Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155101) szabi__memo válasza Somatom (#155100) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Annyi hogy dizájnos. Kb ugyanolyan lassú mint a régi. Funkcionálisan nulla, és még a réginél is gyengébb

(#155102) cidalain válasza szabi__memo (#155098) üzenetére


cidalain
veterán

Nem tudom mi az elvárásod egy banki apptól, így nem érzem át.
De az, hogy 2 kattintással utalok, megnézek, fizetek, akármi az nekem jó. Funkciók egyértelműek, nem kell keresgélni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155103) Somatom válasza szabi__memo (#155101) üzenetére


Somatom
veterán

Csak ismételni tudnám, amit cidalain az imént írt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155104) consono válasza Somatom (#155100) üzenetére


consono
nagyúr

A George már nem mondja ezt, az a régi app volt :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#155105) Somatom válasza consono (#155104) üzenetére


Somatom
veterán

Tényleg? Na, majd figyelem. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155106) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok! Ha már George, ma (mint ahogy napokkal előre be is harangozta) a George app felajánlotta a Google Pay használatát és végig vitt a kártya hozzáadásán. Na most a Google Pay mennyiben másabb vagy jobb/rosszabb mint az Erste saját megoldásra a mobilos fizetéshez? Vagy most egyszerűen van két mobilos fizetési megoldás a telómon beállítva és ennyi?

(#155107) kory24 válasza tibike8 (#155106) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

A Google Pay egyik előnye az Erste Mobile Pay-el szemben, hogy ha több (kompatibilis) bankkártyád is van akkor mindet felveheted és elindítva appot kiválasztod melyikkel akarsz épp fizetni. Persze van alapértelmezett érintős kártya is, nem kell megnyitni oylankor appot fizetéshez.

Valamint, mintha egy kicsit gyorsabb lenne a g.pay. (de csak minimálisan)

Esetleg előny még, hogy nem kell külön appot telepíteni, hisz a pay része a rendszernek. (ha van gms).

(#155108) vacs válasza tibike8 (#155106) üzenetére


vacs
veterán

A Google Pay egy Androidba épített rendszerszintű alkalmazás, ezáltal gyorsabb, stabilabb és biztonságosabb mint bármilyen másik banki alkalmazás.
:K

(^)(>.<)(^)

(#155109) Fall-N válasza Somatom (#155100) üzenetére


Fall-N
veterán

Ma dobta fel nekem, hogy már van GPay Erstének is. Fel is ajánlotta, hogy adjam hozzá. NFC nélkül még nem érint, majd ráér nekem.

(#155110) tibike8 válasza vacs (#155108) üzenetére


tibike8
őstag

Köszi a választ neked is meg kory24 kollégának :R
1 kártyával szoktam fizetni és az Erste Mobile Pay is gond nélkül megy már régóta. Így akkor ha jól értem, csak szimpátia dönt, hogy mivel fizetek, de lényegi különbség nincs. Költsége sincs a google paynak, ugye? Az Erste pay nem számol fel semmit.

(#155111) kory24 válasza tibike8 (#155110) üzenetére


kory24
őstag

Nincs költsége a G Pay-nek sem. :)

(#155112) Somatom válasza Fall-N (#155109) üzenetére


Somatom
veterán

Nemrég kaptam tőlük email -t, amiben írták, hogy dolgoznak az ügyön, de nem tudtam, hogy már müxik. Ez jó hír, bár én továbbra is a Curve -öt fogom használni. Egyszerűbb a számla/kártyaváltás, valamint ott az ingyen kp felvétel, amihez viszont vásárlásra is használni kell a kártyát.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155113) WhiteWalker válasza zsoltzsolt (#155090) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mint írták most még ingyenes , viszont ha jól tudom december 31-ig lesz a régi , aztán kivezetik és marad ez a havidíjas app.

