Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) punky10 válasza r6man123 (#3998) üzenetére


punky10
addikt

A Muziic appal lehet háttérben youtube-t hallgatni, viszont ugy hallottam, hogy ICS-n valami baja van. 2.1-en és 2.3-on használtam régebben.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#4002) r6man123


r6man123
senior tag

Köszi Köszi a tw tökéletesen működik, mar nem kell félj élnem az ágyból ha ki akarom kapcsolni a masinat. PC hotspot simán megy a w7es netmegosztassal :)
meglesem a jutub alternatívát is, Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4003) Gaben1


Gaben1
tag

üdv !
Nem tud valaki olyan programot ami letiltja a marketről érkező folyamatos idióta reklámokat?
mindig megjelenik a status bar ban fent és még az sms hang is szól olyankor..

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#4004) Doosa válasza Gaben1 (#4003) üzenetére


Doosa
aktív tag

Én úgy tudom, hogy ezeket a reklámokat nem a market küldi, hanem egy szuper ingyenes alkalmazásnak ez az ára hogy napi 1 reklámot benyom. Ha letörlöd akkor megszűnik a reklám.

(#4005) Gaben1 válasza Doosa (#4004) üzenetére


Gaben1
tag

én napi kb 10 ilyet kapok.. :( vagy több és nagyon zavar az egyébként tényleg lehet hogy program küldi nem a market. de nincs valami vírusirtó vagy bármi ami blokkolja?

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#4006) tomy86 válasza Gaben1 (#4003) üzenetére


tomy86
addikt

Telepítsd ezt a progit: Airpush Detector! Ez megmondja melyik proginak "köszönheted" a reklámokat a status baron. Nem blokkolni kell, hanem az adott programot törölni. Amelyik progi a status barra nyom reklámokat, az hulladék.
Egyébként reklámmentesítésre: AdAway (root kell hozzá)

[ Szerkesztve ]

(#4007) Phantomhive


Phantomhive
aktív tag

Haliho.

Kis segítséget/ötletelést szeretnék kérni.

Ideadtak nekem egy Android telefont(Huawei 4"-os akármi, nem számít) és megkértek, hogy "egyszerűsítsem" le.
Kicsit problémás nekem ez a dolog, mivel régen nem használok már androidot és akkor se törődtem ilyesmivel.
Az úrnak az a gondja, hogy a hívás indítás "bonyolult" meg hogy jó volna a kontaktok mellett látni a hozzárendelt képet is(ezt hagyjuk meg mellékesnek szerintem.).

A fő gond: Amire ő gondol az olyasmi lenne, mint nekem, hogy billzár ki - zöld phone és már ott üvöltenek a nevek, rábökök és megy a hívás.

Neki az a nagy baja(engem is zavart), hogy megnyitja a hívádkezelőt és mindig a híváselőzmények jönnek be és ha megvan a név és rányom, akkor bejönnek a további funkciók ahelyett, hogy lőné ki a hívást.
Hiába teszem az embert kedvencbe vagy matatom a menüt, nem látom ezt átkattinthatónak se a default fület, se azt h ne a kontaktinfókat hozza be bökésre.

Szóval arra gondoltam, h biztos vannak hívásindító programok, amik testreszabhatóak.
ismertek/használtok-e ilyet és ha igen, akkor van-e hozzá magyar lokalizáció?
vagy van-e esetleg ötletetek a két fenti probléma abszolválására?

Köszönök minden bárminemű segítséget.

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#4008) DS39 válasza Phantomhive (#4007) üzenetére


DS39
nagyúr

három nyomásbol meg lehet oldani.
névjegyek - adott név - szám melletti zöld ikon vagy adott név hosszan nyomva és hívás.

nem olyan bonyolult ez.

(#4009) dokee78 válasza Gaben1 (#4003) üzenetére


dokee78
félisten

Sosem találkoztam ilyen reklámmal.

(#4010) petipetya válasza Phantomhive (#4007) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem egy tárcsázó widget elég egyszerű.

"nincs rá lezsóidő"

(#4011) royalka válasza petipetya (#4010) üzenetére


royalka
őstag

GB-nél nem megy a jobbra ballra húzás(sms/hívás)? Cm-n vok, de ezt régen hiányomtam a cm-ből.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#4012) petipetya válasza royalka (#4011) üzenetére


petipetya
nagyúr

Alapból a Samsungok voltak erre képesek a Touchwiz-el gyári rom esetén.

"nincs rá lezsóidő"

(#4013) kutga válasza fatal` (#3995) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi, de hogy lesz ez magyar nekem? :) Moto Defyről van szó gyári rommal.

Let the Zone take me if I am.

