Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) quailstorm válasza DS39 (#9000) üzenetére


quailstorm
nagyúr

[link] [link] [link] [link] [link]
Ő viszont nem arra gondolt. Hanem annyit vár a tablettől amit kb a 60k+os kategória bír el.
A logikai játékok nagy része meg nem igényel GPU-t sem. Szal bármin elmegy, még samsung jeten is 2.1-es droiddal. Viszont ő hardcore gamelni akar. Arra meg a dream7 kínlódás a javából. Pedig nem sokat és nem nagy igényűeket próbáltam. Droidon még a csúcsgépek is csinálnak csodát, pl nem indul a NOVA1-2 SmartQT20-on, de a 3 vígan szalad... :F igen eredeti a playből

[ Szerkesztve ]

(#9002) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

akkor a nagy kérdésem még mindig az hogy lehet-e 25-körűl kapni ilyen tabletet?

(#9003) mouzrr


mouzrr
őstag

Nem tudok sehogy sem Picasa-ra feltölteni. Mit tehetnék?
hibaüzenet: Failed to retrieve account info

[ Szerkesztve ]

(#9004) attiati válasza attiati (#8997) üzenetére


attiati
veterán

megoldodott

(#9005) quailstorm válasza qwertyqwerty (#9002) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gondolom kisgyerek vagy. Akkor egyértelműen bele az arcodba: NEM NEM LEHET!
Ha nincs pénzed add el ezt a vackot, végy egy Xperia X10-et(használtan), rakj rá cyanogenmodot és játssz. Sokkal többre mész vele mint az occsó táblákkal...

(#9006) Orlin


Orlin
addikt

Üdv.Időjàràsra widget-et mit ajànlotok?
Nèztem Play-en elsőre sok jòt nem làttam.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9008) mouzrr válasza Orlin (#9006) üzenetére


mouzrr
őstag

Android Weather

(#9009) attiati
Persze, Operában bekapcsolod a Turbo-módot

[ Szerkesztve ]

(#9009) attiati válasza dokee78 (#8951) üzenetére


attiati
veterán

pc-re is létezik ilyen tömörítős böngésző? (win7)

laptopra lövöm át a telefonos mobilnetet
opera miniből úgy látom csak apk kiterjesztésű változat van, amit a windows nem evett meg

(#9010) dokee78 válasza attiati (#9009) üzenetére


dokee78
félisten

Nem hiszem,de értelmét sem látom

(#9011) quailstorm válasza attiati (#9009) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Opera-->Opera Turbo.
Opera Mobile emulátor PC-re.

Ezeket tudom. Esetleg Kemulatorban futtatsz egy Opera minit. Vagy Bluestack app playerben.

[link] Ez is ilyesmi.

(#9012) royalka


royalka
őstag

Sziasztok van egy tabletem és nem tok több gamét telepíteni mert tele lett a belső tárhelyem. Nincs lehetőség valahogy átpakolni a gamékat? Ilyenekre gondolok: GTA, NFS, és hasonló nagy gamék. :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9014) Orlin válasza mouzrr (#9008) üzenetére


Orlin
addikt

Hogyan tudom kitenni, h mutassa a kèpernyőn?Köszi

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9015) mouzrr válasza Orlin (#9014) üzenetére


mouzrr
őstag

A kezdőképernyőn tartsd hosszan az ujjadat, és add hozzá Widget-ként, méretet is írja a név mellett( pl Android Weather 4x2)

(#9016) Orlin válasza mouzrr (#9015) üzenetére


Orlin
addikt

A főmenün?
Nem csinàl semmit nekem :(

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9017) attiati válasza quailstorm (#9011) üzenetére


attiati
veterán

wow, köszi, kipróbálom

dookie78: van értelme, hisz laptopon is lehet szűkös az adatforgalmi keret

(#9018) Orlin válasza Orlin (#9016) üzenetére


Orlin
addikt

Közben meglett ;)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9019) Petreszku válasza tomy86 (#8994) üzenetére


Petreszku
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a leíró, türelmes választ. Az eleje sikerült. A lista a gépen is meg a gmail fiókomban is meg van. Csak, hogy itt jön egy másik kérdés. Nem látok képeket, még olyan embernél sem akinél tudom, hogy van. Mert a párom gmail használó és vannak közös ismerősök. Mit kéne be állítanom?
Vagy mit csinálhattam rosszul? előre is köszönöm a választ.

