Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99001) t72killer válasza Bozek (#99000) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Nyilván nem a navi kiváltására vettem az atlaszt, hanem arra az esetre, ha minden elektronika behalna. Ill ha megver a sors egy anti-kütyü családtaggal az anyósülésen.

#98999: megvan az igo topic, ide azért jöttem, hogy alternatívákat keressek, kinek mennyire van összehasonlítási alapja.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99002) ux1 válasza Bozek (#99000) üzenetére


ux1
addikt

Annyiért csak a tartalomjegyzék jár ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#99003) kovisoft válasza hatpersze (#98988) üzenetére


kovisoft
őstag

Köszönöm a tippet, most próbálgatom az Opera Beta-t, egyelőre jónak tűnik. Megy az egyujjas zoom és alul van a kezelőfelület. :R

(#99004) SunMount3r válasza #79335424 (#98998) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Futeko-tól rendeltem közvetlenül (akkor még nem lehetett itthon kapni), szóval biztos EU.-s firmware-es, de ez most mind 1 is... Majd felteszem a Futeko.com-s fórum-ban is a kérdést, de nem hiszem, hogy éppen priori lenne náluk a téma, mert ilyenkor szokás a "3rd party applicaton"-jelzővel hárítani (De amúgy elég jó a support, úgyhogy még ez sem teljesen kizárt).

Csak, mivel NINCS sem okostelóm se Tablet-em, ezért eléggé le vagyok korlátozva saját tesztelés terén. Ezért érdeklődtem az itteni tapasztalatok iránt, hogy hátha valahogy lehet "imitálni" azokat a Q10 Pro gyári távkapcsával is (vagy hasonló), csak tudnám legalább, hogy konkrétan ott hogyan működik...

Most rendelem is meg az Air-Mouse-t, amivel már a navigálás lehet meglesz oldva pl. a Poweramp-ban is, de konkrét "kikapcsoló, kilépő" ikont, gombot ettől még nem fogok benne találni...

Pedig a Poweramp fórumán is rákérdeztem a navigációra, de ott is csak ezt az Alpha verziót ajánlották, ami már jobb, mint a semmi, de továbbra is az a kérdésem, hogy: Tablet-en, Okostelón ti mivel/hogyan zárjátok be/léptek ki teljesen a Poweramp-ból?

THX!

(#99005) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!
Problémám: QR Droid nevezetű app, amiben az előzményekben lévő elemekből (akár csak egyet, vagy többet) kijelölve bejön a felső sorba egy menü, melyből bármelyik funkciót is választom, ez lesz a válasz: "A QR Droid alkalmazás sajnos leállt."
Találkozott már valaki ilyen problémával? Igazából csak az lenne a cél, hogy az előzményekből több elemet kijelölve, egyszerre tudjam megosztani (pl. küldés e-mail-ben).

-= Pancsermeste® =-

(#99006) tordaitibi válasza SunMount3r (#99004) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

MxPlayerbe van kilepes, a 3pottyos menube.
Nalad nincs ilyen?

Ha nem igy csinalom, nalam is elindul pause modbol a headset rovid gombnyomasra.

(#99007) Viktor0610 válasza Pancsermeste (#99005) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nincs lehetőség egyszerre többet megosztani.
Nálam nem fagy le, nem lép ki, de nem is osztja meg.

Samsung Galaxy A54

(#99008) SunMount3r válasza tordaitibi (#99006) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én is kerestem már ott, mert van 3 pontos menu, de ott sincsen. (Lehet azért, mert Alpha... :F ?)

(#99009) vadászcsiga válasza Fall-N (#98948) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A Slimperience figyelemre méltó böngésző. Bele bele nézek mióta ajánlottad es sokban hasonlít az általam használt chrome-hoz. Van swipe to refresh, van egyujjas nagyítás, stb. Fogyasztást még nem figyeltem.

(#99010) satz18


satz18
őstag

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a régi wp8.1-es telefonomról hogy tudnám a névjegyeimet az új androidos telefonomra áttölteni.

