Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115001) nyisziati


nyisziati
veterán

Többen kerestek a múltkorjában mágneses töltőt, ami adatátvitelre is jó.
Ennél a típusnál kiemelték ezt a tulajdonságot.

(#115002) tibike8: észrevettem, dolgozom rajta... Telóról voltam, átültem PC-hez.

Kész.
A 4. képen látható: "support USB 2.0 data transfer".

[ Szerkesztve ]

(#115002) tibike8 válasza nyisziati (#115001) üzenetére


tibike8
őstag

Nem sikerült jól a linket bemásolni.

(#115003) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Sziasztok!
Hosszú idő után váltottam Androidra, és most kicsit elvesztem a rendszerben.

Az elkészült fotókat és videókat szeretném a számítógépemre szinkronizálni, tehát ha elkészül egy kép, akkor azt autómatikusan mentse a gépre is. A google Drive-al ezt be tudom állítani? Bár kicsit félek tőle, hogy a képeket, mivel felhőben van, mások is láthatják! Ezt nem szeretném. Vagy van benne olyan beállítás, ami megakadályozza, hogy mosok is lássák a képeket, és csak annyit csinál, hogy a gépemre tölti felfelé mindet?

Vagy van erre más, esetleg jobb alkalmazás?

(#115004) MADcat válasza whiskeys (#114995) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Akkor majd szólj nekünk is, ha találsz! :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115005) Oldman2 válasza B.Ricsike (#115003) üzenetére


Oldman2
veterán

Foldersync?

(#115006) Oldman2 válasza Oldman2 (#114927) üzenetére


Oldman2
veterán

Semmi javaslat nincs?
:-(

(#115007) darvinya válasza B.Ricsike (#115003) üzenetére


darvinya
titán

Rádugod telot gépre és lemásolod képeket gépedre.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#115008) Somatom válasza nyisziati (#115001) üzenetére


Somatom
veterán

Kerestem (tünk), de nem ilyet. A töltést, és a perifériakénti adatkapcsolatot mindegyik adapter tudja. A perifériák (pl. pendrive) kezelése hiányzik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115009) stewe780


stewe780
őstag

Sziasztok!

Keresek egy naplózó alkalmazást. Arra vagyok kíváncsi, hogy konkrétan melyik alkalmazást mikor, hányszor indítottam el. (Nem csak az utolsó használat kell, azt megtaláltam a beállítások között valahol.) Ismer valaki ilyet? Létezik ilyen?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#115010) Bozek válasza SharpSA (#114991) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ja, azt hittem, hogy az egészet ki akarod kapcsolni. Az AutoTools nem a kijelző kikapcsolására való, konkrétan az egy Tasker plugin. Csak példaként hoztam fel.

(#115011) DonMarco válasza Bozek (#114976) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Nálam automatán van az audio forrás. Nálad ? (A teló Honor 8. and.7-tel)

[ Szerkesztve ]

(#115012) Bozek válasza DonMarco (#115011) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam is Automatikus (a felvételi formátum meg FLAC), de ez nem általános, mivel nem ugyanolyan telefonunk van, én 2 Sony-n használom.

(#115013) 1egaly válasza stewe780 (#115009) üzenetére


1egaly
aktív tag

Az App Timer mini2-t használtam sokáig,jó cucc van benne napi,heti,havi;vannak diagrammok...ajánlom

(#115014) Somatom válasza Bozek (#115010) üzenetére


Somatom
veterán

De, a Tasker már alkalmas a kijelző kikapcsolására. Auto Tools -ból nem lehet Tasker profilt meghívni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115015) Bozek válasza Somatom (#115014) üzenetére


Bozek
nagyúr

Dehogynem. :) Egyébként nem az AutoToolsból kell meghívni a Taskert, hanem a Taskernél kell létrehozni egy profilt (Event - AutoTools - Assistant), és ahhoz kell készíteni egy taskot. Most kipróbáltam, hozzárendeltem a háttérváltós taskom és a Home gomb hosszan nyomására váltogatja a hátteret.

(#115016) Somatom válasza Bozek (#115015) üzenetére


Somatom
veterán

Sejtettem, hogy működik. Majd kipróbálom Robottal is. Csak az a bibi, hogy ha így zárom le a kijelzőt, akkor nem tudom ujjnyomattal feloldani. Csak kódra oldja a lockot. Még szerencse, hogy csak a kíváncsiság hajt, mert az ujjnyomatolvasó zár/felold, így nem kell a home -mal bohóckodnom.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115017) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Youtube alkalmazásban be lehet azt állítani, hogy az általam követett csatornákon mikor új videó jelenik meg, akkor emailt ne küldjön csak maga az app jelezzen?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#115018) stewe780 válasza 1egaly (#115013) üzenetére


stewe780
őstag

:R :R hálás köszönet, megnézem

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#115019) Yofej75 válasza MikeWazowski (#115017) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Hi!