(#4014) zho-lee válasza Phantomhive (#4007) üzenetére


zho-lee
addikt

Szia!
Erre én a Contact widget-et használtam, amivel kitettem egy teljes oldalra a fontos kontaktokat.
Be lehet állítani, ha a kontakt fotójára böksz, mi történjen.
Könnyű/szerethető kis app, és nem zabálja az erőforrást, megy minden hardveren (volt részem benne)!

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#4015) royalka válasza tomy86 (#3997) üzenetére


royalka
őstag

:C :R Köszönöm.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#4016) air válasza tomy86 (#4006) üzenetére


air
nagyúr

Ez az airpush detector mit is kellene, hogy csináljon? Mert én eddig akár hányszor futtattam soha nem talált semmit. Viszont reklámot 2-3 naponta kapok. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4017) tomy86 válasza air (#4016) üzenetére


tomy86
addikt

Kiírja, hogy mik azok a programok, amik a notification barra küldözgetik a reklámokat. Biztos nem 100%-os, de eddig a legtöbb embernek bevált.

(#4018) twine válasza royalka (#4011) üzenetére


twine
addikt

...ha nem ragaszkodsz a gyári tárcsázódhoz dobd fel az exDialert...az is tudja a jobbra húzom hívás, balra húzom sms opciót ;)
Rég nem használtam, de régebben tök jó kis tárcsázó volt(faja skinek,hibamentes működés),,,,nem hiszem, hogy romlott volna azóta ;)
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#4019) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Visszatértem a gyári Gmail-os levelezőre HTC 4.0.4 sense 4.1 hogy lehetne megcsinálni hogy mutassa levél érkezését az ikon felett számokkal. Három email cím van beállítva neki de csak egy jön hangal az értesítő sávra. Jó lenne ha mutatná a másik két címemre is ha érkezik egyből látnám.

HAJRÁ VIDI !!

(#4020) rgeorge válasza Nocsesz1 (#4019) üzenetére


rgeorge
addikt

Fiókonként kell beállítani az értesítéseket.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#4021) royalka válasza twine (#4018) üzenetére


royalka
őstag

Rálesek ma. :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#4022) fatal` válasza petipetya (#4012) üzenetére


fatal`
félisten

exDialer tudja ezt.

(#4013) asound: Beállításaiban ki tudod választani a magyar billentyűzetet.

[ Szerkesztve ]

(#4023) Nocsesz1 válasza rgeorge (#4020) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Én ilyet nem találtam a fiok beállításban hogy kis számmal jelölje hogy érkezett levél. :((

HAJRÁ VIDI !!

(#4024) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, beépített gtalk programmal lehet vhogy voice chatelni?

A másik félnek nincsen előlapi kamerája, így nincs a neve mellett a kamera képe, ezért nem tudok semmi mást kezdeményezni a szöveges chaten kívül.

Vagy az kéne, hogy fél videóchat (csak az én kamerám által küldött kép), vagy semmi videó, de audio igen.

Ez megoldható vhogy?

Most alternatív appok nem nagyon érdekelnének a témában.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4025) Melack válasza Zirowe (#4024) üzenetére


Melack
veterán

Én úgy tudom 2.3.4 felett ez alapból megy. Ez a leírás talán segít.

(#4026) Edenyke: nekem 2.3.3 van, így sajnos nem tudok gyakorlati tanácsot adni :(

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4026) Zirowe válasza Melack (#4025) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, maga a videochat megy, ha a másik félnek is van kamerája, de sajnos nincs neki, így olyan ikon sincs a neve mellett.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4027) darvinya válasza Zirowe (#4026) üzenetére


darvinya
titán

Hangalapú beszéd/stb csak ICS+ -on megy az alatt nem.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4028) VD válasza darvinya (#4027) üzenetére


VD
őstag

És mind a két félnél az kell hogy legyen! Vagy PC-s felület.

(#4029) darvinya válasza VD (#4028) üzenetére


darvinya
titán

PC-ICS/JB így megy, de GB-vel sehogy. :((

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4030) Zirowe válasza darvinya (#4027) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ez sajnos nagyon nem jó hír. :S

Vibert felraktam, de az rögtön repült is ezért.

Akkor nem tudnátok vmi hasonló egyszerű megoldást más programmal?

Édesapámmal szeretném összehozni a "kapcsolatot", mert ő jelenleg külföldön van, de kb annak is örülök, hogy sikerült elmagyarázni neki, hogy a gtalkot hogy kell elindítani (kilépni még nem tud :) ).

Esetleg vmi hackelt gtalk app?

