Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#78001) air válasza Narxis (#78000) üzenetére

air
(nagyúr)

Érdekes. A "kolléga" sértegető, flame keltő offjai mégis maradtak. :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#78002) beg válasza air (#78001) üzenetére

beg
(veterán)

Pont azt néztem én is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78003) #79335424 válasza air (#78001) üzenetére

(törölt tag)

Gondolkodtam azon, hogy reagáljak -e, de ha már így szóba került...
Az én hsz. -em lehet, hogy kritizáló volt, de semmiképpen sem sértő. Az első része "csak" az Androiddal, a második része viszont kifejezetten egy Android alkalmazással kapcsolatos. Szóval, még csak nem is off topik. Az idézet nem priviből, hanem nyilvános topikból származott. Ráadásul egy hét alatt, ez már a második törlés volt. Figyelmeztetést nem kaptam, amiből kiderülne, hogy mit követtem el. Értem, hogy egy mod megtehet ilyet. De az oldalnak biztos nem tesz jót, ha egy modi nem vállalja/indokolja a tettét. Mi lenne a topikkal, ha azoknak, akik itt segítenek, hirtelen, egyszerre menne el a kedvük a segítségnyújtástól és csak "segítsetek légyszi" hsz. -ekkel lenne tele a topik? Akkor a max. a modik válaszolgatnának.

[ Szerkesztve ]

(#78004) Jakuu válasza #79335424 (#78003) üzenetére

Jakuu
(őstag)

Arról nem beszélve, hogy más trollkodó és sértő bejegyzések meg a fórumban maradtak. Kifejezetten frusztráló volt tegnap este a fórum, nem is akartam ezért akkor hozzászólni, az utána levő feminista ömlengés, meg egyenesen irritált, mert semmi köze ehhez a topichoz

(#78005) Deck válasza air (#78001) üzenetére

Deck
(veterán)

Ja.. :/

Biztos valamelyik modi a barátja..

PSN ID: deck91_x

(#78006) tonyrulez

tonyrulez
(őstag)

Üdv!
Olyan audiolejátszót keresek, ami kijelzi a waveformot is, mint pl az Audacity, és az alapján is lehet navigálni. Csak wav fájlokhoz kellene. :R

4 8 15 16 23 42

(#78007) #79335424 válasza tonyrulez (#78006) üzenetére

(törölt tag)

Hááát... Lehet, hogy most akaratodon kívül, egy csatatérre keveredtél. De semmi gond! Légy türelmes, nyuszi123456 -nak vagy egy modinak biztos lesz vmi jó tippje!

(#78008) gipsztigris válasza #79335424 (#78007) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

:DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#78009) Narancs

Narancs
(őstag)

Üdv,
Nekem Google Billentyűzetben nincsenen magyar szójavaslatok, nincs magyar szótár. Próbáltam frissíteni, de nem talált. Ez miért lehet? Több helyen azt olvastam, hogy van benne magyar nyelv. Nálam a hiba? (Kipróbáltam pár másik bill-t is, de mind lassabb mint az alap guglis, csak akkor váltanék ha nagyon muszáj). Telefon: Redmi 1S Miui6 Global

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#78010) Deck válasza #79335424 (#78007) üzenetére

Deck
(veterán)

;]

(#78011) unravel

unravel
(őstag)

helóka

youtube alternatív ami sötét képernyőnél nem állítja le a videót? :R

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#78012) Aweriot válasza unravel (#78011) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Úgy érted lezárt kijelzőnél? Olyan nem nagyon lesz.

[ Szerkesztve ]

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#78013) Deck válasza Aweriot (#78012) üzenetére

Deck
(veterán)

De van. Egy Xposed modul: Youtube Background Playback

(#78014) Aweriot válasza Deck (#78013) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Nem volt benne a mondatban, hogy van root. Igaz ige sem volt benne :(

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#78015) Deck válasza Aweriot (#78014) üzenetére

Deck
(veterán)

De az se, hogy nincs. Csak megkérdezte van-e ilyen. Erre a válasz, hogy igen :K

(#78016) Aweriot válasza Deck (#78015) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Igazad van.

Ettől független, de az én tapasztalataim alapján kevesebb a rootolt mint a szűz telefon, ezért első körben én rootot nem igénylő alternatívát szeretek ajánlani.

(#78017) Mr Dini válasza Aweriot (#78016) üzenetére

Mr Dini
(addikt)

Ilyen volt pl a régi xda-s youtube mod. Bár gondolom az új api miatt nem megy.

Csak gyöngeség, mit az erő szerethet.