A weboldalon és mobilalkalmazásban is be lehet állítani.

Beállítások > Értesítések > Előfizetések: Értesítést kérek ezen keresztül (legördülő lista)

Üdv:
Robi

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#115020) tboy93 válasza B.Ricsike (#115003) üzenetére


tboy93
nagyúr

Androidon a google photos appban beállítod hogy tolja fel a drive-ba a képeket, win-re meg feltelepíted a Drive alkalmazást, beállítod hogy szinkronizálja a camera foldert és ha csinálsz egy képet, akkor automatikusan megjelenik majd egy idő után a számítógépeden.

(#115021) Bozek válasza tboy93 (#115020) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jah, csak ezzel pillanatok alatt le lehet fogyasztani a mobilnet keretet... Érdemes úgy beállítani, hogy csak WiFi-n tolja fel.

(#115022) Somatom válasza tboy93 (#115020) üzenetére


Somatom
veterán

A Google Fotók az privát tárhely, vagy megosztós?
Sztem Foldersync -> SMB.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115023) kaciokos válasza Somatom (#115022) üzenetére


kaciokos
őstag

Alapértelmezésben privát, de file-okat és könyvtárakat meg tudsz osztani, ha akarsz.

Viszont ha valaki fél a felhőtől, akkor inkább én is a FolderSync + SMB megoldást támogatom.

(#115024) whiskeys válasza MADcat (#115004) üzenetére


whiskeys
őstag

Nem igazán találtam

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#115025) MikeWazowski válasza Yofej75 (#115019) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ezer hála! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#115026) Yofej75 válasza MikeWazowski (#115025) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ezeregy lett, maradhat? :DD

Szívesen :)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#115027) ollie válasza spyduck (#114993) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valami fel lett telepítve (akár a google playből) ami ezt csinálja. Javaslom, hogy egyesével uninstalláld az alkalmazásokat, a játékokkal kezdve, és úgy teszteld, hogy eltűnik-e a jelenség.

***

(#115028) whiskeys válasza whiskeys (#115024) üzenetére


whiskeys
őstag

Tom Tom is jó

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#115029) Somatom válasza kaciokos (#115023) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ez nem félelem kérdése. Kedvelem, és aktívan használom a Gdrive -ot, de minek belevonni, ha csak két eszközöm között akarok szinkronizálni? Egyébként én NAS párti vagyok. Nálam az vált be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115030) SharpSA válasza Bozek (#115015) üzenetére


SharpSA
veterán

Nagyszerű, tehát nálad már működik valamire a home hosszú nyomás. Na és pontosan hogyan lehetne ezt megcsinálni a képernyő kikapcsolására?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#115031) Somatom válasza SharpSA (#115030) üzenetére


Somatom
veterán

Robotra írom, mert azt már ismered (tesztelve, működik).
1. Telepíted az Auto Tools -t, és megadod neki a szükséges engedélyeket. Aktiválod az alkalmazást (indítod a próbaidőszakot).
2. Bozek korábban írta, hogy a teló alkalmazás beállításokban hol kell kijelölnöd az Auto Tools -t, mint végrehajtandó műveletet.
3. Robotban csinálsz egy új parancsot.
Esemény:
Külső alkalmazások -> Auto Tools Assistant
Művelet:
Kijelző kikapcsolása.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115032) SharpSA válasza Somatom (#115031) üzenetére


SharpSA
veterán

Nos azóta kb eddig el is jutottam, csak egy a probléma. A Tasker is tudja a képernyő zárat, csak aztán mindig meg kell adni a lezáró kódot, akár írisszel, akár ujjlenyomattal oldom fel a készüléket. Erre már van pár lezáró appnak megoldása (ahogy pl. a Nova Launchernek is), csak azokat nem tudom így működtetni. Mert a Taskerben nem találom a műveletek futtatását vagy parancsikon futtatását.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#115033) Somatom válasza SharpSA (#115032) üzenetére


Somatom
veterán

Van ötletem, csak nem sikerül összehozni.
Bozek:
Te nagymestere vagy az Autoinputnak. Hogyan tudnék Power clicket emulálni? Arra ugyanis úgy kapcsol ki a kijelző, hogy utána ujjnyomatolvasóval feloldható külön kódbepötyögés nélkül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115034) HREH válasza SharpSA (#115032) üzenetére


HREH
senior tag

Taskernél annyit kell tenned, hogy a főképernyőre kiraksz egy Task Shortcut-ot, amihez hozzárendelhetsz bármilyen Taskot.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#115035) Somatom válasza HREH (#115034) üzenetére


