Hirdetés

2020. február 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#142951) Viktor0610 válasza Snowy_owl (#142950) üzenetére

Viktor0610
(MODERÁTOR)

Akkor ez user error volt. :D 🤫

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Okos enged, ha már szenved!" :D

(#142952) MADcat válasza Viktor0610 (#142951) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

A legjobbak is hibáznak! ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Lenovo T430

(#142953) nyisziati válasza crok (#142949) üzenetére

nyisziati
(addikt)

Elég baj az. :(((

Samsung Galaxy A9 (2018); Pebble Steel

(#142954) crok válasza nyisziati (#142953) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Miert?

hardverapro.hu/apro/elado_hasznalt_cisco_routerek_es_switchek_debrecen/

(#142955) Snowy_owl válasza Viktor0610 (#142951) üzenetére

Snowy_owl
(senior tag)
LOGOUT blog

Nem mondom el twollahnak, ha kirpóbálod.:D🤗

[ Szerkesztve ]

(#142956) nyisziati válasza crok (#142954) üzenetére

nyisziati
(addikt)

Szakmai fórumon minimum igényességi szint.
Szerintem.

Samsung Galaxy A9 (2018); Pebble Steel

(#142957) Jubka

Jubka
(junior tag)

Létezik olyan óra widget ami 4x1-es? Szóval hogy egy sorban jeleníti meg az időt és mellette a dátumot?

Huawei P30

(#142958) crok válasza nyisziati (#142956) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Szakmai fórumon ékezet nélküli írást 4..5 sornál hosszabbat láttál-e tőlem bárhol itt a PH!-n? [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] Nem véletlen, hogy 4..5 sornál többet nagyon ritkán írok mobilról, az is általában gyors segítségnyújtás vagy valami piszlicsáré dolog csak (mint pl. ez is volt). Azt gondolom, hogy ha valaha olvastad a hozzászólásaimat joggal feltételezhetem, hogy láttad: mindig megpróbálok úgy fogalmazni, hogy az ne legyen "igénytelen". Mindezt nem mobilról teszem általában, mert gyanítom azt is látod hogy rengeteg hivatkozást is használok, amit mobil felületről nem könnyű megoldani és utálom is - főleg olyan mennyiségeknél amiket általában használok - de inkább az ékezeteket áldozom fel az információátadás oltárán. Rajtad kívül ez gondot még senki másnak nem okozott, pedig így csinálom már 20+ éve, így is kezdtem el akkor, amikor még nem nagyon volt más csak a GSM 7 bit-es készlet, de ha később mégis úgy döntöttünk hogy szeretnénk ékezetesen írni akkor 70 karakterre rövidült egy standard 160 karakteres SMS hossza: ez számomra több, mint 50% információátadási veszteség, olyan overhead ami engem erősen zavar, olyan kompromisszum amit nem szeretek meghozni. Nem fogok hazudni, volt amikor egy leányzónak nagyon-nagyon hosszú és helyesen írt, ékezetes üzenetet akartam írni - amit meg is tettem, MMS-ben, mert 1000+ karakternél olcsóbb volt és az egyetemista énem sem volt kevésbé racionális, mint a mostani (megérte, mert végül el is vettem a leányzót). A typo-kért és vesszőhibákért elnézést, a félreütés jogát fenntartom.

Én úgy tudom, hogy ékes magyar nyelvünk egyes hangjait jobbra dőlő ékezetes betűkkel jelöljük írásban így - mivel szabad országban élünk - mindenki eldöntheti hogy megszegi-e és hogy hogy szegi meg ezt mobil eszközről írva: nem ír ékezetes betűkkel egyáltalán (és gyorsabban megvalósítja az információátadást, programozásban/scriptelésben amúgy se használ(hat)) vagy helytelen hangok betűivel írja le a mondatait amik írásban, kinézetben hasonlítanak. [Ezt] veszem alapul kb. de természetesen még ezt se tartom be teljes egészében mert kiterjesztem mindenre amit írok, úgy veszem, hogy a technológia számomra nem megoldható módon ellehetetleníti az ékezetek kiírását így elhagyom.. valamint mobilon én már hozzászoktam a 7 bites karakterkiosztáshoz (említettem fentebb) így én már így maradok.. néha szakmai fórumon igénytelenül? Igen!

