Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154501) Tökimanó válasza Somatom (#154499) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nem csak a parancsikon hiányzik. Egyszerűen nincs az alkalmazások között . Kipróbáltam 2 hete egy másik launchert, de nem igazán jött be. Szerettem volna visszaállni a Novára de nincs a telefonon. Végülis annyira nem gáz,legfeljebb vissza feltelepítem. Csak csodálkozok mert én nem töröltem le.

(#154502) Somatom válasza Tökimanó (#154501) üzenetére


Somatom
veterán

Most mit mondjak? Én is nagyon csodálkozom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154503) AtHoS válasza Tökimanó (#154501) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lehet ez van nálad is [link]
After updating my device to Android 11, Nova Launcher was uninstalled and I get an error trying to reinstall it

read-only mode on the forum

(#154504) BestofJAVA válasza puhos363 (#154483) üzenetére


BestofJAVA
tag

Sajnos nincs ott nálam az alsó, Adattörlés ikon.

(#154505) cidalain válasza svgyula (#154500) üzenetére


cidalain
veterán

Ez csak arról a hálózatról tud, ha jól nézem, amihez a SIM kártyám csatlakozik. (Ezt meg meg tudom nézni a telóban is extra app nélkül)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#154506) BestofJAVA válasza crok (#154455) üzenetére


BestofJAVA
tag

A módszereddel sikerült, köszönöm.

puhos363 és mobilizmo szintén!

:C

(#154507) ctibor válasza vacs (#154496) üzenetére


ctibor
senior tag

Így csináltam, de nem volt jó.

Most már megoldódott: mivel a manager appot és a többit is a régi telómról vitte át az újra a Smart Switch progi, leszedtem mindent, beleértve a managert is és újratelepítettem a managert, majd abból a többit.

Mindenesetre: köszönöm! :R

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#154508) kaciokos válasza zhorvath (#154473) üzenetére


kaciokos
őstag

Félreértetek, de így utólag visszaolvasva valszeg én írtam rosszul, bocsi.

Szóval én pont a dokkon levő ikonra akarom beállítani, és ott nem megy.

(#154509) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv, most olvastam hogy a gyári Google appban is van podcast. Meg is találtam csak arra nem jövök rá hogy kell kitenni az ikonját. A Google podcast appot nem akarom telepíteni. Ha már gyárilag benne van akkor használom azt. Valamint a Google weather ikont is ki szeretném tenni, csak azt se tudom hogy kell. Köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#154510) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Frissült a Vodafone alkalmazás és nem enged belépni, mondván nincs böngésző telepítve. Saul-t használok és próbáltam a jegelt saját MIUI-s böngészőt is, de egyikkel sem megy. Most telepíthetek mondjuk egy Chrome-ot, hogy tudjam használni az alkalmazást? Nem is értem... Van esetleg valami más megoldás szerintetek?

(#154511) crok válasza dzsordzs69 (#154510) üzenetére


crok
Topikgazda

Irj a Vodanak, szerintem ugyanazt jatszak most el mint az iCsekk nemreg hogy valamiert a Chrome-ot akarja fixen nyitni, nem siman atadja a lapmegnyitast a rendszernek (te meg eldontod mivel nyitod meg).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154512) dzsordzs69 válasza crok (#154511) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Igen, ez lesz, jelzem nekik, köszi. :)

(#154513) Somatom válasza dzsordzs69 (#154510) üzenetére


Somatom
veterán

Miért akar az app böngészőt? Költői kérdés, mert mostanában bármit akarok az app -ban, átirányít webes felületre. Miért nem egyből ott kezdesz?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154514) crok válasza dzsordzs69 (#154512) üzenetére


crok
Topikgazda

Megneztem neked biztosra: a login fixen a Chrome-ot akarja nyitni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154515) Somatom válasza crok (#154511) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, ilyesmi. Frissítettem és nálam is nemtom mit használ, mert a Chrome le van tiltva. De, nem Firefoxot, mint eddig. Viszont a webes felület továbbra is működik más böngészőkkel. Nem is értem, hogy ha az app böngészőt akar, akkor mi a különbség, hiszen az is egy webes felület.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154516) dzsordzs69 válasza Somatom (#154513) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Érdekes, nem enged belépni... Beírom a user-t, jelszót, rányomok a bejelentkezésre, és csak "nyomva marad" a gomb, nem lép tovább...

