Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155251) baal-amiga válasza Somatom (#155230) üzenetére


baal-amiga
senior tag

De jó tipp volt, köszi. Egy csomó gagyi mobilváltozattal bíró oldal végre normális lett.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#155252) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Azt hogy tudom beállítani , hogy ha böngészőben ( Opera) keresek valamit és az YT videó linkre mutat és ha meg akarom nézni a videót , akkor ne a böngészőbe nyissa meg hanem a YT Vanced vagy YT appban?

(#155253) Somatom válasza WhiteWalker (#155252) üzenetére


Somatom
veterán

Hosszan nyomsz a videó linkjére és megosztás. Legalábbis TubeMate -tel így működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155254) WhiteWalker válasza Somatom (#155253) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megnéztem , itt nem. Elég sok appot felajánlott , elsősorban közösségi appokat , email , stb... De a YT vagy a YT Vanced nincs közte.:(

(#155255) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Hogyan tudom kikapcsolni az új androidban a végpont titkosítás funkciót?

(#155256) Viktor0610 válasza qwertly (#155255) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, csevegőappról van szó.
Ha nincs a kérdéses app beállításai között ilyen opció, akkor nincs erre lehetőség.

Samsung Galaxy A54

(#155257) lindermen


lindermen
aktív tag

Sziasztok! Olyan appot keresek amivel meg lehet jeleníteni csatlakoztatott BT eszközök akku szintjét. Köszi előre is!

(#155258) tarcsihun válasza lindermen (#155257) üzenetére


tarcsihun
csendes tag

Bluetooth audio widget

(#155259) Viktor0610 válasza tarcsihun (#155258) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyenkor célszerű a konkrét appot linkelni:

Samsung Galaxy A54

(#155260) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Az EESZT alkalmazás másnál se csinál semmit?
Ha belemegyek a "Digitális Covid igazolványok" menübe, eljutok erre a képernyőre:

Viszont, hiába kattintok a bejelentkezés gombra, egy pillanatra homokórázik ugyan, de nem csinál semmit, nem megy sehova.

(Xiaomi Redmi 5, Android 8)

(#155261) crok válasza batagy (#155260) üzenetére


crok
Topikgazda

Engem beenged, igazolványokat is megjeleníti.
Semmi eltérést nem találok a normálistól.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155262) kmarci25 válasza batagy (#155260) üzenetére


kmarci25
veterán

Szintén minden működik normálisan.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#155263) p.t.r válasza crok (#155249) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Köszönöm a segítséget neked is és mizolinak is :R Nem oldódott meg, de szerencsére nem is akkora gond.

(#155264) crok válasza p.t.r (#155263) üzenetére


crok
Topikgazda

Azért még pl. a GetApps-el (nem ezzel mert ez kínai) megpróbálnám frissíteni magát a Mi Calendar app-et, hátha akkor újra megjelenik, vagy ugyanígy egy APKval megpróbálnám "frissíteni", mondjuk APKMirror-ról leszedni egy APK-t és telepíteni (a zöld ikonos kell szerintem neked, nem a fehér mert az kínai).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155265) batagy válasza kmarci25 (#155262) üzenetére


batagy
őstag

Most újratelepítettem az EESZT-t, de ugyanezt a hibát tapasztalom. :(

(#155266) crok válasza batagy (#155265) üzenetére


crok
Topikgazda

Valami VPN-t vagy reklámblokkolót használsz-e?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155267) mizoli válasza p.t.r (#155263) üzenetére


mizoli
addikt

Következő lépésként én is azt javasoltam volna, hogy telepítsd újra az apk-t, de crok megelőzött. 🙂
Bár ahogy írod, nem nagy gond.

(#155268) g_g_g válasza batagy (#155265) üzenetére


g_g_g
őstag

Én úgy emlékszem, hogy telepített Chrome böngésző kell hozzá.
(nekem sem ment Opera-val)

(#155269) kanyi51 válasza batagy (#155265) üzenetére


kanyi51
senior tag

Bocs hogy beleszolok, De van ügyfélkapud? le vagy regisztrálva? ha igen mennie kell, nálam működik rendesen.