Somatom
veterán

Ebben nem látom, hogy hol a segítség. Nem parancsikonnal szeretne taskot indítani, hanem fordítva, task -ban definiálni parancsikon indítását. Robotban erre van beépített művelet, de a Tasker -t nem ismerem. De, az Auto tools -ban van "App Shortcuts" művelet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115036) SharpSA válasza Somatom (#115035) üzenetére


SharpSA
veterán

Még a végén visszatérek a Robotra... :D
Abban hol van ez a megoldás?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#115037) Somatom válasza SharpSA (#115036) üzenetére


Somatom
veterán

Művelet: Alkalmazások -> Parancsikon indítása

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115038) Krill77


Krill77
őstag

Hi.
Hol érdemes most email címet csinálni? Mi a stabil es egyszerű? Sima Gmail oszt jóccakát?

(#115039) MADcat válasza Krill77 (#115038) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Azzal nem fogsz mellé. Esetleg microsoft vonalon az outlook.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115040) Bozek válasza SharpSA (#115032) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Tasker-ben van App - Launch App. Az nem jó? Mindenképp parancsikon kell?

(#115033) Somatom: Ahhoz root kell. Plugin - AutoInput - Root és ott a Configuration-nél van olyan, hogy Press Key. De erre jó a Run Shell-nél az input keyevent 26 is, de elvileg ott is kell a root. Mondjuk érdekes, mert ugyebár a 26-ra semmit sem csinál, de a 24-re (hangerő fel) root nélkül is megy.

(#115035) Somatom Az App Shortcuts az más, azzal azt tudod állítani, hogy mi jöjjön elő, ha hosszan rányomsz az AutoTools-ra (ha jól emlékszem, akkor a 7.1.1-től jelent meg ez a funkció, bár a Nova korábbi Android-on is tudja).

(#115041) Somatom válasza Bozek (#115040) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Azt hittem, hogy Autoinput -tal megy root nélkül is. Root -tal közvetlenül is tudok Robottal input keyevent shellparancsot indítani.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115042) Somatom válasza Bozek (#115040) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, nálam a 24 sem megy root nélkül:

java.io.IOException: Error running exec(). Command: [su, -c, input keyevent 24]

Nekem úgy tűnik, hogy "su" -val indítaná a parancsot, ami ugyebár nem fog menni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115043) Bozek válasza Somatom (#115042) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Use Root nincs kipipálva? Nekem lefut a 26 is hibaüzenet nélkül, csak nem csinál semmit. Mondjuk nem értem, hogy miben másabb a Home gombot megnyomni, mint a Power-t... Ha nagyon szükségem lenne rá, akkor bekapcsolnám a dupla koppos altatást és azt emulálnám AutoInput-tal (bár ez megint felesleges). Az Xperia Home-ban benne van nálam, de szerintem a többi launcher is tudja valahogy. A Nova biztos, bár ott is kétféle választási lehetőség van: az egyikkel utána ugyancsak kódot kér, a másikkal meg 5 mp után kapcsol ki a kijelző.

(#115044) castiels


castiels
addikt

Sziasztok.

Olyan alkalmazást tud valaki, hogy mkv filmet konvertál de csak a hang fájlt? Az mkv-t megtartja, dolby ac3 közti konvertálás lenne a lényeg..

Betöltöm vele a dts hangsávos mkv-t. ac3 dolby hangsávos mkv-t kellene csináljon.

[ Szerkesztve ]

(#115045) Somatom válasza Bozek (#115043) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem sincs rá szükségem, csak a kíváncsiság hajt, meg segíteni próbálok. De, azért profitáltam a dologból, mert a zseblámpakapcsolást ráállítottam a home hosszúra. Így nem kell lehúznom a rolót. Egy plusz hardvergomb lenne az igazi, mint az előző telómon, de ezen nincs olyan.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115046) polonic


polonic
félisten

A google play szolgáltatások milyen célt szolgálnak?

(#115047) Somatom válasza polonic (#115046) üzenetére


Somatom
veterán

Akkumerítés, hibaüzenetek produkálása, felhasználó b...tatása, stb. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115048) Phülöp válasza Somatom (#115047) üzenetére


Phülöp
addikt

:C

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#115049) pc360


pc360
addikt

Milyen módon tudnám feldobni a Telegramot arra a telóra, amiről eltávolításra került, de a Play vissza már nem engedi telepíteni? Időközben frissült a kompatibilitás-lista, amibe már nem tartozik bele ez a készülék, pedig amúgy simán futtatta még pár nappal ezelőtt is.

Le lehet valahogyan kapni APK-formában?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#115050) rjg válasza pc360 (#115049) üzenetére


rjg
őstag

apkmirror.com ?

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.