják tudni, hogy mi az a Play, meg hogyan kell alkalmazásokat letölteni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74020) BogyóBP válasza St3ven (#74019) üzenetére


BogyóBP
addikt

Jó de egy igazi androidos okostelefon a mobilnettel válik teljes értékűvé anélkül csak egy félkarú óriás. Megaztán ha nincs mobilnet még mindig ott a wifi amivel bárki bármikor kapcsolodhat akármilyen publikus wifihez legyen az megdonáldsz vagy akármi :D Mellesleg a szoftverek frissitéséhez szükséges is a wifi használat. Én nekem inkább az okoz fejtörést hogy némely gyártó mért szarik rá annyira a szoftverezésre hogy a régebbi készülékeit is felzárkóztassa szoftveresen, nem pedig újat gyárt és arra teszi rá csak azt. Tiszta marketing fogás szagot érzek ilyenkor és vérbe forog a szemem. Ugyanaz a hardver ugyanaz minden csak a kijelző nagyobb mondjuk és már mégis az újabb szoftver dübörög rajta. Értem én gatyába is belehet pisálni de kényelmesebb ha előtte lehúzod a sliccet.. :DDD

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#74021) Criton válasza fdisk (#74018) üzenetére


Criton
veterán

az az opció nincs, hogy ők hívjanak fel a kóddal? Ezt nekem is csinálta a Tibuból való visszarakás után illetve újratelepítés esetében, de kértem az activation via callt vagy mit, és ment megint, azóta akárhányszor visszarakom, nincs probléma....

[ Szerkesztve ]

(#74022) BogyóBP válasza fdisk (#74018) üzenetére


BogyóBP
addikt

Marha egyszerü, 24 óra alatt csak max 2-3 aktivációt engedélyez a viber. Ha ezeket ellövöd, újabb 24 órát kell várnod mire újra probálkozhatsz. Ha megformázod a telefont akkor is ugyanez lesz a helyzet szóval felesleges. De alatta azt hiszem írja is ezt :) Nekem is volt ilyen és eltelt egy kis idő rájöttem mért szivat így. Hát ezért.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#74023) St3ven válasza BogyóBP (#74020) üzenetére


St3ven
addikt

"Jó de egy igazi androidos okostelefon a mobilnettel válik teljes értékűvé anélkül csak egy félkarú óriás. Megaztán ha nincs mobilnet még mindig ott a wifi amivel bárki bármikor kapcsolodhat akármilyen publikus wifihez legyen az megdonáldsz vagy akármi"

Ez így igaz. De akkor is azt látom, hogy az emberek nagy része a feltöltőkártyás csomagjához (vagy olyan előfizetéseshez, amelyhez nem jár alapból) nem rendel mobilnetet. Mert az pénzbe kerül. És igen, a Viber-t is csak a munkahelyen, a mekiben, vagy otthon nyomatja. De telepítgetni már nem fog nekiállni. Oké, a fogékonyabbja talán. Aztán ez kimerül abban, hogy feltolja a Candy Crush-t, aztán ennyi.

"Én nekem inkább az okoz fejtörést hogy némely gyártó mért szarik rá annyira a szoftverezésre hogy a régebbi készülékeit is felzárkóztassa szoftveresen, nem pedig újat gyárt és arra teszi rá csak azt."

Ez elég egyértelmű, de te is írtad utána rögtön: vegye meg a nép az új készüléket, ha jobbat, stabilabbat, gyorsabbat akar. Aztán persze egyik sem valósul meg, úgyhogy egy év múlva megint jöhet a következő készülék, hátha az már jó lesz. A gyártónak nem érdeke az eladottakkal foglalkoznia, mert azt már megvették.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74024) BogyóBP válasza St3ven (#74023) üzenetére


BogyóBP
addikt

Undorito ez a marketinges fogás. :W

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#74025) twine válasza BogyóBP (#74024) üzenetére


twine
addikt

Szvsz. szükséges rossz...ha ez nem lenne,,,,nem tartana itt a számítástechnika/telekommunikácó....
Valamiből fizetni kell az utat, ami előre visz.... :U

Biztos neked is jól esik, hogy tudsz válogatni a piacon, mikor telefont akarsz venni....ha nem lenne ez az "undorító fogás", nem lenne választék sem....tovább megyek...talán piac, és verseny sem...
Nem mindig jó az, ami előre viszi a világot...persze ettől még lehet véleményünk...
Én is csak elmondtam a sajátomat ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#74026) Bferibörs válasza fdisk (#74015) üzenetére


Bferibörs
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#74027) #79335424 válasza gbela (#74013) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én tudnék egy sztem korrekt megoldást. Mondjuk az ilyen extra alkalmazások apk. -it telepítés nélkül tartalmazná a ROM. Egyetlen, "Huawei extra alkalmazások" ikon alól lehetne elérni őket és a user dönthetné el, hogy melyeket telepíti közülük. Sem Play, sem account nem kéne hozzá. Ettől még telepítés után lehetnek rendszeralkalmazások, de akinek nincs rájuk igénye, az még a településük előtt, root nélkül, egy mozdulattal kihajíthatná a fölösleget.

