Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) drmotto


drmotto
őstag

Létezik olyan alkalmazás, ami egy rootolt telefont rootolatlannak hazudik?

(#52002) Busterftw


Busterftw
veterán

Sziasztok olyan játékot keresek ami hasonló az age of empires-hez, birodalom építős, viszont nem mmo.
Nagyon sok játék van hasonló de az összes mmo, mini tranzakciós hulladék.
Létezik ilyen?

(#52003) #79335424 válasza drmotto (#52001) üzenetére


#79335424
törölt tag

Működik. Tesztelve.

(#52004) punky10 válasza drmotto (#52001) üzenetére


punky10
addikt

Én az Xplosed telepítővel raktam fel a Rootcloak nevű alkalmazást.
A Telekom TV Go el is hitte, hogy nincs rootolva... :)

Megelőztek...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#52005) aizen92 válasza drmotto (#52001) üzenetére


aizen92
addikt

Na látom már beelőztek. :D Amit Somatom linkelt, azzal alsó hangon 10 embernek műkszik ( ennyinek segítettem vagy a topicban/vagy privátban ). Jó cucc érdemes kipróbálni! :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52006) drmotto válasza #79335424 (#52003) üzenetére


drmotto
őstag

Köszönöm.
Valamint neked is (#52004) punky10 és (#52005) aizen92

(#52007) beg


beg
veterán

1weather használók: widget frissül automatikusan? Akármit állítok, nem hajlandó. Más időjárásos frissül szépen, de ezt kellene működésre bírnom.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52008) #79335424 válasza aizen92 (#52005) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Ma beizzítottam miniPC -n az élő adást. 16:9 -es a kernel (most épp 720p -st használok), 16:9 -es a TV. A kép viszont 4:3 -as, vagyis oldalt két fekete csík. De a 4:3 -as képben az adás 16:9 -es!!! Szóval tojásfejűek az emberek, miközben kliens oldalon minden adott a normális megjelenítéshez. Nálad/nálatok is ilyen a kép?

(#52009) dokee78


dokee78
félisten

Mx player helyett kellene valami.
De ne bsplayer.

Ugyanis az Mx playerel ha mkvt nézek majd később folytatnám akkor sokáig gondolkodik mire folytatj a lejátszást.
Hardverem megvan hozzá.

(#52010) #79335424 válasza dokee78 (#52009) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha tényleg komolyat szeretnél és megvan hozzá a vasad, akkor XBMC Android.

(#52011) Deck válasza dokee78 (#52009) üzenetére


Deck
titán

Vlc. Ezt használom Xperia Z-n.

PS5

(#52012) punky10 válasza #79335424 (#52008) üzenetére


punky10
addikt

Nálam minden rendben megy.A tabletten is, és TV-re kötve is.
Nem lehet, hogy a HDMI beállításnál kell valamit mókolni? Az előző tablettemen pl engedélyezni kellett a beállításokban, hogy a HDMI-n kimenjen a HD jel, mert alapból annyi pixellel jelenítette meg, amekkora a kijelzőn volt.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#52013) aizen92 válasza #79335424 (#52008) üzenetére


aizen92
addikt

Nálam itthon minden patent. Tablet is, telefon is ( iPhone-on is ), TV-vel is nagyon jól megjeleníti. Szerintem ez nem kliens oldali hiba lesz.
(#52012) punky10: én is hasonlóra gondoltam, mintha nem menne ki a ""HD"" jel.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52014) Bozek válasza #79335424 (#52010) üzenetére


Bozek
nagyúr

2 magos, 1 GHz-es proci... Az elég neki? Szerintem ha az MX esetében várni kell, hogy folytassa az MKV-t, akkor nem lesz elég az XBMC-hez se. Nálam nem csinál ilyent az MX.

(#52015) R19


R19
senior tag

A WeatherBug reklámmentes verziója létezik?
Korábban emlékeim szerint ezt is tudta az "Elite".