(#9020) LonGleY válasza atillaahun (#8935) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerencsére most egészen jól teszi a dolgát ez az IM+ Pro. De az is igaz, hogy ilyen szopások a Talk-al nem voltak. Ha nem lennének FB és Skype kontaktjaim, maradnék annál.. Szerencsére legalább a kezdetektől fogva nyomoronc MSN-t már felejtik egy ideje, ma már egy ismerősöm sincs rászorulva, 2 éve be sem léptem oda. De 512 MB memóriával sem operálnék még egyszer.. :]

[ Szerkesztve ]

(#9021) raziel01 válasza qwertyqwerty (#9002) üzenetére


raziel01
veterán

Ne vegyél olcsó tabletet. Csak a szenvedés lesz vele, váratlan szoftverhibák, fos kijelző, gyorsan lemerül. Nem éri meg.

(#9022) Orlin


Orlin
addikt

Jó hàttèrkèpeket honnan tudnàk szedni?A Play-en van erre valami jó alkalmazàs?
Xperia T-re kellene.

Köszönöm!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9023) xSide válasza Orlin (#9022) üzenetére


xSide
őstag

(#9024) razorka777 válasza qwertyqwerty (#9002) üzenetére


razorka777
veterán

Inkább gyűjts mellé még 30,vagy 40k-t és vehetsz normális tabletet.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#9025) artiny


artiny
őstag

Létezik olyan wifi status bar ami jobban szemlélteti,hogy csatlakoztunk e már a wifi re?

Regi samsung Jetemnél szurke volt a wifi jel ha be volt kapcsolva es ha csatlakozv voltam akkor pedig zoldre valtott a satus barban.

(#9026) DS39 válasza artiny (#9025) üzenetére


DS39
nagyúr

Ha nincs wifi nincs ikon, ha csatlakoztál akkor van. Ennél jobb szemléltetés minek? :D

(#9027) tomy86 válasza Petreszku (#9019) üzenetére


tomy86
addikt

Elvileg azoknak a gmail címmel rendelkezőknek a képei meg kellene, hogy jelenjenek, akik beállítottak maguknak profilképet. Erre nincs külön beállítás. Nem tudom nálad miért nem jelenik meg :F

(#9022) Orlin: zedge, de van választék ilyen programokból. A Zedge-t használom, az eleve a telefonod felbontásában tölti le képet.

(#9028) Petreszku válasza tomy86 (#9027) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm a válaszaidat és a segítséget! A képekkel meg próbálkozom tovább csak lesz valami.

(#9029) dokee78


dokee78
félisten

Van ez a Google Hitelesítő sehogy nem tudom beállítani.
SMS-ben érkező kód ingyenes ugye?
A képen látható dolgot írja,de ha fellépek ott mit frissítsek?

[ Szerkesztve ]

(#9030) vgyuri válasza dokee78 (#9029) üzenetére


vgyuri
őstag

Ne az eredeti jelszavadat írd be, hanem hozz létre egyet alkalmazásfüggő jelszót:
1. https://www.google.com/settings/security
2. Alkalmazások és webhelyek engedélyezése, Szerkesztés gomb
3. Jelentkezz be
4. 2/1. lépés: új, alkalmazásfüggő jelszó létrehozása
5. Névhez bármit beírhatsz
6. Jelszó létrehozása gomb, ezt a jelszót írd be a telefonodba, szóközök nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#9031) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Tudnátok mondani egy jó gyors tárcsázó programot. Néztem én már annyi quick dial-t, quick call-t meg speed dial-t, hogy a szemem belesajdult. Ha a fizetős nem túl drága és többet tud mint az ingyenes az sem baj.

(#9032) royalka


royalka
őstag

A 9012 nem tudtok valamit? Hiába formázom a memkarit ext-re, a belső memóriát érzékeli az SD kártyának. :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9033) dokee78 válasza vgyuri (#9030) üzenetére


dokee78
félisten

Már meglett,de nem így csináltam. köszi.

(#9034) vgyuri válasza royalka (#9032) üzenetére


vgyuri
őstag

Root-tal és vold.fstab átírásával megoldható ([link]):
dev_mount sdcard ...
dev_mount sdcard2 ...

Helyett erre javítsd:
dev_mount sdcard2...
dev_mount sdcard...

Előtte mindent másolj át a belső sd-ről a microsd-re, a rejtett fájlokat is.

(#9035) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Sziasztok!
Ha a google earth-be (Nexus7) beírok egy koordinátát, akkor valamiért nem az adott helyre visz el a progi, hanem a legközelebbi útra. NEm találtam erre vonatkozó beállítást, hogy ne így tegyen, ezért fordultam hozzátok. Van valami rejtett beállítás esetleg benne, vagy egy másik program, hogy ha beírok egy koordinátát, ami pl egy mező vagy erdő közepére mutat, akkor oda is jelenítse meg és ne a legközelebbi útra?

