Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142001) Somatom válasza fecus (#141998) üzenetére


Somatom
veterán

Igen. Itt vannak a Jazz24 stream linkjei. Próbaképpen hozzáadtam egyet és csont nélkül müxik.

Szerk.: Lekéstem. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142002) Luissimo válasza fecus (#141998) üzenetére


Luissimo
veterán

Már 2szer adtam linket a droidra, próbáltad már?

persze itt egy ujabb, a közös barátunktól a googletól tudom a "postacímüket", linkeld be egy böngészőbe pl.
[link]

De a Daily Tunesban az egyesült államok zászlaja alatt megtalálod az adót , töltsd le a guglipléből az alkalmazást.asszem 256 kilos streaminget használ, tehát nem lesz kevés az adatforgalom, ezért cserébe viszonylag jó minőségben szól. (jazz24 KNKX 88,5 HD2 Tacoma)

(#142003) fecus válasza Somatom (#142001) üzenetére


fecus
őstag

Köszi mindkettőtöknek! :R
Töltöm lefelé.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#142004) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#141994) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah , már több mint 30 gigát generált és még mindig csinál "valamit". :W

kép link

Kilőttem végül, nem értem én ezt , hogy mit csinál ... :U

Van valami hasonló működik szinkronizáló app ami a Drive-ba is tud szinkronizálni helyi mappát? Persze a törléseket is bele értve.

[ Szerkesztve ]

(#142005) Viktor0610 válasza WhiteWalker (#142004) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez engem is érdekel, mert az első szinkron nálam is nehezen megy, de a későbbi szinkronizációk már rendben mennek.

Samsung Galaxy A54

(#142006) beers válasza Luissimo (#141993) üzenetére


beers
addikt

Egy jó EQ kellene bele és még is venném!

M&N

(#142007) Somatom


Somatom
veterán

Hogy lehet a Telenor Wallet -ben bankkártyát váltani? Az Erste mellé, hozzáadtam a Revolut virtuális kártyámat, de nem tudom rávenni az alkalmazást, hogy azt használja. Látom mindkét kártyát, de bármit variálok, az Erste kártyáról von. Mit csinálok rosszul?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142008) Viktor0610 válasza Somatom (#142007) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, az kell legyen a kijelzőn. Jobbra-balra húzással tudsz váltani közöttük.

Samsung Galaxy A54

(#142009) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem tudja valaki, Androidon hol a Messenger cache? Le akarok menteni egy videót üzenetből, de weben nem látom, adatok letöltésével nem jön be, csak telón látszik, de nem engedi menteni azt az egyet. Offline is megnézhető, tehát van helyi példánya.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#142010) crok válasza Dilikutya (#142009) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem:
/data/user/0/com.facebook.orca-(azonosító)/cache

Mentett file-okat alapból meg ide teszi:
[belső memória]/movies/messenger/

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142011) WhiteWalker válasza Dilikutya (#142009) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mondok egy egyszerűbbet!
Akivel beszéltél , ott belépsz a beszélgetésbe , majd jobb felső sarokba van egy "i" betű , odaböksz , legörgeted és látod az illetővel a küldött (megosztott) fájlokat , képek , videó , stb...
Ott megtalálod a videót és le tudod tölteni ( bal alsó sarok / továbbiak/ mentés) ha megnyitod.

[ Szerkesztve ]

(#142012) Somatom válasza Viktor0610 (#142008) üzenetére


Somatom
veterán

Ez megvolt. Elhúztam, a Revolut volt fókuszban, mégis az Erste küldött SMS -t a sikeres fizetésről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142013) cappa72 válasza Somatom (#142012) üzenetére


cappa72
nagyúr

Revolt-ot olvastam... bocsi...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#142014) Dilikutya válasza crok (#142010) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez a /data/user/0/ nálam üres, csak a Samsungnak (Samsung telefon) van ott egy ma

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#142015) Dilikutya válasza WhiteWalker (#142011) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ahogy írtam is, ezt az egyet nem engedi a Messenger menteni, többit igen. De nem látom a webes felületen, és az i-nél sem, csak a beszélgetésben. Onnan el tudom indítani offline is, tehát valahova lementette első megnézéskor a Messenger.
Szóval nem hülye vagyok videót lementeni, hanem egy konkrét van, amit a Messenger nem enged.
És még egy screencapture sem jó, mert a belső hangot azok nem rögzítik.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#142016) crok válasza Dilikutya (#142014) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a konyvtar nem letezik hogy ures, csak te latod annak - mert root jog kell hozza.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142017) Bozek válasza Dilikutya (#142015) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert az, aki megosztotta, már törölte szerintem a beszélgetésből. Kérd el tőle újra. Én képpel jártam így, hogy bár a beszélgetésben látom, de máshol nem.