Szerk: a MIUI-s böngészővel beenged, majd megnézem a Saul beállításait, hátha találok valamit. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#154517) Somatom válasza dzsordzs69 (#154516) üzenetére


Somatom
veterán

Stimmel. Ugyanez. Jobb felül három pötty » megnyitás ezzel. Engem így átdob a Firefox -ba. De, ennek így semmi ételme, hiszen ezzel az erővel rögtön a Firefoxban is nyithatnám.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154518) dzsordzs69 válasza crok (#154514) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi szépen! :)

(#154519) dzsordzs69 válasza Somatom (#154517) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Hát ez most nagyon off, bocsánat. Emlékezvén a régi aláírásodra eszembe jutott: láttad már?

(#154520) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,
Olyan helyzetmegosztó alkalmazást keresek, amihez nem kell mobilnet a követett telón. Tehát csak GPS alapon legyen követhető. Létezik ilyen?
Család azon telefonjainak követésére kellene, amin nincs mobilnet.

(#154521) Somatom válasza dzsordzs69 (#154519) üzenetére


Somatom
veterán

:) :R
Mennyi emlék.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154522) Somatom válasza YxVs (#154520) üzenetére


Somatom
veterán

De, mobilnet nélkül hogyan küldene aktuális pozícióadatokat? SMS -ben?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154523) crok válasza YxVs (#154520) üzenetére


crok
Topikgazda

Es akkor hogy fogod kovetni? Mindig wifi?..
Mi Life360-at hasznalunk amugy.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154524) DrBubo77 válasza YxVs (#154520) üzenetére


DrBubo77
addikt

És a követő eszköz hogyan kapja meg a pozíciót?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#154525) YxVs válasza crok (#154523) üzenetére


YxVs
senior tag

Ok, sejtettem hogy hülyeséget kérdeztem, de gondoltam már hátha erre is van olyan technika amiről nem tudok :D
Füstjelet küld a teló, vagy morzézik :DDD

(#154526) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Milyen QR-kód olvasót javasolnátok, ami bevált és egyszerű használni?

A téma összefoglalót nézegettem, ott nem láttam, ám lehet, hogy csak átsiklottam felette.

[ Szerkesztve ]

(#154527) DrBubo77 válasza Dhampir (#154526) üzenetére


DrBubo77
addikt

QR Code Reader
Ez?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#154528) Dhampir válasza DrBubo77 (#154527) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen, kipróbálom. :R

(#154529) Fall-N válasza Probert75 (#154492) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is erre válaszoltam. Írtam is, hogy nem univerzális Nova hiba, mert gyártó, Android verzió és gyártói framework amitől függ.

(#154530) efi99 válasza YxVs (#154525) üzenetére


efi99
senior tag

Hát izé. Az szerintem megoldható makroalkalmazásokkal, hogy sms-be tegye a koordinátákat. Pl időzítve, vagy beérkező vezérlő sms-re megküldené.
De amúgy nem biztos, hogy érdemes ennyit kínlódni,pl Telekom dominóban szokott lenni - bár most pont nem látom a kínálatban - olyan 1-2 ezer Ft-ért 1 GB nem időkorlátos csomag, annál, ha minden más appra tiltod a használatát, hosszú hónapokig el lehetne vele lennie csak erre felhasználva az adatforgalmat.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154531) Somatom válasza efi99 (#154530) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy most mi a szitu, cirka nyolc éve az Avast tudott ilyet.
ITT vannak az SMS kódok. A Locate parancs utáni szám jelentette azt, hogy a stop parancsig a teló hány percenként küldje vissza a koordinátáit.
Az automatizálós módszert arra használom, hogy egy SMS kódra a telóm indít egy FTP szervert. Így elvesztés, vagy kijelzőhalál esetén is ki tudom másolni a belső tárhelyen levő dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154532) kaciokos válasza Dhampir (#154528) üzenetére


kaciokos
őstag

Én is ezt használom, pontosabban a PRO változatát, mert egyszer ingyen volt és "megvettem". Amúgy anno elég sokat végignéztem, szempont volt, hogy az alkalmazás mérete viszonylag kicsi legyen, hogy kordában tartsa az engedélykéréseket, és hogy a reklámok ne legyenek túl zavaróak, és nekem akkor ez jött ki a legjobbnak.

(#154533) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Van McAfee Internet Security licencem számítógépre és telefonra is.
Számítógépen már a program új felülete van.
Telefonon pedig csak a régi.
Pedig a Play áruház is már az új felületet mutatja.
Talán az előfizetéstől függ, hogy megkapom-e az újat?

(#154534) Dhampir válasza kaciokos (#154532) üzenetére


Dhampir
félisten

Rövid használat utáni tapasztalatom, hogy elég gyors és a felbukkanó reklám eddig valóban nem volt zavaró. Tetszik az app.

