Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171101) crok válasza Fall-N (#171100) üzenetére


crok
Topikgazda

Meg a fizetős kiegészítők is benne vannak, így az XDA-s sem teljesen ingyenes, ha kellenek a plug-inek.
Ez így nem igazán igaz, az összes plugin letölthető Play Store-ból a fejlesztő alkalmazásai közt, ingyenesen, sose volt fizetős egyik se.
Archive - Tagger - PDF - Codecs - Image
Nem tudok fizetős, hivatalos plugin-ről (fixme), annyi hogy a "fizetős" Silver-ben ezek mind benne vannak alapból de az XDA verziót be lehet állítani hogy szóljon ha van frissítés (mármint saját magára nézve) és közvetlen le lehet tölteni a frissítést ha van, a plugin-ek meg frissülhetnek Play-ből. Igazából nincs funkcióbeli különbség a két felállásban, a fizetős az kényelmesebb és támogatod vele a fejlesztőt - ennyi, de ezt le is írta.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#171102) Fall-N válasza crok (#171101) üzenetére


Fall-N
veterán

2018-ban vettem meg a kiegészítőket, nem tudtam, hogy közben ingyenessé tette a fejlesztő. Így a sosem volt fizetős így nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#171103) crok válasza Fall-N (#171102) üzenetére


crok
Topikgazda

:R

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#171104) WhiteWalker válasza Fall-N (#171100) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megnéztem amit említettél X Plorert , nekem pont nem tetszik. Túl csicsás az egész a sok ikonnal. Míg a Solidnak szép , letisztult felülete van. A tudása pont elég arra amire kell.

(#171105) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Sziasztok!

Bocsánat előre is, ha hosszú lesz.

Céges levelezésre exchange-t használunk, tavaly szeptember óta, előtte Google WS-nél voltunk.
Nyilván amíg google volt a levelezés, Gmail apk-t használta mindenki a telefonokon, gépeken pedig outlook + google outlook sync program.

Jelenleg samsung telefonokon (vezetőség) samsung mail megy, egyéb 99%-ban xiaomi telefonokon (irodai és egyszerű dolgozók) outlook, vagy bluemail.

Samsung mail-lel a következő a problémám:
Főnökömnek ZFold4, majd most ZFold5-n azt produkálja, hogy:

1. az esemény meghívókra nem tud reagálni (elfogad, elutasít), van, hogy egyet sem, van, hogy 1-2-re tud, majd amikor a következőre nyomna, csak beszürkül az elfogad, stb.. gombok, és az esemény meghívós e-mail nem is tűnik el.

2. Múlthéten miközben új telóba költözötettem fold4->fold5 és teszteltem, észrevettem, hogy a tőlem érkező emailek SPAMBOX mappába mennek.
Ennek elkezdtem utánaolvasni, azt találtam, hogy elvileg ez samsung mail kliens probléma, és másoknál is jelentkezett, már évekkel ezelőtt is (szóval nem csak 1 frissítés eredménye). Mindent átnéztem, hogy nem vagyok-e SPAM-re téve, de nem.

Főnöknek rengeteg email-je van a mailbox-ban, évekre visszamenőleg.
Amíg Google-nél gmail app-t használta nem is volt ebből gond, simán gyorsan ment a gmail, és minden e-mail ott volt benne a kliensben.

Samsung mailben ott van szintén minden e-mail, de a fenti problémák, főleg az 1. nagyon hátráltatja.

Próbáltunk outlook apk-t, de az beállítási lehetőség nélkül csak 1 hónapot szinkronizál le activesync-kel.

Bluemail-t úgy néztem az mindent leszed, néhány kolléga használja is, de nem mertem még beállítani a főnöknek, az UI-ja elég gagyi szerintem...

Ki mit tudna ajánlani exchange active sync levelezéshez, klienst, ami leszinkronizálja az összes mailt a box-ból, és megbízhatóan működik, na meg az UI se tök fapad. :R :F

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#171106) zoyoxy válasza Dave Crank (#171105) üzenetére


zoyoxy
tag

BlueMail -> TypeApp után Nine-nál kötöttem ki, meg is vettem. Mail.com(ingyenes nem engedi) és GMail(ezt nem akartam) kivételével ott vannak a fiókjaim(8: Outlook, Apple, GMX, Zoho, stb). Próbát megér.

