Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155401) kaciokos válasza SunMount3r (#155399) üzenetére


kaciokos
őstag

Én a Google Docs-ot használom, de nem tudom, hogy a te igényeidnek megfelel-e.

(#155402) SunMount3r válasza kaciokos (#155401) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Alapból jobb, mint a Microsoft-é, amivel meg az a bajom, hogy van túl nagyok a betűk, vagy túl kicsik olvasó módban. Ez Docs olvashatóbb módon rakja ki a szöveget, de nem lehet betű méretet változtatni olvasó módban itt sem és a karakterek sem valami "szépek" (olyan mintha bizonyos betűknek az aljából néha "le lenne vágva" 1 pixelnyi). Valami olyan kellene, amikben ezek rendben vannak.

APK Mirro-on kívül van még valami tuti megbízható oldal, ahonnan régebbi app verziókat is le lelehet tölteni? (Az OnlyOffice-t akarom kipróbálni, csak olyan verziót, ami még Android 5.0.1 kompatibilis).

[ Szerkesztve ]

(#155403) vacs válasza Graphics (#155400) üzenetére


vacs
veterán

Ha a dcim mappában lévő képek megvannak, akkor valószínűleg a belső tárhelyet nem törölted, csak a beállításokat, alkalmazásokat!
Ha nem volt Google mentésed, akkor bukta, legalább most már állítsd be a mentést!

(^)(>.<)(^)

(#155404) (jan) válasza Beaumont (#155395) üzenetére


(jan)
őstag

Hol talalom ezt a beallitast? A41

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#155405) Somatom válasza (jan) (#155404) üzenetére


Somatom
veterán

Egyébként bármelyik automatizáló program tud ilyet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155406) (jan) válasza Somatom (#155405) üzenetére


(jan)
őstag

Ajánlanál egyet?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#155407) Somatom válasza (jan) (#155406) üzenetére


Somatom
veterán

Pl. Macrodroid. Az összefoglalóban megtalálod a linkeket.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155408) (jan) válasza Somatom (#155407) üzenetére


(jan)
őstag

Koszi :R

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#155409) kutga válasza (jan) (#155404) üzenetére


kutga
nagyúr

Beállítások-Speciális-Bixby Routines.

Let the Zone take me if I am.

(#155410) anri-ur


anri-ur
tag

Sziasztok!
Az megoldható lenne ,hogy a telefon automatikusan csatlakozzon egy eszközhöz ha az a közelben van?

(#155411) Somatom válasza anri-ur (#155410) üzenetére


Somatom
veterán

Igen is, meg nem is. A kérdés az, hogy honnan tudja a teló, hogy az eszköz a közelében van? Ahhoz felderítést kell indítani. Nincs akadálya, de minél gyakoribb, annál nagyobb az akkuhasználata.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155412) vizimento


vizimento
senior tag

Revolutba próbálok belépni, kéri a kódot. Kód beírása után viszont visszadob az ikonokhoz a menübe. Mindenféle hibaüzenet nélkül.
Próbáltam rossz kódot írni, akkor kiírja, hogy rossz kód.
Újraindítás megvolt. Ellenőriztem, revolutból a legfrissebb van fent.
Mit tudnék még csinálni?
Redmi Note 9 pro telefon, android 10-el.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#155413) Viktor0610 válasza vizimento (#155412) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

App újratelepítés volt már?
A telefon bootloadere nyitva van? A készülék rootolt?

Samsung Galaxy A54

(#155414) vizimento válasza Viktor0610 (#155413) üzenetére


vizimento
senior tag

App újrarakást mindjárt kipróbálom.
Nincs nyitva/rootolva, teljesen gyári.

Update: Köszi, az újratelepítés segített!

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#155415) attamb


attamb
junior tag

Sziasztok
Keresek olyan alkalmazásokat, amik az okostelefon kamerájával közvetlenül tudja mérni a pulzusszámot és az Oxigén-szaturációt. Tudnátok ebben segíteni?

(#155416) cidalain


cidalain
veterán

Gyorskérdés:
Tabletem elkezdett le-lefagyogatni. Kijelző működik, látszik a kép, érintés nem megy. A fizikai gombok (hang +-, power) sem működik. Power hosszan nyomva hard restart megy! Olyankor a tab újraindul, és újra megy egy lefagyásig. Tesztként tettem rá egeret, amikor lefagy, akkor az egér sem megy. Lefagyott állapotban a kijelző a beállításoknak megfelelően időben kikapcsol. Töltést veszi. (Ebből arra következtetek, hogy nem hw hiba van)

3 hete csináltam egy factory resetet, a probléma megoldódott 3 hétig. Tegnap este újra előjött. Volt 10-15 percet is ment két fagyás között, volt hogy 1 perccel hard restart után újra befagyott.

Gyanús volt a Facebook, mintha az akasztotta volna meg a gépet. Reggel a Face, és Msg appok összes tárolt adatát, és a cache-t is ürítettem. Azóta nincs fagyás.
Okozhat ilyet app? Találkozott már valaki hasonlóval? Esetleg az említett appokkal kapcsolatban?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155417) Putyin90


Putyin90
senior tag

Sziasztok!

