Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) gacsoi válasza quailstorm (#62999) üzenetére


gacsoi
senior tag

Urak !!!
Valamikor használtam egy olyan alkalmazást, amiben be lehetett állítani, hogy bizonyos alkalmazások futása közben ne kapcsolódjon le a képernyő.
Sajna már lövésem sincs, pontosan mi volt az app neve.
Nem használ valaki hasonlót??

(#63003) Oldman2 válasza gacsoi (#63001) üzenetére


Oldman2
veterán

Én használom az E-Robotot sok mindenre, az alatt ez is nagyon szépen beállítható.

(#63005) quailstorm válasza gacsoi (#63001) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ez nem appra van, de alapból kapcsolja a wakelockot
Tasker viszont tudja ahogy kérted.

Látom előkerült az E-Robot is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63007) gacsoi válasza Oldman2 (#63003) üzenetére


gacsoi
senior tag

Én elhiszem neked, de volt ere egy spéci alkalmazás. Csak be kellet pipálni, hogy melyik alkalmazás ne kapcsolja le a képernyőt futás közben. Ezt e-robottal megoldani szerintem olyan verébre ágyúval módszer.

(#63008) Flind válasza quailstorm (#62999) üzenetére


Flind
senior tag

Semmi gond.
SL-ről annyit hogy teljesen más mint a többi, szóval van akinek egyáltalán nem alternatíva, van akinek meg csak ez az. Tehát annyira hasonlítgatni nem is igazán lehet.
Én a beállításoknak hiszek, nincs is más fent. De múltkor kiraktam GravityBoxszal a recent appshoz egy RAM használat csíkot, és tényleg az is pár megával különbözött a beállításoktól.

(#63007) gacsoi: App Settings Xposed modulban is lehet állítani alkalmazásonként a screen timeoutot. De ez is bonyolultabb mint amit te írtál alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#63009) #79335424 válasza nyuszi123456 (#63000) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó, akkor zárjuk rövidre! Olyan nincs, hogy nem kapcsolható ki. Szted mit csinál, ha egy kernel utasítással kilövöm alóla a drivert? Onnantól maga az Android sem tudja kezelni, mivel nem is "látja" a hardverelemet. Slussz, GPS kikapcsolva.

(#63010) gacsoi válasza gacsoi (#63007) üzenetére


gacsoi
senior tag

Időközben találtam valamit. Köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#63011) jonnyjoker01 válasza LonGleY (#62948) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az én telómon az android feladatkezelő 5 megát ír. Nekem 256 mb ramom van, tesóm telóján is kipróbáltam (1gb ram) neki 20 megát fogyaszt. (android feladatkezelő v. futó alkalmazások)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#63012) petipetya válasza #79335424 (#63009) üzenetére


petipetya
nagyúr

Legyszi ne válaszolj neki semmire. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#63013) Oldman2 válasza gacsoi (#63007) üzenetére


Oldman2
veterán

Amíg e célra külön alkalmazást használtam, én a KeepScreen-t használtam.

Mivel a Robot azóta állandóan fent van minden telefonomon, értelmetlen lenne mást használnom.

(#63014) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Egyszer már kaptam választ, de sajna nem találom ezért újból feltennék egy kérdést: Melyik az a program amivel be lehet állítani hogy a mobil (Z1C) kijelzője ne a power gombra ébredjen hanem mondjuk a hangerő fel/le gombra? Illetve melyik programmal lehet átprogramozni a fizikai gombokat ?

valami

(#63015) gahor72


gahor72
aktív tag

Sziasztok!

Az Es file Explorerrel ha egy mappának csinálok az asztalra egy parancsikont,rátapizva nem nyitja meg,hanem kiírja hogy nincs telepítve az alkalmazás.
Mi lehet a hiba,illetve mi a legegyszerűbb módja annak,hogy egy mappa megjelenjen az asztalon?
Köszönöm,üdv

(#63016) Oldman2 válasza gahor72 (#63015) üzenetére


Oldman2
veterán

Én most kipróbáltam, zokszó nélkül megnyílik. Hogyan hoztad létre az ikont?

(#63017) gipsztigris válasza gahor72 (#63015) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hosszan nyomsz a mappára, majd továbbiak/hozzáadás a kezdőképernyőhöz.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#63018) Pubszon


Pubszon
veterán

Üdv.
Egy olyan zenelejátszó kellene, ami:
-Ingyenes
-Csak az általam kiválasztott mappákból játssza le a zenéket

Nem nagy igény, mégsem találtam még eddig.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#63019) #79335424 válasza Pubszon (#63018) üzenetére


#79335424
törölt tag

Úgy keress a Playen, hogy folder player!

(#63020) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem:
Letöltöttem néhány mp3-at a telefonra.Szeretném áthelyezni őket a külső SD-re (TC-vel)
Ez sikerült is EGY nóta (egy 55 megás Megamix kivételével).
Bármit bárhogy csinálok, sem másolni, sem áthelyezni nem tudom.
Hibaüzenet: Hiba! A célfile nem írható!
Belenéztem a tulajdonságoknál a jogosultságokba, minden ugyanaz, mint a többinél,
amit simán áthelyeztem...
Az SD-n még van hely bőven.
Mi lehet a gond?