(#74028) gbela válasza #79335424 (#74027) üzenetére


gbela
senior tag

Igen, jó megoldás lenne, Neked és nekem, de egyszeri usernek nem.
Ha választhat két telefon között, az egyiken nem kell semmit csinálni amikor megveszi, másikon pedig nyomni kell pár gombot, és döntést hozni, akkor az elsőt fogja venni.
Őt nem zavarja, hogy preinstalled a weather, talán még az sem, hogy adott gyártó vmi egészség appja is.
Itt tényleg azt kell meglátni, hogy az embereknek erre van igénye. Nem is feltétlen aktív igénye, de ez kell. Mert userek 90%-ának már ez is sok amit Te leírtál. Semmilyen cég semmilyen döntéshozója nem menne ebbe bele, hisz a konkurencia majd kihozza a telót úgy, hogy egyből mutatja a főképernyő az időjárást. A user szuperérzékeny, nem veszi majd meg a te telódat, mert az meg nem. Öngyilkosság lenne a felhasználok józan eszére hagyatkozniuk, mert ebben az értelemben amiről most beszélünk, 90%-uknak nincs.
Szóval csak azt akarom kihozni, hogy igazad van, nekünk felesleges, de ha Te ott ülnél mint döntéshozó, és végiggondolnád, akkor te is azt mondanád, hogy legyen default weather, különben csökken az eladás.
Tehát usereket kell szidni sztem ezen kivételes esetben, nem a gyártókat.

(#74029) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

Valami határidő napló szerűséget keresek, ingyeneset. Amiben beállítok egy eseményt, és meg lehessen adni, hogy pl naponta, hetente, havonta ismétlődik. És hogy a riasztás mennyivel az esemény előtt legyen. Kábé ahogy a Siemens S55 telefonban volt. A mostani telefonjaimban nincs ilyen okos naptár.
Ha jól tudom, a google naptárja sem tudja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#74030) twine válasza Rodzser Mór (#74029) üzenetére


twine
addikt

Google naptár tökéletes erre/ezekre a feladatokra... ;)

Elnézést, hogy pc-s screent nyomtam droidos topicba,,de így gyorsabb volt,,,szerkesztési idő alatt.. :B

[ Szerkesztve ]

(#74031) atosan válasza LonGleY (#74014) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Köszi, amint a pc-n rájövök a némaság titkára (asszem orosz szerszám lesz :W ) nekiesek, csak gondoltam hátha, de amiket eddig próbáltam, tényleg felejtős.

Maine coon

(#74032) Jonesy84 válasza #79335424 (#74010) üzenetére


Jonesy84
tag

Szia, a hozzászólásosból nagyon látszik, hogy nem kellett meg szívnod user supporttal :) Sajnos az 1.0- ás user nek nem szabad semmilyen választási lehetőséget adni, mert azzal csak magadat szívatod meg. Ők nem akarnak semmit sem csinálni amit nem muszáj. És ahogy írták előttem egyenesen hátrány az, ha Nekik kell letölteni azt az appot ami nekik tetszik.

(#74033) kisspall válasza Jonesy84 (#74032) üzenetére


kisspall
aktív tag

Akkor meg kiadhatnának drágábban olyan változatot, ami semmi extrát nem tartalmaz. Limited Geek Edition, vagy ilyesmi. Nő a bevétel, a keményvonalas kocka is elégedett, szóval: mindenki boldog. :)

(#74034) twine válasza kisspall (#74033) üzenetére


twine
addikt

Nexus

(#74035) fdisk


fdisk
őstag

(#74021) Criton,(#74022) BogyóBP,(#74026) Bferibörs: Köszi a segítséget. :)
Amit BogyóBP írt az volt a megoldás.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#74036) Bozek válasza BogyóBP (#74024) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez az egyik fele, de azért nézd a másik oldalát is. Ha kiad egy hardveresen gyenge telefonra egy újabb szoftvert és az akad, lefagy, stb., akkor nem azt fogják mondani az emberek, hogy "jó gyártó, mert ezt is kiadta nekünk", hanem azt, hogy "de sz*r, még ezt se tudták rendesen megcsinálni"...

Érdekes, hogy a PC-s játékok, alkalmazások gyártóit nem szidod, hogy miért vannak hardverkövetelmények. Ott fejleszted zokszó nélkül a gépet, ha szeretnéd használni az újabb verziókat.

