Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155701) cidalain válasza cidalain (#155699) üzenetére


cidalain
veterán

Nyomtam végül egy factory resetet TWRP-ből, mert a Wipe cache után ugyanolyan szar volt. Majd meglátjuk.
Attól függetlenül valami debugger app jó lenne

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155702) crok válasza cidalain (#155699) üzenetére


crok
Topikgazda

Barmelyik logcat app jo lenne de adb vagy root akkor is kene hogy jogosultsagot adj neki logcat-re. Vagy about-ban nyomkodd a CPU-t mikor mar szarakodik. Ha idohoz kotott a dolog gyanitom valami idohoz kotott dolog lesz, pl. backup.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155703) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Használ valaki autó gyorsulás mérő appot? Olyan kellene ami méri a gyorsulást és rögzíti az időt mondjuk 60nal, 100nal és így tovább. Fizetős is lehet. Az is jó ha a vezetés végén összesítene hogy hány km lett megtéve, mennyi idő alatt stb.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#155704) szimi57 válasza MikeWazowski (#155703) üzenetére


szimi57
őstag

[link] Műszerfal helyett használom. Tud gyorsulást is mérni több távra, viszont kell hozzá adapter, ami a motorvezérlőt olvassa. Kb. 10 e. Ft. [link] Ezt nem ismerem, de direkt autósoknak készült.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155705) MikeWazowski válasza szimi57 (#155704) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De adapter nélkül is használható sebesség mérésre, stb? Gondolom az adapter egyéb motorral kapcsolatos dolgokhoz kell csak,nem? Neked van?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#155706) crok válasza szimi57 (#155704) üzenetére


crok
Topikgazda

A Torque Pro baromi jó, [én így használom]. Igen, logot is csinál ha kell de szerintem azért vastagon olcsóbban hozzá lehet jutni jól működő ELM327 dongle-hez és a Torque Pro-val együtt is 5K alatt lehet maradni. Bár ha csak utat meg gyorsulást kell méretni akkor a Torque meg egy dongle ágyúval verébre.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155707) w.miki


w.miki
veterán

Zárképernyő alkalmazást ajánlanátok párat, ami megy Android 11-12-n? Ingyenest.
Eddig Turn Off Screen (képernyőzár) használtam, de most elkezdte azt, hogy csak akkor megy, ha a kisegítő lehetőségek gomb is ott van az alsó navigációs sávban.
Most feltettem ezt Screen Lock (Képernyőzár), de ez mindig reklámot akar nézetni.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155708) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Sose használtam mobilon vírusírtót, régebben Adguard-ot majd már csak adguard dns-t.
Sose volt gondom, igaz nem is járok kétes oldalakon...

Este írt ismerős, hogy rengeteg spamet kap értesítésben , főleg erotikus jellegűeket. Elmondása alapján járt felnőtt oldalakon....

Ma délután megyek majd megnézni mit tehetek ellene.

Xiaomi telefon.

Ezzel kezdem majd gondolom: Reklámok, hirdetések kikapcsolása Xiaomi, Poco, Redmi modelleken

Ha ez nem segítene akkor mivel folytassam?
Találkozott már más is ilyenekkel?
Valamelyik Play-en lévő free vírusírtó le tudja pucolni ezeket?

Illetve, hogy a későbbiekben ne járjon így van olyan ami esetleg folyamatosan védené a telefont ezek ellen?
(felnőtt oldalakra valszeg úgyis fog járni....)

Pontos típus: 11 Lite 5G

Köszi

(#155709) crok válasza kory24 (#155708) üzenetére


crok
Topikgazda

Amivel kezdeni akarsz az jó de az a rendszerapp-ek reklámjaira vonatkozik, neki nem az lesz a baja. Neki [ez] for segíteni. Ezen egyébként a vírusírtó nem fog segíteni (megjegyzem szerintem máson se..), inkább a tudatos telefonhasználat.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155710) Viktor0610 válasza kory24 (#155708) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a Chrome dobálja az értesítéseket. A Chrome-ban tudod ezt beállítani. Ha sikerült törölni, akkor célszerű ki is kapcsolni, hogy az oldalak értesítéseket jeleníthessenek meg.

Ha ez nem segítene, akkor jöhetnek a crok által írtak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#155711) Tökimanó válasza w.miki (#155707) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nem tudom hogy ilyenre gondoltál vagy másra. Én ezt használom nagyon régóta. [link] Elég régen frissítették de mégis jól működik. Android 11 van a telefonomon.

(#155712) zeon.hu válasza w.miki (#155707) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Milyen telefon?
Ha Samsung, akkor Nice Lock, azon belül NavStar. Ki tudsz vele tenni plusz gombokat a navigációs sávra:

(Egyébként a zárképernyő alkalmazás más, az egy launcher kb, ami lecseréli a gyári lockscreent)

#?*@&!

(#155713) w.miki válasza zeon.hu (#155712) üzenetére


w.miki
veterán

Samsung s10e, Android 11.
Inkább pont az a bajom, hogy a kisegítő lehetőségek gombbal együtt már sokalltam a lent lévő gombokat.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155714) szimi57 válasza crok (#155706) üzenetére


szimi57
őstag

[kép] Nálam így néz ki. Egy külön telót rendszeresítettem erre a célra.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155715) szabi__memo válasza szimi57 (#155714) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az usb csak táp miatt??