(#63021) Baku válasza gacsoi (#63010) üzenetére


Baku
aktív tag

És mit találtál??? (Hátha mást is érdekelne. ..)

(#63022) Baku válasza Pubszon (#63018) üzenetére


Baku
aktív tag

Nekem EZ jött be. Letisztult, egyszerű, semmi fölösleges csicsa...
Ha pedig egyedileg kiválasztott zenék lejátszása, aztán ebből saját playlista, akkor még mindig a TC lejátszója, mert egyszerű és nagyszerű...
(Persze csak annak akinek nem kell lemezborító, poszter, discografia, dalszöveg, sztárpletykák, anyja neve 6 példányban, fényorgona, naplemente késleltető stb. stb... egy nóta meghallgatásához...) :DD

(#63023) Baku válasza Baku (#63020) üzenetére


Baku
aktív tag

Megoldódott: Átnevezés után simán ment...
(Mondjuk gőzöm nincs mi nem tetszett neki az eredeti névben...)

(#63024) kovacs65 válasza Baku (#63023) üzenetére


kovacs65
senior tag

Én a kitömörítéseknél jártam így párszor. Ha ékezetes karakterek voltak a címben, akkor néha (nem tudom, hogy milyen esetekben) jártam így.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#63025) Juliuska válasza szajoco (#62642) üzenetére


Juliuska
senior tag

Mi van most fönn...? <gyári/főzött ROM>
Kéne egy kalibrációt csinálnod.

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#63026) gahor72 válasza Oldman2 (#63016) üzenetére


gahor72
aktív tag

Kikerestem a mappát az ES-ben,hosszan rányomtam,kiválasztottam a shortcut fület.
Nincs más fül, ami az asztalon megjelenítésre utal:cut,copy,rename,delete,select all,shortcut,bookmark,compress,set as home,properties-----ezek vannak.
Vissza mentem az asztalra ott megjelent a mappa,de hiába nem nyitja meg.Nincs telepítve az alkalmazás.
üdv

(#63027) Tyorotyere


Tyorotyere
csendes tag

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok! Van egy HTC One M7 es telefonom. Egyik este jött rá valamilyen frissítés 3 programé (emberek stb) megcsináltam és reggelre behülyült a teló.

Nem lehet a google olayről semmit sem letölteni, a lezárási képernyő teljesen más lett és néha oda vissza ugrál közben fekete hátteret mutat.

Hibaüzenetet dob ki: .com.android.systemui leállt vagy ilyesmit. Ez minden telefonos beszélgetés után bejön. Olvastam, hogy hard reset csak az sd kártya elől kiveszik a pipát. Ez a telóba beépített a memória és az aksit se lehet kiszedni csak a simet és nem tudom kipipálni az sd kártyát.

Fent ha lehúzom a képernyőt állandóan ott van hogy: prepraring your vodafone.
És az a három elem amit frisíítettem: people, htc backup, internet. Ezek minden hard reset után felugranak de a telo nem tudja vagy nem kezdi el őket frissíteni.

Többször volt már hard reset de a probléma nem múlik. Eddig semmi baj nem volt csak a frissítés után. Légyszi aki tud valami tanácsot adni segítsen mert nagyon fontos lenne, csak magyarul hogy én is értsem. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#63028) tomy86 válasza gahor72 (#63026) üzenetére


tomy86
addikt

Melyik verziót használod?
Nálam az ES így működik: mappára hosszan nyomsz - továbbiak - hozzáadás a kezdőképernyőhöz.
Bár a leírásod alapján is jó lehet akár, de már nem emlékszem, hogy a régi verzióban melyik menüpontból lehetett elérni.

[ Szerkesztve ]

(#63029) Baku


Baku
aktív tag

Olyan mp3 vágó programot keresnék, ami ki-be csomagolás nélkül le tudná vágni
a zenék elejéről és végéről a hosszú, fölösleges szüneteket.
(Olyan kéne, mint PC-re az mp3DirectCut)
Tudom, hogy a playen ezerszám van mp3 vágó (főleg rington maker, crator, cutter, stb. néven),
de van-e valakinek tapasztalata etéren, melyik a legjobb???

(#63030) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám, ugyanis van egy zeném (.mp3), amit nem talál meg egyetlen zenelejátszó sem (Apollo, PlayerPro, Stock Android zenelejátszó). Ha fájlkeresővel kikeresem és elindítom akkor lejátssza, tehát nem hiszem hogy sérült lenne, viszont nem jelez ki sem címet sem előadót vagy albumot, ha külső programmal kiolvastatom ezeket akkor null tér vissza. /storage/sdcard1/Music a helyük, nincs .nomedia fájl, a vele egy mappában levő zenéket ugyanúgy felismeri, ezt nem. Próbáltam appot váltani, media scannert indítani, SD kártya unmount/mount, reboot, semmi sem segített.
PC-n ugyanezt minden megtalálja, az ID3 tagek is jók, ezért gondolom hogy valami szoftveres baki lehet.
Mit tudnék vele csinálni, van valami megoldás amivel mondjuk új mp3 fájlt tudok létrehozni, és csak a hangot ültetem át ebből abba, hátha az segít?