Egyébként ha ez lenne a követendő példa, akkor megragadtunk volna az XT-nél vagy a 286-osnál...

[ Szerkesztve ]

(#74037) #79335424 válasza Jonesy84 (#74032) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha ennyi agyi kapacitással bír az a többség, akikre a gyártók alapoznak, akkor egy okostelónak nem kell erős hardver, mert csak egy dolgot kell tudjon, amivel segítheti felhasználóját:
Belégzés...kilégzés...belégzés..kilégzés...belégzés...kill-égzés... :(

(#74038) quailstorm válasza Bozek (#74036) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A baj ott van, amikor egy 2-3 főverzióval újabb CM jobban fut mint a régi gyári ROM. Szóval én nem védeném a gyártókat nagyon...

(#74039) Fall-N válasza gbela (#74028) üzenetére


Fall-N
veterán

Persze érthető amit írsz de jön a DE. Telepítsék úgy, hogy ne rendszeralkalmazás legyen hanem sima. Akkor simán el lehet távolítani. Én telómon is volt egy csomó T-s cucc, azokat simán le lehetett törölni, egyedül a TripAdvisor volt amit nem. Azt letiltottam. Kell a francnak.

(#74040) World-Soft


World-Soft
senior tag

Sziasztok!
Olyan profit keresnék amibe tudnám vezetni a költéseimet.
Ilyet találtam is, de én olyat szeretnék amibe könnyen tételesen termékre bontottam tudnám mindezt megtenni (pl. az adott vásárlásban van kenyér, tej, stb.).

Egyszer ezt egy ilyen telefonos proginál elkezdtem csinálni, de rá kellett jönnöm, hogy nem erre van kitalálva.
Természetesen továbbra sem vagyok mazohista, ezért olyat keresgéltem, aminél mondjuk beolvashatnám a termék vonalkódját, és megadom a termék nevét és árát. Következő alkalommal már viszont elegendő lenne a vonalkódot beolvasni, és beírni az árat. A terméket a tárolt vonalkód alapján felismerné.

A célom most is az lenne mint régebbi kísérletemnél, hogy megtudjam azt is, hogy mit költök üdítőre, tejre, stb.
Ha tudtok ilyet, akkor nagyon megköszönném.

(#74041) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

az eddig nagy megelégedéssel használt mxplayernél belefutottam abba, hogy nem viszi az ac3-as hangot, tudtok olyan lejátszót, ami azzal is megbirkózik?

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#74042) roti86 válasza Hintalow (#74041) üzenetére


roti86
őstag

Próbáld ki a VLC-t vagy a BSPlayer-t. Vagy létezik már KMPlayer is androidra

(#74043) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!
Nem ismer valaki olyan alkalmazást, ami meg tudja mutatni, hogy merre van a hozzánk legközelebb eső közkút/ivókút? :)

Csak úgy eszembe jutott, hogy jönnek a jó idők, indulnak a túrázások és ha lenne ilyen app, akkor még inkább elég lenne csak egy kulacs a bicajra és nem kéne hátizsákban még ásványvizes üveget cipelni.

Szóval nem is értem, hogy pl erre az oldalra miért nem alapul valami mobil nézetes verzió vagy ami a legjobb lenne, egy saját alkalmazás.

(#74044) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. helyett tudtok valami jó ingyenes tárcsázót?

-

(#74045) LámaZ válasza World-Soft (#74040) üzenetére


LámaZ
addikt

Na, erre feliratkozom én is! :C
Van könyvelő vénám (meg vmi papírom is, ha minden igaz ☺)

(#74043) fery02
Én néha szoktam szerkeszteni az OpenStreetMap.org térképét.
Voltam annyira mazó, hogy felvittem egy közkutat a közelemből.
A jó – mert sok van – kapcsolódó navis progi az OSMAnd.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#74046) kisspall válasza Hintalow (#74041) üzenetére


kisspall
aktív tag

[link]

vagy

[link]

Esetleg

[link]

[ Szerkesztve ]

(#74047) LámaZ válasza LámaZ (#74045) üzenetére


LámaZ
addikt

Ezek vannak, csak ugye kellene személyes tapasztalat.

Legyen minden jó!

(#74048) 7Sony7


7Sony7
addikt

Vam olyan tárcsázó, amihez nem kell a gyári? 4.4

-

(#74049) air válasza 7Sony7 (#74048) üzenetére


air
nagyúr

Nincs. A gyári nélkül nem működik a hívás. Minden 3rd party tárcsázó csak "frontend". Hátul a gyárit használja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74050) 7Sony7 válasza air (#74049) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi. Az szivacs. Néha nem zár le a kijelző telefonálás közben, és azt hittem, talán az kavar be, hogy nincs tiltva a gyári, mikor 3rd-t használok. Viszont fagyasztom, akkor nem jó.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.