Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134001) Probert75 válasza tomy86 (#133998) üzenetére


Probert75
addikt

A Samsung Store-ból telepítettem az ajánlottat, nem a play-es, és Pro kulcsom is meg van, de nem megy a pitén!

(#134002) HoTaZo válasza Somatom (#133994) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na jó, de akkor az összes automatizálót előbb-utóbb kinyírja a Google.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#134003) Bozek


Bozek
nagyúr

Tegyük helyre egy kicsit a dolgokat, mert ahogy látom, nagy kavar van a fejekben.

A Google döntése alapján azoknak a fejlesztőknek, akiknek az alkalmazása hozzáférést kér a telefonkönyvhöz, engedélyt kell kérnie erre. Természetesen megmagyarázva, hogy miért van szükség rá. Akinek nem fogadja el az indokát a Google, annak vagy repül az alkalmazása, vagy kiveszi belőle ezt az engedélyt. Az ACR-nél kivették, míg csináltak egy másik verziót, amiben benne van, de az viszont nincs fent a Play-en (ez az unChained verzió). Az engedély nélkül nehéz dolgoznia a hívásrögzítőknek, mert bár felvenni fel tudod a beszélgetést, de mindegyiknél ismeretlen lesz a másik fél. A felvételt ez nem zavarja, de ha be kell állítani, hogy mely számok esetében vegye fel a beszélgetést, akkor ez így nem megoldható.

A másik, amiről beszéltek, az a Pie-al jött változás, ami miatt nem fér hozzá egyik hívásrögzítő sem root nélkül a belső hanghoz (kivéve, ha gyárilag van a telefonban ilyen). Innentől fogva csak a mikrofont tudja felvenni, ami esetében a másik fél már nem biztos, hogy hallható.

Ez a két dolog teljesen független egymástól, az első hatással van minden droid verzióra, míg a második csak a Pie-ra.

(#134004) Albigator válasza Bozek (#134003) üzenetére


Albigator
őstag

Ohh köszi..
Akkor ezért volt rohadt halk nálam a másik fél Pitén.

Nekem ezek szerint volt gyárilag ilyen a telefonban, de "elő kellett hívni".
Szerencsére nem kellett root hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#134005) tomy86 válasza Probert75 (#134001) üzenetére


tomy86
addikt

Ja, hogy nálad a rögzítéssel is gond van, akkor az van, amit Bozek írt.
De az eredeti kérdésben, erről szó sem volt.
"Tudtok ajánlani olyan hívásrögzítőt ami működik normálisan a Pitén is? Számokat/neveket írja ki, ne ismeretlent amit utána lehet csak manuálisan szerkeszteni."
Én erre válaszoltam.

(#134006) Somatom válasza HoTaZo (#134002) üzenetére


Somatom
veterán

Ez így van. Ha visszamegyünk a kőkorszakba, az biztonságos, mert nem kell tartanunk a hekkerektől. No feature, no risk.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134007) Bozek válasza Somatom (#134006) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te nyitva hagyod a kamion rakterét, hogy bárki hozzáférjen, akár még a tolvajok is? Ugyanez a helyzet itt is, csak a tolvajok nem a rakományhoz, hanem az adatokhoz férnek hozzá. A GDPR-t meg nem a Google találta ki.

(#134008) Fall-N válasza Somatom (#133987) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos a vége felé már a Tamás sem fejlesztette aktívan. Béke poraira.

Szerencsére a Tasker nem fog eltűnni, asszem népharag is lenne belőle.

@Bozek: Hiába írod nekik, én vagy 30x leírtam itt, hogy az EU cseszekedik és a Google kénytelen belemenni a szigorításokba, mert különben jön a büntetés utána meg a kitiltás. Mennyivel jobb is akinek iPhoneja van, azoknak ezek a dolgok úgysem voltak soha elérhetőek és így nincs kísértés sem utánuk. ;]

Amúgy várhatóan lesznek még sajnos ilyen dolgok, amiket kikényszerít az EU.

