Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) MurdR válasza bubi92 (#24000) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem már a kamera gombos exponálás is elég lenne, de amit playen találtam, az olyan retek minőségű képet csinál, mint egy Nokia 3310es.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#24002) MurdR válasza citkar (#23981) üzenetére


MurdR
veterán

Sorry, nem szerkesztettem az előző hszemet...

Van RTL Most alkalmazás, ott figyel a playen.
RTL-t, TV2-t, meg ilyeneket nem fogsz nézni ingyen telefonon, ha csak nem kínai csodád van, amiben van analóg TV.
Van megoldás mondjuk rá, egy USB OTG kábel, és egy megfelelő DVB stock segítségével, de az egy kis beruházást von maga után. Tehát (sajnos) arra ne számíts, hogy RTL klubot nézel egy appal haza fele a buszon. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#24003) fatal` válasza MurdR (#24002) üzenetére


fatal`
titán

"ha csak nem kínai csodád van, amiben van analóg TV"

Azzal sem sokáig nézi. PC-n és neten keresztül lehet egyébként, ha van tunerje, pl. MediaPortalhoz van kliens. :) Persze ez nem szokványos.

(#24004) basaja


basaja
senior tag

Urak!Ért egy elég kellemetlen meglepetés...az sd kártyám egyik pillanatról a másikra beadta a kulcsot...sem kártyaolvasó,sem telefon nem hajlandó felismerni,így a rajta található kb 3giga zene,és ami a rosszabb a rengeteg fénykép és videó elérhetetlenné vált.. :O .erre van bármilyen jellegű megoldás?Vagy vegyek roppant érzékeny búcsút a rengeteg adattól?Előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat :K

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#24005) fatal` válasza basaja (#24004) üzenetére


fatal`
titán

Egyáltalán nem ismeri fel PC-n, Windows alatt, vagy csak betűjelet nem kap?

Másképp fogalmazva: Lemezkezelőben RAW partícióként látszik? Ha ott sem, akkor érzékeny búcsúval mehet a kukába, ha látszik akkor GetDataBack for FAT32 visszahozhat belőle (általában mindent, de nem biztos). Vagy még a Recuvat lehet megpróbálni.

Ha nem látszik a hardver az OS alatt, akkor max a Kürt Kft. tud segíteni, gondolom annyit nem ér.

(#24006) Bozek válasza basaja (#24004) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg próbáld meg Linux alatt, hátha az felismeri. Vagy másik gépen. Nekem volt PC-n olyan, hogy a vinyóm nem ismerte fel a Win7, csak a Linux. Viszont amikor elvittem ismerőshöz, hogy átmásoljuk a dolgokat, nála a Win7 is látta.

(#24007) vitezfeher válasza MurdR (#24002) üzenetére


vitezfeher
tag

A Retek Klub RTL most alkalmazása pl. Android 4.2 alatt nem kompatibilis, 4.1 alatt ugyanazon az eszközön hasít. Van-e valami ötlet, hogyan lehet 4.2 alatt működtetni?

(#24008) citkar válasza fatal` (#23991) üzenetére


citkar
addikt

Köszi, ezt nem is ismertem, igaz, hogy nem csak híradókat nézem, de jó kis appnak tűnik.

(#24009) bubi92 válasza MurdR (#24001) üzenetére


bubi92
őstag

hihetetlen amúgy.. azt már meg sem említem, hogy van amelyik magyar fordítása annyira gusztustalan, hogy inkább nem használom...

(#24010) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

A smart launcher pro-ban, lehet-e a widget oldalra alkalmazás indító ikont (parancsikont) kitenni v. csak a sima widgeteket???

Előre is köszi!

Laci

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#24011) basaja válasza fatal` (#24005) üzenetére


basaja
senior tag

Sajna semmi nem ismeri fel,egyáltalán nem látják a kártyát az eszközök... :(
Akkor most egy kicsit meditálok,hogy fel ne robbanjak... :W Köszönöm neked és Bozeknek is a gyors választ!

