Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133001) crok válasza Mogyoró T (#132999) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem írj át a MIUI topikba, ott jobb helye lehet ott.

Újrahúzáskor pedig a MIUI a /persist-en ment bizonyos dolgokat.
Volt hozzáadva PIN/Pattern/Fingerprint? Ha volt akkor most a PIN-t kéri, vagy a Pattern-nek megfelelő számsort vagy a Fingerprint megadásakor kért PIN/Pattern-hez tartozó számsort. (Itt keress rá arra hogy "Ha volt lockscreen PIN" ha nem tudod hogy hogy képeződik le a pattern-ből a számsor)

Ha nem ez akkor Google Factory Reset Protection - és be akar léptetni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133002) szumoo@gmail


szumoo@gmail
tag

Olyan alkalmazást/megoldást keresek ami időzítetten indít zene lejátszást.
Felraktam az e-robotot, el is indítja bármelyik lejátszót amelyiket akarom, csak éppen egyik sem kezdi el a lejátszást, várnak hogy nyomjak egy play-t kézzel.
Ha az audio menüpont "média lejátszás: következőt" parancsát használom az elindítja a beépített play zene alkalmazással a lejátszást, de elég hektikusan.
Amikor próbálgatom megy szépen, de másnap reggel mégsem szólal meg.
Próbáltam hogy indítsa az alkalmazást, rá két percre a lejátszást, betettem duplán a next parancsot és hasonlók, de így sem működik normálisan.

(#133003) crok


crok
Topikgazda

Franco Kernel Manager leértékelés van 1399.- 799.-

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133004) Somatom válasza szumoo@gmail (#133002) üzenetére


Somatom
veterán

User error. Az "alkalmazás indítása" műveletnél ott van a "data uri". A data uri egy Android intent -ben a fájl elérési útját jelenti. Az előbb kipróbáltam, hogy bemásoltam egy mp3 fájlom elérési útját és azonnal indult a lejátszás. Ezen kívül, még legalább három másik módon is el lehet indítani egy fájl lejátszását:
-Alkalmazások -> Fájl indítása.
-Audió -> Hang lejátszása.
-Egyéb -> Activity indítása.
Ezeken kívül, ha parancsikonban alkalmazod launcher -rel, vagy külsős parancsikon szerkesztővel, akkor a Robot azt is el tudja indítani.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133007) szumoo@gmail válasza Somatom (#133004) üzenetére


szumoo@gmail
tag

Mindhárom megoldásod egy adott file-t játszik le, nekem ez nem jó.
Van lejátszólista a playerekben, abból indítson egyet random, és folytassa is tovább a többi számmal, amíg le nem állítom.
A "média lejátszás: következő" így is működik, amikor működik, csak nem mindig működik.

(#133008) Somatom válasza szumoo@gmail (#133007) üzenetére


Somatom
veterán

Nyilván, mivel azt az apróságot elfelejtetted közölni, hogy lejátszási listák közül szeretnél random indítani. Ezt némileg bonyolultabb leprogramozni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133009) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Melyik böngészőt célszerűbb használni:
Samsung Internet,Edge,Chrome?

(#133010) aicon válasza Somatom (#133008) üzenetére


aicon
senior tag

Valamiert nekem egybol az jot le hogy zenet szeretne hallgatni es nem egy megadott zene fajlt lejatszani.
En is probaltam taskerrel de sose mukodott megbizhatoan.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#133011) Somatom válasza aicon (#133010) üzenetére


Somatom
veterán

Több módon is meg lehet közelíteni a szitut. Pl. a lejátszó indítása után némi várakoztatással beadni a Play -t, hátha túl gyorsan következik egymás után a két utasítás.
Nem szoktam lejátszási listákat létrehozni, de tegnap próbáltam Music Folder Player -rel. Meg tudtam adni, hogy induláskor automatikusan kezdje a lejátszást. Robottal indítottam, működött. Így a Robotban nem kellett definiálnom a lejátszási listát, csak indítanom az alkalmazást. Jelenleg eddig jutottam, ennyire volt időm.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133012) #16695808 válasza GEPESZ66 (#133009) üzenetére


#16695808
törölt tag

Samsung mert azon van reklám blokkoló és mert gyors.

