Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) catroot válasza Narxis (#59000) üzenetére


catroot
veterán

Nem trollkodásból mondom, de foursquare? Az új változatból már kivették a check-int, gyakorlatilag egy nagy poi adatbázis kezelő az egész.

Mást így hirtelen nem tudnék ajánlani... bár van külön dohánybolt kereső app is.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#59002) Jonesy84


Jonesy84
tag

Sziasztok
Olyan Vonalkód olvasó alkalmazást keresek ami ismeri az összes 1D vonalkód típust és ki is írja azt.

(#59003) Geresics


Geresics
addikt

epub olvasót mit tudtok javasolni?
(Az első, amit próbáltam fel sem települt. A második mindent olvasott, csak epub-ot nem. A harmadikról pedig kiderült, hogy valami konvertáló, de én nem akarok konvertálni, én olvasni szeretnék, szóval most inkább kérdezek! :DDD )

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#59004) róland válasza Geresics (#59003) üzenetére


róland
veterán

Google Play Könyvek

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#59005) Geresics válasza róland (#59004) üzenetére


Geresics
addikt

hmm... ez sem nyitja meg... Akkor lehet, hogy a fájlommal van a gond? :W

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#59006) zeorsdfd válasza Geresics (#59003) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

MoonReader

(#59007) Geresics válasza zeorsdfd (#59006) üzenetére


Geresics
addikt

A Moon+ Reader (sima, ingynes változata) megnyitotta, köszönöm neked, és egy kollégának, hogy ezt javasoltátok! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#59008) dokee78 válasza w.miki (#58936) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem a friss Dolphinban benne van a Jetpack.

(#59009) Cancer válasza zeon.hu (#58996) üzenetére


Cancer
senior tag

Köszönöm, kipróbálom.

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#59010) skyli válasza Geresics (#59003) üzenetére


skyli
senior tag

nekem a Cool Reader lett a kedvenc. bár kellhet egy kis idő beállítani mindent, de szerintem ez a legjobban testreszabható. Aztán rájönni az extra dolgaira (pl a szövegkijelölés és a szótárazás működése, új betűtípusok hozzáadása, ilyesmik), de én az elejétől fogva imádom :)

(#59011) kmarci25 válasza Geresics (#59007) üzenetére


kmarci25
veterán

FB reader. Nálam ez volt a nyerő. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#59012) R19 válasza zhata (#58947) üzenetére


R19
senior tag

Próbáld ki a Wetter App-ot.
Nekem ez bizonyult a legpontosabbnak.

(#59013) zhata válasza R19 (#59012) üzenetére


zhata
senior tag

Már felraktam a Weather Undergroundot, ami jól működik. De azért köszönöm a tanácsot. :K

(#59014) zhata


zhata
senior tag

Viszont van még egy kérdésem. Melyik automatizáló programmal lehet megoldani legegyszerűbben, hogy ha egy megadott alkalmazást indítok a telón, akkor a fényerőt, egy definiált értékre állítsa be?
(Tasker, E-robot, Llama, vagy valami más is megteszi ezt?)

(#59015) petipetya válasza zhata (#59014) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az E-Robot képes erre, most néztem meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#59016) saelin


saelin
veterán

Emberek, ha google playen értékelek és válaszol rá a fejlesztő, akkor hogy a fenébe tudom megnézni a saját értékelésem? Nézem a review listát, de nem szerepelek rajta... a szűrőket is próbálom állítani, de úgy sem lelem magam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#59017) Dottore válasza zhata (#59014) üzenetére


Dottore
addikt

Mindegyikkel. Taskerrel így a legegyszerűbb:

Add Profiles:
Application / App Select
New Task / New Task Name

Add Task:
Display / Display Brightness / Level

Ezt még ezerféleképp variálhatod, de az most nem volt kérdés.

(#59018) Bozek válasza petipetya (#59015) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Tasker is. :)

(#59019) skyli


skyli
senior tag

A facebook app csak nálam nem tud magyarul? Feltettem egy értesítésfelolvasó progit, de így elég hülyén olvas fel :D

Illetve nincs bevált, kedvenc értesítésfelolvasó programotok? Gmail, face, viber, kakaotalk, stb értesítések felolvasására? :) Legjobban egy olyannak örülnék, ami tud helyettesítést, hogy megadhatom h egy bizonyos szöveg helyett mit olvasson fel.

[ Szerkesztve ]

(#59020) ollie válasza skyli (#59019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tud magyarul.

***

(#59021) zhata válasza Dottore (#59017) üzenetére


zhata
senior tag

Köszönöm a gyors választ, Petipetyának és Bozeknek is. :R Ki fogom próbálni ezeket a progikat..