Előre is köszönöm.

(#63031) gahor72


gahor72
aktív tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek.
Letöröltem az ES file explorert és felraktam az ES file explorer file manager-t.
Ezzel sikerült elsőre.
üdv

ui:megnézhettem volna,hogy nem kompatibilis a 4.2.2-vel :B

(#63032) Baku válasza mttssz (#63030) üzenetére


Baku
aktív tag

Próbáld meg file kezelővel átnevezni (új file név.mp3)

(#63033) teo77 válasza raziel01 (#62994) üzenetére


teo77
őstag

Azért nem tettem fel, mert nincs kérdésem. Egy kérésem lett volna, de előtte tudnom kellett, hogy ki használja.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#63034) mttssz válasza Baku (#63032) üzenetére


mttssz
senior tag

Kiprobaltam, nem mukodik igy sem.

Viszont a megoldas megvan, pofonegyszeru volt, csak elsore nem jutott eszembe.:D Audacityben fajl megnyit, kimasol, uj projektbe bemasol, exportalas utan mukodik ahogy kell neki.

(#63035) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Root Explorerben hogy lehet tab-okat becsukni? Már 4 van egymás mellett, s még nem jöttem rá...

Közben nyuszivadászaton vagyok, csak eltévedtem... Hogy lehet a GPS-t bekapcsolni? :U

:DDD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#63036) forintuser válasza Surfym@n (#63035) üzenetére


forintuser
őstag

Komolyan mondom, pont arra gondoltam hogyan kellene a nyulat elő csalogatni a bokorból.. :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#63037) Surfym@n válasza forintuser (#63036) üzenetére


Surfym@n
senior tag

hát mégis mivel... GPS-re ugrik a tapsifüles :DD

Dzsinnek "köszönhetően" maradt még fél lavor popcorn... így készüljön az ember... :DDD

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#63038) Quasi_modo válasza Quasi_modo (#63014) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Valaki erre ?

valami

(#63039) beg válasza Quasi_modo (#63038) üzenetére


beg
veterán

Ha van root, akkor xposed modulja a gravitybox tudja.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63040) Surfym@n válasza Quasi_modo (#63038) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Ezzel tégy egy próbát. Root+Xposed kell hozzá.
Good Luck!

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#63041) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Thx. Root nélküli megoldás nincs ?

valami

(#63042) beg válasza Quasi_modo (#63041) üzenetére


beg
veterán

Különben linkeltük volna :) Tehát nincs.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63043) Oldman2 válasza gahor72 (#63026) üzenetére


Oldman2
veterán

OK, ahogy látom, közben kiderült a probléma.

Én így nyitottam meg a mappát:

Hosszan nyomva az Asztalon, Parancsikonok/ES File Explorer/Mappa kijelöl/Kiválasztás alul

(#63044) Quasi_modo válasza beg (#63042) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ilyet találtam. De lehet, hogy ez sem lesz jó.

valami

(#63045) beg válasza Quasi_modo (#63044) üzenetére


beg
veterán

Ha elolvasod láthatod, hogy ezzel csak alkalmazást tudsz indítani.
Utoljára: root kell.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63046) #79335424 válasza beg (#63045) üzenetére


#79335424
törölt tag

Khm... Ez nem igaz, nem csak alkalmazást tud indítani.
"Launch a Tasker task."
Vagyis ez egy Tasker beépülő. Most csak emiatt nem fogom telepíteni a telóra, miniPC -re meg nem engedi (vajon miért? :) ) . De nagyon valószínű, hogy az E-Robotban is megjelenik az Esemény hozzáadásakor, a külső alkalmazásoknál. Innentől bármilyen művelet társítható, amire a Robot képes. A kijelző bekapcs pedig elég alap és root sem kell hozzá. A gombok átprogramozása persze más story.

(#63047) Siriusb


Siriusb
veterán

App-sales Business Calendar-t $2,49-ért mutatja akcióban, a Play-ben pedig 247 Ft+áfa (18%).
Országonként más ár van megadva?

(#63048) Quasi_modo válasza beg (#63045) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Felrakom a párom Z1 C-jére, aztán meglátjuk.

valami

(#63049) beg válasza #79335424 (#63046) üzenetére


beg
veterán

Na ez elkerülte a figyelmemet. Köszi, nem olvastam odáig :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63050) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

Egy chrome-al kapcsolatos kérdésem lenne.
Nemrég átváltottam a mobilaréna megjelenítését teljes nézetre és azóta mindig így jeleníti meg az oldalt, ha az asztali chrome-al szinkronizált könyvjelzők közül nyitom meg.
Hiába választom az oldalán alján a mobil nézetet, nem segít, csak az, ha beírom a cím elé az "m" betűt.
Már töröltem a cookiekat, aztán a chrome frissítéseit is, de egyik sem oldotta meg a problémát.
Van erre valami megoldás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.