(#133013) Somatom válasza GEPESZ66 (#133009) üzenetére


Somatom
veterán

Egyiket sem, mert nem tudják a realtime tördelést. :) Érintőképernyőn Opera, egérrel vezérelve Firefox.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133014) kovacs65 válasza GEPESZ66 (#133009) üzenetére


kovacs65
senior tag

Opera. A tördelés miatt.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#133015) kovacs65 válasza Somatom (#133013) üzenetére


kovacs65
senior tag

A Firefox tördel jól?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#133016) WhiteWalker válasza Somatom (#133013) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A FF meg olyan lassú mint egy szamár ;]
Mint kb a betarcsazo korszak lenne ..

(#133017) Elemental válasza WhiteWalker (#133016) üzenetére


Elemental
addikt

Irtóra.
Nekem a brave böngésző vált be. Pc-n is lecseréltem rá a firefoxot.

(#133018) szumoo@gmail válasza Somatom (#133011) üzenetére


szumoo@gmail
tag

Többféle lejátszóhoz is tudtam kreálni home screenre (Nova) parancsikont ami azonnal elindítja a lejátszást, de azokat a parancsikonokat nem tudom hogyan lehetne elindítani E-robottal.

Viszon a Music Folder Player jó tippnek tűnik, köszi.
A többi lejátszóan nincs ilyen lejátszás folytatása induláskor opció, vagy csak én nem találtam.
Konkrét lejátszási listához nem ragaszkodom, ha random elkezdi az egész könyvtárat nekem az megfelel, csak ne ugyanaz a szám szólaljon meg minden alkalommal.
Szóval ez a probléma megoldódni látszik.

Annyi a gond, hogy ha a program indítása után rögtön kérem a a home screen megjelenítését, akkor bezáródik az app, még mielőtt elindulna a lejátszás.
Van E-robotban valami beállítható késletetés két utasítás közé, vagy új eseményt kell felvennem egy perccel későbbre?

Nem tartozik szorosan ide, de amúgy is kiváncsi lennék hogyan lehet parancsikonokat szerkeszteni?
Vlc-t indítanék úgy, hogy adott hálózati folyamot indítson el, de ehhez ugye kell ip, username, pwd.
Asztali gépen nem gond, se win, se linux alatt, de androidon nem tudom merre induljak.
Fileokban tárolja ezeket valahol? Vagy config fileban?
Google hülyének néz, csak olyan találatokat hoz, hogy hogyan cseréljem le a képét a parancsikonnak és hasonlók.

(#133019) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
A Google play szolgáltatásoknak muszáj megadni minden Engedélyt?
Nálam: fényképezőgép, hívásnaplók, mikrofon, naptár, névjegyek ,sms, tárhely, telefon, testérzékelők van ( Android 9 (One)).
Egyébként mindent hívásnál prüszköl valamit.
Szóval mindenkinél így van és szükséges ez a cucc?

(#133020) Somatom válasza kovacs65 (#133015) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, nem. Önmagától egyáltalán nem, de beépülővel rávehető. De, nincs benne sok köszönet. Nem minden oldalnál működik. A PH fórumon igen, de ha belenagyítok, akkor felugrik az oldal tetejére. Baromira idegesítő. Asztali üzemmódban szoktam csak használni a FF -ot, mert monitoron nem kell akkorát nagyítani, hogy tördelnie kelljen. Az Opera sajnos, nem használható így, mert nem megfelelően reagál az egérműveletekre.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133021) Somatom válasza szumoo@gmail (#133018) üzenetére


Somatom
veterán

A Robotban külön művelet a "parancsikon indítása". De, remélem, nem kevered össze a parancsikont a widget -tel! Parancsikon indítható, widget viszont csak bizonyos esetekben.
Néhány műveletben van "várakozás a befejezésre" opció, ami az adott művelet befejezéséig nem engedi indulni a következőt. Külön műveletként is tudod használni a vezérlés -> várakozást. Itt ezredmásodpercben kell megadnod, hogy meddig várakozzon. Rövid várakoztatás esetén pipáld a "wakelock" opciót!
A továbbiakban a Robotos kérdéseidet a saját topikjában tedd fel! Segítek, bár most a melós két hetem van, úgyhogy hétköznap nagyon kevés a szabadidőm.

