Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) fulton válasza Viktor0610 (#95999) üzenetére


fulton
addikt

és mennyire szivja neked az akut? meg hány percre van állítva lezárás után?

[ Szerkesztve ]

(#96002) 7Sony7 válasza vgyuri (#95993) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi.

-

(#96003) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Tudnátok ajánlani egy olyan fotós appot, aminek a segítségével lehet állítani a fényképező rekesz értékét? Előre is köszi!

(#96004) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok, dr web security space anti theft beállításához kérnék segítséget, akár privátban...

köszönöm szépen

(#96005) #79335424


#79335424
törölt tag

Azt tudtam/tapasztaltam, hogy a francia hatóságoknál nincs kecmec, de EZT nem gondoltam volna. Sztem ebből szép kis ügy fog kerekedni.

(#96006) beg válasza #79335424 (#96005) üzenetére


beg
veterán

Attól tartok a google erszényében van elég 0 az ügy csendes rendezésére :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96007) kuksa90 válasza beg (#96006) üzenetére


kuksa90
őstag

Ha fizetni szeretne, akkor miért válaszja az "adóoptimalizálást?" :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#96008) woodworm válasza kuksa90 (#96007) üzenetére


woodworm
veterán

Nem szeretne fizetni, de a piac megtartása végett hajlandó lesz a kompromisszumra.
Gyakorlatilag a nagyüzemileg törvényesített lopás és zsarolás esete forog fenn.

(#96009) kuksa90


kuksa90
őstag

Ha aláírok egy programot a zipsignerrel, akkor mit kell még tennem, hogy ne akarjon folyamatosan frissíteni?
(37°Bracelet a program, és rám akar tukmálni egy új verziót, ami nekem olvashatatlanul apró) :R

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#96010) zeon.hu válasza kuksa90 (#96009) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Másold ki az apk-t valahova.
Írasd alá, de nevezd át az output-ban.
Töröld az eredetit.
Telepítsd az aláírt verziót.
Kész :)

#?*@&!

(#96011) kuksa90 válasza zeon.hu (#96010) üzenetére


kuksa90
őstag

Ezt tettem, ebben a sorrendben. Sajna, ma reggel ismét a frissítés felől érdeklődik a nyüves...
Még annyit tettem, hogy az Elixír2- ben letiltottam a program update szolgáltatását, de úgy néz ki, az sem hatja meg.

Arra gondoltam, hogy a zipsignerben az opciók között kellene váltani, jelenleg az auto- testkey módban van...

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#96012) zeon.hu válasza kuksa90 (#96011) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor passz.
Esetleg töltsd fel az eredetit valahova, küld át nekem, megnézem én is Zipsigner után.
(De kérdéses, mikor tudom csinálni)

#?*@&!

(#96013) kuksa90 válasza zeon.hu (#96012) üzenetére


kuksa90
őstag

Próbálom auto- none módban, hátha...
Sajna, csak találgatok, fogalmam sincs, hogy melyik hogyan módosítja.
ez az eredeti

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#96014) kovisoft válasza qpakcovboy (#96003) üzenetére


kovisoft
őstag

A legtöbb okostelefonban fix rekesz van, nem tudod állítani. Ha mégis olyan készüléked lenne, aminél lehet, akkor talán a Camera FV-5 tudja ezt.

(#96015) zzola


zzola
félisten

Üdv.
YT app-ban mióta néz ki így a minőség beállítása?

Előtte ilyen volt:

Ha torlom az app adatait, akkor visszaáll a régi kinézet...

[ Szerkesztve ]

(#96016) spe88


spe88
senior tag

Üdv!

Nokia Here-hez létezik olyan kiegészítés vagy bármi, ami a fix traffikat mutatja?
Esetleg más offline térkép szoftver létezik, ami ezt tudja és mellette megbízható. Waze-t próbáltam. Borzalmas egy Here-hez, iGo-hoz, Navigonhoz vagy akármihez képest, amivel eddig dolgom volt.

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#96017) rayoliviero


rayoliviero
veterán

A Chromium böngészőt használja valaki? Honnan lehet letölteni? Egy custom ROM-ban találkoztam vele, de elsőnek úgy tűnt, hogy nagyon gyors, rögtön betöltötte a weboldalakat.

(#96018) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Ha már volt ilyen kérdés akkor sorry de nekem van egy olyan jellegű igényem, hogy csak X% alatt mutassa ki a százalékot az akksinak, van ilyen customizálható, kevés erőforrást zabáló app? a gyári battery percentage sajnos állandóan mutatja és igen engem zavar, hogy látom lassan kúszik le a százalék érték :B :B :B

olyan kellene amiben mondjuk beállítom, hogy pl. 30% alatt mutassa csak (tegyél fel töltőre pavaszt :DDD )

köszönöm!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#96019) Probert75 válasza spe88 (#96016) üzenetére


Probert75
addikt

Aszem ez jelzi, legalábbis az egyik haverom használja.
Traffi Hunter

(#96018) _ocsisajt Ennek én nem látom értelmét, hogy a beállítottnál jelezzen. Nem mindegy, így is úgy is töltőre kell dugni, ha kevés a nafta. Nem jobb rá felkészülni, ha folyton nyomon követheted az állást, minthogy váratlanul ér?!