(#78018) Deck válasza Aweriot (#78016) üzenetére

Deck
(veterán)

De az nincs ;)

(#78019) Mr Dini válasza Deck (#78018) üzenetére

Mr Dini
(addikt)

Az 1 hsz-el fentebb említett xda-s modhoz nem kell. Csak mondom, nem biztos, h még megy... :U

(#78020) Ice&Lime

Ice&Lime
(veterán)

Sziasztok!

Ha egy telón a 4.1 van alapból, akkor probléma nélkül lehet frissíteni az 5.1-re?
Illetve, érdemes-e frissíteni, mik azok az újítások, amikért érdemes lenne?

Előre is köszi a választ!

(#78021) darvinya válasza Ice&Lime (#78020) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Persze, ha telo gyártója kiadta rá, vagy közösségileg meg lett csinálva.

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#78022) Ice&Lime válasza darvinya (#78021) üzenetére

Ice&Lime
(veterán)

Van fent róla pár videó, amiken már az új 5.1 verzió fut rajta.

Mik azok a fontos újítások, amikért megéri frissíteni?

[ Szerkesztve ]

(#78023) Aweriot válasza Ice&Lime (#78022) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Az alapvető LL újítások: [link]

Az 5.1 : [link]

(#78024) teo77 válasza Deck (#78013) üzenetére

teo77
(őstag)

Nálam nem megy elsötétült kijelzőnél a YouTube lejátszás, ezzel a modullal. Nálad igen?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78025) Ice&Lime válasza Aweriot (#78023) üzenetére

Ice&Lime
(veterán)

Köszi a linkeket!

(#78026) Deck válasza teo77 (#78024) üzenetére

Deck
(veterán)

Kipróbáltam előtte.
Megy a háttérben majd ha elsötétül akkoris megy.

(#78027) ollie válasza #79335424 (#78003) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ha már így megvádoltál, elárulom, hogy a törölt hsz-ed első fele színtiszta személyeskedés volt (véletlenül sem szakmai), a második fele meg félig volt csak félig volt az. És nem, a szóban forgó fórumozó tudomásom szerint senkinek sem a barátja a moderátorok közül. Nem végeztem alapos törlést a topikban ,mert sok munkám van manapság, és nem érek rá annyit moderálni. Ha nagyon hiányzik a figyelmeztetés kaphattok, de az nektek lesz rosszabb, mert felkerül az adatlapotokra.

(#78028) #79335424 válasza ollie (#78027) üzenetére

(törölt tag)

Még szerencse, hogy nem a fejfámra! Az adatlapomra? Az milyen bünti? Egy ideig majd Somatom nem segíthet? Gondolkodj, hogy kit "büntetsz", mivel és miért!

(#78029) Traxx

Traxx
(őstag)

Sziasztok!

4.3-as Androidra (Alcatel Idol 2S) tudnátok ajánlani egy jól kinéző telefonkönyvet, ami ingyenes? A gyári annyira nem jön be (testreszabhatóság ~nulla, és meg kell nyitnom egy névjegyet, hogy tudjam hívni, nincs közvetlenül hívás gomb). A Rocket Dial kilőve, mert egyedi csengőhangot nem tudtam hozzárendelni a nevekhez, pontosabban "papíron" tudtam, de nem akarta használni :U A gyárival ilyen bajom nem volt.

Köszönöm :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#78030) Aweriot válasza Traxx (#78029) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Nem ingyenes, de úgy emlékszem ez minden feltételednek megfelel. [link]

(#78031) Komi28

Komi28
(aktív tag)

Sziasztok!
Olyan appot keresek ami a mobilinternet adatforgalmat számolja. Esetleg belehetne állítani rajta ha eléri a megadott forgalmat akkor figyelmeztessen előtte vagy esetleg le is kapcsolja mobilnetet.
Köszi

(#78032) Mr Dini válasza Komi28 (#78031) üzenetére

Mr Dini
(addikt)

3g watchdog? :F

(#78033) vadászcsiga válasza Komi28 (#78031) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Gyari beépített nem jó?

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#78034) Komi28 válasza Mr Dini (#78032) üzenetére

Komi28
(aktív tag)

Köszi ez valószínüleg jó lesz. :)

(#78035) dokee78

dokee78
(félisten)

Mi van már megint a K-9 mailemmel?

Védett alkalmazások közt van,tehát nethez jut mindenképpen,mégsem szinkronizál,csak ha megnyitom.

Ezek be vannak állítva.

Ez pedig UP!

[ Szerkesztve ]

(#78036) junkpod válasza Traxx (#78029) üzenetére

junkpod
(veterán)

Nem értelek, nekem gyári telefonkönyv van, ott ha a névre bokok egyből hívja az alapértelmezett számot, képre pedig feladat az összes lehetőséget.

