Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112001) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Szerintetek miért lehet az, hogy két különböző telefonon a Google Térkép ugyanazt a kijelölt területet offline mentésként elég különböző méretekben szeretné letölteni?
[kép]

A képen balra lévő Galaxy Nexus telefonon a Térkép 9.54.1-, a jobbra lévő LG G2-n pedig a 9.55.0-ás verzió fut. A G2-n bétatesztelői programként fut és mindkettő telefonon főzött ROM van.
Érdekelne, hogy vajon mi váltja ki ezt a jelentős különbséget a méreteket illetően.

(#112002) raymee18


raymee18
csendes tag

Sziasztok.
Egy olyan alkalmazást keresek mint ami a sonynak alapból beépítésre került a rendszerébe.
Pontosan egy olyan alkalmazást keresek ami 5-6mpet vár mielőtt automatikusan fogadja a hivást lejátsza a szöveget majd a telefonra rögzíti a hívó hangját.
Sokat használtam anno mivel munkahelyemen nem lehet telefont használni adatvédelem miatt. De mellékállásban weboldalakat készítek igy hasznát vettem ennek a funkvionak a sonyba.
Jelenleg Samsung s7 Edge telefonom van.

(#112003) SharpSA válasza zeon.hu (#112000) üzenetére


SharpSA
veterán

Milyen routered van? Szokott lenni ddns beállítási lehetőség. Például az Asusban van saját szolgáltatásuk is. Csak élesíteni kell.

(#112004) zeon.hu válasza SharpSA (#112003) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Huawei E5372 mifi.

#?*@&!

(#112005) MADcat válasza SharpSA (#112003) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Na ezt megnézem én is. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#112006) woodworm válasza zeon.hu (#112004) üzenetére


woodworm
veterán

Érdemes még meggyőződni róla, hogy publikus ip-címet ad-e a szolgáltatód, ez nem mindig egyértelmű!

(#112007) zeon.hu válasza woodworm (#112006) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az hogy deríthető ki?
Bár most az ip-t se látom, amíg nem vagyok otthon.

#?*@&!

(#112008) SharpSA válasza zeon.hu (#112004) üzenetére


SharpSA
veterán

Arra a mobil szolgáltató adja az ip címet. Nekem is van egy ilyen hasonló, még nem néztem meg ilyen oldalról, de a webes felületén nálam nincs ddns lehetőség ha jól emlékszem. Hiszen ez arra való, hogy vigyük magunkkal.

(#112009) zeon.hu válasza SharpSA (#112008) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem ezen sem lesz, nem látok ilyet a specifikációban.

#?*@&!

(#112010) woodworm válasza zeon.hu (#112007) üzenetére


woodworm
veterán

A mifi adminfelületén kell lennie valamilyen statuszoldalnak, ott a kapcsolat tulajdonságainál látszódnia kell a jelenlegi IP-címednek. Böngészőben megnyitsz egy online port test oldalt és összehasonlítod a két címet, ha egyezik, akkor publikusat adott a szolgáltató.

(#112008) SharpSA
Minél többször változhat a cím, annál több értelme van egy automatizmusnak, nem?

(#112011) Somatom válasza SharpSA (#112008) üzenetére


Somatom
veterán

"Hiszen ez arra való, hogy vigyük magunkkal."
Ennek nincs jelentősége. Publikus IP esetén akár a telódat is beregelheted DDNS szerverre (az enyém be van regelve :) ).

Raymee18:
Ilyen alkalmazást biztosan nem fogsz találni, mert Androidon hanghívásba nem lehet média hangot bejátszani. Őszintén szólva most hallok először arról, hogy ez egy gyártónak sikerült. Nagyon meglepett.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112012) zeon.hu válasza woodworm (#112010) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz, egyezik.

#?*@&!

(#112013) droti25


droti25
őstag

Sziasztok
mondjatok már egy alternatívát a titanium backup-ra, nem rootolt telóra!
Köszi előre is

(#112014) HREH válasza droti25 (#112013) üzenetére


HREH
senior tag

Helium

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#112015) Kékes525 válasza droti25 (#112013) üzenetére


Kékes525
félisten

Easy Backup & Restore

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112016) air válasza Kékes525 (#112015) üzenetére


air
nagyúr

Ááá, dehogy.
Az Easy backup & restore egyáltalán nem alternatívája TB-nek. Alkalmazás adatokat nem tud menteni root nélkül.

