Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148001) hodostamas


hodostamas
addikt

Youtube Music-ban Android Auto alatt másnak is üres a könyvtár? Telón, gépen látom a hozzáadott listákat stb.. AA alatt full üres.

(#148002) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

SZiasztok!

A Viper4android 2.7.-nél a Master Gate Limitert hogyan tudom elővarázsolni? :R
Redmi 4x-hez kellene, legfrisebb PE van rajta android 10 alapon.

Update:
Kicsit eldugták, megvan.
Master Power/Output Gain, stb. stb.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148003) koxx


koxx
MODERÁTOR

Stét

OP8 pro telót befrissítettem android 10-ről 11-re. A legnagyobb gondom az, hogy a cib mobilappja konkrétan megdöglött, teló restart, app újrahúzás, semmi nem segít. Meg tudná nekem nézni valaki bármilyen android 11-es rendszeren, hogy elindul-e ez a foskupac?
[link]

(#148004) zhorvath válasza koxx (#148003) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Szerintem szimplán nem Android 11 kompatibilis az app. Hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérdezz rá! Az én bankom (BB) üzenetben figyelmeztetett, hogy aki frissít 11-re, annak nem fog működni. Kellemetlen, ha erre a CIB nem hívta fel a figyelmet és ez áll a probléma hátterében.

(#148005) szabi__memo válasza zhorvath (#148004) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nagyon durván gáz ez bankoktól. Igazán alja színvonal

(#148006) koxx válasza zhorvath (#148004) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen ez lesz a gond. Rohadtul nem szoltak errol.
Asszony iphone xs-en ios 14-en perfektul megy.

[ Szerkesztve ]

(#148007) mzperx123


mzperx123
friss újonc

Ha valakinek néhány éves flagshipje van, ajánlom ezt az új kameraappot, sztem még a google camerát is veri bizonyos helyzetekben (beltérre gondolok mert még nincs benne hdr).
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nz.android.sharpcameralite

[ Szerkesztve ]

(#148008) spiderpig820 válasza mzperx123 (#148007) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Valóban egész új! 3 napja került fel, több mint 0 letöltés.

[ Szerkesztve ]

4B

(#148009) Bozek válasza mzperx123 (#148007) üzenetére


Bozek
nagyúr

"RAW_SENSOR image format support needed. The camera won't start without this"
Ez még a flagship telefonokban sem feltétlenül létezik.

Az ISO-s mintaképpel amúgy mit akart a költő? Mert nagyon nem ugyanúgy néz ki egy 80-as és egy 1600-as ISO-val készült kép. És nem csak a zaj miatt. Azt amúgy is le lehet szedni jó pár programmal (nekem mondjuk a Topaz DeNoise jött be).

A másik kérdés: miben jobb, mint például az OpenCamera?

(#148010) mzperx123 válasza Bozek (#148009) üzenetére


mzperx123
friss újonc

opencamera (1/10s iso 640):
https://ibb.co/HqDNVkY

sharp camera (1/20s iso 1280):
https://ibb.co/YykX5Yj

(#148011) Fall-N válasza Bozek (#148009) üzenetére


Fall-N
veterán

Miért érzem úgy, hogy ő lehet a fejlesztő? :D

(#148012) crok válasza Fall-N (#148011) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem akartam írni, hogy null napos reg, az volt az első hsz. reg után 10 percen belül, vadi új app.. ki akartam várni mi lesz még.. (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148013) zsoltzsolt válasza mzperx123 (#148007) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Biztos én vagyok csak egyedül ezzel, de nem szívesen telepítek olyan appot, még a Play-ről sem, ha a fejlesztő elérhetősége csupán email cím. Se webhelly. se semmi.

(#148014) fatal` válasza zsoltzsolt (#148013) üzenetére


fatal`
félisten

Én sosem figyeltem ezt, rengeteg magánszemély fejleszt, aki nem tart fent webhelyet, én sem, mert minek.

Hogy az app milyen engedélyeket kér, az szerintem sokkal érdekesebb.

(#148015) szabi__memo válasza fatal` (#148014) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mindenhez lenne jól néznénk ki... Lenne vagy két milliárd oldal appokhoz. Főleg hogy 99%-ban semmi értelme.