(#171107) Dave Crank válasza zoyoxy (#171106) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nine-t néztem én is, elég jónak tűnik, de nem tölti le az összes e-mail a mailboxból, pedig all days-re van állítva a sync.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#171108) svgyula válasza Dave Crank (#171107) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Megnézted a "főnököd" email fiókjának a méretét? Szerintem alapból egy bizonyos méret felett egyik sem fogja kezelni! Ekkora adatbázis még egy komoly asztali gépnek is komoly munkát jelent! A régi cégnél ahol ezek én kezeltem, kellett egy korlátot húzni és egy részét archiválni! Utána működött rendesen. Nyilván a napi x db email esetleg melléklettel megtűzdelve, már egy év alatt is komoly adatbázist eredményez! Ezt a telefonoknak kezelni hááát nem egyszerű(ha?)! Ráadásul ilyenkor a telefon választásnál nem a "desing" hanem a csupasz erőnek kellene a kiválasztáskor elsődleges szempontnak lenni! :K Tudom ezt nem könnyű elmagyarázni, nekem sem sikerült! Csak akkor kezdte a kedves főnököm kaparászni a felszínt amikor az ő samuján nem tudott rendesen megnyitni egy 15Mb-os PDF file-t nálam meg ott mellette(saját telefon!) csak egy villanás volt................ Meg amikor én még javában beszéltem a magyarországi irodával az épületben neki meg már akkor elment a térerő amikor bementünk! :D De neki megmondták, hogy az a telefon egy szuper telefon és én nem értek hozzá! :DDD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171109) Dave Crank válasza svgyula (#171108) üzenetére


Dave Crank
senior tag

15gb a box.
Egyetértek azzal, amit mondasz, és értem, de amíg a guglinál volt a levelezés, ott fent volt ugyanez a mailbox.
Nem csak design miatt van a fold4,5 ki is használja, rengeteg dologra már elő sem veszi a notit, hanem csak teló kinyit.
De igen, ebben is teljes mértékben egyetértek egyébként.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#171110) DrKapocs válasza Dave Crank (#171107) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nálam a Nine jól működik, bár nem néztem meg, hogy milyen régre megy vissza. Mondjuk évekre visszamenőleg túl sok értelme nincs syncelni.

(#171111) Drughi válasza DrKapocs (#171110) üzenetére


Drughi
addikt

Mondjuk évekre visszamenőleg túl sok értelme nincs syncelni

Pont ma kerestem volna egy rohadt emailt 2018-ból, de telón nem tudtam előhozni. Tudom hogy kiknek küldtem, tudom hogy mi volt a csatolmány neve stb, mégsem tudtam.
Irodába meg csak 2 nap.múlva leszek.
Outlook, nine, bluemail exchange szerver.

Szóval néha jól jön a több évnyi sync.

[ Szerkesztve ]

(#171112) Dave Crank válasza Drughi (#171111) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nálunk ugyanez van, csak nem néha jön jól, hanem néhány embernél kicsit sűrűbben.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#171113) DrKapocs válasza Drughi (#171111) üzenetére


DrKapocs
őstag

A mi céges levelezésünk is a MS-nél van. Meg sem közelíti a Google szintjét szerintem. Én sok embertől sok levelet kapok. A keresés funkció botrányosan rossz. Megnyugtatlak, laptopon sem jobb a keresés része. De jól hangzik ez az 1TB tárhely is. Megmagyarázhatatlam hibák árnyékolják a dolgot. Én a Cryptomatorral titkosítva töltök fel mindent. Van fenn kb 200 giga adatom. Vele vagy nélküle, mindegy volt, de egy időben random módon nem szinkronizált néhány állományt. Mikor mennyit. Újra lefuttatva szintén nem, de akkor más állományokat nem. Nem értettem az okát; bosszantó, időrabló. Utánaolvastam, sokan írtak hasonlót a neten. Mostanában nem csinálja. De szerintem az MS szolgáltatások szintje szutyok. A google százszor stabilabb. Én már azon gondolkoztam, hogy hagyom az 1 terrás céges tárhelyet, bosszantó hibáival és veszek a google-től tárhelyet. Az legalább stabil. De ez van a MS store-ral is. Gyakran nem hajlandó appot letölteni. Oka megmagyarázhatatlan. Hulladék.

