Hirdetés

2020. szeptember 29., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-04-27 14:35:45

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#147801) szabi__memo válasza Oldman2 (#147800) üzenetére

szabi__memo
(veterán)

Nálam augusztus 24, és nem nfc-s

(#147802) Dr.NX válasza Oldman2 (#147800) üzenetére

Dr.NX
(őstag)

Én nem is látok NFC említést sem a honlapon, sem a Google Playen. Szerintem semmi NFC használat nincs, a hírlevélben hülyeséget írtak és csak QR kódot használ.

(#147803) eclipse19 válasza csemberlen (#147795) üzenetére

eclipse19
(aktív tag)

Ha fel van telepítve a Viber, akkor a háttérben elindul magától.
Azt kell külön megoldani, ha azt akarod, hogy NE induljon el.
A látható részét, egy a képernyőre középre kitett Viber ikonra rábökéssel a legegyszerűbb elindítani.
Nem akarok gonosz lenni, de ha ez a művelet problémát okoz az illetőnek, akkor az alkalmazást se fogja tudni használni.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#147804) svgyula válasza Dr.NX (#147790) üzenetére

svgyula
(őstag)

Fejben a legbiztosabb! :K Nem bízom egyik szarságban sem!! Ez a fiók feltörés nem az első!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! YAL-L21

(#147805) Bozek válasza svgyula (#147804) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Ne csodálkozz, ha feltörik a fiókod, ha fejben könnyen megjegyezhető a jelszó. Érdekes módon nekem még semmit sem törtek fel, a SafeInCloud generál mindenhová jelszót. Kb. a saját e-mailemhez tartozó az, amit fejből megjegyeztem, meg a céges belépés (mert az sűrűn kell, ha kidob a rendszer).

(#147806) DrBubo77 válasza Dr.NX (#147802) üzenetére

DrBubo77
(őstag)

De van NFC kártya. A fizikai kártyát helyettesíti, nem kell a boltban QR olvasó hozzá. Itt az oldal róla.

https://bit.ly/poirot-oldal

(#147807) Lackooo84

Lackooo84
(veterán)

A legfrissebb Play Áruház hibás, és zabálja az akksit. Töltsétek le APK mirrorról a 21.8-at, az még jó volt. Alkalmazásoknál el kell távolítani a Play Áruhzás frissítéseit és feltenni a régebbit, valamint a háttéradatot tiltani kell mert azonnal befrissíti magát.

The Truth is out there...

(#147808) hcl

hcl
(félisten)
LOGOUT blog

Hello,

Van errefelé valaki, aki fejleszt Androidra? Google Play-re való feltöltésről érdeklődnék (milyen buktatók vannak, mire kell figyelni. stb.)

Köszi, ha valakinek vannak tapasztalatai :)

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#147809) crok válasza hcl (#147808) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Az Android programozas topikban is kerdezz ra ha meg nem tetted.

hardverapro.hu/apro/elado_hasznalt_cisco_routerek_es_switchek_debrecen/

(#147810) hcl válasza crok (#147809) üzenetére

hcl
(félisten)
LOGOUT blog

Van ilyen topic? :Y És eddig miért nem kérdeztem ott? :F Köszi :DDD

[ Szerkesztve ]

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#147811) fery02

fery02
(addikt)

Elkezdtem használni ezt az általatok ajánlott használt Maki-t és érdekelne, hogy nálatok produkálja-e a következő anomáliákat...

Amikor egy csoportban görgetek és valami bejegyzésnél belépek a hozzászólásokhoz vagy csak a bejegyző profilját megnyitom, azután vissza gombra sokszor nem normálisan egyet vissza megy, hanem kidob a fő hírcsatornára.

Amikor ez történik, akkor aztán meg hiába görgetek a hírcsatornán, nem jönnek elő az app navigációs gombjai, amivel el tudok lépni a hírcsatornáról, hanem kompletten ki kell söpörnöm az app-ot, majd újra megnyitni. Ezeket ráadásul rendszeresen csinálja szinte.
A telefon egy Poco F1, EU MIUI 11-el.