(#155270) k850 válasza lindermen (#155257) üzenetére


k850
addikt

Szia! Hanyas android használsz? Szerintem erre fölösleges plusz alkalmazás, android 11-en látható a beállításokba, ill. felső sávban is.
De lehet, hogy telefon specifikus. 🤔

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#155271) batagy válasza g_g_g (#155268) üzenetére


batagy
őstag

Ez volt a megoldás, köszönöm!

A Chrome nekem le volt tiltva!
Visszaengedélyeztem a Chrome-ot.

Utána még továbbra is a Soul Browser volt az alapértelmezett böngésző. Azzal már tovább jutott, megnyílt az ügyfélkapu azonosítás oldala, de nem tudott ebben a böngészőben beléptetni.

A Chrome-ot kellett alapértelmezett böngészővé tenni, akkor sikerült csak belépnem teljesen, és ott látom a Covid oltás igazolásokat.

#155266 crok , Reklámblokkolót nem használok.
#155269 kanyi51 , Persze, van ügyfélkapum. A Chrome volt letiltva nálam.

:R

[ Szerkesztve ]

(#155272) qwertly válasza Viktor0610 (#155256) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm a válaszodat igen arról van szó....
DE van hogy kódot küld :Y az illetőnek ha elakarja olvasni az üzenetemet?
És nem mindenkinek, mert akinél titkosítva van ott egy lakat jelenik meg.
Ezt a kényelmetlen funkcióról szívesen le mondanék, nem kell nekem ilyen szintű
titkosítás.

(#155273) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok.
A google fiók kétlépcsős azonosításával kapcsolatban lenne kérdésem.
Bekapcsolnám a szolgáltatást és telefonszám megadása után egy illetve két érdekes telefonszámról kapok azonosító kódokat.
+36303444073, +36305555594
Ezek milyen számok? Rákerestem, de mindenféle revolutos, meg más szolgáltatással kapcsolatban kidobta ezeket a számokat. Adathalász számnak is írja pár oldal.
Szóval milyen számok ezek?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#155274) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
1.
Mivel lehet megoldani, hogy két telefon eltávolodik egymástól akkor elkezdenek jelezni/hangjelzést adni, mindkettő? Azt hiszem az is elég, ha Bluetooth-on kapcsolatban vannak és ha megszakad a BT kapcsolt akkor jeleznek. Nem valami műholdas helymeghatározós módszerre van szükség.
2.
Két "párosított" telefon közül bármelyik megmozdul akkor a másik telefon jelez, hogy a "párját" megmozdították.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#155275) kidnou válasza rothfb (#155273) üzenetére


kidnou
senior tag

A hozzászólásoknál nézd a dátumot is. Ezek bérelt számok, amik folyamatosan változnak. Nyugodtan ird be a kódot amit kapsz

(#155276) Viktor0610 válasza rothfb (#155273) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínűleg olyan szolgáltatók számai, akik mindenféle cégeknek nyújtanak ilyen szolgáltatást. (Mármint a megerősítő SMS-kód küldését.)

Samsung Galaxy A54

(#155277) mizoli válasza Viktor0610 (#155276) üzenetére


mizoli
addikt

A Google kétlépcsős azonosításáról volt szó.
Lehet, hogy szegényeknek nem futja egy saját szerverre, hogy valami külső szolgáltató(ka)t vesznek igénybe? Ez adatvédelemi szempontból csöppet sem aggályos?
Nem értem.

(#155278) Viktor0610 válasza mizoli (#155277) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem ismerem ezeknek a rendszereknek a működését, de az biztos, hogy én is találkoztam már olyannal, hogy egy szolgáltató olyan SMS-számról küldött SMS-t, amiről már korábban másik cégtől kaptam üzit.
Szerintem arról lehet szó, hogy ezeket az SMS-küldő szolgáltatókat időnként lecserélik. Mert a másik olcsóbb, stabilabb, stb...

