Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) fatal` válasza S e t h (#21998) üzenetére


fatal`
félisten

Pl. ilyenre. Meg arra, hogy múlthéten is volt ahova 40 centi havat írt a weben :D

Meg van amikor valaki beküld 25 fokos eltérést. Az 1-2 fokos eltéréssel semmi gondom nincs, annyit a hőmérő is téved az ablakban. A zivataros problémára: Felrakja a widgetet ami accuweather adatokat mutat aztán beállítod, hogy érintésre induljon az időkép és kész, így használtam jódarabig a fancyt.

Az időkép widgetje ronda és szar.

"Megmutatja ,hogy Büdösböhönyén zivatar lesz 10 perc múlva?Kétlem."
Azt nem. De gondolom időképen is a radart meg a felhőképet nézed. Olyan ritkán van, hogy Büdösböhönyét elkerüli a zivatar, de a mellette 500 méterre lévő Mucsaröcsögén meg diónyi jég esik.

[ Szerkesztve ]

(#22002) Bozek válasza S e t h (#21998) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért számít az, hogy a környéken ki milyen adatot küld be? Ha nagyon érdekel a jelenlegi időjárás, akkor kinézek az ablakon. :)

(#22003) Tyer válasza fatal` (#21997) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem szinte full pontos... Megbizhato, ha azt mondja lesz holnap esö, lesz is
Ha azt, hogy nem, akkor általában nem.
Fokra meg ugy vagyok, hogy 26 vagy 28... K..va meleg van:P A felhő/napos dolgot meg már jol irja...
Accuweather for President!:P

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#22004) schumi


schumi
aktív tag

Hali

Tudtok valamilyen ingyenes, vagy ha nem akkor fizetos progit, ami kijelzi az olvasatlan mailek, smsek stb.szamat ? (Nova launchert hasznalok a full verzioban lenne ilyen feature, de ha van alternativa ami olcsobb az erdekelne...) amit neztem az a missed it, ami kb harmad annyi aron van mint a novanak a full verzioja, de nem teljesen vilagos hogy a sima nem prime novaval menne.e a kijelzes...

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#22005) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Adobe Reader kivételével milyen pdf olvasót ajánlanátok?

(#22006) pepe091 válasza schumi (#22004) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha csak elég a nem fogadott hívások, SMS, és Gmail kiírására, akkor erre alkalmas az UCCW-is. Ha több kell, akkor a Missed it!.

(#22007) EmberXY válasza Sanyi.mTs (#22005) üzenetére


EmberXY
addikt

Quickoffice?

Up the Irons!

(#22008) helixP


helixP
nagyúr

Szerintetek az miért lehet, hogy a camera zoom 4.1-es verziója random módon beforgatja az elkészült képeket 180°-kal?
Előre s köszönöm a válaszokat.

(#22009) quailstorm válasza Sanyi.mTs (#22005) üzenetére


quailstorm
nagyúr

SmartQ reader.
OMAP4460-on a táblán előtelepítve lett megismerve. Gyorsabb mint az adobe reader. De azzal sincs komoly gond. Nem szépen renderel, túl ramtakarékos, de elvégzi a nagy, komoly munkát droidon ARMv6-on, ARMv7-en, és symbian bellén is.

(#22010) fatal` válasza Sanyi.mTs (#22005) üzenetére


fatal`
félisten

OfficeSuite.

(#22009) quailstorm: Na ezt nem is ismertem, meglesem majd. :)

[ Szerkesztve ]

(#22011) S e t h válasza Bozek (#22002) üzenetére


S e t h
nagyúr

Látom már kár volt ebbe belemenni. :) Nekem nem a hőmérséklet számít, mert azt érzem.Nálam a veszélyjelzésben foglaltak megvalósulása esetén az esemény követése a szempont, az nem nagyon zavar ha alá vagy fölé mérnek pár fokot, ezt arra reagáltam , hogy vannak akik fals adatokat küldenek be.

Egyébként ha vigyorogsz is, a legnagyobb igazságot írtad le ezzel kapcsolatosan.Az időjárás teljesen elbulvárosodott, amolyan Mónika show jellegű bazárrá alacsonyították le, igen, többek között az időkép és a köpönyeg is a maguk 30 napos előrejelzésével és az ezt megkajáló egyszerűekkel.