Szerk: közben találtam tört gtalk appot, de ahhoz meg root kell.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4031) Melack válasza Zirowe (#4030) üzenetére


Melack
veterán

Nézd, ezt én is megkaptam, de mégsem írtam rád. Ez egy olyan beállítás, amit Te ki tudsz kapcsolni, hogy Te ne lásd az újakat, de ugye ezt ők nem tették meg (Settings - Show joined ). Ezt leszámítva egyáltalán nem rossz a dolog - egy ilyen miatt nem érdemes egyből kukázni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4032) Zirowe válasza Melack (#4031) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sajnos nekem igen, mert van pár modortalan ember, aki kapva kapott ezen az alkalmon (ingyenes beszélgetés lehetősége), és azóta egyfolytában hív.
Erre pedig nincs szükségem.

Ezt szeretném elkerülni, nemhiába vannak nekem tiltva gtalkon is, de a viber leírása alapján ez úgy működik, hogy elég, hogy én legyek az ő névjegyzékükben, és máris látnak, nem kell, hogy az enyémben benne legyenek. :S

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4033) fatal` válasza Zirowe (#4030) üzenetére


fatal`
félisten

Skype?

(#4034) Melack válasza Zirowe (#4032) üzenetére


Melack
veterán

Ezért látlak én is téged ezek szerint. Így már értem, miért nem szimpatikus a dolog.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4035) hallerlaller válasza fatal` (#3995) üzenetére


hallerlaller
addikt

Swype-ba nincs tablet mód, mikor a képernyő két szélén vannak a gombok?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4036) Zirowe válasza fatal` (#4033) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, eszembe jutott, de kicsit bonyolult az első bejelentkezés, nem hiszem, hogy magában meg tudná csinálni.
Ennyi előnye volt a vibernek, hogy egyszerűen lehet regisztrálni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4037) fatal` válasza hallerlaller (#4035) üzenetére


fatal`
félisten

Nem tudom, nincs tabletem és smart keyboardot használok.

(#4038) Zirowe válasza Melack (#4034) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Te is látsz? :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4039) Melack válasza Zirowe (#4038) üzenetére


Melack
veterán

Igen :D Vak nem vagyok.... :C

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4040) air válasza tomy86 (#4017) üzenetére


air
nagyúr

Hát ez az, hogy nem írja. A reklámok meg jönnek. :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4041) freemanone


freemanone
őstag

Senki többet harmadszor erre? Teszek egy utolsó próbát hátha... ha valaki szeretné tudni mire kell: [link]

(#4042) KaiotEch válasza freemanone (#4041) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ilyen engem is érdekelne.

(#4043) zebede válasza Zirowe (#4036) üzenetére


zebede
őstag

És ez? Seen

Csinálsz neki egy kamu facebook fiókot, magadnak is ha nincs aztán csak fel kell telepíteni az appot, tök egyszerű. Tud video hívást is és megy GB-n is, olyan telon is amin nincs előlapi kamera.

(#4044) Melack válasza zebede (#4043) üzenetére


Melack
veterán

Nah ezt nem mutatom meg nagyimnak, a végén még csak ezért venne Androidos mobilt. :B

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4045) Phantomhive válasza DS39 (#4008) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

az adott név mellett se szám, se zöld hívás gomb nincs. ha volna, akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.
légyszi' ne nézz hülyének.

a hosszan lenyomás nem egy user friendly megoldás egy alapvető funkció eléréséhez.
főleg nem várom el egy 50+ jóembertől, hogy hosszan nyomogasson kontaktokat, hogy fel tudja hívni a fiát.

ketten ajánlottak widgetet. le is szedtem az egyik ajánlottat, de sajnos a widget listában nem bukkan fel letöltés után, indításnál pedig közli, h ne indítsam, hanem tegyem ki, mint widget :(

még genyózok vele, hátha.
köszönöm a tippet.

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#4046) DS39 válasza Phantomhive (#4045) üzenetére


DS39
nagyúr

nem hülyének nézlek, de nekem is Huawei-m van és van zöld hívás gomb. lehet hogy nem gyári rom van a telón?

btw. a hosszan nyomás nem tudom miért kor függő, 3-szor csinálja vki megszokja. ha pedig nem, nem kell androidos telót használni, van hagyományos nyomógombos is.

(#4047) hallerlaller válasza fatal` (#4037) üzenetére


hallerlaller
addikt

Na basszus, mások is szívnak Nexus7-en ezzel, dpi-t lejjebb kell állítani hozzá. :((

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4048) Penész Gomba


Penész Gomba
tag

Shazam működik nektek?

Elkezd betölteni, majd kidob:
Could not establish a connection (ftp.ope) hibával.

(#4049) fatal` válasza Penész Gomba (#4048) üzenetére


fatal`
félisten

Nálam megy.

(#4050) #53667584 válasza freemanone (#4041) üzenetére


#53667584
törölt tag

Írtam, hogy a script manager tud ilyet. Benne is van a leírásában: "Schedule at selected time. (cron jobs)". Az 5. kép mutatja is a timert, ott állítod be az időzítést. Megadod, hogy milyen script fusson le, mettől meddig és milyen időközönként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.