Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155751) consono válasza WhiteWalker (#155749) üzenetére


consono
nagyúr

Nem letöltésre van kitalálva a szolgáltatás :) A kedvencek, playlistek meg szinkronizálódnak rendesen.

"In God we trust. All others must bring data"

(#155752) WhiteWalker válasza consono (#155751) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Valszeg nálam ez a gubanc. Nem mindig teszem be playlistbe vagy kedvencbe amit letöltök.
:R

(#155753) woodworm


woodworm
veterán

Mióta frissült a Chrome szeret a fül listával indulni. Úgy veszem észre akkor történik, ha huzamosabb ideig a háttérben marad vagy le volt zárva a képernyő. Ez bug vagy feature lenne?

(#155754) darvinya


darvinya
titán

Mit lehet kezdeni ezzel a hibával: PIPELINE_ERROR_DECODE: video decoder reinitialization failed

Eddig minden rendbe volt, de frissítés óta ez van, s hiába állok vissza előző verzióra, akkor is ezt kapom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#155755) gyulank


gyulank
addikt

Van olyan ingyenes program, vagy lehetőség, hogy ugyanaz maradjon a telefonszámom, de lehessen egy másik telefonszámom is, ami ugyanezt hívja? Szóval, hogy azon a számon csak addig lennék elérhető, amíg meg nem gondolom magam. Amit ki-be kapcsolhatnék.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#155756) ollie válasza gyulank (#155755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahhoz ugyanúgy kell még egy előfizetés, és át kell irányítani az arra érkezett hívásokat, ami megint csak pénzbe kerül. Persze mindkettő SIM kártyának benne kell lennie egy készülékben.

***

(#155757) WhiteWalker válasza consono (#155751) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Oké! Akkor a példa kedvéért ezt a letöltött albumot , hogy tudom betenni a kedvencek közé?

Mert ezt a YT bedobta én meg csak letöltöttem... Az ebben lévő zenéket ha belépek az albumba , egyesével már hozzá lehet adni egy lejátszási listához ...:U

(#155758) cidalain válasza darvinya (#155754) üzenetére


cidalain
veterán

Tudok jó vízvezetékszerelőt ajánlani, ha gondolod. ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155759) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok tegnap vettem egy Oneplus Nord 2 készüléket, samsungròl váltottam és hiányzik egy pár dolog. Samsungnak voltak bixby rutinok, És ez a oldalsó panel amit elö lehetett húzni, nem tudom mi a neve. Mind kettő a Samsungnak gyárilag volt. Az a kérdésem hogy van e erre valami alternatíva?

(#155760) DrBubo77 válasza nababika (#155759) üzenetére


DrBubo77
addikt

Szerintem az Edge panelre gondolsz. Még nem próbáltam ilyet, de van pár Play-találat.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#155761) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Névnap alkalmazást keresnék, ami a névjegyzékben lévő kontaktok napján értesít.
Eddig ezt használtam, de jó ideje nem értesít, hiába van bekapcsolva.
(Minden engedélyt megkapott)
Ha widget is van, az előny.

#?*@&!

(#155762) poirot válasza zeon.hu (#155761) üzenetére


poirot
senior tag

Szia !
Én ezt használom. [link] Faék egyszerű, widget is van hozzá, a kiválasztott névnapokra minden nap figyelmeztett, de be lehet állítani az elöző napot is. Nekem megfelel. Mondjuk itt a névjegyzékben nem keres, ahogy írtam az embernek az értesítés csak az általa bejelölt névnapokra jó. De ha egy olyant találsz ami müködőképes, és a névjegyzéket is feltúrja, az engem is érdekelne.