(#155114) mobilizmo válasza Somatom (#155100) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

George-ban engem most egy kicsit az idegesít, hogy nagyon erőszakos a session time out beállítás. Hiába használom aktívan, konkrétan pötyögök, de adott idő leteltével kilép. A CIB appja viszont szerintem elég fasza. Évek óta lehet használni az sms értesítések helyett is és ingyenes. Nagyon sok funkció van implementálva és most már deviza átutalást is lehet intézni vele. GPay-t most vezette be a CIB is.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#155115) no1r válasza WhiteWalker (#155113) üzenetére


no1r
őstag

ez a havidíjas app a prémium tagságukra is vonatkozik majd?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#155116) DrBubo77 válasza tibike8 (#155110) üzenetére


DrBubo77
addikt

Olvastam olyan megfigyelést is, hogy a GPay távolabbról érzékel, mint pl a Simple app. Nem kell teljesen hozzáérinteni a terminálhoz.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#155117) zsoltzsolt válasza DrBubo77 (#155116) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Simple esetén sem. Ez szerintem független szó akkor apptól.

(#155118) vacs válasza DrBubo77 (#155116) üzenetére


vacs
veterán

"Olvastam olyan megfigyelést is, hogy a GPay távolabbról érzékel"

Ezt tapasztaltam én is! :K
Én korábban K&H appal fizettem, párom Simple-el, és azóta mindketten Google Pay-el és valóban sokkal hatékonyabb mint a bankok saját appjai!

(^)(>.<)(^)

(#155119) AtHoS válasza mobilizmo (#155114) üzenetére


AtHoS
nagyúr

CIB-nél is van még mit alakítani
pl.
Javas appletben felvitt partnereket nem lehet választani utaláskor az androidos APP-ban, így az APP-ban újra fel kell vinni őket. Mekkora hülyeség ez: nem egy adatbázisból dolgoznak ezek szerint :F

Nyáron épp fizetéskor derült ki, hogy kevés a vásárlási keret -> semmi gond, APPban gyorsan megemelem -> meg sem találtam hol lehet :DDD
Mondjuk hazaérve és lenyugodva csak sikerült megtalálni APP-ban is a lehetőséget, de úgy emlékszem elég jó kis almenürendszerbe kellet ehhez matatni. (az mondjuk más kérdés, hogy pár éve még talán 24 óra kellett ahhoz, hogy az új limit aktiválódjon, de lehet az kp felvét volt, amit állítottam anno)

Díjnet számlát nem tudtam csak java appletben fizetni, most meg csak az androidos APP-ban lehet -> ezek tényleg ekkora hülyék?

Kártyás fizetésekkor zárolt tételeket csak egy összegben mutatja az APP, nem lehet tételenként látni miből tevődik össze -> javas applet-ben gond nélkül látni hol, mekkora összeg került zárolásra

De, hogy pozitívat is írjak :B
Szeptemberben telefon akkucseréjekor nyomtak egy gyári visszaállítást -> jó pont, hogy ügyfélszolgálat keresése nélkül vissza lehetett aktiválni az APPot a telóra

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#155120) ollie válasza tibike8 (#155106) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az előzőekhez: androidos órán is működik.

***

(#155121) WhiteWalker válasza no1r (#155115) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azt nem tudom.

De a bankokból és az ügyfélbarát hozzáállásukból kiindulva szerintem rájuk is vonatkozik , én erre tippelnék.

[ Szerkesztve ]

(#155122) mobilizmo válasza AtHoS (#155119) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Persze hogy van mit fejleszteni.
Az első valós probléma. Nem egy adatbázisból dolgoznak, mert amikor az appot elkezdték fejleszteni, a hosszútávú elképzelés a Java applet megszüntetése volt. Aztán más irányt vett a fejlesztés, ettől még persze átmigrálhatták volna a meglévő partner listát.
A Díjnet számla problémádat nem értem, azt én a Díjnet felületén fizetem (igaz napi szinten az ERSTE Max kártyámat használom fizetésre).
Hogy én is írjak még pozitívat, a root megitélésénél is normálisak. Volt egy időszak még az előző telón amikor nem tudtam 100%-san rejteni a root-ot. A CIB észlelte, de nem tiltott csak jelezte, hogy látja. Egy korlátozás volt, nem hagyta az ujjlenyomat olvasót használni azonosításra és kicsit hosszabb volt a belépési procedúra.
Egyébként az appból a szokásos műveleteken kívül a megtakarításokat, hiteleket, befektetéseket is lehet intézni. Nyáron volt két éve, hogy az appból 5 perc alatt vettem fel 3 millió személyi hitelt.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#155123) seger


seger
addikt

Tudnátok segíteni?
Google térkép helymegosztásnál nekem nem jelenik meg az, hogy ameddig ki nem kapcsolja. Csak időpontot tudok megadni, nem úgy mint a mellékelt képen.
Mit kell beállítani, hogy ott legyen ez a választás is? A kép egy mi11-ről készült. Ahol nem tudom beállítani, az egy redmi note 10 pro.
[kép]

