Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154051) zeon.hu válasza zeon.hu (#154050) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ja:
Legfrissebb hivatalos droid 11 .

#?*@&!

(#154052) puhos363 válasza zeon.hu (#154051) üzenetére


puhos363
tag

Ez nálam is így van Redmi Note 9 Pro.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#154053) zeon.hu válasza puhos363 (#154052) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jól hangzik...
Ezek szerint nincs megoldás egyelőre?
(Fiam Note 9 Pro-ja még nem frissült 11- re, Ő is használja a buborékot, nála jó.)

#?*@&!

(#154054) g_g_g


g_g_g
őstag

Sziasztok!
Tud valaki ajánlani (létezik egyáltalán) olyan AdAway-hoz való host file-t, ami a gyári Facebook app-ot reklám mentesíti?
Kipróbáltam már néhányat illetve megnéztem Crok a témában írt logout bejegyzését, de még nem találtam megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#154055) crok válasza g_g_g (#154054) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem lesz ilyen hosts file, a Facebook nem dolgozik 3rd party ad szolgaltatoval (o maga az ad szolgaltato) igy nincs mit tiltani - a wrapper-ek is ugy szedik ki a reklamot hogy pl. a mobil nezetet lehuzzak es kigyomlaljak (nem jelenitik meg) a reklamot. A modositott Facebook app XDA-n is ilyen (volt, amig csinalgattak).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154056) Somatom


Somatom
veterán

GoneMAD Unlocker most akciós.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154057) g_g_g válasza crok (#154055) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszönöm.
Akkor még a Maki plust használom amíg tudom.

(#154058) zhata válasza g_g_g (#154057) üzenetére


zhata
senior tag

A Maki Plus reklámmentesített használata során a Fb engem többször kizárt, mondván, hogy megsértem a szabályzatukat. Visszatérni is csak telefonszám és arckép megadásával engedett.
A Fb Lite-val ilyen gondom nincs. A Blokada 5-öt használom reklámmentesítésre. A Fb Lite-ben így nincsenek reklámok, kivéve persze a Marketplace oldalt.

(#154059) g_g_g válasza zhata (#154058) üzenetére


g_g_g
őstag

Nekem még eddig szerencsére nem volt ilyen gondom.
De az biztos, hogy hamarosan kell másik alkalmazást keresnem.

(#154060) Mcrazy válasza g_g_g (#154059) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!
Én a Makit leváltottam az összefoglalóban lévő Simple for Facebook-ra, mert a maki már nem működött jól. És azt kell mondjam, hogy jó választás volt.

Üdv: Mcrazy

(#154061) puhos363 válasza zeon.hu (#154053) üzenetére


puhos363
tag

Nem tudok róla, hogy lenne valami.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#154062) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok

Tegnap letöltöttem a Tindert. Kiválasztottam a belépés google segítségével lehetőséget, hát nagy hiba volt. Az óta össze-vissza töltöget, fehér képernyő jelenik meg a betöltés gombbal, és nem csinál semmit. Vagy pedig kiírja fél másodpercre hogy tinder és aztán 2 másodpercre megint megjelenik a fehér töltőképernyő, majd megint tinder felirat, és így tovább... A gyorsítótárat töröltem, az alkalmazást vagy 10x újratelepítettem, de semmi változás. Mit lehet még tenni, hogy a legelejéről tudjam futtatni az alkalmazást?

szerk.:
Telefon: Xperia 10 II
Android verzió: 10

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#154063) gaben0211


gaben0211
tag

hali. van egy haldoklo honor 8 telefonom. szuksegem lenne egy olyan alkalmazásra root nelkul amivel át tudom rakni a banki appomat ugy hogy minden adat meglegyen egy masik telefonon. azert lenne fontos mert a karyat nem magyarban csinaltam es amikor masik telefonon akarom hasznalni kodot kér az aktivalashoz amit a rendszeruk nem kuld ki nekem hogy betudjak lepni felhivni hiaba hivom oket nemértek szlovakul hogy elmagyarazzam mire lenne szuksegem. szoval remelem van erre valami lehetoseg hogy minden adattal egyutt at tudjam masolni masik telora a programot

(#154064) milu


milu
aktív tag

Most találtam, nekem új volt az alkalmazás, talán másnak is jól jöhet: Android Studio

(#154065) szabi__memo válasza milu (#154064) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Első említése a topikban 2014 júl 30

(#154066) Oldman2 válasza szabi__memo (#154065) üzenetére


Oldman2
veterán

"Android Studio v0.1.x (May 2013)"

Az, hogy van aki most fedezi fel, csak annyit jelez, hogy mindig van új a nap alatt, mindig van "új generáció"...