Eddig hotmail felhőben voltak a névjegyek, amit nem lehet sim kártyára exportálni. Van valami egyszerű megoldás, vagy pötyögjem be újra egyesével a névjegyeket?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#99011) Viktor0610 válasza satz18 (#99010) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lépj be a hotmailes fiókba, exportáld a névjegyeket, majd lépj be a gmailes fiókba, ott pedig importáld. :)

Röviden ennyi. :)

Samsung Galaxy A54

(#99012) satz18 válasza Viktor0610 (#99011) üzenetére


satz18
őstag

Köszi! De ezt a megoldást 5 mp alatt megtaláltam googleba beírva, mégis 2 napja szeretném a névjegyeimet átmásolni az új telefonra... Szóval ha kérhetném esetleg a bővített változatot.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#99013) Pancsermeste válasza Viktor0610 (#99007) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Ööö, úgy csináltad, hogy az előzményekben lévő elemek zöld színre váltottak amikor kijelölted őket?
Furi, nekem ilyenkor a beúszó menüben semmit se enged, mert akár a kuka vagy mentés ikonra lépve is leáll az app.
Nálam P780+4.4.2 android, de ismerősöm LG3 készülékén is ugyan ez a helyzet, ha jól látom az is KitKat, lehet ez a gond?

-= Pancsermeste® =-

(#99014) hatpersze válasza SunMount3r (#99008) üzenetére


hatpersze
tag

MX Player -> jobb felső hátom pont (menü) -> beállítások -> általános -> kilépés gomb pipa a négyzetbe

Szerk: Bocsi, most nézem Te a Poweramp kilépését nem találod, nem olvastam ennyire vissza mielőtt az MX Player-hez segítettem, megzavart hogy más is ahhoz keresett Neked megoldást... (:

[ Szerkesztve ]

(#99015) Viktor0610 válasza satz18 (#99012) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

satz18:
Itt katt a Kezelés-re, majd Névjegyek exportálása, aztán Exportálás.
A lementett "contacts.csv" fájlt be tudod importálni a Gmail Címtárába. Itt kattints a Névjegyíek importálása... lehetőségre, majd a Fájl kiválasztása gombra kattintva be tudod tölteni a lementett neveket. :)

Pancsermeste:
Igen, hármat jelöltem ki, és ha rányomtam a megosztásra, akkor visszalépett a menübe.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#99016) satz18 válasza Viktor0610 (#99015) üzenetére


satz18
őstag

Nagyon szépen köszönöm. Valahogy a netes leírások alapján nem bírtam erre rájönni. Mostmár minden működik királyul.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#99017) Pancsermeste válasza Viktor0610 (#99015) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Ja, vagy úúgy! Ám azt hiszem, nem teljesen pontosan írtam le a jelenséget.
Igazából, nálam se nem áll le az app, háttérben ott marad csak ezt a leállás szöveget írja ki, felajánlva két lehetőséget: "jelentem" vagy "OK". Ha az OK-t választom, akkor utána nekem is egyből visszaadja a főmenüt, mintha semmi se történt volna.
No mindegy, ami a lényeg, hogy egyszerre többet nem lehet megosztani (kivéve a teljes előzmény lista kiexportálása).
Köszönöm, hogy megnézted! :R

-= Pancsermeste® =-

(#99018) DS39 válasza DS39 (#98728) üzenetére


DS39
nagyúr

erre valakinek ötlet vagy csak nálam bugos?

(#99019) Mr Dini válasza meko1 (#98935) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Ránéztem az apk-ra és a minimum SDK szint 10-esnek van beállítva, tehát a 2.3.4 asszem. A target SDK pedig 23-as. Namost, a gyári Playes verziót picit megmoddoltam, hátha így felmegy.

Szedd le innen az apk-t, majd szedd le a Playből a ZipSignert, nyisd meg, tallózd be az apk-m és válaszd a testkey-t. Ezután buildeld le és tedd fel.

Ui.: Sorry, hogy nem tudtam aláírni, de nem volt teló a közelemben...

Ja és kérlek szedd le mihamarabb, mert kevés a webtárhelyem... :B

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#99020) #79335424 válasza hatpersze (#99014) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ez a gond, hanem az, hogy nem tudja előhívni. Adottak a gyári alkalmazások, egy azokhoz hangolt launcher, meg egy IR távirányító, ami szintén ezekhez van mapolva. Root nélkül nem fér hozzá a keylayout -hoz, hogy remapolja az egyes gombokhoz rendelt funkciókat. Kell egy olyan távirányító, ami "szabványos" Androidos utasításokat használ.