[ Szerkesztve ]

(#134009) Somatom válasza Bozek (#134007) üzenetére


Somatom
veterán

Rossz a hasonlat. Itt a kamion gyártója nem engedi, hogy kinyissam a kamion rakterét, nehogy a tolvajok hozzáférjenek. Az igaz, hogy így nem tudok vele árut szállítani, viszont nagyon biztonságos. Csakhogy az emberek többnyire áruszállításra vesznek kamiont.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134010) Albigator válasza Fall-N (#134008) üzenetére


Albigator
őstag

Az h az EU cseszeget mindenkit, ezáltal a Googlet is egy dolog. (Ezer milliárd más hülye okból meg is büntetik őket rendszeresen sajnos) De pont ettől különbözik az android az IOS-től, hogy ez egy nyíllt rendszer így bármit meg lehet csinálni, csak tudni kell a módját...
Francnak kéne "lekorlátozott" Iphone... ;]

[ Szerkesztve ]

(#134011) Somatom válasza Fall-N (#134008) üzenetére


Somatom
veterán

Hiába írod 30 -szor, ennek akkor sincs köze a GDPR -hez. A Tasker mitől kezelné másképp a kényes adatokat, mint bármelyik másik automatizáló? Egyszerűen arról van szó, hogy:
-Te, Google! Nem húznál le a halállistádról? Lécciléccilécci!
-Na, jó, legyen.
A többinek meg fityisz. Így nehéz tisztességesen versenyezni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134012) Bozek válasza Somatom (#134009) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Itt a kamion gyártója nem engedi, hogy kinyissam a kamion rakterét"

Ez tévút. A kamion gyártója tud róla, hogy te miért nyitod ki a rakteret és engedi is neked, megkaptad tőle a jogot erre. A tolvajok is kérhetnek jogot, csak mivel értelmes indokuk nincs, ezért nem kapnak rá engedélyt. A Google esetében is ez van, ha elfogadható indokuk van rá, hogy miért használják ezt az információt, akkor rendben van. Milyen elfogadható indoka van például Tamásnak erre? Mert az, hogy a felhasználókat akarja ezzel segíteni, nem ilyen. A tolvaj is mondhatja a kamion gyártójának, hogy adjon kulcsot, mert ő csak az embereket akarja segíteni.

"A Tasker mitől kezelné másképp a kényes adatokat, mint bármelyik másik automatizáló?"
Nem tudjuk, hogy Tamás és a Tasker milyen okból kérte az engedélyt. Így pedig nehéz eldönteni, hogy jogos-e az egyik elutasítása, míg a másik megkapja a jogot.

[ Szerkesztve ]

(#134013) Bozek válasza Albigator (#134010) üzenetére


Bozek
nagyúr

"ez egy nyíllt rendszer így bármit meg lehet csinálni"

Tudod mikor lenne nyílt rendszer? Ha hozzáférnél az alkalmazások forrásához, és láthatnád, hogy mi van benne, valamint módosítani is tudnád. Csak úgy nehéz lenne fizetős alkalmazásokat fejleszteni, ebbe a fejlesztők sem mennének bele.

(#134014) sopruk válasza Jazz (#133988) üzenetére


sopruk
aktív tag

Négy sor jelenik meg öt emlékeztető estén is, és a dátum mellett írja hogy +1
Itt is elférne 5 sor is, de valamiért az üres marad.
Viszont ha rákattintok az adott napra, felugró ablakban szépen látszik az összes, itt is szerkeszthetők, másolhatók...
Ha balra elhúzom az adott hét sorát, heti nézetre vált, ahol már 6 sor jelenik meg.
Ha jobbra húzom el az adott napot akkor napi nézetre vált...
Napirend lehetőség is van (egymás alatt jelennek meg sorban a napi feladatok), ami előhívható 3 ujjas érintéssel...

[ Szerkesztve ]

(#134015) DrBubo77 válasza tomy86 (#133996) üzenetére


DrBubo77
addikt

Valóban nem a 9 miatt van. Az EU remek GDPR törvénye miatt van. :W

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#134016) Somatom válasza Bozek (#134012) üzenetére


Somatom
veterán

Te most viccelsz? Ugyan mi másra használná a Robot, vagy a Macrodroid, mint a Tasker?
Miért a Google dönti el helyettem, hogy én kiben bízom?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134017) Probert75 válasza tomy86 (#134005) üzenetére


Probert75
addikt

Nem! A progi működik, de csak az én hangom veszi fel a másik félét nem.

[ Szerkesztve ]

(#134018) Albigator válasza Bozek (#134013) üzenetére


Albigator
őstag

Erre pont jó példa a Youtube Vanched app.
Nincs reklám; van háttérben, illetve lezárt képernyőn történő lejátszás.
Majdnem értelmetlenné is vált a Red előfizetés...
Meg lehet csinálni?
Meg.