Offline navigációra melyik a legjobb alkalmazás?

(#155418) puhos363 válasza Putyin90 (#155417) üzenetére


puhos363
tag

Google maps?

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#155419) kutga válasza puhos363 (#155418) üzenetére


kutga
nagyúr

Mióta vannak benne offline térképek, nagyjából én is csak azt használom. Korábban még megvásároltam a Sygicet, ingyenesnek meg ott a Here.

Let the Zone take me if I am.

(#155420) puhos363 válasza kutga (#155419) üzenetére


puhos363
tag


Szerintem már egy ideje van benne.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#155421) woodworm válasza kutga (#155419) üzenetére


woodworm
veterán

Mondjuk az offline térképek és az offline navigáció nem teljesen fedi egymást. Régebben az útvonaltervezés központi szerveren ment a gmaps esetén. Ez is változott?

(#155422) kutga válasza puhos363 (#155420) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, én is erre írtam.

MOD
woodworm
Ezt passzolom.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#155423) puhos363 válasza kutga (#155422) üzenetére


puhos363
tag

Bocs, valamiért kérdésnek véltem. Elnéztem.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#155424) Somatom


Somatom
veterán

Parkolnék. Simple:
"A bankkártya-elfogadás műszaki okokból szünetel. Kérjük, próbáld meg később."
Ez mi ez? :W

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155425) Oldman2 válasza Somatom (#155424) üzenetére


Oldman2
veterán

Magyarország jól működik...

Az OTP meg haldoklik.

(#155426) kutga válasza Somatom (#155424) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem megy több szolgáltatás, a főoldalon kint van a szokásos üzenet. Én a lakáshitel miatt mentem a Raffiba, OTP-n már csak a megtakarításaimat tárolom.

Let the Zone take me if I am.

(#155427) justmemory válasza Somatom (#155424) üzenetére


justmemory
senior tag

Nekem is kint van az OTP Bank appnál a hibaüzenet (utalás és regisztráció nem működik aszerint), de én most vettem menetjegyet bankkártyával Simple-ben gond nékül. :F

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#155428) justmemory válasza justmemory (#155427) üzenetére


justmemory
senior tag

Na mostmár nekem sem enged...:(

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#155429) ZP67


ZP67
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan email klienst, ami nem szinkronizálja a névjegyeket, naptárt, stb?

XZ1 Compact-on a gyári app tökéletes volt, de a 10III-ról már lespórolták, az áruházban sem találom...

Az is megoldás lenne, ha az Outlookban be lehetne állítani még az első szinkronizálás előtt, hogy hagyja ki a névjegyeket, de én legalábbis nem találok ilyen opciót.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,
ZP

(#155430) kacsento1


kacsento1
senior tag

Sziasztok!

Lehet hogy nem ide való a kérdésem, de nem találtam jobb helyet.
Family link-el kapcsolatban kérdeznék. Valahol a leírásában olvastam, hogy ha mindkét gyermekemet egy csaldába rakom ( jelenleg a fiam hozzám, a lányom a feleségemhez van társítva) akkor a megvásárolt játékokat hozzá tudom elvileg adni a család csoporthoz, és mindketten tudják használni. De ez nekem nem sikerült eddig. Egyáltalán ez valóban így van? Tud valaki valami linket, hol lehet e témában többet olvasni? Vagy ha valaki csinált már ilyet megírná, hogy működik e a dolog?

(#155431) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Leírom, mit szeretnék. A legtöbb program amit használok és lehet 2FA-val lépek be pl.: Synology NAS-ra, cloudflare, Gmail,Plex, stb..
Google fiókomban alapértelmezett értesítésne az alábbi 2 eszközre:
Oneplus 8 (teló) + Nexus 7 2013 (tabletem)
Illetve telszámom is meg van adva, ha gond lenne.
Most Google Authenticator-t használok a telón, tabletre QR-kóddal átexportáltam az adatokat/kódokat.
Telefonom kellene újratenni, amit már lassan 1 éve nem tettem újra mert atom módon merül, viszont gondoltam utánakeresek mit hogy kell csinálni és hogy van e jobb Authenticator mint a Google Hitelesítő:

Ezeket találtam, amik elég jók:
1. 2FA Autenticator
2. Authy
3. Bitwaren
4. Lastpass

Ti melyiket ajánljátok? 2FAS-ban az a jó egy csomó eszközt lehet syncronizálni, és van cloud backup ha gond lenne. LastPass-ról fél éve valami rosszat olvastam, pontosan nem tudom mit. Bitwaren 2FA + jelszavakat is tárolna, igaz ha itt nincs cloud nem gond ,mert NAS-on dockerben tudna szinkronizálni ha gond lenne.

Kérdés: Összefoglalva akkor egy fasza 2FA-s Autenticator kellene, ami cloudba vagy egy megadott NAS-ra a tudna backupolni (pl.: Dockerben Bitwaren) ha elhagynál/ellopnká/elázna a telóm.

