Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) zebede válasza Bozek (#92993) üzenetére


zebede
őstag

Sima user errornak tűnik az egész amit felsoroltál. :DD

(#93002) Mauzes válasza weiss (#92998) üzenetére


Mauzes
őstag

Nálam is hasonló. Néha szinkronizál azonnal, néha egyáltalán nem. Nekem már hónapok óta problémám van ezzel.

(#93003) aprokaroka87 válasza weiss (#92998) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

van olyan hogy nekem sem,és fúrcsamód ezt azota tapasztalom amióta a gmail app megköveteli a google play szolgáltatásokat.

nem lennék meglepődve ha a google play services nincs a helyzet magaslatán

(#93004) Narxis válasza aprokaroka87 (#93003) üzenetére


Narxis
nagyúr

A google play services sosincs a helyzet magaslatán, az azt fejlesztő csapatot legszívesebben a sivatagba száműzném.

Thanos was right.

(#93005) aprokaroka87 válasza Narxis (#93004) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nekem kb 1 hónapja nincs gond vele,a play store és a google play services rendszer app,vagyis hogy a data/app helyen van,de a rendszer úgy ismeri fel mintha a system/app-ban lenne

(#93006) Bozek válasza zebede (#93001) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez ám az értelmes reakció. Azt is elárulhatnád, hogy miért user error... Hol tudok két különböző mappából beolvastatni zenéket úgy, hogy az összes többi SD kártyán lévő cuccot békén hagyja? Nem akarom a kabarékat a zenetárba, csak a zenéimet.

Az se user error, hogy a könyvtár kiválasztásánál eltűnik a két pont a tetejéről, ha egy mappát visszalépsz. Majd nézd meg és utána köss bele az emberbe. User error akkor lett volna, ha meg se találom az SD kártyát, de nagy nehezen azért meglett.

[ Szerkesztve ]

(#93007) #61600768


#61600768
törölt tag

Tudd valaki olyan appról ami kiírja mennyit romlott az akkum azóta mióta megvettem?

(#93008) zebede válasza Bozek (#93006) üzenetére


zebede
őstag

Nézegesd még a beállításokat, vagy használj másik zenelejátszót, egyszerűbbet. ;)

(#93009) Bozek válasza zebede (#93008) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjad, hogy hol van. Én végignéztem a beállításokat, de nem találtam.

(#93010) zebede válasza Bozek (#93009) üzenetére


zebede
őstag

De mit szeretnél pontosan?
Egyszerre csak egyet.

Azt hogy amikor a Jetaudioban a "Dalok" fülre nyomsz akkor a listában csak egy adott mappán belüli zenék jelenjenek meg?

[ Szerkesztve ]

(#93011) Narxis válasza Bozek (#93009) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem biztos, hogy értem a problémád. Beállítások/Böngésző résznél kiválasztottad a Zenemappa korlátozást és ennek ellenére máshonnan is mutat zenéket?

Van a Beállítások/Egyéb rész alján Médiatár újraépítése és Médiatár újraépítése(Válasszon mappát) lehetőség is. Lehet az kell neked? De lehet nem értem a problémát. Nekem az összes zeném külső SD-n Zene nevű mappában van. Sose volt gondom vele ja és csak a Folder nézetet használom mivel lusta vagyok id tag-eket szerkeszteni.

Thanos was right.

(#93012) zeon.hu válasza weiss (#92998) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A gmail probléma széleskörű, már kb android verziótól független.
Androidpolice cikk.

#?*@&!

(#93013) mikk2000


mikk2000
őstag

Hellósztok, egy android 4.1-es magyar nyelvre állított telón menüből hol látom hogy mennyi a belső memóriája, azaz a ramja, ami 0.5/1/2GB szokott lenni. Ez konkrétan egy Samsung Galaxy S3-as, tudom hogy mennyi van neki elvileg, de szeretném látni a menüjéből is.

Köszönöm!

(#93014) Bozek válasza zebede (#93010) üzenetére


Bozek
nagyúr

és (#93011) Narxis: Van két zenemappa az SD kártyán, az egyik a sima Music, a másik meg a ZeneFLAC. Azt szeretném, ha csak ebből a két mappából olvasná be a zenéket és csak ezeket jelenítené meg. Az Előadók között se szeretném a többi mappában található előadókat látni.

Narxis: Próbáltam mind a két megoldást, de sehogy sem jött össze. PowerAMP-ban megoldható, hogy az egész faszerkezetből kijelölöm a számomra szükséges mappákat és csak azokat látom a lejátszóban. Itt meg jön a Kabareklub mappából is az összes kabaré, ami majd 1000 fájl.

(#93015) darvinya válasza Bozek (#93014) üzenetére


darvinya
titán

Miért nem rakod egy Music gyűjtő mappába az két mappát?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93016) zebede válasza Bozek (#93014) üzenetére


zebede
őstag

A két mappát bele kell rakni egy mappába, aztán a

Jetaudio -- beállítások -- böngésző -- zenemappa -- zenemappa korlátozása -- válasszon mappát,

és itt kiválasztod azt a mappát amelyikbe beleraktad a kettő mappát.

