Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155951) Oldman2


Oldman2
veterán

A Moon+ Reader Pro akciós.

2.590 helyett most 1.399 HUF (6,99$ - 3.49$)

(#155952) Jazz válasza Somatom (#155945) üzenetére


Jazz
veterán

Ezt kerestem. Köszi. Bejönnek a mélyebb hálózati beállítások is. ;)

#155947crok: Igen ez az, köszi. ez is ugyan azt a beállítást hozza elő mint a fenti progi: Tesztelés\Telefon adati 1 2.....

2.: Kár hogy nem lehet csatornát állítani erőltetve. :( Más telefonon (talán asmu) láttam olyat hogy simán a gyári hot spot beállításokban ott van a csatorna választás lehetősége. Sajnos itt nincs.

free your mind

(#155953) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan zenelejátszó appot amit be lehet állítani Mono-ra?
Kerékpározásnál használnék bluetooth-s fülest, úgy hogy csak az egyiket használnám, hogy halljam a forgalmat. Vagy van esetleg egy darabos agybadugós füles?

(#155954) vacs válasza dudi6 (#155953) üzenetére


vacs
veterán

A legtöbb Bluetooth füles akkor is működik, ha csak az egyiket használod, a párja addig töltődik a tokjában!

(^)(>.<)(^)

(#155955) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

tesztekben szokott lenni AndroBench eredmény is.

akárhogy keresem, nem találom play áruházban. tudnátok egy linket adni hozzá?

(#155956) dudi6 válasza vacs (#155954) üzenetére


dudi6
senior tag

De akkor nem hallom a dobot vagy a gitárt vagy az éneket, ha stereoban megy és egyik füles van a fülemben...

(#155957) crok válasza Sanyi.mTs (#155955) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez volt a Google Play linkje az AndroBench-nek de már nincs fent Play-en.. a weboldala él még. APKMirror-on, Aptoide-on meg hasonló oldalakon pl. fent van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155958) kovisoft válasza dudi6 (#155953) üzenetére


kovisoft
őstag

Én a GoneMAD Music Player-t használom, abban az effektek között van Force Mono mód.

(#155959) crok válasza dudi6 (#155953) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem erre a mókára elég lehet neked a Kisegítő lehetőségek -> Hallás -> Mono audio gomb bekapcsolása is addig amíg így akarod hallgatni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155960) Somatom


Somatom
veterán

Ma hallottam a rádióban, hogy a BKV leszerel egy csomó jegyautomatát. Az egyik indokuk az volt, hogy egyre többen használják a mobilappot. Néztem a Simple -ben, de ott továbbra sincs vonaljegy. Lemaradtam vmiről? Milyen app -ban lehet vonaljegyet venni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155961) dbius válasza Somatom (#155960) üzenetére


dbius
veterán

Mobiljegy app?

(#155962) kovisoft válasza dbius (#155961) üzenetére


kovisoft
őstag

Abban is csak reptéri vonaljegy van, normál vonaljegy nincs.

(#155963) szabi__memo válasza kovisoft (#155962) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Normál vonaljegyet sehol nem tudsz venni

[ Szerkesztve ]

(#155964) vacs válasza dudi6 (#155956) üzenetére


vacs
veterán

Butaságot írsz!
Most a kedvedért direkt kipróbáltam a Xiaomi fülesem: ha csak az egyik fülest használod, akkor is teljes értékűen szól a zene!
Nem marad le se dob se gitár vagy ének, semmi!
Nem tudom hogyan csinálja, de lehet, hogy ilyenkor maga az android rendszer kapcsol mono módba!
Lényeg, hogy nem kell sehol semmit állítani!
:K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#155965) dbius válasza kovisoft (#155962) üzenetére


dbius
veterán

Biztos úgy van, ahogy írod, én csak távolsági közlekedéshez használom, de láttam, hogy szerepelnek benne városok is, ezért gondoltam, hogy akkor talán, de ezek szerint egyszeri vonaljegy nincs.

BKK oldala szerint 24, 72 órás, valamint hetijegy vásárolható vele.

(#155966) DS39 válasza dbius (#155965) üzenetére


DS39
nagyúr

Az alkalmazás egész koncepciója rossz. A havi bérletet folyton "érvényesítened" kell QR kód beolvasásával, ez pont az egyszeri jegy esetén lenne egy értelmes felhasználás, nade azt meg nem lehet venni.

A kommenteket olvasva sok baj van vele.

