Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154901) ktomcat válasza ktomcat (#154900) üzenetére


ktomcat
senior tag

Úgy tűnik volt még valaki az accountomba... Leválasztottam, reméljük megoldódik.

(#154902) crok válasza ktomcat (#154901) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor.. Jelszót azért változtatnék.. mindenhol IS.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154903) ktomcat válasza crok (#154902) üzenetére


ktomcat
senior tag

Igen, most kezdek neki úgyis pont múlt héten találtam ki egy új kombinációt :DDD

(#154904) cidalain válasza ktomcat (#154900) üzenetére


cidalain
veterán

nem mintha, hanem tényleg te vagy a küldő.
oké, nem fizikailag te küldöd, de biztosan egyszer engedélyeztél, hozzájárultál, hogy valami 3rd party szar ilyet küldjön a nevedben.
szerintem nézd meg hogy az insta appban van e valami olyan ami hozzáférhet az adataidhoz. ha van, akkor gyomláld ki. és ezután alap, hogy jelszót cserélsz.

update: bocs, nem frissítettem, már rég megoldódott.

@crok
nem kell mindenhol jelszót cserélni, hanem csak ott ahol ugyanezzel az azonosítóval (email cím), ugyanezt a jelszót használja. bár manapság az ember minden egyes helyen külön jelszót használ, az egyenjelszó gyakorlatilag lábtörlő alá rakott kulcs

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#154905) Drughi válasza cidalain (#154904) üzenetére


Drughi
addikt

Sziasztok!

Youtube vagy Family Link beállításában kérnék segítséget.
A gyerkőc saját google fiókkal van belépve a tabletjébe és szeretném a youtube szűrőket módosítani, de nem tudom hol lehet.
Legutoljára még talán ilyen 6 év alattiaknak szóló szűrő volt beállítva, ezt szeretném "nagyobb korcsoportra" állítani.

(#154906) ollie válasza Drughi (#154905) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elindítod a Family Linket (a szülőit), ráböksz a gyerek nevére, majd a megjelenő listában a legelső a Manage settings lesz. Ebben meg a felső néhány bejegyzésnél állíthatod egyesével a korhatárokat (Google play, Youtube, Chrome, Google Search)

***

(#154907) Drughi válasza ollie (#154906) üzenetére


Drughi
addikt

Köszönöm szépen! :R

(#154908) Viktor0610 válasza ktomcat (#154900) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nem app hiba/kérdés.
Szerintem bejutottak a fiókodba, és valakik, valahol küldik ezeket a spam üzeneteket.
A megoldás. Jelszócsere, két lépcsős azonosítás bekapcsolása, ismeretlen belépések ellenőrzése.

Szerk.:
Kicsit lemaradtam, de sebaj. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#154909) dokee78


dokee78
félisten

Olyan galéria appot tudtok ahol két paneles nézőt is be lehet állítani?
Azaz egymás mellett 2 külön mappát is tud mutatni és görgetni a képeket?

(#154910) Viktor0610 válasza dokee78 (#154909) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem épp' galéria app, de Solid Explorer, Galéria nézettel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#154911) vacs válasza Viktor0610 (#154910) üzenetére


vacs
veterán

Pontosan, a Solid Explorer tudja, bár fizetős app, de megéri az árát! :K

(^)(>.<)(^)

(#154912) Viktor0610 válasza vacs (#154911) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az biztos!
Évekkel ezelőtt megvettem az appot, plusz asszem valami egyéb támogatást is küldtem nekik.
Az egyik első app, amit a telóimra feldobok. :K

Samsung Galaxy A54

(#154913) kmarci25 válasza Viktor0610 (#154912) üzenetére


kmarci25
veterán

Hű, ez valóban elég profi.. :Y

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#154914) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Tudtok-e adni egy adathalász oldal linket, amin a vírusírtónak jeleznie kellene?
A McAfee itt nem jelez:
[link]

(#154915) dokee78 válasza Viktor0610 (#154910) üzenetére


dokee78
félisten

Meg van a Solid Explorer,de egyszerre 2 mappát nem mutat.

Ellenben 2 külön galéria appal osztott képernyővel meg oldottam.

(#154916) ollie válasza GEPESZ66 (#154914) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vírusirtó nem fog jelezni weboldalakat, mert nem az a feladata. A vírusirtó fájlokat ellenőriz a számítógépeden.

***

(#154917) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv mindenkinek!
Nem tudom, hogy másnál is jelentkezett ez a probléma de a naptár már nem magyarul hanem angolul írja ki az ünnepnapokat! Mi lehet a probléma? Pedig nem állítottam át a nyelvet. Szinkronizál a google naptárral ezért valószínű ott lehet valami mert a másik telómnál is ez van. De ott is a használt nyelv a magyar! Akkor hogyan tudnám visszaállítani magyarra??
Köszönöm a segítségetek előre is!

