Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78001) air válasza Narxis (#78000) üzenetére


air
nagyúr

Érdekes. A "kolléga" sértegető, flame keltő offjai mégis maradtak. :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#78002) beg válasza air (#78001) üzenetére


beg
veterán

Pont azt néztem én is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78003) #79335424 válasza air (#78001) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gondolkodtam azon, hogy reagáljak -e, de ha már így szóba került...
Az én hsz. -em lehet, hogy kritizáló volt, de semmiképpen sem sértő. Az első része "csak" az Androiddal, a második része viszont kifejezetten egy Android alkalmazással kapcsolatos. Szóval, még csak nem is off topik. Az idézet nem priviből, hanem nyilvános topikból származott. Ráadásul egy hét alatt, ez már a második törlés volt. Figyelmeztetést nem kaptam, amiből kiderülne, hogy mit követtem el. Értem, hogy egy mod megtehet ilyet. De az oldalnak biztos nem tesz jót, ha egy modi nem vállalja/indokolja a tettét. Mi lenne a topikkal, ha azoknak, akik itt segítenek, hirtelen, egyszerre menne el a kedvük a segítségnyújtástól és csak "segítsetek légyszi" hsz. -ekkel lenne tele a topik? Akkor a max. a modik válaszolgatnának.

[ Szerkesztve ]

(#78004) Jakuu válasza #79335424 (#78003) üzenetére


Jakuu
őstag

Arról nem beszélve, hogy más trollkodó és sértő bejegyzések meg a fórumban maradtak. Kifejezetten frusztráló volt tegnap este a fórum, nem is akartam ezért akkor hozzászólni, az utána levő feminista ömlengés, meg egyenesen irritált, mert semmi köze ehhez a topichoz

(#78005) Deck válasza air (#78001) üzenetére


Deck
titán

Ja.. :/

Biztos valamelyik modi a barátja..

PS5

(#78006) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Üdv!
Olyan audiolejátszót keresek, ami kijelzi a waveformot is, mint pl az Audacity, és az alapján is lehet navigálni. Csak wav fájlokhoz kellene. :R

4 8 15 16 23 42

(#78007) #79335424 válasza tonyrulez (#78006) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hááát... Lehet, hogy most akaratodon kívül, egy csatatérre keveredtél. De semmi gond! Légy türelmes, nyuszi123456 -nak vagy egy modinak biztos lesz vmi jó tippje!

(#78008) gipsztigris válasza #79335424 (#78007) üzenetére


gipsztigris
addikt

:DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#78009) Narancs


Narancs
őstag

Üdv,
Nekem Google Billentyűzetben nincsenen magyar szójavaslatok, nincs magyar szótár. Próbáltam frissíteni, de nem talált. Ez miért lehet? Több helyen azt olvastam, hogy van benne magyar nyelv. Nálam a hiba? (Kipróbáltam pár másik bill-t is, de mind lassabb mint az alap guglis, csak akkor váltanék ha nagyon muszáj). Telefon: Redmi 1S Miui6 Global

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#78010) Deck válasza #79335424 (#78007) üzenetére


Deck
titán

;]

PS5

(#78011) unravel


unravel
őstag

helóka

youtube alternatív ami sötét képernyőnél nem állítja le a videót? :R

¯\_(ツ)_/¯

(#78013) Deck válasza #20749568 (#78012) üzenetére


Deck
titán

De van. Egy Xposed modul: Youtube Background Playback

PS5

(#78015) Deck válasza #20749568 (#78014) üzenetére


Deck
titán

De az se, hogy nincs. Csak megkérdezte van-e ilyen. Erre a válasz, hogy igen :K

PS5

(#78017) Mr Dini válasza #20749568 (#78016) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ilyen volt pl a régi xda-s youtube mod. Bár gondolom az új api miatt nem megy.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#78018) Deck válasza #20749568 (#78016) üzenetére


Deck
titán

De az nincs ;)

PS5

(#78019) Mr Dini válasza Deck (#78018) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Az 1 hsz-el fentebb említett xda-s modhoz nem kell. Csak mondom, nem biztos, h még megy... :U

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#78020) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!