Ami nem gond, sok sikert az AS felfedezéséhez!

(#154067) szabi__memo válasza Oldman2 (#154066) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:K

(#154068) vacs válasza gaben0211 (#154063) üzenetére


vacs
veterán

Nem hinném, hogy banki appot tudsz "klónozni".

(^)(>.<)(^)

(#154069) Somatom válasza milu (#154064) üzenetére


Somatom
veterán

Jóóó reggelt Vietnam Milu! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154070) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mit lehet még tenni...

Megpróbálsz a hagyományos módon ismerkedni. ;]

***

(#154071) Bozek válasza milu (#154064) üzenetére


Bozek
nagyúr

És miért említetted meg eme csodás topikban? Ez nem egy Android alkalmazás.

(#154072) mobilizmo válasza gaben0211 (#154063) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Root-al sem. Komoly biztonsági probléma lenne, ha lehetne. Szerintem minden banki ügyfélszolgálaton lehet angolul is tárgyalni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#154073) kmarci25 válasza Satyricon (#154062) üzenetére


kmarci25
veterán

Ne csak a gyorsítótárat, hanem az összes adatot töröld.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#154074) Satyricon válasza kmarci25 (#154073) üzenetére


Satyricon
addikt

Köszi, közben sikerült megoldani.

Beléptem gépem a tinder.com-ra, és így már a telefon is belépett rendesen, probléma nélkül. Valami bug lehetett...

Üdv.

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#154075) Kenderice


Kenderice
senior tag

Sziasztok.
Ismer valaki olyan online rádió alkalmazást, amit be lehet állítani, hogy mikor kapcsoljon be és ki?
Az időre bekapcsolás benne van általában az alkalmazásokban, de a kikapcsolás nincs.
Illetve van olyan, hogy hány perc múlva kapcsoljon ki de nekem az nem jó.
Időpontos kikapcsolásra lenne szükségem.

(#154076) winhate


winhate
őstag

pls help

Gyerek letörölt a Mediapad t5 ről egy proggy t.
Szerencsére még vásárlás után lementettem ergo megvan a gyári apk.

DE

Bárhonnan akarom felrakni (filekezelo , total commander) ezt az üzenetet nyomja a képembe:

"Az alkalmazás nincs telepítve"

DE Könyörgöm MIÉRT ?
EZ A gyári program ! Semmi hack ,tákolás !
Rendszer se volt frissitve.
Ismeretlen alkalmazás telepitese is belőve.

Xal tanaácstalan vagyok mint egy kisközség.

köszi

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#154077) poirot válasza winhate (#154076) üzenetére


poirot
senior tag

Szerintem ha megvásároltad, simán letöltheted és újra felrakhatod a googleplay áruházból, teljes értékű lesz.

(#154078) Somatom válasza Kenderice (#154075) üzenetére


Somatom
veterán

Ha nem találsz ilyet, akkor automatizálóval megoldható.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154079) Somatom válasza Somatom (#154078) üzenetére


Somatom
veterán

Próbaképp gyorsan összedobtam egy Macrodroid Makrót és símán stoppolta a TuneIn -t.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154080) Bozek válasza winhate (#154076) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gyári programot hogyan törölt? Vagy annyira profi a gyerek, hogy tudja kezelni az ADB-t? :D

(#154081) Fall-N válasza Bozek (#154080) üzenetére


Fall-N
veterán

Valószínűleg nem gyári program, amit a Huawei írt, hanem valami előre telepített.

Először viszont én is félreértettem, nem a program vásárolt, hanem a tablet megvétele úton mentette le.

Viszont támpontot nem kaptunk, hogy konkrétan melyik program ez?

(#154082) winhate válasza poirot (#154077) üzenetére


winhate
őstag

Sajnos nem találtam meg. A hw-t ezzel adták és emiatt nem akarom újrántani mert minden beállítás , adat elveszik. (Gyári nem rootolt)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#154083) winhate válasza Bozek (#154080) üzenetére


winhate
őstag

Magyar nyelvű valszeg utólag felrakott prog. lehet. (Magyar locale-al)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#154084) HoTaZo válasza winhate (#154082) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem lehet, hogy a Huawei AppGallery-je rögtön felajánlja a frissítést vagy letöltést, ha belépsz?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#154085) winhate válasza HoTaZo (#154084) üzenetére


winhate
őstag

Nem

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#154086) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Sziasztok!

Van valaki aki tudna megoldást erre? : nem tudok fotót beállítani háttérképnek mert azt írja ki hogy:

"Hiba. Nem sikerült betölteni az elemet." :W

Semelyik galériás képet sem tudom beállítani háttérnek, csak a beépítettek közt tudok válogatni. Korábban tudtam, és nem tudok róla hogy engedélyek változtatva lettek volna.