(#155716) szimi57 válasza MikeWazowski (#155705) üzenetére


szimi57
őstag

Sosem próbáltam adapter nélkül, de a következő alkalommal megnézem. Elvileg tudnia kell az elvártakat.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155717) szimi57 válasza szabi__memo (#155715) üzenetére


szimi57
őstag

Igen.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155718) zeon.hu válasza w.miki (#155713) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor Galaxy Store-ból szedd le a Screen Lock-ot: [link]

#?*@&!

(#155719) crok válasza szimi57 (#155714) üzenetére


crok
Topikgazda

Tök jó! Az a fajta tartó amit használsz is tök jó - csak én a műszerfal fölött szerettem volna látni az infót (alul így beakasztani nem is tudom, nincs rá hely) és taszkváltással a Sygic mellett akartam volna használni.. na, azt a tartómat megette a nyári nap, egyszerűen "kitágult" a műanyag :D Így maradt a CD helyébe betolt tartó, másik meg egy A oszlop mellé a kis háromszög üvegre betett vákuumos tartó, az is jó mert mellette felhúztam a tápot fixen egyből alá és se nem takar ki semmit se nincs napfényben nyáron.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155720) w.miki válasza Tökimanó (#155711) üzenetére


w.miki
veterán

Screen Off and Lock összeakad az ujjlenyomat olvasóval (nem old fel)
NiceLock-ot meg én nem tudtam működésre bírni, vagy nem jöttem rá.
Köszi a GS-ost még megpróbálom :R :R

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155721) w.miki válasza zeon.hu (#155718) üzenetére


w.miki
veterán

Köszi, ezzel úgy néz ki boldogultam, de ebben is naponta rá kell kattintani a reklámra?

Más:
Böngészőt, ami Android 11 alatt is meg tud nyitni egy lementett html file-t, tudtok ajánlani?
Edge, FF, Opera, Chrome nekem azt írja, nincs jogosultságom. Pedig adtam neki.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155722) zeon.hu válasza w.miki (#155721) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem láttam még reklámot benne!

#?*@&!

(#155723) Tökimanó válasza w.miki (#155720) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Összeakad az ujjlenyomat olvasóval és nem old fel? Mármint mi nem old fel? Az ujjlenyomat? Nálam olyan még soha nem fordult elő.

[ Szerkesztve ]

(#155724) Aurig@ válasza w.miki (#155721) üzenetére


Aurig@
őstag

Én Kiwi böngészőt használok, Android 11 van nálam is, hibátlanul megnyitja a mentett html fájlt.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#155725) p.t.r válasza w.miki (#155707) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Azt nem tudom, hogy 11-en hogy viselkedik, de reklám nincs benne: Lock

(#155726) w.miki válasza Aurig@ (#155724) üzenetére


w.miki
veterán

Hogyan nyitod meg vele a html file-okat? Nekem ez is azt írja, hogy a hozzáférés megtagadva.

A két Lock alkalmazás, nálam s10e-n lezárja a képernyő, de feloldani nem enged ujjlenyomattal, csak PIN kóddal.
A Samsung-os Lock az jó, de nekem abban reklám van.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155727) Aurig@ válasza w.miki (#155726) üzenetére


Aurig@
őstag

Rákattintok és rákérdez, hogy mivel akarom megnyitni. Kijelölöm az böngészőt és megnyitja.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#155728) w.miki válasza Aurig@ (#155727) üzenetére


w.miki
veterán

Miben kattintasz rá?
Én TotalCommander-ben csinálom, a Download mappában van a lementett html file, és ha TC-ben rákattintok, betölt egy content://tc/storage/m.html file-t, de nem jól jelenik meg, nem az, ami le van mentve benne, és PCn megnyílva lenne :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155729) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Google playben be lehet állítani, hogy letölteni bármit csak jelszóval lehessen vagy olyan alkalmazás amivel ezt betudom állítani, hogy a gyerek ne töltsön le hülyeségeket. Itt most nem a játékon belüli fizetésre gondolok. Köszönöm a válaszokat!

(#155730) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

A You Tube Music prémiumban, telefonon letöltött zenéket valahogy elő lehet csalogatni a laptopon? És fordítva.
Közben azzal szembesültem hogy másik telefonon sem találom őket. Ugyanaz a fiók mind. Ez így normális hogy csak azon az eszközön van rajt amelyikre töltve lett?

[ Szerkesztve ]

(#155731) ollie válasza cekkk (#155729) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, úgy hívják, hogy Google Family Link. A gyerek és a szülő telefonjára is kell telepíteni.
[link]

Beállíthatod, hogy minden letöltéshez engedély kelljen, amit a mobilodról megadhatsz,és ebben az esetben automatikusan települ a gyerek mobiljára.