(#59022) Freddycom válasza Narxis (#59000) üzenetére


Freddycom
őstag

Ha van GPS a telefonodon, akkor a POI-k.

(#59023) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Sziasztok!

Offline gps-re lenne szükségem.
A kérdésem az lenne,hogy google-nél van olyan lehetőség,hogy letöltök előre egy térkép részletet.
Ez mekkora lehet? Akár egy teljes országot, pl Kanadát is le tudom tölteni?
Ha igen,akkor ez a gyakorlatban hogy néz ki? Letöltöm, ott pedig a GPS-t bekapcsolva, mindenféle adatforgalom nélkül tudom használni? Maga az,hogy a GPS és a telefonom kommunikál,nem adatforgalom?

Alias: Júzer error

(#59024) csmat válasza R19 (#59012) üzenetére


csmat
senior tag

Egy időjárás apnak minek kell a fotókhoz hozzáférnie??

Szinte az összes kér hozzá engedélyt..

(#59025) skyli válasza ollie (#59020) üzenetére


skyli
senior tag

Viszont ez most nagyon fura, most már magyarul olvassa fel, pedig csak annyit csináltam, hogy a facebook beállításoknál webes felületen áttettem magyarra a nyelvet :)

Használ valaki értesítésfelolvasót? :)

(#59026) saelin válasza saelin (#59016) üzenetére


saelin
veterán

Jól van, erre is megvan a megoldás: Másik google accountal kell a szűrést 'from this device model only' -ra állítani és ott már megjeleníti a hozzászólásom... Fuck logic.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#59027) pikszel válasza csmat (#59024) üzenetére


pikszel
őstag

Nem az lesz, hogy lehet beküldeni fényképes észlelést? Mert abban az esetben hozzá kell, hogy férjen a képekhez.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#59028) air válasza Freddycom (#59022) üzenetére


air
nagyúr

És ez melyik alkalmazás?

(#59023) -HajTömeg-
Sygic, Navigon vagy BE-ON-ROAD, Mapfactor, OsmAnd.
GMaps offline használatát még nem próbáltam, azt hiszem itthon (megint) nem működik. Egész Kanada szerintem gigás nagyságrend. Az eredetileg offline-nak készült alkalmazások térképei nagyságrendekkel kisebbek.

"Maga az,hogy a GPS és a telefonom kommunikál,nem adatforgalom?"
Nem.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59029) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

A telóm ( Sony M2) tegnap kapta meg a KK-t és keresek egy olyan applock alkalmazást a régi ( HiApplock) helyett, ami elfut stabilan a KK-n. Ez kiesős. Köszönöm előre is.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#59030) Bozek válasza Edi77 (#59029) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az éppen miért kiesős?

(#59031) Edi77 válasza Bozek (#59030) üzenetére


Edi77
őstag

Mert a Wakelock Detector szerint túl sokat ébresztgeti a telefont. Meg nekem valahogy sok maga az app. Egyszerűbbet szeretnék.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#59032) air válasza Edi77 (#59029) üzenetére


air
nagyúr

Nézz rá erre!
Az az AppLock nekem is iszonyú mennyiségű ébresztést produkált.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59033) Dottore válasza Edi77 (#59029) üzenetére


Dottore
addikt

(#59034) Edi77 válasza air (#59032) üzenetére


Edi77
őstag

és Dottore: Köszönöm szépen!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#59035) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, titkos hangrögzítőt keresek. Az a helyzet, hogy egy méretes közintézmény egy éve már jól átb@szott azzal, hogy egészen mást mondtak az egyeztető beszélgetésen, mint amit később a szerződésbe írtak. Most kéne egy app, aminek segítségével csak kitenném a telefont az asztalra, ahogy az ember szokás szerint lerakja a mobilját és az diszkréten felvenne minden feltűnés nélkül mindent.

Rootolt Nexus 4-em van. Találtam egy appot, ami - ha jól értem - azt ígéri, hogy csak a hangerőgombot kell le vagy fel nyomnom, s aztán minden feltűnés nélkül rögzít mindent. Jó ez szerintetek? Vagy tud valaki egy jól működőt? :R :R :R

(Tudom, nem szép dolog titokban felvenni mások beszédét, de én csak egyszerűen védekezni akarok a túlerő ellen, ha megint le akarnának durván nyomni valamit a torkomon.)

(#59036) Troy. válasza air (#59032) üzenetére


Troy.
addikt

Véleményem szerint ez az egyik legjobb App lock alkalmazás!

[ Szerkesztve ]

.

(#59037) Dottore válasza janosibaja (#59035) üzenetére


Dottore
addikt

Próbáld ki. Ha ok akkor jó.