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#24012) mandiner válasza citkar (#24008) üzenetére


mandiner
csendes tag

Törölt

[ Szerkesztve ]

S8500 - YPG70 - I9205/UCNA2

(#24013) maross


maross
veterán

play store-t hogy teszek telora? :). nem ertem miert nincs a weben elerheto play.google.com-on. androidpolice oldalon talalhatot feltehetem? kicsit felek az adattolvajoktol.

valamint van meg egy gondom, ujrahuztam arendszert, mas rom van. Fel akartam tenni egy task managert, es azt irja hogy mar telepitve van az eszkozon. ilyenkor mi a teendo?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24014) Cyrin válasza vitezfeher (#24007) üzenetére


Cyrin
addikt

Nálam megy nexus 7-en.

(#24015) fatal` válasza maross (#24013) üzenetére


fatal`
titán

gappsot kell flashelned, ha nincs benne a romban.

[link]

Azért nincs a weben elérhető, mert a play nélkül, hogy akarsz a playről telepíteni? :D

(#24016) maross válasza fatal` (#24015) üzenetére


maross
veterán

ugy hogy webrol leszedek egy apk-t, felteszem, es lesz playem. mint ahogy elvileg most is tudnek nem playrol telepiteni, hanem weben keresztul. Csak play appon keresztul kenyelmesebb.

amit linkeltel itt pont nincs 4.2.1, csak 4.1.x, es 4.2.2 :). ilyenkor mi van? :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24017) darvinya válasza maross (#24013) üzenetére


darvinya
titán

kicsit felek az adattolvajoktol.

És mégis az 3 milliárd felhasználó közül pont a te adataid kell. :D

Rakjál még vírusírtót is, hogy totális legyen a védelem.

De akkor minek okos telo, elég lenne butafon arról csak személyesen lehet adatot leszedni.

De ha már itt vagyunk akkor nem gondolkoztál el azon, hogy a legtöbb biztonsági elem e lenyomatot hagy és ez alapján könnyebb rákeresni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24018) maross válasza darvinya (#24017) üzenetére


maross
veterán

Egy altalam eloszor latott oldalrol nem allok neki leszedni egy olyan appot, ami bekeri a google adataimat, es utana szabad a vasar. Nem az enyemre kivancsiak, azera aki felteved az oldalra. Na mindegy, megoldom maskepp.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24019) fatal` válasza maross (#24016) üzenetére


fatal`
titán

És a mögöttes szolgáltatásokat honnan a rákból húzod elő? :D

Nem a play apkja hiányzik a telefonodról, hanem a komplett gapps.

Felrakod a 4.2.2-re valót.

(#24018) maross: Ezek a google által hivatalosan kiadott csomagok. Komolyan azt gondolod, hogy bármiféle módosított aláírással rendelkező google csomag csak úgy simán települ a telefonodra? lol :D

A netről, innen-onnan letöltött apk-k sokkal nagyobb eséllyel fertőzöttek.

[ Szerkesztve ]

(#24020) maross válasza fatal` (#24019) üzenetére


maross
veterán

"A netről, innen-onnan letöltött apk-k sokkal nagyobb eséllyel fertőzöttek."

pontosan ez volt a kerdes, hogy ez vajon egy fake apk (es egyben fake site), amit aztan bazi nehez olyan kinezeture megcsinalni mint egy play storet, es a "fake apk vagyok" nevet atirni "google play store"-ra,es en mar vidaman adom is meg az adataimat.

mogottes szolgaltatas: passz, ugy gondoltam minden benne van abban a csomagban amit lehuzol.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24021) TRob1 válasza maross (#24020) üzenetére


TRob1
veterán

Amúgy meg ahonnan szedted a Romot, ott jó eséllyel van gapps csomag is hozzá (legalábbis általában szokott lenni)

¤ R'n'R ¤

(#24022) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Van olyan App amivel úgy tudok másokkal beszélgetni, kapcsolódni.. Akikkel ugyanazon a Wifi hotspot on vagyok...??