[ Szerkesztve ]

(#154535) crok válasza Dhampir (#154534) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha mégse válna be akkor Barcode Scanner - de mivel már a Play-es verziót nem frissíti így inkább szedd GitHub-tól, ez nyílt forrású is és tuti nincs reklám.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154536) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!
Futáshoz keresnék alkalmazást. A lényeg, hogy a futott távot és az eltelt időt számlálja. Kalóriafogyasztás, átlagsebesség és hasonló apróságok nem fontosak.

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#154537) Zozo0525


Zozo0525
őstag

strava

(#154538) kaciokos válasza kaciokos (#154508) üzenetére


kaciokos
őstag

Ezt kipróbálná valaki? Röviden: nálam Nova launcher 7 alatt a dokkon lévő ikonra beállított felfelé húzás művelet nem működik, helyette a főképernyőn érvényes felfelé húzási műveletet hajtja végre.

(#154539) Somatom válasza kaciokos (#154538) üzenetére


Somatom
veterán

Samu Tab S7+, Android 11.
Nem használtam ilyet. Most beállítottam a két gesztusra különböző műveleteket és a dokk ikon fölfelére a hozzárendeltet hajtja végre, nem az asztalét.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154540) Probert75 válasza kaciokos (#154538) üzenetére


Probert75
addikt

Bármit állítok be, működik. Samu Note 10, android 11.

[ Szerkesztve ]

(#154541) Somatom válasza kaciokos (#154538) üzenetére


Somatom
veterán

Note9, Android 9 -en is rendben müxik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154542) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Tud valaki egy ingyenes applkációt ami különféle fölösleges sallangoktól mentes és tud is felvenni telefonbeszélgetést? A ture phone dialer, meg a Cube Acr nem vált be. :(
Köszönöm szépen! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#154543) partymaci


partymaci
aktív tag

Üdv!

Androidos telefon mappáját, lehet valamilyen módon PC-re, hálózati meghajtóként csatlakoztatni? (nem FTP-re gondolok)

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#154544) Somatom válasza partymaci (#154543) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam a Linux símán kezeli a droidos WebDAV -ot. A Windows -t passzolom.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154545) crok válasza partymaci (#154543) üzenetére


crok
Topikgazda

De Win-re is fel lehet csatolni FTP-t.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154546) partymaci válasza crok (#154545) üzenetére


partymaci
aktív tag

"Nem FTP-re gondolok"

Az lenne a cél, PC-n ha lementek egy fájlt egyből a telefon mappajába szeretném tenni.

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#154547) lovi27 válasza partymaci (#154546) üzenetére


lovi27
addikt

Hálózati meghajtónak mondjuk veszel olyan külső HDD-t amin az USB mellett van LAN port is (kezeli az SMB protokollt), amit hálózati kábellel az otthoni hálózatra kötöd és azt csatolod fel a PC-re mint hálózati meghajtó. Na, de egy mobilt, amit viszel, hozol - lecsatlakozol, felcsatlakozol. Nem is madzagon, hanem éteren (wifin, néha mobilhálózaton) keresztül kötöd hozzá, és akkor már lesz biztonsági kérdés is amit szintén meg kell oldani!! Stb, stb.

Miért nem olyan megoldást keresel ami passzol a mobilitáshoz? Mobilról könnyen lehet kapcsolódni PC-hez. A szinkronizáló alkalmazások ezt alapból tudják, plusz még a leghasznosabb protokollokat is kezelik. Nem kell hozzájuk különösebb szaktudás, így hamar kivitelezhető a megoldás. Automatikusan szkenneli a szinkronizálandó mappát és ahogy a PC-vel azonos hálózatra kerül automatikusan leszinkronizálja. Te is hasonlót akarsz.

(#154548) icemad válasza partymaci (#154546) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a folder sync erre teljesen jó. [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#154549) csipuka válasza kaciokos (#154538) üzenetére


csipuka
senior tag

OP6T-n szinten mukodik. Viszont jol kell pozicionalni, mert nekem a felfele suhintasra nyilik a google app, az app drawer felett megjelent egy fel kis felfele nezo kacsacsor, az meg nyitja az appokat, illetve ha lentebb megyek, akkor meg a touch control miatt home screen-re megy.

(#154550) kaciokos válasza csipuka (#154549) üzenetére


kaciokos
őstag

és Probert75 és Somatom:

köszi, hogy kipróbáltátok, akkor nálam van valami bibi. Sebaj, tudok nélküle élni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.