[ Szerkesztve ]

(#93017) Bozek válasza darvinya (#93015) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert nem akarom. Ennyit azért nem ártana tudnia egy zenelejátszónak, ha már itt annyian a "legjobbnak" minősítik.

(#93016) zebede: Próbáltam egy mappával, a daloknál jó is volt, viszont az előadóknál és az albumoknál nem, ott megjelentek a kabaréklubos cuccok is.

Az még érdekes egy történet, hogy kínai karakterek vannak az listában. Tudom, az ID3 Tag hibája, de ha megnyitom a szerkesztővel a tag-et, akkor ott jó. De hiába mentek rá, visszatérnek a kínai karakterek.

(#93018) zebede válasza Bozek (#93017) üzenetére


zebede
őstag

Ki mondta hogy ez a legjobb zenelejátszó? Aki ezt mondja gondolom úgy érti, neki ez a legjobb.

Ez ilyen, nem szarabb mint a többi, csak másképp működik, nem is jobb mint a többi csak van hozzá egy-két hangzás javító (igaz pénzért) ami szerintem sokat dob a minőségen, de szerinted nem.
A kínai karakterekhez nem tudok mit szólni mert nálam nem produkálja.

De miért nem hagyod a fenébe és használod a Powerampot?
Nem kell ide beírnod minden alkalommal hogy milyen szar, mikor találsz benne valamit ami nem tetszik neked.

[ Szerkesztve ]

(#93019) darvinya válasza Bozek (#93017) üzenetére


darvinya
titán

Új id -t használnak APE-t.
Nálam is ekkor javult meg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93020) Tesztelo.hu válasza #61600768 (#93007) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Jó lenne, ha lenne ilyen. :)

(#93021) Troy. válasza weiss (#92998) üzenetére


Troy.
addikt

Nálam nem, legutóbbi frissítés óta van vele valami. (LG G4, 6.0 android)

Egyébként a sleep as android most akciós. (Nálam 250Ft-ot vont le!)

.

(#93022) Narxis válasza Bozek (#93017) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kipróbálhatod azt is, hogy írsz a fejlesztőknek aztán lehet a következő frissítésben meg lesz oldva.

Más: frissült a cliMate Animated WeatherWidget és kapott egy pofás városi témát, jól néz ki. :)

Thanos was right.

(#93023) holozis_HUN válasza Narxis (#93022) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Linket tudsz dobni? :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#93024) Lacielvtárs válasza Troy. (#93021) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ejjha, és az a sleep alkalmazas konkretan mire jó?
Komolyan horkolast tud gatolni, hogy teszi? :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93025) Narxis válasza holozis_HUN (#93023) üzenetére


Narxis
nagyúr

Dobom :)

Thanos was right.

(#93026) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak. Ha a p8 lite telefonom gyari tisztító progit lefutattok, akkor az milyen adatokat töröl?
Azt irja kozel 1 giga felszabadithato.
Viszont milyen adatok azok?
Esetleg mentett bejelentkezesi adatok?
Mert ha ogen, akkor nem torolnem őket.
Valaszt elore is köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93027) pethYeti


pethYeti
addikt

Gmail helyett mit ajánlotok? Tényleg egészen szánalmas, hogy több hónapja hol értesít új levelekről hol nem. Kezdem baromira unni. :W

(#93028) #61600768 válasza pethYeti (#93027) üzenetére


#61600768
törölt tag

inbox

[ Szerkesztve ]

(#93029) beg válasza pethYeti (#93027) üzenetére


beg
veterán

K9 mail, blue mail.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93030) #79335424


#79335424
törölt tag

Adott egy dual SIM -es teló. Egyik kártya hazai, másik külföldi. Szeretnék Whatsappot használni számátregisztrálgatás nélkül. Lehet egy fiók, vagy akár kettő (a kettőnél csak az a bibi, hogy a két számhoz, egy Android ID tartozna). Tud rá valaki megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#93031) weiss válasza zeon.hu (#93012) üzenetére


weiss
addikt

Uff, szépen vagyunk :(

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#93032) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Találkoztatok vibernél iszonyatos adat fogyasztással?
Valamiért elzabálta az adatom. És fel nem foghatom, hogy mit csinál. Számlazárás óta tehát egy hét alatt úgy evett meg 300mb a háttérben hogy 24 órából 20at wifin vagyok. Ez csak a mobil net Plusz 800mb wifin. Mindezt egyetlen hívás nélkül.. Mi a sz@r???

(#93033) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Létezik olyan alkalmazás, ahol be lehet állítani, hogy csak bizonyos appok használják a netet ?
Root nélküli érdekelne és az sem lenne baj, ha tudna magyarul.
Előre is köszi.