(#99021) SunMount3r válasza #79335424 (#99020) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Tegnap rendeltem egy ilyet: ->szerinted ezzel menni fog a dolog?

(#99022) mzso válasza Tesztelo.hu (#98172) üzenetére


mzso
veterán

Mondjuk az előrejelzésnek semmi köze a mérőállomásokhoz, de mindegy...

(#99023) mzso válasza mzso (#98921) üzenetére


mzso
veterán

Akkor a keep mindenképp retek marad, bármit csinálok?

(#99024) #79335424 válasza SunMount3r (#99021) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valószínűleg igen, de ha már van közösségi háttér, akkor érdemes először ott körülnézni. A Futeko fórumán többször linkeltek egy német fórumot, tehát hasznos lehet ott is körülnézni. Találtam is egy topikot, ami a HiMedia-kompatibilis hardverekkel foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

(#99025) darvinya válasza DS39 (#99018) üzenetére


darvinya
titán

VLC 1-2 napja frissült.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99026) janakbacsi


janakbacsi
őstag

ha xperia billentyűzet van a telefonoman, akkor a google billentyűzetet el lehet távolítani? vagy akkor instabil lesz a rendszer?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#99027) DS39 válasza darvinya (#99025) üzenetére


DS39
nagyúr

A legfrissebb van fent, de ez már a kettővel ezelőtt is megvolt. Lehet egyedi hiba és újra kéne tegyem.

(#99028) Viktor0610 válasza janakbacsi (#99026) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha rendszerapp, akkor max. tiltsd le, mert én már jártam úgy, hogy egy törölt billentyűzet a köv. hard reset után okozott galibát.

Samsung Galaxy A54

(#99029) darvinya válasza DS39 (#99027) üzenetére


darvinya
titán

18-án frissült, az van fent?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99030) Fall-N válasza vadászcsiga (#99009) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen elég komoly böngésző lesz belőle, ha minden funkcióit megkap.

Én most az Atlas Plust használom. Kis memória igény, ADblock, kézreálló felület.

Lightning+ is jó lenne, de van benne egy idegesítő bug, amivel a fejlesztő sem foglalkozik és lassan frissül.

(#99031) DS39 válasza darvinya (#99029) üzenetére


DS39
nagyúr

2.0.4 - Július 16 a programban és Play áruházban is ez szerepel,mint legfrissebb.

(#99032) dugynok


dugynok
senior tag

Üdv,

Használja valaki a trackchecker appot? Nálam a trackchecker applikáció hetek óta nem jelzi
magyarul a magyar posta oldaláról a nyomkövetés fázisait.
Aktív a beállításoknál is és a track számoknál is,
egyenként ellenőriztem. Holland, svéd ,kínai postást se.
Angolul, más posták infóját lekéri. Posta.hu oldalon
beírva a számokat látszik a mozgás. Friss, play.áruházas telepítéssel is ugyan ez.
Ötlet valakinek?

(#99033) darvinya válasza DS39 (#99031) üzenetére


darvinya
titán

Ok.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99034) gaben0211


gaben0211
tag

hali. greenify biztosra leallitja a kivalasztott programot addig amig ujra elnem inditom? vagy ha nem akkor tudtok olyan appot ami ezt megtudna csinalni h ne fusson csak akkor 1 alkalmazas amikor hasznalom? root xposed megvan csinalva.

(#99035) DS39 válasza darvinya (#99033) üzenetére


DS39
nagyúr

közben raktam fel egy másik mappába videókat, annál meg jól működik.

úgyhogy valóban nálam lehet valami, csinálok egy másik mappát a problémás videóknak, szerintem megoldódik.

(#99036) beg válasza gaben0211 (#99034) üzenetére


beg
veterán

Igen, greenify tudja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99037) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok automatikus fel-le lapozó appot ? Ilyenre gondoltam de ez nem az igazi.. egy beszélgetés tetejére akarok fel lapozni ami nagyon sok idő lenne.. ez az app majdnem jó viszont csak úgy lapoz magától ha rányomok a felfele gombra ! Tehát elér egy megadott "oldalt" a beszélgetésben utána megint rá kell nyomnom, majd megint .... Olyan kéne amire elég egyszer rányomni és csak akkor áll meg ha a tetejére ért ... Vagy ezt is belehet úgy állítani ? :)

(#99038) zeon.hu válasza adrian94 (#99037) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kinetic scroll
Root kell hozzá, nálam jól működik.