[ Szerkesztve ]

***

(#155732) cekkk válasza ollie (#155731) üzenetére


cekkk
veterán

:R

(#155733) AtHoS válasza w.miki (#155728) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Aztán hol lett lementve a kérdéses weboldal? Android-on androidos böngészővel vagy PC-n?

Ha html-be mented PC-n, akkor lesz mellette ugyanolyan néven egy mappa is, azt is át kell pakolni telóra. Bár gondolom ezt biztos eddig is így csináltad

read-only mode on the forum

(#155734) Aurig@ válasza w.miki (#155728) üzenetére


Aurig@
őstag

Solid Explorer-t használok.
Ilyen lehetőségeket dob fel:
Kiválasztom és megnyitja.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#155735) attamb


attamb
junior tag

Új telefonom van, új SIM kártyával. Tudtok olyan alkalmazást, amivel lehet exportálni a telefonszámaimat az új készülékre. Előre is köszönöm.

(#155736) cidalain válasza attamb (#155735) üzenetére


cidalain
veterán

A régi telón a google-be mented a contact-okat, majd az új telón ugyanazt a fiókot választva már ott is vannak.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155737) attamb válasza cidalain (#155736) üzenetére


attamb
junior tag

:R

(#155738) cekkk válasza ollie (#155731) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi, mégegyszer!
Ezt már hamarabb kelett volna alkalmaznom. Nagyon jó. :C

(#155739) w.miki válasza Aurig@ (#155734) üzenetére


w.miki
veterán

Köszönöm! :R :R
Solid Explorer-rel jó a Kiwi, Opera, Soul, Vivaldi Böngészővel is.

Aki kíváncsi rá, mivel szenvedek ennyit ide feltettem ZIP formátumban. Meki Kupon-t nyerhet vele. Almáspitét adnak a kódért, 1000 Ft felett.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155740) Aurig@ válasza w.miki (#155739) üzenetére


Aurig@
őstag

Szívesen!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#155741) MikeWazowski válasza Tökimanó (#155730) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Lokálisan az eszközre menti a zenéket, de olyan módon hogy nem tudod lejátszani semmivel,csak a yt music-kal. Attól hogy egy fiókra vagy bejelentkezve, nem azt jelenti hogy másik eszközre belépve ott lesz a fájl.
Minden eszközre külon belépve töltsd le a zenéket.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#155742) kaciokos válasza w.miki (#155739) üzenetére


kaciokos
őstag

A fájlok megnyitása TC-ben kicsit furán működik, nekem is volt vele bajom. Egyébként lehet állítgatni, a beállításokban van egy "Internal associations", ott megadhatod, hogy milyen fájlt mivel és milyen módszerrel nyissa meg.

(#155743) Tökimanó válasza MikeWazowski (#155741) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm a választ! Azt tudtam hogy csak a yt music játssza le a letöltéseket. De azt gondoltam ha már prémium akkor nem csak az adott eszközön hanem máson is lehet hallgatni. Azért lett volna jó mert ha például a laptopon hallgatok zenét és letöltök valamit ami tetszik, akkor azt később a telefonon is le tudom játszani . Így most itt is, meg ott is van egy csomó .Az viszont biztos hogy egy vagon zenét nem fogok több helyre letölteni.

(#155744) kaciokos válasza Tökimanó (#155743) üzenetére


kaciokos
őstag

Úgy érted, hogy azt szeretnéd, hogy ha egyik eszközön letöltöd, automatikusan töltődjön le a többin is? Ezt valószínűleg azért nem csinálták meg, mert általában PC-n jóval több tárhely áll a rendelkezésedre, mint telefonon, és a PC-n letöltött zenék könnyen telíthetnék a telefont.

(#155745) Tökimanó válasza kaciokos (#155744) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Van abban valami amit írsz. De azért a mostani telefonokon 15-20 giga nem feltétlenül jelent gondot. Nem beszélve arról hogy akár lehetne benne olyan beállítás is amivel meg lehetne adni melyik eszközre töltse vagy ne töltse.

(#155746) i400


i400
senior tag

Sziasztok! Kerestem a topicban is meg google-n is de sok megoldást nem találtam. Samsung-on a factory reset után visszaállított sms-ek duplikálódtak, találtam egy 3 éves appot ami törölné a leírása alapján de playban már nincs fent... valaki járt már így? Mi lenne a megoldás erre?

(#155747) antal750 válasza i400 (#155746) üzenetére


antal750
aktív tag

Pl nézd meg az aptoide-n

(#155748) i400 válasza antal750 (#155747) üzenetére


i400
senior tag

Köszi a tippet, de sajnos ott sincs nyoma.

(#155749) WhiteWalker válasza Tökimanó (#155743) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem is ez a bajom vele :W
Van két eszközöm egy azonos profillal és nincs szinkronba a két eszközön lévő zene lista.
Bármelyike töltök le újabbat , az nem jelenik meg a másikon , vagy épp fordítva.

(#155750) MikeWazowski válasza WhiteWalker (#155749) üzenetére


MikeWazowski
addikt

A zene lista igenis szinkronba van... nem tudom mi a gond ezzel. Csak a letoltesek nem lesznek a masik eszközön. Ott a lista, egy gombra katt és ott van minden zenéd....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.