Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Bozek válasza EmberXY (#19998) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#20002) psg5


psg5
veterán

Az miért, hogy a külső microsd még van majd 2 gb hely, de mégis a belsőre telepítget a droid és már ki is írta hogy nincs elég hely, miért nem rakja a mc-re? Be kell ezt állítani valahol?

F.K.T.

(#20003) S e t h válasza EmberXY (#19998) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha élményre is vágysz, akkor nem egyben keresed, mivel egyben még nem találkoztam olyan alkalmazással, amely elfogadható élményt is nyújtott volna.
Pdf-re nálam abszolút a Repligo a legjobb, vagy az ezPdf reader, minden másra pedig a cool reader.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20004) attiati


attiati
veterán

Ellopták a telefonomat, amin szinkronizálva volt egy gmail fiókom.

1. Ez a szinkronizálás a SIM kártyához kötődik, vagy a telefonhoz? Magyarul ha beletesz egy másik SIM-et, akkor is tudja olvasni a leveleimet?
2. Ha megváltoztatom a jelszavamat, akkor gondolom már nem fér hozzá a gmail fiókhoz.

3. Van bármi módszer, hogy hogyan tudnám bemérni a telefon helyét, ha használják?
Mondjuk ha az e-mail szinkronizálás továbbra is megy, azzal nem lehet valahogy bemérni?

(#20005) petipetya válasza attiati (#20004) üzenetére


petipetya
nagyúr

A sim kártya nélkül is látják a leveleidet, mivel csak net kapcsolat kell hozzá. Érdemes azonnal jelszót váltanod!

"nincs rá lezsóidő"

(#20006) S e t h válasza air (#19841) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kipróbáltam és csak lesek ki a fejemből.
Tegnap kipróbáltam , most egy nap elteltével meg is vettem, ezáltal is támogatva fejlesztőt, aki foglalkozik a termékével, másrészt pluszt is kaptam a pro verzió mellé, bár igyekszem majd ezt a verziót is kiismerni.
Ha három szóval jellemezhetném:
gyorsaság,egyszerűség,praktikum.
Ez a böngésző annyira egyszerű, hogy rajzolni sem lehetne egyszerűbbet és mivel le van csupaszítva, eszméletlen gyors, ráadásul tényleg nem zabálja az aksit, én meg is szabadultam az opera minitől és operától, pedig sokáig voltunk társak, köszönöm, hogy javasoltad!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20007) xSide válasza attiati (#20004) üzenetére


xSide
őstag

Gondolom egy gyári visszaállítás eszközölve lett rajta, így az email címed sem érhető el benne.
Esetleg, ha nem történt visszaállítás, a térképed aktív volt, jelenleg is használatban van, van net rajta (wifi) [ITT] megnézheted a helyelőzményeket...

(#20008) air válasza S e t h (#20006) üzenetére


air
nagyúr

Nincs mit. Én is itt a fórumon találkoztam először a nevével, és azóta nem is használok mást.
Örülök, hogy nem csalódtál. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20009) EmberXY válasza Tyer (#19999) üzenetére


EmberXY
addikt

+Bozek; +S e t h:
Végül az Aldiko-nál maradtam, de valahogy a pdf-eket nem kezeli kényelmesen, alig van beállítási lehetőség, viszont az epub nevű formátumot nagyon szépen testre lehet szabni, kényelmesen olvasható, rendesen tördeli.
De mivel az olvasmányok szinte mind pdf-ben vannak, erre kellett valami megoldást találni hirtelen, egy epubator nevű progival átkonvertáltam őket epub-ba, így már "használhatók".
Köszönöm az ajánlásokat.
:R

Up the Irons!

(#20010) vgyuri válasza psg5 (#20002) üzenetére


vgyuri
őstag

Automatikusan nem jó minden programot átrakni, pl. a widget-ek nem szeretik, és a billentyűzet appot se rakd át. Általában azt érdemes átrakni, ami sok helyet foglal és ritkán használod.

Rakd fel a link2sd-t, rendezd méret szerint csökkenőbe, és kötegelve átrakja sd-re amiket kijelölsz.