Megjegyzem amúgy ezzel semmire nem mész. Tekintve a konkrét esetet, tökmindegy mit mondanak, az számít ami papíron van és aláírsz (vagy épp emiatt nem írsz alá). Arról meg lesz papír úgy is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#59038) Oldman2 válasza janosibaja (#59035) üzenetére


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Miért kell ehhez "titkos alkalmazás"?

Mielőtt elindulsz, elindítod a rögzítést... a kész felvételből a felesleg utána kivágható.

(#59039) janosibaja válasza Oldman2 (#59038) üzenetére


janosibaja
őstag

Azért "kell titkos alkalmazás", mert 1.) jól megváratják az embert, s egy csomó tárhely elfogyna a mobilon, mire hozzákezdenénk, 2.) nagyobb gond, hogy félek, hogy a gyári felvevő pittyen egyet, vagy bármilyen okból meglátszik, kiderül, hogy felvétel készül - például, mert hívnak., s kivilágosodik a kijelző.

Ami az írásbeli szerződést illeti: a magyar bíróságok jelenlegi joggyakorlata törvénytelennek tartja a titkos hangfelvételt, ám figyelembe veszi. És ha egy felvétellel bizonyítani tudom, hogy (miként a múltkor) hazudnak és erőből kényszerítenek számomra hátrányos szerződésre, akkor bizony ki tudnám mondatni annak a szerződésnek az érvénytelenítését.

[ Szerkesztve ]

(#59040) petipetya válasza Oldman2 (#59038) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mármint mielőtt belép a szobába, nem? Kint elindítja a rögzítést, és így a szobában már nem fog feltűnni semmi az ott lévő embernek, amikor lazán az asztalra teszi a lezárt kijelzőjű telefont.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#59041) janosibaja válasza petipetya (#59040) üzenetére


janosibaja
őstag

Egyszerre írtunk petipetya: ez nem oldja meg azt a problémát, hogy például felhívnak, s jól látszik a mobilon, hogy felvétel zajlik.

(#59042) petipetya válasza janosibaja (#59041) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igaz. Nem voltam még ilyen helyzetben, így nem tudom mi lenne a megfelelő módszer a felvételre.

"nincs rá lezsóidő"

(#59043) janosibaja válasza petipetya (#59042) üzenetére


janosibaja
őstag

Én is utálom, hogy ilyen helyzetbe kényszerítenek. Ocsmány banda.

(#59044) Bozek válasza Oldman2 (#59038) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vagy olyan alkalmazást kell használni, ahol ki se kell vágni semmit. A FieldRecorder-en belül beállítható, hogy ha csend van, akkor szünetel a felvétel, ha meg beszélnek, akkor megy.

[ Szerkesztve ]

(#59045) janosibaja válasza Bozek (#59044) üzenetére


janosibaja
őstag

Kivágom én a szüneteket, csak ne lássák, hogy felveszek, s ne lássák, hogy elindítottam a felvételt.

[ Szerkesztve ]

(#59046) #79335424 válasza janosibaja (#59045) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az a baj, hogy akkor lenne rá szükség, amikor már probléma, feszültség, vita van. Olyankor mindkét fél a saját érdekei szerint cselekszik. Ha nem tudod igazolni, hogy a hangfelvétel a hozzájárulásukkal készült, akkor nem hogy nem tudod hivatalosan felhasználni, de még Te húzhatod a rövidebbet, függetlenül attól, hogy a hangfelvétel egyébként téged igazolna.

(#59047) zeon.hu válasza janosibaja (#59045) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

lehetőségek:
1-letiltod a bejövő hívásokat
2-képernyővel lefelé teszed le a telefont.
3-kiveszed a sim kártyát

#?*@&!

(#59048) zeon.hu válasza #79335424 (#59046) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a gyakorlat szerint a bíróság figyelembe veszi a felvételt.
innen kezdve legfeljebb külön ügyként kezelhetik a hozzájárulás nélkül történt felvételt, az eredeti ügyet nem befolyásolja.

#?*@&!

(#59049) desanctis válasza -HajTömeg- (#59023) üzenetére


desanctis
csendes tag

ha nem kifejezetten autós navigációhoz* kell, akkor az Osmand-ot javaslom. kb. 400 mega az áttekintő alaptérkép (az egész világot letölti) + a részletes MO

* ahhoz is jó, de tudtommal navigálni más szoftverek jobban tudnak

(#59050) #79335424 válasza zeon.hu (#59048) üzenetére


#79335424
törölt tag

Király! Amiben igazam van, azért kiszabnak a bűnösre 20 perc ajakbiggyesztést felfüggesztve, én meg kapok az illegális hangfelvételért 10 év szigorított kötelet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.