(#134019) beg válasza Albigator (#134018) üzenetére


beg
veterán

3rd party app pont nem jó példa erre.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#134020) smithsys


smithsys
aktív tag

Létezik olyan szerver app ami sambán, webdavon vagy ftp-n képes külső usb drive-ot is kezelni?
Konkrétan egy Tronsmart Vega s95 Telos az alany, amin van külső sata csatoló, de a Server Ultimate pro csak a belső tárat hajlandó elérni. Egyáltalán lehetséges külső usb tárat osztani Androidon?

(#134021) Somatom válasza smithsys (#134020) üzenetére


Somatom
veterán

Csak betallózni nem tudja (sztem ez vmi hiba), de attól még kezeli. Én úgy csináltam, hogy SolidExplorer Classic -ban betallóztam egy mappát az adott meghajtón. Hosszan nyomás a mappán, a felugró ablak jobb felső sarkában három vonal -> elérési út másolása. Ez vágólapra teszi az elérést, ahonnan beillesztettem a Servers Ultimate -be és visszatöröltem az utolsó mappát. Így maradt a meghajtó gyökere. Ha bármilyen más programból ki tudod jegyzetelni az elérési utat, akkor manuálisan is bepötyögheted a Servers Ultimate -be.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134022) Albigator válasza beg (#134019) üzenetére


Albigator
őstag

De én erről is beszéltem, hogy bármit meg lehet csinálni androidon belül. A 3. féltől származó alkalmazások telepítését is. A YT Vanched teljesen úgy néz ki legalábbis mint az eredeti, úgy működik mint az eredeti csak benne van ingyenesen az a feature ami a másik fizetős verziójában van csak. Ehhez ha nem kellett az eredeti app forráskódja akkor külön gratula.

VoLTE-t külön bekapcsolni (mivel MO-on OnePlus nem támogatott telefon ilyen szempontból, hisz nem is lehet kapni itthon), ahogy a hívásrögzítést is azért tudtam megoldani mert ez egy "nyilt rendszer" és gépről programokkal bele tudtam piszkálni. Ehhez pedig nem is kellett root se.

[ Szerkesztve ]

(#134023) smithsys válasza Somatom (#134021) üzenetére


smithsys
aktív tag

Köszi a gyors választ. Holnap meglesem.

(#134024) Bozek válasza Somatom (#134016) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Macrodroid is ott van még a Play-en. Nem azt mondtam, hogy másra használná, hanem azt, hogy ez hogyan lett előadva a Google felé. Lehet, hogy a két esetben teljesen máshogy, ezt nem tudhatjuk.

Egyébként meg miért is a Google dönti el? Tamás felrakja az alkalmazást a saját weboldalára, ami használja ezt az engedélyt továbbra is. Ezt a részt nem tiltotta le a fejlesztői környezetben a Google. Csupán azt döntötte el, hogy az ő áruházában mi elérhető.

(#134018) Albigator: Fent van a Vanced a Play-en? Ugyanaz, mint amit fentebb írtam. Ha a Google szabályai nem tetszenek, akkor lehet más úton terjeszteni az alkalmazást, ez nincs megtiltva.

(#134022) Albigator: "Ehhez ha nem kellett az eredeti app forráskódja akkor külön gratula."
Nem feltétlenül kellett. Bármelyik fejlesztő számára elérhető a YouTube API.

[ Szerkesztve ]

(#134025) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Sziasztok!
Régen voltak a fütyülős kulcstartók. Ha olyan helyre tetted a kulcsod, h nem találtad, de a közelben volt, akkor a fütyülésre megszólalt, elkezdett csipogni, vagy zenélni. Nemtom, ilyesmi alkalmazás létezik-e droidra? Főleg a feleségemnél fordul elő, hogy lerakja vhova a telóját lakáson belül és nem tudja, hova? Ha nagyon nem találja, megcsörgetem. De nem mindig vagyok ott. :) Szóval van-e olyan alkalmazás, ami hasonlóképp műxik?

(#134026) Somatom válasza smithsys (#134023) üzenetére


Somatom
veterán

Az új telómban még nem volt beállítva szerver a mikroSD -re. Most, hogy írtad, gyorsan csináltam egyet a korábban írt módon. A tabommal csatlakoztam a szerverhez a teló hotspot -jának a belső IP -jén. Működik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134027) Somatom válasza SkyLine3000 (#134025) üzenetére


Somatom
veterán

Vegyél neki egy Huawei Talkband karperecet! Abban van telókereső.
Ha jól rémlik, akkor az XDA -n volt vmi rootos trükk, amitől állandóan aktív lett a Google hangbevitel érzékelése. Csak, merült tőle a teló, mint a Titanic.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134028) Albigator válasza Bozek (#134024) üzenetére


Albigator
őstag

De ha szted nem nyílt rendszer az android, akkor mi? Zárt mint az IOS? Én csak erre akartam kilyukadni.