(#9036) Orlin


Orlin
addikt

Busz,vonat menetrendhez mit ajánlotok?
Van ebböl is egy rakat...:)

Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9037) Chris Kiki válasza Petreszku (#9031) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

exDialer

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#9038) bubi92 válasza Orlin (#9036) üzenetére


bubi92
őstag

böngészőből megnézni. a menetrend progik nem egyből frissülnek és volt már olyan, hogy másfél órát álltam a hidegben, mert hülyeséget mondott az app.

(#9039) Orlin válasza bubi92 (#9038) üzenetére


Orlin
addikt

Ezért is kérdeztem mert én is kicsit szkeptikus vagyok,hogy a 30 féle alkalmazásból melyikbe is lehetne megbízni.
Mondjuk ha lenne az ELVIRA-nak hivatalos programja az jó lenne :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9040) darvinya válasza Orlin (#9039) üzenetére


darvinya
titán

TELvira app ELVIRA helyett?
Online, tehát net szükséges a használatához.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9041) Narxis


Narxis
nagyúr

Holo Launcher v2.0.0

What's in this version :

New option: Icon size for desktop, drawer, dock and folder
New option: Text size for desktop, drawer and folder
New option: Hide shadow at top and bottom
Bug fixes
Optimizations

:C

Thanos was right.

(#9042) Petreszku válasza Chris Kiki (#9037) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm!
Csak egy dolgot felejtettem el, hogy widget-ként szeretném használni a gyors hívást. Így van valami ötlet? A kérdés mindenkinek szólt aki olvassa.

(#9043) batai15


batai15
félisten

friencasterbe hogs tudom beállitani hogy csak az üzenetekről értesitsen? elvileg be van állitva , de elég sok mindenről értesít..

(#9044) buta29030


buta29030
tag

Kinyitott ablak mellett a notebookom kb 3X annyi wifit érzékel, mint ugyanott a tabletem. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy kb azokat mutatja a tablet, amivel még biztonsággal kapcsolódni lehetne (ha tudnám a jelszót). Amiket nem mutat, azokkal a tablettel se nagyon lehetne kapcsolódni. Tehát ez valami letiltásféle lehet? Elkezdtem különböző wifi alkalmazásokat felrakni az ingyenesek közül, de nem mutatják csak ugyanazokat, amit a saját wifi-je is mutat. Hol a többi? Csak kíváncsiságból de megnézném azokat is amikhez nem lehet kapcsolódni. Tudtok olyan appot ami mindet megmutatja? (Mert mi van, ha teszemazt éppen kocsiban ülök, csak egy szabad wifi van, nem lehet hozzá kapcsolódni mert gyenge, de én közelebb tudnék menni hozzá?)

[ Szerkesztve ]

(#9045) batai15 válasza buta29030 (#9044) üzenetére


batai15
félisten

gyenge a tableted wifi vevője. Nekem is ez van az alcatel ot 995 -el.

(#9046) buta29030 válasza batai15 (#9045) üzenetére


buta29030
tag

Valószínűleg nem fejeztem ki magam jól, hogy ennyire nemérted a kérdést (talán olvasd el újra). Persze, gyengébb mint a notabookomé, de kimérhető jelerősségben csak kb 15%-al rosszabb. Ez önmagában nem indokolná az összes gyengébb hiányát.

(#9047) batai15 válasza buta29030 (#9046) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan értem mit akarsz.
Au van hogy gyengébb a wifi erősséged, és a nagy adatvesztés veszély miatt nem engedi a rendszer asszem a csatlakozást.

(#9048) DS39 válasza buta29030 (#9046) üzenetére


DS39
nagyúr

a túl gyenge wifi jelet nem mutatja, amihez nem tudnál csatlakozni, de ha közelebb mész, akkor már mutatja.
a laptopé meg persze erősebb azon több látszik.

(#9049) raziel01 válasza Narxis (#9041) üzenetére


raziel01
veterán

THX. Ezt nem is ismertem de nagyon szuper. :D
Le is cseréltem a Zeam Launchert.

(#9050) buta29030 válasza DS39 (#9048) üzenetére


buta29030
tag

a laptopé meg persze erősebb azon több látszik

Na-de azzal sem tudnék már azokhoz biztonsággal kapcsolódni.

Én azért szeretném észlelni mindet. Tudtok rá appot? Mert amit eddig próbáltam, azok szintén nem látják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.