Hirdetés

2021. január 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-11-22 21:19:46

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#149751) Somatom válasza Allien (#149748) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Egyszerű. Ezt a kütyüt bedugod egy atomerőmű PC -be, ami realtime feldolgozza, transzkódolja és streameli a jelet a telódra.

Samsung Note 9 (8/512), Android 9

(#149752) Somatom válasza HoTaZo (#149749) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Biztos vagy abban, hogy a dátum változik az ikonon és nem maga az ikon?

(#149753) kkdesign

kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki lehetőséget arra, hogy a google naptár appjába bele tudok valahogy oktojálni egy Outlookos e-mail címet?

(#149754) Viktor0610 válasza kkdesign (#149753) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Oktrojál. ;]
Ha már ilyen ritka szót használsz. :DDD

Ha a Gmail appban állítod be, akkor nem jeleníti meg?

[ Szerkesztve ]

"Látom kimozdultál a biztonságot jelentő PH-ról. Ez itt a vadon. Megeszünk." :DDD

(#149755) kkdesign válasza Viktor0610 (#149754) üzenetére

kkdesign
senior tag

Köszi ;]

eddig sajnos nem :( 5 perce beletettem, de sehol semmi

(#149756) HoTaZo válasza Somatom (#149752) üzenetére

HoTaZo
őstag

Most, hogy így kérded, biztos, hogy az ikon (a hozzárendelődő képe) változik, nap mint nap.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149757) Somatom válasza HoTaZo (#149756) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Azt olvastam itt-ott, amit Fall-N is írt korábban, hogy dinamikus ikonos témát kell a rendszerben alapértelmezetté tenni és azt kezeli a Nova. Vagy, KWGT. Ha már úgy is benne vagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#149758) kaciokos

kaciokos
őstag

Total Commander-t használ itt valaki Android 11-en? Most updateltem a telefonom (Samsung S10e), és azóta nem látja az OTG-n telefonra dugott pendrive-ot. Másik file kezelő látja.

(#149759) Fall-N válasza Somatom (#149752) üzenetére

Fall-N
addikt

De így van. Az ikoncsomagokban is megvan az összes nap 1-31-ig és az aktuális dátumnak megfelelőt állítja be.

(#149760) Jakuu válasza kaciokos (#149758) üzenetére

Jakuu
őstag

Lehet valami engedely hianyzik. Amugy van valami USB Stick Plugin is a TChez a playen.

(#149761) HoTaZo válasza Somatom (#149757) üzenetére

HoTaZo
őstag

& Fall-N
OK, ezért kérdeztem, hogy hova kerül a Novánál a letöltött telepített témák, ikoncsomagok? Mert, ha oda betudom tenni ezt a csomagot, akkor nagy eséllyel ez is megoldódik.

(#149762) kaciokos válasza Jakuu (#149760) üzenetére

kaciokos
őstag

Megvan minden engedélye. A Play Store-ban lévő USB plugin 2013-as app, és azokra a készülékekre kell, amik alapból nem támogatják az OTG-t.

(#149763) EAndrew

EAndrew
aktív tag

Sziasztok,

Próbáltam rákeresni, de nem találtam jó választ.
Szóval milyen progival lehet megoldani, hogy egy tablet programjait mentésekkel egy sd kártyára mentsem egy teljes visszaállítás előtt, majd azt vissza is tudjam tenni. Nem kell SMS, hívás, stb.., csak programok, viszont nincsen root szóval mindent csak tisztán.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A sör annak bizonyítéka, hogy Isten szeret minket, és azt akarja, hogy boldogok legyünk!

(#149764) Jakuu válasza kaciokos (#149762) üzenetére

Jakuu
őstag

Szerintem telepitsd ujra a TC-t, lehet az update bekavart.

(#149765) Fall-N válasza HoTaZo (#149761) üzenetére

Fall-N
addikt

Hova kerül? Sehová. Alkalmazza a telepített csomagot, rendszer ikonok esetén meg betölti a System UI-ból. Neked ikon csomagot kellene csinálni belőle. Egyszerűbb egy meglévő csomagot módosítani, majd újra aláírni, hogy telepíthető legyen. Ehhez nem értek, biztos van rá tutorial.

(#149766) kiraly.andra válasza EAndrew (#149763) üzenetére

kiraly.andra
tag

Erre sajnos nincs lehetőség.