Redmi Note 9

(#93034) Zeki válasza felixo (#93033) üzenetére


Zeki
nagyúr

no root firewall a neve, a play áruházban van.

(#93035) Fall-N válasza Bozek (#93017) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem is ezért nem befutó ez a JetAudio. GoneMAD sokkal jobban személyre szabható és érdekes módon az összes fajta ID3tag-et (leginkább ID3v2-et használok) jól jeleníti meg.

@Narxis: Nagyon jól néz ki ez a cliMate. Nem zabálja az akksit? Tetszik, hogy úgy néz ki mint a stock Samu widget, vagyis ez szebb is. Csak az sajnos nem működik Novával.

Ez a sok Play store hiba meg szerintem inkább szerver oldali lehet. Eleve random dobálja a hibát, meg OS verziótól függetlenül előjön.

[ Szerkesztve ]

(#93036) beg válasza Fall-N (#93035) üzenetére


beg
veterán

GoneMad +1
Kevés csicsa, mapákat is ki lehet választani, nem csak előadó, album szín, szag alapján. Lock screenre kiteszi magát, más nem kell nekem egy zenelejátszótól.
És nem száll el hitelesítési problémával a fizetés után net nélkül, mint a poweramp :) (pedig azt is megvettem)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93037) zeon.hu válasza beg (#93036) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mióta nálam is ilyen gond volt a poweramp-al párszor, azóta legalább 5-6 rom (custom, pre rooted) volt fent és megszűnt a hiba.
Talán javították.

#?*@&!

(#93038) #79335424 válasza beg (#93036) üzenetére


#79335424
törölt tag

+1
Egyszer volt vele egy problémám. 10percen belül reagált rá a fejlesztő. Szerencsére, csak beállítási hiba volt. Egy gondom van vele. Nem kezeli a hálózati meghajtókat (igaz, a Poweramp sem). Hogy ezt miért hagyják ki a lejátszókból? Erre marad a Kodi, vagy a BS Player (vagy, a CIFS csatolás, ha működne ezzel a vacak tárhelyemulációval).

(#93039) Fall-N válasza beg (#93036) üzenetére


Fall-N
veterán

PowerAMPot én is megvettem, talán a 3.0 jobb lesz.

(#93040) Oldman2 válasza RootRulez (#18201) üzenetére


Oldman2
veterán

Rosszul emlékszek, hogy volt itt a PH Fórumán egy Android programok honosításával foglalkozó szál?

Nem lelem...
:-(

(#93041) baalco válasza Oldman2 (#93040) üzenetére


baalco
tag

erre gondolsz? :)

[ Szerkesztve ]

(#93042) sharkybacsi válasza Fall-N (#93035) üzenetére


sharkybacsi
tag

Ha már időjárás és widget:
Klara
Ez nem úgy néz ki mint a Samsung widget-je, de ingyenes, és nagyon fogyasztható és szép formában nyújt elég sok infót.

[ Szerkesztve ]

(#93043) majestic


majestic
őstag

Tudtok ajánlani olyan ideiglenes fájlokat, ram-ot egyén szükségtelen dolgokat tisztító programot ami jó és biztonságos?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#93044) Narxis válasza Fall-N (#93035) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem eszi egyáltalán.

Thanos was right.

(#93045) Bozek válasza majestic (#93043) üzenetére


Bozek
nagyúr

RAM-ot nem kell tisztítani, minden másra ott a(z) MasterCard SD Maid.

(#93046) air


air
nagyúr

Tudtok mondani nekem olyan ébresztő, időzítő stb. alkalmazást, amiben lehet egyszerre több visszaszámláló riasztást csinálni, illetve olyat - a Timely-n kívül - amit Xperiákon ki lehet tenni az álmodozás funkcióba.
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93047) Fall-N válasza Narxis (#93044) üzenetére


Fall-N
veterán

Az jó akkor majd be is szerzem ha lesz a bankkártyámon kredit. ☺

@sharkybacsi: Ez is jól néz ki. Most jelenleg a Weather Timeline-t használom. De a szoktam még saját készítésű KWGT vagy Zooper widgetet is.

[ Szerkesztve ]

(#93048) Bozek válasza air (#93046) üzenetére


Bozek
nagyúr

Úgy hirtelen: [link]. De ha a MultiTimer-re rákeresel a Play-en, biztos találsz még.

Az Álmodozás nem Xperia cucc, hanem Android. Oda is ilyen többszörös időzítőt akarsz kirakni?

(#93049) Oldman2 válasza baalco (#93041) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, ez az!!!!

(#93050) air válasza Bozek (#93048) üzenetére


air
nagyúr

Neeeem. Oda rendes órát, de ha az időzítőt is tudja, akkor nem kell 2 külön app.
Most az általad korábban a Z1C topikban említett Timely-t raktam ki, de megnéznék másikat is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.