Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154301) Somatom válasza djadji (#154300) üzenetére


Somatom
veterán

Felejtsd el! Ezért vettem aktív zajszűrős fülest (Huawei Freelace Pro). Kb. futáshoz lett kitalálva. Bringatempónál semmit sem ér.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154302) djadji válasza Somatom (#154301) üzenetére


djadji
senior tag

Aha.. hát nekem is volt az érzésem, de nem hiszem el, hogy SENKINÉL nem jelentkezett ez a felhasználói igény! De a Windowsban a gomb az középre kerül mert az OLYAN NAGYON FONTOS, hogy az egyszeri felhasználó ne legyen összezavarodva a mobil vs asztali használatkor.... esetleg eltéved...
Nem értem... beszédre már senki nem használja a mobilt??! :(

Más megoldás? Házi barkács? Motoron lehet telefonálni, de bringán nem.. vicces...

http://djadji.fw.hu

(#154303) Somatom válasza djadji (#154302) üzenetére


Somatom
veterán

A motoros mikrofon a sisakra van rögzítve, belóg a szád elé és van rajta szivacs. Ezt egy bringás sisakra is felaplikálhatod.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154304) hunited88


hunited88
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, IOS-ről Androidra való költözéshez!
Iphone 6 osról Xiaomi MI 11 re.
Van valami program amivel tudok mindent egyből áttolni?
Google drive sajnos nem megy mert az Iphone 6 már nem frissít tovább..

KöszI!

(#154305) AtHoS válasza Probert75 (#154292) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Pedig leírtam hova kell belépni és ott pipa ahhoz amit szeretnénk látni az APP gyűjtőben

De akkor csak csak sikerült megtalálni :B

read-only mode on the forum

(#154306) vacs


vacs
veterán

Most ingyenesen letölthető a Rotation Control Pro!
Segítségével egyesével be lehet állítani, hogy mely appok fordulhatnak el, és melyek nem.
Tök jól működik, én évek óta használom.
:K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#154307) Somatom válasza vacs (#154306) üzenetére


Somatom
veterán

Van benne force sensor mód? Vagyis, hogy olyan appok is forduljanak fekvőbe, amik egyébként nem tennék? Pl. My Vodafone, PH app, Photo Editor, stb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154308) djadji válasza Somatom (#154303) üzenetére


djadji
senior tag

Egyszer próbáltam egyet. Zárt sisak nélkül nem működik. Bringán az azért furcsa lenne.. :DD

http://djadji.fw.hu

(#154309) vacs válasza Somatom (#154307) üzenetére


vacs
veterán

Van! :K
A PH appot próbáltam, azt elfordítja!
Mondjuk elég szarul néz ki fekvő módban! :D

(^)(>.<)(^)

(#154310) Somatom válasza vacs (#154309) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Akkor rápróbálok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154311) laleeee


laleeee
őstag

nem működik az Instagram alkalmazás ,nektek sem ? nem tölt be semmit 🤔

(#154312) zsoltzsolt válasza laleeee (#154311) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam megy.

(#154313) Rodzser Mór válasza Rodzser Mór (#154283) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Találtam ilyet:
Touch Blocker
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clstudios.screenlock

[link]

Kikapcsolja a képernyőt, vagy csak fekete lesz (passz). De az érintés nem zavar be, ez is a lényeg. Érintésre csak megjelenik a feloldó ikon, de sok más ébresztési beállítás van.

[ Szerkesztve ]

(#154314) flash-


flash-
veterán

Milyen levelezőprogramot ajanlanatok?
Bluemail el az a bajom hogy nem tárolja le az osszes levelem ha görgetem lefele akkor kell idő mig letölti ujbol es akkor sem az osszeset(pedig beallitottam mar de ennyi)
Masik funkció is kellene levelekhez beallitani ertesitest pl elolvasom aztan megadni h kesobb értesítsen ujbol..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#154315) crok válasza flash- (#154314) üzenetére


crok
Topikgazda

FairEmail? MailDroid?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154316) flash- válasza crok (#154315) üzenetére


flash-
veterán

őket nem ismerem, a fentebb írt problémák ezekben nincsennek?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#154317) crok válasza flash- (#154316) üzenetére


crok
Topikgazda

En nem tapasztaltam, FairEmail-t hasznalok, van snooze mindkettoben, picit bonyolult lehet a FairEmail de csak mert egesz sokretuen konfiguralhato.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154318) rushty válasza vacs (#154306) üzenetére


rushty
senior tag

699

Revolut meghívó pü-ben

(#154319) bexinho23


bexinho23
őstag

Ismertek olyan KRESZ szituációk gyakorlására alkalmas app-ot, ami megbízható és ingyenes?