Járj nyitott szemmel.

(#154918) GEPESZ66 válasza ollie (#154916) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az androidos vírusírtóknak van olyan funkciója, hogy adathalász oldalak elleni védelem.
Chrome-t legtöbb támogatja.
Itt jeleznie kellene.
A McAfee 5-ös verziója jelzett a belinkelt tesztre.
A 6-os verzió nem.
Tapasztalatból kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#154919) cidalain válasza ollie (#154916) üzenetére


cidalain
veterán

márpedig nekem az asztali gépemen jelezte (ESET Endpoint Antivirus)
a komplettebb antivirus cuccok erre is figyelnek, igaz, ezek a feature-ok a free verzióban általában nem elérhetők.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#154920) tomy86 válasza AliasB (#154917) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam is ez van már több, mint egy hete. A hozzászólások alapján, megint a googlenál szúrtak el valamit, mint múltkor a gmail appnál.

(#154921) AliasB válasza tomy86 (#154920) üzenetére


AliasB
senior tag

Akkor nem kezdem el keresgélni, hogy hol a hiba ;)
Köszönöm!

Járj nyitott szemmel.

(#154922) WhiteWalker válasza dokee78 (#154915) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

El kell fordítani a készüléket ;)

(#154923) Viktor0610 válasza dokee78 (#154915) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De.
Fektetett nézetben. ;)

Bocs, nem olvastam vissza. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#154924) plesotamas


plesotamas
tag

Sziasztok!
Volt már valakinek gondja a billentyűzettel android 11-n (gboard, swiftkey).

Hibajelenség:
nem mindig jelenik meg a bill., pl a kurzor villog ahova írni kell csak nincs mivel, vagy fordítva a bill. felugrik, de a kurzor sehol és hiába pötyögök nem jelennek meg a karakterek, vagy úgy ugrik fel a bill. hogy az egész képernyőt takarja és akkor sem látom mit írok.

App törlés/újratelepítés nem oldotta meg.
Másik app/ok ugyan azt a hibát produkálják.

Már lövésem sincs mi lehet, mert a pár nappal korábban frissített appokat is mind visszaállítottam, de ez sem segített.

(#154925) Viktor0610 válasza plesotamas (#154924) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gboard.
Igen.
Nem tudom, mi a megoldás.

Samsung Galaxy A54

(#154926) sharp4


sharp4
őstag

Ha már billentyűzet. SwiftKey-t használok és a szöveg javítás nyelvtanilag nem mindig helyes. Pl igekötős igéket külön írja. Erre van valamilyen megoldás?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#154927) plesotamas válasza plesotamas (#154924) üzenetére


plesotamas
tag

Fura, ma reggelre megjavult, úgy hogy semmi nem lett frissítve, és a teló sem indult újra, nagyon érdekes!

(#154928) Viktor0610 válasza plesotamas (#154927) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, azt én is megfigyeltem, hogy ha előjön a hiba, kis idő múlva megjavul.
Gobdolom, valami Google oldali hiba volt.

Samsung Galaxy A54

(#154929) Somatom


Somatom
veterán

Másnál is vacakol a TubeMate? YT gyári lejátszóban szépen mennek a videók, de ha TM -tel átadom külsős lejátszónak (VLC, nPlayer), akkor azonos felbontáson több a pufferelés, mint a lejátszás.
Frissítettem, de a probléma változatlan.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154930) Mr Dini válasza Somatom (#154929) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Youtube oldalt történt változtatás ismét. A kodi addon is hasonló tünetekkel szenvedett. Meg kell várni, amíg a fejlesztő megoldja, ha meg tudja egyáltalán. Ugye a külső lejátszónak átadott URL felett nem sok "joga" van a TubeMatenek.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#154931) Somatom válasza Mr Dini (#154930) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154932) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Sziasztok!
Chrome-ban videónézés közben lezár a képernyő, mármint be van nekem állítva, hogy egy perc után lezárjon, de valamiért úgy érzékeli mintha nem videót néznék.
Mi lehet a gond?

Samsung Galaxy S23

(#154933) mikk2000


mikk2000
őstag

Üdv, android 7-en nem nagyon találom a kimenő telefonhívások időtartamát mondjuk havi szinten (adatforgalom az megvan). Ha külön appot kell rá letölteni, akkor melyik a legegyszerűbb?