Amíg a felhasználók nem tudják értelmezni az előrejelzéseket és egyáltalán azt, hogy egy widget miért írja ki azt amit, addig felesleges azon polemizálni, hogy melyik jobb egy okostelefonon.
Melyik?A legjobb amatőr meteorológiai oldal a metnet, azt sajnálom ,hogy nekik nincsen alkalmazásuk, mivel ott látszik, hogy rajongók készítik az előrejelzéseket, meglepően magas beválási rátával, mert az összes jelentős modellt átnézik, mielőtt elkészítik az előrejelzést és nem kizárólag egyre hagyatkoznak, mint ezek a csoda alkalmazások.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22012) LonGleY válasza EmberXY (#22000) üzenetére


LonGleY
veterán

Nekem sokkal többször jött be az Aix, amit eső terén mutatott, órára pontosan. Persze sosem lehet a hirtelen kipattanó dolgokat előrejelezni, de az, hogy egy kurranagy blokk esőt látok fél nap múlvára, az be szokott jönni. Ha kis blokkot mutat, akkor is csepereg valami. Ilyen téren nem szidnám a külföldi adatbázisokat sem. Az időképen csudi radarok vannak, de ez mind nem érdekel, csupán az eső alakulása. Olyan appot meg még nem láttam, amiben ne lehetett volna átállítani a mértékegységet Farenheit-ről Celsius-ra.

[ Szerkesztve ]

(#22013) aicon válasza EmberXY (#22000) üzenetére


aicon
senior tag

+1 az időképnek

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#22014) Arween


Arween
senior tag

A Wallbase alkalmazás nálam egy idő után nem tölt be képeket,lehet azért mert nem veszem meg a fizetős változatot?

(#22015) St3ven válasza petipetya (#21988) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi. :) Az a 2,1 MB nekem sajnos már sok. :(

A Köpönyeg korábbi verzióinál egyébként sokan panaszkodtak, hogy minek tölti le minden frissítéskor az aktuális időjáráshoz tartozó felhőcskéket/napot/esőcseppeket stb. tartalmazó grafikákat. Ezt például a frissítésekkel jól megoldották, most alig eszik az alkalmazás 20-30 kB (!) adatot egy frissítés során (nem kötelező térképet is frissíteni).

Ja, és a fentiekre is reagálva, a Köpönyeg appban is van radarkép (meg hőtérkép, meg műholdfelvétel), ha valaki csak emiatt tartaná az Időképet. ;)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#22016) EmberXY válasza LonGleY (#22012) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem is a farenheittel van a baj, nyilván át lehet állítani, csak azért írtam, mert egy kicsit emiatt is közelebb állhat az emberhez egy magyar vonatkozású app, ami ráadásul rengeteget tud. Valamiért ott van az emberben az, hogy mi celsiust és km-t használunk, a hentesnél sem dollárért vásárolunk.
És hogy ne csak off legyen, nyilván emellett az észlelések beküldése miatt nagyobb pontosság érhető el azzal szemben, amikor egy térségben csak pár mérőállomás adatait kapjuk meg...
Egyébként ahogy írtam korábban, az aix-szal is megelégedtem volna, de a widget annyira apró, hogy nem látok belőle semmit. A kijelző teljes szélességéig kihúztam, de nem volt elég.

Up the Irons!

(#22017) Imy


Imy
veterán

Sziasztok.
Milyen ébresztőalkalmazást ajánlatok, ami tuti jó.
Feltettem a Samsung Galaxy S Advancera a JB-t, és már másodszor hagyott cserben. :(

(#22018) petipetya válasza Imy (#22017) üzenetére


petipetya
nagyúr

A frissítés után volt gyári beállítások visszaállítása?

"nincs rá lezsóidő"

(#22019) Logeeen válasza petipetya (#22018) üzenetére


Logeeen
senior tag

Sajnos hiába állítja vissza. Úgy is elromlik. Samsungék valamit nem csináltak jól.
Amúgy én a Clock JB+-t vettem meg. Tökéletesen működik.
A free verzió nem képes ébresztőre.

#Xiaomi 13T#

(#22020) EmberXY válasza Imy (#22017) üzenetére


EmberXY
addikt

Én egy Alarm Clock Xtreme nevű progit használok, egyszerű mint egy bot, és működik is. Metál koncert után full másnaposan egy-két óra alvás után is felébresztett.

Up the Irons!