Ez a Maki így mégsem olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#147812) Mcrazy válasza fery02 (#147811) üzenetére

Mcrazy
(senior tag)

Sajnos az utolsó frissítés óta csinálja nalam is, előtte jó volt.

Üdv: Mcrazy

(#147813) g_g_g válasza fery02 (#147811) üzenetére

g_g_g
(őstag)

Nálam is így van sajnos, de ahogy előttem is írták, korábban jó volt ez a funkció.
Úgyhogy reménykedjünk, hogy hamarosan javítják ezt a hibát.

(#147814) fery02

fery02
(addikt)

Köszi a válaszaitokat, akkor csak várok! :R

(#147815) Narxis válasza Lackooo84 (#147807) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Azért ezt így kijelenteni kicsit erős. Nem inkább csak nálad van probléma?

(#147816) Oldman2 válasza DrBubo77 (#147806) üzenetére

Oldman2
(veterán)

És ezt mi olvassa le a boltban? Gondolom nem a banki terminál...

(#147817) DrBubo77 válasza Oldman2 (#147816) üzenetére

DrBubo77
(őstag)

Pedig szerintem az. A Supershop kártyát is abba dugják be. A tévedés jogát fenntartom.

(#147818) cidalain

cidalain
(veterán)

Segítsetek kicsit, hátha van ötlet, kocsi-teló párosítás
Teló: Mi A2 Lite; kocsi: Hyundai Tucson

Android 9-ig minden oké volt, Android 10 frissítés után romlott el.
BT-n szuperül párosodik a teló a kocsival. Átjönnek a kontaktok, a híváslista, minden. De hívást nem tudok indítani, és fogadni sem.

A kocsi állapotsorában látszik a kapcsolódott teló, és egy olyan szöveg hogy: "No provider name"

Passz, mintha valami vezérlést nem engedne a hívással kapcsolatban a kocsinak a teló BT-n keresztül.

(Ha egy hívást a telóval fogadok, akkor már a kihangosítás megy a kocsin. De ez eddig ment a kocsi képernyőjén vezérelve is. Kocsin telószámot választva, majd hívást indítva nem történik semmi, teló nem csinál semmit. Milyen beállítás, engedély akármi az, ami a BT-n keresztül vezérlést enged a kocsinak? Hol találom?)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#147819) FeZ...

FeZ...
(tag)

Sziasztok!
Valamikor régebben beexportáltam a Google naptárba a magyar névnapokat, amiket azóta is szépen küldi az értesítéseket a Gmail és a naptár is. Viszont már nem szeretném, de nem jövök rá, hogy hogyan tudnám kilőni. Valaki tudna ebben segíteni? :B

(#147820) ratobi válasza FeZ... (#147819) üzenetére

ratobi
(senior tag)

Más ügyben, de én is most kinlódtam a Google naptárral. A megoldást a számítógépnél leltem, webes felületen keresztül több opció van.

(#147821) Probert75 válasza FeZ... (#147819) üzenetére

Probert75
(addikt)

Ne szinkronizálja vagy ne lásd a naptárban?

(#147822) kiraly.andra válasza Fall-N (#147799) üzenetére

kiraly.andra
(tag)

Azt használok (Nova Prime), de ez nem igazi megoldás, mert semmi akadálya, hogy bárki megnézze, mit rejtettem el. A launcher nem biztonsági, hanem esztétikai okból rejt (kis túlzással).

:a:

(#147823) OmniaI900

OmniaI900
(tag)

Sziasztok

én is elkezdtem hasznalni a Maki t egy gondom van csak vele, a Messenger részében hogy lehet azt beállítani hogy ha kapok egy üzenetet azt könnyen meg tudjam osztani mint az eredetiben

(#147824) FeZ... válasza Probert75 (#147821) üzenetére

FeZ...
(tag)

Nem azzal van a baj, hogy látom a naptárban, hanem, hogy azon kívül küld értesítést a gmail-ben is és persze így az értesítési sávba is. Ezt nem szeretném már.

(#147825) FeZ... válasza ratobi (#147820) üzenetére

FeZ...
(tag)

Köszi, majd gép mellett ránézek, hátha megtalálom a megoldást.