(#154934) seger


seger
addikt

Van egy multisim-em, amit veraktam egy másik telefonba netezésre. Van valami olyan app, amivel ki lehetne kaocsolni, hogy bejövő hívásaimat ne jelezze ki?

(#154935) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/urak!

Munkahelyi és otthoni telefont ugyanazzal a Google fiókkal használom, ha Duón jön hívás mindkét készüléken kicseng. Hogy tudnám megadni hogy melyik fogadja? Mindkettő Samsung ha számít.

Let the Zone take me if I am.

(#154936) Viktor0610 válasza kutga (#154935) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyikről törlöd a Dou appot?

Samsung Galaxy A54

(#154937) tonyrulez válasza StarKiller89 (#154932) üzenetére


tonyrulez
őstag

Chrome saját videolejátszójával, vagy valami adott oldal által használt, egyéni lejátszóval? Utóbbinál még el tudom képzelni.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#154938) kutga válasza Viktor0610 (#154936) üzenetére


kutga
nagyúr

Közben rájöttem. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#154939) lalakov


lalakov
senior tag

Sziasztok!

Letöltöttem pár videó lejátszót, de egyik sem felelt meg az elvárásaimnak. Tudnátok ajánlani egy jót?
Amit tudnia kéne:
- x265 lejátszás
- felirat kezelés és felirat színének megváltoztatása
- chromecast támogatás és ami valójában működik is (amit találtam, az bár lejátszotta az x265-öt TV-n, de nem volt hangja és nem ment át a felirat; az .avi-nak meg nem volt képe)

Köszönöm.

(#154940) Somatom válasza lalakov (#154939) üzenetére


Somatom
veterán

Nem próbáltam, de a CC topikban a felirat átvitelhez a Soda Playert szokták ajánlani. Úgy tűnik, hogy ez az x265 = HEVC. nPlayerben néztem, támogatott kodek és van feliratszín választás.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154941) lalakov válasza Somatom (#154940) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszönöm a válaszodat.
Én nem találom ezt a Soda Playert. Az nPlayernek van ingyenes változata? (fizetnék én érte, de csak ha tényleg úgy működik, ahogy én szeretném)

(#154942) Somatom válasza lalakov (#154941) üzenetére


Somatom
veterán

Hmmm.... Lehet, hogy ők Winre gondoltak, nem Androidra? :B
Linkelj egy mintafájlt, írd meg, mit szeretnél és kipróbálom nPlayer, CC Ultra kombóval!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154943) laleeee


laleeee
őstag

Tudnátok ajánlani olyan alkalmazást ami "eljátssza" mintha nem az én telefonomról interneteznek ?

(#154944) Viktor0610 válasza laleeee (#154943) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, mire gondolsz. 🤔

Samsung Galaxy A54

(#154945) laleeee válasza Viktor0610 (#154944) üzenetére


laleeee
őstag

Olyasmi mint a Híde my IP, csak valami komolyabb ami működik is. Több telefonról kéne regisztrálnom egy oldalra, de csak egy telefonom van. Remélem így világos(abb)

[ Szerkesztve ]

(#154946) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni, és nem tudom, melyik fórumban tehetem fel a kérdésemet. A problémám röviden: van egy Note 20 Ultra és egy Galaxy Watch 2 párosom. Két hete az órán mért vérnyomás értékek nem jelennek meg a telefon Samsung Healt alkalmazásában, csak a Samsung Healt Monitor felületén. Nem értem mi okozza a problémát. Tehát az óra kommunikál a mobillal, mert minden szinkronizál a Healt-tel (pulzus, alvás monitorozás, lépés, stb), csak az a fránya vérnyomásérték veszik el útközben. Van valami ötletetek? Ha van erre egy speckó fórum, akkor megköszönném az útbaigazítást. Köszönöm.

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#154947) lalakov válasza Somatom (#154942) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszönöm. Az elég nagy lenne. Szerintem bármilyen 720p.HEVC.x265 sorozatepizód megteszi, ha nézel ilyet. Ha nem akkor ne foglalkozz vele. :R
Mobilról küldeném át Chromecast képes TV-re, úgy hogy a felirat is megjelenjen.

(#154948) vacs válasza laleeee (#154945) üzenetére


vacs
veterán

Vpn esetleg, de egy komolyabb ami jól működik az már fizetős.

(^)(>.<)(^)

(#154949) Somatom válasza lalakov (#154947) üzenetére


Somatom
veterán

Nem szeretem a sorozatokat és torrentezni sem szoktam. Ezért nem vagyok képben a problémával. :B

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154950) efi99 válasza laleeee (#154945) üzenetére


efi99
senior tag

Felteszel egy emulátort aztán onnan.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.