(#155763) zeon.hu válasza poirot (#155762) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Thx, megnézem, bár így tényleg nem az igazi.
Ráírok a fejlesztőre, hátha... :D

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#155764) lovi27 válasza zeon.hu (#155763) üzenetére


lovi27
addikt

Nálam jelez ha a névjegyzékben valakinek névnapja van. Az mókás, hogy az lehet vezetéknév, keresztnév, neki mindegy, ha névnap akkor értesít. :DDD

Ez be van állítva? [kép]

(#155765) zeon.hu válasza lovi27 (#155764) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mármint melyik?
Amit én linkeltem vagy amit kaptam linket?
Minden engedélyt megkapott, de az utóbbinál csak naptár hozzáférést kér.

#?*@&!

(#155766) lovi27 válasza zeon.hu (#155765) üzenetére


lovi27
addikt

Amit te linkeltél, a Névnap nevű. Engedélyt csak a névjegyzékhez kér.
De a kép amit mellékeltem az akkumulátor használati módot mutatja.

(#155767) zeon.hu válasza lovi27 (#155766) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Értem, de nincs korlátozva nálam sem.
Egyszercsak megszüntek az értesítések.

#?*@&!

(#155768) lovi27 válasza zeon.hu (#155767) üzenetére


lovi27
addikt

Rendben, de nem az app lesz a ludas.
A névjegyzékben van egy Gabriella nevű ismerős és éjfél után már a státuszsorban ott volt a figyelmeztetés, hogy ma ünnepli névnapját.

(#155769) nababika válasza DrBubo77 (#155760) üzenetére


nababika
aktív tag

Köszönöm. Megvizslatom. 😁

(#155770) zeon.hu válasza lovi27 (#155768) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Átnéztem újra, minden engedélyt megkapott, nincs akksi korlátozás, automatikusan indul, értesítési engedély megvan, stb.
Akkor ez megint a MIUI együttható...

#?*@&!

(#155771) Oldman2 válasza zeon.hu (#155770) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam is rendben működik...

Samu Android 11

(#155772) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/urak!

K9 mailt használok már egy ideje, de a keresés része valamiért nem működik jól. Ha névre keresek tuti nem dob ki semmi találatot, ha email címre akkor is csak néha. Én csinálok valamit rosszul vagy ez ilyen?

Próbaképpen rákérdeztem a feleségem nevére és semmit nem dob ki. Az email cím elejére szintén. De mondjuk arra hogy eMAG kidob egyet, abból viszont sokkal többnek kellene lennie.

Let the Zone take me if I am.

(#155773) vacs válasza zeon.hu (#155770) üzenetére


vacs
veterán

Nálam is hibátlanul értesít a leho Névnap, nálad a miui lehet a hiba oka! :))

(^)(>.<)(^)

(#155774) Fall-N válasza poirot (#155762) üzenetére


Fall-N
veterán

Én beimportáltam a Google Naptár alá a névnapokat (.ics fájl), így bármilyen naptár alkalmazás megteszi. ACalendar és a Business biztos tudja a névjegyekben szereplő nevekhez az értesítést.

Szerk.: Lehet hogy csak a szülestésnapot tudja és manuálisan írtam be a névnaphoz az értesítést. Erre már nem emlékszem. :F

[ Szerkesztve ]

(#155775) punky10 válasza Fall-N (#155774) üzenetére


punky10
addikt

Csak a születésnapok működnek automatikusan ... :K

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#155776) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek ami el tudja forgatni a képernyőt fejjel lefelé a tik-tok nál.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#155777) poirot válasza < CyberBob > (#155776) üzenetére


poirot
senior tag

Rotation Control vagy a pro. Az elsőnél programokra beállítva lehet szabályozni, hogy miként forgassa el, a másiknál pedig egy ikont rak felülre és a jelenleg futó programot lehet forgatni abba az irányba, ahogy tetszik.

(#155778) < CyberBob > válasza poirot (#155777) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszönöm, megnézem.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#155779) Tökimanó válasza poirot (#155777) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ez érdekelne engem is. Valamikor ingyen akciósan letöltöttem a prot. Most ránéztem de nem találok semmilyen általad említett ikont. Meg tudnád mondani hogyan lehet előcsalogatni?