Eg parancsikon szerkeszthetősége sztem a Launcher feladata lenne, de egyik sem ad rá kellő lehetőséget. Én az XShortcut pro -t használom, de ez egy elég régi alkalmazás, lehet, hogy van már modernebb. Ebben lehetőséged van manuális szerkesztésre is (ami egyébként megegyezik Robotban az "Activity indxtása" művelettel), de a manuális szerkesztéshez ismerned kéne az Android intentek összetevőit. Ha azokat megismered, akkor onnantól egy Lego -vá válik az Android, azt raksz össze, amit akarsz. Illetve, amihez jogosultságod van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133022) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Csak nálam van olyan probléma hogy ritkán van hang jelzés bejövő üzenetnél a Messenger Litenál vagy másnak is szórakozik ? Elvileg minden be van állítva. Esetleg van rá megoldás hogy jelezzen?

(#133023) kano válasza snowdog (#132956) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi. Sajnos én sem találtam ilyen képnézegetőt ami tudna az Exif információkban keresni.
Pedig annyira jó volna, ha pl. egy lefényképezett tárgy exif infójába beírnék 5-6 szót és azok kereshetőek lennének.
Miért nincs ilyen prg? Nem hiszem el, hogy senkinek nem volt még erre igénye...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#133024) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Sose használtam jelszó kezelő app-ot, de most kipróbálnék egyet. Jelenleg a hivatalos papírjaim a onenote és a google drive app-ban vannak. Onenote-ba sok minden egyéb más is, amiket ott megszüntetnék. Láttam az összefoglalóba van 3 app, itt melyiket használjátok többen? Melyik lehet hosszú távra jó? Havidíjat azért nem akarok fizetni, inkább egyszer és kész.
Van pár oldal. ahova ugye megkönnyíti a bejelentkezést. Ez hogy működik? Pl. a pro hardvert is be tudom állítani?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133025) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
lenovo tab4 van android 8.1 rendszer fut rajta erre szeretnék küldő alkalmazást telepíteni de nem tudom hol kellene engedélyezni.Nem találom meg pedig android 6,7 verzión egyértelmű volt de itt nagyon elvan dugva a csuszka.

(#133026) szimi57 válasza qwertly (#133025) üzenetére


szimi57
őstag

Beállitások-További beállitások-Adatvédelem.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133027) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok!

Olyan alkalmazás kellene nekem, ami egy már telepített alkalmazást úgy klónoz le, hogy utána az eredetit le lehessen törölni.

Tehát lényegében leklónozza egy új alkalmazásnak új néven. Régen mintha lett volna ilyen a Play Storeba, de nem találom.

(#133028) Peter.70 válasza MikeWazowski (#133024) üzenetére


Peter.70
őstag

Én a safelncloudot használom

(#133029) MikeWazowski válasza Peter.70 (#133028) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Fel is raktam a telefonra, de hogy működik ez? Kicsit el vagyok veszve. Hogy adok hozzá egy URL-t, és a hozzá tartozó felhasználó nevet és jelszót? Ugye ezzel meg tudom azt csinálni, hogy rámegyek az oldalra, és kitölt mindent?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133030) Somatom válasza qwertly (#133025) üzenetére


Somatom
veterán

Ez elég kevés infó volt. Mit szeretnél küldeni és hova?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133031) HREH válasza Somatom (#133030) üzenetére


HREH
senior tag

Gondolom külső akart lenni.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#133032) qwertly válasza szimi57 (#133026) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
köszönöm a válaszodat :R
Üdv:

(#133033) Somatom válasza HREH (#133031) üzenetére


Somatom
veterán

Basszus! Rossz a hibajavító algoritmusom. Erre nem gondoltam. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133034) szimi57 válasza Somatom (#133030) üzenetére


szimi57
őstag

Ja, megfejtődött.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133035) Peter.70 válasza MikeWazowski (#133029) üzenetére