(#142018) Dilikutya válasza crok (#142016) üzenetére


Dilikutya
félisten

Windows alól is?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#142019) crok válasza Dilikutya (#142018) üzenetére


crok
Topikgazda

Barmi alol is. ADB alol is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142020) Bozek válasza crok (#142016) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem nem üres, de oda csak a MiXplorer pakolt.

(#142021) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!
RSS hír kezelő programot szeretnék használni. Le is töltöttem a Feedly nevű programot, amit már nagyjából értek is. Viszont azt szeretném tudni, hogy ezt a programot be lehet valahogy állítani, hogy ha új hír van a megadott RSS csatornán, akkor értesítsen a telefon róla? Csak mert most nekem kell belépkedni és ránézni, de nekem az kellene hogy értesítést kapjak a változásokról.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#142022) bigrock válasza cappa72 (#142013) üzenetére


bigrock
addikt

Ott a pont!
Hogy én mennyit játszottam vele anno.. :DDD

(#142023) WhiteWalker válasza Viktor0610 (#142005) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én ezt a FolderSync appot kukáztam...

Most megvettem a DRIVESYNC appot , hát ez jónak tűnik egyelőre. Ha jól láttam az időzített szinronizáció nincs benne. De lehet finomhangolni ami majdnem "ugyanazt" tudja így.

Ahogy nézem ugyanazt tudja mint a FolderSync , és mintha az akkut se zabálja annyira.

[ Szerkesztve ]

(#142024) TODI1111 válasza WhiteWalker (#142023) üzenetére


TODI1111
addikt

Az Autosync for Google Drive appra gondolsz? Én attól a fejlesztőtől az Autosync for OneDrive alkalmazást használom (azért azt mert one drive-on 1 terra tárhelyem van). Nagyon megbizhatóan teszi a dolgát.

(#142025) Viktor0610 válasza TODI1111 (#142024) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Asszem, teszek vele egy próbát én is (mármint a drive-os verzióval).
Köszi a tippet! :R

Samsung Galaxy A54

(#142026) TODI1111 válasza Viktor0610 (#142025) üzenetére


TODI1111
addikt

A szinkronizálást nem lehet időre megadni ( például 18 óra) de elég jól be lehet konfigurálni anélkül is. Gondolom a drive-os verzió ugyan az.


Illetve ha ez be van kapcsolva akkor amint változást észlel szinkronizál. Nem vettem észre, hogy többlet akkuhasználatot okozna.

(#142027) WhiteWalker válasza TODI1111 (#142024) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Erre gondoltam. Ahogy nézem ugyanaz a fejlesztő lesz.

[ Szerkesztve ]

(#142028) TODI1111 válasza WhiteWalker (#142027) üzenetére


TODI1111
addikt

Én is. Nekem bevált.

(#142029) Viktor0610 válasza TODI1111 (#142026) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Le is töltöttem az appot.

A 24 óránkénti auto szinkron jó, és a FolderSync-kel szemben itt azonnal lefutott az első kör hiba nélkül.
Pár napig tesztelem, aztán megveszem a Pro verziót, ha beválik nekem is. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142030) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok, létezik vektoros rajzolóprogram androidra?
amivel a note 10.1 ceruzájával lehetne vonalas ábrákat rajzolni és vektorosan menteni.

a cél egyszerű, központosan tükrözött mandalákat szeretne rajzolni valaki és vektorosan menteni

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#142031) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Hogyan lehet sms-eket továbbítani, a hívásátirányításhoz hasonlóan?

Milyen app képes erre?

Oreo, Samsung, Internet van

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#142032) Viktor0610 válasza nyuszi123456 (#142031) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet. Max. egy SMS díjáért automatizálókkal. Vagy az "értesítéstovábbító" appokkal. Pl. Pushbullet, Join.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142033) Somatom válasza Viktor0610 (#142032) üzenetére


Somatom
veterán

Ebben én nem lennék olyan biztos. Nugáton egy régebbi Robot verzióval símán ki tudom olvasni az SMS -ek szövegét. Onnantól pedig azt csinálok velük, amit akarok. Akár push üzenetként is továbbíthatom, ami nem SMS költség. Azt nem tudom, hogy friss Androidverzión milyen korlátozások akadályozhatják ezt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142034) Viktor0610 válasza Somatom (#142033) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, azt a verziót mondjuk valóban nem említettem, hogy a különböző értesítéseket továbbító appokkal ez szintén megoldható. Pl. Pushbullet, Join.
Bocs a tévinfóért.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142035) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Céges wifi-hez egy felugró ablakban kell bejelentkezni, ami nem is lenne baj, de óránként szétkapcsol, így mindig újra be kell lépni.
Olyan appot keresek, ami magától visszacsatlakozik, ha egyszer elmentem a belépési adatokat.
Kipróbáltam 4-5 appot play-ről, de egyik se működött ...
A linkelt keresés második találata akár jó is lehetne, de 2018-ban volt frissítve, nem tudom, hogy támogatja-e az android 9-et, meg hát elég drága is szerintem.