[ Szerkesztve ]

(#96020) zeon.hu válasza rayoliviero (#96017) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

[link]

#?*@&!

(#96021) rayoliviero válasza zeon.hu (#96020) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kösz.

(#96022) w.miki


w.miki
veterán

Tényleg jó vírusirtó létezik androidra?
Ami nem csak a helyet foglalja, és lassítja a telefont?
Már többedik ismerősöm járt úgy, hogy rákattintott valamire (gondolom valami kedves "hirdetés" by google), aztán egy idő után használhatatlan lett a telefonja.
Először csak ilyen : BeautyVideo, Love Beauty, Lutu, Hot video, Sexy, sexyhot nevű alkalmazások telepednek fel, de aztán, azok már letöltenek mindenfélét (SuperFileManager...), használhatatlanná téve a telefont.
A Gyári beállítás visszaállítása sem segít!
Beírja magát a rendszerbe, és az újraállítás után megint ott vannak a programok.
Hogyan lehetne ezt elkerülni?

Jah látom, összefoglaló : Avira, esetleg AVL Pro Antivirus & Security
Ezek ezt megelőzik?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#96023) #73959936 válasza w.miki (#96022) üzenetére


#73959936
törölt tag

Talán ez vagy ez, esetleg ez ?

Persze a sorrend nem a legjobbtól a legrosszabb felé... :N

[ Szerkesztve ]

(#96024) punky10 válasza w.miki (#96022) üzenetére


punky10
addikt

Ha a gyári beállítások visszaállítása sem segít,akkor valószínűbb,hogy maga a ROM tartalmaz egy olyan alkalmazást,ami megnyitja ezek előtt az utat.. :U

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#96025) darvinya válasza w.miki (#96022) üzenetére


darvinya
titán

Gyári visszaállítás segít.
Csak azt felejtődik el, hogy tárolón is maradnak adatok, amik lehetnek parancsok.
Amúgy by Google nincs, csak valami átverő aki visszaél a névvel.
Nem kell rákattintani és nem fogja telepíteni, meg nem kell olyan oldalakra menni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#96026) _ocsisajt válasza Probert75 (#96019) üzenetére


_ocsisajt
őstag

nem mindegy, el szeretném kerülni a túlmerítés fogalmát*, mivel vigyáznék az akkura, töltő meg mindég van nálam :) (csak példa volt a %)

*nem véletlen, hogy a gyártók is 40%-on adják ki a telókat a lítium-ion akksik miatt :) Kb. be is állítanám 30-40 környékére és akkor szerintem jó lesz az neki hosszútávon :)

----
SZÓVAL van ilyen app valahol szerintetek?

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#96027) darvinya válasza _ocsisajt (#96026) üzenetére


darvinya
titán

Nem lehet túl meríteni telefon aksit, mert fizikai védelem van benne.
Azaz előbb kikapcsolja mint a készülék beleszólna.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#96028) holozis_HUN válasza rayoliviero (#96017) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na ez engem is érdekelne :B

Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96029) Tesztelo.hu válasza spe88 (#96016) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Borzalmas??? Persze ízlések és pofonok, de a Waze az egyik (ha nem a) legjobb navigáció. Napi vagy akár "perc" szintű térkép, POI, trafi, baleset stb. frissítéssel és útvonalszámítással. A többiek a nyomában sincsenek. Persze emiatt net kell hozzá, de én idehaza már régóta nem használok Igót, pedig nagy fan voltam.

(#96030) Karcub


Karcub
senior tag

Valaki tudja esetleg,hogy az android hol tárolja a wifi jelszavakat?

(#96031) beg válasza Karcub (#96030) üzenetére


beg
veterán

/data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96032) holozis_HUN válasza beg (#96031) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én is megtaláltam, csak nem így akartam leírni :D

Solid Explorer-ben a gyökérkönyvtárban beírod a keresőbe, hogy wifi. A találatoknál lesz egy wifi mappa, és abban lesz a fent említett fájl, amit meg kell nyitni és kiolvasni belőle.

Asszem root kell.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96033) Karcub válasza beg (#96031) üzenetére


Karcub
senior tag

Sikerült,köszönöm!

