Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154951) laleeee válasza efi99 (#154950) üzenetére


laleeee
őstag

Nem tudom mi az, tudnál egyet ajánlani ?

(#154952) efi99 válasza laleeee (#154951) üzenetére


efi99
senior tag

A legnépszerűbb a Bluestacks. Abban kiválasztható a beállításokban több telefontípus is. A Google fiók is új belépett eszközökként ismeri fel mindegyiket.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154953) laleeee válasza efi99 (#154952) üzenetére


laleeee
őstag

Feltelepítettem ezt, de ez valami játék vagy nem tudom 🙄 Erre gondoltál ? [link]

[ Szerkesztve ]

(#154954) kiskun968 válasza dauphin (#154946) üzenetére


kiskun968
tag

Tegyél fel egy régebbi Healt-ot. Azzal menni fog. Nálam is ez volt a baj a legutolsó frissítésnél.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#154955) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Van olyan böngésző androidra, mely emlékszik a fülekre?
Ahol csokorba lehet szedni füleket, és menteni.
Ahol egyszerűen meg lehet nyitni egy másik csokor mentett fület.

Mint a workona Microsoft Edge-ben

(#154956) tonyrulez válasza BestofJAVA (#154955) üzenetére


tonyrulez
őstag

Firefox (Nightly, de lehet alap is) tud gyűjteményeket csinálni. Megnyitott lapokból lehet kiválasztással gyűjteményt létrehozni és elnevezni, ami kikerül nyitóképernyőre és meg lehet nyitni egyszerre minden lapját.

4 8 15 16 23 42

(#154957) ollie válasza laleeee (#154953) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Számítógépre telepítsd.

[ Szerkesztve ]

***

(#154958) BestofJAVA válasza tonyrulez (#154956) üzenetére


BestofJAVA
tag

Köszönöm. Mindenképp a kívánt irányba mutat a gyűjteménykezelés. Egyenként adható a gyűjteményhez új oldal. Többet egyszerre nem kezel sajnos.
Pedig sokkal többet böngészek Androidon, mint Windows-ban, nagy hasznát venném.

(#154959) tonyrulez válasza BestofJAVA (#154958) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem csak egyenként lehet hozzáadni. Megnyitod az oldalakat amit hozzá akarsz adni gyűjteményhez, akár meglévőhöz. Oldallistában hosszan nyomsz rá, és ki tudsz választani akármennyit, majd hozzáadod a gyűjteményhez.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#154960) laleeee válasza ollie (#154957) üzenetére


laleeee
őstag

Köszi, hol lehet ezen beállítani a különböző telefon típusokat ? :U

(#154961) efi99 válasza laleeee (#154960) üzenetére


efi99
senior tag

Itt: [link]

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154962) laleeee válasza efi99 (#154961) üzenetére


laleeee
őstag

Beállítottam a Google pixelt, de nem látom hogy a telefonomon bármi változás történt volna, azt hol tudom megnézni ?Pedig a Bluestacks programban bejelentkeztem a Google fiókomba 🤔

[ Szerkesztve ]

(#154963) ollie válasza laleeee (#154962) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A telefonodon miért változott volna bármi? Az emulátorban vagy másik telefonon (esetedben Pixel).

***

(#154964) laleeee válasza ollie (#154963) üzenetére


laleeee
őstag

Jó de ezt pont azért csináltam hogy a Motorola telefonomat másnak tudjam mutatni, mikor bejelentkezek az AliExpressre. Van egy Store ahol az első vásárlásnál 30% kedvezményt adnak. Ezt szeretném még egyszer igénybe venni, de már a Motorola telefonomat felismeri a rendszer.

(#154965) efi99 válasza laleeee (#154964) üzenetére


efi99
senior tag

Hát akkor jelentkezz be az emulátorban. Tegyél rá, ami kell hozz, pl böngésző, és akkor úgy működik, mint egy Androidos telefon.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154966) fa4hu


fa4hu
őstag

A Google Naptár-ban gond nélkül megjelennek a beállított névjegy-születésnapok, ugyanakkor alternatív naptármegjelenítő widgetekben nem, holott be van állítva, hogy mutassák azt. Van valami ötletetek, mit kellene még beállítani a megjelenítéshez?