Ha egy telón a 4.1 van alapból, akkor probléma nélkül lehet frissíteni az 5.1-re?
Illetve, érdemes-e frissíteni, mik azok az újítások, amikért érdemes lenne?

Előre is köszi a választ!

(#78021) darvinya válasza Ice&Lime (#78020) üzenetére


darvinya
titán

Persze, ha telo gyártója kiadta rá, vagy közösségileg meg lett csinálva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#78022) Ice&Lime válasza darvinya (#78021) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Van fent róla pár videó, amiken már az új 5.1 verzió fut rajta.

Mik azok a fontos újítások, amikért megéri frissíteni?

[ Szerkesztve ]

(#78024) teo77 válasza Deck (#78013) üzenetére


teo77
őstag

Nálam nem megy elsötétült kijelzőnél a YouTube lejátszás, ezzel a modullal. Nálad igen?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78025) Ice&Lime válasza #20749568 (#78023) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Köszi a linkeket!

(#78026) Deck válasza teo77 (#78024) üzenetére


Deck
titán

Kipróbáltam előtte.
Megy a háttérben majd ha elsötétül akkoris megy.

PS5

(#78027) ollie válasza #79335424 (#78003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha már így megvádoltál, elárulom, hogy a törölt hsz-ed első fele színtiszta személyeskedés volt (véletlenül sem szakmai), a második fele meg félig volt csak félig volt az. És nem, a szóban forgó fórumozó tudomásom szerint senkinek sem a barátja a moderátorok közül. Nem végeztem alapos törlést a topikban ,mert sok munkám van manapság, és nem érek rá annyit moderálni. Ha nagyon hiányzik a figyelmeztetés kaphattok, de az nektek lesz rosszabb, mert felkerül az adatlapotokra.

***

(#78028) #79335424 válasza ollie (#78027) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még szerencse, hogy nem a fejfámra! Az adatlapomra? Az milyen bünti? Egy ideig majd Somatom nem segíthet? Gondolkodj, hogy kit "büntetsz", mivel és miért!

(#78029) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

4.3-as Androidra (Alcatel Idol 2S) tudnátok ajánlani egy jól kinéző telefonkönyvet, ami ingyenes? A gyári annyira nem jön be (testreszabhatóság ~nulla, és meg kell nyitnom egy névjegyet, hogy tudjam hívni, nincs közvetlenül hívás gomb). A Rocket Dial kilőve, mert egyedi csengőhangot nem tudtam hozzárendelni a nevekhez, pontosabban "papíron" tudtam, de nem akarta használni :U A gyárival ilyen bajom nem volt.

Köszönöm :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#78031) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Olyan appot keresek ami a mobilinternet adatforgalmat számolja. Esetleg belehetne állítani rajta ha eléri a megadott forgalmat akkor figyelmeztessen előtte vagy esetleg le is kapcsolja mobilnetet.
Köszi

(#78032) Mr Dini válasza Komi28 (#78031) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

3g watchdog? :F

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#78033) vadászcsiga válasza Komi28 (#78031) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gyari beépített nem jó?

(#78034) Komi28 válasza Mr Dini (#78032) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi ez valószínüleg jó lesz. :)

(#78035) dokee78


dokee78
félisten

Mi van már megint a K-9 mailemmel?

Védett alkalmazások közt van,tehát nethez jut mindenképpen,mégsem szinkronizál,csak ha megnyitom.

Ezek be vannak állítva.

Ez pedig UP!

[ Szerkesztve ]

(#78036) junkpod válasza Traxx (#78029) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem értelek, nekem gyári telefonkönyv van, ott ha a névre bokok egyből hívja az alapértelmezett számot, képre pedig feladat az összes lehetőséget.

Box's don't touch!

(#78037) beg válasza dokee78 (#78035) üzenetére


beg
veterán

Nálam rendben működik. 3 fiók szinkronizál folyamatosan.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78038) dokee78 válasza beg (#78037) üzenetére


dokee78
félisten

Megnézem reinstallal.
Ha felrakom,alapbeállításokkal tudja a pusht ugye?
Akkor is,ha a háttérszinkron ki van kapcsolva benne.