:a:

(#149767) Satyricon

Satyricon
addikt

Sziasztok

Két kérdésem lenne Hozzátok, amire a választ nem találtam meg az összefoglalóban:

Karácsonyra kaptam a páromtól egy Xperia 10 II telefont. Tetszik is meg minden, csak az előző telefonomból nem tudom 100%-osan lementeni a a beállításokat/képeket/videokat,névjegyzéket, meg amit úgy mindent, amit szoktak ilyenkor. Vagyis próbáltam alkalmazásokat, de az egyik vagy lefagyott, vagy tele van reklámmal, vagy csak a fele adatot tudta lementeni. Tudtok esetleg ajánlani alkalmazást, amivel meg tudom ezt csinálni? Sajnos a Sony Companion-t, ami megcsinálná ezt a műveletet, nem lehet telepíteni a gépemre, valami kernel32.dll hibát ír ki. Próbáltam javítani programokkal, de nem lett jobb.

A másik kérdés: Van-e esély arra, hogy a [régi telefonon témáját] fel tudjam telepíteni az új telefonomra? Nagyon megszerettem, emiatt nagyon ragaszkodnék hozzá, csak az a baj, hogy nem lehet rá telepíteni. Próbáltam máshonnan letölteni, de telepítés után sem állította be ezt a témát. Mit lehet ilyenkor tenni? Lehet írni az app készítőinek, hogy legyen szíves kompatibilissé tenni? Lehet hülye a kérdés, de nem vagyok otthon az ilyenekben :N

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#149768) Sarcophagus

Sarcophagus
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek az normális ha az időkép fél nap alatt megeszik több mint egy giga adatot?A telefon redmi 6.Megnézek egy-két térképet,nem lógok állandóan rajta.Aki használja ránézhetne.Köszi mindenkinek! :)

(#149769) Somatom válasza Sarcophagus (#149768) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Ez engem is érdekelne. Vagy, tud vki olyan appot, ami különösebb állítgatás nélkül, "csak úgy" a háttérben képes elfogyasztani naponta több gigát? Unom már beállítgatni a torrentet. A MyTV jó lenne 1080 -as stream -mel, de nem tudom a háttérben futtatni.

(#149770) Magnat válasza Somatom (#149769) üzenetére

Magnat
veterán

Google Play, ha elég alkalmazás van telepítve :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149771) Somatom válasza Magnat (#149770) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Nem kockáztatom az automatikus frissítést. :N Vmi biztonságosabb megoldás kéne. Tök jó lenne vmi olyan alkalmazás, aminek az egyetlen funkciója az adatforgalom zabálása. A szolgáltatók igazán kiadhatnának ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#149772) Bozek válasza Somatom (#149771) üzenetére

Bozek
nagyúr

Te ugye most csak viccelsz? A szolgáltatók miért adnának ki ilyent? Hogy meg tudd kerülni a "méltányos használat" kitételt? :D

Amúgy meg nem lenne egyszerűbb, ha automatizálóval lehúznál valahonnan óránként mondjuk egy Linux ISO-t, majd törölnéd is vele? Biztos siker.

(#149773) Magnat válasza Somatom (#149771) üzenetére

Magnat
veterán

Jah , h neked tényleg ilyen app kéne? Azt hittem poén :) Mire kellene, ha nem titok?

(#149774) Bozek válasza Satyricon (#149767) üzenetére

Bozek
nagyúr

Xperia Transfer 2

Mivel a téma alapján gondolom az előző is Xperia volt, így még egyszerűbb is a helyzet. Én anno XZ1 Compact-ról költöztem Xperia 5-re, bár ott az Xperia Transfer Mobile-t használtam, mert ez nem támogatja a leírás szerint. De a 10 II bent van a támogatott fogadó készülékek között.

(#149775) Bozek válasza Magnat (#149773) üzenetére

Bozek
nagyúr

Szerinted egy kamionosnak miért kellhet? :) Keress rá arra, hogy "méltányos használat", és megtudod. :D Mondjuk a "jelenléti adatokat" nem tudom, hogy miként lehetne átverni.