(#154967) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Join kérdés:

Újabban bármikor töltőre teszem a Samut (ugye az eszközökön látható a többi töltöttsége és jelez is, ha alacsony vagy fel van töltve), a másikon - jelen esetben a Mi Max 3-on - kéri újra a jogosultságot, ami már meg van adva. Ilyenkor ki- és bekapcs megint, csak akkor tűnik el az értesítés.
Ezt eljátssza a töltőről levéve is.
Van megoldás?
(Mindkét telefonon már újra lett telepítve a Join)

#?*@&!

(#154968) Viktor0610 válasza zeon.hu (#154967) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem fut rendben a háttérben az app.
Nálam ez volt a probléma más appal. Mikor megadtam neki az autostart jogot, és az akkukímélőt kikapcsoltam, megjavult. :K

Samsung Galaxy A54

(#154969) zeon.hu válasza Viktor0610 (#154968) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A "MIUI kanossza" természetesen végigment.

#?*@&!

(#154970) laleeee válasza efi99 (#154965) üzenetére


laleeee
őstag

Sajnos nem enged bejelentkezni az AliExpress alkalmazásba :(

(#154971) Viktor0610 válasza zeon.hu (#154969) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rég használtam már a Join appot, de most ismét feltettem.
Egyszer nekem is kiírta ezt az üzit, de megadtam egyszer a kért jogosultságot, azóta nem dobta fel.

Samsung Galaxy A54

(#154972) zeon.hu válasza Viktor0610 (#154971) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van egy egyedi (2.4.2) verzióm, majd felteszem azt, hátha javul.

Több eszközre tetted?
Mert csak a másik eszköz töltésekor kapom ezt.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#154973) Viktor0610 válasza zeon.hu (#154972) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak egyre tettem fel.
Most nem rendelkezem több eszközzel, amire telepíthetném.

De fura, hogy csak akkor dobja be nálad, mikor a másik eszköz küldene valami értesítést. 🤔

Eszembe jutott még valami!
Nem mindegy, hogy a helyadatokhoz csak az alkalmazás használata közben vagy állandóan hozzáfér-e. Utóbbi a jó. Nálad ez az engedély megadásra került?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#154974) Zototh64 válasza zeon.hu (#154972) üzenetére


Zototh64
őstag

Szia Zeon!
Egy linket tudnál küldeni erről az app-ról?
Nem ismerem, de érdekes dolgokat írtok róla.
Próbáltam rá keresni, de nem csak egy találatot hozott.
Előre is köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#154975) Somatom válasza Zototh64 (#154974) üzenetére


Somatom
veterán

Join
A fejlesztője Joao, aki a Tasker automatizálót is fejleszti. Ezért természetesen kompatibilis vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154976) zeon.hu válasza Viktor0610 (#154973) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyéb értesítésre nem dobja, csak akksi állapotra, pont ezért állok értetlenül...
Helyet mindjárt nézem!

Zototh64:
Előttem linkelték.
Én sms szinkronizálásra, másik telefonon érkező hívás jelzésre használom többek között.
(Pl másikra érkező sms-re lehet válaszolni úgy, hogy a másik telefon küldi, tehát az se gond, ha épp nincs nálad.)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#154977) zeon.hu válasza Viktor0610 (#154973) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hely "Mindig engedélyezett".

#?*@&!

(#154978) Zototh64 válasza Somatom (#154975) üzenetére


Zototh64
őstag

:R :R :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#154979) Zototh64 válasza zeon.hu (#154976) üzenetére


Zototh64
őstag

:R :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#154980) makoss


makoss
addikt

Üdv!
Miért van az, hogy a telóm (Xiaomi Redmi Note 10 Pro) saját fájlkezelője látja a külső T5 SSD-m, de a EZ file manager meg nem? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#154981) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Jó ideje a QuickPic galéria APPot használom, amiben cloud sync-re BOX fiókot DCIM mappára beállítva használtam.
Múlt hónapban akkucserén volt a P30-am, amikor is gyári visszaállítást csináltak a szervizben. Szerencsére akkucsere előtt HiSuite-tal készítettem egy Backup-ot, amiből visszaállítottam utána a telót. Persze jó pár progiban saját mentést kellett visszatölteni (ezek is megvoltak).

A 8.5-ös QP MOD volt használatban, de a Cloud Backup még jóval korábbi verzióban lett beállítva.

