Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155051) g_g_g válasza bostone (#155049) üzenetére


g_g_g
őstag

Nálam gond nélkül sikerült regisztrálni a kártyát és azóta használom.
Igen, valószínűleg a bank tud információt adni, hogy mi a gond.

(#155052) Peace válasza kiraly.andra (#155048) üzenetére


Peace
nagyúr

Világos. ;)

(#155053) bostone


bostone
addikt

Mastercard Card hitelkártya, jó kerettel, amelyet visszatöltés után azonnal felhasználhatok, nem szükséges várni a fordulónapra.
Akkor ez lehet a baj.

Egyébként négyszer próbálkoztam Google Pay alkalmazást bevetni. Bolti vásárlás két alkalommal sikeres. Aztán a parkolóház automata elutasított, hogy használjak másik kártyát és a benzinkúton is így jártam. Curve kártya alá feltöltős web kártya regisztrálva.

Ezek szerint még nem tartunk ott, ahol szeretném.
Simple nagyon alacsony feltöltést enged, többet költök, mint a keret.
Samsung pay alkalmazás nem jelenik meg a Play-en.
Budapest Bank alkalmazással is megjártam párszor a boltban.

Apple Pay sokkal rugalmasabb, így nem tudok visszatérni droidra.

Nem panasz jelleggel tettem a megjegyzéseket, csak ezek szerint várni kell még, hogy droid mellett ne kelljen magammal vinnem a tárcámat.

(#155054) Somatom válasza bostone (#155053) üzenetére


Somatom
veterán

Itt oprendszerhez választunk bankot. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155055) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Gyerek telefonjára vajon miért nem lehet telepíteni playről?
Telepítés gombra nyomva 1 mp múlva már ott a megnyitás gomb (kb 180 mb, ezért kissé gyorsnak tűnik), majd Indításkor ki is dobja.
(Family linkes a telefon, de nem jön értesítés)
Note 9 Pro

#?*@&!

(#155056) crok válasza zeon.hu (#155055) üzenetére


crok
Topikgazda

180MB de lehet az már az OBB-vel "terhelt" nagyság (lenne).
Ezen meg egy restarton túl vagy már vele?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155057) bostone válasza Somatom (#155054) üzenetére


bostone
addikt

Tényleg, visszagondolva picit fura volt, hogy mindenki szembe jött az autópályán.
:DD

(#155058) zeon.hu válasza crok (#155056) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Túl, nem segített.
Ugyanaz, letöltés gomb után azonnal jön a megnyitás lehetősége, de megint nem indul.

#?*@&!

(#155059) Somatom válasza bostone (#155057) üzenetére


Somatom
veterán

A valutázás miatt nekem mindenképpen kell a Curve és szerencsére tök jól működik vele a Gpay itthon és külföldön is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155060) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.
Családi csomaghoz hozzá van adva a párom, de Ő nem látja azokat az appokat, amiket én korábban megvettem!
Alapból úgy van beállítva, hogy mindent látnia kéne.
Mi lehet a hiba?

(^)(>.<)(^)

(#155061) icemad válasza vacs (#155060) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A megvett appnál ellenőrizted, hogy valóban benne van a családi könyvtárban?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#155062) vacs válasza icemad (#155061) üzenetére


vacs
veterán

Három appnál néztem meg (Nova launcher, Solid Explorer, Navbar app), de egyiknél sincs ott a te képeden látható opció! :F

(^)(>.<)(^)

(#155063) crok válasza vacs (#155060) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahhoz, hogy látszódjon ahhoz a családi vásárlási típussal kellett megvenni is. Már ha az adott app támogatja, mondjuk a Solid meg a Nova támogatja szóval szerintem nem a Családi csoport vásárlási módjával lett megvéve esetleg, csak simán a saját Google fiókoddal?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155064) ollie válasza vacs (#155062) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem minden appot lehet betenni a családi megosztásba.

Illetve egy bizonyos dátum előtt megvett appok eleve nem kerültek be a családi megosztásba. Nem tudom a pontos dátumot, de köze van a családi megosztás magyarországi bevezetéséhez.

[ Szerkesztve ]

***

(#155065) Fall-N válasza crok (#155063) üzenetére


Fall-N
veterán

Meg az is feltétel, hogy 2016 után legyen megvéve, ezt írja is. Én előbb vettem meg így nincs is benne a Nova.

A 2016. július 2. után vásárolt összes alkalmazás és játék hozzáadható a Családi könyvtárhoz. Ha az alkalmazást vagy játékot 2016. július 2. előtt vásároltad, hozzáadható a Családi könyvtárhoz, ha a fejlesztő engedélyezte a korábbi vásárlások hozzáadását. "Play sugó

[ Szerkesztve ]

(#155066) vacs


vacs
veterán

Köszönöm srácok.