[ Szerkesztve ]

(#149776) Somatom válasza Bozek (#149772) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Megkerülni? :F
Pont azért kell, mert nem akarom megkerülni, bármennyire is hülyeségnek tartom. Ha nem terhelem a roaming fogyasztásomat meghaladó mennyiséggel a hazai hálójukat, akkor méltánytalan vagyok. Nekem nincs igényem itthon arra a havi plusz 20-30GB adatra. Kizárólag azért terhelem vele a hálójukat, hogy számukra méltányos legyek. Akkor méltányosságból igazán segíthetnék ezt egy célalkalmazással.
A jelenléti adatokat sem kell hamisítanom. 2/2 beosztásban dolgozok. 2 hét meló kint, 2 hét pihi itthon.

[ Szerkesztve ]

(#149777) Magnat válasza Somatom (#149776) üzenetére

Magnat
veterán

Hát lehet van jobb megoldás, de én ha most hirtelen kéne ilyen, Total Commander alatt ftp v webdav pluginnal elindítanék egy hd film letöltést a nasomról.

(#149778) Bozek válasza Somatom (#149776) üzenetére

Bozek
nagyúr

"Nekem nincs igényem itthon arra a havi plusz 20-30GB adatra"

Pont ezért írtam, hogy megkerülöd. Az adatkereted kint szeretnéd elhasználni, nem itthon, utóbbira elég lenne kevesebb is. De nekem aztán mindegy, hogy hogyan nevezed. Nem dolgozok egyik szolgáltatónak sem, szóval hidegen hagy, hogy megkerülöd-e vagy sem. De ha ott melóznék, akkor se érdekelne. :D

(#149779) Ba cy lus válasza Faby (#147927) üzenetére

Ba cy lus
junior tag

Érdekes dolog ennek a lapcsoportosítás funkciónak a megléte. A Xiaomi Mi A1-emen 9-es Android van, ott ez a lehetőség nincs meg, a Vernee Thoromon 7-es Android, ott megvan. Megkérdeztem Xiaomi Redmi 4x tulajt, ott sincs meg ez a lehetőség. Mindegyik rendszer gyári.
Hogy a pékbe van ez, hogy régebbi verziós Androidon előbb megkapja a Chrome (nem béta, és minden telefonon a lehető legfrissebb) az ilyen funkciófrissítést? Nem mintha elengedhetetlennek érezném, csak furcsállom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

– Professzor úr, mondják Önről, nem tudom igaz-e, hogy az Ön életfelfogása egy kissé pesszimista. – Nem, azt nem hiszem, hogy igaz. Illetve csak abban az értelemben, amennyiben az emberi sors pesszimista. – Mennyiben? – Hát, rövid ideig él az ember, és sokáig halott.” (Interjú Erdős Pállal)

(#149780) Somatom válasza Bozek (#149778) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Sztem ez nem megkerülés, hanem szabálykövetés. Ők azt akarják, hogy a hazai fogyasztásom nagyobb legyen, mint a roaming. A roamingom cirka 20GB, tehát ha kell, ha nem, el kell használnom itthon 20GB -ot. A megkerülés az lenne, hogy hogyan maradjak szabályos a hazai 20GB használat nélkül.

(#149781) consono válasza Somatom (#149780) üzenetére

consono
veterán

Az nem működik, hogy itthon is mobil netről intézet a dolgaidat? Nézel filmet, töltesz le, stb. Akkor semmi trükközés nem kell... Tudod, kecske is, káposzta is.

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#149782) Somatom válasza consono (#149781) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Ez történik, mindent mobilnetről használok, de sajnos, a problémás Voda SIM itthoni sávszélessége kevés ehhez. Két korlátlan Telenoros SIM -et is használok. Egy a routerben, egy a telómban.

[ Szerkesztve ]

(#149783) consono válasza Somatom (#149782) üzenetére

consono
veterán

Mondjuk úgy szívás, ha a szolgáltató miatt nem működik itthon rendesen :/

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#149784) Tökimanó

Tökimanó
aktív tag

Szevasztok! Kezdem kaparni mérgemben a telefont. Mivel az új Facebook és Messenger párszor már az agyamra ment felraktam az Apk mirrorról régebbieket, amik még úgy ahogy normálisan működtek. Tettem ezt kb. 3 hónapja. Az automatikus frissítés le van tiltva de valamiért ezt a két alkalmazást egy idő után akkor is frissíti. Többször eljátszottam már a régi feltelepítést de a telefon is eljátssza a frissítést. Mi a bánatot lehetne tenni hogy ne frissítse őket?