Ma ill. már tegnap PC-n belenéztem a BOX fiókomba, ahol meglepve tapasztaltam, hogy az akkucsere napján volt az utolsó fotó feltöltés. Gondoltam megnézem és helyre rakom QP-ben a beállítást, de Cloud Backup menüpontnál spontán kilépést produkált az APP.

Ekkor neten kicsit keresgettem és kiderült, hogy kivették a sync funkciót problémás működés miatt.

Próbálkoztam a 8.2-t visszarakni, ami engedte beállítani a BOX fiókot, de az auto sync csak nem akart elindulni - készítettem is pár új képet, hátha ez a kínja, de sajnos nem.

Jelenleg a 4.5.2.2 verzió van fent, ami a BOX fiók beállításakor neki is feszült a DCIM mappa szinkronizálásának, de az új képek csak nem kerültek fel (kézi feltöltéssel viszont felment mind). Persze itt is készítettem pár új képet, hogy megnézzem új fájlokkal mit művel, de 2 óra múlva sem volt szinkronizálva (Wifi only-t kikapcsoltam, bár wifin lóg épp a teló) a sync-et kézzel indítva nekiállt dolgozni, de bazi hosszúra nyúlik a folyamat, közben 1...2,5MB/s adatforgalmat mutat a teló, tehát biztos szarul is működik, az a pár kép seperc alatt fel kellene, hogy kerüljön...ráadásul épp az előbb végzett és az új képek nem kerültek feltöltésre...sicc

Áthelyeztem aDCIM mappa tartalmát pictures alá új almappába, készítettem ismét egy új képet, auto nem szinkronizálta, de kézzel indítva 1 sec alatt végzett

Akku optimalizálás kikapcsolva, auto indítás, háttérben futás kézire rakva és engedélyezve
Készítettem még egy képet, reggel megnézem sikerült-e feltöltenie automatán :F
---------------------------------------------------

Tehát QP valamiért alkalmatlan lett cloud sync-re, emiatt keresnék erre a feladatra alternatív programot vagy megoldást -> nem biztos, hogy sync képes galéria APP-ra van szükségem, lehet hogy csak sync-re képes APP-ra, amiben be lehetne állítani, hogy
- mely mappák tartalmát töltse fel
- esetleg max mérethatárt beállítani, ami fölött ne is próbálkozzon a feltöltéssel
- csak az új vagy módosult fájlokat töltögesse fel
- relatíve rövid időn belül végezze el a dolgát (ha fix 1...2...3...4...X óránként ellenőrzi a mappákat sem probléma)

Bocs a hosszú szösszenetért, amit csak azért írtam le, hogy lássátok pár dolgot már megnéztem QP-vel kapcsolatban, de nem jutottam vele semmire. Nem is értem, hogy korábban miért nem volt ezzel probléma

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#154982) Somatom válasza AtHoS (#154981) üzenetére


Somatom
veterán

Az összefoglalóban a Foldersync van erre. Arról majd ír más. Én a Synchronize Ultimate -et használom. Profi fejlesztő (aki a Servers Ultimate -et is jegyzi). Természetesen tud intervallumot a szinkronizálásra, de találtam benne egy érdekeset: "Kamera gomb megnyomva." Majd napközben kipróbálom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154983) TODI1111 válasza AtHoS (#154981) üzenetére


TODI1111
addikt

Én az [Autosync] programot használom a készüléken lévő különböző mappák szinkronizálására.

(#154984) mobilizmo válasza makoss (#154980) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Szerintem engedélyre van szüksége. De ez csak tipp, soha nem használom a ROM saját fájlkezelőjét.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#154985) WhiteWalker válasza Somatom (#154982) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem a FolderSync nem hajlandó Dropbox alá szinkronizálni... Pedig megvan adva az engedély , egyszerűen ha kiválasztom a Dropboxot nem jelenik meg a DB alatt levő fájlok. Valszeg ezért nem tud szinkronizálni.