#?*@&!

(#99039) unravel válasza gaben0211 (#99034) üzenetére


unravel
őstag

hali
igen, de kell hozzá a Donation Package , hogy automatikusan csinálja a jegelést.
Illetve Xposed modul és Boost mód. Úgy a leghatékonyabb.

¯\_(ツ)_/¯

(#99040) adrian94 válasza zeon.hu (#99038) üzenetére


adrian94
őstag

Ezt régebben próbáltam de nagyon lassú volt... :(

(#99041) Deck


Deck
titán

Használ valaki SD kártya titkosítást?
Érdekelne, gyakorlati tapasztalat. Pl ez lassítja-e a telefont ha csinálok rajta valamit, vagy akármi. Vagy csak minden induláskor egy feloldás kész? Illetve ugye csak abban tudom használni amin titkosítottam. De mi van ha a telóval történik valami, és újra kell raknom. Akkor elérhetem róla az adatokat a telefonba?

Illetve az "Adoptable Storage Devices" milyen sebességű kártyákkal lesz teljesen jó? Uhs1 gondolom elég.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#99042) zeon.hu válasza adrian94 (#99040) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

2 ujjal lassan görget (a sebessége a fizetős verzióban állítható), 3-al ugrik az oldal aljára/tetejére (ujjak száma állítható).

#?*@&!

(#99043) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van egy Asus routerem meg rajta egy hdd és használom az Asus webstorage felhőt, de a droidos programja elég béna, nincs olyan felhő program ami képes lenne kezelni?
Ddns cím meg egy http port szám van

Meg az inbox Gmail nagyon tetszik, de nem tudom hol kell állítani mikor frissítsen, meg értesítést sem küld

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#99044) stewe780


stewe780
őstag

A waze nekem nem mondja be a telepített trafikat. Meg úgy semmi figyelmeztetést, csak a navigációs utasításokat mondja hangosan. ( fordulj jobbra, tarts balra, stb...) Pedig a térképen mutatja, csak nem mondja. Ez valami beállítás, hogy a figyelmeztetéseket is mondja? Végignéztem a beállításokat, de nem találok erre semmit. A régi Lumián alapból mondta ezeket is. Nem tudom itt miért teszi?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#99045) adrian94 válasza zeon.hu (#99042) üzenetére


adrian94
őstag

Az megoldható, hogy 3 ujjal a lap tetejére ugorjon de ezt ismételgesse addig amíg fel nem ér a legtetejére ?

(#99046) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

Annó valaki linkelt egy korrekt írást, hogy hogyan lehet beállítani,hogy egy gépen megosztott mappát és annak tartalmát a telefonon is látom solid explorerrel. Valaki belinkelné? A lényeg, hogy az lenne a célom, hogy legyen egy mappa a PC-n aminek a tartalmát látom telefonon. Persze legyen is szinkronizálva a tartalom, mind telefonon, mind a laptopon. Köszönöm előre is!

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#99047) Bozek válasza Heisenberg69 (#99046) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha Solid Explorerben akarod látni, ahhoz más megoldás kell, mint ha szinkronizálni akarod. Melyiket szeretnéd pontosan? Utóbbira a FolderSync a legjobb.

(#99048) zeon.hu válasza adrian94 (#99045) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hol használod? Böngésző, csevegő?
Nálam az oldal tetejére/aljára ugrik mindenhol, ami be van állítva.

#?*@&!

(#99049) adrian94 válasza zeon.hu (#99048) üzenetére


adrian94
őstag

Egy Instagram beszelgetes tetejere akarok feljutni.. Valamennyit felugrik autan tolt egy kicsit majd megint felugrik es megint tolt.. De magatol nem ugral fel, nekem kell nyomogatni..

(#99050) Debilon válasza stewe780 (#99044) üzenetére


Debilon
addikt

csak akkor mondja be a telepítettet, ha gyorsabban mész mint a megengedett

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.