(#149785) crok válasza Tökimanó (#149784) üzenetére

crok
Topikgazda
LOGOUT blog

Xiaomi? Facebook rendszerappok (amik frissitenek ha kell ha nem) tiltva vannak?

hardverapro.hu/apro/elado_hasznalt_cisco_routerek_es_switchek_debrecen/

(#149786) Tökimanó válasza crok (#149785) üzenetére

Tökimanó
aktív tag

Igen Xiaomi. De milyen Facebook rendszerappokra gondolsz és hol találom őket?

[ Szerkesztve ]

(#149787) kidnou válasza Sarcophagus (#149768) üzenetére

kidnou
senior tag

Most néztem, ebben a hónapban 30mb a fogyasztása szintén xiaomin. Nálad valami nagyon nem jó. Töröld az adatait, valószinűleg segit

(#149788) Magnat válasza Tökimanó (#149786) üzenetére

Magnat
veterán

Szia,

lehet olyat csinálni, h másik digitális aláírással látod el az appot és így mivel más appnak gondolja, nem fog hozzá frissítést találni ... apk signer v ilyesmire keress rá PLayben, régen csináltam ilyet, de talán még most is lehet.

(#149789) csipuka válasza Somatom (#149769) üzenetére

csipuka
senior tag

Nem is kell hatterbe tenni. Este lefekveskor felteszed toltore a telot, es elinditod a mytv-t. Amig alszol az fogyaszt.

(#149790) Viktor0610 válasza Somatom (#149769) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Miért kell elfogyasztani a netkeretet? 🤔

"Látom kimozdultál a biztonságot jelentő PH-ról. Ez itt a vadon. Megeszünk." :DDD

(#149791) Somatom válasza csipuka (#149789) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Cseszhetem, ha megáll a stream az alacsony sávszélesség miatt.
Viktor0610:
Pár hsz. -szel korábban kitárgyaltuk. A Voda ősztől bekeményített. Elvileg a Telenornál is ez lenne a szabály, csak a Telenor nem keménykedik. Viszont, gyengébb a német roamingja, Svájc pedig 2 -es zóna, míg a Voda EU -sként számolja. Én meg sokat járok Svájcba.

[ Szerkesztve ]

(#149792) csipuka válasza Somatom (#149791) üzenetére

csipuka
senior tag

Akkor keressel stabilabb stream-et.
Asszem szoktak madarles stream-ek lenni.
Vagy minden este linux iso letoltes. Ezt akar lehet taskerrel is idoziteni valszeg.
A lenyeg, hogy alvas kozben csinalja amikor inaktiv vagy.

(#149793) Somatom válasza csipuka (#149792) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Majd kitalálok valamit. Most átvittem a nappaliba. Ott egy kicsit combosabb a térerő.

[ Szerkesztve ]

(#149794) HoTaZo válasza Fall-N (#149765) üzenetére

HoTaZo
őstag

Elkezdtem, leszedtem egy MIUI Theme Editort, kiválasztottam egy egyszerű alapot, ráböktem az Apps Icons indítóra, azon belül Edit Dynamic Icons-ra, a calendarnál megjelent ez az ikonos naptár, minden többit hagytam a "Current" változatnál. Végig vittem ez editálást, meg is adta a Téma nevét, helyét. A témakezelőben alkalmaztam és mégsem jelenik meg a Novában.

Amúgy megtaláltam a neten is a komplett témát, amin belül van ez az ikonos naptár, a többi ikonnal. de mégsem találom a telefonon belül.

(#149795) kiraly.andra válasza EAndrew (#149763) üzenetére

kiraly.andra
tag

Pontosítok: root nélkül csak részleges megoldás van, a Helium képes beállításokkal együtt menteni azokat az alkalmazásokat (vagy csak a beállításokat), ahol ezt az adott app fejlesztője nem tiltotta le. Alapesetben a belső tárhelyre ment, emlékem szerint a saját könyvtárába, de ezt utána persze kirakhatod egy SD kártyára.

:a:

(#149796) Somatom válasza HoTaZo (#149794) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Megnéztem a telómon. Az ikonpakk egy telepített alkalmazás. Annak az adatait nem fogod látni felhasználói jogosultsággal.