Az érthetőséghez annyit, hogy úgy gondolom a konextus sokat segít egy szöveg megértésénél, az esetek kevesebb, mint elhagynagolhatóan kis részében okozhat gondot az ékezet elhagyása azokban az esetekben mikor elhagyom.. ha ebben a hozzászólásban se használtam volna egyet sem akkor is megértette volna szerintem mindenki hogy mit akartam írni.. egy szó mint száz: úgy vagyok vele, hogy kétféle ember van: 1, aki fél- (de nem hamis!) információkból képes kiegészíteni a képet és

(#142959) kovisoft válasza crok (#142958) üzenetére

kovisoft
(őstag)

Akkor is megértené mindenki, ha hemzsegne a helyesírási hibáktól. De attól még igénytelen lenne. Pont úgy, mint az ékezetek nélküli írás. ;]

(#142960) crok válasza kovisoft (#142959) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Idézem magam: "néha szakmai fórumon igénytelenül? Igen!"

(#142961) mobilizmo válasza crok (#142960) üzenetére

mobilizmo
(Topikgazda)

Ne foglalkozz vele, valamibe bele akart kötni.

(#142962) crok válasza mobilizmo (#142961) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Főállású nagymama? :D

(#142963) w751230 válasza Kékes525 (#142902) üzenetére

w751230
(újonc)

Már a másik sincs fent playen...
Pedig érdekelne engem is.

(#142964) szimi57 válasza Jubka (#142957) üzenetére

szimi57
(senior tag)

Szerintem csak két widgettel tudod megoldani egy sorban. Az egyik pl. lehet ez.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#142965) F.B.I.

F.B.I.
(addikt)

Üdv!

Hogyan és hol tudom beállítani, hogy a Telenoros előfizetésemhez kapcsolja a Play áruházas fizetést? Csak bankkártya beállítás lehetőség van. :F

The Last Ogre. Segítő válaszokat köszönöm! Apád lehetnék Luke!

(#142966) szimi57

szimi57
(senior tag)

Ismertek olyan legegyszerübb alkalmazást, amelyik Wifis FTP kapcsolódást biztosit PC-hez? Fontos, hogy a belső és külső tárhelyet is lássa, vagy legalább lehessen választani.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#142967) crok válasza szimi57 (#142966) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Van itt pár ajánlásom (: MiXPlorer, FX, Solid.. FTP, SFTP/SCP, WebDAV..

(#142968) Jubka válasza szimi57 (#142964) üzenetére

Jubka
(junior tag)

Köszi ezt ismerem! Azért még kutakodok hátha találok olyat.

Huawei P30

(#142969) acsati

acsati
(aktív tag)

Sziasztok!
Opera böngészőt használok mobilon. Megoldható valahogy adott weboldalon az, mint Pc-n a CTRL+F5 kombinációs frissítés? Tehát, hogy ne kelljen minden eddig bejelentkezett oldalra újra belépni?

(#142970) crok válasza acsati (#142969) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Szerintem csak be van állítva hogy kilépéskor töröljön minden sütit meg egyebet - nem?

(#142971) acsati válasza crok (#142970) üzenetére

acsati
(aktív tag)

Nem ez a probléma, lehet rosszul fogalmaztam. :) Van egy oldal, amint fejlesztések történtek, de én még nem látom. Törölni szeretném az előzményeket, de jó lenne csak az adott oldalét, hogy máshova ne kelljen újra belépegetni. :)

(#142972) szimi57 válasza crok (#142967) üzenetére

szimi57
(senior tag)

Kösz, a Primitive Ftp tökéletes.

