Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) whiskeys válasza DonMarco (#27999) üzenetére


whiskeys
őstag

nekem is huawei y 300-on. ;)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#28002) raziel01 válasza whiskeys (#28001) üzenetére


raziel01
veterán

Az már lejátssza a felvett HD videókat rendesen? Anno azért nem vettem meg.

(#28003) Deck válasza DonMarco (#27999) üzenetére


Deck
titán

+1, visz mindent. HD, FULL HD-t, feliratot, gyors. Kiváló program!

PS5

(#28004) LyonnaisFan1 válasza xenom0rph (#28000) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Gépre én sem tudtam tenni. :(

Úgy csináltam, hogy az egyes appok állásairól backupot készítettem a programmal a belső tárhelyre.
Aztán azt a ~300 megányi mappát felmásoltam gépre, így a gépen van most az a kicsike.
A belső tárhelyet kipucoltam és formatáltam. És majd visszamennek majd oda a fájlok, de az még messze van :))

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28005) whiskeys válasza raziel01 (#28002) üzenetére


whiskeys
őstag

hd telón? szerintem nem telón kellene ezeket nézni. ;)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#28006) Deck válasza whiskeys (#28005) üzenetére


Deck
titán

Miért, is? Én is telefonon nézek HD filmeket, sorozatokat..

PS5

(#28007) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Egyszerre 2 problem is lenne.
Bnőm Y300 telója hülyéskedik. Most konkrétan letörölt 2 ikont, az egyikre rájjöttünk, hogy a navigáció, és nem tudjuk hogyan varázsoljuk vissza. A telepített elemek közt nincs, nincsen a google playban, de akkor sem találja, ha direktben rákeresünk.
Nekem pedig nincsen voice search, és akármelyiket letöltöm, azt írja, hogy kell hozzá a google voice search, na arra meg azt írja, hogy az ön országában nem elérhető... most akkor wtf?

(#28008) attiati


attiati
veterán

Gmail-ben hogy lehet beállítani, hogy egyes címkéknél küldjön hangértesítést új e-mailről, míg a többinél ne küldjön?

Azt szűrőkkel tudom beállítani, hogy automatikusan almappákba átpakolja a beérkező leveleket? (pl. feladó vagy téma szerint) Ezt szájbarágósan le tudná írni valaki légyszí', hogy hogyan kell? :R

(#28009) raziel01 válasza megint én (#28007) üzenetére


raziel01
veterán

Nem a telefon törölte le. Az új frissítés minden telefonból kiszedte a navigációt. Ott van a google térképben.

(#28010) megint én válasza raziel01 (#28009) üzenetére


megint én
őstag

:R Köszi!
És second problem? :DDD

(#28011) ux1 válasza Deck (#28006) üzenetére


ux1
addikt

Ha full hd telcsid van még megérteném. Az alatt nem. Bár 6coll alatt az is teljesen felesleges. Minek másoljak 1.1GB filmeket ha 300 MB-ben is ua nézem. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#28012) Deck válasza ux1 (#28011) üzenetére


Deck
titán

Z-m van full hds, 5colos. Van különbség rajt a bdrippek és a HD filmek közt. Igaz, hogy 7-9gb egy film de nem baj nagyon gyönyörű!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#28013) fatal` válasza attiati (#28008) üzenetére


fatal`
félisten

Beállítások -> E-mail címed -> Címkék kezelése -> kiválasztod a címkét, bepipálod, hogy szinkronizálja az adott címkét, majd az értesítéseknél kiveszed a hangot, a többit meg benthagyod.

[ Szerkesztve ]

(#28016) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Létezik olyan lejátszó PC-re ,amihez van távirányító app?

halahala

(#28017) Jazz


Jazz
veterán

Android hol, hogyan, miként kezeli a csengőhangot/háttérképet?
(alapvetés: jpg, mp3 külső sd kártyán)

1.: Beállítások/Wallpaper/Galéria ->ezen belül nem lehet tallózni a külső sd-kártyán, ahol a háttérkép van. Néhány albumborítót meg más haszontalan dolgot megtalál, de ezt nem. Nincs könyvtárrendszer, sem menü, se semmi....
2.: Beállítások/Wallpaper/ES file explorer -> ezen keresztül kiválasztom a kívánt képet, beállítom háttérnek. Azonban a megjelenő képminőség gyatra, messze elmarad az eredeti képétől. Mintha újra tömörítette volna az eleve jpg-t, csak sokkal rosszabb minőséggel, alacsonyabb felbontással.
3.: ES file explorer/választott képnézegető Galéria/Azon belül háttérképre küldés/Körülvágás. Na most ez egy eleve méretezett kép. Ekkor újra méretezi, újra tömöríti, újra vágja?