(#149797) crok válasza Tökimanó (#149786) üzenetére

crok
Topikgazda
LOGOUT blog

com.facebook.appmanager
com.facebook.services
com.facebook.system

Erre a háromra gondoltam. Nem fogod őket a telefonon a menüben megtalálni, ha az alkalmazások listájában megjelenítteted a rendszeralkalmazásokat akkor talán ott lesznek de a MIUI saját appkezelőjéből tiltani se lehet (nemhogy törölni..). Root-al persze pikk-pakk megvagy vele.. de ha nincs root akkor megpróbálhatod az Android féle saját csomagkezelővel vagy adb-vel tiltod le (adb shell pm disable-user --user 0 [csomagnév]) vagy pl. a Xiaomi ADB/Fastboot tool-al PC-ről.

(#149798) Bozek válasza Somatom (#149793) üzenetére

Bozek
nagyúr

Írtam egy ötletet, de valahogy az téged nem érdekelt... No comment.

(#149799) Somatom válasza Bozek (#149798) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Mármint, hogy automatizáltan húzogassak le adatot tárhelyről? Rosszul esik a feltételezés, hogy ez nekem nem jutott eszembe. De, ezt nem is olyan egyszerű automatizálni. Csak töltőn menjen, csak kikapcsolt kijelzőnél, csak honos hálón, csak, ha nem megy vmi audió stream, vagy más letöltés, stb, stb. Red Free csomagban vagyok, 10Mb/s a plafon. Csak akkor ereszthetem el a letöltést, ha nem kell más netes tevékenységhez a teló.

[ Szerkesztve ]

(#149800) Bozek válasza Somatom (#149799) üzenetére

Bozek
nagyúr

Éjjel gondolom alszol, szóval akkor simán letölthetsz mondjuk 3-4 alkalommal egy Linux ISO-t.

Ezt a kérdést tetted fel: "Vagy, tud vki olyan appot, ami különösebb állítgatás nélkül, "csak úgy" a háttérben képes elfogyasztani naponta több gigát?"

Itt szó sem volt az említett feltételekről, de még ha ezekre szükséged is van, akkor sem lesz rá jobb alternatíva az automatizálón kívül. Vagy szerinted direkt írtak ilyen programot, mert olyan sok embernek van rá szüksége?

(#149801) Somatom válasza Bozek (#149800) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Miért ne? Ha az időkép meg tud enni naponta két gigát. :)

(#149802) kaciokos válasza Jakuu (#149764) üzenetére

kaciokos
őstag

Ez is megvolt, meg adatok törlése is, de semmi nem segített. :(

(#149803) Drughi

Drughi
őstag

Üdv!

Sorozatok követésére (mikor jön az új epizód) milyen app van most?
Régen iOS-en használtam egy nagyon tetszetőset, de nem emlékszem sajnos a nevére.

play-ből leszedtem a "TV Time" nevűt, de bekövetett rajta valami ismeretlen "szenny", így ment a levesbe rögtön...

Jó ha magyar, és nem egy spammel telerakott szar.

"Eeny, meeny, miny, moe"

(#149804) ktomee válasza Drughi (#149803) üzenetére

ktomee
csendes tag

Szia!

Én a SeriesGuidet használom régóta és mindent tud ami nekem kell. [link]

(#149805) kalasz válasza Viktor0610 (#149267) üzenetére

kalasz
tag

Üdv!
Bocsi a bele vaú de, hogy lehet rávenni a simple calendart a szinkronizációra tablet és telefon között? Választ előre is köszönöm.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#149806) MC Pite

MC Pite
veterán

Sziasztok, 'normális' ékezetes billentyűzetet keresnék a Pixelekre.
Értsd: Xperia vagy huawei keyboard szerűt, ahol vagy van ékezetes sor, vagy pár extra gomb van csak. Az áruházból kipróbált archaikus könnyű magyar billentyűzet és a sok vacak app, ami a valóságban ugyanaz, nem játszik.
A sony/huawei féle is hasonló tudású mint a gboard, szmájlik, swype, stb stb.
Ha ezeket az appokat fel tudnám rakni a telefonokra, az is tökéletes lenne, de xperia keyboard nem hajlandó települni, a másikat meg nem is találom.
:R

fluidr.com/photos/mc_pite | XZ2 Compact | Mégane 3 Gr.T 1.6 16V '14 | PUG 208 1.2Pt '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#149807) Aliendej

Aliendej
tag

Sziasztok,
olyan alkalmazást keresek mint a "hangváltó", elváltoztatja a hangot, ami egyből átváltoztatja. Szóval nem rámondom és visszahallgatom, hanem mondjuk messengeren egyből a változtatott hang megy át. Áruházban pár tucat ilyet kipróbáltam, de mind a rögzített tudja csak megváltoztatni.