Olvasásra Cool Reader-t használok, van nappali és éjszakai módja, teljes képernyőn cím, akku százalék, oldalszám, idő van nálam kirakva.

[ Szerkesztve ]

(#20011) attiati válasza xSide (#20007) üzenetére


attiati
veterán

Nem volt bekapcsolva ez a helyelőzmény :( De most bekapcsoltam.

Menet közben már jelszót változtattam a gmail fiókon. Ha most visszaváltoztatom az eredetire, akkor automatikusan újra szinkronizálja magát a telefonra, vagy azt már cseszhetem?
Mert akkor így talán be tudnám lőni a koordinátáit.

Hátha nem ért a telefonhoz annyira, aki megtalálta.

(#20012) vgyuri válasza psg5 (#20002) üzenetére


vgyuri
őstag

Most látom, hogy más a megoldás: beállítások, alkalmazások, preferált telepítési helyet állítsd át külső sd-re.

(#20013) cselt


cselt
senior tag

Nem értem ezt az új swype-ot, megvettem, mert nagyon szerettem a beta verziót gondoltam csak jobb lesz, de ebben nem találom azt az állítási lehetőséget, hogy gomblenyomáskor rezegjen. Remélem a későbbiekben ez visszakerül bele, mert nekem nagyon hiányzik.

(#20014) bacus válasza attiati (#20011) üzenetére


bacus
őstag

ha samsung volt és volt samsung fiókod, és hagytad is hogy fusson a daemonja :), akkor a samsungnak is van oldala ahol lekérheted a telefonod helyét, ill. képernyőzárat megváltoztathatod, stb.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#20015) Tyer


Tyer
őstag

Olyan bill kéne nekem, amin az 2-esen van az abc, 3mason a def, stb...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20016) DS39 válasza Tyer (#20015) üzenetére


DS39
nagyúr

a TouchPal-ban van ilyen.

(#20017) Tyer válasza DS39 (#20016) üzenetére


Tyer
őstag

Köszi!
Én a super Keyboard-ot találtam, abbna tuti van. Valaki ismeri?
Mondjuk Ez se leet rossz, ha okosan tanul.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20018) S e t h válasza Tyer (#20017) üzenetére


S e t h
nagyúr

Remélem a hozzászólásodat nem ezzel írtad, mert igen rossz reklám lenne neki, sőt, még szerkesztetted is. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20019) Tyer válasza S e t h (#20018) üzenetére


Tyer
őstag

Nem, azt angol qwerty-n irom:)
Én az msn, és egyéb chatek számlájára irhato:D
Kurva gyorsan gépelek, de rohadt hibásan:D Tényleg meg kéne tanulnom gépirni...

Mellesleg, én lesz@rom. Aki nem kötözködni akar, ugy is el tudja olvasni. Kimutatták, hogy ugyis csak a szavak kinézete alapján olvasunk, nem minden betűt olvasunk el.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20020) aicon válasza Tyer (#20019) üzenetére


aicon
senior tag

Az utolsó mondatod igaz, viszont a helyesírás már egy minősítés az írójáról.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#20021) batai15 válasza Tyer (#20019) üzenetére


batai15
félisten

Belém is mindíg belém kötöttek e miatt. Valami jó ingyenes office progi nincs ?

(#20022) EmberXY válasza attiati (#20011) üzenetére


EmberXY
addikt

Gmail fiók jelszóváltáskor csak olyan jelszót enged, ami még nem volt, egyetlen előzőre sem lehet már módosítani, legalábbis pár hónapja már ez a funkció él, tudtommal nem változtattak rajta...
Rendőrségen gondolom bejelentetted, esetleg bemérni nem tudják Gps vagy gsm jel alapján? Szolgáltatónál is érdemes érdeklődni.
De itt a téma sajnos erősen off...

Up the Irons!

(#20023) Def26 válasza batai15 (#20021) üzenetére


Def26
félisten

Tudtok mondani olyan Magyar alkalmazást amivel a friss híreket ki tudom rakni widgetként?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20024) vadászcsiga válasza Tyer (#20019) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát, melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam cska a szót eszgébéen.