(#134029) SkyLine3000 válasza Somatom (#134027) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Akkor keresse csak a telóját... :D

(#134030) beg válasza SkyLine3000 (#134025) üzenetére


beg
veterán

Google készülékkereső.
A némított telefont is meg tudod csörgetni full hangerőn. A telefonon is engedélyezni kell, ahhoz az app: [link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#134031) zeon.hu válasza SkyLine3000 (#134025) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fütyülős, gyerek telóján jól működik.
Be lehet állítani, hogy csak kikapcsolt képernyőnél aktiválódjon.

#?*@&!

(#134032) Albigator válasza beg (#134030) üzenetére


Albigator
őstag

Ez tényleg jó, gépről is működik (ha nincs más androidos készülék a lakásban véletlen)
Csak kell hozzá bekapcsolt GPS, mobilnet/wifi is természetesen.
(Én app nélkül próbáltam ki eddig csak)

[ Szerkesztve ]

(#134033) domerator válasza DS39 (#133990) üzenetére


domerator
veterán

Tudtommal minden be van állítva, kap netet, ha csinálok egy tesztet (másik címről küldök mailt), akkor rendesen pushol, csak mintha tényleg elaludna egy idő múlva és csak akkor megy ha felébresztem :O

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#134034) Fall-N válasza Bozek (#134024) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem inkább úgy tűnik, hogy Tamás magára hagyta az alkalmazást az egyre szigorúbb rendszerkorlátozások miatt. Így szerintem csak szimplán törölték, mert nem reagált a Google kérésére. Azért valljuk be egy ideje nem volt aktív az E-Robot fejlesztése, se a fórumban a szereplése. Már amikor megjelent az Oreo, akkor is azt írta, hogy nincs értelme fejlesztenie tovább utána nem sokra rá el is tűnt a PH-s E-Robot fórumról.

Erre lehet bizonyíték, hogy a Pro Key fennt van még. Ha ő törölte volna akkor a feloldó kulcsot is eltávolította volna.

A többi hasonló alkalmazás is él és virul, nem hiszem, hogy pont Tamás lett volna feketelistán.

Persze az ő hivatalos írása híján csak következtetés, de szerintem ez a legvalószínűbb.

Arról nem is beszélve, hogy ha el is távolították volna, akkor lehet ellenőrzést kérni vagy módosítani és újra visszakerül a Play Áruházba. Nem egy program így járt el a közelmúltban. Pl. Moviebase, Sleep as Android, MiXplorer Silver.

[ Szerkesztve ]

(#134035) p.t.r válasza Somatom (#134027) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Vegyél neki egy Huawei Talkband karperecet! Abban van telókereső.

Ezt a Mi Band2 is tudja a Mi bandage appal :)

(#134036) Somatom válasza Fall-N (#134034) üzenetére


Somatom
veterán

Ez egyértelmű, bár sztem más az ok. Valami régebben történhetett Tamással, ami elkedvetlenítette. Tény, hogy ha a Robot megfelelt volna a Google reguláinak, akkor nem lett volna eltávolítva. Csak, azzal meg a használhatósága csorbult volna. Na, melyik kezébe harapjon a fejlesztő? Én biztosan nem frissítettem volna, mert az általam kreált hangvezérlés alapja is a Robot híváskezelése.

p.t.r:
Jóvanna! Mi Bandem nincs, Talkbandem van. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134037) Jazz válasza sopruk (#134014) üzenetére


Jazz
veterán

Fizetőset vagy a simát használod. Mivel tud többet a fizetős. Megéri?

free your mind

(#134038) Mcrazy válasza Bozek (#134003) üzenetére


Mcrazy
őstag

"Akinek nem fogadja el az indokát a Google, annak vagy repül az alkalmazása, vagy kiveszi belőle ezt az engedélyt."