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#24023) fatal` válasza maross (#24020) üzenetére


fatal`
titán

A play store és a google services nem 1db apk, hanem a gapps amit lehúzol. Mindenféle moddolt kókány frameworkot nem enged telepíteni / nem fog rendesen működni. Ráadásul a play store nem kér be adatot, rendszerszinten van a google fiók.

(#24021) TRob1: Többnyire a goo.im-re irányítanak. :)

[ Szerkesztve ]

(#24024) xenom0rph válasza volvoguy (#24022) üzenetére


xenom0rph
őstag

Na akkor ezt próbáljuk meg mégegyszer, magyarul

halahala

(#24025) fatal` válasza xenom0rph (#24024) üzenetére


fatal`
titán

LANon szeretne chatelni.

(#24026) xenom0rph válasza fatal` (#24025) üzenetére


xenom0rph
őstag

Lehet nekem rossz a nézőpontom, de ha valaki ott van "LAN közelben", akkor miért nem szól inkább hozzá? :DDD

halahala

(#24027) maross


maross
veterán

Oke, koszi a valaszokat, leszedtem a legujabbat, mindjart megprobalom feltenni ra.

egy kinai app-remover kellene még nekem, van valahol, de nem talalom keresovel a topicban :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24028) fatal` válasza xenom0rph (#24026) üzenetére


fatal`
titán

Ez egy nagyon jó kérdés :D

(#24029) volvoguy válasza xenom0rph (#24024) üzenetére


volvoguy
addikt

Pl. egy szállodában ahol van wifi írni azoknak akik ugyanezen a hotspoton vannak

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#24030) xenom0rph válasza volvoguy (#24029) üzenetére


xenom0rph
őstag

Aha, hát így azért egyszerűbb válaszolni :Gyakorlatilag bármilyen chat program megfelelő lenne, nemde? Ha jól gondolom... Viber, Skype, IMO, Trillian etc.

halahala

(#24031) rjg válasza maross (#24027) üzenetére


rjg
őstag

Ha van root jogod, akkor bármelyik normálisabb fájlkezelővel ki tudod törölni a felesleges alkalmazásokat a system/app mappából.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#24032) Bozek válasza volvoguy (#24029) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lementek a bárba egy jó hideg sör mellé és nem kell hozzá még WiFi se. Egyébként meg ha van WiFi, akkor miért nem jó a NET-es csevegő? Esetleg keress rá Play-en arra, hogy Walkie Talkie.

Vagy ismeretleneknek akarsz írni és így akarsz ismerkedni? :)

[ Szerkesztve ]

(#24033) maross válasza rjg (#24031) üzenetére


maross
veterán

Elvileg van, es hogy tudom meg hogy az adott chinapp milyen neven fut az app mappaban? Felteszek addig egy total commandert. A gappsos dolog sikerult, jonak tunik.

mas: van ilyen automatikusan indulo dolog hogy picasa uploader, na az tokre nem kene nekem. Milyen appal lehet ezeket tiltani/kiloni?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24034) rjg válasza maross (#24033) üzenetére


rjg
őstag

Fogod látni az ikonját és a neve is utal(hat) rá. Második kérdésedre keress valamilyen autostart-ot szabályozni képes app-ot vagy fagyaszd / töröld ezeket is. Én a ROM Toolbox-ot használom erre (is).

