Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62001) norbert1998 válasza Dottore (#62000) üzenetére


norbert1998
veterán

Azt az egyet? ;] :R bocsi,ezt kellett

Amúgy meg az ilyen:

Buszmegben:
Valami gond van?
A, semmi.
*felszall a buszra,2 perc múlva sms a csajtol:
Beszélnem kell veled
Oké mondd
Nem itt, majd személyesen.

[ Szerkesztve ]

(#62002) catroot válasza Dottore (#62000) üzenetére


catroot
veterán

+1 :C

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#62003) #79335424


#79335424
törölt tag

Ez a hibaüzenet elgondolkodtatott. Eddig azt hittem, hogy azért neveznek "csajosnak" egy telót, mert olyan "édi", vagy esetleg rendszeralkalmazás benne a menszesznaptár. De lehet, hogy ez alapvető tévedés és a különbség sokkal mélyebben van az OS -ben?
-Neked milyen telód van?
-Android.
-Jó, jó, de "He Droid", vagy "She Droid"?
Sőt, az is lehet, hogy "He Droid" nem is létezik. Már a verziók elnevezése is gyanús. Mindegyik olyan "édi". Ez sok mindent megmagyarázna.
Szerintem most pihennem kell. :D

(#62004) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok!
Nem rég tapasztaltam , olyan érdekes dolgocskát a facebook messenger appnál (számomra fontos , hogy legyen..) , hogy proxy mellett nem tudom elküldeni az üzeneteket , meg folyton azt írja , hogy nincsen netem.
Pedig böngészek meg minden. Proxy beállítva. De mivel a teló csak http proxyt tud belőni , így a messenger nem jó.
Erre , kéne valami alternatív megoldás , valaki tudna segíteni ?
Előre is köszi sgs 4.1.2 JB (FMOD)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#62005) kátú válasza Roxkex (#62004) üzenetére


kátú
őstag

Szerintem az Advance topic ban előbb jutunk megoldásra :D

It still works!

(#62006) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Sziasztok!

Olyan Lockscreen appot keresek, aminek van olyan funkciója, hogy beirom a kodot és azonnal, OK-zás nelkül feloldja a képernyőt!

Előre is köszönöm! :) :) :) :)

(#62007) quailstorm válasza kátú (#62005) üzenetére


quailstorm
nagyúr

proxy az globálisan állítható az összes droidban, más kérdés, hogy nekem még nem sikerült működésre bírni...

bezzeg a lesajnált symbianon meg maemon igen

(#62008) air válasza quailstorm (#62007) üzenetére


air
nagyúr

Működik az, hidd csak el! :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62009) tobias40 válasza xSide (#61996) üzenetére


tobias40
veterán

Most már regisztráltam a fiókot és kezdem megismerni a progit.. :R

Kérdésem az hogy ha nem vagyok otthon és megszakad a kapcsolat akkor automatikusan hogyan építem fel a kapcsolatot?
Mert pont ez volna a lényeg hogy ne kelljen a másik eszköznek is mellettem lennie hogy vezérelni tudjam,hanem ez mehessen folyamatosan ha be van kapcsolva mindkettő gép! :Y

Pl: egy restartot kell csinálnom a tabon utána már nem tudom elérni mert újra engedélyeztetnem kell a tabon a távoli elérést!! :W

Ha ismeritek a remote admint akkor tudjátok hogy mit szeretnék,az tökéletes minden tekintetben!! :C

Üdv!

(#62010) -v-


-v-
addikt

Sziasztok,

Keresek olyan szotar progit, ami alapvetoen (vagy kizarolag) ilyen szotarfuzetkent funkcional, tehat a sajat szavaimat tudom bele felvenni, bongeszni, keresni ... eddig a vocabulary notebook-ot hasznaltam, de az megszunik. Megigertek kiexportaljak nekem a szavaimat (csv-be json-ba barmibe), szoval olyan kene mindenkepp ami tud importot (akarmilyen formatumbol). Androidra kellene, es az se volna hatrany ha lenne hozza webapp vagy cloudot tudna, lenyeg a szavakat ne telon kelljen bepotyogni. Jo volna ha lenne mindenfele teszt funkcio is benne, de nem must have ....

Tudtok esetleg ilyet?

(#62011) wardemi válasza -v- (#62010) üzenetére


wardemi
senior tag

Anki, memrise esetleg? Importot nem tudom hogy kezeli e. De van web stb

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#62012) contaxg válasza -v- (#62010) üzenetére


contaxg
veterán

A Quizlet elég jó cucc. :). PC-ről tudod a legkönyebben feltölteni a weboldalon keresztül. Képes CSV importra és még egy tucat dologgal kényeztet....

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#62013) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az ingyenes Lighting Browser már letölthető itthon is, és a fizetős verziót is átárazta a készítő (331 Ft 40.000 helyett)!