(#147826) Probert75 válasza FeZ... (#147824) üzenetére

Probert75
(addikt)

Akkor PC-n odaülsz ahogy integráltad, csak törlöd a névnapos naptárat.

(#147827) Lackooo84 válasza Narxis (#147815) üzenetére

Lackooo84
(veterán)

Nem csak nálam, mert nekem is más szólt, hogy nézzek rá.

(#147828) tomy86 válasza FeZ... (#147824) üzenetére

tomy86
(addikt)

PC-n belépsz a naptárakba, ott a "saját naptárak" beállításainál rákattintasz a "névnapok" naptárra és tudod állítani, tiltani az értesítéseket.

(#147829) crok válasza Lackooo84 (#147827) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Pár napja pörög már itt a téma, ez volt az indító hsz itt.

(#147830) Lackooo84 válasza crok (#147829) üzenetére

Lackooo84
(veterán)

Akkor csak nem én vagyok a hülye. :DDD

(te hány helyen vagy még topikgizda? :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#147831) kaciokos válasza csemberlen (#147795) üzenetére

kaciokos
(őstag)

Én ezt használom app automatikus indítására.

(#147832) Mcrazy válasza Lackooo84 (#147830) üzenetére

Mcrazy
(senior tag)

Crok a PH-nak dolgozik. 😉

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#147833) crok válasza Lackooo84 (#147830) üzenetére

crok
(Topikgazda)

Még? 4.. mé'kérded? ( :

(#147834) venom8888

venom8888
(senior tag)

Hello. Volna egy olyan problemem, hogy ha a goggle keresobe be irok valamit,pl Hasznalt auto, ramegyek a weboldalra. Majd utana meg nyomom azt a gombot ami mindent levesz a kepernyorol,es hatterben futtatja, majd ujra be irok valamit a google-be, akkor azt a keresest ra teszi az elozo keresesemre. Na most a felesegemnek, mind a 2 ablak meg marad a 2 keresesrol. Ez miert van? Remelem ertheto voltam :)

(#147835) kovacs65 válasza Lackooo84 (#147807) üzenetére

kovacs65
(senior tag)

A háttéradat tiltása hol érhető el?

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#147836) Lackooo84 válasza kovacs65 (#147835) üzenetére

Lackooo84
(veterán)

Adathasználat, de mint kiderül ez sem ér semmit, ugyanúgy lefrissíti magát. Persze felmerül a kérdés, hogy milyen jogon használ egy app netet, ha én megtiltom neki, szerintem ez már érdekes dolgokat feszeget...

(#147837) kovacs65 válasza Lackooo84 (#147836) üzenetére

kovacs65
(senior tag)

Ezért kérdezem, hátha a te módszered jobb, de sajnos én is ezt tapasztaltam

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#147838) Lackooo84 válasza kovacs65 (#147837) üzenetére

Lackooo84
(veterán)

Leállítottam, így már nem frissít.

(#147839) melan

melan
(senior tag)

Tudtok ajánlani olyan levelező appot, ami
- az emailt be tudja tenni naptárba
-feladatba-időzített emailt küldeni-
aláírást kezel (neadjIsten htm-ben)

Ilyet keresek. Ami nagyon bejön az a Spark és a Nine, de egyikkel sem tudtam a naptárba invitálni a leveleket.

(#147840) DrBubo77 válasza melan (#147839) üzenetére

DrBubo77
(őstag)

Ilyet még nem is hallottam: emailt naptárba tenni. :Y

(#147841) melan válasza DrBubo77 (#147840) üzenetére

melan
(senior tag)

Létrehoz a naptárban egy eseményt vagy emlékeztetőt, ami a mailra linkel. Olyan, mintha elhalasztanád, de így látod a naptárban, akár több napnyi ideig, és más platformon is. Nekem hasznos tud lenni :)

(#147842) DAVID0000 válasza DAVID0000 (#147791) üzenetére

DAVID0000
(tag)

(#147843) darvinya válasza melan (#147839) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Gmail tudja, Exchange alatt is.

Made Robot by Robot −Xiaomi Poco F2 Pro Electric purple …színes az élet

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.