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#24035) maross válasza rjg (#24034) üzenetére


maross
veterán

Koszi, kiprobalom. De akkor az elozore visszakanyarodva: ha mar rom toolbox kell autostart-ot szabalyozni, akkor nem lehet ilyen cuccokat alapbol torolni a system/app-bol? Azt azert nem szeretnem, hogy ne induljon el a telom, mert a picasa uploadert vagy valami hasonlo irto fontos dolgot letoroltem. pl van ilyen ami fut, es zavar: mtkweatherprovider.apk, mtkweatherwidge.apk. Holott widget nincs is kint, es amugyis mast hasznalnek.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24036) rjg válasza maross (#24035) üzenetére


rjg
őstag

De, ezt is meg tudod vele csinálni. Amúgy nálam is fagyasztva van a Picasa uploader.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#24037) SimonJanos válasza vadászcsiga (#23962) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Mi a pontos link, elég sokat találtam beírva. :U

Én a Baterry Doctor-t használom régóta, mind iOS, mind Android...

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24038) SimonJanos válasza Des1gnR (#10477) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

"Kicsit késve" de: fent a "válaszom"

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24039) maross válasza rjg (#24036) üzenetére


maross
veterán

ez a rom toolbox nagy kiralysag :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24040) Tyer válasza SimonJanos (#24037) üzenetére


Tyer
őstag

Huh, ez elég jónak hangzik.
GSam-hoz képestez miért jobb, és esetleg miben rosszabb?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#24041) LonGleY válasza SimonJanos (#24037) üzenetére


LonGleY
veterán

SimonJanos / Tyer: Root nélkül nem tud kilőni olyat, amit a multitask-ból kihúzva amúgy is bent ragad. Megeszi a 13 megáját, így 1 GB RAM alatt hosszabbtávon felejtő (kevesebb a maradék memória, ha ez is fut). Az akkuikon tetszik (bár megcsinálnák a Notification Toggle-ben!), a töltés dologban részben van igazság. A fényerőt nálam a YAAB állítja, a WiFi-t / GPS-t én is ki szoktam lőni, ha nem kell, a screen off time mindegy, mert lezárom, ha nem kell a teló - így a spórolás része odafigyelés mellett nem érvényesül. Szimpatikus, szépen animált, de valahogy annyi értelmét mégsem látom (ráadásul a "Details Today"-re befagy).

[ Szerkesztve ]

(#24042) Tyer válasza LonGleY (#24041) üzenetére


Tyer
őstag

Ez nekem miért is szolt?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#24043) LonGleY válasza Tyer (#24042) üzenetére


LonGleY
veterán

Válasz volt a kérdésedre.

A GSAM részletes akku-log-elemző, a Battery Doctor-ban ez a funkció csak egy tabocska, amin listázza a legtöbbet fogyasztó appokat. Ez a Battery Doctor inkább egy designolt placebó kapszula, mint egy valóban hasznos vagy javallott program - részemről legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#24044) Tyer válasza LonGleY (#24043) üzenetére


Tyer
őstag

Értem, köszönöm

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#24045) Neck válasza S e t h (#23953) üzenetére


Neck
veterán

Köszi, a Cool Reader szuper, a PDF-re meg találtam mást. :R

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#24046) ra^ven


ra^ven
senior tag

Üdv!

Tudna valaki segítséged adni, hogy működik a korábban említett GNote alkalmazás?
A kérdés itt arra irányul, hogy webes felületen vagy PC-n mit kell hozzá használni, hogy ez a program le tudja szinkronizálni telóra.
Gdrive?
Gdocs?

:B :U

Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#24047) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
a romban nem volt olyan beállítás, hogy a kijelző ne kapcsoljon ki miközben beszélek... ezt milyen alkalmazással tudom kompenzálni?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#24049) ra^ven válasza klambi (#24047) üzenetére


ra^ven
senior tag

Pontosan (#24048), hasznos, mivel ha közel emeled a füledhez előfordulhat, hogy azzal egyidejűleg bontod a hívást is.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#24050) xSide válasza klambi (#24047) üzenetére


xSide
őstag

Hasznos továbbá az auto kikapcs akksihasználat terén is...

Helyettesíteni ezzel lehet :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.