" 2016 után legyen megvéve"

Itt lesz a hiba, pl a Poweramp-nál ott a családi könyvtár gomb, működik, de a Nova már régebbi!
Viszont, a Solid Explorert is 2016 után vettem, de itt maga az app pár hétig ingyenesen használható és utána a Solid Explorer-en belül lehet megvenni a full verziót.
Így emiatt ezt nem tudom megosztani.
Akinek megvan a Solid Explorer full, az megnézné, hogy Családi csomagban meg tudja-e osztani?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#155067) Fall-N válasza vacs (#155066) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem osztható meg. Ott lenne az ikon a Play Áruházban az adatlapján. Ház ikon benne egy szívvel.

(#155068) poirot válasza vacs (#155066) üzenetére


poirot
senior tag

Ha konkrétan megmondod, hogy hol keresem ezt a családi megosztási lehetőséget, akkor megnézem.

(#155069) Viktor0610 válasza vacs (#155066) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam ott a kapcsoló:

Nem tudom, mikor vettem meg. Szerintem 2016 előtt, de passz.

Samsung Galaxy A54

(#155070) crok válasza poirot (#155068) üzenetére


crok
Topikgazda

#155061 de szerintem a sima Solid nem megosztható így mert IAP volt a teljes verzióra állás, a Classic Unlock meg eleve megvásárlós és támogatott a családi megosztás.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155071) poirot válasza crok (#155070) üzenetére


poirot
senior tag

Köszi, ez a több verzió megkevert.

(#155072) dauphin válasza kiskun968 (#154954) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm. :)

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#155073) bostone válasza Somatom (#155059) üzenetére


bostone
addikt

A Gpay alkalmazáson kívül más nincs telepítve, ami bezavarhatna a fizetésbe? Mondjuk simple?
Mindig, mindenhol elfogadják a Gpay-t, hibaüzenet nélkül?
Ma újra megkíséreltem a vásárlást egy olyan helyen, ahol azelőtt sikeresen abszolváltam ezen tevékenységemet és sikerrel jártam.
Lehet user error, de mindent ugyanúgy csináltam, mint a sikertelen kísérleteknél.

(#155074) YxVs


YxVs
senior tag

Android 11 alatt hogyan tudok az Android/data mappában lévő könyvtárakba másolni?
Az alany egy nem rootolt Xiaomi Redmi Note 8 Pro.
Access denied egy csomó fájkezelővel.
Felraktam az X-Plore-t, ott legalább látom a tartalmát, de másolni nem tudok bele.
Mintha ez egy Android 11 tiltás lenne? :(((

(#155075) Somatom válasza bostone (#155073) üzenetére


Somatom
veterán

Van Simple is, használom parkolás, csekk, pályadíj, mobilszámla fizetésre, de érintésre nem. Meg, Simple alá a Revolut van regisztrálva, mert a Curve -ön váltogatom a Forint és Euró terhelést. Ami esetleg még különbség lehet, hogy nekem még régebbi, angol Bines a Curve kártyám. Símán megy vele szinte mindenhol az érintős fizetés. Néha francia boltokban fordult elő, hogy nem működött, de ott a Curve kártyára sem csippant, be kellett dugnom a terminálba.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155076) crok válasza YxVs (#155074) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, az Android 11 új tárhelykezelési API miatt. [Így pl.] meg lehet oldani a gyári filekezelővel is hogy az megkapja a jogot de [itt] leírtam hogy az egyes app-ekkel hogy lehet oda írni, szerintem [ezután] fog menni azzal is meg mással is ami tudja használni az All file access API-t és meg is adod neki a jogot (pl. FX File Explorer vagy a MiXPlorer vagy a Solid Explorer File manager de még a Files by Google meg a szeg egyszerű Material Files is).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155077) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Reklám blokkolot tudtok ajánlani?
Ami Samsung, és Chrome böngészőbe blokkol mindent. :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#155078) csipuka válasza szita.erno (#155077) üzenetére


csipuka
senior tag

A samsung browser-ben van beepitett adblock-er. En azt hasznalom. Muxik.
Chrome-ot nem hasznalok.

(#155079) YxVs válasza crok (#155076) üzenetére


YxVs
senior tag

Köszi, az X-Plore appal nagy nehezen sikerült!

(#155080) Fall-N válasza crok (#155070) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen a Solid Explorer Material dizájnra váltáskor lett IAP-s és többet old fel (témák), mint a sima Classic unlocker. Így az IAP nem megosztható. Ezért sem a legjobb megoldás az IAP, viszont a Google iránymutatása szerint törekedni kell az IAP-re, mint az unlocker formára. Persze vannak külön szeparálva fizetős alkalmazások, de azok már nem csak feloldó kulcsok már.

Másik hátulütője, hogy az IAP-t nem lehet visszatéríteni. Csak a fejlesztő egyedi elbírálása esetén térítik vissza, de nem kötelezi semmi sem, hogy megtegye.