(#148016) zsoltzsolt válasza fatal` (#148014) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Lehet igazad van :)

(#148017) petrson


petrson
senior tag

Volt már itt kérdés, de a megoldást nem találtam.
A Flud nevű alkalmazást hogy lehet rávenni, hogy az SD kártyára mentse a torrentet? Valamiért csak a belső tárhelyet látja/mutatja.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#148018) szetib válasza petrson (#148017) üzenetére


szetib
tag

Nekem elfogadta a beállításokban az SD kártya kijelölést. Ha nem megy, próbáld a Libre Torrent appot, szinte tök ugyanaz, mint a Flud, de ez full reklámmentes.

(#148019) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A legfrissebb YT Vanced van fent - managerből frsissitve , és ha elinditok egy videot akkor ki kell lőni a lejátszó felületet a jobb felső sarokban "X"-szel.

Ez állandóan jelen van bármit inditok el.
Ezt ki lehet kapcsolni valahogy , hogy ne ezzel induljon el a video?

(#148020) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#148019) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tárgytalan, megtaláltam. Törölhető is akár. :R

(#148021) crok válasza WhiteWalker (#148020) üzenetére


crok
Topikgazda

Inkabb oszd meg a modjat...

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148022) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Spotifyt offline módban csak prémium előfizetők tudják használni. Letölteni szintén csak prémiummal lehet. Kérdésem: Ha 1-2 hónapra fizetem a prot és töltök le zenéket ,akkor lemondás után a letöltött számokat tudom offline módban hallgatni ?

(#148023) kmarci25 válasza Tökimanó (#148022) üzenetére


kmarci25
veterán

A választ nem tudom, de szerintem a Spoti topikban előbb megkapod.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#148024) goblin1983


goblin1983
tag

Olyan appot keresek, amivel kvázi Mindent vagy semmit lehetne játszani és a mobilok adnák a nyomkodni való gombot. Felteszem a kérdést szóban, a csapatok megnyomják a mobilon a nagy zöld gombot és nálam vagy csak a leggyorsabb jelentkező jelenne meg, vagy esetleg a jelentkezés sorrendjét látnám. Remélem érthető volt, Tudtok valami ilyesmit? Köszi

(#148025) Somatom válasza goblin1983 (#148024) üzenetére


Somatom
veterán

A leírt szabályok alapján ez inkább a "milyen netem van" játék. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148026) Tökimanó válasza kmarci25 (#148023) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszi! Igen ,ott megkaptam a választ. Sajnos azt amire számítottam :((

(#148027) WhiteWalker válasza crok (#148021) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Beállítás , majd azon belül:

Nem tudom miért van/volt alapértelmezetten bekapcsolva :(((

(#148028) consono válasza goblin1983 (#148024) üzenetére


consono
nagyúr

kahoot.it A kvízt meg megcsinálod a kahoot.com-on. A play-en van app is hozzá, de én még csak a webesből játszottam.

"In God we trust. All others must bring data"

(#148029) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

van arra mód, hogy az én fiókommal (hozzá rendelt kártyával) vásároljak lányom fiókjára egy in-app jogosultságot? (plex adnroid tablet aktiválás)

(#148030) darvinya válasza Sanyi.mTs (#148029) üzenetére


darvinya
titán

Nem.
De erre való a családi funkció, ha engedély van erre app-ban, különben sehogy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#148031) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok,
a Google fotók alkalmazásnál be lehet állítani valahol, hogy csak a kamerával készült képeket töltse fel a felhőbe? Az eszközmappák szinkronizálása ki van kapcsolva és mégis feltölti a mentett képeimet és a képernyőképeket is. :F

S23

(#148032) ollie válasza alex devil (#148031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Google Photos Settings -> Backup and Sync -> Back up device folders

És ott kikattintod, ahonnan nem akarod menteni.

***

(#148033) kiraly.andra válasza ollie (#148032) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Leírta, hogy ki van neki kapcsolva. Ne csak írj, olvass is!

:a:

(#148034) petrson válasza szetib (#148018) üzenetére


petrson
senior tag

Köszi. Sajnos sehogy sem megy. Most nézem a Libre alkalmazást, ott azt is arra panaszkodik valaki, hogy Android 9 alatt nem enged kiválasztani más mappát, azzal is meg vagyok lőve...