(#149808) mizoli válasza MC Pite (#149806) üzenetére

mizoli
addikt

SwiftKey. Play áruházban elérhető.
Xperia bill. apkmirror-ról (elvileg) működik.

[ Szerkesztve ]

(#149809) Tökimanó válasza MC Pite (#149806) üzenetére

Tökimanó
aktív tag

A gboard miért nem jó? Egyébként próbáld ki az AnySoft keyboardot!

(#149810) Viktor0610 válasza Tökimanó (#149809) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Előbbiben nincs külön ékezet sor, utóbbit már rég próbáltam, de azt hiszem, abban sincs.

(#149811) Tökimanó válasza Viktor0610 (#149810) üzenetére

Tökimanó
aktív tag

A gboardban is vannak ékezetes betűk ,igaz nem külön sorban hanem + gombok és csak rövidek. Az AnySoft Keyboardban viszont van külön sorban.

[ Szerkesztve ]

(#149812) Somatom válasza Tökimanó (#149811) üzenetére

Somatom
őstag
LOGOUT blog

Az a sajtos csirkemell jól hangzik. :)

(#149813) Tökimanó válasza crok (#149797) üzenetére

Tökimanó
aktív tag

Az Activity Launcher segítségével letiltottam amiket írtál. Bár a systemet nem találtam. Helyette facebook app installer volt. Biztos ami biztos letiltottam azt is. Újratelepítettem a régi messengert is. Most várok . Pár nap múlva kiderül hogy bevált vagy nem. Mindenesetre a segítséget az eredménytől függetlenül köszönöm!

(#149814) Tökimanó válasza Somatom (#149812) üzenetére

Tökimanó
aktív tag

Én Yandexet használok. Ez az asszony billentyűzete és az ő telefonján fényképeztem le. Nem is figyeltem milyen szöveg van ott. De most hogy felhívtad a figyelmemet, azt hiszem leadom a hétvégi kajára a rendelést :DD :P

[ Szerkesztve ]

(#149815) Fall-N válasza HoTaZo (#149794) üzenetére

Fall-N
addikt

Pont az a baj, hogy a Theme Editoros témák nem megfelelően működnek csak a saját alkalmazásból letöltöttek. Nem véletlenül szedték ki a manuális téma betöltését. Nálam rendben átveszi a Nova a téma ikonjait, igaz a 7-es betéval nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#149816) HoTaZo válasza Fall-N (#149815) üzenetére

HoTaZo
őstag

Akkor felejtős?

(#149817) MC Pite

MC Pite
veterán

Swiftkeynek sincsenek külön ékezetes betűk, az anysoft pedig őskövület. Swype, másodlagos karakterek (írásjelek, számok), siktálós gomb azért szerintem alap.
Ha valaki próbált swypeolni ékezetes betűkkel, akkor kiderül hogy ezerszer pontosabb eredményt hoz (mint akár a gboard).
Saját nyomorom tudom, de több mint 10 éve csak plusz ékezetes billentyűzetet használok (anno Nokia, majd Sony, nejemén a Huawei csinálta meg), és sokat kell vacakolni harmad annyi magánhangzóval. Párom szintén zenész...

Az xperia apk fent van, de nem települ (utóbbi két Sonyra is így rajtam fel, mert gyárilag már nem az volt rajtuk) :(

[ Szerkesztve ]

fluidr.com/photos/mc_pite | XZ2 Compact | Mégane 3 Gr.T 1.6 16V '14 | PUG 208 1.2Pt '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#149818) Bozek válasza MC Pite (#149817) üzenetére

Bozek
nagyúr

Amikor megszűnt az Xperia billentyűzet, a Sony áttért a SwiftKey-re, most meg már GBoard-ot használ.

Amúgy csak most láttam az új nevét: Microsoft SwiftKey. :D

(#149819) KonzolKartel

KonzolKartel
senior tag

Sziasztok!

Lehetséges olyan backup-ot készíteni, ami pl. lementi a mobilbankos belépésem is? Kéne már egy factory reset, de utána megint szívhatok a bankommal. Előre is köszi!

Rootolt telefon, így nem akadály a root hozzáférés sem

[ Szerkesztve ]

(#149820) crok válasza KonzolKartel (#149819) üzenetére

crok
Topikgazda
LOGOUT blog

Swift Backup vagy Titanium Backup

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.