(#22021) twine válasza Tyer (#22003) üzenetére


twine
addikt

+1 erős +1

(#22022) LordRajZoL válasza EmberXY (#22020) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

ZDclock Alarm clock for Android

Nekem ez vált be

zZz

(#22023) SimonJanos válasza LonGleY (#21856) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Köszi, de ismerem, használom is (ugyan ezt még Xperia mini pro témában írtam)...
"Nekem nem elég".
A lényeg hogy ha van egy rendszer, amit régóta használok (nem csak track a lényeg, hanem edzésprogram, stb.) és végre átjárható a két OS - iOS / Android - között és utóbbira sikerült nagyon jó áron megvennem, akkor nem fogok másra áttérni.

De mint írtam: tesztelem, volt update, legutóbb egy pár km-es futáson tökéletes volt.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#22024) Wolf-15 válasza Logeeen (#22019) üzenetére


Wolf-15
tag

Nagyon sok, legalább 30 különböző Óra progit kipróbáltam.
Tapasztalataim szerin az ingyenes változatok, nem, vagy csak erős kompromisszumok árán használhatóak.
Több szempont alapján (kezelhetőség, beállíthatóság, láthatóság, megjelenés, widget, stb.)

A Clock JB+ lett a nyerő, a letisztult, egyszerűsége és a widget design-ja miatt.

Nagyon jól használható és látványos még az SPB Time de drága is. (1131Ft)

Remekül használható az Alarm Clock Xtreme is, de nekem látványába nem igazán jött be.

(#22025) dokee78 válasza schumi (#22004) üzenetére


dokee78
félisten

Fizetős Novához van TeslaUnread

(#22026) SimonJanos válasza petipetya (#21583) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Google Drive, Dropbox: "kötelező", de nem lehet őket (alapból no / root ) SD kártyára tenni, ami abszurd, mert ott kellene tárolni mindent. :W

Na de ez az, szerencsére hogy ez ES File Explorer File Manager tudja mindkettőt, a Total Commander meg a Dropbox-ot (mondjuk nem ártana ha már ők is "drive-olnának").

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#22027) #51177472


#51177472
törölt tag

3G-t hol lehet kikapcsolni Noteon? JB 4.1.2

(#22028) Imy válasza petipetya (#22018) üzenetére


Imy
veterán

Igen volt.

(#22029) Imy válasza Logeeen (#22019) üzenetére


Imy
veterán

Én most a Caynax Alarm Clock-ot tettem fel...

(#22030) dokee78 válasza SimonJanos (#22026) üzenetére


dokee78
félisten

A Dropboxot ha SD-n tárolod akkor kijelentkezik időnként.

(#22031) helixP


helixP
nagyúr

Esetleg erre:

Szerintetek az miért lehet, hogy a camera zoom 4.1-es verziója random módon beforgatja az elkészült képeket 180°-kal?
Előre s köszönöm a válaszokat.

(#22032) aizen92 válasza dokee78 (#22025) üzenetére


aizen92
addikt

most néztem ezt a novát. vicces h az import from another launchernél nem ismeri fel a gyárit :D:D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#22033) SimonJanos válasza dokee78 (#22030) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Elviselném.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#22034) EmberXY válasza Wolf-15 (#22024) üzenetére


EmberXY
addikt

Az Alarm Clock Xtreme-ből a free verziót használom, nincs vele gond.
Csak pl a Clean Masterben a kivételekhez hozzáadtam a biztonság kedvéért, nehogy kilője véletlenül, mivel nem gyári app, az a biztos, ha megy a folyamata...
Egyébként amikor ilyen appot kerestem, amiket megnéztem, azokat ki is próbáltam az éles használat előtt, egy-két perccel későbbi időpontra beállítottam egy ébresztést és kilőttem a kijelzőt. Amelyik ébresztett, az az Alarm Clock Xtreme volt, ezidáig egyedül. Azóta is teszi a dolgát. Így szerintem egyértelműen elkerülhető az, hogy cserben hagyjon bárkit is az ébresztő... (Még a launcherem hivatalos ébresztő widgetje sem ébresztett... (!) :DDD )

Up the Irons!

(#22035) xSide válasza Imy (#22029) üzenetére


xSide
őstag

+1 a Caynax Alarm Clock-ra, (pro) ezzel be tudom állítani a műszakrendemnek megfelelő ébresztéseket és nem kell állandóan piszkálgatni:
- 2 nap 3:50
- 2 nap szabad
- 2 nap 15:30

[ Szerkesztve ]

(#22036) Imy válasza xSide (#22035) üzenetére


Imy
veterán

:)
Nekem ilyen extra nem kell, de én is ugyanezt tettem fel, csak a simát. Az is jó, nem?