Ilyen esetben mi a legjobb megoldás, betenni egy háttérképet anélkül hogy szétszedné a rendszer?
Hol tárolja a gyári eredetieket? Azokat nem vágja körül, nem méretezi. Szépen élesen, tökéletesen jelennek meg. Esetleg ha bemásolom abba a mappába, utána már kitudom választani a gyáriak mellől a sajátomat is?

A csengőhang kezelés szintén hogy néz ki? Beállítások/Csengőhang/ES file explorer/mp3 kiválaszt. Utána semmi. Az androidos alapértelmezett listába bekerült ez is. Onnan már kilehet választani.
Mit csinált a rendszer? Átmásolta az mp3-at belső meghajtóra? Hova? Vagy a külső sd-ről játsza le mindig?

free your mind

(#28018) arti1121 válasza Deck (#28012) üzenetére


arti1121
senior tag

dekker a működő VLC 0.1.1-t honnan lehet tölteni? valaki tudná elérhetővé tenni? köszi

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#28019) benjoe1 válasza arti1121 (#28018) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Magyarul innen.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#28020) LonGleY válasza xenom0rph (#28016) üzenetére


LonGleY
veterán

A Unified Remote-ban egy rakás PC-s cucchoz van távirányító.

(#28021) Deck válasza arti1121 (#28018) üzenetére


Deck
titán

Én mindig a legújabb Playest használom.

PS5

(#28022) attiati válasza fatal` (#28013) üzenetére


attiati
veterán

:R

És ezt hogy lehet megoldani:
Szeretném, ha lenne egy ingatlan, tőzsde, stb... mappa.
Mindegyikbe 2-3 feladó levelei kerülnének automatikusan.

Címkét létrehoztam, rá is rakja automatikusan, de attól még nem pakolja át az almappába.

Igazából a kategóriákat kéne beállítanom, hogy melyikbe melyik feladó leveleit rakja? De azt hol tudom?

[ Szerkesztve ]

(#28023) arti1121 válasza benjoe1 (#28019) üzenetére


arti1121
senior tag

köszönöm

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#28024) fatal` válasza attiati (#28022) üzenetére


fatal`
félisten

Az újonnan érkezetteket átrakja. A régieket a címke beállításának a végén kérdezi, hogy áttegye-e.

De átrakja, csak ottmarad a beérkezettben is, ha nem archiválod (be lehet állítani a címkénél, hogy egyből archiváljon is).

[ Szerkesztve ]

(#28025) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Van olyan app amivel le lehet formatálni a memória kártyát?

A rendszer valamiért nem hajlandó leformatálni.
A Beállítások / Tároló / SD Kártyatartalom törlését alkalmazva semmit sem csinál.

A belső tárhelyet szépen ki tudtam pucolni elsőre, és a visszaállítások is sikerültek. A Helium profin tette a dolgát :D :D

Már csak a memória kártyát kell formatálnom, és aztán visszatenni rá az adatokat.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28026) Bozek válasza LyonnaisFan1 (#28025) üzenetére


Bozek
nagyúr

Rádugod gépre és leformázod. Miért olyan nehéz ez? :)

Amúgy mi köze az alkalmazásokhoz? :D

(#28027) raziel01 válasza LyonnaisFan1 (#28025) üzenetére


raziel01
veterán

Rádugod PC-re és letörölsz róla mindent az nem jó?

(#28028) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Rébusz megoldva! Meglepően gyorsan :D :D

Az USB kapcsolódási módot adattárolási módra állítottam át, így gépre dugva csak a memória kártyát ismerte fel a gép egy "Cserélhető lemezként"
Azt pedig rapid gyorsan formatáltam :D :D :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28029) Frozzy


Frozzy
őstag

Sziasztok!

valami jó edzős alkalmazást tudnátok mondani nekem? olyan kéne ahova tudnám irni a súlyomat is. és esetleg ezt valami felhőszolgáltatásba szinkronizálni ha esetleg rendszert vagy telefont cserélnék.

Köszi előre is :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#28030) xenom0rph


xenom0rph
őstag

(#28020) LonGleY: Hát ez nem az igazi, nem talál szervert...

(#28029) frozzyZTE: runtastic valamelyik variánsa!

[ Szerkesztve ]

halahala

(#28031) attiati válasza fatal` (#28024) üzenetére


attiati
veterán

köszi

és azt nem tudod, hogy mi alapján dönti el, hogy melyik feladóktól érkező levelek kerülnek a közösségi, promóciók, stb.... fülekre?

A beállítások/beérkező levelek résznél lehet látni, hogy melyik feladó hova került, de azon hogy lehet módosítani?