(#155124) AtHoS válasza mobilizmo (#155122) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Díjnetről auto átküldésre kerül a CIB felé a fizetendő díj, így ott tudom fizetni/utalni. Mikor az APP megjelent nem volt benne a díjnet fizetési lehetőség, azt csak a javas applet-ben tudtam fizetni. Amikor meg beleszerkesztették az APP-ba a javas-ból kivették. Erre is biztos az általad írt kettősség miatt volt szükség

read-only mode on the forum

(#155125) dokee78


dokee78
félisten

Tudtok valami ROOT nélküli megoldást telefonon lévő FM rádiót bluetooth fülhallgatón tudjam hallgatni?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

[ Szerkesztve ]

(#155126) Debilon válasza dokee78 (#155125) üzenetére


Debilon
addikt

nem a fülhallgató zsinórja az antenna alap esetben?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#155127) consono válasza Debilon (#155126) üzenetére


consono
nagyúr

De...

"In God we trust. All others must bring data"

(#155128) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

Remélem jó helyen keresem megoldást.
Ha a Play áruházban, weboldalon keresztül megvásárolok egy könyvet, akkor azt rátudom másolni bármilyen eszközre, pl egy Kindle e-book olvasóra vagy csak androidos eszközön tudom olvasni a megvásárolt könyvet?
Semmi hátsó szándékom nincs, se "warezolni" se szeretnék, de a Harry Potter 1-7 részét, csak a Google Play áruházban és az App Store (Apple) -ban találom meg digitálisan.. lehet én vagyok a béna.. de a Google kereső egy könyves boltot se mutatott, ahol megtudnám vásárolni hivatalosan..

(#155129) csipuka válasza mAtThEw0319 (#155128) üzenetére


csipuka
senior tag

Kindle-n nincs play store, de android-on van amazon app.
Miert nem az amazonon veszed meg, ha mar ugyis kindle-n olvasod?

(#155130) mAtThEw0319 válasza csipuka (#155129) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Mert ez angol nyelvű? Oké.. nem írtam, hogy magyar nyelven szeretném olvasni, de azt hittem ez egyértelmű... :)) Azt nem értem basszus, hogy Google Play meg App Store -ban fent van.. de a Líra miért nem árulja.. ahh..

szerk.: és tudom, hogy nincs kindle-re play store.. meg hogy van amazon store a kindle-men.. de ott angol nyelvű könyvek vannak csak.. magyar nuku.. :D
Afelöl érdeklődtem, hogy esetleg weboldalon keresztül le e lehet menteni a könyvnek a fájl-ját a Play Store-ból vagy valahogy kiexportálni, hogy rá rakjam a kindle ebook olvasómra.. de ezek szerint akkor nem!?!

[ Szerkesztve ]

(#155131) efi99 válasza dokee78 (#155125) üzenetére


efi99
senior tag

Bedugsz egy vezetékest csak úgy, hogy legyen antenna, de amúgy kicselezed és közben csatlakoztatsz egy BT-osat is és azon hallgatod.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155132) dokee78 válasza efi99 (#155131) üzenetére


dokee78
félisten

Nem működik így.

(#155134) csipuka válasza mAtThEw0319 (#155130) üzenetére


csipuka
senior tag

Bocs, nem gondoltam, hogy a play store-ban fenn van magyarul.
Ha fenn is van valszeg ertelmes formaban nem tudod kiexportalni, mert az mar warezolas lenne. Igy gondolom, de nincs vele tapasztalatom, onnan meg nem olvastam konyvet.

(#155135) w.miki


w.miki
veterán

Van olyan alkalmazás ami folyamatosan netet használ?
Szeretném lehasznalni az adatkeretem.
YouTubeot próbáltam éjszaka elindítani, de pár videó után megállt.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155136) Viktor0610 válasza w.miki (#155135) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam órák alatt sem állt le. Mondjuk, prémiumom van. ;]
YouTube Vanced?

Samsung Galaxy A54

(#155137) zeon.hu válasza w.miki (#155135) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Online rádió bármelyik megteszi.