Még mindig jobb a papíros megoldás.

Mondjuk a Kari Geri ingyenessé tehetné nem csak a 14 éven aluliak számára, és akkor probléma megoldva.

Nem kell appot fejleszteni, úgy sem megy, bérlet automatát és pénztárat sem kell fenntartani egy darabot sem.

Lehet nem is buknának olyan sokat. Az ellenőrök, ügyfél koordinátorok, pénztárosok fizetését is megspórolnák.

[ Szerkesztve ]

(#155967) szabi__memo válasza DS39 (#155966) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Már nekem is eszembe jutott. Simán el tudom képzelni hogy akár olcsóbb is lenne.

(#155968) efi99 válasza Somatom (#155960) üzenetére


efi99
senior tag

Ebben sincs BP-i?
https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.nemzetimobilfizetes.mobiljegyapp

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155969) dudi6 válasza efi99 (#155968) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszi mindenkinek, vettem gyorsan egy BlitzWolf BW-FYE2 -t. Azt írják a tesztben, hogy ha csak az egyiket veszem ki akkor mono módban megy.
155964 vacs Nem írok butaságot, régi fülesek nem tudták ezt, de szerintem az újak se mind tudja!!!

(#155970) kaciokos válasza dudi6 (#155969) üzenetére


kaciokos
őstag

Betojok, azt hittem, ez tök alap, és most kipróbáltam, de a vadiúj Samsung Buds2-m se tudja: ha csak az egyik oldali füles van bent, akkor nem rakja monoba a zenét. Nem mintha terveztem volna így használni, de akkor is meglepő.

(#155971) tomy86 válasza vacs (#155964) üzenetére


tomy86
addikt

Nem ír butaságot. Nekem is van olyan fülesem (Edifier X3), ami nem vált mono módba. Ha csak az egyiket használom és a droidban bem állítom be a mono módot, zenehallgatáskor csak a bal vagy a jobb sáv szól.

(#155972) Somatom válasza efi99 (#155968) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom. Pont ezért kérdeztem

Köszönöm mindenkinek! Akkor nem én maradtam le.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155973) dudi6 válasza kaciokos (#155970) üzenetére


dudi6
senior tag

Sportolásnál hasznos, hallani a forgalom zaját, meg a kerti munkánál is jó lesz majd, hallom ha valaki csenget, vagy majd amikor átkiabál a szomszéd, hogy menjek át egy sörre, nah már emiatt megéri így használni. :)

[ Szerkesztve ]

(#155974) vacs válasza dudi6 (#155969) üzenetére


vacs
veterán

nekem a 7 000 Ft-os xiaomi fülesem tudja, ebből gondoltam, hogy az ennél drágábbaknál ez alap tulajdonság, hogy szól külön a bal vagy a jobb füles, de úgy tűnik tévedtem! :D

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#155975) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Adott egy rootolt teló. Azzá a lehetőségek tárháza nyitott.
És keresnék egy olyan appot, amivel kb ugyanazt lehet elérni, mint asztali PC vonalon egy autóklikkerrel.
Azzal a kijelző egy adott pontját nyomom adott ideig, majd elengedem, és kezdem újra a ciklust.
Ezt milyen automatizálással/segédprogrammal lehet megoldani?

Köszönöm a segítségét!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#155976) vacs válasza vegyszer (#155975) üzenetére


vacs
veterán

Root sem kell, simán egy Auto Clicker app tud ilyet, én ezt szoktam néha használni. :K

(^)(>.<)(^)

(#155977) kaciokos válasza dudi6 (#155973) üzenetére


kaciokos
őstag

Persze, értem én, csak engem nagyon zavar, ha csak féloldalról jön a hang, nomeg a Buds2-ben pont erre való az áteresztő mód, azt szoktam is használni, teszi a dolgát.

(#155978) Somatom válasza kaciokos (#155977) üzenetére


Somatom
veterán

Bringán áteresztő mód? Én is ezért vettem a Huawei Freelace Pro -t, de bukta lett. A nyugdíjas tötymörgés fölötti szélzajjal nem tud mit kezdeni az áteresztő mód.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155979) kaciokos válasza Somatom (#155978) üzenetére


kaciokos
őstag

Pont bringán nem használom, annyit nem tekerek, hogy addig ne bírjam zene nélkül, de a lakásban, kerti munka közben vagy pesti tömegközlekedéskor átszállásnál pont jól jön az áteresztő mód.