(#171114) Met


Met
nagyúr

Tudtok olyan zenelejátszó app-ot ami képes előadóhoz, vagy inkább jobb lenne külön albumokhoz hozzárendelni külön EQ beállítást?
Egy 77-ben megjelent Motörhead lemez kicsit máshogy szól mint egy 23-as Metallica.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#171115) OmniaI900


OmniaI900
tag

Sziasztok. Keresnék egy olyan alkalmazást ami telefonhívás után mondjuk a naptár appba, tenne egy bejegyzést mondjuk a hívó telefonszámlával együtt. Köszönöm előre is!

(#171116) milan26


milan26
senior tag

A mi cégünk is Microsoftot használ, és remekül működik minden.
A levelező kliensekben szerintem be lehet állítani, hogy meddig szinkronizáljon. Én megtalálok mindig mindent.

(#171117) géeles válasza OmniaI900 (#171115) üzenetére


géeles
aktív tag

https://www.9apps.com/android-apps/CallTrack/

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#171118) DrBubo77 válasza géeles (#171117) üzenetére


DrBubo77
addikt

Azért a 12 évvel ezelőtti frissítés nem túl biztató.
Egyébként sem vennék rá mérget, hogy az futni fog egy mai készüléken. A 4.0 óta sokat változott az Android.
De ez piaci rés egy programozónak. ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#171119) crok válasza DrBubo77 (#171118) üzenetére


crok
Topikgazda

Én pl. Tasker-el / MacroDroid-al / automatizálóval nézelődnék körbe.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#171120) w751230


w751230
tag

Sziasztok!

Látom van pár online rádió app az összefoglalóban.
Viszont én olyat keresnék, ami tud auto reload, szakadás esetén.

Operában hallgatok pár csatornát, legtöbbje remekül is megy akár 24ben is, de például az info rádió, az legrosszabb esetben 10 percenként leáll. Néha bírja két órán át...

Nem hálózati probléma, mindegy neki hogy mobilnet, vagy akármilyen wifin vagyok.

Szóval olyat keresnék, ami újra tölti az állomást, szakadás esetén.

Nem kell semmi csicsa ezen kívűl...

Köszi a válaszokat előre is.

[ Szerkesztve ]

(#171121) milan26 válasza w751230 (#171120) üzenetére


milan26
senior tag

Én is boldogan venném, de én sem találtam csak reklámhalmazosat. Firefoxon reklámblokkolóval nem volt eddig gondom. Esetleg le lehetne tölteni a streamelő fájlt és megnyitni "asztali" zenelejátszó appal.

(#171122) vacs válasza w751230 (#171120) üzenetére


vacs
veterán

Az összefoglalóban is ajánlott Replaio tudja, de szerintem a Tunein is!
Lehet hogy nálad a telefon lövi ki a rádió appot, emiatt áll meg!
Állítsd korlátlanra az aksi használatot, vagy lakatold le hogy a memóriában tartsa!

(^)(>.<)(^)

(#171123) DrBubo77 válasza crok (#171119) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én megvettem a Tasker-t, de az utóbbi időben elég volt az, amit a Samsung Rutinok tud. De lehet előveszem újra.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#171124) Mcrazy válasza DrBubo77 (#171123) üzenetére


Mcrazy
őstag

Azt kell mondjam, hogy elég jól felfejlődött a Samsung Rutin.
Nyilván soha nem ér utol egyetlen automatizálót sem, de elég jól használható a pár évvel ezelőtti állapothoz képest és mezei felhasználóknak bőven elég lehet.

Üdv: Mcrazy

(#171125) dave0825


dave0825
őstag

Üdv. Bele lehet valahogy nyúlni az .apk-ba, hogy újabb verziójú Androidon is elinduljon az alkalmazás? Vagy ez sokkal bonyolultabb ennél? (Azt tudom, hogy .zip-re átírva szerkeszthető). Konkrétan az árukereső alkalmazása érdekelne, korábbi Huawei P30-amon működött, ugyanazt a verziójú .apk-t átmásolva az új Xiaomi 14-re nem működik, nem engedi telepíteni. Play Áruházban az alkalmazás már nincs fent sajnos, és máshol sem találtam meg a legújabbat, ami utoljára fent volt (hátha az működne), a P30-on még 3.1.5.29 volt.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#171126) crok válasza dave0825 (#171125) üzenetére


crok
Topikgazda

Az az app valami 7.5 éves és rekordgagyi "fejlesztés".. Play Store-ban már fent sincs, nyilván letiltották mert évek óta nem nyúltak hozzá és nem lett frissítve a policy szerint.

