Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok!

Egy olyan megoldást keresek androidra, amivel a böngészőablak méretét csökkenteni tudnám.
A dolog miértje:
HTC One S MHL kábellel kiküldve a kép monitorra. A gyári böngésző és még sok más is azt teszi ilyenkor, hogy a 16:9-es monitorom teljes képernyőjére kitolja a böngészőablakot. Ami azt eredményezi, hogy egyrészt szükségtelenül nagyok lesznek a betűk illetve levágja a képnek az alját, amit így csak görgetéssel tudok elérni.
Ha a böngészőablak méretét 50%ra tudnám csökkenteni, akkor a betűk is még kényelmesen olvashatók lennének, de az aktuális oldalból is sokkal nagyobb rész lenne látható.

Szóval kissé furfangos a dolog, erre kellene valami használható megoldás.
Egyedül a dolphin -nál találtam ezt az 50%-os méretcsökkentés dolgot, de az meg nem tartja meg ezt a beállítást, egyszer alkalmazza de mihelyst új oldalt töltök be, kész vége.
A telefon elforgatása sem jó, az meg már túl kicsi lesz.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39002) darvinya válasza gordonfreemN (#39001) üzenetére


darvinya
titán

Opera Classic (Mobile) ott van rendes betűméret állítás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39003) gordonfreemN válasza darvinya (#39002) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Az ok, de nekem nem az a gondom. Nem csak a betumerettel van baj hanem azzal is, hogy a linkek, hirsetesek, hozzaszolasok pl ezen a forumban mind nem jelennek meg. Ha osszebb lenne huzva a bogeszo akkor tobb adat lenne lathato alapbol gorgetes nelkul.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39004) aizen92 válasza saelin (#38913) üzenetére


aizen92
addikt

nekem nepuntól szokott térdre rogyni amikor ki kell választanom egy legördülő listából valamit. már írtam is a fejlesztőknek remélhetőleg javítják.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#39005) darvinya válasza gordonfreemN (#39003) üzenetére


darvinya
titán

A betűmérettel együtt a oldalt is zsugorítja.
Amúgy alapból mindig a teljes oldalt hozza be, ha nem mobil nézetben nézem (amit szintén belehet állítani).
És a nagyításra vonatkozik elsőként a betűméretre.

Amúgy próbáld ki.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39006) saelin válasza gordonfreemN (#39001) üzenetére


saelin
veterán

Boatbrowsernél lehet állítani az oldal nagyításán. Neked a far opció sztem pont jó lenne, ilyenkor sokkal "távolabbról" látod az oldalt, több minden látszik. A betűméret is állítható.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#39007) mtcob


mtcob
senior tag

Sziasztok! :)
Valaki tudna adni egy linket ahonnan le tudom szedni ezt ? :R
Nem számít wareznak, ugyanis ingyenes, annyi a gond hogy
itthonról nem elérhető :( és bár van másik NBA Game Time app, az funkciókban és dizájnban sem ér fel ehhez, szóval ha lehet, ezt szeretném :))
Előre is köszönöm a válaszokat :R

(#39008) La Magra


La Magra
tag

Sziasztok!

Samsung Galaxy Ace (S5830i)-re szeretnék visszatenni gyári óra alkalmazást, amit emailben küldtek el nekem (ami rajta volt, azt véletlen töröltem).
A problémám, hogy a Titanium Backup másfél órája azt mutatja, hogy visszaállítja, de igazából nem történik semmi (többször újrakezdtem, telefont újraindítottam stb).
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj?

(#39009) LordRajZoL válasza La Magra (#39008) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Probáld csak a programot visszaállitani ne az adatokat
Ha tudod biráld felül az alapértelmezett telepitést /lehet sd-re volt mentve s az nem tetszik neki/

Kérd el direktbe a telepitendö apk-t s ne a titanium mentést

ES file expoler egész jól tud apk-t mentenni

Más ötletem nincs

zZz

(#39010) mtcob válasza La Magra (#39008) üzenetére


mtcob
senior tag

Nem tudom mi lehet a baj, de esetleg megpróbálhatod hogy root explorerben a /system/app mappába bemásolod az .apk fájlt, hosszan nyomva tart majd a permission-nél így megadod neki az engedélyeket...ha kész akkor reboot ;)
És így nem kell szenvedni a TB vel....:)

(#39011) icecave Én nem próbáltam egy ideje, de utolsó emlékeim szerint elég instabil és lassú volt, főleg videók megnyitásánál...aztán lehet most már jó....:)
Adok neki egy esélyt, de attól még továbbra is várom az ötleteket, az új valahogy jobban tetszik :B
Egyébként mi értelme egy ilyen régió korlátozásnak egy free appnál :F Nem csak ott nézik az NBA-t....
Már az is eszembe jutott hogy kéne találni egy kint élő fórumtársat, aki leszedi, majd az apk-t lementi és elküldi :)
Valaki tud esetleg valakit aki kint él és segítene ebben? :R