Segítséget előre is köszi. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#155432) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

1. olyan programot keresek, amivel időzíteni lehet a telefon egyes funkcióit:
- pl. x idő múlva kapcsoljon le a wifi hot-spot
- adott időben kapcsoljon ki a BT vagy be
- induljon el adott időben egy alkalmazás....
2. zároló képernyőn ellehessen indítani egy számológépet. (redőny lehúz, és ott lenne a számológép ikonja).
(Van lehetőség ide a redőny alatti ikon gyűjteménybe betenni program appokat, de csak 1-2 app ikonja jelenik amit belehetne ide húzni a sok közül. Plusz: fel kell oldani hozzá a telefont hogy elinduljon).

Android 11, MIUI 12.5.20

Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#155433) tonyrulez válasza stigma (#155431) üzenetére


tonyrulez
őstag

Authy-t használok, ez cloud-ba ment, Windows-ra is van applikáció. Emellett KeePassDX-ben is elmentem a 2FA ugrókódot a biztonság kedvéért (ezt Authy-ból nehéz kinyerni, szóval érdemes új 2FA esetén a QR kódot lementeni). Bitwarden csak fizetősen tudja a 2FA-t, ha self-hosted akkor gondolom megoldható ingyen is.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#155434) stigma válasza tonyrulez (#155433) üzenetére


stigma
addikt

Hi, köszi a tippeket a napokban ki is próbálom.
Így könnyebb dolgom van, mert nem kell keresgetnek semmit sem :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#155435) csipuka válasza stigma (#155431) üzenetére


csipuka
senior tag

En az Aegis-t hasznalom erre. Anno meg neztem miket ajanlgattak, es emellett dontottem. Nem is emlexem miert. Nekem csak a Syno van benne.
Csak hogy bedobjak meg 1 appot. :)

(#155436) stigma válasza csipuka (#155435) üzenetére


stigma
addikt

Hi, köszi, nembaj eggyel több :DDD
Nekem kezdetben syno dsm 7 a Secure SingIn alkalmazással nyomta a 2FA-t, de most már van jó sok amiből válogathatok :D

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#155437) efi99 válasza Jazz (#155432) üzenetére


efi99
senior tag

1. Automate
2. Tile Shortcut

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155438) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Ezt hogy tudom letölteni?

(#155439) Somatom válasza Zaji (#155438) üzenetére


Somatom
veterán

Vagy átírod a Gugliban a lakóhelyedet, vagy ÍGY.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155440) Zaji válasza Somatom (#155439) üzenetére


Zaji
őstag

Amit letöltöttem nem indul el:

Lakóhely módosítására egy évben egyszer van csak lehetőség, ha jól olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#155441) Somatom válasza Zaji (#155440) üzenetére


Somatom
veterán

Igen.
Gratulálok nekik! :W Imádom az értelmetlen régiókorlátozásokat. Én is jártam már így, de szerencsére nekem engedte apk -ból.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155442) JeffDebr


JeffDebr
tag

Sziasztok!
Adott 2okostelefon, az elsőre feltelepítettem egy alkalmazást és kifizettem az egyszeri árát. Ugyanezt az alkalmazást szeretném használni a másik telefonon is, amin hozzáadtam ugyanazt az email-címet az áruházban, amivel az első mobilt is használom. Az alkalmazás használatáért újra fizetnem kellene az áruház szerint! Akkor az előfizetések nem hordozhatóak? "gyaluljam" le a második mobilt és tisztán kezdjem újra ugyanazzal a google-fiókkal? mi a megoldás? köszönöm

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#155443) ollie válasza JeffDebr (#155442) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol fizettél? A google playben vásároltad meg? IAP volt az alkalmazáson belül, vagy letöltés előtt kell megvenni? Melyik alkalmazás?

***

(#155444) crok válasza ollie (#155443) üzenetére


crok
Topikgazda

[link] ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155445) Jazz válasza efi99 (#155437) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi. De nem indul el a számológép amíg nincs feloldva az eszköz. Erre valami megoldás?

free your mind

(#155446) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Van olyan navi program amit aa-val ki tudok rakni a kocsiba? Ugyanis a google maps nálam nem jól működik.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#155447) kutga válasza Winnie The P (#155446) üzenetére


kutga
nagyúr

Waze, Sygic. Utóbbinál csatlakozni kell a béta programhoz.

MÓD
Mi a baja a Gmapsnek?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#155448) Winnie The P válasza kutga (#155447) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi. Gondolom csak ez a kettő, vagy esetleg van még más is?
[link] ezen a linken látható.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#155449) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!
Normálisan működik már a Google alkalmazás, aminek júniusban komoly nyűgje volt?
Azóta nem frissítettem még le.
3-4 naponta, mikor ránézek, hogy milyen alkalmazások frissíthetők, mindig írja, hogy utoljára jún. 22-én frissítve.
Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#155450) kutga válasza Winnie The P (#155448) üzenetére


kutga
nagyúr

Érdekes. Here esetleg? Bár sajnos elég korlátozott ami AA képes.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.