Az azért nem megy fel mert az új készüléken Android 14 van abban meg már van egy un. targetSDK korlátozás: targetSDK 22 és alatta nem lehet APK-t telepíteni és az APK amit fel akarsz küzdeni nagyon régi targetSDK-ra van írva (értsd: ha a target Android 5.1 az már nem megy fel, az említett alkalmazás meg minSDK Android 2.3.2 és targetSDK valami 4.4 talán) amivel vígan elment az Android 9..10-en de 14-en a korlátozás miatt már fel se települhet. Mármint normál körülmények közt. A működése így is kétséges de van alapvetően két-három lehetőség:

USB debug + ADB-vel Android forrás szerint megoldod így:
adb install --bypass-low-target-sdk-block apk_neve.apk

Wireless debug + termux + android-tools + párosítás és kapcsolódás után a fenti adb parancs termux-ban.

Shizuku [1] [2] [3] + InstallWithOptions:
Ebben az esetben nem kell hozzá PC mert a készüléken megoldható.

De mindháromhoz bütykölés kell, az adb talán egyszerűbb de PC-t igényel a másik kettő meg jóval több setup-al jár.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#171127) svgyula válasza Met (#171114) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Eleve nem fog egyformán szólni. Nem lehet egy 77'-es hangszerelést összehasonlítani egy mostanival! Még akkor sem ha ez a tidal munkája! Ha pedig valami ősrégi(47 éves!) lemezről csinált MP3-at attól pedig semmit ne várj! Nagyjából kellene az akkori mesterlemez és egy olyan szakember aki a hörömpöl zenéből képes olyan hangzást kihozni amiben minden egyes hangszer különállóan hallható, nem üvölti túl az énekes stb. De ugye nyilván ez a kor adottsága volt és nem bírálatnak szántam! Az AIMP tud EQ beállítást, és van benne előre beállított is. Ez az alkalmazás ingyenes.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171128) DrKapocs válasza crok (#171126) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nekem van egy appom (CallMeter 3G), ami 2019 óta nem kapott frissítést és működik android 14 alatt is, hibátlanul. Megmagyarázhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#171129) crok válasza DrKapocs (#171128) üzenetére


crok
Topikgazda

Fent sincs Google Play-en.. De amúgy mindegy mert a targetSDK a forrás szerint 26 vagyis Android 8 Oreo szóval egyáltalán nem megmagyarázhatatlan, teljesen jól van ez így hiszen 22 feletti.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#171130) dave0825 válasza crok (#171126) üzenetére


dave0825
őstag

Értem, köszi, adb-t lehet megpróbálom majd. :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#171131) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Adott egy mobil, egy okospánt, Google Fitnesz és MillióLépés alkalmazások. A MillióLépést a Fitnesszel kellett összehangolni, elég szeszélyesen működik. Azt kellene elérni, hogy az okospánt lépéseit bekerüljenek a MillióLépésbe! A pánt lépései mennek a Wearable és Health alkalmazásba. Köszi a tippeket!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#171132) viewdetails válasza tylerddd (#171131) üzenetére


viewdetails
addikt

Itt azt írják, összeköthető, de "szeszélyes", mivel nem azonnal szinkronizál.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#171133) nagyx


nagyx
friss újonc

Hogyan lehet véglegesen kitörölni a Google Chrome Discover lapját? (android 12)

(#171134) Viktor0610 válasza nagyx (#171133) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telegonfüggő, de általában a kezdőképernyő (launcher) beállításai között lehet kikapcsolni.

Samsung Galaxy A54

(#171135) nagyx válasza Viktor0610 (#171134) üzenetére


nagyx
friss újonc

Ez egy Oneplus7 okostelefon. Gyári minden. Ezen nincs külön launcher beállítás. Így akkor nem tudok megszabadulni ettől a laptól?

(#171136) joelke HU válasza nagyx (#171135) üzenetére


joelke HU
senior tag

De. Tegyél fel másik launchert. Mondjuk egy Nova-t. Abban alapból nincs, csak kiegészítőként lehet hozzátenni.

Motorola G51

(#171137) nagyx válasza joelke HU (#171136) üzenetére


nagyx
friss újonc

Köszönöm a tanácsot.

(#171138) nagyx


nagyx
friss újonc

Nem nyerte meg a tetszésemet ez a launcher. Továbbra is fennáll az eredeti kérdésen.

