Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) psg5 válasza LonGleY (#63997) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

(#64000) sz.balazs.95 : Köszi!

Hálás vagyok a segítségetekért!

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#64002) R19 válasza w.miki (#63976) üzenetére


R19
senior tag

Az ExDialer-el tegyél egy próbát.

(#64003) mttssz válasza sz.balazs.95 (#64000) üzenetére


mttssz
senior tag

Ez a max 20 honnan jött?

(#64004) darvinya válasza psg5 (#63993) üzenetére


darvinya
titán

Amúgy ha kicseréltettem a normál sim kártyámat nano-ra. A régit ott fogták, mert elméletileg már csak a nanot lehet használni.

Mi. :Y
Talán microSIM ami mostanában több mobilban van.
És nem normálSIM, mert az akkora mint egy bankártya, hanem miniSIM.
NanoSIM alig 4 telefon fogad most.

A névjegyeket akkor kerül fel gmail-be, ha oda lett mentve.
Ha nincs akkor egy biztonsági mentés lehet végezni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#64005) sz.balazs.95 válasza mttssz (#64003) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Onnan jött, hogy akkora a SIM kártya tárhelye.
Legalábbis úgy emlékszem. Elég rég használtam SIM kártyát adattárolásra, szóval lehet, hogy rosszul emlékszem rá. :D

(#64004) darvinya: Szerintem te is jól tudod, hogy normál SIM alatt mit értett. :U
Vagy ha nem, akkor segítek: Normál, azaz az emberek által megszokott, azaz a mini SIM.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#64006) psg5 válasza darvinya (#64004) üzenetére


psg5
veterán

Pontosan ahogy (#64005) sz.balazs.95 értette. :K

Amúgy igen az egyik ilyen nanot fogadó mobilt rendeltem meg.
Közben vettem is adaptert, ha gáz lenne a telefonnal akkor akár egy normál/mini vagy micro SIM-et fogadóba is be tudjam tenni.

Köszi a segítségeket!

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#64007) galaxys80 válasza sz.balazs.95 (#64005) üzenetére


galaxys80
veterán

A legelső SIM kártyák is többet tudtak tárolni, mint 20. Nemhogy a mostaniak.

(#64008) sz.balazs.95 válasza galaxys80 (#64007) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Lehet, hogy félreértjük egymást; én az SMS-ekről beszélek, nem a névjegyzékről. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#64009) galaxys80 válasza sz.balazs.95 (#64008) üzenetére


galaxys80
veterán

Valóban. :)
Azt viszont melyik telefon menti a SIM -re?

(#64010) sz.balazs.95 válasza galaxys80 (#64009) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem tudom, de psg5 kérdezte, hogy a SIM-en tárolt SMS-ekkel mi történik. :)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#64011) Quasi_modo válasza air (#63965) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Csak 7 napig ingyenes. Utána a navi funkcióért fizetni kell, csak a térkép funkciója használható korlátlan ideig ingyen.
Útvonalat tervez, csak nem dumál. Azzal is el lehet jutni a célig, csak lesni kell a kijelzőt. Van akinek így is megfelel.

valami

(#64012) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Létezik arra app/xposed modul, hogy az értesítési sáv bizonyos alkalmazások futtatása alatt is megjelenjen? Van pár egyszerű játék, és hiába nincs a tetején semmi amit takarna a sáv, nem jeleníti meg, de nekem fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#64013) teo77


teo77
őstag

Sziasztok! Másodlagos Vibert hogy tudok aktiválni, ha a Viber nem hajlandó nekem SMS-ben küldeni kódot, csak Viberen keresztül? Ez a megoldás azért nem jó, mert a telefonomon (Blackberry) már van egy régi számmal regelt Viber, sok-sok chat előzménnyel, de azt nem akarom törölni ahhoz, hogy a telón megkaphassam a sim-re, a Vibertol küldött SMS kódot. Tehát a lényeg, hogy a Viber csak úgy küld nekem kódot, ha már az adott számhoz tartozó Viber fent van egy készüléken.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#64014) kymco


kymco
veterán

Sziasztok, olyan program érdekelne, amivel el tudom dönteni, hogy melyik alkalmazás küldhet pld sms-t, mely férhet hozzá a helymeghatározáshoz, névjegyekhez, mely alkalmazás kezdeményezhet hívást stb.
4.2.2 Androidom van.
Segítségeteket előre is köszönöm!

www.refujvaros.hu

(#64015) Viktor0610 válasza teo77 (#64013) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem lehet egy készüléken két Viber előfizetés.

Samsung Galaxy A54

(#64016) xSide válasza kymco (#64014) üzenetére


xSide
őstag

(#64017) tybsen


tybsen
addikt

Ma újra van néhány ingyenes alkalmazás az Amazon nál, érdemes lehet megnézni.