[ Szerkesztve ]

(#155081) Somatom válasza Fall-N (#155080) üzenetére


Somatom
veterán

Ezért használok külön fiókot csak az alkalmazásoknak. Akinek megadom, az használhatja az alkalmazásaimat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155082) Fall-N válasza Somatom (#155081) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is így teszek.

(#155083) Oldman2 válasza Somatom (#155081) üzenetére


Oldman2
veterán

Fasza.

Amikor bejött a Családi megosztás, leálltam a külön fiók használatával, mondván felesleges.

Erre most jöttök ezzel...
:W :W :W

(#155084) Somatom válasza Oldman2 (#155083) üzenetére


Somatom
veterán

Én biztos nem javasoltam, hogy használj ilyen családi izét. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155085) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok!
Tudom, hogy nem jó helyre írok, csak a tv-mnek nincsen topikja. Van egy Sharp tv-m amin Android TV 9 fut. Nem annyira tetszik a tv csatorna kezelő alkalmazás (Live TV app, elég fapad egy nem okos tv-hez képest). Tudtok valami alkalmazást ajánlani a gyári helyett? Live Channels appot próbáltam de az se az igazi.

(#155086) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!

Android Auto problémával küszködök lassan augusztus óta, eleinte azt hittem a custom romoknak van köze hozzá, de gyári miuin is az alábbi problémát tapasztalom:
- amikor megy az app, és a rádión elváltok/tolatok (tehát váltok az android autos képernyőről), sokszor nem jön vissza a kép, hanem csak kiírja hogy hibás usb csatlakozó (communication error 11-et ír ki a telefon). Ki-be dugás vagy egy restart után életre kel jó esetben.. A kábellel biztos nincs probléma már vagy az 5. vadiújat próbálom.. Alapcsatlakozásnál is már megadtam az usb fájlátvitel opciót, de nem változott a helyzet. Van valakinek ötlete erre? :F

(#155087) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Ez az alkalmazas milyen celt szolgal? Marmint, ha van Smartbank, akkor ez mellette/helyette van?
OTP Bank HU

(#155088) Oldman2 válasza zolikaDB (#155087) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez az "új" OTP Bank alkalmazás.

Amikor ez véglegessé válik, a Smartbank-ot kivezetik...

(#155089) WhiteWalker válasza Oldman2 (#155088) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Havi 500ft havidíjért cserébe...

(#155090) zsoltzsolt válasza WhiteWalker (#155089) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nincs, egyelőre, havi díja. Használom már vagy éve

(#155091) Tökimanó válasza WhiteWalker (#155089) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Majd kell fizetni. De még mindig olcsóbb mint fizetni az sms értesítésekért minden tranzakció után. Persze aki nem kéri annak bukó az 500 ft. Nekem ennyit simán megér.

(#155092) ollie válasza Tökimanó (#155091) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Be kéne szántai az otp-t annyira szánalmas banda.

***

(#155093) Tökimanó válasza ollie (#155092) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ez nem vitás. Én is csak az alkalmazásról kért infóhoz szóltam. A többi néma csend.

(#155094) szabi__memo válasza ollie (#155092) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem a többi is. Sőt az OTPnél azért van lejjebb. Nem tudom van e egyáltalán jó, még sajnos nem találkoztam eggyel sem

(#155095) icemad válasza szabi__memo (#155094) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Van, csak külföldön.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#155096) szabi__memo válasza icemad (#155095) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jó, persze, én a magyar szarokra gondoltam:K

(#155097) cidalain válasza szabi__memo (#155096) üzenetére


cidalain
veterán

Bankról van most szó, vagy bank appról?
Ha app, akkor a dzsordzs eléggé fasza egyébként. Mellesleg van mobile pay appjuk is (múltkor szenvedett itt valaki, hogy az ő bankjánál ehhez 3rd party app kell).

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155098) szabi__memo válasza cidalain (#155097) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A George fasza.. szerintem egy nulla. Meg a bank is. Mindegy melyikről van szó. Se jó bankkal se jó mobil appal nem találkoztam. Bár nem ismerem mindet természetesen, a többséget láttam

(#155099) Fall-N válasza WhiteWalker (#155089) üzenetére


Fall-N
veterán

Ami elég gáz valljuk be, mert a többi elméletben ingyenesen nyújtja az alkalmazást. Bár lehet más költségként vonják le. Számlavezetési díj vagy más néven.

[ Szerkesztve ]

(#155100) Somatom válasza szabi__memo (#155098) üzenetére


Somatom
veterán

George kicsit lassú ("mindjárt kész vagyunk, de tényleg" :F ), de sztem sem rossz. Legalábbis az átlagnak. Sajnos, évek óta nem tudják megoldani, hogy Eurós számláról is lehessen tranzakciót indítani. Ahhoz még mindíg webes felület kell. De Forintossal sztem jól boldogul.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.