Lenovo A5
Android 8.1.0
Google Fotók 5.56.0.......

Ilyesmit találtam, azt hiszem erről beszélnek: https://android.stackexchange.com/questions/113462/unable-to-load-photo-when-setting-image-as-wallpaper-via-google-photos

Próbáltam belső memóriás képpel is, úgy se jó, de amúgy előtte az se volt gond ha sd-n volt.
Megnéztem ezt a Médiatároló engedélyezést, de az is engedélyezve van.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#154087) ollie válasza Kuruc2 (#154086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amit belinkeltél, ott van a megoldás:

For anyone who encounters this problem in the future, this is being caused because you have Media Storage disabled. Enable it and you will be able to load your images and set your wallpapers again.
Go to Settings - Apps - Click Show System Apps (top right) - Scroll to Media Storage and click Enable

***

(#154088) joergie


joergie
őstag

üdvözlet
Van egy motorola g100am(android 11) de az ui hagy némi kívánnivalót maga után részemről(samsung s7 után), így másik ui után néznék, de gőzöm sincs hol kezdjem a keresést. alapból a samsung ui-jára gondoltam, de ahhoz mókolni kéne, azt hanyagolnám.
Bevezetőben levő ui-k közül melyik jó android11-el? illetve a teló képaránya 21:9es ami nem könnyíti meg az életemet, ez is szempont. a sárgított szemkímélő mód is hiányzik a samsungból :(

továbbá a youtube képaránygondokkal küzd, sokszor nem tűnnek el a kezelőgombok, és össze vissza kell belenagyítgatni meg vissza, hogy eltűnjenek, volt már hogy nem sikerült. Erre van megoldás? ugyanez digionline tvnézős appal még a belenagyítás se megy, így a képernyő közepén nézem a 21:9es mozit...csak negyedakkorában. Erre megoldás?

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#154089) Viktor0610 válasza joergie (#154088) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha az ui alatt a launchert (kezdőképernyő, amit a készülék feloldásakor látsz) érted, akkor próbálgass különböző launchereket. Csak te tudod, neked melyik fog tetszeni.
Gyors Google-kereséssel találtam ezt: [link].
One UI kinézet bármilyen droidos telón.

Samsung Galaxy A54

(#154090) mobilizmo válasza joergie (#154088) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Legtöbben a Nova launcher-t szokták szeretni, én is azt használom. Az ingyenes is nagyon sok funkcióval rendelkezik, érdemes kipróbálni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#154091) Somatom válasza mobilizmo (#154090) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Azonnal kukáztam a OneUI -t és ment fel helyette a Nova.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154092) Kuruc2 válasza ollie (#154087) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Te most mit nem értesz azon hogy ezeket próbáltam már?

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#154093) bodola


bodola
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérem. Szükségem lenne egy beosztottak (én is az vagyok)/munkatársak gyors értékelésére alkalmas appra. Hab lenne a tortán, ha fel lehetne venni benne némi hierarchiát (kb. 2-3 szint) - admin ill. vezető mindent lát, beosztott vezető csak a saját beosztottait - , na, meg persze valami riportálás se ártana. Bármi, ehhez csak hasonlóért vagy egy tippért is hálás lennék. Kösz előre is! :R

(#154094) kmarci25 válasza bodola (#154093) üzenetére


kmarci25
veterán

És mindezt androidon szeretnéd? :Y

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#154095) Somatom válasza kmarci25 (#154094) üzenetére


Somatom
veterán

Miért ne? Az is számítógép. "Csak" le kell programozni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154096) Viktor0610 válasza bodola (#154093) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyors Google keresés után ezt találtam: AssessTEAM - Employee Performance Management App

NEM próbáltam ki.

Samsung Galaxy A54

(#154097) ollie válasza Kuruc2 (#154092) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg elkerülte a figyelmem az utolsó mondatot, miszerint azt már megpróbáltad, de tudod ki próbáljon meg segíteni neked, ha ilyen f@sz módon válaszolsz.

***

(#154098) Kuruc2 válasza ollie (#154097) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Fax módon te válaszoltál, mivel nem olvastad végig azt amire reagáltál.
Amúgy meg moderátorként főleg tudnod kellene hogy a hiszti az off, tudod ilyen szürkébe kell tenni. :)

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#154099) Fall-N válasza Kuruc2 (#154098) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig valahol igaza van. De hogy adjak segítséget: csinálj egy gyári beállítások visszaállítását, magyarán FR-t (factory reset).

(#154100) ollie válasza Kuruc2 (#154098) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, teljesen normális módon válaszoltam, semmi bántó nem volt benne, de te szándékosan bántó módon válaszoltál.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.