Samsung Galaxy A54

(#155279) cidalain


cidalain
veterán

Megjelent egy frissítés a Messengerhez, update után már jól működik, nem fossa össze magát...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155280) crok válasza cidalain (#155279) üzenetére


crok
Topikgazda

..és app startnál már azt írja legalul hogy from Meta.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155281) Viktor0610 válasza crok (#155280) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[TROLL]Milyen telefonon nézed?Nokia 3310? Nálam nem látszik semmi ilyesmi felirat! ;] [/TROLL]

(Tuuuuudom, frissítés után, az első indulás lassabb. :DDD )

Samsung Galaxy A54

(#155282) crok válasza Viktor0610 (#155281) üzenetére


crok
Topikgazda

Force close / restart után cold start van - akkor látni fogod te is :U ;]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155283) Viktor0610 válasza crok (#155282) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes, hogy az nem volt elég, hogy kidobjam a memóriából, de a bezárással már tényleg bedobta nálam is.

Samsung Galaxy A54

(#155284) Isten88 válasza kory24 (#155245) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszönöm! :)

(#155285) insight


insight
aktív tag

Sziasztok!
Facebook appban, mikor fotót szeretnék feltölteni, a képek és videók sorrendje egy őskáosz, pedig a Galériában szépen időrendi sorrendben jelennek meg. Lehet ezen javítani valamit?

Köszi!

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#155286) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Nemrég volt itt értekezés az email kliensekről. Létezik olyan alkalmazás (az sem baj ha fizetős), ami rendesen szinkronizál gmail fiókkal?

A hivatalos Gmail és Outlook alkalmazás sem az igazi, hiába törlök pl. egy levelet a telefonon, ha meg van nyitva pc-n, böngészőben is a levelezés, itt ugyanúgy megmarad a levél. Ugyanígy ha elolvasok valamit a telefonon, a pc-n továbbra is olvasatlannak jelöli. Van olyan, ami jól kezeli ezt?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#155287) crok válasza kutga (#155286) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudom melyik alternatív klienst ÉS melyik protokollal használtad (POP3 vagy IMAP)* és hogy hogy állítottad be a GMail-t hogy hogy kezelje a törlést.. de nekem ilyen problémám nincs, ajánlom a FairEmail-t, MailDroid-ot, K-9-et, Bluemail-t:

FairEmail - szintén nyílt forrású (reklámmentes) email kliens, enyhén fizetős kényelmi szolgáltatásokkal
MailDroid - ingyenes (de nem nyílt) email kliens
K-9 - ingyenes, nyílt forrású email kliens (Google Play link - csak alig frissül Play-ben de a beta kb. ugyanúgy megy ki mint a GitHub release-ek, használd azt ha a legeslefrissebb verziók kellenek de a Play-ben a beta ugyanaz lesz)
Blue Mail - ingyenes email kliens, szerintem nagyon jó!

*IMAP-ot használok és a FairEmail FAQ (153) szerint van beállítva a Gmail:
a weben belépve a Settings -> Forwarding and POP/IMAP

When I mark a message in IMAP as deleted:
Auto-Expunge off - Wait for the client to update the server.
(az Auto-Expunge on az alapértelmezett)
- valamint -
When a message is marked as deleted and expunged from the last visible IMAP folder:
Immediately delete the message forever
(Az Archive az alapértelmezett - az a gond)

És így tökéletesen működik - az említett 4 app biztosan, FairEmail-t használok most főleg.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155288) kutga válasza crok (#155287) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi, kipróbálom így. Nekem a K9 jön be. :)

Let the Zone take me if I am.

(#155289) consono válasza kutga (#155288) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam ez Outlookkal is működik, legfeljebb frissítenem kell a Gmail oldalát, vagy telón a mappát...