(^)(>.<)(^)

(#142036) elder troll


elder troll
senior tag

Kolléganőnek tegnap beüzemeltem az új mate 20 lite telefonját, és ma reggel említette meg, hogy a hívásrögzítés nincs benne. Több helyen olvastam, hogy gdpr miatt nem lehet benne, az előző telefonján tippre még régebbi android volt. Ezek a külön programok nem nagyon nyerték el a tetszésem. A huaweiblog-on megjelent írásban a gyárihoz hasonló megoldást láttam, de random blog-ról nem szívesen töltenék le semmit, főleg nem munkaeszközre. Van valami biztos forrás erre?
Gyorskeresőt használva ezt találtam, 10-20 engedély nekem nem tetszik.
Kolléganő konkrétan kéri vissza a régi telefonját, mert enélkül nem tud dolgozni. Nav-os hívásokat rögzít (amit ők is rögzítenek), ha nincs gépközelben, és le sem tudja írni adott helyen (pl.: kocsiban vezetés közben headset-tel). Megjegyezni esélytelen azt az infóhalmazt amit rázúdítanak, és sokba kerül, ha valamit elfelejt.

[ Szerkesztve ]

(#142037) punky10 válasza elder troll (#142036) üzenetére


punky10
addikt

Én is az említett leírás alapján tettem vissza a hívásrögzítést.Ez a Huawei gyári rögzítője,amit az EU-s piacra szánt telefonokból ki kellett enni,de a keleti régiókban még megvan.Nyugodtan használhatod a linket.

Mivel Huawei telefonról van szó,úgysem garantálja semmi,hogy nem küld adatokat Kínának... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#142038) k850 válasza elder troll (#142036) üzenetére


k850
addikt

Ha nem akarsz ROM-ot váltani, akkor egy próbát megér!
[link] Google Play Cube ACR
Sony Xperia 1 készüléken sikerült jó belőni. Nem olyan tökéletes mint a régi beépített, de használható.
:D
Egy próbát megér, beállításokban próbáld ki több módban! Sok sikert!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#142039) elder troll válasza k850 (#142038) üzenetére


elder troll
senior tag

Saját telefonon kipróbáltam, de ahogy írtam, 10-20 engedély nem nyerte el a tetszésem.

(#142037) punky10
Root és egyéb dolgok nélkül is megy?

(#142040) WhiteWalker válasza elder troll (#142036) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Simán felrakhatod , mindenki ezt használja Huawei készüléken.

Jah és az a blog , effektíve el nem ismert hivatalos Huawei blog! 100% megbízható. ;)

[ Szerkesztve ]

(#142041) elder troll válasza WhiteWalker (#142040) üzenetére


elder troll
senior tag

Értem, akkor köszönöm mindenkinek a válaszokat :R

(#142042) zsolx


zsolx
tag

Sziasztok,
lehet hogy volt már téma, de nem találom.
Valami mindig működő és normálisan kalibrálható hívónév és sms felolvasó app-ot szeretnék. Valaki tud ajánlani?
Mate 20 pro, android 9.

(#142043) WhiteWalker válasza TODI1111 (#142028) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azt esetleg tudod , hogy a "tükrözött feltöltés" mit jelent?

(#142044) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Van egy régebbi samsung a3. Ezt szeretném betenni az egyik szobába. Van e olyan alkalmazás, hogy egy másik telefonról ennek a kameráját nézzem? Mint egy ip kamera pl. Esetleg ha kikapcsol képernyőnél is működne, au lenne a legjobb (bekapcsolt telefonnalnperszel

(#142045) crok válasza AndrewTdi (#142044) üzenetére


crok
Topikgazda

Alfred?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142046) AndrewTdi válasza crok (#142045) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Köszönöm a gyors választ, mindjárt ki is próbálom.

(#142047) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Üdv!
Ismertek vmilyen sandbox alkalmazást, amivel homokozóba lehet tenni egy másik alkalmazást - effektíve elzárni a telefonon tárolt minden személyes adattól és kontrollálni a jogosultságokat?
S7 - Android 8.0.0.
Köszi!

(#142048) punky10 válasza AndrewTdi (#142044) üzenetére


punky10
addikt

Még egy + az Alfredra.Azt biztos tudja,amiket eddig leírtál.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#142049) crok válasza Teasüti (#142047) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, pl. az Island. Play-en fent van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142050) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

MKB-s kártyát lehet regisztrálni a Simple app-ba? Tehát be lehet állítani, hogy érintéssel fizessek MKB kártyával? Mert én most beregisztráltam, de valami simple kártyát is létrehozott... és most várja, hogy oda töltsek fel pénzt....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.