Hozzátenném hogy aki igy megtanul írni az akár helyesen is írhatna már az sem munkasabb, sőt :)

ez utóbbi nem neked szólt csak általánosságban írtam

[ Szerkesztve ]

(#20025) batai15 válasza Def26 (#20023) üzenetére


batai15
félisten

Pulse?
Csigusz , eltudtam olvasni. :-) mi annak az unity egines bencmarknak a neve?

[ Szerkesztve ]

(#20026) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
az előfordulhat, hogy azért nem fogadja el a google wallet a bankkártyam mert nincs rajta pénz?

(#20027) Roxkex válasza pepe091 (#19991) üzenetére


Roxkex
senior tag

Tegnap pepe091 ezt a progit javasolta -> LBE Privacy Guard <- arra hogy ha le akarunk tiltani pár dolgot a netről (akár mindent kivéve a böngészőt) akkor ez esetben már tudok 0.faceezni (t-mobile természetesen) úgy hogy nem eszik pénzt ? És hogyan lehet vele úgy letiltani hogy csak a mobilnetről tiltsa le (ha lehet ilyet!)?

Fontos lenne elvtársak :D

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#20028) psg5 válasza vgyuri (#20012) üzenetére


psg5
veterán

Köszi, állítom.

F.K.T.

(#20029) Polemius


Polemius
aktív tag

Biztosan van megoldás, csak nem tudom mit kellene keresnem: :)

Azt szeretném megoldani, hogy ha nyitott (/idegen, szóval nem biztonságos) wifin keresztül netezek, akkor ezt a saját otthoni hálózatomra tudjam átterelni.
Szóval az otthoni gépem használjam proxyként, biztonságos csatornán keresztül.

Mindezt lehetőleg egyetlen progival, és ha nem muszáj, root nélkül. (odáig már eljutottam, hogy valami proxy+csatlakozás külön talán megoldható lenne).

Ami eddig van hozzá, kiszolgáló részen: non-stop gép (win), SSH szerver, Hamachi (bár ehhez eddig nem találtam androidos verziót :( ).

[ Szerkesztve ]

(#20030) Roxkex


Roxkex
senior tag

LBE Privacy Guard a nevű progit felraktam csak mindig rebootol tölle a telefon(SGSA 4.1.2 szerb rom + root + kernel csere cocore 4.2) ! Tudom a Permission Manager -> Positioning le tudom tiltani , de nem tudok oda eljutni mert rebootol :'( Már kicsit kezdem unni :D (CWM-el vissza tudok állni de nekem KELL ez a progi)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#20031) Tyer válasza vadászcsiga (#20024) üzenetére


Tyer
őstag

Én is erröl beszéltem.
Amugy annyi, hogy egy-két hibát elküövetek, nem fogok visszamenni javitgatni...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20032) Bozek válasza Def26 (#20023) üzenetére


Bozek
nagyúr

gReader például. Azért is ezt mondom, mert ebben megoldható normálisan, hogy a cikkeket le is tudod mondjuk WiFi-n keresztül tölteni, így nem kell adatforgalom utána már hozzá. De persze lehet szinkronizálni megadott időközönként és úgy beállítani, hogy csak akkor töltse le a teljes cikket, ha épp WiFi-n lógsz.

(#20033) attiati válasza EmberXY (#20022) üzenetére


attiati
veterán

hol folytassam akkor a témát?

Nem jelentettem be a rendőrségen, mit érnék el vele?
Szolgáltatónál voltam SIM kártya cserére, és kértem egy híváslista részletezőt. De nem tudnak tenni semmit.

(#20034) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Nem tudok olyan programról, hogy telefon segítségével neten keresztül egy másik telefont irányítsak?
hasonlóan mint pl logmein vagy teamviewer, csak telefonnal telefont.

(#20035) TRob1 válasza attiati (#20033) üzenetére


TRob1
veterán

"Nem jelentettem be a rendőrségen, mit érnék el vele?"

Esetleg azt hogy megtalálják? :F Mert biza néha-néha előfordul.