(#154986) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#154985) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tárgytalan.
Megnéztem a FS fiók beállításait és azon belül a DB-t. Újra kellett párosítani :(((.
Mindig változtatják , mert most pl kellett egy "auth code" hozzá , amit az újra párosíás után küld a DB... Állandóan variálják ezeket a biztonsági dolgokat :W

(#154987) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Somatom és TODI1111

Köszönöm az ajánlásokat (nem is értem a FolderSync-et hogy nem vettem észre az összefoglalóban, de szerintem a Hasznos Holmik részhez már nem tekertem le :B )

Közben a 4.5.2.2 QP is működött, 4 vagy 5 óra magasságára írta az utolsó mentést, majd előbb ránézve 11 óra körül szintén dolgozott (lehet 6 óránként töltögetne fölfelé? Na ezt majd megnézem)

Kíváncsi vagyok a "Kamera gomb megnyomva." funkció működésére, mert ez elég jól hangzik, bár nem égető probléma számomra, hogy azonnal legyen mentés a készült képekről :B
Bár elég régen frissült az APP, ahogy látom play adatlapján

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#154988) Somatom válasza AtHoS (#154987) üzenetére


Somatom
veterán

Annak nem az azonnali mentés a lényege, hanem az X intervallumos ellenőrzések kihagyása. Ha három napig nem fotózol, akkor minek ellenőrizgessen négy óránként?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154989) AtHoS válasza Somatom (#154988) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ja értem, elég nehezen találtam meg ezt a funkciót benne, ismerkedni kell a progival, mert annyi feltétel/paraméter lehetőség van, hogy elsőre elvesztem köztük :B

Mondjuk majd valami olyasmit fogok beállítani, hogy "kameragomb megnyomva" után X idő múlva aktiválódjon a feltöltögetés. ha visszanézett képekből egyből törölök, mert szarul sikerült, akkor ezeket ne töltse fel. Remélem eljutok odáig majd, hogy így működjön :DDD

No meg fizikai kamera gomb nincs is a P30-on, még azt is ellenőrizni kell, hogy mit tekint kameragombnak az APP

read-only mode on the forum

(#154990) Somatom válasza AtHoS (#154989) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, nem működik. Külsős kamera alkalmazásban képernyőérintésre exponálás után nem indul el a szinkron. :(

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154991) Somatom válasza Somatom (#154990) üzenetére


Somatom
veterán

Automatizálóval működik a fényképezés utáni szinkron, de egyrészt ehhez kell egy automatizáló, másrészt ezt a Foldersync pro -val is meg lehet tenni, mivel az is kompatibilis az automatizálókkal (Tasker beépülő)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154992) seger


seger
addikt

Keresek egy jó levelező app-ot. Az sem baj ha fizetős. Ki mit használ ami bevált?

(#154993) crok válasza seger (#154992) üzenetére


crok
Topikgazda

FairMail - szintén nyílt forrású (reklámmentes) email kliens, enyhén fizetős kényelmi szolgáltatásokkal
MailDroid - ingyenes (de nem nyílt) email kliens, van belől Pro is.
TypeApp mail: nagyon hasonlít a Bluemail-re
Microsoft Outlook

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154994) kutga válasza seger (#154992) üzenetére


kutga
nagyúr

Gmail nem jó?

Let the Zone take me if I am.

(#154995) crok válasza kutga (#154994) üzenetére


crok
Topikgazda

FairMail vagy MailDroid után vissza nem váltanék, az 100% biztos. Ha másért nem azért biztosan nem mert végre rendesen kapok gyak. érkeztetés után azonnal értesítést (mert végre valamiben működik Google Mail-el is az IMAP IDLE rendesen és nem kell a Firebase-re hagyatkozni ha értesítés van / vagyis lenne..) és legalább nem is merül tőle annyira a telefon mint a GMail apptól. Én nem mondom, hogy a GMail app maga rossz mert nem, de hogy egyik-másik build-el el-eltörnek valamit.. aztán az a folyamatos sync job amit csinál.. szóval én pl. biztos vissza nem térek valóban nyomós indok nélkül (ami jelenleg nagyon nincs).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154996) kutga válasza crok (#154995) üzenetére


kutga
nagyúr

Érdekes amit írsz, lehet én is kipróbálok valami mást akkor. Egyébként a Samsung gyárit használom a munkahelyi telefonomon. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#154997) Viktor0610 válasza crok (#154993) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szomorú vagyok, hogy a Nine Mailt kihagytad. :O ;]

Samsung Galaxy A54

(#154998) crok válasza Viktor0610 (#154997) üzenetére


crok
Topikgazda

Draga..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154999) ollie válasza crok (#154998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De a legjobb.

***

(#155000) crok válasza ollie (#154999) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor ajanljatok :U ;]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.