Peter.70
őstag

PC-re is rakd fel, szinkronizálni tudod a kettőt. A PC-n egyszerübb szerkeszteni

(#133036) MikeWazowski válasza Peter.70 (#133035) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Rendben, megpróbálom, köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133037) kiraly.andra válasza MikeWazowski (#133024) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Hogy van-e "pár oldal ahova megkönnyíti a bejelentkezést"?! Az összes jelszavas oldalra, pont ez a lényege egy jelszókezelőnek.

Az csak ráadás, ha van benne jegyzet kezelés, űrlapkitöltés, asztali alkalmazás jelszavának kezelése, az elsődleges az online felületek név és jelszó párosának megjegyzése és automatikus beillesztése

:a:

(#133038) azka79


azka79
aktív tag

Szasztok! A suta Viberen hogy a picsbe lehet kikapcsolni az üzenet hangját? Akkor jelez mikor meg van nyitva a chat felületett. Hogy tudom kikapcsolni?

(#133039) MikeWazowski válasza kiraly.andra (#133037) üzenetére


MikeWazowski
addikt

PC-n nem tudtam kipróbálni, de el tudod mondani röviden, hogy lehet a safeincloud-ba beállítani hogy bejelentkezzen egy oldalra?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133040) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot. Frissítés érkezett a telefonomra, s önkéntelenül rányomtam. Máskor is frissítettem, de most úgy veszem észre, hogy nincsenek meg levelek. Más tapasztalt ilyet? A Gmailos topikban is kérdeztem ezt.

(#133041) eclipse19 válasza ignisz (#133040) üzenetére


eclipse19
senior tag

Kicsit konkrétabban kellene.

Mi frissült?
Hol nincsenek meg a levelek?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#133042) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok, létezik olyan program ha jól emlékszem a huawei nel a kamera szoftverben volt ilyen 3d objectes diliseg, hogy a kamera kepben megjelent ezy pingvin.. ilyen program külön van ? Mert ott gyárilag volt ez... :)
Köszönöm

(#133043) kaciokos válasza azka79 (#133038) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem sehogy.

(#133044) ignisz válasza eclipse19 (#133041) üzenetére


ignisz
senior tag

Gmail alkalmazásban.Lassan meg lett mind. Többször erőltetettem a szinkronizálást, s most már jó, meg van minden.

(#133045) azka79 válasza kaciokos (#133043) üzenetére


azka79
aktív tag

Igen sajnos én is ettől tartok...

(#133046) kiraly.andra válasza MikeWazowski (#133039) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Azt általánosságban írtam, én Lastpass-t használok.

:a:

(#133047) MikeWazowski válasza kiraly.andra (#133046) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És jól látom hogy havidíjas a Lastpass? Nem egyszer kell megvenni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133048) mobilizmo válasza MikeWazowski (#133047) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Elég régóta ingyenesben használom. Nem is tudom milyen plusz funkciók vannak a fizetősben.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#133049) Somatom válasza mobilizmo (#133048) üzenetére


Somatom
veterán

Pl.platformon belüli szinkron ingyenes. Teló - teló, tablet - tablet, PC - PC. Ezek közül is csak az, amiről először bejelentkeztél. A platformok közötti szinkron fizetős. Legalábbis másfél évvel ezelőtt még így volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133050) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Tegnap volt egy extrém mobiladat fogyasztásom az egyik játékkal amivel játszom pár hete. Gondolom valami bug lehetett vagy nem tudom mert nem találkoztam még ilyennel. 5gb-os netem van és a játék leszivta az összes maradékot (4gb) nagyon rövid idő alatt. 3G watchdog pro-t használok, de a hálózat automatikus letiltása opció nem működik vagy root kellene hozzá (nincs rootolva a telefon)
Van valami megoldás erre, hogy ha extrém adatforgalmat érzékel a telefon akkor kilője egyből?
Köszönöm

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.