(#96034) air válasza spe88 (#96016) üzenetére


air
nagyúr

"Waze-t próbáltam. Borzalmas egy Here-hez, iGo-hoz, Navigonhoz vagy akármihez képest, amivel eddig dolgom volt."

Konkrétan mi a gondolod vele?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96035) joydrv


joydrv
tag

Sziasztok!

Samsung telóra akartam rámásolni térkép-appot pc-ről. De valamit nem jól csinálhatok, mert végigmegy a folyamatjelző, viszont az utolsó pillanatban kiírja, hogy nem lehetséges a fájl másolása. Akár a teló belső memóriájára, akár az sd-kártyára akarom tenni, folyton ezzel áll le.

Milyen progikat tudtok ajánlani, amivel működik is a másolás?

(#96036) air válasza joydrv (#96035) üzenetére


air
nagyúr

Miért nem a Play-ről telepíted az adott alkalmazást?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96037) dlaj válasza spe88 (#96016) üzenetére


dlaj
őstag

Ez a Sygic-hez!

(#96038) F.E.K.. válasza zzola (#96015) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Frissítés óta... (nálam is ilyen, bár nem szoktam piszkálni)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#96039) beg


beg
veterán

Nnna.... Ebből remélem nem CM Opera lesz.

(Update: deal approved) Opera will likely be bought by Chinese investors for $1.2 billion

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96040) zzola válasza F.E.K.. (#96038) üzenetére


zzola
félisten

Köszi!

(#96041) ollie válasza kuksa90 (#96009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom az app maga kínálja fel a frissítést, ugye? Azt nem tudod megkerülni zipsingerrel, az csak a google playes frissítésekre jó.

***

(#96042) kuksa90 válasza ollie (#96041) üzenetére


kuksa90
őstag

Igen, az app ajánlgatja, és valóban nem a play-ről. Ellenben a zipsigner auto-none opciójával valami történt: ma egész nap békén hagyott. Ha holnap is ilyen marad, akkor nyertünk :)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#96043) dokee78


dokee78
félisten

Miért nem jelez egyik naptár sem a telón?
Importálva vannak névnapok,Formula 1,biciklis versenyek és mégsem jelez.
Nagyon sok eseményem van,de nem tudom valahogy előhozni,hogy adott bejegyzések legalább jelezzenek?
Pl. névnapok,biciklis versenyek.

Gyári,Google és a Buisness Calendar sem.

[ Szerkesztve ]

(#96044) DS39


DS39
nagyúr

ezt a bkv menetrend appot használom, és van benne opció, hogy Wifi-n automatikusan frissítse a menetrendet. ez az elején így is volt, viszont egy ideje már nem teszi, pedig ha kézzel rámegyek, szokott találni frissebb adatbázist.

használja más is ezt? nem tudom, hogy az app hibája-e vagy a play áruház/szolgáltatások egyik frissítése okozza-e azt hogy nem megy automatikusan.

(#96045) fa4hu


fa4hu
őstag

A Gmail elvileg tud már Exchange fiókot is kezelni, de új fiók hozzáadásánál nem kínálja fel ezt a lehetőséget. Korábban volt ilyen választási lehetőség benne, de közben újratelepítettem a telefonom, nem lehet, hogy kell még valamilyen kiegészítő hozzá? Android 4.4, play-ről frissített gmail. Van valakinek valami ötlete, hogyan lehetne elővarázsolni?

(#96046) Vingab


Vingab
csendes tag

Sziasztok!
Teljesen laikus és kezdőként volna egy kérdésem...

Letöltöttem a True Phone Dialer app-ot, ami teljesen jól működik és a szolgáltatásai is teljesen megfelelők.
Olyan kérdésem volna, hogy lehet olyan app-ot is beszerezni valahonnan ami a bejövő hívás képét módosítja?
Gondolok itt arra, hogy hiába tettem fel új névjegyzék/ tárcsázó app-ot, attól még bejövő híváskor a gyári progi hívásfogadó felülete működik.

Ha nagyon nem volta érthető akkor bocs :)

(#96047) #65388800


#65388800
törölt tag

üdv!

Akinek 2.3.x van a telefonján a play áruház megy?

(#96048) Bozek válasza fa4hu (#96045) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg ez kellhet, mert valószínűleg abban az Android verzióban még nincs benne.

(#96049) 7Sony7


7Sony7
addikt

Tudtok valami launcher készítő alkalmazást, vagy valamit? Csak azért kérdem, mert mostanában feltűnően sok launcher jelent meg, ami egy kaptafára készül.

Kalm007: 2.3.6 működik.

[ Szerkesztve ]

-

(#96050) fa4hu válasza Bozek (#96048) üzenetére


fa4hu
őstag

A linkre nekem ezt dobja: "Sorry! This content is not available in your country yet." Mi akart lenni, hogy esetleg máshonnan le tudjam tölteni az apk-t?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.