(#154320) kaciokos válasza rushty (#154318) üzenetére


kaciokos
őstag

700, én nyertem. :DD

(#154321) crok válasza kaciokos (#154320) üzenetére


crok
Topikgazda

Arra írta, hogy a vacs által ajánlott app már nem ingyenes hanem (most épp) 699.- Amúgy fél-egy napra tényleg ingyenes volt, ő még (gondolom) be tudta húzni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154322) Somatom válasza crok (#154321) üzenetére


Somatom
veterán

Akkó jól jártam. Még én is be tudtam zsákolni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154323) rushty válasza crok (#154321) üzenetére


rushty
senior tag

Igen, napon belül még ingyenes lehetett.

Honnan lehet értesülni ilyenekről?

Revolut meghívó pü-ben

(#154324) Oldman2 válasza rushty (#154323) üzenetére


Oldman2
veterán

PL. ezzel: AppSales

(#154325) vacs válasza rushty (#154323) üzenetére


vacs
veterán

Nekem az AppSales jelzett! :K
De az oldal tetején az összefoglalóban is van ajánló!

(^)(>.<)(^)

(#154326) crok válasza rushty (#154323) üzenetére


crok
Topikgazda

Én ezen megyek végig esténként:
https://www.playstoresales.com/apps/sales/games/
https://www.playstoresales.com/apps/sales/apps/
https://www.androidpolice.com/tags/app-sales/
https://www.app-sales.net/nowfree/
https://www.app-sales.net/activesales/
https://android.giveawayoftheday.com/
https://www.reddit.com/r/googleplaydeals/new/
El vannak mentve egy bookmark "könyvtárban" aztán jobb klikk mind megnyitása..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154327) HoTaZo válasza Somatom (#154322) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nekem is sikerült még. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#154328) no1r


no1r
őstag

sziasztok,

pár napja került hozzám egy S21-es készülék. Eddig nagyon tetszik, az első Samsung telefonom, szóval még szoknom kell.
Felmerült bennem egy kérdés ahogy nézegetem a tudását és a lehetőségeket.
Szoktam streamelni 3 kamerával youtube-ra időközönként, és az fogalmazódott meg bennem, hogy Androidra van olyan app, ami kezel esetleg több kamerás streaminget? Kb mint az OBS Studio.
Esetleg egy sima USB Hubon keresztül, vagy akár a Dex csatlakozással, ha már az S21 képes ilyen félig Desktop módban futni.

Használ valaki ilyesmi megoldást? Amikor hazamegyek vidékre nem biztos, hogy hazavinném a laptopomat csak a stream miatt ha ezt telefonnal is meg tudnám oldani egy appon keresztül (haveroknak streamelünk zenét szóval semmi komoly).
Ami fontos lenne, hogy a 3 kamera képe között váltogatni tudjak stream közben.
Két HDMI-USB kamera, és egy RTMP-n keresztül érkező jelről van szó.

Előre is köszi a segítséget.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#154329) scream24


scream24
senior tag

Sziasztok. Laikusként kérdezném, hogy milyen megoldàst ajánlanátok a következőre. Van két telefon, az egyik készítené magát a képet, de a másik kijelzőjén lássam mit fotózok s magát az expót is erről indítanám. Tehát amolyan távirányító féle. 😁 Az egyik telefonban nem lenne sim, ha nem muszáj. Távolság 5-8 méter mindössze a két készülék között. Megoldható egyáltalán? Köszönöm.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#154330) Bozek válasza scream24 (#154329) üzenetére


Bozek
nagyúr

És hány fal van még a kettő között a zuhanyzóén kívül? :D

(#154331) scream24 válasza Bozek (#154330) üzenetére


scream24
senior tag

Köszönöm szépen a feltételezést! Még azt lehagytad, hogy az oviban! 😉

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#154332) zsoltzsolt válasza scream24 (#154329) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Alfred nem tud ilyet?

(#154333) bhonti válasza scream24 (#154329) üzenetére


bhonti
tag

AnyDesk esetleg? És akárhány méter neten keresztül...

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#154334) svgyula válasza scream24 (#154331) üzenetére


svgyula
addikt

Nem az a lényeg, hogy oviban! Az a lényeges másik telefon tulajdonosa tud-e róla? Ez egy zaklatási per során lényeges lehet ;)
De ha olyan "gyurcsányféle" mutatványra készülsz akkor komolyabb is lehet. Az már a kémkedés/nemzetbiztonsági kategória.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#154335) Somatom válasza svgyula (#154334) üzenetére


Somatom
veterán

Nem gondoltátok túl ezt a dolgot? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154336) svgyula válasza Somatom (#154335) üzenetére


svgyula
addikt

Hát meglepődnél, ha a telefonoddal bárki fényképeket készítene úgy, hogy te nem játszanál benne szerepet. Hiszen az volt a kérés "Van két telefon, az egyik készítené magát a képet, de a másik kijelzőjén lássam mit fotózok s magát az expót is erről indítanám. " Ezt már régóta a szaknyelvek kémkedésnek hívják............