(#171139) Bferibörs válasza nagyx (#171133) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem itt.

[kép]
Chromeban meg itt.
[kép]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#171140) svgyula válasza nagyx (#171138) üzenetére


svgyula
addikt

Mit csinál ha egy üres részre hosszan nyomsz? Fel kellene jönni egy menünek. Az a launcher beállítás ilyenkor egyből el lehet az adott ikont távolítani!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171141) joelke HU válasza nagyx (#171138) üzenetére


joelke HU
senior tag

Most viccelsz? A Nova az egyik ha nem a legjobban testreszabható launcher. Kb. három percet szántál rá arra, hogy megismerd és máris dobod. :Y
Bármilyen kinézetet, ikon, színt akármit beállíthatsz rajta. Ugyanolyan is lehet mint a gyári amit eddig használtál. Csak be kell állítani rendesen. Ezt helyetted nem csinálhatjuk meg.

Motorola G51

(#171142) géeles válasza joelke HU (#171141) üzenetére


géeles
aktív tag

+1 Nova

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#171143) nagyx válasza Bferibörs (#171139) üzenetére


nagyx
friss újonc

Nekem nincs ilyen beállítási lhetősség, Melyik launcher ez?

(#171144) nagyx válasza svgyula (#171140) üzenetére


nagyx
friss újonc

Semmit sem csinál.

(#171145) nagyx válasza joelke HU (#171141) üzenetére


nagyx
friss újonc

Ok, még nézegetem.

(#171146) WhiteWalker válasza nagyx (#171145) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehet szerkeszteni a kommentet utólag is.

(#171147) Bferibörs válasza nagyx (#171143) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ez 14- es droid,neked,lehet,hogy máshol van.

Lehet pld. a dupla kopp,vagy képernyő összehúzása 2 ujjal,amikor megjelenik a kezdőképernyő beállításának lehetősége.

Ha nem találod,keresd itt:

[link]

Több ötletem nincs.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#171148) szimi57 válasza nagyx (#171133) üzenetére


szimi57
őstag

Az ADB AppControllal le tudod tiltani v. egy másik launcher: [link], [link]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#171149) nagyx válasza Bferibörs (#171147) üzenetére


nagyx
friss újonc

Köszönöm a válaszod! A discovert ki tudtam kapcsolni, de magát a lapot már nem.

(#171150) Bferibörs válasza nagyx (#171149) üzenetére


Bferibörs
addikt

Az üres képernyő oldalra gondolsz,ahol a discover volt?

Ahhoz elő kell varázsolnid a képernyő szerkeszthetőséget, a dupla kopp vagy két ujj összehúzással a telódon. Nem tudom a telódon,hogy működik.

Valami ilyesmit kell látnod:
[kép]

Itt tudod törölni az üres oldalt valahogy,telefonja válogatja,hogyan.

Ha nem jössz rá, a telód topikjában kérdezd meg:

[link]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#171151) nagyx válasza Bferibörs (#171150) üzenetére


nagyx
friss újonc


Ok, ez megvan, de aztán mit kellene csinálnom?

(#171152) Bferibörs válasza nagyx (#171151) üzenetére


Bferibörs
addikt

Jobbra,vagy balra tudod húzni a képernyőket ujjal.

Valszeg felfele pöccintéssel ki tudod söpörni az üres képernyőt,de ezt tényleg a telód topikjában tudják megmondani biztosan,hogy kell.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#171153) svgyula válasza nagyx (#171149) üzenetére


svgyula
addikt

Azt is megnézted, hogy a képernyő zárolás nincs-e bekapcsolva a beállításokban? Ha be van kapcsolva nem módosítható a főképernyő!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171154) nagyx


nagyx
friss újonc

Nincs bekapcsolva a képernyő zárolás. Az összes lehetőséget kipróbáltam. Nem sikerült. :U

(#171155) Rigormortiis válasza joelke HU (#171141) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Most már gyakorlatilag mindenben lelépte a One UI. Már az ikonméretetést is betették, amit eddig mindig felhoztak a nova mellett.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#171156) joelke HU válasza Rigormortiis (#171155) üzenetére


joelke HU
senior tag

Meglehet, de az a Samsungot használókon kívül másoknak nem alternatíva.