"In God we trust. All others must bring data"

(#155290) Fall-N válasza crok (#155287) üzenetére


Fall-N
veterán

Sokszor akartam már kérdezni, hogy FairMailnél, miért van az, hogy ha törlöm a levelet (például értesítési sávon vagy húzásos művelettel) akkor először archiválja és nem a kukába teszi? Gondolom valami hülye Gmail beállítás lesz.

(#155291) crok válasza Fall-N (#155290) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, a valasz pedig pont annak a hsz-nek a vege amire valaszolva kerdeztel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155292) Fall-N válasza crok (#155291) üzenetére


Fall-N
veterán

Köszi beállítom. :R Azért furcsállom, mert Aquamail rendesen törölte és ott is csak a varázslóval állítottam be a fiókokat.

Szerk: beállítottam, sajnos sosem mentem végig a Gmail beállításain, így sok minden alapon volt. :B

[ Szerkesztve ]

(#155293) kutga válasza consono (#155289) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy tűnik a gmail beállításai nem voltak rendben.

Let the Zone take me if I am.

(#155294) lindermen válasza k850 (#155270) üzenetére


lindermen
aktív tag

Köszönöm mindenkinek! Samsung a52s van. Majd megnézem hogy be lehet-e allitani hogy mutassa, eddig nem láttam sehol erre lehetőséget. (Ios-ről jöttem, ott ez alapfunkcio volt, tanulom még a rendszert)

(#155295) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! TVProfil-t használókat kérdezném, hogy nektek is eltűnik-e időnként az Aréna4 a kiválasztott csatornák listájából? Tehát elvileg ki van választva, a lehetőségek között ott van a szolgáltató csatornái között, de a programot nem mutatja, nincs is ott. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#155296) Luissimo


Luissimo
veterán

Miért nem tudja az egyik telefonon (SamuA70) gmail alkalmazás letölteni a mailek csatolmányait, hibára fut, "probálja meg késöbb" jeligével?
A másik telefonon (SamuA50) ez nem gond.

A beállitásokban engedélyezve van a csatolmányok letöltése, ennek ellenére nem megy.
Ha el akarom olvasni á csatolmányt, akkor aömásik telefon után krll nyúlnom, vagy tableten, vagy laptopon kell tennem.

Vajon miért ?

(#155297) crok válasza Luissimo (#155296) üzenetére


crok
Topikgazda

A Letoltesek es a Letoltesvezerlo app adatait torolted mar?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155298) tomy86 válasza tylerddd (#155295) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam is, de ez valószínűleg amiatt van, hogy a csatorna képtelen egy rendes műsorújságot összehozni és a program is az ő oldalukról veszi az adatokat, ha jól tudom. Ha nem talál adatokat, akkor nem is jeleníti meg az adott csatornát. Az arena4 oldalán pedig most sem látható semmi műsorújság menüpont alatt. Gondolom ezért is hanyagolja több hasonló app az arena4-et. Az arena4 facebook csoportjában már kérdeztem, hogy valaha megoldják-e ezt a problémát vagy mindig a facebookon kell-e tájékozódni az aznapi műsorról, de választ azóta sem kaptam. De rákérdezhetsz a tvprofil fejlesztőinél is, ők készségesebben válaszolnak, mint az arena4.

[ Szerkesztve ]

(#155299) darvinya válasza Luissimo (#155296) üzenetére


darvinya
titán

Ugyanaz email cím?
Ha igen, akkor nézd meg a Google beállítások alatt, hogy mind két készülék teljes jogon fér hozzá az adatokhoz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#155300) Somatom


Somatom
veterán

Használ vki olyan (galéria?) appot, ami Google Térképen, hely szerint jeleníti meg a fotókat? Bónusz, ha koordináták nélküli képeket is meg tud jeleníteni úgy, hogy a képek időpontját összeveti a Térkép idővonal adataival.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.