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#78037) beg válasza dokee78 (#78035) üzenetére

beg
(veterán)

Nálam rendben működik. 3 fiók szinkronizál folyamatosan.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78038) dokee78 válasza beg (#78037) üzenetére

dokee78
(félisten)

Megnézem reinstallal.
Ha felrakom,alapbeállításokkal tudja a pusht ugye?
Akkor is,ha a háttérszinkron ki van kapcsolva benne.

(#78039) Traxx válasza junkpod (#78036) üzenetére

Traxx
(őstag)

Ez esetben lehet az Idol2S-en gyárilag feltett telefonkönyv másabb, mint ami a te telódon van :) ha elkezdeném tárcsázni a számot, akkor a keresője alapján nekem is kiköpné, és tudnám rögtön hívni, de pusztán a névjegyekből nem, csak ha előbb megnyitom. Úgy lenne a jó, mint a Rocketdial-nál: [link] És nekem ez a fontosabb, mert jó, ha 1-2 számot tudok fejből, szóval tárcsázás kilőve :B

Aweriot: köszönöm, bár teljesen ingyenes jobb lenne :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#78040) zseko válasza Traxx (#78039) üzenetére

zseko
(veterán)

És az nem működik, hogy ha jobbra húzod a névjegyet akkor tárcsáz, ha balra húzod akkor sms-t nyit? Nálam így működik, bár nem tudom a Samsung sajátja-e az ötlet, vagy eleve az androidé.

(#78041) beg válasza dokee78 (#78038) üzenetére

beg
(veterán)

Akkor hogyan ellenőrzi az emaileket? Hogy szinkronizáljon (értesítsen), ha ezt a funkciót kikapcsolod?

[ Szerkesztve ]

(#78042) paolinho

paolinho
(őstag)

Bocs, hogy itt is felteszem a kérdést, de egy speciális app-ot keresnék. Honor Wallet a neve. Tudnátok segíteni, hogy hol találhatom?
KÖszi előre is.

(#78043) pikszel válasza beg (#78041) üzenetére

pikszel
(Arcképgyáros)

Pedig megy szinkronizálás nélkül is, ami nálam globálisan ki van kapcsolva. A K9 két fiókkal kapásból mutatja a beérkező leveleket, illetve a Taskerrel felolvastatom a küldőt és az üzenet tárgyát.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#78044) beg válasza pikszel (#78043) üzenetére

beg
(veterán)

Csak push valahogy nekem nem jött össze vele. No meg nem csak gmail van benne.

(#78045) pikszel válasza beg (#78044) üzenetére

pikszel
(Arcképgyáros)

Nálam egy LG GT540, 2.3.7-es és egy Sony M2, 4.4.4-es rendszerrel is hibátlanul megy. Az tény, hogy mindkét fiók google.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#78046) junkpod válasza Traxx (#78039) üzenetére

junkpod
(veterán)

Nem számos kereses róla beszélek. Fontos, hogy különbséget tegyél a telefonkönyv és a névjegyzék között.
A telefonkönyvben van az amit mondtam, hogy nevét keresve, scrollozva majd rabokve rögtön tarcsazo indul.
Nevjegyzeknel viszont nem biztos, hogy hívni akarod ezért ez nem egyből tarcsaz, hanem előbb megnyitod a névjegyét és utána lehet barmit: tarcsazni , email, what's up, térkép...

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#78047) aelod

aelod
(veterán)

Sziasztok!

Powerampnál találkozott már valaki ezzel a hibával? Olyan mintha nem látná az sd kártyát. A keresendő mappáknál csak a belső tároló látható. Rohadt idegelő amikor ilyen rendszerhangokat is lejátszik mert nem tudok fix mappát beállítani, hogy csak abban keressen zenét.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#78048) Mr Dini válasza aelod (#78047) üzenetére

Mr Dini
(addikt)

Szia!

Nekem sem látja. ezért kellett felcsatolnom a kulsoSD mappába az int tárhelyen.

(#78049) Mr Dini válasza Traxx (#78039) üzenetére

Mr Dini
(addikt)

Én Ha tárcsázok, elég csak a számok alatti betűk szerint nyomkodni. Pl a 2-es alatt van az abc(mint a hagyományos tárcsázóknál) és ha az abcd-t szeretném hívni, akkor az 2223-at kell beütni és fent már látszik a száma. De nekem a telefonkönyv is működik. Vagy cm-es, v aosp-s.

(#78050) zeon.hu válasza paolinho (#78042) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

"app center" nevű alkalmazás nincs a telón gyárilag? ott keresgélj esetleg.

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.