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#154337) rushty válasza svgyula (#154334) üzenetére


rushty
senior tag

Ki szivárogtatta ki a beszédet?

Revolut meghívó pü-ben

(#154338) kovacs65 válasza zsoltzsolt (#154332) üzenetére


kovacs65
senior tag

Úgy emlékszem, hogy IGEN tudja, de net kell neki (wifi)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#154339) Somatom válasza svgyula (#154336) üzenetére


Somatom
veterán

Túrót kémkedés. Motorkiállításon nem akartuk színpadra cipelni a motorokat. Egy Androidos miniPC -t rádugtam a kivetítőre, én meg a telóval rohangáltam a teremben. Hallgattam, hogy mit beszél a színpadon a tulaj és azt a részletet kameráztam a motorján, aminek az élőképe Wifin ment át a miniPC -re, onnan meg a kivetítőre. Innen csak egy lépés, hogy a miniPC -ről egy exponáló utasítást küldjek a telóra.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154340) Somatom


Somatom
veterán

Egyik ismerősömnek segítenék, de nem Facebookozok. Nokia teló és ha lájkol valamit, akkor blugyogva jelez a teló. Hogyan lehet ezt a hangot kikapcsolni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154341) zeon.hu válasza Somatom (#154340) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs fb-om, de Messengerben értesítések és hangok - alkalmazáson belüli hangok kilövése kikapcsolja a blugyogást, mikor a másik fél ír.

Szerk.

Közben asszony nézi, de nem talál ilyen beállítást...

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#154342) Somatom válasza zeon.hu (#154341) üzenetére


Somatom
veterán

De, ezt a FB app csinálja amikor a lájk gombra bök, de abban nem találtam erre vonatkozó hangbeállításokat. Az volt a tippem, hogy vmi rendszerértesítést produkál, de ez nem a beállított értesítési hang.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154343) zeon.hu válasza Somatom (#154342) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Alkalmazás infóban esetleg, ott az értesítési beállítások?

#?*@&!

(#154344) Somatom válasza zeon.hu (#154343) üzenetére


Somatom
veterán

Azt már kiderítettem, hogy az értesítési hangcsatornát használja, ami persze csak a csengetési hangerővel együtt módosíthtó. A teló beállításokban a FB értesítéseinél tucatnyi kapcsoló van. Nem tudom, hogy melyik lövi ki ezt a hangot (ha egyáltalán ki lehet lőni).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154345) zeon.hu válasza Somatom (#154344) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Alkalmazáson belül az "in app sound"-ot kapcsold ki.
Video

#?*@&!

(#154346) Somatom válasza zeon.hu (#154345) üzenetére


Somatom
veterán

Az a videó totál fals. Egyáltalán nincs ilyen menüpont. Súgóközpont » hangok » hogyan tudom kikapcsolni a Facebook üzenetek hangját. Idézem:
"This feature isn't avaiable on az androidos alkalmazás, but it is avaiable on these device. Select a device to learn more about this feature"

Alatta:
Számítógépes súgó. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154347) zeon.hu válasza Somatom (#154346) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Bakker, sry!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#154348) Somatom válasza zeon.hu (#154347) üzenetére


Somatom
veterán

Megvan:
Disable on Android
Open Facebook and tap on the three-lined icon along the top of the screen. Scroll down until you find Settings & Privacy, select it, then tap on Settings. Next select Media and Contacts and then toggle Sounds in the app to the Off position.
"

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154349) zeon.hu válasza Somatom (#154346) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Közben megelőztél :D

#?*@&!

(#154350) SpaceJam


SpaceJam
aktív tag

Helló! A Gmail rendszeresen elmaradozik, és sok-sok óra késéssel esnek be a fontos levelek az értesítésekbe még akkor is, ha közben használom mobilneten a telefont.

Az értesítéseknél minden hangoson, rezgésen és "sürgős" beállításon van. Talán wifin jobb a helyzet. Mivel tudnék javítani a dolgon? Melyik klienst ajánlanátok ehelyett? Nem szívesen cserélem le, de az nem megoldás hogy manuálisan nézegetem állandóan a frissítéseket az összes fiókomnál.

A Discord, Messenger és egyéb push-ok jól működnek.

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.