(#52016) dokee78 válasza Deck (#52011) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi rálesek.
Ez lenne az?

[ Szerkesztve ]

(#52017) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Tudtok valamit az MX player kompatibilitásáról? Főzőtt SOKP 4.4.2 es romom nagyon fczik. újratelepítem hátha befejezi, most meg érvénytelen letöltési url :F

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52018) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Sziasztok!

Nekem olyan program kellene ami kiírja a telefon minden hőmérsékletét. Akku, proci.
Ismerősnek lett vásárolva KÍnából és elmondása szerint iszonyat meleg, forró lesz. Egy idő után kiírja, hogy kapcsolja ki a készüléket, mert ha nem akkor túlhevülhet.
Ezt kéne bizonyítanom a shopnak, hogy küldjenek másik akkut, vagy valamit csináljanak vele, mert így használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#52019) zho-lee


zho-lee
addikt

Üdv!
Valamiért az adaway (2.8.1) nem akar működni 4.4.2-es rendszeremen.
Tudtok abban segíteni, hogy ez egyedi hiba, vagy általános?
Esetleg valami hasonló, életképes blokkolót tud valaki?

Köszi a segítséget!

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#52020) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#52017) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

tárgytalan, reinstall után működik :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52021) zsoltzsolt válasza zho-lee (#52019) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A MinMinGuard-t próbáltad már?

(#52022) GrandS


GrandS
senior tag

Tsf Launcher-nél az alkalmazások alatt bármire állítom a lapozást, mindig csak henger marad. Erre van megoldás?

(#52023) zsoltzsolt válasza kisgyerek85 (#52018) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Képernyőmentés az üzenetről nem elég bizonyítéknak?

(#52024) kisgyerek85 válasza zsoltzsolt (#52023) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Lehet az is elég. Írtam már a boltnak, de egy tök alap dolgokat írtak vissza. Mintha az user lenne a hibás. Pedig én még ilyen üzenettel soha nem találkozta.
Másik baj, hogy kezembe csak akkor volt a telefon amikor megjött. Az user meg annyira nem ért hozzá.
De talán holnap találkozok vele, aztán addig hajtom a telefont amíg ki nem írja ezt az üzenetet.

(#52025) tomy86 válasza zho-lee (#52019) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam teszi a dolgát. Igaz nem hivatalos 4.4.2, hanem CM11.

(#52026) drmotto válasza zho-lee (#52019) üzenetére


drmotto
őstag

Nálam megy, G2 4.4.2 gyári.

(#52027) VegyesTamás válasza kisgyerek85 (#52024) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

van ez a progi ami be tudja kapcsolni az az összes létező terhelést a telóra, ezt kell indítani és a circle battery widget az information / battery résznél kiírja a hőfokot

a high cpu load meg a high brightness display mindeképp legyen bekapcsolva, ha van lehetőség akkor a network connection-t is

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52028) kisgyerek85 válasza VegyesTamás (#52027) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

:R

(#52029) Richter36 válasza zho-lee (#52019) üzenetére


Richter36
őstag

Nálam sem működött. Mindig azt írta ki, hogy nincs elég szabad hely a memóriában. Adfree-t használtam helyette, az ment rendesen.

(#52030) Bozek válasza zho-lee (#52019) üzenetére


Bozek
nagyúr

Xposed framework és azon belül MinMinGuard. :)

(#52031) zho-lee


zho-lee
addikt

Köszi srácok, rálesek :R :R

Húú, kicsit megijedtem: Project Cancelled (mindjárt telepítem :R )

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#52032) VegyesTamás válasza zho-lee (#52031) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

húú ez nem rossz, lehet leszedem én i s:)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52033) Bozek válasza zho-lee (#52031) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már 1.7.2-es verzió van belőle, nem a címben szereplő 1.7.0. FatMinMin úgy gondolta, hogy warez, ezért szedte le. De meggyőzte magát, hogy nem és visszarakta. :)
Egyébként az Xposed-en belül is le lehet szedni, nem kell a Github-ra felmenni érte.