(#64018) #79335424 válasza kymco (#64014) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ennek a kérésnek több értelmezése lehet. Alkalmazást hozzáadni még nem tudsz, de remélem, hogy ez napokon belül változni fog. Elvenni úgy tudsz, hogy van egy Xposed modul, amivel meg lehet vonni az alkalmazások jogosultságait külön-külön.

(#64019) draco31


draco31
veterán

Ismerősöm futógépen szokott futni, és ehhez kellene neki olyan alkalmazás, ami mérné a távolságot, régebbi a futógép, és nem bízik abban az értékben, amit az mutat.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#64020) kymco válasza #79335424 (#64018) üzenetére


kymco
veterán

Melyik modul?

www.refujvaros.hu

(#64021) LonGleY válasza draco31 (#64019) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezt mégis hogy gondoltátok? :D

Egy pedometer (giroszkóp alapú lépésszámláló) sokkal inkább becsült értéket mutatna, mint a beépített mérő, aminek legalább van némi köze a futószalag sebességéhez... Más érzékelőről meg nem tudok a telefonban, ami alkalmas lenne bármilyen futószalagos mérésre egyedi szoftverfejlesztés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#64022) tybsen válasza draco31 (#64019) üzenetére


tybsen
addikt

Ha futógépen fut akkor nincsen távolság, akkor csak idő van. gyakorlatilag egy pontot fog mutatni egy óra múlva is az alkalmazás, legalábbis runtastic így viselkedik. feltételezem hogy a többi is hasonlóan működik.

(#64023) xSide válasza kymco (#64020) üzenetére


xSide
őstag

Ez érdekelne?
Modul nélkül Ki-Be kapcsolható a fenti appal minden, akár az ébrentartás is.

(#64024) kymco válasza xSide (#64023) üzenetére


kymco
veterán

Szemre tetszetős :), jónak tűnik.

www.refujvaros.hu

(#64025) #79335424 válasza kymco (#64020) üzenetére


#79335424
törölt tag

App Settings.

(#64026) twine


twine
addikt

Urak!
Használ itt valaki aktívan Vibert?

Az utóbbi pár hétben egy rettenet idegesítő hibát tapasztalok...
Chrome alól a megosztással szeretnék linket küldeni Viberen,,és sokszor előfordul, hogy nem annak a személynek küldi a linket akire rányomtam...
Először azt hittem én kúrom el,,rossz emberre nyomok vagy ilyesmi...de egy ideje tudatosan figyelem,,,piszkosul körültekintően, a csevegő listát is először megmozdítva (mert mittudom én lehet hogy nema valós képet mutatja, és más a sorrend,,,,vagy a tkm tudja már mindenre gondoltam) szóval kiválasztom az embert és van hogy más kapja a linket,,ez az azért durván sokkoló....ez már nem is bug hanem egy kibsztt hangyaboly...

Az imént sógoromnak küldtem egy linket,és megkapta a feleségem is, meg a sógorom is... :Y

Futott már valaki ilyesmibe?

Nem csináltam még vele semmit,,,de majd lesz gyorsítótár, meg adatok törlés,,meg lehet hogy gyalulom is és újra telepítem,,kíváncsi leszek az eredményre...csak gondoltam megkérdem látott e már valaki hasonlót... :F

[ Szerkesztve ]

(#64027) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

P7 (4.4.2) rootolva van elvileg.
root chacker basic szerint azonban nincs, másik root chacker szerint mégis.
titanium backup szerint a root jog o.k.

külső sd írása csak a gyári fájlkezelővel megy, TC-el nem és a Titaniumban sem tudom a mentés helyét átrakni a külső sd-re.

ötletek?

#?*@&!

(#64028) draco31 válasza LonGleY (#64021) üzenetére


draco31
veterán

Én sehogy nem gondoltam, maximum bicajozok. Megmondom neki akkor, hogy nincs ilyen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#64029) xSide válasza twine (#64026) üzenetére


xSide
őstag

Csoport nincs nyitva hozzájuk?

(#64030) Viktor0610 válasza zeon.hu (#64027) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kell valami SD fixet telepíts. :)

Keress rá Google-ön. :)

Samsung Galaxy A54

(#64031) ollie válasza LonGleY (#64021) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fel kell dobni a futógépet egy teherautóra. A lényeg annyi, hogy a futógép sebessége szinkronban legyen a teherautóéval. :DDD

***

(#64032) petipetya válasza ollie (#64031) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az igen. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#64033) zeon.hu válasza Viktor0610 (#64030) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

van.

nextapp sdfix: Error update failed, platform.xml file could not be updated

sd kitkat fixer: Status: fixed (de ezt kb 10 percenként elfelejti)

#?*@&!