(#155780) Somatom válasza poirot (#155777) üzenetére


Somatom
veterán

Korábban bonyolultabb megoldást használtam (Macrodroid). Kipróbáltam (pro), de nem jött be. A LastPass nem fordul be, úgyhogy visszatértem a MD -os módszerhez.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155781) vacs válasza poirot (#155777) üzenetére


vacs
veterán

Én Rotation Control Pro-t használok, remekül működik, de nem tesz sehova ikont, előre lehet megadni, hogy melyik app forduljon el és melyik nem!
Én szeretem, nagyon hasznos app!

(^)(>.<)(^)

(#155782) poirot válasza Tökimanó (#155779) üzenetére


poirot
senior tag

Nem tudom, hogyan, mióta felraktam, mindig ott figyel.

Vagyis a felső "tálcán" mindig ott van az ikonja, nem zavaró egyáltalán, ha kell használom.

[ Szerkesztve ]

(#155783) jbl


jbl
aktív tag

[link] Ezt a Face Filtert keresem. valaki tudja linkelje be nekem köszi.

[ Szerkesztve ]

(#155784) Somatom válasza Tökimanó (#155779) üzenetére


Somatom
veterán

Az appban alul, a notification -nél. Állítsd magasra a prioritást! A rolón mutatja az aktuálisan fókuszban levő alkalmazást és a forgatóikonokat. Bal felül a három vonalra bökve, van egy quick panel. Ikont lehet kirakni a gyorskapcsolókhoz, amivel ki/be lehet kapcsolni az appot. Sajnos, az a hiba a logikájában, hogy app indításra aktiválódik, amit néhány app nem tolerál. Pl. a LastPass fc -vel elszáll.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155785) Tökimanó válasza Somatom (#155784) üzenetére


Tökimanó
senior tag

A notification prioritás maxon van.
Ikont nem tudok kirakni. A + quck panelnél ennyit csinál.Eddig eljutok.

Itt viszont hiába tapogatom bárhol nem reagál. Kivéve a bezárást,akkor kilép. Nem találok olyan akármit amivel ki is tudnám tenni.
A rolón szintén nincs ott az ami nálad.

Azt hiszem maradnom kell az alap megoldásnál.

(#155786) Somatom válasza Tökimanó (#155785) üzenetére


Somatom
veterán

A Quick panelen a +gombbal még hozzá kell adni az alkalmazás ikonját.

Nézd meg a készülék beállításaiban az értesítéseknél, hogy engedélyezve van-e az app!
A az app -ban a notification -nél aktív az ikon mutatása?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155787) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Remélem jó helyen érdeklődöm.
Szeretném beállítani a készülékemet, hogy csak azok tudjanak hívni vagy sms-t írni nekem akik a névjegyzékben szerepelnek

Illetve szeretném, ha csak azokat tudnám hívni vagy sms-t küldeni akik szerepelnek a névjegyzékben.

Kivitelezhető ez?
Amennyiben igen merre keresem ezeket a beállításokat?

Köszönöm.

Android: 10 QKQ1.19
MIUI Global 12.0.4

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#155788) ollie válasza hódmaci (#155787) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyet csak a szolgáltatód tud, minden egyéb esetben max azonnal törli a program az sms-t meg rögtön visszautasítja a hívást.

***

(#155789) hódmaci válasza ollie (#155788) üzenetére


hódmaci
senior tag

Az is jó ha rögtön visszautasítja. A lényegen nem változtat.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#155790) szimi57 válasza hódmaci (#155787) üzenetére


szimi57
őstag

A MacroDroid automatizálóval megoldható a nem kívánt hívások fogadása, indítása. SMS-ekkel szerintem nem lehet mit kezdeni.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155791) Somatom válasza szimi57 (#155790) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Elvileg ennyi az egész, de nem teszteltem, csak összedobtam a makrót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155792) svgyula válasza jbl (#155783) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nekem hasonló kamera torzításokat adott a viber "ajándékba". Fénykép/videó készítéskor lehet kiválasztani. Rengeteg lehetőség van. De biztosan van más applikáció is ami tud ilyen.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#155793) Tökimanó válasza Somatom (#155786) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Értesítések engedélyezve. Ikon mutatás aktív.