[ Szerkesztve ]

(#39011) icecave válasza mtcob (#39007) üzenetére


icecave
nagyúr

Pedig én használom a nálunk is elérhetőt és szerintem egész pofás: [link] (visszaraktam november 25-re, nehogy spoilerezzek :D)
Attól még engem is érdekel a megoldás a kérdésedre, mert ha ki tudom próbálni azt, lehet az még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#39012) siofok válasza Jacak (#38987) üzenetére


siofok
őstag

csak most ahogy nézem,ennél a holo lockernél csak a fizetősnél lehet ikonokat kirakni a lockscreenre? :F

OnePlus nord 2t

(#39013) siofok válasza siofok (#39012) üzenetére


siofok
őstag

akkor válaszolok,igen. :DD
viszont feloldó hangot nem lehet beállítani,mert már csak azt kéne,és első osztályú az árú

OnePlus nord 2t

(#39014) gordonfreemN válasza saelin (#39006) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nézzétek meg a monitorotokon, hogy hogyan tölti ki a fórum a képernyőt.
És most a telefonotokon is.
Na én a telefonon is szeretném úgy látni, mint a monitoron. Mert akkor lesz olyan a kép kiküldve monitorra, mintha normál böngészőt használnék.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39015) darvinya válasza gordonfreemN (#39014) üzenetére


darvinya
titán

Igaz nem nekem írtál, de ez az Opera Classic(Mobile).

Erről írtam választ.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39016) jonnyjoker01 válasza thiclyoon (#38944) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Zarido : camera fv5

Üdv. Johnny

(#39017) mimey


mimey
tag

Sziasztok!
A YouTube app mindig csak a lejátszási listák utolsó videóját hajlandó lejátszani, hiába koppintok másra. Nálatok is ez jelentkezik a frissítés után? Sajnos nincs előző mentésem az appról. Próbáltam kényszerített leállítás után az adatok törlését, de ugyanaz a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#39018) student


student
őstag

ha nyomok egy factory resetet

akkor a telepitett appok és beállításaik és teló beállításai megmaradnak?

(#39019) Melack válasza student (#39018) üzenetére


Melack
veterán

Akkor egy "szűz" telót fogsz visszakapni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39020) petipetya válasza mimey (#39017) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam a telefonon a lejátszási listát az első (=legrégebbi) videó helyett az utolsóval (=legfrissebb) kezdi, és simán lehet lapozni köztük, tehát minden rendben van vele. YouTube verzió: 5.3.24

A gépen pont fordított sorrendben játssza le a videókat ugyanabban a listában, vagyis a legrégebbivel kezdi. Ez elég idegesítő, mert evidens, hogy a legfrisebb zenét akarom majd újra meghallgatni. Remélem, hogy ott is módosítják majd ezt.

"nincs rá lezsóidő"

(#39021) La Magra válasza mtcob (#39010) üzenetére


La Magra
tag

Ezer hálám, ezzel a módszerrel sikerült! :R Volt apk-m korábban is, de azt nem engedte telepíteni, ezért próbálkoztam a Titanium Backup-os mókával, de ezzel az útmutatóval anélkül is megoldódott, úgyhogy köszi még egyszer!

Más:
Azt tudja esetleg valaki, hogy miért írja ki a Sony Ericsson Xperia Ray stock ICS-ének alapértelmezett email kliense gmail-nél, hogy sikertelen bejelentkezés? (Frissítettem a fiók adatait, ahogy kérte, de semmi.)
Két fiókot használok a programmal (gmail és yahoo), utóbbinak semmi baja, előbbit viszont néhány napja nem tudom működésre bírni (előtte hónapokig jól működött).
Kipróbáltam más email klienst és azzal megy, de maradnék a gyárinál, ha van valami megoldás a problémára...

(#39022) mimey válasza petipetya (#39020) üzenetére


mimey
tag

Köszönöm, hogy megnézted. Engem is idegesít, hogy folyton a lista végére kell görgetni, és közben várni, míg betölti azt.

Közben minipc-n is frissítettem a YouTube-ot, ugyanaz történt. De itt volt mentésem, és egy régebbit visszaállítva jól működik a lejátszási lista. Gondolom a következő frissítéssel javítják.

(#39023) petipetya válasza La Magra (#39021) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gépen be tudsz lépni abba az email fiókba?