#?*@&!

(#155138) szabi__memo válasza w.miki (#155135) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Direkt akarsz kiszúrni mindenki mással a terhelésseddel, vagy mi a cél:F

(#155139) mobilizmo válasza Viktor0610 (#155136) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Az egész topikot szivatni akarod, hogy még majd a rootolást is magyarázni kell neki?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#155140) svgyula válasza dokee78 (#155132) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A telefonon megnézted mi van engedélyezve a bluetooth eszköznek? Ezt akkor látod ha hosszan rányomsz a csatlakoztatott eszközre. Ott kell megadni a "média lejátszást". Alapból ha be van dugva nem adja be egyik lehetőséget sem. Ez ugye normális eset mert ha bedugod a fülest nem akarsz a kihangosítót használni. DE mindenképp kell füles is mert anélkül nincs FM földi rádió vétel! Annak a vezetékét használja a telefon antenna gyanánt. Rendszertől függően az is lehet, hogy egyáltalán nem enged közösködést a füles és a vezeték nélküli eszköz között ha a fülest érzékeli.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#155141) Luissimo válasza w.miki (#155135) üzenetére


Luissimo
veterán

Tedd fel a BDPST Rock ràdiot, van benne olyan hogy HiFI Stream opcio, amennyiben van kellő mobilnet sávszélességed akkor rendesen leszívja a netedet.
Ha nincs elég, akkor a HiFi el sem indul, akkor válaszd a HQ minőséget.

Egyébként csak ugy mellékesn, mi késztet arra, hogy leszivd az internet csomagodat?
Mit szeretnèl tesztelni ezzel?

(#155142) HoTaZo válasza dokee78 (#155125) üzenetére


HoTaZo
őstag

LesserAudioSwitch?
Még nem próbáltam, csak azért mentettem el, hogy egyszer majd pont, amit akarsz, azt kipróbáljam rajta.
De antennának valót, akkor is kell bedugni, csak talán ezzel utána átirányítani a hangot a bt-ra.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#155143) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok! Melyik az az alkalmazás, ami tud olyat, hogy youtube videókat lezárt képernyővel játszik le? Podcast-ként hallgatnék beszélgetős műsorokat. Nem rootolt a telefonom, nem is szeretném, hogy az legyen. Vanced-et néztem, de ott ki kell kapcsolni a MIUI optimalizációt, és mikor azt egyszer kikapcsoltam, teljesen megőrült a készülék, gyári beállítások visszaállítását kellett csinálnom, hogy jó legyen.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#155144) Somatom válasza Luissimo (#155141) üzenetére


Somatom
veterán

Minden hónapban ezt csinálom automatizált letöltésekkel. A szolgáltatók kitalálták a "méltányos használatot". Négy hónapot vizsgálva a hazai forgalomnak meg kell haladnia a roamingot. Tehát, ha kell, ha nem, itthon is el kell használnom legalább annyi netet, amennyit roamingban.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155145) zeon.hu válasza kmarci25 (#155143) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem őrül meg tőle, csak minden engedélyt újra meg kell adni. Ennyi... :D
Fenti összefoglalóban találsz még javaslatokat amúgy.

#?*@&!

(#155146) kmarci25 válasza Somatom (#155144) üzenetére


kmarci25
veterán

Én úgy tudom, hogy ez EU-s rendelkezés. A cél az, hogy ne tehesd meg azt, hogy az EU-n belül elérhető legolcsóbb netcsomagra fizetsz elő, amit aztán másutt hazsnálsz fel.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#155147) kmarci25 válasza zeon.hu (#155145) üzenetére


kmarci25
veterán

Nézem, köszi.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#155148) mobilizmo válasza kmarci25 (#155146) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Valóban az, de pont a szolgáltatók nyomására találták ki. Nehogy már európai szinten olcsóbb lehessen a szolgáltatás.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#155149) Luissimo válasza Somatom (#155144) üzenetére


Luissimo
veterán

Aha, capisco.

Nàlad ez érthető, hiszen többet vagy külhonban mint itthon.
Vajon kolléga is hasonló cipőben jár?

(#155150) crok válasza kmarci25 (#155143) üzenetére


crok
Topikgazda

[Ezt] ajánlom átnézésre.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.