Azért a Google is megéri a pénzét, nehogy már sajnáljuk. Évekkel ezelőtt magasról tett arra, ha egy wifi analyzer engedélyt kért a telefonhoz és a névjegyekhez. Akkor nem volt fontos? Vagy egy sebességmérő alkalmazás engedélyt kért a tárhelyen lévő médiafájlok és fotók eléréséhez. Milyen jogon? Ja, akkor az volt a válasz, hogy az ilyen programokat nem kell letölteni, ahelyett, hogy a kezdettől fogva szabályozták volna az engedélyeket és akkor nem szaladt volna el a ló a fejlesztőkkel, hackerekkel. Most, hogy szorongatják a tököt, most már más a felállás. Már a Play áruház megalakulásakor kellett volna egy olyan szűrőt alkalmazni, ahol addig nem tud továbbjutni az app, amíg az engedélyeket nem hagyják jóvá. Ja, hát ahhoz apparátus kellett volna, ami pénzbe kerül, de ők akkor csak a megvásárolt alkalmazásokból származó megabevételre gondoltak.

Üdv: Mcrazy

(#134039) sopruk válasza Jazz (#134037) üzenetére


sopruk
aktív tag

Csak az ingyenest használom, mert nekem bőven elég. Valamivel többet tud, (üzleti szolgáltatások) a fizetős.
A simában is 309,-ért el lehet tüntetni a reklámokat, de nem zavaróak így sem...

(#134040) Somatom válasza Mcrazy (#134038) üzenetére


Somatom
veterán

Kíváncsi lennék arra, hogy a MD fejlesztőjének mi erről a véleménye. Kért a Google -től engedélyt? Nem kért? Kért, de nem kapta meg? Nem kérdeztétek erről? Tamást hiába kérdezném. Sztem nem is válaszolna, nem érdekli már a Robot. De, az MD fejlesztője aktív. Biztos nem mindegy neki, hogy mit tud az alkalmazása.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134041) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy nálatok a Google Keep elmenti az előre beállított emlékeztető időpontokat?
Ugye hármat lehet megadni, melyeket módosítok és addig el is menti amíg be nem zárom az appot. Amint újra megnyitom vissza áll az eredeti számomra nem jó időpontokra... Roppant bosszantó. Valami megoldás rá?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#134042) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!Elégedetlen voltam a Poweramp 3 verzióval így letöröltem és a gyártó honlapjáról letöltöttem a Poweramp-2.0.10-build-588 verziót.Google playeren kikapcsoltam a programnál az automatikus frissítést de állandóan feldobja a frissítések között a poweamp is.Nem lehetne ezt végleg kikapcsolni,hogy ne zaklasson a program nehogy egyszer frissítsem?

(#134043) bigrock válasza Probert75 (#134017) üzenetére


bigrock
addikt

Én ezt kínomban úgy oldom meg, hogy mindent elismételek, amit a hívott fél elmond... Így érthető lesz a hang.

(#134044) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Üdv!

Olyan alkalmazást keresek, amin be lehet jelölni azokat a dolgokat, amiket találok, ha "esetleg" fémkeresőznék.

Relic Huntert használtam két napig, de sajnos csak 10 leletet lehet benne koordináták alapján bejelölni a helyszínen, a többi fizetős lenne.

Jah, nem említettem? Ingyenes kellene...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#134045) DrBubo77 válasza bigrock (#134043) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az oké, hogy a fontosabb dolgokat elismétled. De hogy mindent elismételsz, nem idegesíti a másik felet?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#134046) MADcat válasza DrBubo77 (#134045) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én szólni szoktam erről, általában megértik.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#134047) Probert75 válasza bigrock (#134043) üzenetére


Probert75
addikt

Már előttem megkérdezték, amit én is akartam! Folyton visszamondani egy akár több oldalas megrendelést, az szívás és nagymértékben idegesítő is.

(#134048) bigrock válasza Probert75 (#134047) üzenetére


bigrock
addikt

Akkor nincs mese, ki kell hangosítani a telefont és úgy rögzíteni. A beszélgetés után meg azonnal át kell nevezni az ACR-ben az "ismeretlen"-t a hívott fél nevére, így később tudsz rá keresni.
Fapados módszer, de nehogy már sérüljenek a személyiségi jogai Akárki Józsinak....

(#134049) Dr.NX válasza qwertly (#134042) üzenetére


Dr.NX
addikt

Benne van az eljárás az összefoglalóban.

Elfogadom a sütiket.

(#134050) tekes


tekes
tag

Névjegyek mentésére visszaállítására keresek olyan appot, ami a hívócsoportokat is hibátlanul helyreálíltja.
Offline, és ingyenes, vagy a gyártótól közvetlenül, play nélkül megvásárolható app kellene.

RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.