Root nélkül csak a Helium képes hasonlóra mint a TB.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112017) Kékes525 válasza air (#112016) üzenetére


Kékes525
félisten

Természetesen. :K Ha visszatérek a rootra az a TB lesz. Viszont az egyik legjobb a root nélküli telefonokra. Mindkettőt sokat használtam, jól ismerem őket. Heliumot egyszer kipróbáltam, akkor nehézkesnek találtam, ezért nem használom. Tud nandroid mentést?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112018) Somatom válasza Kékes525 (#112017) üzenetére


Somatom
veterán

Nandroid mentést semmilyen, OS alatt futó program sem tudhat. Azt leállított OS -nél, a recovery -ben futó alkalmazás végzi. Tehát, a recovery -nek kell tudnia. Pl. CWM, TWRP.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112019) Kékes525 válasza Somatom (#112018) üzenetére


Kékes525
félisten

Pedig úgy emlékszem, még az S2-ös időmben, akkor rootom volt, hogy a TB-nél volt egy olyan opció. Neve is az volt, hogy nandroid mentés. Egy nagy fájlba mentett mindent.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112020) Bozek válasza Kékes525 (#112019) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem volt olyan. Szerintem amire te gondolsz, az az, hogy Nandroid mentésből is tudott visszaállítani.

(#112021) Kékes525 válasza Bozek (#112020) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez viszont lehet, régen volt. :D How to Restore Just the Apps from Nandroid Backup using Titanium Backup

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112022) air válasza Somatom (#112018) üzenetére


air
nagyúr

"Nandroid mentést semmilyen, OS alatt futó program sem tudhat."

Ez sem teljesen igaz, ebben a formában.
Ezzel lehet nandroid mentést csinálni, leállítás nélkül: Online Nandroid Backup

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112023) ollie válasza tknof1871 (#111988) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor talán fáradj a telefon topikjába.

***

(#112024) Somatom válasza air (#112022) üzenetére


Somatom
veterán

Ez biztos? Az ilyen alkalmazások úgy szoktak működni, hogy OS alatt van egy beállító felületük, amin megadhatóak a mentés paraméterei. Ezután egy script jön létre, amit a recovery lefuttat, és az alapján végrehajtja a mentést.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112025) Meggyi001 válasza Somatom (#112024) üzenetére

Ezt megerősítem. Kb két éve én is azt hittem, hogy végre egy progi, ami nem indit újra, de igen, recovery-ben csinálja.

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#112026) air válasza Somatom (#112024) üzenetére


air
nagyúr

Igen, biztos. Nem recovery-ben csinálja, hanem "online".

(#112025) Meggyi001
Ne erősítsd meg! Rosszul emlékszel, vagy nem ezt a programot próbáltad.
Ez nem recovery-ben végzi a mentést.
Rá lehet keresni a Youtube-on, van fent pár videó, amin látszik a működése.
Pl. #1
Pl. #2

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112027) Meggyi001 válasza air (#112026) üzenetére

Akkor lehet rosszul emlékszem. Majd este meló után megnézem a linkeket, köszi.

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#112028) vacs


vacs
veterán

Egy remek facebook app, a Simple for Facebook Pro most még pár óráig ingyenes (amúgy 500 Ft), [link]!

Mivel az összefoglalóban lévő Swipe for Facebook hibásan működik, a fejlesztő viszont nem javítja (én megvettem a fizetős verzióját, kétszer írtam neki, de azt se javítja), ezért érdemes kipróbálni a Simple-t!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#112029) beg válasza vacs (#112028) üzenetére


beg
veterán

Mennyire hibás? Mit jelent hogy hibás?
Nem használok külön alkalmazást rá, böngésző nekem bőven elég.
De ha annyi hiba van benne, akkor kivenném és betenném ezt helyette.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112031) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Sygic-kel kapcsolatos segítségre lenne szükségem.
Erdélybe kirándulnának ismerősék, Sygic navigációjuk van.
Viszont a Romániában való keresés nagyon nem működik.
Sancraiu lenne az egyik úticél, de fel sem ajánlja, általában 6-7 fix úticélt ad, bármit írunk.
A saját telefonomon Here we go van, azzal simán megtaláltam.

Akinek van Sygic navigációja, megtenné, hogy ellenőrzi, hogy a hiba általános a Román térképpel kapcsolatban? Vagy a hiba az ismerős készülékében van...

Magyarországon tökéletesen navigál a készülék és a Sygic

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#112032) castiels


castiels
addikt

Nektek megy a hbo go app androidon chromecastel?