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#148035) ollie válasza kiraly.andra (#148033) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És te tudod, hogy mi az az eszközmappák? Amit leírtam, ott megnézheti az összes mappát, amit jelenleg szinkronizál a photos.

***

(#148036) petrson válasza petrson (#148034) üzenetére


petrson
senior tag

Közben utánaolvastam, a KitKat óta nem lehet menteni SD-re...
Csak akkor nem értem, hogy mehet valakinek, az app kommentek között is van, akinek megy.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#148037) crok válasza petrson (#148036) üzenetére


crok
Topikgazda

A KitKat dolog reges regen volt es csak KitKat-re vonatkozott.

Fejlesztoi beallitasok, lista vegen kenyszeritett engedely az appoknak kulso tarolora irasra? Nem segit?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148038) crok válasza crok (#148037) üzenetére


crok
Topikgazda

Feltettem, adtam jogot, ezt a fent emlitettet is, a Flud beallitasaiban siman legfelul a mentes helyenel ott van az SD kartyam a legorditheto listaban a tarhely alatt. Kivalasztas utan elvezet a jogosultsagkereshez, betallozod az SD gyokeret, megadod a jogot (gomb alul) es voilà.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148039) alex devil válasza ollie (#148035) üzenetére


alex devil
senior tag

Az eszközmappák nincsenek szinkronizálva, tehát egy sem.
Írtam, bár nem szájbarágósan.
Ezért nem vágom, miért küldi a felhőbe amit nem kérek. Gondoltam valami app anomália és hátha valaki megoldotta aki használja az appot.

S23

(#148040) petrson válasza crok (#148037) üzenetére


petrson
senior tag

Köszönöm, sikerült, kicsit bonyolultabb volt, de már ok :P

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#148041) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Netflix érdekesség tableten és telefonon. Samsung Tab S6 Lite és egy Note 10+ készülékről van szó, de gondolom ettől független lesz.

1. képen látható a telefonra telepített Netflix, itt középen van egy "plusz" gomb, ahol előzeteseket tudok nézni.

[kép]

2. képen látható a tablet, ahol már nincs meg ez a gomb és nem is találok erre utaló "jelet" hogy hol lenne az "Előzetes" rész.

[kép]

Esetleg ezzel találkozott már valaki? Illetve azt a gombot, hogy tudom előhozni a tableten? (Menü pont is jó).

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#148042) Fall-N válasza iceQ! (#148041) üzenetére


Fall-N
veterán

Ott felül van az Újonnan a kínálatában. Az nem előzetes gomb.

(#148043) iceQ! válasza Fall-N (#148042) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem az sajnos.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#148044) kispe82


kispe82
tag

Hali. Egy olyan app kellene nekem, ami az aksit monitorozza hogy mennyit fogyasztanak az alkalmazások, mennyi a várható hátralevő idő, mikor volt utoljára töltve, stb és ha lehet akkor erről statisztika is legyen. Köszi a tippeket!

(#148045) ollie válasza kispe82 (#148044) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én az Accubattery-t használom, de ha vezetékmentesen is töltöd a telefont, lehet vele gondod (a töltéssel).

***

(#148046) pube111


pube111
senior tag

meg lehet azt oldani, hogy egyik telón elindítok egy zenelejátszást, a másik teló meg bloetoothon lejátsza. szóval a másik teló bt-s lejátszóként üzemel.

(#148047) Somatom válasza pube111 (#148046) üzenetére


Somatom
veterán

Fülesként (A2DP) nem. Az Androidos telók nem tudnak kékfogon audió perifériaként kapcsolódni. Azt nem tudom, hogy streamelni tudna-e kékfogon. Wifin sztem menne.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148048) Somatom válasza pube111 (#148046) üzenetére


Somatom
veterán

Tipp. Esetleg próbáld ki EZT! A leírása szerint ez kékfogon streamel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148049) iceQ! válasza iceQ! (#148043) üzenetére


iceQ!
addikt

Netflix supportal beszéltem, lehet bug lesz. Jeleztem nekik, kiderül mi lesz válasz és a megoldás

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#148050) Somatom


Somatom
veterán

Használja vki 10 -es Androidon a MyTV -t? A multi resume támogatott? 9 -en még nincs multi resume és ha reklámok alatt osztott képernyőn, vagy freeform módban átméretezem az ablakát, akkor mindíg lehal/újra pufferel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.