¤ R'n'R ¤

(#20036) attiati válasza TRob1 (#20035) üzenetére


attiati
veterán

Hogy a rendőrség felkutatja, vagy hogy valaki megtalálta és leadja?
(Benne vannak a telefonszámaim, híváslistából is látható, hogy kivel beszélek gyakran, simán fel tudott volna hívni valakit, ha akar.)

(#20037) pepe091 válasza zenwalk (#20026) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nagy valószínűséggel igen. Az első vásárláskor eleve megterheli plusz 1 dollárral, hogy leellenőrizze a terhelhetőségét.

(#20027) Roxkex

Ha nem jött be az LBE Privacy, akkor próbáld meg a DroidWall-t. Az hátha jó lesz.

(#20038) Roxkex válasza pepe091 (#20037) üzenetére


Roxkex
senior tag

Kösszentyűűű :D

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#20039) attiati


attiati
veterán

ON

Avast Mobile Security-t hogy kell használni lopás esetén? Mert az fel volt telepítve a telefonra

• Anti-Theft (hidden component): Gives you remote control via SMS or Web (cell phone tracking, activate siren, memory wipe, etc.).

(#20040) vadászcsiga válasza Tyer (#20031) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tudom csak belinkeltem a példa mondatot. A javítás meg ahogy érzed...

(#20041) TRob1 válasza attiati (#20036) üzenetére


TRob1
veterán

Akármelyik.
Akár le is merülhetett mire vki megtalálta, és mondjuk bevitte a rendőrségre. Vagy ha kicsit nagyobb értékű, a rendőrség is keresi. Szolgáltatótól lekérik imei alapján hol használják, kit hívnak... folyamat ellenőrzik eleve a telefonkereskedőket is, azok is adnak néha-néha tippeket ha pl. rájuk akarták sózni de nem veszik át (mert biza ilyen is van) De te tudod hogy megér e neked egy ingyenes próbát a dolog vagy sem. Nem erőszak a disznótor.

¤ R'n'R ¤

(#20042) pepe091 válasza attiati (#20039) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Itt alul van hogy weben lehet elvileg megnézni - vagy valamit csinálni, nem tudom, be kell lépni - vagy SMS-t lehet rá küldeni. Olvasd el őket.

(#20044) attiati válasza TRob1 (#20041) üzenetére


attiati
veterán

köszi a tippeket! és mindenkinek köszi :R

(#20045) gery2123


gery2123
őstag

Van aki használja a hivatalos twitter klienst? Elég jól sikerült a frissítés véleményem szerint, de nekem nem jön értesítés. Se notifications se hang semmi. Be vn állítva hogy szóljon ha jön tweet,mentions.... de kuka szegény. Valakinek valami hasonló?

-- PSN_ID: GerY2123

(#20046) Silverr válasza gery2123 (#20045) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nekem sem jön soha értesités egyedül csak a privát üzenetnél.

(#20047) wardemi


wardemi
senior tag

Van valakinek tapasztalata a Neutron lejátszóval? Power Amp-hoz képest esetleg. Engem csak a hangzás érdekel, hogy hogy néz ki pont le ... úgy is hallgatom :). Köszi az infókat.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#20048) gery2123 válasza Silverr (#20046) üzenetére


gery2123
őstag

Na most nézem hogy a beállításoknál, hiába pipálom be hogy tweet.... értesítés jöjjön, ha visszamegyek, kiírja hogy értesítés frissítése,és hibaüzenet,hogy nem lehet frissíteni az értesítési rendszert. Akkor így marad aTweetLine de ez meg duplázza a tweet-eket. Ha akcióba lesz a Falcon akkor megveszem azt.

-- PSN_ID: GerY2123

(#20049) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Van olyan alkalmazás amit összekötök a G driveval akkor tudom nézegetni a képeket? Szinte ami egy Viewer.

(#20050) ronaldu98


ronaldu98
tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem ugyanis feltettem egy Ics romot a telefonomra viszont most látom hogy a gyári üzenetek appnak nincs widget-je ez eddig az összes romban volt amit próbáltam és nem tudom mi tévő legyek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.