"nincs rá lezsóidő"

(#39024) La Magra válasza petipetya (#39023) üzenetére


La Magra
tag

Igen, gépen is, meg másik email klienssel telefonon is, csak a gyári app esetében van ez a probléma pár napja... Viszont ugyanezzel a gyári app-al másik (yahoo-s) fiókot simán kezelek a mai napig. :F

(#39025) petipetya válasza mimey (#39022) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hoppá. Az egy dolog, hogy nekem így logikus, ám az "összes lejátszása" gombra nyomva tényleg csak egy videót játszik le, ha nem nyúlok hozzá a telefonhoz. Ez így tényleg nem jó.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#39026) laabom


laabom
tag

Sziasztok ! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Samsung galaxy S3-ra melyik a legjobb és leghatékonyabb navigáció ami gyakran frissül is. Olaszországi utazáshoz kéne főként.
Előre is köszönöm

(#39027) #79335424 válasza petipetya (#39025) üzenetére


#79335424
törölt tag

Telón is van Youtube? Ott nem a TubeMate -et kell hassználni? :)

(#39028) gordonfreemN válasza darvinya (#39015) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Persze, természetes, hogy a témában te is jelen voltál, külön nem jelöltelek meg, de az neked is ment. Csak az utolsó hsz-re válaszoltam.
Amit mutatsz az már hasonlít, de mindezt fektetett módban kellene elérni, mert nekem úgy nem sikerül.
Ugyebár a kiküldött kép leginkább fektetett módban szeretne futni, igaz ezt elfelejtettem mondani

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39029) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#39028) üzenetére


gordonfreemN
addikt

A kettő közti különbség észrevehető.
A mobilos kép alja az alaplapok chipsetek memóriák fórumtéma, a PC-s-nél nyomtatók scannerek faxok. Mindkettőnél a fektetett 16:9-es arány látható.

Nos a lényeg számomra annyi lenne, hogy a mobilos böngésző a lehető legjobban hasonlítson a PC-sre.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39030) #79335424 válasza gordonfreemN (#39014) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most nincsenek a közelemben az ehhez szükséges eszközök, de nem emlékszem ilyen anomáliákra. Dolphin -t használok, S2 -n. Ugyanúgy 16:9 a teló is, a monitor is, mint nálad. Az tény, hogy más beállítást kell használni. Próbálkoztál olyan állítgatással, hogy kitöltse / ne töltse ki a képet és ezzel párhuzamosan a nagyítási % -ot? Ha ez működik, akkor Titanium Backup pro -ban lehet külön adatprofilt létrehozni a különböző beállításokhoz.

(#39031) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan progit amivel meglehet változtatni a bejövő hívás felületét? Most Ilyen és nem tetszik hogy a képernyő kétharmada egy feketeség a kép csak egyharmad kb.. fullscreen caller ID progikat ismerem, valami más kéne ami pofásan néz ki

[ Szerkesztve ]

(#39032) gordonfreemN válasza #79335424 (#39030) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Igen, próbálkoztam, nem igazán volt sikeres, írtam is feljebb.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39033) #79335424 válasza gordonfreemN (#39032) üzenetére


#79335424
törölt tag

Attól tartok, hogy a tökéletességhez a DPI -be is bele kell nyúlni. Majd ráfigyelek a lehetőségekre, csak előbb le kell szaladnom egy rakománnyal Temesvárra.

(#39034) darvinya válasza gordonfreemN (#39029) üzenetére


darvinya
titán

Akkor gondolom ilyenre gondolsz, de ez csak fullHD-s mobilon van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39035) gordonfreemN válasza darvinya (#39034) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Somatom: előre is köszi!

darvinya: igen, az eltérés a felbontásbeli különbségből fakad. De a telefont nem lehetne rávenni, hogy a kéet ne fullHD-ban tolja ki?
Vagy amin lovagolok, hogy valahogy a képet összetolni a telefonon. Talán valami hasonló jutott eszébe Somatom-nak.
Mi történik akkor, ha nme fullHD-s monitorra, kötöm?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39036) #79335424 válasza gordonfreemN (#39035) üzenetére


#79335424
törölt tag

Épp az a gond, hogy nem full-HD -ban nyomja ki. Az csak média esetén működik, a képernyőt a teló eredeti felbontásában tolja ki. Az eredmény olyan, mint amikor átállítod a Win -ben a felbontást és a fullHD monitoron 1280x720 -at használsz. A telón ezt denzitással (DPI a build.prop -ban) lehet kompenzálni, csakhogy ez az egész rendszert érinti, és reboot kell hozzá. Elvileg Xposed -hez van olyan modul, amivel nem csak rendszer szinten lehet változtatni a denzitást. Onnan gondolom ezeket, hogy a miniPC -khez van 720p -s és 1080p -s kernel. Az 1080 -asnál 160 -ról 240 -re kell állítani a DPI -t, hogy úgy jelenjen meg a rendszer, mint 720p -nél.