(#155980) Somatom válasza kaciokos (#155979) üzenetére


Somatom
veterán

Az OK, de a kérdező kifejezetten írta a bringázást.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155981) Luissimo válasza vegyszer (#155975) üzenetére


Luissimo
veterán

Egyébként ez az automatizált nyomogatás, ez mire és milyen élethelyzetben jó?

(#155982) Somatom válasza Luissimo (#155981) üzenetére


Somatom
veterán

Soxor jöhet jól. Pl. Opera -ban megbonyolították a kilépést. Csináltam egy Macrodroid makrót, ami, ha az Opera előtérben van, akkor home hosszan nyomásra gyorsan végigbökdösi helyettem a kilépési procedúrát.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155983) trialboj


trialboj
őstag

Sziasztok, egy olyan appot keresek amit két telefonra felinstallálva az egyikkel meg lehet találni a másikat, a házon belül is. Ilyen hideg-meleg segítségre gondolok.

Az lenne a terv hogy az ajándék telefont kiveszem a dobozból, eldugom, és a dobozban csak egy QR kód van ami erre az appra mutat, már ha van, és onnantól egyedül kell megtalálja hol van elrejtve az ajándék.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#155984) andrás47


andrás47
senior tag

Sziasztok ! Olyan alkalmazást, vagy egyéb megoldást keresek Samsung mobilhoz kellene, ami egyből a SIM kártya kezelőbe irányít? SIM kártya kezelő menü pontot, hogyan tudom elérni valami gyors menüvel, vagy akár alkalmazással. Kártyák ki/be kapcsolása, hálózat mód váltás, ki-be kapcsolása lenne a cél gyorsan egyszerűen, lehetőség szerint "egy gomb nyomással". Root nélküli megoldást szeretnék, ha egyáltalán létezik ilyen. Köszönöm

(#155985) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Az mitől van, hogy a Google Play-en (Windows-ról böngészve Firefox-ban) egy appot nem enged telepíteni, mert a telepítés gomb ki van halványítva?

[screenshot]

SZERK: Androidról a Play appból persze engedi. De a gépről böngészőból miért nem?

[ Szerkesztve ]

(#155986) poirot válasza batagy (#155985) üzenetére


poirot
senior tag

Egyszerű. Mivel a Windows-ról nézed, nyilván nem engedi. Próbáld meg esetleg telefonról... He....

(#155987) batagy válasza poirot (#155986) üzenetére


batagy
őstag

Nem , dehogy. Simán szokta a Winből is telepíteni! Nyilván nem a Win-re, hanem megkérdezi, hogy melyik telóra.

(#155988) spiderpig820 válasza poirot (#155986) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Én többször telepítettem már Windowsban böngészőn keresztül a play-ről telefonra alkamazást.

4B

(#155989) batagy válasza poirot (#155986) üzenetére


batagy
őstag

Azt hiszem megvan a megoldás. Az URL végén ha szerepel a "&gl=US" akkor van kihalványítva a gomb. Ezt levágtam és működik.

Link1 (rossz)
Link2 (jó)

(#155990) poirot válasza batagy (#155989) üzenetére


poirot
senior tag

Hát nekem soha nem sikerült így. Azért több feltételnek kell teljesülnie.

(#155991) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

A három közül melyiket érdemes használni?

(#155992) Mcrazy válasza andrás47 (#155984) üzenetére


Mcrazy
őstag

Activity Launcherrel tudsz közvetlen parancsikonokat készíteni a beállítások különböző menüpontjaiból.

Üdv: Mcrazy

(#155993) crok válasza batagy (#155985) üzenetére


crok
Topikgazda

Inkább a teljes URL-t posztold amit próbálsz nézni, szerintem ott lesz a gond.
Az biztos, hogy valamilyen Google fiókba be vagy lépve (mert írja, hogy amúgy hogy az összes eszközödre letölthető vagyis tudja hogy vannak eszközeid vagyis be vagy lépve valami fiókkal) de pl. a Google keresésből megnyitott Play linkek vége valami olyasmi, hogy &hl=en&gl=US amivel nem fogod tudni telepíteni ha a fiók mondjuk eleve magyarországi. Az URL végéről töröld ki a sallangot, csak az app neve maradjon a végén, így menni fog onnan is a telepítés, majd kéri fogja hogy melyik eszközre akarod távolról telepíteni meg kéri majd a fiók jelszavát utána.
[Szerk.]: miközben írtam rá is jöttél.