(#112033) zool1 válasza sebijani1982 (#112031) üzenetére


zool1
őstag

A legújabb Sygic van fent. Beírva a település nevét, rögtön megtalálta! :K

(#112034) air válasza beg (#112029) üzenetére


air
nagyúr

Időnként megjelenik egy üres oldal, csupán egy "Success" felirat van rajta.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112035) sebijani1982 válasza zool1 (#112033) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm a visszajelzést!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#112036) beg válasza vacs (#112028) üzenetére


beg
veterán

Köszi, air-nek is.
Maradjon az összefoglalóban a swipe (van esély a javításra) vagy törlődjön? A simple-t betettem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112037) S e t h válasza beg (#112036) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mindjárt felhívom a cég vezérigazgatóját, megkérdezem. :)
Egyébként a korábbi, 2.2.3-as verzió tökéletes, bár félrevezető lenne ezt feltüntetni, mert aki most vesz először okostelefont, azt sem fogja tudni mi fán terem a google playen kívül, bár ha jól emlékszem talán quickpic-nél bejött.
Esetleg gboard jó alternatíva helyette.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#112038) Phülöp válasza vacs (#112028) üzenetére


Phülöp
addikt

Használtam a Simple-t együtt a Lite-tal, az előbbi sok mindent nem mutatott meg, erős késésben volt az utóbbival szemben.
A Lite maradt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak.

(#112039) WhiteWalker válasza Phülöp (#112038) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah , nálam is ez volt. Plusz még állandóan frissítette a hírfolyamot , hiába maradt a memóriában.
Minden inditasnal , mintha kilőtte volna magat , pedig nem.

[ Szerkesztve ]

(#112040) hatpersze válasza Somatom (#112011) üzenetére


hatpersze
tag

Szerintem erre a Sony-ra gondolt a fórumárs. A maga idejében meglepő dolgokra volt képes, igazi future telefon volt. Imádtam én is... (:

(#112041) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. A telómon, ha nyomva tartom a bekapcsoló gombot, akkor újraindul. Ez néha megtörténik a zsebemben is.
Le tudnám ezt valahogy tiltani?

-

(#112042) Meggyi001 válasza air (#112026) üzenetére

Hát nagyon úgy néz ki, hogy működik! Elnézést kérek a téves infóért! :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#112043) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

Segítsetek pls, mert megőrülök. Két fontos doksit kellene beszkennelnem és PDF-be elmenteni. Neten rátaláltam az Adobe Scan app-ra (mert ugye az Adobe fasza) lefotózom a doksit, elmentem pdf-be, de a telefonon sehol nem találom. Se atelefon memóriában, se az SD-n. Nincs Adobe mappa. Keresésnél rámutat a mappára, de az meg üres... ráadásul nekem fel kéne mentenem a fotókba, hogy soha ne tűnjön el. Szóval ajnljatok nekem valami fasza szkennelő appot, amivel fel is tudok tölteni a Fotók appba. Lehet fizetős is!

Köszönöm!

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#112044) Bozek válasza hatpersze (#112040) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem, egyáltalán nem arra gondolt. Létezik a Sony Xperia telefonokban Xperia Answering Machine.

(#112011) Somatom: Látod, a Sony megoldotta. :)

[ Szerkesztve ]

(#112045) T. I.


T. I.
senior tag

Facebook app nem települ. A google play hibaelhárítási lépései nem működnek. Mi lehet a gond, találkozott már bárki ilyennel?

(#112046) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Tudnátok tabletre olyan launchereket ajánlani, ami fekve elfordul és az alsó irányítópultot (nem tudom mia neve :) , ami alulra helyez ki ikonokot) nem hagyja alul fekvő módban, hanem kiteszi a képernyő szélére.
Remélem érthetően írtam le :)
Előre is köszönöm az ötleteket!

(#112047) togvau


togvau
senior tag

Kellene nekem egy egyszerű podcast hallgató app, ami nem spammel szerinte engem érdeklő, meg épp trendy podcastokkal, hanem csak a feliratkozott podcastokat lehet hallgatni. Van ilyen?

hitler, sztálin, micro usb

(#112048) Bozek válasza togvau (#112047) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van.

(#112049) zsoltzsolt válasza Bozek (#112048) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#112050) Somatom válasza Bozek (#112044) üzenetére


Somatom
veterán

Látom. Remélem, Xposed -del felvarázsolható más telóra is. De jó lenne! Vajon mennyit tud "megjegyezni"? Bizonyos számokhoz hozzárendelném, hogy hívásfogadáskor mondja be a hívásrögzítésre vonatkozó jogszabályt. Az összes paragrafust. Ha fél óra múlva még van kedve velem beszélgetni, hát üsse kavics! ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.