[link]

(#52034) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

tudnátok olyan böngészőt ajánlani, ami csínján bánik az adatforgalommal? a dolphin egy nap alatt megevett jó 30 megát.

(#52035) beg válasza dzsordzs69 (#52034) üzenetére


beg
veterán

opera mini

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52036) dzsordzs69 válasza beg (#52035) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, azt már néztem, tényleg takarékos, de egyrészt kreténül jelenít meg pár oldalt, másrészt nincs igazán teljes képernyős mód.

(#52037) raziel01 válasza dzsordzs69 (#52034) üzenetére


raziel01
veterán

Opera
Turbó módot esetleg próbáld meg.

Amúgy meg nem a böngészőtől függ az adatforgalom. Ha tele van a weboldal képpel meg videóval akkor ugyan úgy megfog enni 30 MB-ot.

(#52038) VegyesTamás válasza dzsordzs69 (#52034) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

dolphin jetpack-al kevesebbet eszik..

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52039) dzsordzs69 válasza raziel01 (#52037) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Ugyanazt a pár oldalt összehasonlítva jóval többet eszik a dolphin, mint a többi. Sima operaba nagyon fiam a "rally mód ", csak a megjelenítés. Asszem kénytelen leszek valami kompromisszumot kötni. :)

(#52040) dzsordzs69 válasza VegyesTamás (#52038) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Ezt kipróbálom, köszi.

(#52041) szlovibuki válasza kovisoft (#51981) üzenetére


szlovibuki
tag

Köszi!

Kipróbáltam, nos nem rossz, de komolyabb műveleteket csak akkor tud megoldani, ha van net... :))
Ezzel még nem is lenne gond, de egy kétismeretlenes egyenletet nem teljesen egyértelműen old meg, pl. a végeredménynél nem tudom eldönteni, hogy melyik az x1 és az x2, de még próbálgatom.

(#52042) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Nem tudtok valami olyan naptárprogit aminek van havi nézetes aktív (tappantok a napra, és szerkeszthető) widgetje, és kommunikál a google calendar-os cuccokkal? Olyan mint a mi a gyári samukon van. Idáig azt használtam, de most már főzött rom van a telómon.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52043) Siriusb válasza VegyesTamás (#52042) üzenetére


Siriusb
veterán

Én a Business Calendar-t használom google calendar megjelenítésére.

(#52044) havri1


havri1
félisten

Helló!

Root nélkül kellene megoldanom valahogy, hogy a viber, vagy a whatsapp messengert le tudjam tiltani anélkül, hogy deaktiválnám a fiókokat. (akár mindkettőt, de vagy vagy is jó)
Valaki tudna segíteni?
:R

havri

(#52045) VegyesTamás válasza Siriusb (#52043) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

valami kicsit barátságosabbat keresek, e azért majd kipróbálom.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52046) ollie válasza havri1 (#52044) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt nem értem. Ha eltávolítasz vagy letiltasz egy appot, nem fog a fiók megszűnni.

***

(#52047) zsoltzsolt válasza VegyesTamás (#52045) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

(#52048) havri1 válasza ollie (#52046) üzenetére


havri1
félisten

De root nélkül nem tudom fagyasztani. Olyan programot keresek, ami root nélkül tudja valahogy ezeket ideiglenesen kiiktatni.

havri

(#52049) Siriusb válasza VegyesTamás (#52045) üzenetére


Siriusb
veterán

Szólj, ha ennél jobbat találsz, amiben jól átlátom a havi nézetet.

_________________

Más:

Milyen óra widgetet ajánlotok, ami mutatja a következő riasztást és rátapicskolva az ébresztési időpontok beállítása jön fel?

(#52050) beg válasza Siriusb (#52049) üzenetére


beg
veterán

DashClock

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.