@poirot: Nem igazán kell. Fiókba belépsz, Play-ben keresgélsz, ami tetszik telepíted. Akkor van gond ha ott van a végén az a plusz info (pl. Google keresés miatt mert odateszi a pl. a nyelv mellé a területi "sallangot" is), de azt levágva teljesen ugyanúgy fog menni mintha kikerested volna Google Play-en simán.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155994) crok válasza zsoltzsolt (#155991) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez egyrészt nem Android alkalmazás kérdés (szóval igazából erősen offtopik itt, inkább a készülék saját topikja (bármi is legyen......) vagy az Android szakmai) másrészt meg te tudod hogy milyen adottságok állnak a rendelkezésedre a szolgáltatóddal és a készülékeddel: van-e stabilnak mondható WIFI kapcsolat, van-e lehetőség ezen keresztül VoWIFI kiépítésére.. van-e értelme arra állítani. A készüléked leírja egyébként a három módot viszont a fordítás egyébként igen gyatra. Ha van lehetőséged VoLTE és|vagy VoWIFI használatára (ami stabil és jól is működik..) akkor jó lehet az első. A második az a VoWIFI preferált (és mobilhálózat használata ha nincs más), a harmadik meg a mobilhálózat preferált (és VoWIFI ha nincs más..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155995) crok válasza andrás47 (#155984) üzenetére


crok
Topikgazda

+1 a #155992-ben levő megoldásra, megkeresed a menüpontot és csinálsz egy shortcut-ot.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155996) zsoltzsolt válasza crok (#155994) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi szépen! A telefon tudja az 5G-t.

(#155997) vegyszer válasza Luissimo (#155981) üzenetére


vegyszer
addikt

Szervusz!

Vettem egy Canon EOS M50 milc gépet.
És érdekes módon a gyártó úgy gondolta, hogy milyen jó lenne, ha a majd 20 éve az also kategóriákban megszokott 2.5mm-es jack dugó aljzatot elhagyná, ami a külső exponáló/intervalometer csatlakozó volt vala.
És a gyártó hivatkozik arra, hogy Bluetooth, WiFi, és micro USB segedelmével is lehet e pozíciót vezérelni.
A hiba ott van, hogy ha én szeretnék mondjuk 5 másodpercenként egy képet lőni 4 órán keresztül. Mert erre érdekes módon se a Bluetooth, se a WiFi kapcsolat egyszerűen nem ad lehetőséget. Nem létezik se gyári, se utángyártott időzíthető kioldó se vezetékes, se wireless.
Még a hazai márkakereskedés is azt mondta, hogy ha ilyet szeretnék, exponáljak laptoppal. Ami teljesen életszerű szerintük. Szerintem meg nem.
A kamera vezérelhető ugyan appal, de ilyen funkciót nem ismer. Ezt kellene automatikusan ismételni, hogy egy ponton a kijelzőn (az expo gombon) nyom 5 másodpercet, majd egy másodperc pihi, és kezdi elölről.

A fent ajánlott app nem vált be. Sajnos. Még keresem a megfelelőt.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#155998) Somatom válasza vegyszer (#155997) üzenetére


Somatom
veterán

Biztos jól írtad? Nem egy bökéses exponálás, majd 5mp szünet?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155999) vegyszer válasza Somatom (#155998) üzenetére


vegyszer
addikt

B idő lenne a cél. Vagyis B idő is.
Nem (csak) sok kis klitt, hanem egy hosszú, szünet, majd újra.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#156000) Somatom válasza vegyszer (#155999) üzenetére


Somatom
veterán

Nem teszteltem, csak megnéztem, de elvileg a Macrodroid tud ilyet. Először a fejlesztői beállításokban kell aktiválni a "mutató helye" opciót (érdemes egeret használni hozzá). Megnyitod a távirányító alkalmazásodat, a kívánt gomb fölé viszed az egeret és felül leolvasod a koordinátákat. Ezt feljegyzed, majd kikapcsolhatod a mutató helye opciót. A Macrodroidban a műveleteknél az eszközműveletek » felhasználói bevitelt választod, azon belül a gesztust. A kezdő és a befejező koordináták azonosak (amit feljegyeztél), az időtartam pedig 5000ms. Aztán hozzáadod a várakozás műveletet és az egészet hurokba teszed. Kell még vmi esemény (pl. lebegő gomb) és mehet a teszt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.