Nem kell valahol beállítani, hogy ne löjje le az androidos feladatkezelő? Ezt alapból nem találtam.

(#22037) aizen92


aizen92
addikt

Ez a nova launcher nagyon bejön! nagyon gyors és testre szabható. gyorsabb a gyárinál tetszik h a dokk is átszabható. egy kérdésem lenne: van hozzá valami fasza naptár widget? vagy valahogy be lehetne hozzá szerezni? lehetőleg olyan kéne ami mutatja az össze napot az adott hónapban és a napok alatt ilyen pár betűbe/szóba h milyen "feladat" van arra a napra. (gyárit nem engedi berakni )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#22038) dokee78 válasza aizen92 (#22037) üzenetére


dokee78
félisten

Én Buisness Calendarral használom:

katt a képekre

[ Szerkesztve ]

(#22039) aizen92 válasza dokee78 (#22038) üzenetére


aizen92
addikt

Nagyon király kis alkalmazás! pont egy ilyen kellett! köszönöm :R :R :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#22040) xSide válasza Imy (#22036) üzenetére


xSide
őstag

Nem állítottam semmit hozzá, 1 giga ram-nál tuti nem lövi ki.
A free-ben anno volt egy olyan butítás szerdai napokon nem ébresztett :(((

(#22041) Imy válasza xSide (#22040) üzenetére


Imy
veterán

Majd holnap kiderül. :) Remélem jó lesz.

(#22042) gatto_


gatto_
senior tag

Frissült az Opera Mobil. Megkapta a Webkit motort szerintem, mert megszűnt a nagyítás utáni tördelés. Szóval óvatosan a frissítéssel. Én megszívtam. Amúgy pofás szerintem, de kár, hogy motort cseréltek.

(#22043) zlatan77


zlatan77
aktív tag

Megszűnt a nagyítás utáni tördelés? :Y
Akkor csak gratulálni tudok.
Tableten figyelnem kell,nehogy lefrissítsen.
PC-s felületen nem lehet valahogy letiltani az automatikus frissítést?

[ Szerkesztve ]

(#22044) DS39 válasza gatto_ (#22042) üzenetére


DS39
nagyúr

konkrétan a mai nappal megszűnt a Mobile, és már csak "Opera"-ként fut. (gondolom kinőtte a beta fázis a "browser" nevű, bár lehet megtartják és a jövőbeni beta verziók azon a néven lesznek tölthetőek)

(#22045) gatto_


gatto_
senior tag

A Play kommentek az új Opera kapcsán zömében a kilépés gombot követelik vissza. :) Pedig ott van az, csak hosszan kell nyomni a vissza gombot, és máris előugrik. Hasonlóan működik a Dolphin-ben is.

(#22046) EmberXY válasza dokee78 (#22038) üzenetére


EmberXY
addikt

Csillagidő?!?! :DDD :C
A Star Trek féle csillagidőt is méri az app, vagy csak valami egyéni dolog az a bejegyzés benne?
Már csak azért, mert engem is érdekelne...

gatto_: Köszi az infót, én sem frissítem... Nagy nehezen megszerettem, nehogy tényleg elcsesszék nekem... :R

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#22047) dokee78 válasza EmberXY (#22046) üzenetére


dokee78
félisten

A csillagidőt a google naptárban tudod beállítani.
"Más naptárak" vagy valami ilyesmi,már nem rémlik.

(#22048) Gardo


Gardo
tag

Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, a Lightning Launcher -ben hogy lehet a fő képernyők számát beállítani? Jelenleg elég soknak tűnik, valamint meg sincsenek számozva, így az üres oldalakon azt sem tudni, épp merre is jár az ember... :)

Köszi előre is a segítséget, Üdv!

[ Szerkesztve ]

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#22049) darvinya


darvinya
titán

[OperaMobil 12.0.4.apk]

Később ha lesz rá időm OperaMobil 12.1.4.apk is felrakom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22050) k850 válasza zlatan77 (#22043) üzenetére


k850
addikt

Nem szűnt meg, csak be kellene állítani rendesen a böngésző paramétereit.
Ettől függetlenül nagyon lassú lett, a flash tartalommal sem tud mit kezdeni.

Ha meg vagy elégedve a frissítés előtti állapottal, akkor nem éri meg letölteni!

Botrányosan lassú lett!

Akinek nem volt saját mentése, akkor innét letöltheti a Opera Mobil 12.1.4.apk

Báj, báj Opera!!! :O

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.