(#28032) fatal` válasza attiati (#28031) üzenetére


fatal`
félisten

Fogalmam sincs, szerintem valamilyen Google adatbázis alapján. Kikapcsoltam a rákba ezt a hülyeséget, majd én szortírozom a leveleimet címkékkel.

(#28033) pepe091 válasza attiati (#28031) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Egyetlen egyszerű mozdulattal ki lehet kapcsolni ezt a hülye fülezést ha nincs rá szükség, nekem ez volt az első dolgom.
Gmail/3 pötty/Beállítások/mail cím/Beérkező levelek kategóriái és itt az elsődlegesen kívül minden pipát ki kell szedni, és kész, visszarakja az összeset az elsődlegesbe.
Ugyan ezt meg lehet csinálni az asztali verzióban is.

(#28034) Bozek válasza xenom0rph (#28030) üzenetére


Bozek
nagyúr

Felraktad gépre is a kliensprogramot innen?

[ Szerkesztve ]

(#28035) xenom0rph válasza Bozek (#28034) üzenetére


xenom0rph
őstag

Fel persze.. lehet kéne neki egy reinstall bár nem kérte gépre

halahala

(#28036) Tyer válasza xenom0rph (#28030) üzenetére


Tyer
őstag

runtastic tud ilyet? Hogy pl 30 kiloval 6x22-t bicepszeztem? Mármint nekem az edzös alkalmazás ezt jelenti...:O

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#28037) xenom0rph válasza Tyer (#28036) üzenetére


xenom0rph
őstag

Van futás, mountain bike, országúti kerékpár, gyaloglás, felülés, fekvő támasz, guggolás - nekem ezek mind edzésnek számítanak. :B

halahala

(#28038) Jazz válasza Tyer (#28036) üzenetére


Jazz
veterán

Van itt minden. [link]

free your mind

(#28039) Frozzy válasza Jazz (#28038) üzenetére


Frozzy
őstag

és itt súlyt hogy tudok beállítani ? mert fb-n bejelentkeztem kaptam egy gondolom "standard" súlyt és magasságot de ez nem tükrözi a valóságot. így meg gondolom nem lesznek valós értékek.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#28040) Tyer válasza Jazz (#28038) üzenetére


Tyer
őstag

Egy havi fizetésböl ki is jön:)
Nekem jo a papir, ceruza kombo:P

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#28041) Jazz válasza Tyer (#28040) üzenetére


Jazz
veterán

Hogy mi? A 200ft-os app? és 10-ből 9 free? És ha nagyon akarod még az is free ami látszólag nem, ez meg már csak rajtad múlik.:)

(#28039) frozzyZTE: passz. ha nem jó, dob ki, van itt húzezer másik. [link] Célszerű a legnépszerűbbeket leszedni. (bár ezt google ügyesen megoldotta hogy átláthatatlan legyen a rendszer, és csak egyesével tudd megnézni ezen adatokat)

free your mind

(#28042) xenom0rph válasza Jazz (#28041) üzenetére


xenom0rph
őstag

Én komolyan mondom, áttértem appbrainre.Mert ez a pléj... :U
Amikor meg iPaden nézem az appstore-t sírni tudnék! :O

halahala

(#28043) Jazz válasza xenom0rph (#28042) üzenetére


Jazz
veterán

Hát én ebből egy kukkot nem értettem. Valami iPad-el kapcsolatos....de az meg mi? :D

free your mind

(#28044) fatal` válasza pepe091 (#28033) üzenetére


fatal`
félisten

Ha asztalin megcsinálod, akkor mobilon már nem kell. :)

(#28045) noxon válasza raziel01 (#27913) üzenetére


noxon
őstag

Hát nekem nem csinálta, rá koppintottam kétszer, de úgy még kicsit maradt olvashatatlan, azon kívül nem sikerült megcsinálni

repligo ennél se csinálta :(

We live in a simulated world...

(#28046) LonGleY válasza xenom0rph (#28030) üzenetére


LonGleY
veterán

Teljesen jól működik pedig.

Lehetséges, hogy nem árt neki a fix belső IP cím.

(#28047) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Tudtok vmi jó virtuális billentyűzetet, amivel könnyedén lehet írni JavaScript-eket?

(#28048) LLKobe


LLKobe
veterán

TAláltam egy jó sms appot, gyors, szép egyszerű... Itt megtalálja akit érdekel.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28049) raziel01 válasza LLKobe (#28048) üzenetére


raziel01
veterán

Köszi. Ki is próbáltam. Könnyű, gyors. Tud mindent. :D
Angol vélemények róla

(#28050) LLKobe válasza raziel01 (#28049) üzenetére


LLKobe
veterán

Jaja, én már át is álltam erre. Ennél többet nem is várok egy sms apptól:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.