***

(#62014) punky10 válasza ollie (#62013) üzenetére


punky10
addikt

99,3%-os árengedmény....
A hülyének is megéri... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#62015) air válasza ollie (#62013) üzenetére


air
nagyúr

Beépített browser skin, vagy valami értelmes motort használ?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62016) ollie válasza air (#62015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak skin.Tény, hogy nagyon gyors, meg nagyon kicsi, de sajnos ez is eszi az akkut, mint a Chrome.

***

(#62017) oncsi válasza dongasre (#61979) üzenetére


oncsi
őstag

Én EZT ettem fel a nejem telefonjára, mert elromlott a bekapcsoló gombja. Meglepően jól működik.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#62018) contaxg válasza ollie (#62016) üzenetére


contaxg
veterán

Minden eszi az akut :)
Egyébként minimális a különbség a Spider alapján.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#62019) tobias40


tobias40
veterán

erre vki tud vmit?

A webkeyt sikerült felraknom egy másik tabra,jól is működik de amikor opera mini böngészőben keresgéltem a tab-on,1-2 perc múlva kifagyott az opera mini és újra be kell lépni!
Ilyenkor mi lehet a baj?
Másik böngészővel még nem néztem,nem volt rá időm..

[ Szerkesztve ]

(#62020) #79335424 válasza tobias40 (#62019) üzenetére


#79335424
törölt tag

Úgy tudom, hogy az Opera mini egy spec. eset, mert átküldi a szerverein az oldalt, mielőtt hozzád eljutna. Lehet, hogy ez kavar be a Webkey -nek. Egy másik gondolat, hogy kihagyhatod a böngészőt, mert a Webkey kliens is lehet, tehát Webkey -ből kezelheted a másik Webkey -t.

(#62021) ollie válasza contaxg (#62018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, próbáld ki mondjuk az UC browsert, legalább 2x annyi ideig lehet vele böngészni, mint Chrome-mal, amíg lemeríti az akkut.

Bár ez függ a kijelző fényerejétől is, így ha az maxon van, akkor nincs nagy különbség. Alacsony fényerőnél viszont óriási.

[ Szerkesztve ]

***

(#62022) tobias40 válasza #79335424 (#62020) üzenetére


tobias40
veterán

De pc-re honnan töltsek webkey-t?

Vagy ezt hogy értetted hogy nem kell hozzá a böngészőm,pc-re?

Mert nekem a chrome-ba kellett beírnom a tab ip-jét és úgy tudtam kapcsolódni a tabhoz.
Ami jól is működött amíg a tab-n el nem kezdtem böngészni az opera mini-vel!(érthetően írom le?) :F

(#62023) #79335424 válasza tobias40 (#62022) üzenetére


#79335424
törölt tag

Úgy értettem, hogy egy másik droidról próbáltad elérni Opera miniből. Az meg sem fordult a fejemben, hogy PC -ről, egy távoli asztali eléréssel vezérelt Tabon keresztül szeretnél böngészni. :Y Próbáld ki az Opera mini helyett vmi mással.

(#62024) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok! Hol kell kikapcsolni ezt a frissítés értesítőt?

-

(#62025) ollie válasza 7Sony7 (#62024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Desktop nézetben vannak ikonok a topiknevek mellett, azokkal lehet kapcsolgatni.

mod: ja, hogy a Chrome frissítés kijelzését... Érdekes, mert nekem soha nem ott jelezte, hanem maga a play alkalmazás írta ki az értesítéseknél.

[ Szerkesztve ]

***

(#62026) fecus


fecus
őstag

Android Calendar használatában kérek segítséget:
Ha felveszek egy találkozót és teszek hozzá egy csatolt képet pl. az otthoni gépen, akkor a céges gépen nem engedi megnyitni a képet és vica-verza. A telefonomon a naptár nézetben egyáltalán nem jelzi a csatolmányt. Mindenhol automatikusan fel vagyok jelentkezve.

Lehetne valahogy, hogy mindenhol használhassam a csatolt képet? Valami beállítás?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#62027) nyuszi123456 válasza #79335424 (#61981) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Ha a jövőhetire is érvényes, akkor lécci.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#62028) Tosee


Tosee
őstag

Üdv Hölgyek / Urak! :)

UC browserrel kapcsolatban lenne pár kérdésem azoktól akik ezt használják!
Szóval az egyik, hogy van-e kilépés gomb, illetve kilépésnél megkérdezi, hogy szeretném e törölni az előzményeket illetve a gyorsítótárat?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#62029) ollie válasza Tosee (#62028) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha az exit gombbal lépsz ki, bezár mindent. Ha a telefon vissza gombjával lépsz ki (pl akkor, amikor üres oldalon vagy), akkor megkérdezi, hogy töröljön-e mindent.

***

(#62030) quailstorm válasza air (#62008) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem sose sikerült. Nem jön fel a bejelentkező ablak, ahova a felhasználó nevemet és jelszavamat kéne írni.