(#64034) kymco válasza #79335424 (#64025) üzenetére


kymco
veterán

Köszi, kipróbálom.

www.refujvaros.hu

(#64035) teo77 válasza Viktor0610 (#64015) üzenetére


teo77
őstag

Nem egy készüléken lenne. De kell egy okostelo, amivel aktivalhatom a Viberem, a tabletemre. Viszont az én okostelomon (BB Z10) már van egy másik Viber, másik számmal. Szoval azzal nem tudom aktiválni, mert akkor a telefonrol átmenetileg törölni kellene a Vibert, a chat előzményekkel együtt. Azt meg nem akarom. Szoval valahogy szeretném aktiválni a Vibert a tabletemhez.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#64036) kymco válasza xSide (#64023) üzenetére


kymco
veterán

Mi a program neve?

www.refujvaros.hu

(#64037) atosan válasza Viktor0610 (#64030) üzenetére


atosan
addikt

Ez az sd fix mire kell?
Egyébként valami olyat keresek, amivel alkalmazásokat át tudok helyezni sd-re, 4.4.2 android, alapból is lehetett ezen a telefonon, de ugye nem mindet, root nélkül is. Már van root, régen a Link2sd-t használtam, de nincs patricionálva a kártyám, nincs most pc sem, tehát nem ilyen megoldásra gondoltam.
Tudsz/tudtok javasolni valami appot?

Maine coon

(#64038) Viktor0610 válasza teo77 (#64035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

teo77:
Jah! :)
Nincs még egy számod? :) Vagy olyan családtagod, ismerősöd, aki "beáldozná" a telefonszámát egy jó ügyért? :)
Nem kell okostelefon legyen, amiben a telefonszám van, mert ha nem sikerül elküldenie az aktiváló üzenetet, akkor felhívnak. ;)
Remélem, erre gondoltál. :)

atosan:
Az SDfix a nem rendszer programok SD-elérésére kell. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#64039) xSide válasza kymco (#64036) üzenetére


xSide
őstag

Pár hsz-szel feljebb Permission Manager-t már linkeltem.

(#64040) twine válasza xSide (#64029) üzenetére


twine
addikt

:(
Életemben egyszer használtam rajta egy 2fős "csoportot",,szóval nincs...
Ráadásul az említett dolog, hogy egyszerre ketten is megkapták a linket, újdonság számomra is,,,eddig az történt ,hogy más kapta a linket, nem az akinek a nevére nyomtam... :(((
Szerk:
De az ötletet köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#64041) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Erre valaki? Mert a cm security szerintem nem eléggé biztonságos.....

(#64042) kymco válasza xSide (#64039) üzenetére


kymco
veterán

:B Bocsi, ezt benéztem...
De ez csak 4.3-tól használható... nekem pedig 4.2.2 van....

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#64043) Viktor0610 válasza Tav-Csoves (#63975) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezekre én pont, hogy NEM telepítenék fel SEMMILYEN programot. Szükségtelen, csak a memóriát, processzort, erőforrásokat zabálja.
Megbízható helyről telepíts programot, és nem érhet meglepetés. Nagyjából 5 éve használok androidos okostelefont, soha nem volt a készülékemen ilyen program, nem éreztem hiányát.

Amiért feltelepítenék külön védelmet, az a lopás esetére szolgáló letiltó, bemérő, stb. alkalmazás.

Samsung Galaxy A54

(#64044) teo77 válasza Viktor0610 (#64038) üzenetére


teo77
őstag

Ezt a számot már használtam korábban is. Már kaptam rá kódot hónapokkal ezelőtt. Most újra szeretném "csatolni" a tablethez. Te ez a kö*ög Viber csak Viberen keresztül hajlandó kódot küldeni, SMS-ben nem. Ahhoz meg ugye az ehhez a számhoz tartozó Viberbek már fent kellene lennie egy eszközön.

Szerk. : No! Végül csak elkuldtek. :) Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#64045) Viktor0610 válasza teo77 (#64044) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt már nézted? :)

Szerk.: Örülök, hogy megoldódott. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#64046) Tav-Csoves válasza Viktor0610 (#64043) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A megbízható hely alatt a play áruházat érted? Mert onnan is lehet malware, és vírust kapni.

(#64047) beg válasza Tav-Csoves (#64041) üzenetére


beg
veterán

Nálam a biztonság:
-nem mászkálok kétes oldalakon
-csak playről vagy amazon appból telepítek (meg néha az xda-ról, humblebundle-ról), ezért használom az Avirát

Nem pofázik, nem fut folyamatosan a háttérben, csak app településekor avatkozik közbe és vizsgál. Ingyenes, és az av-test oldalán mindig benne van az első 5-ben.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64048) Viktor0610 válasza Tav-Csoves (#64046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jajj, hagyjuk már... Lehet, persze, de kb. 0% az esélye, erre meg teljesen felesleges egy külön programot fenntartani.

Meg a másik. Honnan tudod, hogy a vírust megfogja a vírusírtó? :P

Samsung Galaxy A54

(#64049) xSide válasza kymco (#64042) üzenetére


xSide
őstag

Bocs tőlem is, én már rég használom és már nem tudom min kezdtem :)

(#64050) atosan válasza Viktor0610 (#64038) üzenetére


atosan
addikt

Köszi ☺

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.