Motorola G51

(#171157) Tökimanó válasza Rigormortiis (#171155) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nem tudom melyik az az One UI.amiről írsz. Xiaomi telefonom van. Gesztusvezérléssel használom. Tudtommal csak saját gyári launcherrel működik a vezérlés. Esetleg mégis tudja ezt az általad említett is? Nem akarok külön alkalmazást erre, ezért ha nem tudja akkor nem próbálgatom.

(#171158) WhiteWalker válasza Tökimanó (#171157) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is gesztussal használom , és tudja , miért ne tudná 🤷

(#171159) punky10 válasza Rigormortiis (#171155) üzenetére


punky10
addikt

Akkor próbálgasd még...
Dokksávon mappa,vagy widget?Esetleg gördíthető dokk?Widgetek teljes átmérethetőzése,kitöltése?Netán 2 widget átfedésének engedélyezése?
Mibe lépte túl? :W

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#171160) Fall-N válasza Tökimanó (#171157) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez csak a Xiaomi butasága. Motorola telefonom van, gyári, módosítatlan Android 13-mal és működik a gesztusvezérlés bármilyen külső launcherrel. Már réges régen javította ezt a Google. Android 12 alatt is működött (azzal jött ki a telefon), talán ha jól emlékszem, akkor egyedül az Android 10 alatt volt ez a hiba. A Xiaomi meg szándékosan meghagyta a korlátozást, hogy használja a felhasználó a saját MIUI launcherüket vagy a Poco Launchert (ha Poco a telefon). Na az ilyen húzásaik miatt nem kell MIUI/POCO UI/HyperOS.

Ikon méretezés is van a Google féle Androidban már régóta, sőt Material You ikontéma is. Egyedül az alkalmazás fejlesztőjének kell támogatni az ikontémát és rögtön igazodik a felülethez. Na persze pár renitens tojik rá (pl. X-Plore sem támogatja még).

punky10: A dokkon a widgetet és a widget átfedést még nem tudja az Android, de nekem nincs is szükségem rá. Azt vettem észre, hogy hiába van feltelepítve és megvéve sok launcher (Nova, Smart, Niagara) csak a gyárit használom, mert teljesen megfelel. Ikon pakkokat sem használok már, a Material You ikontéma van beállítva.

Egyébként már kijött nemrég az Android 14 alapú Lawnchair 14 béta, az is jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#171161) Rigormortiis válasza punky10 (#171159) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezeket gondolom te is belátod, hogy rétegigények. Kb két éve néztem rá utoljára a Novára, és azzal, hogy érintésre kb fél másodperccel később éleszti fel a kijelzőt, el is vágta magát.

Plusz amióta van és fejlődik a Good Lock, azóta gyakorlatilag a legsokoldalúbb launcher lett a One.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#171162) Tökimanó válasza WhiteWalker (#171158) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Xiaomi telefon? Mert nekem csak a saját launcherrel működik a gesztus vezérlés. Próbáltam a Novát és mást is de a gesztus ezekkel nem megy. Mint olvashattuk Fall-N fórumtárs szerint se működik Xiaomin.

[ Szerkesztve ]

(#171163) punky10 válasza Rigormortiis (#171161) üzenetére


punky10
addikt

Rétegigény?Igen.Tudja?Nem.Megugorja?Nem...
Ráadásul 2 éve,és akkor is csak"ránéztél",és így ítélkezel.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#171164) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Tudnátok ajánlani egy jó appot, aminek a segítségével lezárt telefon egyik gombjával tusnám gyors indítani a kamerát?
(Érdekes, hogy gyárilag nem tudja:U Honor Magic V2)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#171165) svgyula válasza -Maci- (#171164) üzenetére


svgyula
addikt

Régebben volt Honor telóm az tudott olyat, hogy kétszer gyorsan
megnyomtam talán(?) bekapcsolót és csinált fényképet. Utána a kijelző lezárva maradt. Tehát ha úgy akarod egyből indítani és használni az feloldás nélkül a kamerát az nem fog működni. A mostani telónál van egy feloldás nélküli kamera funkció csak fényképezés és semmit nem enged utána, viszont az ujjlenyomat helyett egy sarokban elhelyezett ikonra kell hosszan tapizni ami kb annyi vagy több idő mintha feloldom és indítom a kamerát. Ezt lehet arra találták ki amikor valakinek a kezébe adod a telefonod, hogy készítsen rólad képet amihez a szelfi kamera nem alkalmas.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.