[ Szerkesztve ]

(#39037) #79335424 válasza gordonfreemN (#39035) üzenetére


#79335424
törölt tag

Épp az a gond, hogy nem full-HD -ban nyomja ki. Az csak média esetén működik, a képernyőt a teó eredeti felbontásában tolja ki. Az eredmény olyan, mint amikor átállítod a Win -ben a felbontást és a fullHD monitoron 1280x720 -at használsz. A telón ezt denzitással (DPI a build.prop -ban) lehet kompenzálni, csakhogy ez az egész rendszert érinti, és reboot kell hozzá. Elvileg Xposed -hez van olyan modul, amivel nem csak rendszer szinten lehet változtatni a denzitást. Onnan gondolom ezeket, hogy a miniPC -khez van 720p -s és 1080p -s kernel. Az 1080 -asnál 160 -ról 240 -re kell állítani a DPI -t, hogy úgy jelenjen meg a rendszer, mint 720p -nél.

(#39038) darvinya válasza gordonfreemN (#39035) üzenetére


darvinya
titán

HTC OneS nem fullHD ezért nem tudja úgy megjeleníteni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39039) Jacak válasza siofok (#39013) üzenetére


Jacak
senior tag

Azt hiszem,talán igen,nekem műxik minden funkció...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#39040) gordonfreemN válasza #79335424 (#39037) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nagyjából tiszta az elméleti rész most már, vagyis eddig is volt bennem valami hasonló, de nem tudtam volna így megfogalmazni. Köszönöm.
A baj ott kezdődik, hogy a rendszerbuzerálásban nem vagyok otthon, alapok vannak, de pl az xplosed-et nem ismerem. Ha esetleg rápróbálnál erre a dologra, megírnád nekem a tapasztalataid kérlek?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39041) S e t h válasza fdisk (#38997) üzenetére


S e t h
nagyúr

Parancsolj.
MyScript Stylus (Beta)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#39042) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
htc Desire X telefonom van, melyre megvásároltam a WidgetLocker programot mely tökéletesen működik is. Viszont akadt egy kis problémám a gyári lock programmal. Bizonyos esetben, mikor feloldanám a WidgetLockerrel a készüléket van, hogy utána a gyári is felugrik. Általában valamilyen esemény, hívás után de van, hogy random.

A telefon gyári TaskManagerével és ManageApp programjával letiltottam, ami csökkentette a félbúkanásat de nem szüntette meg véglegesen.

Arra keresnék valamilyen megoldást (root nélkül) ami teljesen befagyasztaná esetleg letörölné a gyári htc Lock Screen-t.

Előre is köszönöm szépen!

(#39043) ryori


ryori
senior tag

Tanítható távirányító app ( hogy mindent tudjak telorol irányítani) van e? Note3 infrás.
Motorola settopboxhoz kellene amúgy. Samsung tv-t már tudom.

[ Szerkesztve ]

(#39044) Medve81 válasza LordRajZoL (#38973) üzenetére


Medve81
tag

Jorte Calendar volt a ludas. 3-4 óra alatt ca. 600.000-szer ébresztette a telót, míg a 2. Tweeter alkalmazás 125-ször.
Ideiglenesen töröltem az appot és írtam a fejlesztőknek a hibáról, remélem javítják, mivel kedvelem a naptárjukat.

(#39045) #79335424 válasza #79335424 (#39037) üzenetére


#79335424
törölt tag

Már megint ez a kib...tt duplázás. :W Megfigyelem, hogy csak telóról csinálja, miniPC -ről nem. DE MÉÉÉRRRT??!!

(#39046) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok..

A Christmas Songs & Ringtones szerintetek hol tárolhatja a hangocskákat ? Átküldeném párom Sony Ericsson Aino nem droidos telójára, csak tudnám, hol vannak ezek a fájrendszerben.

ötlet ? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#39047) handrash válasza ryori (#39043) üzenetére


handrash
őstag

Én ezt használom.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#39048) air válasza MrCsiT (#39046) üzenetére


air
nagyúr

Gyanítom valahol elrejtve, kódolva, titkosítva. Az ilyen appokból ritkán lehet kiszedni az anyagot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39049) MrCsiT válasza air (#39048) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem hangzik jól.. :O ..akkor, hogyan teszem fel a szép kis csörgéseket nem-droidos telóra ? :U

más:
Azt hogyan tudom megnézni, hogy.. uh.. mit akartam kérdezni .. :))

..Arcade Pinball -hoz lehet valahonnan ingyenesen letölteni tábla-pakkot ? Azt látom, hogy az alkalmazáson belül van try lehetőség, az jó is, csak ezeket mindet egyesével letöltögetni..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#39050) punky10 válasza Regirck (#39042) üzenetére


punky10
addikt

Én nem használok külső alkalmazást erre,a gyári beállításoknál,a biztonság menüben ki kapcsolom a billentyüzárat,és kész.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.