(#62031) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!
A szolgáltató neve eltüntethető az értesítési sávról?
4.4.2, root van.

#?*@&!

(#62032) punky10


punky10
addikt

Tud valaki olyan alkalmazást, amelyik meg tudja változtatni egy fizikai gomb funkcióját?A telefonomon van egy SOS-gomb, és szeretnék egy számomra hasznosabb funkciót hozzárendelni.MTK chip,Root és Xposed van.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#62033) air válasza quailstorm (#62030) üzenetére


air
nagyúr

Authost nem próbáltam. A sima megy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62034) Bozek válasza punky10 (#62032) üzenetére


Bozek
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#62035) Cannabis7 válasza contaxg (#62018) üzenetére


Cannabis7
senior tag

spider nem sokat számít, z10 vs iphone 5 sunsider alapján az i5 2x olyan gyors, a gyakorlatban mégis lassabb a böngészés

(#62036) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan tudom előbányászni, elindítani azokat a gyári szoftvereket, amiknek nincsenek kint az ikonjai az "Alkalmazások" menüben? :U Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#62037) xSide válasza Andrewstarr (#62036) üzenetére


xSide
őstag

Launcher rosszul van beállíva.

(#62038) Andrewstarr válasza xSide (#62037) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Kicsit bővebben kifejtenéd lécci, hogy hol és hogyan? :R Android 4.4.2 van. Köszi! :R

(#62039) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Tudnátok mondani valami alkalmazást amivel tar.kiterjesztésű fájlt lehet telepíteni? Valami olyasmit mint a mobile odin, az odin is jó lenne csak főzött rommal nem enged flashelni. Köszi előre is.

(#62040) xSide válasza Andrewstarr (#62038) üzenetére


xSide
őstag

Nem tudom mit állítottál el benne, miket rejtettél el, nem tudom milyen sorrend szerint vannak benne, nem tudom a launcher nevét, sem azt milyen telón.
Nézd meg, ettől többet nem lehet így segíteni.

(#62041) Andrewstarr válasza xSide (#62040) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Semmit nem állítottam még, Samsung S3 Neo, gyári launcher, érdekes, hogy még a számológép ikonja sem volt kint.

[ Szerkesztve ]

(#62042) dongasre


dongasre
tag

Telepítettem a Wakelock detector és kiírta hogy Kitkat-en root jogot kér... Na már most van hasonló program ami ezt tudja,és működik KK-en root jog nélkül ?

SM s21+

(#62043) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy vannak-e olyan app-ok amivel a felvett videót lehet telefonon kicsit megszerkeszteni? Igazából csak a színeken szeretnék korrigálni, kontrasztot hasonlókat.

Köszönöm!

(#62044) xSide válasza Andrewstarr (#62041) üzenetére


xSide
őstag

Pörgesd körbe párszor és nézd a különbséget, lehet ennél is van komplett nézet, telepített nézet, modul nézet.
Ezenkívül a sorrend bármilyen (utoljára telepített, ABC, használat gyakorisága stb.).
Szerintem a telód topikjában hamarabb tudnak segíteni, ha csak nem egy hasonló (Samsung) launcher-t használó segítő pont lesz itt.

Dongasre: a GSAM tud ébresztgetéseket és sok merülést befolyásoló tényező alapján stat-ot mutatni.
Root kell hozzá, mert kk-ra van egy rendszer alkalmazás kiegészítője hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#62045) Flind válasza RAYBOMB (#62006) üzenetére


Flind
senior tag

Ha van root, Xposed + Gravitybox tudja (stock lockscreenre).

Böngészőben +1 a UC Browserre, én már egy ideje a HD verziójára váltottam, az is elképesztő jó.

(#62046) ollie válasza Just_Reboot (#62039) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Androidon apk-t tudsz telepíteni.

(#62042) dongasre: KitKatnél mindenképpen root kell a wakelockok megnézéséhez, tök mindegy, hogy milyen programmal próbálod megnézni

(#62043) acsati: playen keress rá a movie editor és video editor kifejezésekre, van rengeteg.

[ Szerkesztve ]

***

(#62047) Just_Reboot válasza ollie (#62046) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Félreértettél én tar kiterjesztésű romot,kernelt szeretnék telepíteni.
Erre nem jó a Flashity?

(#62048) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Melyik a legjobb offline navigációs program ami nagyjából jól fut gyengébb telefonon, és nem szívja nagyon az akkut? OsmAnd-ot használok most, Motorola Defy-m van, elég lassúcska a program és iszonyatosan szívja az akkut, nem tudom ez az összes proginál így van e vagy csak ennél.

(#62049) catroot válasza HollyBoni (#62048) üzenetére


catroot
veterán

Sygic?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#62050) ollie válasza Just_Reboot (#62047) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Zipet szoktak flashelni. Nem tömörítetted ki a zipet? Mert nem kellene.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.