(#142973) crok válasza acsati (#142971) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Jakérem! Címsorban bal szélen rákattintasz a legszélső ikonra (HTTPS esetén ez egy zöld lakat pl.) aztán oldalbeállítások (site settings) a felugró menüben, majd legalsó pont adatok törlése (clear data) majd frissítés (de mintha amúgy is frissítene magától?) - és profit

(#142974) kmarci25

kmarci25
(addikt)
LOGOUT blog

Tegnap beüzemeltem otthon egy Ip kamerát, ami a Blitzwolf appjával működik. Ha fut a program, akkor pár perc után megjelenik a csatolt képen látható értesítés, és nem is tudom eltüntetni. Azt vettem még észre, hogy miután megjelenik az értesítés az értesítési hangok elnémultak, csak a csengésnek van hangja, illetve a hangerő szabályzó is korlátozott. Ez is látszik a képen. Mi ez vajon és hogy lehetne megszabadulni tőle? (Az app kényszerített bezárásával a legtöbbször eltűnik, de nem mindig, illetve ennél jobb lenne egy kifinomultabb megoldás.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#142975) crok válasza kmarci25 (#142974) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Jól látom hogy azt mondja hogy valami kihangosított hívás van folyamatban szerinte?
Jogokat vedd el tőle, pl. hogy rendszerbeállításokat megváltoztathasson, hogy más appok fölé rajzolhasson. Meg biztos hogy csak ezzel megy? Elég gáznak érzem ezt az appot..

(#142976) kmarci25 válasza crok (#142975) üzenetére

kmarci25
(addikt)
LOGOUT blog

Nagyon keveset találtam a guglin (vagy nem jól kerestem), de igen, mintha hívás lenne folyamatban. Gondolom azért, mert a 2 irányú kommunikációt is biztosítja, ha bekapcsolom (magyarul lehet rajta beszélgetni), bár ez a funkció az appban ki van kapcsolva. Az app nekem sem szimpatikus, épp keresgélek más alternatíva után...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#142977) acsati válasza crok (#142973) üzenetére

acsati
(aktív tag)

köszönöm! :)

(#142978) HoldfenyLuna

HoldfenyLuna
(junior tag)

Sziasztok! Korábban Chrome-ot használtam, de telefonváltás óta a készülék gyári böngészőjét. Most újra szeretném használni a Chrome-ot, de nem találok egy opciót, ami korábban benne volt, mégpedig, hogy a megnyitott lapokat csoportokba tudtam rendezni. Ez esetleg már megszűnt, vagy valami felett elsikottam? Köszönöm!

(#142979) Yeffy

Yeffy
(addikt)

Hello,

olyat kerdeznek, hogy meg lehet oldani a ketto kozul valamelyiket?

a) PowerAMP-ot hasznalok zenelejatszara, be tudom ala "importalni" valahogy a Spotify-t vagy mas hasonlo zenei streaming szolgaltatast?

b) Ha nem, van olyan app, amivel ezt meg lehet oldani, es van hasonlo kaliberu EQ meg Gain beallitasi lehetoseg?

Koszi!

Big girls ride harder! || Kondi powaa'! ヅ

(#142980) mobilizmo válasza Yeffy (#142979) üzenetére

mobilizmo
(Topikgazda)

Én a titkosítás miatt azt mondanám, hogy nem lehet, de kérdezd meg a spoti topikban ott talán többet tudnak erről.

(#142981) Yeffy válasza mobilizmo (#142980) üzenetére

Yeffy
(addikt)

titkositas?
ok, megkerdezem ott is

(#142982) SimonJanos válasza Yeffy (#142981) üzenetére

SimonJanos
(aktív tag)

Kb. 99% hogy nem fogod tudni. Pont az a lényeg hogy ha fizetős akkor is kódolva menti le a zenéket, hanganyagot! Persze lehet trükközni de én ... más inkább PC szoktam webrip lekapni zenéket ha tárolni is akarom. ;] Jelzem igen, havonta előfizetek rá! De ha van olyan eszközöm ahol pl. pendrive' akarom hallgatni...

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#142983) Yeffy válasza SimonJanos (#142982) üzenetére

Yeffy
(addikt)

ja, h erre gondoltok! ertem.

en is igy sejtem, sz'al lehet 2 lejatszot tartani, bar uj zenek felfedezesere jo lehet (most ismerkedunk :D )

(#142984) Viktor0610 válasza HoldfenyLuna (#142978) üzenetére

Viktor0610
(MODERÁTOR)

Ki van kapcsolva alapból: a chrome://flags oldalon tudod bekapcsolni a Tab Groups lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Okos enged, ha már szenved!" :D

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.