(#78039) Traxx válasza junkpod (#78036) üzenetére


Traxx
őstag

Ez esetben lehet az Idol2S-en gyárilag feltett telefonkönyv másabb, mint ami a te telódon van :) ha elkezdeném tárcsázni a számot, akkor a keresője alapján nekem is kiköpné, és tudnám rögtön hívni, de pusztán a névjegyekből nem, csak ha előbb megnyitom. Úgy lenne a jó, mint a Rocketdial-nál: [link] És nekem ez a fontosabb, mert jó, ha 1-2 számot tudok fejből, szóval tárcsázás kilőve :B

Aweriot: köszönöm, bár teljesen ingyenes jobb lenne :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#78040) zseko válasza Traxx (#78039) üzenetére


zseko
veterán

És az nem működik, hogy ha jobbra húzod a névjegyet akkor tárcsáz, ha balra húzod akkor sms-t nyit? Nálam így működik, bár nem tudom a Samsung sajátja-e az ötlet, vagy eleve az androidé.

HR24.hu

(#78041) beg válasza dokee78 (#78038) üzenetére


beg
veterán

Akkor hogyan ellenőrzi az emaileket? Hogy szinkronizáljon (értesítsen), ha ezt a funkciót kikapcsolod?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78042) paolinho


paolinho
őstag

Bocs, hogy itt is felteszem a kérdést, de egy speciális app-ot keresnék. Honor Wallet a neve. Tudnátok segíteni, hogy hol találhatom?
KÖszi előre is.

(#78043) pikszel válasza beg (#78041) üzenetére


pikszel
őstag

Pedig megy szinkronizálás nélkül is, ami nálam globálisan ki van kapcsolva. A K9 két fiókkal kapásból mutatja a beérkező leveleket, illetve a Taskerrel felolvastatom a küldőt és az üzenet tárgyát.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#78044) beg válasza pikszel (#78043) üzenetére


beg
veterán

Csak push valahogy nekem nem jött össze vele. No meg nem csak gmail van benne.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78045) pikszel válasza beg (#78044) üzenetére


pikszel
őstag

Nálam egy LG GT540, 2.3.7-es és egy Sony M2, 4.4.4-es rendszerrel is hibátlanul megy. Az tény, hogy mindkét fiók google.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#78046) junkpod válasza Traxx (#78039) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem számos kereses róla beszélek. Fontos, hogy különbséget tegyél a telefonkönyv és a névjegyzék között.
A telefonkönyvben van az amit mondtam, hogy nevét keresve, scrollozva majd rabokve rögtön tarcsazo indul.
Nevjegyzeknel viszont nem biztos, hogy hívni akarod ezért ez nem egyből tarcsaz, hanem előbb megnyitod a névjegyét és utána lehet barmit: tarcsazni , email, what's up, térkép...

Box's don't touch!

(#78047) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Powerampnál találkozott már valaki ezzel a hibával? Olyan mintha nem látná az sd kártyát. A keresendő mappáknál csak a belső tároló látható. Rohadt idegelő amikor ilyen rendszerhangokat is lejátszik mert nem tudok fix mappát beállítani, hogy csak abban keressen zenét.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#78048) Mr Dini válasza aelod (#78047) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Nekem sem látja. ezért kellett felcsatolnom a kulsoSD mappába az int tárhelyen.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#78049) Mr Dini válasza Traxx (#78039) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Én Ha tárcsázok, elég csak a számok alatti betűk szerint nyomkodni. Pl a 2-es alatt van az abc(mint a hagyományos tárcsázóknál) és ha az abcd-t szeretném hívni, akkor az 2223-at kell beütni és fent már látszik a száma. De nekem a telefonkönyv is működik. Vagy cm-es, v aosp-s.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#78050) zeon.hu válasza paolinho (#78042) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"app center" nevű alkalmazás nincs a telón gyárilag? ott keresgélj esetleg.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.