A Quick panelen a + gombot pedig hiába érintgetem ,nem reagál semmire.
Nagyon úgy tűnik számomra ez az app annyit ér amennyiért vettem. :D :(

(#155794) Somatom válasza Tökimanó (#155793) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnálom. Akkor passz. Én sem használom, csak még nem távolítottam el.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155795) Tökimanó válasza Somatom (#155794) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ahogy eddig,úgy ezután is megleszek nélküle. Persze azért nem bántam volna ha működik. Ettől függetlenül köszönöm a segítő szándékot! :R

(#155796) optical_test


optical_test
csendes újonc

Sziasztok,

Telefon típusa: Samsung S21, Android verzió: 11, USB debugging nincs bekapcsolva

Klasszikus probléma: lock képernyő + elfelejtett jelszó.

Átnéztem az kb. összes Windows-ról futtatható megoldást (Wondershare, Droidkit, stb), de nekem az összes scam gyanúsnak tűnik, és a képernyőzár jelszót csak Wipe-olással (tehát adatvesztéssel) tudják levenni.

Jól látom, hogy ezek a szoftverek kb. használhatatlanok, és nincs olyan alkalmazás, amivel a képernyőzár jelszót wipe nélkül le lehetne szedni?

U.i. néztem az SP Flash Tool, meg más hasonló alkalmazásokat is, de több vírusírtó a virustotal.com-on malware-nek jelzi ezeket, inkább nem használnák ilyen tool-okat.

(#155797) ollie válasza optical_test (#155796) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon remélem, hogy nincs olyan, szabadon elérhető alkalmazás, amivel fel lehet törni a telefonokat, mert az durva lenne.

[ Szerkesztve ]

***

(#155798) Mcrazy válasza optical_test (#155796) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!
Ezt korábban a Galaxy A5 2017 topikban írtam (összefoglalóban fent van) , de nem tudom, hogy működik-e még.
" A képernyőzár kizárt a telefonomból, hogyan tudom kiiktatni a várakozást?
1. Mindenképp fontos, hogy regisztrálva legyen a telefon a My samsung-on. Enélkül nem fog menni.
2. Be kell lépni a https://findmymobile.samsung.com oldalra a Samsung-os hozzáférésünkkel.
3. A telefont internetre kell csatlakoztatni
4. Várjuk meg, amíg a hálózat ikon jelzi, hogy a készülék elérhető
5. A jobb oldali menüben görgessünk lefelé, ahol megtalálható a készülék feloldása. Klikk [ekkor meg kell adni ismét a belépési jelszavunkat] és pár mp múlva felold a képernyőzár és minden biztonsági beállítás alaphelyzetre áll vissza. "

Üdv: Mcrazy

(#155799) cidalain válasza optical_test (#155796) üzenetére


cidalain
veterán

A francért nem lehet megjegyezni a feoldókódot. Vagy leírni valahova a bankkártya pinkód mellé... Vagy ujjlenyomatot megadni, mert azt nem hagyjuk el.
Ha a MySamsung megoldás nem játszik, akkor factory reset, ÉS ugyanazzal a google accounttal tudsz bejelentkezni, amihez most van hozzárendelve. Factory resetnél van olyan megoldás, hogy a fájljaid a gépen maradnak (pl képek, letöltések mappa). Programok, appok, ezek adatai mennek a levesbe a gépről, ezzel nem lehet mit tenni.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155800) optical_test


optical_test
csendes újonc

Köszönöm  a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.